Sotos Arbanitis
Sotos Arbanitis

Pse intervistoni ket antishqiptar te urryer ?

Πριν 14 ώρες
Peter Kapaj
Peter Kapaj

O zhej te befsha nje mut te math ne studio qe te hashe ti dhe keta idiota qe fton ne studio pervec avokatit shum te talentuar visha

Πριν 14 ώρες
Anonymous Anonymous
Anonymous Anonymous

Karekurva femra me femra digjeneruse qe paska pas shqipria sma merte mendja pupupu digjenerim karekurva na flliqet kombin kudo qe shkoni vetem te prostucionini veten dhe sidimos per fam qiheni si lop race

Πριν 14 ώρες
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras

Ne kemi apartamen qe banojme mbi dhjete vite ke akoma jemi me nje dokument porosie, si eshte e mundur??????

Πριν 14 ώρες
Luli Veizaj
Luli Veizaj

Zoti Ngjela jemi aq te deshperuar saq deshirojm shum ti besojm ketyre fjaleve

Πριν 15 ώρες
Ylber Disha
Ylber Disha

Kur do ndodh kjo ka 3 jiet qe embajn epresim pa durim zhdukjen e ilir metes dhe berisha dhe rama duhet te hikin se me pare nga politika se po ezhdukin shqiprin o popull

Πριν 15 ώρες
albania Tirana
albania Tirana

Te ruajt zoti moj Alexanda qe ekspozon shqiperin e bukur ne te gjith boten

Πριν 15 ώρες
Alex Zielkowski
Alex Zielkowski

zheji juli rezart varikarsa. Pa lidhje

Πριν 16 ώρες
Abc De
Abc De

Ky koka me duket se eshte kok kari .

Πριν 16 ώρες
Tahir Gifjrj
Tahir Gifjrj

Der kur po I kapin bandat. E isisi. Dhe ti varin

Πριν 16 ώρες
Jam Kush Jam
Jam Kush Jam

Ka pasur njerez ne godine, mbi godine (shyqyr qe s’the nen godine) .... ke bere tentative per vrasje te atyre artisteve 😂😂😂... pabarazia eTiranes eshte FAKT thote 🦇i demokracise... hidhu zonja Hajdari- Jepi popullit shqiptar pasurine e mamit tat evellezerve te tu dhe Burrit tat neAmerike dhe behu baraz me popullin evarfer Shqipetar!!!!!! Tregoju sa te djeg vertet per ne popullin e varfer ✌️✌️✌️✌️

Πριν 17 ώρες
Jam Kush Jam
Jam Kush Jam

Kulla kulla kulla u ngeli goja!!!! memiqte etu thote kjo ... ata miq kane paguar mamin tat te edukoj ty ne Amerike po i paskan shkuar leket dem (tepakten per edukim se meqe u martove me Amerikane ka pasur nje positivity) 😂😂😂.... si mund ta beni aktin barbar po s’thoni se do kemi teater???? Tani Laraska edemokracise nuk degjon (ose s’kupton shqip) qe qeveria thote do e financoje!!! Prit moj mike se u fike ✌️✌️✌️✌️

Πριν 17 ώρες
AGRON SHABANI
AGRON SHABANI

SA I PESHTIRE DHE MASHTRUES QENKE MOR MASKARA TURP TE KESHE O I FELLIQURI I ILIR METES DHE KRYEMADHIT PSE NUK JU PERGJIGJE SI VEPRONE POLICIJA AMERIKANE KUNDRA VIOLENZES SE DEMOSTRUESIT O I FELLIQUR NJERI DEMIRAJ ...

Πριν 18 ώρες
Jam Kush Jam
Jam Kush Jam

Paska pagu le Monde PDja 😂😂😂... ne artikull nuk permendej qe nje grup i vogel protestonte dhe pjesa tjeter e artisteve ishin pro prishjes!!!!

