Leda Manoli
Leda Manoli

Je vetem nje mashtrues, idiot

Πριν 3 λεπτά
paradite pa pune mbasdite pushim
paradite pa pune mbasdite pushim

EDI RAMA ME I MIRI NE BOTE

Πριν 5 λεπτά
Emra _shqip
Emra _shqip

Pun te mbar pra dha sa me shpejt ti beni ato ndertime, qe te vim pa merak ne pushimet verore ne SHQIPËRI.

Πριν 6 λεπτά
Newyork Newyork
Newyork Newyork

Shqiptaret nuk e rruajn as per ty dhe per luften e tret boterore . Ne jemi gjithmon ne kemb si popull ne nuk pjerrdhim per armiqt . Ngrit turqin dhe popullin tend ne kemb , sepse atje ne turqi ka vende qe vuajn me keq se ne shqiptaret .

Πριν 13 λεπτά
Anastas Kadena
Anastas Kadena

Mund te theksoj se Enver Hoxha ka ndeshkuar kriminelet,,,,,ndersa sot jan ne forumet me te larta kryehajdutat ku e din i madh e i vogel...

Πριν 16 λεπτά
Qameria Qameria
Qameria Qameria

Shtet kurve shtet horrash

Πριν 20 λεπτά
Screaming Eagle
Screaming Eagle

Ça shan kot ata që kanë bërë mure pa breza sizmikë, mblidh provat dhe nisi në prokurori apo ke frikë se kapet ndonjë shok i yti se ti i ke shokë tërë ndërtuesit, asnjë ndërtues nuk ka mbetur i pakënaqur nga ti!

Πριν 37 λεπτά
Refedin Memedi
Refedin Memedi

ky yzralit muti po ithot ktyt mutit ton se INZHINJERET SHQIPTAR JAN ME TE MIRET HEHEHEH OZOT IMADH EPYTNE JU GAZETAR PSE IKENI PRU KUR JAN TANT ME TE MIR OZOT MOS GENJEJ POPLLIN ME MILIONAT E GURBERQARVE MOS GENJEJ POPLLIN ME HALLET EVETA OZOT MOS BEJ EDHE NJE MASAKER QISH TE DON QEFI JUAJ OZOT MOS LEJE TE LUJ SI MACA E MIJU ME POPLLIN SHQIPTAR ME MILIONA MILIONA ERO TE SHQIPTARVE NDERTO MOS BEH REKLLAMA

Πριν 43 λεπτά
Screaming Eagle
Screaming Eagle

Filloi korrupsioni, pse duhet të bisedosh me një kompani turke kur mund të bësh tendër e të shikosh çfarë oferte kanë kompani të tjera në Europë? Sepse ajo është kompania që mund tju japë paratë nën dorë Ramës dhe Erdoganit.

Πριν 45 λεπτά
Emir Suma
Emir Suma

Me qen te fort keta mujta nuk I I kishin shtepijat me lloq ne izrael

Πριν 47 λεπτά
Refedin Memedi
Refedin Memedi

aendegjuat INZHJINJERI IM PO THET HAHAHAHAHA

Πριν 49 λεπτά
Refedin Memedi
Refedin Memedi

ka ardh puna ne shqipri IZRAILI TE VENDOS OZOT IMADH NA RUAJ SE IZRAILI ESHT POPLLI ME FAMEKEQ OZOT IMADH O JU SHQIPTAR JU KA ARDH DITA MOS TE VENDOSE KY QEN PER FATIN TUJ SE LEKT JAN TI THEN TE HUAJET SJEP PREJ GJEPIT KY PERSON VEQ QKA BEN BAKLLAVA PER VETE OZOT OPOPULL ZGJOHUNU SE AJO SHPI SKA SHANS TE RIPAROHET

Πριν 50 λεπτά
Castriot1
Castriot1

Lubonja Je shume i mire dhe patriot.

Πριν ώρα
Johny Boy
Johny Boy

Ai qe genjehu te cani per termeti do burg

Πριν ώρα
Castriot1
Castriot1

Lubonja yll&patriot.

