Oliver Csik
Oliver Csik

🇭🇺🇭🇺🇭🇺 legjobb!

Πριν ώρα
Franko Franko
Franko Franko

😙

Πριν ώρα
Rakesh Khan
Rakesh Khan

2020??🥰

Πριν 3 ώρες
Mirela H
Mirela H

❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏

Πριν 13 ώρες
Good Boy
Good Boy

Super kenge 😥❤❤

Πριν 14 ώρες
Fotini Athanasopoulou
Fotini Athanasopoulou

Perfect......perfect....perfect....song

Πριν 16 ώρες
Eros Efendija
Eros Efendija

👑👑👑👑👑

Πριν 17 ώρες
New-me Bash-ah
New-me Bash-ah

VAJ Vaj Loti Tu vajtu deri te shkoi te urri saj..shum e Shijshme dhe imet kjo kong.. Luv ya.. e Lavdoj.. Tetra do't jet DUL LULIA TE BUNARI.......

Πριν 19 ώρες
zarafanzarafan hahahahahahahak
zarafanzarafan hahahahahahahak

Super keng ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 20 ώρες
Valentina
Valentina

Dobet....boll mo me muzik jevgjish turk

Πριν 21 ώρα
Doriana Donnelly
Doriana Donnelly

They all have unique voices and give the song a unique flavor. Klajdi is my favorite though ... Love from Boston!!!

Πριν ημέρα
bssni touir
bssni touir

💥💥💥💥

Πριν 5 ώρες
Enea Eni
Enea Eni

Suuuuuuuper!!

Πριν ημέρα
Benet Smajlaj
Benet Smajlaj

A osht kenga ne spotify?

Πριν ημέρα
bssni touir
bssni touir

Te tre asnjeher nuk gabojn

Πριν 5 ώρες
CIPRIAN ARDELEAN Ferenti
CIPRIAN ARDELEAN Ferenti

The best sound!!!!!!!!The best music!!!!!!

Πριν ημέρα
beedsj roiue
beedsj roiue

Gipsy king ❤️👑❤️

Πριν 22 ώρες
Miri Ismeti
Miri Ismeti

Ju qift magjypi edhe kabelt motrat e qa keni nshpi se skeni jet pa ne e kam per ju qe jeni rracista

Πριν ημέρα
Силвия Пеева
Силвия Пеева

❤️❤️❤️

Πριν ημέρα
beedsj roiue
beedsj roiue

aman qa thot iky i vogli 🤔🤔

Πριν 22 ώρες
Silvi Salla
Silvi Salla

Gjerat e bukra ne jete zjasin pak!!!

Πριν ημέρα
Akil Karmeshtna
Akil Karmeshtna

Brravo super keng 👏

Πριν ημέρα
Lorisjana Kaloti
Lorisjana Kaloti

🤩🤩🤩

Πριν ημέρα
Bella 1
Bella 1

Qfar gjuhe eshte refreni?

Πριν ημέρα
angelo bibi
angelo bibi

Shum bukur sa bukur💜💜💜❤❤

Πριν ημέρα
Anxhi Duka
Anxhi Duka

😍😍😍😍😍😍 super

Πριν ημέρα
Aksa Ahmeti
Aksa Ahmeti

cowom cnpurhihcbf£'irospj bn2ajhhh

Πριν ημέρα
Ledjo Sinpatik
Ledjo Sinpatik

🇦🇱🇦🇱👌👌

Πριν 2 ημέρες
Giovanna Giovanna
Giovanna Giovanna

Shum bukur sa me pelqen kjo geg sa shper ❤❤

Πριν 2 ημέρες
Esmeraldito Prishka
Esmeraldito Prishka

Falma Ti jeten 🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷

Πριν 2 ημέρες
Noar Dancolli
Noar Dancolli

NOAR 😂. Dracolli

Πριν 2 ημέρες
Vjollca Ameri
Vjollca Ameri

e keni qa fare , as origjinali se ka kendu ma mir se ju

Πριν 2 ημέρες
Gentiana Bardhi
Gentiana Bardhi

Çfare zërash keta djema. Ewwwwoooowwww prekese🥰

Πριν 2 ημέρες
Gentiana Bardhi
Gentiana Bardhi

🤗🤗🤗

Πριν 2 ημέρες
chding zuure
chding zuure

👍😍🎉

Πριν 2 ημέρες
Muhamet Ibraimi
Muhamet Ibraimi

Oi lulije

Πριν 2 ημέρες
Lusi B
Lusi B

Te tre asnjeher nuk gabojn

Πριν 2 ημέρες
Gentiana Bardhi
Gentiana Bardhi

Un nuk ngopem me ta dëgjuar këtë kengë dhe 24.01.2020. ❤️

Πριν 3 ημέρες
Daniel Muça
Daniel Muça

💥💥💥💥

Πριν 3 ημέρες
chding zuure
chding zuure

What a voice this guy singing “refrenin”. Love it

Πριν 2 ημέρες
Astrit Aar
Astrit Aar

Ajaabekaam a🤙🤙💙💙🙏akajgaah

Πριν 3 ημέρες
Astrit Aar
Astrit Aar

@chding zuure aak

Πριν 2 ημέρες
Astrit Aar
Astrit Aar

H

Πριν 2 ημέρες
Astrit Aar
Astrit Aar

@chding zuure ksk

Πριν 2 ημέρες
chding zuure
chding zuure

Wie heißt der Roma-Sänger?