Πριν 18 ώρες
Moijsi Guri
Moijsi Guri

Po kujt po i rruhet per zgjedhje me ate kushtetute ku nderpret trashegimin bres pas brezi e pervetson çdo perfitus ku ka te dreite ta trashegoi,kjo eshte vjedhje ndershqiptare ,per ti ulur posht e mbaitur ne mbikqyrje te vazhdushme ,kur nje kombi i nderpritet trashegimia e prones do te thote nderhyrje ne qenien njeri me force nga djait e kuq komuniste ,ku dolen nga pioneret e enverit te pa fe ku zote mohoin,poshte komunistet e lavdi deshmorve te vertet te atdheut.

Πριν 18 ώρες
Hatixhe Haliti
Hatixhe Haliti

ZOTRI, ESHTE KY NJERI, KAM SHUME RESPEKT . ÇDO FJALË, KA SHUME REZULTATE. NJERI ME BINDJE TE PLOTE DEMOKRATIKE . OPINIONI PUBLIK , KA NJE KOMENT, AQ SHUMË TRASPARENC DHE TE QARTA .

Πριν 18 ώρες
albert ejmitsh
albert ejmitsh

Merrni borgj se pak keni borgj, FMI ju jep sa her që kerkoni, me siguri që edhe une 4,5% dot jua jap, në vend se ti kap shteti lekët e huligarkav në Shqipëri.

Πριν 19 ώρες
E L
E L

1 vile ne mullet, 1 vile ne qerret, 1 apartament te kodra e diellit dhe 1 shtepi te hoxha tahsim!!!

Πριν 19 ώρες
ליאונרדו פרנס ליאונרדו פרנס
ליאונרדו פרנס ליאונרדו פרנס

Ça esht ky debil pa lidhje .

Πριν 19 ώρες
Bato Versi
Bato Versi

Alex, te lumte! Je fantastik!

Πριν 19 ώρες
Bato Versi
Bato Versi

Nuk po I duroj dot keto sorra idjote!!!!! Te trasha! Injorante!!!

Πριν 19 ώρες
Timur Lengu
Timur Lengu

O spartak kur do te na iki instikti shtazarak.

Πριν 19 ώρες
Lyon Lyon
Lyon Lyon

Nuk e kuptoj fare kete chyn moska ketu ne shqipri kush eshte ky regjisor. Turp te ket.

Πριν 20 ώρες
Meme Shqip
Meme Shqip

Fiks te ka then musi gjytyrume je

Πριν 20 ώρες
Fatmir Beu
Fatmir Beu

Ik o koka se na hape barkin me analist e tua,,lilushi te ka udhezuar ty per qeveri keknike,,,,po ste pierdh rama ty,,,,

Πριν 20 ώρες
Dhimo ku
Dhimo ku

Zoti zhei mos mer në studio njerëz që janë mender bythlëpirs partije si kjo zonja që mer topin dhe do të bëj gol, harron që ka mbrojsa dhe portjer që nuk të lënë të bësh gol,

Πριν 20 ώρες
Fatmir Beu
Fatmir Beu

O idjot po nje local ne tirane 16 ore ne dite dy turne nuk mbahet me kater puntore prandajmos genjeni,se I kini puntoret ne te zeze fitimet ju I kini o mashtrusa,,, ata qe jane te regjistruar,,,,mashtrusa,,regjistroni puntoret,,,,

Πριν 20 ώρες
eleni tare 2
eleni tare 2

Kur do vi ora ti zhdukin kriminelet

Πριν 20 ώρες
eleni tare 2
eleni tare 2

Po lozin loj me popullin te gjith han ne nje kazan dhe ti qe po na mbush mendjen paguhesh per der deren qe po na flet te gjithe legena jeni

Πριν 21 ώρα
Palma Gjigante
Palma Gjigante

Kush eshte kjo burrgrua qe na trash edhe zerin? Per kete me flok te zeza e kam fjalen.

