Виктор Николаев
Виктор Николаев

Bleib stark Mozzik ♥️

Πριν 3 λεπτά
Bi Na
Bi Na

Superrrr breeee❤️❤️😘😘

Πριν ώρα
ITABLINBLIN
ITABLINBLIN

México 🇲🇽🇲🇽✌️🔥

Πριν ώρα
Bi Na
Bi Na

Bravooooooooooo 👐🇦🇱

Πριν ώρα
ßeDeL öDeMiş
ßeDeL öDeMiş

🇹🇷

Πριν 2 ώρες
Mejreme Ismaili
Mejreme Ismaili

Shume pom knaq kur po thot tije mozi I vogel

Πριν 2 ώρες
Elton Dogge
Elton Dogge

Besoj se Mozzi i shkruan vet Tekstet shum prekese kjo keng uroj shum qe te bashkoheni dhe per Hanen e vogel amin.

Πριν 2 ώρες
Anxheliana Ceka
Anxheliana Ceka

Ciao sio

Πριν 2 ώρες
TJ Official
TJ Official

Ziki gjen suksessin e kangeve me kun kun kun kun mon mon mon on on on on 🙈🙈😍

Πριν 2 ώρες
Armando Shetii
Armando Shetii

Krejt kenga Oo oo oo Oo oo oo Ooooooo Ooooooo Ooooooo Oo oo oo Oo oo oo Ooooi

Πριν 2 ώρες
flamuri xx
flamuri xx

Ooooo kaniher kaniher breuuuuu hallall per kete tekst 😭😭😭😭😭😭😭🇩🇪🇦🇱🇽🇰

Πριν 2 ώρες
Aldi Shuli
Aldi Shuli

🥈🥈🥈🥈🥈🥈🥈

Πριν 3 ώρες
gabriela Godini
gabriela Godini

O semra ime♡♡♡♡♥♥♥☆☆★★??

Πριν 3 ώρες
Arben Ahmetaj
Arben Ahmetaj

Πριν 4 ώρες
Habib Selmani
Habib Selmani

💙💙💙💙♥️⭐♥️⭐♥️💋❤😋😋😋

Πριν 4 ώρες
Armend Rrafshi
Armend Rrafshi

Me qit muzik ike kallll 💋😍😍😍😍😍👌🤭

Πριν 4 ώρες
Fashionlove
Fashionlove

🔥🔥🔥🔥❤️❤️

Πριν 4 ώρες
Anuar Maxhui
Anuar Maxhui

💙💙💙💙💙💙

Πριν 4 ώρες
Melly Melly
Melly Melly

O zmrani po shof shum komente budalliqe pr tekstin e mozzit se pari ai esht kengetar e ka shum vite eksperienc muzike sdo beheni ju tn qe skeni vesh muzike(rrezik sdo keni as ze fre pr muzik) ti thoni atij o sdi me bo tekste o kshu o ashu o njerez ajo pjesa qe thot katastrof dhe pi raki ishte thjesht shaka mos e beni kaq tragjike tn se dhe vet shani po boll bet si t pa fajshem

Πριν 5 ώρες
Minoun Elfayda
Minoun Elfayda

Du bist dumm😤

Πριν 5 ώρες
Enis Qylafi
Enis Qylafi

I love this song 🤗🤗🥰🥰🥰

Πριν 5 ώρες
Music lover Guy
Music lover Guy

Çfar do te thote sniq sniq??

Πριν 6 ώρες
Music lover Guy
Music lover Guy

BIZZY Ent. Flm

Πριν 5 ώρες
BIZZY Ent.
BIZZY Ent.

Spiun nga anglishtja

Πριν 6 ώρες
playskillz x
playskillz x

💚💙

Πριν 6 ώρες
Seven Sremmurd
Seven Sremmurd

_Kan fol eger me mu_ _Un kom fol but_ _Jom bo kishe sen sdi_ _Kom nejt si hut_ _Amo lekin e kom kap gjith gjith gjith_