Πριν 2 ημέρες
Besmira Rraboshta
Besmira Rraboshta

aman qa thot iky i vogli 🤔🤔

Πριν 3 ημέρες
Travel Spirit
Travel Spirit

Gipsy king ❤️👑❤️

Πριν 3 ημέρες
chding zuure
chding zuure

Zjarrr andreja

Πριν 2 ημέρες
roland jashari
roland jashari

Pse nuk e keni nxjer tamam per ftyr Andreas,, bythqiraa njerez

Πριν 3 ημέρες
Gentijana Fida
Gentijana Fida

👍❤

Πριν 4 ημέρες
labinot hoti labinot hoti
labinot hoti labinot hoti

ska gjall muzika pa neve ashkalti. dhe rromt jasha

Πριν 4 ημέρες
yaliso gioouy
yaliso gioouy

Perla !

Πριν 3 ημέρες
vari topin
vari topin

Zjarrrr shqipe zjarŕrtrt

Πριν 4 ημέρες
chding zuure
chding zuure

Omg that flute just similar to us... Greetings from hunza

Πριν 3 ημέρες
Nijo Jevric
Nijo Jevric

grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-zRBthT7MDl4.html

Πριν 4 ημέρες
yaliso gioouy
yaliso gioouy

qsha prala super 👍🤘✌👌

Πριν 3 ημέρες
Esa Kodra
Esa Kodra

Ky refreni ca gjuhet eshte ?

Πριν 4 ημέρες
Esa Kodra
Esa Kodra

vinasu maaj nuk e marr vesh vlla

Πριν 4 ημέρες
vinasu maaj
vinasu maaj

??? 0:32 ??? ? ? ? ??

Πριν 4 ημέρες
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

? 0:31 ??? ? ? ??

Πριν 5 ημέρες
chding zuure
chding zuure

Perla !

Πριν 3 ημέρες
Samuele Rrapaj
Samuele Rrapaj

andrea ze fantastik

Πριν 5 ημέρες
gtoss chddy
gtoss chddy

Πριν 4 ημέρες
official official
official official

the best

Πριν 5 ημέρες
bilisha coli
bilisha coli

Flori gjithmone e ka nje maic te zeze

Πριν 4 ημέρες
manhattang1rl
manhattang1rl

What a voice this guy singing “refrenin”. Love it

Πριν 5 ημέρες
gtoss chddy
gtoss chddy

Super kenge

Πριν 4 ημέρες
Megi Deliraj
Megi Deliraj

👍😍🎉

Πριν 6 ημέρες
bilisha coli
bilisha coli

Πριν 4 ημέρες
Cavaliero Milano
Cavaliero Milano

Jasha viva Albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Πριν 6 ημέρες
Albi Shabani
Albi Shabani

Zjarrr andreja

Πριν 6 ημέρες
roouit patan
roouit patan

Jeni konsumu, veç me muziken e gabelve ju ka mbet me u mar.👎🏿🖕

Πριν 5 ημέρες
Ivan Dimitrov
Ivan Dimitrov

Wie heißt der Roma-Sänger?

Πριν 6 ημέρες
chding zuure
chding zuure

hajde gzuar e myllim 2019 me ket super hit❤️

Πριν 6 ημέρες
roouit patan
roouit patan

Bravo gruppi huuuuuuu😆😆😆😆😆😆😆

Πριν 5 ημέρες
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

???? 1:12 ?? ?

Πριν 6 ημέρες
Ismet Shala
Ismet Shala

Hf

Πριν 6 ημέρες
Meli Meli
Meli Meli

KLAJDI JAM AMELIA AJO QE TAKOVE KUR JUST A MAMIN NE SITAL JAM AJO QE THEU KRAHUN E ME PELQEN SHUME EKJO KENGE E DEGJOJ SHPESH MIRUPAFSHIM TE DUA

Πριν 6 ημέρες
Rosen Sashev
Rosen Sashev

qsha prala super 👍🤘✌👌

Πριν 6 ημέρες
Hygerta Sinani
Hygerta Sinani

Perla !

