Adriatik J
Adriatik J

Ai 《qe》o me matolale bejn like🎆🎆

Πριν 17 ώρες
Rosé Blakke
Rosé Blakke

Dashuri paqe buzqeshje dhe shpres

Πριν 21 ώρα
Game Play TV
Game Play TV

👌👌👌👌👌

Πριν 22 ώρες
Brian Green
Brian Green

🧿🎯🎯🧿🔵🔵🥎🥎🥎🥎🥎🥎🦠🦠🦠🦠💚💚💚💚 *Ο Ιησούς Χριστός είναι ο Υιός του Θεού, ο οποίος πέθανε και αναστήθηκε από τους νεκρούς για να μας δώσει την αιώνια ζωή.* *Υποσχέθηκε επίσης να θεραπεύσει το σώμα σας.* *Αυτό είναι αληθινή αγάπη !!! (Απλά ζήτησέ)*

Πριν ημέρα
Zgjimi Shpirteror
Zgjimi Shpirteror

Mduket se kam punu ncall center me ket cunin 😂😂

Πριν ημέρα
Alb Muscle
Alb Muscle

Ik mer tqifsha ropt

Πριν ημέρα
Albanian Gaming
Albanian Gaming

sub boni se ju a kthejm po shkruni koment qe ta dim fooorca matoo

Πριν ημέρα
Rustina Hazizaj
Rustina Hazizaj

IDE te bukur

Πριν ημέρα
Rustina Hazizaj
Rustina Hazizaj

Ah

Πριν ημέρα
Jonuz Ceka
Jonuz Ceka

Breve ma intenso

Πριν ημέρα
costas killer
costas killer

mpaklaba

Πριν ημέρα
Albanian HR Solutions (Admin)
Albanian HR Solutions (Admin)

Super kong perzotin o mato je njish bravo 👍👍👍👍

Πριν ημέρα
Luka Boss
Luka Boss

Kush eshte me i fort Matolale apo Finemi ?

Πριν ημέρα
Mala Sahro
Mala Sahro

Koki yang cantik dan imut gacha anak kecil aja di rumah aja deh w iya nih HP nya pak emay mir di kape tth mah seueur bu haji plus bandung dan sekitarnya hujan lebat banget ya gue mau tidur dulu aja ya kalo mau beli tiket konser gratis biaya

Πριν ημέρα
Mari Glena
Mari Glena

😂🤣🤣🤣

Πριν 2 ημέρες
Daniel marku
Daniel marku

Tirana And Berat the best 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 ημέρες
Joker R6
Joker R6

🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰💪💪💪💪👍👍👍

Πριν 2 ημέρες
Klausi Juventus
Klausi Juventus

737 Kara Dislike Se Kuptoj pse ti Japesh Dislike 1 kange te Bukur Bravo Mor Gjigand Ke ba Kang Super edhe Zani qe ke ti A super taman per kyt Stil Muzike

Πριν 2 ημέρες
Vienna-UK
Vienna-UK

Brutal pershendetje nga Vienna/Gostivari ❤️

Πριν 2 ημέρες
Anarxas Anarxia1312
Anarxas Anarxia1312

Lagjet tona favela👽🕸️💸🔥🔥🔥

Πριν 2 ημέρες
Ajsi Tafa
Ajsi Tafa

Rrepist je pz!!!!!😈👊👏👏

Πριν 2 ημέρες
Audio Nations
Audio Nations

OUT NOW new song grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-FeELojFXxRU.html

Πριν 2 ημέρες
Audio Nations
Audio Nations

OUT NOW new song grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-_thtHW7IbZU.html

Πριν 2 ημέρες
ndricim laci
ndricim laci

Mato real bravo

Πριν 2 ημέρες
Stefan Beqo
Stefan Beqo

Je i madh ti je bad

Πριν 2 ημέρες
kledjo maps tv
kledjo maps tv

OTR FOREVER

Πριν 2 ημέρες
Franko Arberi
Franko Arberi

Psssss bossi

Πριν 2 ημέρες
KING EDB ALREAL G
KING EDB ALREAL G

Bravo mato🙏☝

Πριν 2 ημέρες
Ervin Dumi
Ervin Dumi

I shaj ai qe i bon👇

Πριν 2 ημέρες
Marsi Marsi
Marsi Marsi

Musik te bukura bravooo

Πριν 2 ημέρες
amar bossi
amar bossi

Je I pavdekshem o mato

Πριν 2 ημέρες
Ράπι Νισάιντ
Ράπι Νισάιντ

Poezi. Urime!