Πριν ώρα
Xhoni i Ndershëm
Xhoni i Ndershëm

Kto qe shajn erdoganin se lufton kurdet jan njerzit me hipokrite me te piset ne karakter. Kur flasin per Shqiperine dhe per shqiptaret e shajn Enver Hoxhen me fjalet me te ndyra e mallkojn me fjalet me te renda, e kur vjen puna te kurdo-leninist-stalinistet e harrojne Enverin dhe komunistet dhe fillojn tregojne meshire dhe dashuri per to. Ikni mor ndyrsira se ju jeni njerzit me te poshter mbi toke qe nga urrejtja qe keni ndaj nje populli flisni fjale te pa verteta. Une per vete e urrej sulltan mysteqen Erdoganin e nuk me behet vone per te, por ama i urrej me teper njerzit hipokrite qe nga urrejtja qe kane per dike flasin fjale te pa verteta dhe jan mos-mirnjohes. Mos u tregoni mos-mirnjohes ndaj atyre qe ju ndihmojn qofshin prej te lindjes apo te perendimit ose edhe prej armiqve tuaj O SHQIPTARE se nuk jemi kesi-lloj populli

Πριν ώρα
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen

LUTNE TE MALLIN ZOT EKENI HARRU JUBA MENJA PARE

Πριν ώρα
Nesti Fili
Nesti Fili

Sa keq i paska ardhur per shqip... hti ..po ti rregullo turqin .pastaj hajde nga shqip.. se 60% e turqis esht me keq se shqip.. apo te ka taks dicka ky i gjati..,

Πριν ώρα
Arash S.
Arash S.

Rama do tja koloi Berishës sepse kështu nuk ka vepruar as skenderbeu ilirët dhe pellazgët sa turp ku na kanë çuar qeveritaret tanë......

Πριν 2 ώρες
Hasan Hasan
Hasan Hasan

Oh mos ja fusni kot car Enver Hoxhe ku dilte Enveri keshtu ore Per festa i her ne shenllesh .Kur dilte ai sikur kush dilte nga qe nuk ishte ne kontakt me popullin pranej lehjeni te punoj se eshte i zoti mis derdellisni

Πριν 2 ώρες
Ylli Morina
Ylli Morina

Inshallah Allahi ja zbut zemren e bahet Musliman Eja ka friken Allahi e me ndima e ngre n kam Shqiprin se llomm lomm ukun

Πριν 2 ώρες
O Mret
O Mret

Respekte 🇦🇱

Πριν 2 ώρες
johny jon
johny jon

Shqiptaret i ka shkaterruar turku per 500 vjet more,i shkembyen Camet me neo jevgjit grek. Ptuuuuuuuuu gjakprishur qe perdorni allah nje fjale islamike barbare,ne kemi fjalen ZOTI

Πριν 3 ώρες
Elsa Wolf
Elsa Wolf

Ku ka te drejte, ka te drejte zonja Bozo. Respekt.

Πριν 3 ώρες
Arta Arta
Arta Arta

Po i beni si ne Japoni moj inxhiniere se je shume e mirr

Πριν 3 ώρες
Engel Styla
Engel Styla

ndroni vendet Elvis me Edvinin dhe lali plehun se keta e duan karigen vetem per te vjedhur pasurit e shqiptareve dhe buxhetin e shtetit

Πριν 3 ώρες
Engel Styla
Engel Styla

pallatet qe kan ndertuar qeveritaret me leket e vjedhura te popullit shqiptar dhe skarco

Πριν 3 ώρες
City Of The Yellow Gowns
City Of The Yellow Gowns

Ikni ju qifsha ropt jeni bere te neveritshem, ishalla ju shof live tjau them ne sy keto fjale!

