Razije Hajdari
Razije Hajdari

Finem solo ju duuu 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🙈 Idhujt e mi

Πριν 12 λεπτά
Agnesa Murtezani
Agnesa Murtezani

Ah qiaaaa Nonen ksajjjj dashnijeeeeeeeeeeeee

Πριν 25 λεπτά
Geralt Sadja
Geralt Sadja

super keng like kush e pelqen

Πριν 28 λεπτά
Berat AL Boss
Berat AL Boss

Ça kercimi finem si skuth 😂😂

Πριν 44 λεπτά
enzo sangueblu
enzo sangueblu

Spaca... Bella 🇦🇱🇮🇹

Πριν ώρα
Eliona Lona
Eliona Lona

Te gjithe kenges i jep kuptim solo dhe finem....prania e stresit eshte pothuajse e paperfillshme dhe prap emri i tij del para haha

Πριν ώρα
Bilbil Xhixha
Bilbil Xhixha

Kush e degjon ne 2020 like🥰🥰🥰🥰😎👹💋👏👏👏👏👏❤❤

Πριν ώρα
Fabiola Baruni
Fabiola Baruni

I plast dora 21.1k no like music 😜🤣 apo e km gabim 🤝🙏👍🏼🤙🏻👌🏻👅😭

Πριν ώρα
Shpetim Hazizi
Shpetim Hazizi

Super hit

Πριν 2 ώρες
Halil Musaj
Halil Musaj

Like kujt i pelqej pjesa e finemit

Πριν 5 ώρες
Alex Vorfi
Alex Vorfi

big respect for SOLO

Πριν 7 ώρες
Safije Stanisha
Safije Stanisha

Boss

Πριν 8 ώρες
Albi Qorraj
Albi Qorraj

🔝🔝🔝🔝

Πριν 8 ώρες
Albi Qorraj
Albi Qorraj

🔱🔱🔱

Πριν 8 ώρες
Albi Qorraj
Albi Qorraj

🔟🔟🔟

Πριν 8 ώρες
Albi Qorraj
Albi Qorraj

🤯🤯🤯

Πριν 8 ώρες
Albi Qorraj
Albi Qorraj

🥵🥵🥵

Πριν 8 ώρες
Albi Qorraj
Albi Qorraj

⚠️⚠️⚠️

Πριν 8 ώρες
Albi Qorraj
Albi Qorraj

🌈🌈🌈

Πριν 8 ώρες
Albi Qorraj
Albi Qorraj

☄☄☄

Πριν 8 ώρες
Albi Qorraj
Albi Qorraj

☝️☝️☝️

Πριν 8 ώρες
Albi Qorraj
Albi Qorraj

💣💣💣

Πριν 8 ώρες
Albi Qorraj
Albi Qorraj

❤❤

Πριν 8 ώρες
Albi Qorraj
Albi Qorraj

😍😍😍

Πριν 8 ώρες
Albi Qorraj
Albi Qorraj

💯💯💯

Πριν 8 ώρες
tajar kadriu
tajar kadriu

boos

Πριν 8 ώρες
Legrand Alex
Legrand Alex

Je Flori o streso te rujt zoti

Πριν 9 ώρες
Kela Gjika
Kela Gjika

Hallall vllai im ...je unik ne stilin tend 😊

Πριν 10 ώρες
Kol Rrethi
Kol Rrethi

super kang

Πριν 11 ώρες
Eneda Meda
Eneda Meda

Solo stresi finem bishat e tirones

Πριν 12 ώρες
alb tirona
alb tirona

👊👊👊

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

🥂🥂

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

⛈⛈⛈⛈

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

🥰🥰🥰

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

🚀🚀🚀🚀

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

☔☔☔☔

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

😂😂😂

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

🪐🪐🪐🪐🪐

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

💨💨💨💨

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

😬😬😬😬

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

🤪🤪🤪🤪

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

💯

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

❤❤❤❤

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

🤑🤑🤑🤑

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

✌✌✌✌

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

🍾🍾🍾🍾

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

😇😇😇😇

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

🤗🤗🤗

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

😘😘😘

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

😆😆😆😆

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

🍇🍇🍇

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

☝️☝️☝️☝️

Πριν 17 ώρες
alb tirona
alb tirona

😷😷😷😷

Πριν 17 ώρες
Deni Fejzullau
Deni Fejzullau

Duhet me kalu ndonjeher te kujtojm varrin e Varrosit

Πριν 18 ώρες
Instagram TV
Instagram TV

Skandal i rradhes ne Perputhen ->>>>> --grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-aHQdDDuyxlo-.html- <<<<<<- Subscribe dhe Share Ju lutem

Πριν 18 ώρες
Mira Bajrami
Mira Bajrami

A edini ca pelqejn gocat te pjesa solos vetem a qija nonen kaq 😉

Πριν 19 ώρες
Bruno Beqiri
Bruno Beqiri

🔥🔥🔥🔥

Πριν 19 ώρες
FOTI FOTI
FOTI FOTI

🥴🥴🥴🥴

Πριν 20 ώρες
Seldi Osmani
Seldi Osmani

ja vlen me kon fans i stresit un i kisha dal plumit para per stresi stresi bad boy 4life

Πριν 21 ώρα
Toka _z8
Toka _z8

Kush po è degjone akoma kte kenge né

Πριν 22 ώρες
Like Selimaj
Like Selimaj

Solo nona e rrepit shqiptar👍👌🤙💥

Πριν 22 ώρες
Teuta Muceku
Teuta Muceku

Best songeeerrrs

Πριν 23 ώρες
Andreas Kacaj
Andreas Kacaj

🍾🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 23 ώρες
vlore vlore
vlore vlore

🌟🌟

Πριν 23 ώρες
finem solo fans
finem solo fans

Kush me ben subribe zoti e rujt amin,

Πριν ημέρα
alisa Oparaku
alisa Oparaku

liri

Πριν ημέρα
alisa Oparaku
alisa Oparaku

liri

Πριν ημέρα
Safije Stanisha
Safije Stanisha

Stresi bos

Πριν ημέρα
Nelion Celiku
Nelion Celiku

beni like dhe subcribe sa me shume ❤❤❤

Πριν ημέρα
ENDRI LESHI
ENDRI LESHI

Nis

Πριν ημέρα
silvija orlishta
silvija orlishta

😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν ημέρα
Eklida Meta
Eklida Meta

Pse nuk ben nje keng me nozy

Πριν ημέρα
alex ok
alex ok

SOLO GO SOLOOOOO

Πριν ημέρα
NT NOLDI
NT NOLDI

KUSH E NGJON KETE KENGEN NE 2020 DATA 29:11:2020 DITA E MADHE E SHIPNIS LIKE UNE JAM FANS I MADH I MADH I STRESIT

Πριν ημέρα
Vivax Point
Vivax Point

Babi. Jem je ti

Πριν ημέρα
Silva Hyka
Silva Hyka

Solo/FINEM🥰

Πριν ημέρα
Melsi Hymetllari
Melsi Hymetllari

Ejc

Πριν ημέρα
KLEI DERVISHI
KLEI DERVISHI

kujt i pelqen pjese e stresit like

Πριν ημέρα
sergu smoqi
sergu smoqi

🇧🇪🇧🇪🇧🇪🇧🇪

Πριν ημέρα