Πριν 6 ημέρες
chding zuure
chding zuure

🇦🇱❤🇷🇴🥂🍾

Πριν 6 ημέρες
Elif. soytari. ben. telefon. oynamayı Soytari
Elif. soytari. ben. telefon. oynamayı Soytari

👍😘💋💕🌹

Πριν 7 ημέρες
Fx KingsMan
Fx KingsMan

Omg that flute just similar to us... Greetings from hunza

Πριν 7 ημέρες
Rezi Zara
Rezi Zara

LIKEEE..pa e degjuar akoma 😉🔝🔝

Πριν 7 ημέρες
dueeh nyyu
dueeh nyyu

These guys are doing what they do and they make a hit

Πριν 6 ημέρες
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

??? 0:32 ??? ? ? ? ??

Πριν 7 ημέρες
Sherli Mecja
Sherli Mecja

Super kenge

Πριν 7 ημέρες
Sandra Lame
Sandra Lame

Πριν 7 ημέρες
gtoss chddy
gtoss chddy

I LOVE YOU ANDREA😘😍😍

Πριν 7 ημέρες
Rakip Dunja
Rakip Dunja

Ku ka me bukur kur kenget shqiptare kercehen ne mes te sheshit jashte shqiperise , proud to be albanian ! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😎

Πριν 7 ημέρες
erik puka
erik puka

Flori gjithmone e ka nje maic te zeze

Πριν 7 ημέρες
seeriu ciihy
seeriu ciihy

Dihet qe Flori eshte nje ikon musikore mirepo Andrea Kamberi eshte perla e kesaj kenge, i ka dhen kuptim kenges

Πριν 7 ημέρες
Lim Gashi
Lim Gashi

Kush e pav veten ne ket video?

Πριν 7 ημέρες
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Gezuar vitin e ri 2020!!Qofte nje vit sa me I mbare per ju dhe familjet tuaja! E rujt zoti ate qe me bo subscribe!!❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤

Πριν 8 ημέρες
seeriu ciihy
seeriu ciihy

I LOVE YOU ANDREA😘😍😍

Πριν 7 ημέρες
flogert duka
flogert duka

Ju rujt zoti o cuna shum bukur dhe suksese ne jeten tuaj

Πριν 8 ημέρες
gtoss chddy
gtoss chddy

sa here qe i beni like comentit un do shkruaj 1-plas

Πριν 7 ημέρες
friana bilbili
friana bilbili

Bravo gruppi huuuuuuu😆😆😆😆😆😆😆

Πριν 8 ημέρες
Ujkan ***
Ujkan ***

Jeni konsumu, veç me muziken e gabelve ju ka mbet me u mar.👎🏿🖕

Πριν 8 ημέρες
Dashi Eni
Dashi Eni

Kushdo qe flet per gabelt ja qifsht gabeli tan qa kajn nshpi po ky ujkani qenka pederast mduket legen mos efendo shum

Πριν ημέρα
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Po shof ca komente per gabelt Po shifni rracen e juj se jeni ma katastrof ok sa per gabelt e kan gjakun e omel

Πριν 8 ημέρες
Rron Farizi
Rron Farizi

👌👌👌👌👌

Πριν 8 ημέρες
Татьяна Сергеева
Татьяна Сергеева

Красавчик👍👍👍

Πριν 8 ημέρες
Татьяна Сергеева
Татьяна Сергеева

Klajdi SUPER❤❤❤👍👍👍👍👍

Πριν 8 ημέρες
bilisha coli
bilisha coli

Gezuar vitin e ri 2020!!Qofte nje vit sa me I mbare per ju dhe familjet tuaja! E rujt zoti ate qe me bo subscribe!!❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤

Πριν 8 ημέρες
vinasu maaj
vinasu maaj

👏👏👏👏👏

Πριν 8 ημέρες
Najada Meko
Najada Meko

E shpirt, ti ndoshta mendon unë s'e di Se kush ishe ti Joo, unë nuk e di Ti ishe fati im i zi, mbushur me ligësi Edhe në fshehtësi E bëje jetën tënde, ti Si ta doje ti Joo, unë nuk e di sot kush je ti Akava movillo isi but dukhavdo Akava movillo na beshella pi tiro Akava movillo isi but dukhavdo Akava movillo akh na beshella pi tiro Dhe pse në rrethin tim je, s'më ke, nuk më ke Dhe pse në rrethin tim je, s'kena me u pa mo, o o o o Se problemi i jetës isha unë Problemi jetës ty ka me t'mungu S'kena me u pa, ke me m'harru Akava movillo isi but dukhavdo Akava movillo na beshella pi tiro Akava movillo isi but dukhavdo Akava movillo akh na beshella pi tiro Nuk jena mo, sa shpejt po më zëvendëson ti Nuk jena mo, sa shpejt po më harron Njësoj si unë ka me tu kthy Ka me tu kthy ty, ka me tu kthy dyfish Ka me tu kthy dyfish, ka me tu kthy