Πριν 4 ώρες
johny jon
johny jon

Edi brekushja eshte nje mashtrues ordiner si Saliu Meta Basha Monika,vertete vetem budallejnte i besojne ketyre horrave

Πριν 4 ώρες
totoli vogel
totoli vogel

I vetmi qe thote te verteten

Πριν 4 ώρες
Komenti Komenti
Komenti Komenti

fjal te pergjithshme

Πριν 4 ώρες
billi billi
billi billi

te lumt president erdogan faleminderit per keto ndihma te jem mirnjohes shqiptaret

Πριν 5 ώρες
Julian Gjoka
Julian Gjoka

Erdogan tqifsha ropt edhe I her skena nevoj per shpiat tuja se I bojm vet o gjakpirs po shif venin tat se na cave karin tu fut hunet nshqipri

Πριν 5 ώρες
Hatixhe Haliti
Hatixhe Haliti

SHUM operative puna dhe KOHA. THOT ZONJA. Po e MIRË, RAMA DO TA MBAJË premtimin TUAJ. QEVERIA E KA punën ZONJE?? Puna nis nga lart poshtë, RAMA I BEN te dyja rastet , Kur e ka përfshirë VENDI NJE KATASTROF, ZONJE do ishe MIRE, QE te FLISNJE për 51 VIKTIMA, dhe me QINDRA të plagosur ?? Kur do të dalë DREJTESIA E kësaj tragjedie?? Pse nuk e përmend askund KETO VIKTIMA E TERMETIT?? PO u fillojë të BENJE KOMPROMIS me RAMEN, SHTEPIT, kështu, SHTEPIT ASHTU? LERI SHTEPIT ZONJE, Kryeministri TE NXJERE përgjegjësit e kësaj DHIMBJE, LIGJI TE THOT QE KA SJELLE katastrofën KORUPSJONI . SHUM dy javë, DHE nuk po shihet qartë se kush do të mbajë PËRGJEGJËSIN. VIKTIMA E TERMETIT ZONJE E DASHUR.

Πριν 5 ώρες
billi billi
billi billi

zonja luljeta cdo njeri deshiron te bej me te miren per vete ,po mundsia e bene te veten mos thuaj qe vetem ndertojn e nuk mendojn . po flas per njerz te varfur, dhe ndihmat te mbledhura jane me shum per njerze te varfur

Πριν 5 ώρες
shqiponja
shqiponja

çobani po bën komand për radhën për vendin u thuaji dhe çfar do thonë kur të flasin , turp !.

Πριν 5 ώρες
Vera Bitri
Vera Bitri

Fjalet e tua duan ble me lek, je korrekte ne cdo fjale qe thua.Nuk gabon ne asnje moment

Πριν 5 ώρες
P S
P S

Duhet te paguaj shteti jo populli!!!!!!

Πριν 6 ώρες
Engel Styla
Engel Styla

SHOW POLITIK FUCK REGIERUNG ALBANIEN MAFIE

Πριν 6 ώρες
berati99
berati99

ah o populli im i dashur ca ke ven ne krye per te udhehequr, te gjithe vampira e cakenj keta loj njerzish e bejne njerezimin te vuaj

Πριν 6 ώρες
Miradije Hoti
Miradije Hoti

400 MASAKRA Jon Ne KOSOV Nji nder To edhe MASAKRA e REÇAKUT A QEVERIA e Shipris Both e Kok me Kriminelet e Serrbis e Rusis kujt poi Han për Ju qe Ngordhni Pas Atyre qe sa Tju Vie Dita se Kan per Tjau Tregu Qefin edhe Ju Siq Kan Vepruar me KOSOVEN

Πριν 6 ώρες
Bardhi Zhuri
Bardhi Zhuri

Bravo 500 vjete shkatrim na nje shpi per vite I bije 😭😭😭😭

Πριν 6 ώρες
Miradije Hoti
Miradije Hoti

Shum e Vertet Po fshihet shuuum ne Thuman.!!!