Πριν 6 ώρες
Mendrit Syla
Mendrit Syla

O pasha zoten shpirtin ta hangsha haaa 😂

Πριν 7 ώρες
Liridon Kastrati
Liridon Kastrati

Une jom rruges me shofer uh la la 🔥🔥

Πριν 7 ώρες
Henki Dedia
Henki Dedia

😍😍😍😍😍

Πριν 7 ώρες
Özkan Laçin
Özkan Laçin

hızlı çok hızlı tısssssssss

Πριν 7 ώρες
Arsim Muja
Arsim Muja

Cptwtvsg

Πριν 8 ώρες
Ardiola Shabani
Ardiola Shabani

😨😨😓😓😭😭

Πριν 8 ώρες
ernis haliti
ernis haliti

💕💕💕💕💕💖💖💖💖💖💞💞💞💞💞💞😘😘😘😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🦄🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁shum e mir

Πριν 9 ώρες
Kejsi Guberi
Kejsi Guberi

Kenga me e bukur qe kan degjuar ndonjeher veshet e mi...😍😍 Kjo kenge ka super tekst♥️♥️ Like ata qe mendojn keshtu si une...

Πριν 9 ώρες
Ersenta Çaça
Ersenta Çaça

Super e bukur!!!

Πριν 9 ώρες
A feelings
A feelings

Bạn anh thấy tối hôm đó em bước bên ai binz...

Πριν 10 ώρες
Drilon Shukolli
Drilon Shukolli

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 10 ώρες
Fabio Fabio
Fabio Fabio

😁

Πριν 11 ώρες
Real thug
Real thug

Brutal brutal

Πριν 11 ώρες
Haris Durguti
Haris Durguti

Bërllog njeri

Πριν 11 ώρες
Roberto Betti
Roberto Betti

😇😇😇😇

Πριν 11 ώρες
Enes Bicii
Enes Bicii

kanga ma e mir e albumit SIRENA SIRENA

Πριν 11 ώρες
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

shumemir kenga moz brravo te rujt zoti familjen ty 🙏🙏❤❤

Πριν 12 ώρες
Rr Kavaja
Rr Kavaja

kjo kenggggg eshte fiksim jeteee prz

Πριν 12 ώρες
XDPREMTIMXD 2005
XDPREMTIMXD 2005

🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 12 ώρες
Fakte dhe kuriozitete shqip !
Fakte dhe kuriozitete shqip !

kush ma bon subscribe ja kthej

Πριν 12 ώρες
Edita Muzaqi
Edita Muzaqi

Ju lumtttt mozzik te duaaaaa shummm

Πριν 12 ώρες
tolias cd
tolias cd

💋💋💋💋💋😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Πριν 13 ώρες
Auror Xheladini
Auror Xheladini

Mozzik😍😍😍😍😍😍

Πριν 13 ώρες
bini sopa
bini sopa

shum bukur

Πριν 13 ώρες
bini sopa
bini sopa

a ke me ar ne sllovi kununa e liplanit

Πριν 13 ώρες
Florian Flori
Florian Flori

MOZZIK A BON 3 CEDEA MU FLORIANIT E KU DUHET ME ARDH MEMARR E

Πριν 13 ώρες
Armando Xhulaj
Armando Xhulaj

Good job 😘❤

Πριν 13 ώρες
Lucian Riekeberg
Lucian Riekeberg

Te dua

Πριν 13 ώρες
Erand Bunjaku
Erand Bunjaku

Nese keni hy veq per me ngu kur po lun me bel 01:07

Πριν 13 ώρες
Doni Brasco
Doni Brasco

Kishe pi kallxoj gjinve qe jom njeri i mir, kishe kur rritet thmije mi kallxu me kang qe te dua. Qfar llogjike

Πριν 14 ώρες
gjeni88
gjeni88

kam vdu vul vul vul

Πριν 14 ώρες
Loni Xhaferi
Loni Xhaferi

Esht kenge shume e bukur, 👏👏👏

Πριν 14 ώρες
Grande Albania
Grande Albania

Kjo fotoja me duket si Shpat Kasapi 🤣

Πριν 15 ώρες
BIZZY Ent.
BIZZY Ent.

S4MM

Πριν 7 ώρες
Syarta krasniqi
Syarta krasniqi

Mozzik je ti. edhe loredana njo edhe hana e vogel

Πριν 15 ώρες
ccekaa altiin
ccekaa altiin

👏👏👏

Πριν 15 ώρες
Rigerta Bakijasi
Rigerta Bakijasi

Shari mos u nevrezo ooooooooo un eti jem nje ooooo un ty po te njeo

Πριν 16 ώρες
liridona krasniqi ,tayna
liridona krasniqi ,tayna

O mozik shka e kiqit ta Kong

Πριν 17 ώρες
Kazzdro Official
Kazzdro Official

Nuk qon Pesh Parja, Nuk qon Pesh Fama, Familja ka Vler ma shum si qdo send ne Jet.