Πριν 3 ημέρες
Juli Cukaj
Juli Cukaj

🔥🔥🔥

Πριν 3 ημέρες
gentian bodlli
gentian bodlli

Nozi

Πριν 3 ημέρες
Delti Hasanaj
Delti Hasanaj

Tirona😎

Πριν 3 ημέρες
endri hani
endri hani

ne sekondin 57 tundet makina shikoheni pak

Πριν 3 ημέρες
The Meg
The Meg

e ke djeg👏👏👍👍👌

Πριν 3 ημέρες
Serxho Nurce
Serxho Nurce

👋👑👑👑👑👑👑

Πριν 3 ημέρες
Bruno Hyso
Bruno Hyso

Super fare, esht per ne top list MTV

Πριν 3 ημέρες
Daniel marku
Daniel marku

2020 🇦🇱🇦🇱

Πριν 3 ημέρες
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak

⚡❄🌬🌊🌜💈🌁💒☁☀🌀🌈🔥💧⭐🌟⛅ *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë dhe ju premton jetën e përjetshme në qoftë se ju thjesht besoni Atij. Ai premtoi për të shëruar trupin tuaj. (Vetëm pyetni Atij)

Πριν 4 ημέρες
Rindi Liti
Rindi Liti

ILuminati yehaaa

Πριν 4 ημέρες
GᴇɴᴏO
GᴇɴᴏO

Video klip gansteri👌👌

Πριν 4 ημέρες
Fatbardha Rrapushi
Fatbardha Rrapushi

finem🖕matolale❤

Πριν 4 ημέρες
Fatbardha Rrapushi
Fatbardha Rrapushi

munde finemin do e mundesh

Πριν 4 ημέρες
Fatbardha Rrapushi
Fatbardha Rrapushi

bravo mato jam me tironen te pergezoj dhe nje hit tjeter

Πριν 4 ημέρες
Viktor Ndoj
Viktor Ndoj

Si anej nga Brazili Super muzik 🔥🔥🔥🔥

Πριν 4 ημέρες
FF_Joker 007
FF_Joker 007

Nuk ka si matolale 👑💲Mret👑💲

Πριν 4 ημέρες
coming soon
coming soon

Mos e le veten mato jepi coje deri n'fun

Πριν 4 ημέρες
Melisa Dorda
Melisa Dorda

jam un qe bona like dhe u bo 25k likes 1 fare

Πριν 4 ημέρες
itz Medi
itz Medi

that was some deep stuff right there

Πριν 5 ημέρες
Miraxh Sulejmani
Miraxh Sulejmani

like nese te pelqeu kjo keng

Πριν 5 ημέρες
Doğan Deniz
Doğan Deniz

O adam 1:19 de baklava mı diyor Türk kardeşlerim🇹🇷🇹🇷

Πριν 5 ημέρες
Giorgio Kula
Giorgio Kula

👏👏👏👏👏😮😮😮😮😯🤐🤐🤐🤐😯😯😯 : 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 5 ημέρες
Joel Tafa
Joel Tafa

Real talk from the King👑👑

Πριν 5 ημέρες
IamGrandy
IamGrandy

Respekt Prej Prishtine Tironaa <3

Πριν 5 ημέρες
Jetmir Noka
Jetmir Noka

I madh je mato

Πριν 5 ημέρες
Behar Lleshi
Behar Lleshi

Ty ta paska ba diss noizy duhet mja kthy.

Πριν 5 ημέρες
Jesse Pinkman
Jesse Pinkman

Paulo Dybala degjoi kte kenge dhe i shkerdheu robt krejt mbrojtjes se Interit

Πριν 5 ημέρες
Shqiperia Shqiperia
Shqiperia Shqiperia

Shum shum bukur vazhdo kshu plako

Πριν 5 ημέρες
Xoni Xonii
Xoni Xonii

Matolalo i love jou are 👑

Πριν 5 ημέρες
Marinela Gjoka
Marinela Gjoka

👏👏👏 hera e pare qe e shoh kete rrepist qenka kengetar njesh wow.Cfare zeri bravo king,suksese.👑

Πριν 5 ημέρες
Matraku Rigers
Matraku Rigers

🤙❤️❤️

Πριν 5 ημέρες
Xhino Coku
Xhino Coku

Rap = ritmo and poesi

Πριν 5 ημέρες
Dark Fire
Dark Fire

grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-ejCynofEoUM.html vuoto-pensieri quhet kenga ku u ka vjedh muZika

Πριν 5 ημέρες
Dark Fire
Dark Fire

Me vjen keq por muZika esht e vjedhme nga nji kong italione grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-ejCynofEoUM.html