Πριν 6 ώρες
berati99
berati99

o inginier po te djeg bytha te martofsha ca ke o mashtrus ah te kisha ketu para ta perdridhja koken o maskara

Πριν 6 ώρες
berati99
berati99

ptyyy o flliqesir o bastard mashtrussss

Πριν 6 ώρες
Miradije Hoti
Miradije Hoti

Ju Ben mir Nji Turqi e Vockel Brenda Shipris se Erdogani kot nuk Ju nderton 500 Shtepi Jo .Dardha ka Bisht Mbrapa. mos u Hapareshni mas Rames se Ky i me parshmi esht.asgje ska Ndryshu

Πριν 6 ώρες
Miradije Hoti
Miradije Hoti

Kto dit I kan ber mir EDI Rames se Nji An poi Ndertojn te Tjeret Shiprin e Shkatrruar edhe poi ngritet Niveli nga Njerzit e Gjor qe Jon Shkatrruar me Kohen. Ishalla kan Mbledhur mend për Te Ber Vet diqka Te Mir per at Popull Jo Te Prisni FatëKeqësit për Te Shiquar Drejtsin për POPULLIN.

Πριν 7 ώρες
ALKUKES
ALKUKES

E gop some hallall te coft ....

Πριν 8 ώρες
donjeta gashi
donjeta gashi

🇦🇱❤🇽🇰💙🙏

Πριν 8 ώρες
Fatmir Zeqiri
Fatmir Zeqiri

Nëse këto janë të vërteta , të gjithë këta udhëheqës duhet larguar nga kuvendi dhe u duhet kërkuar ti kthejnë të gjitha pasuritë e vjedhura ! Turp për këtë udhëheqësi! 107 vjet shtet dhe populli të jetojë në këtë gjendje kaq të mjerueshme ! Mëkat i madh të ndodh kështu nga udhëheqësit tanë!

Πριν 8 ώρες
Rudina Leka
Rudina Leka

OMG zampl I shqiprise ka dale me bo vizita

Πριν 8 ώρες
Miradije Hoti
Miradije Hoti

Kujdes se po Ben Shiprin me keq se Enveri e Vaj halli per Popullin Por Masi Po Ndertojn Te Tjeret Shiprin besoj se nuk e lejon me komunizmin.

Πριν 7 ώρες
Amet Ameti
Amet Ameti

Si mendoni ju do kishi qen me elvisin apo gjinushin

Πριν 9 ώρες
Rudina Leka
Rudina Leka

O kryeminister nuk ke lene ne femije pa e pyetur a me njef se kuh jame une

Πριν 9 ώρες
Michele Michele
Michele Michele

Bravo keti djali me shum kultur dhe tha ate qe duhet then, rama psataj i jep nje perqafi per ta sbut situaten, jepu zgjidhje jo perqafime se nuk u duhen peqafimet tuaja.

Πριν 9 ώρες
O Mret
O Mret

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱respect

Πριν 9 ώρες
Onufri onufri
Onufri onufri

O marin, dhe Elvis po ikni mor burra vazdoni vet ..ketite meces do qr servil komunist

Πριν 9 ώρες
Onufri onufri
Onufri onufri

e mbyllni ca vrima..dhe ato tjerat prishini dhe jepuani ti bejn cerrat tuaj dhe shitjani qytetareve prape..dhe ato fonde vidhini ..ja u zgjidh

Πριν 9 ώρες
Paemer
Paemer

Flm Erdogan. Tani Shqipria duhet t largohen nga Shtetet Islamike Sepse shqipria nuk esht shtet Islamik. 500 vjet ja kemi pa Sherrin Turkis. Larg ketyre ashtu quajtur vllezer.

Πριν 9 ώρες
beast maker
beast maker

edhe sot si kur ndahen kampet tek shqiptaret. kur shqiptari shqiptarin nuk e don, e don armikun, te hujin, tradhtarin edhe interesin. turqia nuk osht ne halle te shqiptarve edhe ku nuk ka qen. sikur greqia ose italia ose slaven. por jan nfakt gjithmon ata shqipen te jeton ne turqi edhe jan pasunit ma te mdhej asaj shtetit. pra ky erdogani osht si rama, i paftyr, edhe akoma behen prishen edhe hahen shqiptaret ne mesveti, per cka? shqipet nuk KAN 1 MIK NE BOT, PERVEC GJAKUT VET. keshtu edhe gjith ka me qen. jam krenar qe jam shqiptar edhe ateist, i mir ose i keq une besoj tek besa, edhe vlerat e mia antike tratidiocionale. edhe pik. kurse ky qeni shkon lyp para ne cdo shpi edhe e keqperdor ni fe te huj per interesa te veta.