Πριν 21 ώρα
Sabah Shehu
Sabah Shehu

A e ke par veten ne pasqyr!!! Sa e shumtuar qe je

Πριν 21 ώρα
Sotiraq Spirollari
Sotiraq Spirollari

Super emision. Falenderim per ty Artur Petro Zheji! Faleminderit Elena Kocaqi, Marin Mema dhe Laert Vasili❤️❤️❤️

Πριν 21 ώρα
100%shqiptar me dy krena
100%shqiptar me dy krena

Peder ptu te qifsha racen

Πριν 21 ώρα
Denis Deni
Denis Deni

Iliri eshte si gomari me enderr.Ujku e hante nga bythet,Gomari thoshte jam ne enderr.Keshtu eshte Likja

Πριν 21 ώρα
Palma Gjigante
Palma Gjigante

Kete Vishon pse e fton? Eshte Ramistziu!!!

Πριν 21 ώρα
Beba Ime
Beba Ime

Une kam 3 muaj pa sekës, per faj karantine, kto diskutojn puthjen ne faqe.. Vari 🍆

Πριν 22 ώρες
Beba Ime
Beba Ime

Ta bej pytjen? Jo mos ta besh hahahahahahahahahahahahahahwhwhahahahahaahahahahah

Πριν 22 ώρες
Beba Ime
Beba Ime

pse rruspie jam un ta puth n faqe.

Πριν 22 ώρες
albi al
albi al

Lum ti me kta qe fton

Πριν 22 ώρες
Mentor Mata
Mentor Mata

Profeso kapma me dor!!!

Πριν 22 ώρες
rustem Rrustemi
rustem Rrustemi

qka ka mrri mozzik tii veq mutin munesh me ja hanger

Πριν 23 ώρες
The Boss
The Boss

ATA DUHET TE QENDROJNE NE KAFAZ NE KOPSHTIN ZOOLOGJIK BASHKE ME KAFSHET E TJERA. NJEREZIT DUHET TE ARGETOHEN KUR TE SHOHIN KAFAZIN E RAMES , SALIUT, ILIRIT , LULUSHIT DHE NE FUND KARAKURVA MONIKE. KY DO TE ISHTE TEATRI ME I " FAMSHEM" NE BALLKAN MODEL PER TE TJERET QE GUXOJNE TE TALLEN ME POPULLIN !

Πριν 23 ώρες
Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura
Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura

O avokat, te na rosh sa malet, se je mi I miri nga te gjith keta politikanet ne thojza qe ka ka sot vendi yn ,,,, I sqaron drejt ngjarjet dhe terheqes nga populli per gjerat qe thua. SAKTE...."

Πριν 23 ώρες
Ano Nimi
Ano Nimi

kur do na gatuani ndonjë pidh në tavë?

Πριν 23 ώρες
Klaudio Kaloti
Klaudio Kaloti

Ky kastrioti duhet tket koh pa ngren, se ska munci tflasi 1 njeri nmendore kshu.

Πριν 23 ώρες
Tauland Shabani
Tauland Shabani

Avokat eshte shume e veshtire gat e pa mundur te zhduken keta politikan te korruptuar shiko dhe ne Kosove cfar behet iku Kurti dicka luhet nga fuqite e medha....

Πριν 23 ώρες
altin aliraj
altin aliraj

RROFTE AMERIKA COJE POLTIKANET PROKURORET PARA DREJTESIS NE GJYKATE ATO TA BEJE AMERIKE FUTAJA PORDHES AVOKATE 😲

Πριν 23 ώρες
Liza Sinani
Liza Sinani

Pika vetingut asgje nuk behet vetem fjal ku cahet korrupsioni i edit dhe metes qeveri qelbesir