Πριν 17 ώρες
Vorovkaya. 88 Yan 55
Vorovkaya. 88 Yan 55

Mozzik🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲❤❤❤❤❤

Πριν 18 ώρες
dcoog anml
dcoog anml

Sowas sollte auf die EINS!! NICHT Shirin David....

Πριν 19 ώρες
Driton Thaqi
Driton Thaqi

Teksti origjinal i këngës Okej dalim Ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njoni-tjetrin sa me afer e mbajna Si ty skam par kerkun kun kun kun kun kerkun E si un ska kerkun kun kun kun kun kun kerkun Ooo ska kerkun kun kun kun kun kerkun E ska kerkun kun kun kum kun kerkun Jam lazdru shume her un e di E tani ne intervist e ti si npolici Ti mpytshe kush o kjo Une jo valla sdi Ama besom qeto tripa I kalon qdo i ri Kur tdjeg ty djelli Une bona si vaj ulliri Vec ti ma din truni E shpirtin mas miri Nese ste kam un ty boj harakiri Tbej nervoz me tkap Vec me tni tu msha Let na nin edhe kojshit Se jena tu u perla Me tpershku fjal nuk gjej e skam Se ti ska Jam mundu me gjet po ska E sdyshoj un nty kurr ma Une vi me tmarr Vec kallxom deri nsa nsa nsa Okej dalim Ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njeri tjetrin sa ma afer e mbajna Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si une ska kerkun kun kun kun kun kerkun O ska kerkun kun kun kun kun kerkun Kaniher besoj shume Kaniher sbesoj hic Po sja vlen per naj bi**h Me mu mos e prish Sboj tatu une tmaj nen mish Sa mke mu une tkam 5 fish Kaniher kur po tnxo Kush eshte kjo e ajo E kur po ma kthen Valla nuk pe njoh Une ta fali vec mos ma merr per dobsi Se tani bona keqe e ta mshoj vi Sakrific per dashni ja vlen Me fal kaniher ja vlen Vec me tepru sja vlen Se tani ma nuk em gjen Qyteti shum i madh e ti dole Se zemren tem ma more E gzove e idhnove Po ska lidhje vec dalim me fore Okej dalim Ama ksaj here premtimet i mbajna Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna Merzin dhe gzimin bashk e hajna E njeri tjetrin sa afer e mbajna Si ty skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si une ska kerkun kun kun kun kun kerkun Si ty skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun E si un ska kerkun kun kun kun kun kerkun

Πριν 21 ώρα
Albatrit Koliqi
Albatrit Koliqi

🔥

Πριν 21 ώρα
Anna Doci
Anna Doci

🔥🔥🔥

Πριν 21 ώρα
Anna Doci
Anna Doci

❤❤

Πριν 21 ώρα
Ferra Gamo
Ferra Gamo

chakpak

Πριν 23 ώρες
teo pash
teo pash

TO ALL MY ALBANIANS 🇦🇱 MAD MAD LOVE FOR MOZZIK HE IS PUTTING US ON THE MAP ALL OVER EUROPE! MAD LOVE KING FROM 🇦🇱🇬🇧 MAY ALLAH GIVE YOU HAPPINESS ! ZOTI TE RUJT! AND OOOOH THIS SONG BANGS DIFFERENTLY ! BIG UP THE BEAT MAKER SOUNDS SO G 😎 HARD THUGGIN

Πριν ημέρα
Alvaro Alvinho
Alvaro Alvinho

mozzart

Πριν ημέρα
gianni curti
gianni curti

A je bab a ca je, rob pa kulture, muzika esht art nuk esht bordello sic e bo ti, turp te te vije. Vec kengetar nuk je

Πριν ημέρα
Riza Gashicjv
Riza Gashicjv

💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤💑💑

Πριν ημέρα
Riza Gashicjv
Riza Gashicjv

💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤

Πριν ημέρα
Spajsi Tutorials
Spajsi Tutorials

sa fort ish kon me pas bo kta klipin ntjejtin ven ku e kan bo para 5 vjete te konga premtimet hahahahhah

Πριν ημέρα
Spajsi Tutorials
Spajsi Tutorials

@bcvbb hyui no german fol shqip or english

Πριν 7 ώρες
bcvbb hyui
bcvbb hyui

Was bedeutet a ki dalim ?