Πριν 8 ημέρες
vinasu maaj
vinasu maaj

Gezuar 2020 me kete super hit nga italia Bravo cuna jeni me te miret

Πριν 8 ημέρες
Mădă Lina
Mădă Lina

🇦🇱❤🇷🇴🥂🍾

Πριν 9 ημέρες
bilisha coli
bilisha coli

❤🇦🇱✔

Πριν 8 ημέρες
Ipkknd Love
Ipkknd Love

Super

Πριν 9 ημέρες
Pubg Player
Pubg Player

❤️

Πριν 9 ημέρες
Radu Marian
Radu Marian

These guys are doing what they do and they make a hit

Πριν 9 ημέρες
Martini Bianco
Martini Bianco

💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽🥂🥂🥂🥂🍾🍾🍾🍾🍾🍾🥂🥂🥂🥂🍹🍹🍹🍹sastoressss

Πριν 9 ημέρες
Martini Bianco
Martini Bianco

🥰🥰😍🥰😍🥰🥰🥰🥰😍😍

Πριν 9 ημέρες
Martini Bianco
Martini Bianco

💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽

Πριν 9 ημέρες
Martini Bianco
Martini Bianco

🥰🥰🥰😍😍😍😍🥰🥰🥰😍😍😍

Πριν 9 ημέρες
Rinor Rinor
Rinor Rinor

LIKE nese e meritojn numrin 1

Πριν 9 ημέρες
Era Era
Era Era

sa here qe i beni like comentit un do shkruaj 1-plas

Πριν 9 ημέρες
Adelina Rushiti
Adelina Rushiti

On

Πριν 9 ημέρες
Vaseeli Vaseeli
Vaseeli Vaseeli

I LOVE YOU ANDREA😘😍😍

Πριν 9 ημέρες
Arton ksf
Arton ksf

Dihet qe Flori eshte nje ikon musikore mirepo Andrea Kamberi eshte perla e kesaj kenge, i ka dhen kuptim kenges

Πριν 9 ημέρες
beni kulla
beni kulla

Kenga 2021

Πριν 9 ημέρες
sotuur aeei
sotuur aeei

Bravo Andrea super song!!!! Timh mou pou se gnwrisa apo mikro xeromai polu gia sena sou euxomai ta kalutera eisai ena anerxomeno megalo asteri!!!! BRAVO ANDREA !!!!

Πριν 9 ημέρες
Paola Hasmodhi
Paola Hasmodhi

Ky andrea ca gjuhe flet???

Πριν 9 ημέρες
sotuur aeei
sotuur aeei

SPOTIFY PLEASE!!

Πριν 9 ημέρες
Miri Ismeti
Miri Ismeti

Po shof ca komente per gabelt Po shifni rracen e juj se jeni ma katastrof ok sa per gabelt e kan gjakun e omel

Πριν 10 ημέρες
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

🙏🙏🙏🙏 1:35 🖤🔥❤ 👇👇👇👇👇

Πριν 10 ημέρες
yaliso gioouy
yaliso gioouy

Gezuar 2020 me kete super hit nga italia Bravo cuna jeni me te miret

Πριν 10 ημέρες
A. C.
A. C.

👏👏👏👏👏

Πριν 10 ημέρες
bssni touir
bssni touir

Respekt per ket Çunin Andrea, se pa ket sish ndegju konga

Πριν 10 ημέρες
Mrs Mirsa
Mrs Mirsa

❤❤❤

Πριν 11 ημέρες
bssni touir
bssni touir

Jeni super😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 10 ημέρες
Champika Bandi
Champika Bandi

❤🇦🇱✔

Πριν 11 ημέρες
yaliso gioouy
yaliso gioouy

Shum bukur ju lumte goja bravo flori bravo shum bukur vlla ju rujt zoti

Πριν 10 ημέρες
Ibra& Erodita
Ibra& Erodita

lidhje skini me knu

Πριν 11 ημέρες
Alina Georgiana
Alina Georgiana

❤️❤️❤️white love 💕 for 🇷🇴 Rumania 🇷🇴

Πριν 11 ημέρες
Arijon Krasniqi
Arijon Krasniqi

😀

Πριν 11 ημέρες
Linda Xhepa
Linda Xhepa

OpA

Πριν 11 ημέρες
C L F
C L F

cfare ka per te mos u pelqyer kjo keng ,,qe i kane bere dislike,duhet me doemos qe te jete nje bythe pejashta ,apo nuk duhet ta kendojne ne shqipe te paster qe te pelqehet,,edhe 23 mije like te tjera nga une tani per momentin

Πριν 11 ημέρες