Πριν ημέρα
altin aliraj
altin aliraj

I BSEONI AVOKATIT JA FUTE KOTE KU KA REFORMEN NE DREJTESI AMERIKEN PLASI AVOKATI APO DEGJONI GENJESHTRAT KOMUNISTIT TE KUQE JU KU TA PRESIN SHQIPTARET KETE KURE TE VDESI AVOKATI ATERE TA COJNE KETA ZONJA YRI KIM TO TA COJE SHQIPERIN RESPEKTE TY GAZETARE KYE KA RRJEDHURE NA TRUTE KOKES BUSHE FARE KELI NE TELEVIZORE SI PIPERO 😂😂😂😂😂

Πριν ημέρα
Thanas Paskali
Thanas Paskali

Ti rroje gopi dhe fiqte e mamit !!!! Po edhe shoket e gruas e kane ndihmuar!!!Kur gjejne bythe te bute te popullit ti fusin dhe kemben.!!!!

Πριν ημέρα
CoolGamer 430
CoolGamer 430

Televizioni eshte per kurvat e pederastet

Πριν ημέρα
Dimitris Kod
Dimitris Kod

Gazetare shume e pregatitur dhe e sakte

Πριν ημέρα
Kolec Rodostani
Kolec Rodostani

Opo am duket mu a po gaboi analist per marshalla

Πριν ημέρα
Baro Kelo
Baro Kelo

Nje dilettante.

Πριν ημέρα
Miranda Shurbi
Miranda Shurbi

O dava bagjellash

Πριν ημέρα
New-York Panama
New-York Panama

Ky thote ato qe gati gati nuk i dinim...flm flm ,duhet te drejtosh shtetin.. behu president.. Por ama na e ndrysho ate hyrjen e emisionit. Leje me rusi por na can daullen e veshit kur fillon.

Πριν ημέρα
Kujtim Kalaj
Kujtim Kalaj

Pershendetje zoti avokat. Ju uroj shendet se pari. Po shikoj ca servila partishe qe nuk Po u palqen ajo që thua. Por tashme duket hapur se çfar Po ndodhe ne shqiperi.

Πριν ημέρα
Zaku Maki
Zaku Maki

Keta homoseksualet duhet te pushkatohen

Πριν ημέρα
sokol ahmetaj
sokol ahmetaj

kur tu hedhin prangat do besoj populliii

Πριν ημέρα
tit kulla
tit kulla

ksajt i thojn mere me long se mishi maroj

Πριν ημέρα
Braho Luan
Braho Luan

Respekt Zoti Avokat jeni béré 4 mé Té dégjuarit sot pér sot jeni ju Avokat ésht pamleti gjigandi Albin Kurti dhe mretéresha Vjosa Osmani Respekt pa fund pér ju

Πριν ημέρα
VAGA Official TV
VAGA Official TV

Fjala jote ne vesh te Perendise Avokat .. Mgjte populli eshte tejet i lodhur duke pritur prej 30 vjetesh.. Po nuk u ngrit Populli dhe ti mari zvarre do presim dhe 30 vjet tjera sepse “Komunistet nuk dorezohen” Te Rujte ZOTI o Ngjela i Madh..

Πριν ημέρα
Ylli Hidri
Ylli Hidri

Pirdh e Spartak pirdh ka 30 vite qe shqiptaret presin por as gje ska me ndodh

Πριν ημέρα
Lek Toma
Lek Toma

Po' populli luftoje me Dal ne Rruge e tash thoni pse ka Ra ne Dava zoti Edi Rama me populle te pa shkolle

Πριν ημέρα
al shqiperi
al shqiperi

Me te vertet ka nje ndryshim drastik me ca ka qene Alketa para ca viteve. Duke u rritur dhe duke u bo me e bukur. Aktualisht eshte prezantuesja me e bukur ne Shqiperi dhe jo vetem....