Πριν 9 ώρες
Chelsea Fc
Chelsea Fc

Flm Romanise per kete ndihme te madhe qe po i japin Popullit Shqiptar 👏👏👏👏👏 Albania 🇦🇱 Romania 🇷🇴

Πριν 10 ώρες
Fatjon Shaba76
Fatjon Shaba76

KY FLet si në Kafene lubonja e viteve 90_94 tjert punojn KY FLet çfar ndimo shpenzho kohë për Asigjë 🤔🤔

Πριν 10 ώρες
Nik Pitik
Nik Pitik

Aaaahhaa te bleu dhe ty moi zonj e ish NDERUAR

Πριν 10 ώρες
paolo3319
paolo3319

Thyeni qafen me gjith faren e keqe turke turqit sjapi gje pa gje

Πριν 10 ώρες
Murat Shehu
Murat Shehu

PER HIPOKRITET E NDERSHEM Me falni qe po ju them z. Elvis Naçi, ju ushqeheni nga ekzistenca e te varferve dhe e injoranteve dhe nga fatkeqesite e tyre. A do te eksistonit ju po te mos ishin keta? Sa me shume te tille aq me mire per ju. Apo jo? Nuk them se i keni krijuar ju, por sistemi qe ju mbeshtesni dhe qe eshte i lidhur me ju, i cili ju do dhe ju respekton dhe anasjelltas. Kjo eshte e verteta. Apo jo? Dhe e verteta duhet thene, na pelqen apo s’na pelqen. Jo gjithmone vetem me genjeshtra dhe manipulime meqe nje shumice nuk kuptojne dhe nje pakice iu intereson. Ok?

Πριν 10 ώρες
Benutz123 Nutzen
Benutz123 Nutzen

SKENDER GJENUSHI HALA NTRIBUN

Πριν 5 ώρες
Blerim Rrustemi
Blerim Rrustemi

Po edhe ky mut rama asht qifut muti veq kapela e bagles te lopes po i mungon

Πριν 10 ώρες
Blerim Rrustemi
Blerim Rrustemi

Qifsha qifut goji shpia te ka mbrojt pi thot haj medet o muta ju ka rujt aji qe asht nalt i plot fuqishmi se sa per shpija qe keni ju asht miju dhi to

Πριν 10 ώρες
nicola nik
nicola nik

Zoti te ruajt eta ktheft te mira ne familjen tane se je shum i zoti 🙏🏻 zotri B

Πριν 10 ώρες
Mitri Ndoni
Mitri Ndoni

Vetem ju Z.Rama mund ta beni Shqiperine dhe jo tjeter njeri

Πριν 10 ώρες
Nikolin Ademaj
Nikolin Ademaj

Erdogani te vej ne serbi te hapi bissneset

Πριν 10 ώρες
leonymontana
leonymontana

Te dhjevsha inxhinerat leshit keni be shkollen komunizmit.

Πριν 10 ώρες
T S
T S

Faleminderit çdo shteti qe do na ndihmoje sadopak , a sa I perket Turqis Faleminderit dhe kesaj aaa po se shoh njerz te egzaltuar se po habiten gjith kjo ndihm 500shtepi Her 40mij $ maksimumi 20 milion dollar 💵 a ka per detyr sadopak turqia NORMALISHT SE po shum kontrata I kemi ba me turkun a Nuk kan perfitu kompanite turke❓! Shum bile pastaj ato bien dhe krahun e punes vetem dmth punsim I turqve nejse Se mos te FLASIM PER DETYRIM SHEKULLOR QE I KA BA TURQIA VENDIT TON SE JEMI NJI shekull mbrapa komshijve Tan ( pavarsisht se pak e kemi vet ne fajin si Rrac)