Πριν 7 ώρες
kayonefler
kayonefler

aboom master of the game

Πριν ημέρα
yasio bolo
yasio bolo

Sbej tatoo un tmaj nen mish Sa mki mu un tkom 10 fish 😍😍🥰🥰🥰 like nëse t pëlqen dhe ty😘😘

Πριν ημέρα
bcvbb hyui
bcvbb hyui

Moozik ky albumi yt qaq ka dal i mir saqe kan mu bo shum komente qe ski me mujt mi numru .... kida s'boj tatu ute maj me mish👏👏👏bravooooo

Πριν 7 ώρες
for kot
for kot

shikojeni pak sa dislike ka kjo perle muzikore Te gjitha kenget qe kane 50k like kane mbi 1k dislike. Ato qe i kane bere dislike me shume mundesi nuk e pelqejne mozzik si person sepse nuk ka mundesi. Mozzik je vertet nje artis qe eshte e veshtire ta gjesh keto kohe.

Πριν ημέρα
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Mozz na ke prek edhe ne qe skena fmi. Zoti t’rujt ty e vajzen tane ❤️🙏

Πριν 12 ώρες
Finem KING
Finem KING

BOSS i ri dost

Πριν ημέρα
Finem KING
Finem KING

Thojsha me bo met gjet najsen vetes sja fali

Πριν ημέρα
Egzon Sejfiu
Egzon Sejfiu

🔥🔥❤️

Πριν ημέρα
leonora Zeneli
leonora Zeneli

1 million😍❤️

Πριν ημέρα
Argjenta Rrahmani
Argjenta Rrahmani

💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

Πριν ημέρα
Syar Oruqi
Syar Oruqi

💞💖💝🥺❤

Πριν ημέρα
Elma nasufaj
Elma nasufaj

🔥❤️🔥

Πριν ημέρα
Engel Engy
Engel Engy

Mozzik kendo shqip je shum bravo👏👏👏

Πριν ημέρα
kskalslsl Ismael
kskalslsl Ismael

seit wann raucht mozzik? weil ich hab das gefühl als ob er schon lange raucht

Πριν ημέρα
Bleonturkaj Bleonturkaj
Bleonturkaj Bleonturkaj

You

Πριν ημέρα
Nald. Della
Nald. Della

Kenga eshte e kopjuar ❌grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-ByWUTMb2uVU.html

Πριν ημέρα
Marko Rustemi
Marko Rustemi

0:43 😂😂😂😂😂o te honksha pi raki💜 😂😂😂 mu mhonksh ka 😂😂😂😂😂

Πριν ημέρα
Endri Gava
Endri Gava

👏👏👏👏👏👏👏Kengetaret me te mire ne shqiperi Mozzik+Stresi Respekte❤

Πριν ημέρα
Egzon Krasniqi
Egzon Krasniqi

😙😙😙😙😙😙

Πριν ημέρα
Agona Edona
Agona Edona

👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν ημέρα
Mozzart 2 Euro G
Mozzart 2 Euro G

Bojeni krejt nga nji like dhe nga nji koment qe tju tregjojm gjermaneve qe Mozzik eshte artisti me i madh i Shqiptaris

Πριν ημέρα
Mozzart 2 Euro G
Mozzart 2 Euro G

Sa veta besoj se Mozzik eshte artisti me i madh qe ka pas krejt Shqiptaria le ta konfirmoj me nji like 👍

Πριν ημέρα
Mozzart 2 Euro G
Mozzart 2 Euro G

Ma i modhi eshte ja ka kalu edhe Noizyt madje

Πριν 5 ώρες
Ilir Gashi
Ilir Gashi

Jo me i madhi po a super

Πριν 6 ώρες
kolim jone
kolim jone

Shum e vshtir kur se ki evladin ngat 😔😢😭 Zoti bekoji dhe ruaj femit e tane🤲🏻🤍

Πριν ημέρα
Ismail Badalli
Ismail Badalli

Like kush e kqyr

Πριν ημέρα
Brixhilda Faqolli
Brixhilda Faqolli

🔥

Πριν ημέρα
Esmeralditomoony Prishka
Esmeralditomoony Prishka

Uni sharr 🇬🇧🐁

Πριν ημέρα
Njomza S
Njomza S

Hana -LIKE LOREDAN AND MOZZIK ❤❤🍓🍓🍒🍒▶️🔊

Πριν ημέρα