Πριν ημέρα
sidorela metoshi
sidorela metoshi

Kerkoj lidhje serioze me babi qe t Di te ruah sekretin

Πριν ημέρα
Anonymous Anonymous
Anonymous Anonymous

Haha ke ngateru adres

Πριν 14 ώρες
Adrian Alija
Adrian Alija

Me falni o zoti ngjela por duhet te them me kuptim te mir te fjales shyqyr qe kemi nje njeri si radio londra qe na jep habere

Πριν ημέρα
Shpetim Metaj
Shpetim Metaj

Kjo radio 📻 londra eshte shume e besushme sepse keshtu tha dhe me pare kjo radio 📻 londra qe Shqiptaret do hane me luge floriri mbas mbas shperberjes se komunizmit ishte ky Toni Bler qe tha eshte i vetmi vend ne bote qe kemi humbur por jo mbas fjalimit te tij sepse cdo gje eshte dhe komandohej nga ata... por ti qenke i lumtur qe i degjoke nga radio londra besoj duhesh te jeshe si Gari me ndihma sociale qe pelqeke radio londra!

Πριν 23 ώρες
R R.D
R R.D

Jo me dor ,me kyç😂😂😂😂

Πριν ημέρα
R R.D
R R.D

Tulp , tulp ,tulp ,tulp 😂😂😂

Πριν ημέρα
K S
K S

Avokati perserit vetveten por deri tani asnje ''peshk i madh'' nuk po duket se po kapet. Edhe ata te huaj qe i bejme shenjtore nuk besoj se nuk fusin dicka ne xhepat e tyre nga parate e korrupsionit politik shqiptar. Eshte e dhimbshme qe te presim komshinjte e te huajt per te na zgjidhur problemet e shtepise.

Πριν ημέρα
rina buli
rina buli

KS HAAAAAAAAAAAAA.

Πριν 23 ώρες
İl Grande ARTHAS
İl Grande ARTHAS

Pranimi..i nje ndihme te till eshte tregues qe sjemi zot i vetvetes.. E kush do te te dali zot per gjithmon?

Πριν ημέρα
Festim Gjoka
Festim Gjoka

Ishalla zoti ngjela ,por jemi te pa shprese ,nga kjo klike famkeqe qe na Kane vjedhur vrare shpresen e kombit keto hiena halabake maskarenj hajduter ordinerà tradhtare Kane vjedhur vrare djegur shitur shqiperine varferuar popullin ne ekstrem bashke Jane tradhtare salì faqe ziu lulushi rama faqeziu mediu faqe ziu Likja faqeziu

Πριν ημέρα
bmw M
bmw M

Pfff tani na ke lodh karin o burr. As ne byth mos te kishte qire meta po mja se lat nam.digjo kanalet aty jan se pylli digjet kurva kriet.te gjitha kritikoen po ne as nje menyre qeveria.qe eshte e vetmja qe duet kritikuar cdo qeveri esht ajo.NGJELA JE I SHKARE JE SERVIL DHE JE NJE KOMUNIST I BETUAR EDHE SE KOMUNISMI TE FUTI GISHTIN PO NDOSHTA TE EMBELSOVI GISHTI QE ENGRE LEGEN SERVIL!!

Πριν ημέρα
andrea tema
andrea tema

e sbythi, me fal per shprehjen . hahahahahahahaha

Πριν ημέρα
Admir Arra
Admir Arra

Se nessuno ci andasse a votare loro rimangono senza lavoro

Πριν ημέρα
druvar pema
druvar pema

“Sipas njoftimeve qe kam une” - thote ky ekspertua Po kjo pse se pyet “Nga kush?” Se do dali qe baza infos jane Don Agaçi dhe Ulësi Manja A lumadhi ti

Πριν ημέρα
Pjeter Gjinaj
Pjeter Gjinaj

Me duket po ju bjen dybsa mive RRoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooòooft z kim shqiptaret me keq se pakistani nje puntor ne shqiperi nuk e fiton nje kile mish ne dit pagesa 500 lek kurse mishi kushton 800 lek

Πριν ημέρα
Gëzim Bektashi
Gëzim Bektashi

Bravo Koka.Gazetar korekt dhe i ndershëm.