Πριν 10 ώρες
kadriii azbiu
kadriii azbiu

me gjinushin cdo gje do shkoj per lesh

Πριν 11 ώρες
Curraj Eperm
Curraj Eperm

O moje e nderuer ingjinjere po zbatove rregullat dhe ligjin do paragjykohesh se je o demokrate ose socjaliste se jane mesuer liberta njerez qe me hir e pahire me pune pa projekte vrasin femin e vet o zot jepi mende ketije populli se nga e keqja duhet mesuer

Πριν 11 ώρες
UÇK-JA E PEJES
UÇK-JA E PEJES

Qfar po ndodh me ty moj shqiperi keshtu

Πριν 11 ώρες
Detyre E posacme
Detyre E posacme

Rama,Ti nuk di me ke te behesh me turkun me serbin me grekun ti je si puna e kurvave qe qihen me lloj lloj, kurrve

Πριν 11 ώρες
ultrahocherhitzt
ultrahocherhitzt

Si perhere, Lubonja ka te drejte. Po kush e degjon se?

Πριν 11 ώρες
Bilbil Muca
Bilbil Muca

Ky ka lindur keshtu pesimist apo eshte ber ne burg

Πριν 11 ώρες
mara lima
mara lima

Erion veliaj shum njeri fallco

Πριν 11 ώρες
avdyl blakçori
avdyl blakçori

Ha ha ha ky delenxhi piseveng edepsez arrnaut . Duhet tredhur e jo ta bësh synet . Ky pisllek do ta çoj vendin në BE

Πριν 11 ώρες
Epiri Cham
Epiri Cham

Mireserdhet ne komunizm

Πριν 11 ώρες
nando fakla
nando fakla

Eeeee moj shqipri 100 vjet shtet smun 10 ndertesa Mi ndreq vet dhi nto Turku Mi lut njerzt per ty met ndihmu

Πριν 11 ώρες
Mirela Voka
Mirela Voka

Nuk u dalin leket qeveris ton se kush te han me shum

Πριν 11 ώρες
ARYANSES
ARYANSES

Nji burre I mencem ka thone mos kerko se cfar do bej Atdheu per ty por cdo besh ti per Atdheun Ask not what country is going to do for you Ask what you can do for your country John F.Kennedy January 20,1961

Πριν 11 ώρες
Festim Kertusha
Festim Kertusha

Brava. Sinjora. E. Madhe Grup. Per. fukarejte Flet. Drejte. Dhe. Bota. Keshtu Sinjora

Πριν 11 ώρες
Nafije Berisha
Nafije Berisha

Ate plak koka kan me myte termeti ma Mir njezite e kqi nuk i gjan kugja per qata zoti ju qon termete se qka Po nihet shipni kurkun nuk nin enver hoxha i paska njofte popudhin e vet per qata Mir jav ka bae

Πριν 11 ώρες
Roz Uerd
Roz Uerd

Observim shume i sakte i Lubonjes. Eshte bere Edi Rama sikur eshte 'Zoti' vete. Gjynah qe popullit i duket normale pushteti personal ndaj veprimit dhe pergjegjesise se instuticioneve. Injroance e trasheguar nga regjimi komunist.

Πριν 11 ώρες
raldi mujsaku
raldi mujsaku

Se si ngjan kjo plaka si nexhmije hoxha

Πριν 11 ώρες
Peter Kapaj
Peter Kapaj

ti o tos italiani a fale ndonje euro per familjet e demtuara nga termeti apo ti vjen vetem per te nxjer mut nga goja neper studio televizive