Πριν 5 ημέρες
Flori Badboy_4for_life
Flori Badboy_4for_life

O qifsha ropt

Πριν 5 ημέρες
IDRI-G - BEATZ PROD MELODY
IDRI-G - BEATZ PROD MELODY

grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-xyouxt1g5xA.html

Πριν 5 ημέρες
Flavio Pipaj
Flavio Pipaj

Real talk 👏

Πριν 6 ημέρες
Marsi Marsi
Marsi Marsi

Bravooo te rujt zoti super musik sukse meriton shum shikime

Πριν 6 ημέρες
Marsi Marsi
Marsi Marsi

Shum musik e bukur

Πριν 6 ημέρες
Elio 22
Elio 22

👑👑👑👑

Πριν 6 ημέρες
boss albania
boss albania

🙌🏻🙌🏻🙌🏻🔥🤙

Πριν 6 ημέρες
Edlira Cervanaku
Edlira Cervanaku

Bashkpunim me noizyn🙏

Πριν 6 ημέρες
vec zoti Me gjykon
vec zoti Me gjykon

Qe 30 vjet si Kjo Kang skam ngju nga reperat shqiptar...Bravo mato je 1sh

Πριν 6 ημέρες
live_king_ king
live_king_ king

uuuuuuuuuuuu sa super

Πριν 6 ημέρες
Mariglen Bushi
Mariglen Bushi

Jepi Mato je nje super kengetar Like ne qofte se mendoni kshu dhe ju Zoti ju rujt te gjithve nga te keqijat👑👑👌🙏🙏

Πριν 6 ημέρες
FLORI
FLORI

a thu do jen me mu edhe ndoshta kur do vdes

Πριν 6 ημέρες
『ᴀᴜᴛ』 Terror
『ᴀᴜᴛ』 Terror

like te gjith ju qe jeni ne karantine 😂😂

Πριν 6 ημέρες
Koli Gjoka
Koli Gjoka

Super rreper je o MATO ☄☄☄🔥🔥🔥🔥

Πριν 6 ημέρες
Komenti Epik
Komenti Epik

0:53 I FCK FELT THAT😭😭😭😭

Πριν 6 ημέρες
Stresi Bb4life
Stresi Bb4life

E ke myt hiqeni inatin kjo keng ja veln vert hallaln❤️❤️👏🏻👏🏻

Πριν 6 ημέρες
Besard
Besard

grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-qJKO76YEDoE.html lyrics

Πριν 6 ημέρες
Enes Stafai
Enes Stafai

Menyra si e thot rr 😂😍

Πριν 6 ημέρες
Fadil Mema
Fadil Mema

Super

Πριν 3 ημέρες
Miranda Karaj
Miranda Karaj

MATOLALE

Πριν 6 ημέρες
Denis Durres
Denis Durres

Its MATOLALE

Πριν 6 ημέρες
david vlor
david vlor

👍 per mato lale:kur flas 💬 per finem:nkatror

Πριν 6 ημέρες
Ina Mucka
Ina Mucka

bravo

Πριν 6 ημέρες
NiLdii Official
NiLdii Official

Big mato 🔥

Πριν 6 ημέρες
Ina Mucka
Ina Mucka

shume e bokur mato

Πριν 6 ημέρες
albania 78
albania 78

Per cdo like shkruaj matolale💥👑👑🔥 1MATOLALE 2MATOLALE 3MATOLALE 4MATOLALE 5MATOLALE 6MATOLALE 7MATOLALE 8MATOLALE 9MATOLALE 10MATOLALE 11MATOLALE 12MATOLALE 13MATOLALE 14MATOLALE 15MATOLALE 16MATOLALE 17MATOLALE 18MATOLALE 19MATOLALE 20MATOLALE 21MATOLALE 22MATOLALE 23MATOLALE 24MATOLALE 25MATOLALE 26MATOLALE 27MATOLALE 28MATOLALE 29MATOLALE 30MATOLALE 31MATOLALE 32MATOLALE 33MATOLALE 34MATOLALE 35MATOLALE 36MATOLALE 37MATOLALE 38MATOLALE 39MATOLALE 40MATOLALE 41MATOLALE 42MATOLALE 43NATOLALE. 44MATOLALE 45MATOLALE 46MATOLALE 47MATOLALE 48MATOLALE 49MATOLALE 50MATOLALE ×1000 Dhe like kush mendo qe mato esht me imadhi

Πριν 6 ημέρες
1124 2114
1124 2114

Ma i forti per newschool

Πριν 6 ημέρες
Tina Tina
Tina Tina

Complimente 👏👏😔

Πριν 6 ημέρες
Britex
Britex

favela go to sleep

Πριν 6 ημέρες
Pulse in the music
Pulse in the music

grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-QJNvHyMtKtU.html

Πριν 6 ημέρες
Xhelal Sina
Xhelal Sina

SA LIKE BOHEN PER MATOLALE🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 6 ημέρες
Gameover smile
Gameover smile

O la

Πριν 6 ημέρες
Bushi Beta
Bushi Beta

Big MatoLale❤️🇩🇪

Πριν 6 ημέρες
ff• Ervis_*
ff• Ervis_*

BRAVO MATOLALE JE KENGETAR SUPER KSHU VAZHDO

Πριν 6 ημέρες
Esti Nezha
Esti Nezha

Grande mato je bob fare

Πριν 6 ημέρες