Πριν ημέρα
Fredi Proga
Fredi Proga

Virusi me i rrezikshem i shqiperise eshte virusi serbogrekoruse PS,PD,LSI keta bastarde keta hajdute injorante kriminele kanibale tradhetare kane shkaterruare kane vrare kane perdhunuare shqiperine dhe cdo shqiptare dhe kane perzene ne keto 30 vjet 2,5 miljone shqiptare po vazhdoi ky viruse shqiptaret zhduken si komb,dhe komshijnte kenaqen me shdukjen e popullsise Shqiptare qe te marrin token me te pasur ne bote Shqiperine.

Πριν ημέρα
Gëzim Bektashi
Gëzim Bektashi

Po mo Ngjela po.I njëjti avaz gjithmonë.Vetëm llafe këtu e 20 vjet.Ti vetëm i di gjërat sakt sikur je këshilltar shteti i Amerkës.

Πριν ημέρα
Kuku kuku
Kuku kuku

Mos e eksplozoni shum ate kish te shenjt se do jo perzen nga fshati dhe do ngrejn hotele e pallate e vila

Πριν ημέρα
Moijsi Guri
Moijsi Guri

O ngjel komunisti,per vjedhjen nuk ka akuz ,por kapet hajduti,tani kushtetuta garanton vjedhjen me ku e fshe ,nqs ju si morra dini te fshini vazhdoni ne vijen e dreite te partive me vjedhje ,pastai spak do kushtetute ,ku ligjet e sai nuk pyesin miku ,shoku e fisi ,se nuk ka kuptim shqiptare nje gjake nje gjuhe pa trashegimi prone ,po ca vjedhin ,ca derdellisin ca fshehin e ca lene atdhene ,te tjere nuk mbijetoine dote varferise me 2020.

Πριν ημέρα
shpend gjoni
shpend gjoni

E nxjerrin me shkelma nga nje media ja beh nga dritarja ne nje tjeter media/

Πριν ημέρα
Erti fier
Erti fier

Ishalla , mezi po presim 🇦🇱🇦🇱🇪🇺🇺🇸

Πριν ημέρα
rina buli
rina buli

HAAAAAAAAAAAAA

Πριν 23 ώρες
Iri Stafaj
Iri Stafaj

Ik moj debile ngele ham ham si qenn 😒

Πριν ημέρα
shpend gjoni
shpend gjoni

Pse se ftuat ne mengjes kete?! T'u vije turp. Asnje vakt pa e ftuar kete burrin. Ka 15 vjet qe pi kafe, ha dreke,ha darke ne ekran. Eshte mendjendritur Ngjela, flet gjera qe i ka thene sterthene si femijet qe duke perseritur dicka shpreson te ndodhi. Dhe ajo qe Ngjela do eshte:Luli Saliu, Meta brenda ...Rama jashte burgut. Ajo qe ne duam eshte te kater brenda. Eshte ai nje qe do te le jashte qe ben dallimin midis dikujt qe paguhet per propagande dhe dikujt qe kerkon nje Shqiperi pa horra.

Πριν ημέρα
Fatmir Beu
Fatmir Beu

O po boll me ishat,se si pierdh me njeri keta ,o stutjo idjotesh, ishat jane figura te djegura,,se kur ishin ministra ishin kunguj,,,, jane hajduter qeverish,,,!