Πριν 11 ώρες
free Arbëria
free Arbëria

Fatkeqësi e madhe me ne shqiptarët kot s'thon duhet ti qijsh nënën tjetërit të të thoj baba ..na ka pushtuar 500 vjet e tani do na bëj 500 shtëpira .kshu është kur armën e mer krimineli lapsin injoranti dhe pushtetin tradhtari. ..detyrohemi ti themi derrit daj dhe armikut mik dhe ta shikojm si shpëtimtar dhe tja dim dhe për nder. .se pse na konsideron turku si vëlla dhe ne duhet ta dojm e ta respektojmë si vëlla kshu thonë shumica e trapërve legena bythlëpirsa shqipfolës gjakprishur harojnë se çfarë i ka bër turku Shqipërisë sa qytezë e så fshatrat ka shkatërruar e thojnë faleminderit për 500 shpi..o njerëz koti hapni ndo një libër historik se do ngeleni një jetë të mbrapa mbetur dhe servila shikoni ndo një dokumentar historik mësoni për Shqipërinë dhe çështjet shqiptare mos e përdorni internetin vetëm për të parë bythat në instagram ...jashtë vendit jetoj dhe unë po një libër një diçka pesë gjëra për atdheun tim i mësova dhe i dij armiqtë e vendit tim kush janë. ..kush do turkon grekun dhe serbin nuk është shqiptar dhe nuk i takon të jetojë në vëndin e shenjtë iliri..kaq hajde përshëndetje nga shqipet e vërteta

Πριν 11 ώρες
raldi mujsaku
raldi mujsaku

E kirruptoj edhe ket plaken ky palloshi kjo ingjinierja me duket se ditet e para tha ata qe kan bo kta ndertesa duhet te thirren se faji esht i atyre sot pasa ndryshu mendim. Ky rama mduket se asht hoxh sa her I thirr I fut nthes kta

Πριν 11 ώρες
Shpetim Gjuzi
Shpetim Gjuzi

O edo co nje ekip inxhinjeresh ne japoni te mesojn dhe do te jemi te gjith te qet dhe pa probleme ne te ardhmen

Πριν 11 ώρες
Cavaliero Milano
Cavaliero Milano

Turqt mos i lejoni te bejn xhamia kemi boll jemi vend i vogel

Πριν 11 ώρες
Detyre E posacme
Detyre E posacme

Te qifsha rropt ty dhe rames bashke,te ka kakaluar plaka jote ndonjehere ketej nga shqiperia dhe ka bere ndonje vella o erdogan,e pame islamin tuaj te qelbur 500 vjet degradim vetem degradim, muhameti ka qene pederas,shqiperia nuk i nevijitet turqia as greqia as serbia, shqiperia duhet ti ket syte vetem nga America, ajo eshte e vetmja rruge

Πριν 12 ώρες
Big AlbaniaKosova AlbanienKosova
Big AlbaniaKosova AlbanienKosova

Mbani ment kete fjal, nese ngre 500 banesa, atere rruget e lagjes do ken emrin Turk.. Kjo do jet vaj. Por nuk kemi nevoj per lajkat e erdodiganit

Πριν 12 ώρες
Bona Koka
Bona Koka

Bravo arkadash 🙏🙏

Πριν 12 ώρες
besi besi
besi besi

Te njejte jane keta, normalisht qe ndihmojne njeri tjetrin.

Πριν 12 ώρες
Naldo Ndoci
Naldo Ndoci

Mos lejoni asken o SHQIPTAR TE FUSE HUNDET NE SHQIPRIN TON SEPSE AJO ESHT NENA JON O SHQIPTAR

Πριν 12 ώρες
Vasilis Sehai
Vasilis Sehai

Mosmareveshje per goten e rakis.ajde kafsh ajde.

Πριν 12 ώρες
raldi mujsaku
raldi mujsaku

Vetem nji pyetje kisha perveq elvisit e atyre dy qunave tjer qe kan shoqatat.kta hajnat e tjer qe jan grumbullu ktu me nkrye ket kryehajdutin a kan dhan naj lek se kta I kan te gjitha leket e shqiptarve qe I kan vjedh qe 30 vite demokraci

Πριν 12 ώρες
H A
H A

Ndihmat e Erdoganit mund te kene pasoja per Shqiperin me vone, dhe ky eshte nga ata qe na kane pushtu per 500 vjet.

Πριν 12 ώρες
Anastas Kadena
Anastas Kadena

Te gjith pa perjashtim jini te koruptuar per te pervetsuar e gllabruar......si more dushmaner mereni me debate kur njerzit e demtuar nga termeti jan rugve...duhet ti pervisheni punes pa reklama e intervista....

Πριν 12 ώρες