Πριν ημέρα
Ano Nimi
Ano Nimi

o Bledian o Lulzims po ik o budalla se nuk të jep gjë Luli, aq më pak ai psikopati i gjatë. Rri aty bëj gazetarin se na hape barkun me anal-iza alla Lulzimçe

Πριν ημέρα
ariana pertena
ariana pertena

Mjere populli per keta deputete

Πριν ημέρα
Fredi Proga
Fredi Proga

Virusi me i rrezikshem i shqiperise eshte virusi serbogrekoruse PS,PD,LSI keta bastarde keta hajdute injorante kriminele kanibale tradhetare kane shkaterruare kane vrare kane perdhunuare shqiperine dhe cdo shqiptare dhe kane perzene ne keto 30 vjet 2,5 miljone shqiptare po vazhdoi ky viruse shqiptaret zhduken si komb,dhe komshijnte kenaqen me shdukjen e popullsise Shqiptare qe te marrin token me te pasur ne bote Shqiperine.

Πριν ημέρα
Kuku kuku
Kuku kuku

Sa mir qe ja hoqe Mikrofonin se flet vetem mrockulla

Πριν ημέρα
Murat Shehu
Murat Shehu

ÇFARE NA DUHET ME PARE DHE URGJENT KETE VIT PAS LARGIMIT TE VIRUSIT Para çdo gjeje na duhet te hiqen qafe te gjithe te korruptuarit me ane te drejtesise se pavarur, se po ia lame ne dore popullit do i zgjedhi perseri te njejtet. Mbasi te jete pastruar shqiperia nga mickonjat, çimkat dhe thithlopat do krijohet nje klase e re politike qe do beje reformen zgjedhore. Pastaj zgjedhje te lira demokratike. Çfare do qe te ndodhi drejtesia e pavarur do i vere pikat mbi i dhe nuk do lejoje me rupalle, zvarritje, hile, dredhi. Ok? Asnje marreveshje nga politika e vjeter e korruptuar.

Πριν ημέρα
Kuku kuku
Kuku kuku

Po filloj spaku nuk ngel me politikan ne kemb se jan 90 dhjet perqind per burg kurse gjygjtar dhe avokat jan 95 perqind komplet rilindja pd lsi per burg te perjetshem

Πριν ημέρα
R R.D
R R.D

Ktyne vllezerve i ngja vetja si garrilla vlores ,kini kujdes cuna me unazen e anusit se ne tiron ja u shperthejn bythen e do knoni ktheju tokes tende ne trio

Πριν ημέρα
Gabriel Shaknajan
Gabriel Shaknajan

Do japi llogari deri me nje Do i qij gruan perpara syvet

Πριν ημέρα
Andi Zguri
Andi Zguri

Shko moj kare fillo pun te naj shpi publike

Πριν ημέρα
fredo 2
fredo 2

I ke idetë shumë konfuse zotri

Πριν ημέρα
Kuku kuku
Kuku kuku

Mami shiste fiq prandaj e beri dasmen e madhe se fiqt ishin te lyer me flori ky plera duhet te cohet ne burg genjen si nje lavire e qelbur ikni lerini popullin te qet o plera

Πριν ημέρα
Sorin
Sorin

Me vjen keq per Ngjelen, ka pas qene njeri me bote, por mosha dhe burgu komunist bejne te veten. po pse mor Ngjel kush do na e veri, kjo reforma e leshit qe ka kaluar gjygjtare me pasuri qindra mijra €. Historia ka treguar qe Amerikaneve nuk i plas fare as per ne as per ndonje vend tjeter, ato shohin vetem interesat e tyre.Jane me 10-tra raste ku Amerika mbeshtet Diktaturat per interesat e veta. Ju lutem me thoni 1 vend qe ta kete ndihmuar Amerika per du bere Demokraci funksionale.

Πριν ημέρα
Enkeleda Caci
Enkeleda Caci

Cfare Turamisu eshte kjo?🧐Kjo quhet biskota me veze te rrahura 😜😂Pa maskarpone ose krem qumeshti ...

Πριν ημέρα
Arold Ymeri
Arold Ymeri

Sbesoj se e ka shum kohen noizy me u marre ala me ket mhb tjesh e sigurt😂

Πριν ημέρα