Bedri Doda
Bedri Doda

Love you xhesi my life ❤❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰😗🥰😗🥰🥰🥰🎉🎉😍😍😍😍👑👑👑👑👑😗😗😗😗😗🌏🌏😗😗😗❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😍😍

Πριν ώρα
Daniel Petrovic
Daniel Petrovic

Alter wie gay

Πριν 4 ώρες
Andi
Andi

💜❤️🧡

Πριν 7 ώρες
realdrawing TV
realdrawing TV

Oj budallic

Πριν 10 ώρες
Laura Hazizaj
Laura Hazizaj

2020?♥

Πριν 11 ώρες
Panda Panda
Panda Panda

Kush e ngon ende like

Πριν 12 ώρες
Cristel Itali
Cristel Itali

Do mbetet kenga me e bukur 💘

Πριν 15 ώρες
Drini Hema
Drini Hema

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰

Πριν 17 ώρες
Giorgio De
Giorgio De

🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥

Πριν 20 ώρες
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni

Aw Sh

Πριν ημέρα
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni

Dsh Dh

Πριν ημέρα
Fatmir shabani
Fatmir shabani

grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-oGpsJNGPCqE.html grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-6Viyrqhr_vE.html

Πριν ημέρα
ALBnamik guaci
ALBnamik guaci

KOMBINIM YJENOR I MUZIKES DHE INTERPRETIMIT.

Πριν ημέρα
Hawaii Albania
Hawaii Albania

Sa e bukur eshte kjo kenga me ket te ze gjumi

Πριν ημέρα
soni taku
soni taku

Te dua xhensila

Πριν ημέρα
Rajna Koxha
Rajna Koxha

Sa bukur

Πριν ημέρα
Даниела Гишина
Даниела Гишина

👌👌👌👌💞💞❤️❤️❤️💞❤️❤️

Πριν 2 ημέρες
Hello, It is me !
Hello, It is me !

🥰😍💃🥰😍💃🥰😍💃 Thank you Xhensila for this production ,you toucht to everybady with this beatiful song !

Πριν 2 ημέρες
Boni Hasani
Boni Hasani

super keng kjo

Πριν 2 ημέρες
Besim Papri
Besim Papri

Eccccc aaaatttttyyyyy me e mira👏👏👏

Πριν 2 ημέρες
Ana Qevani
Ana Qevani

👏👏super kenge

Πριν 2 ημέρες
ironclad warden
ironclad warden

7 same poses

Πριν 2 ημέρες
Tela Pasha
Tela Pasha

Kengetarja me e bukur dhe me e mira👏👏👏👏💐💐💐

Πριν 2 ημέρες
Life Mistery
Life Mistery

Me pelqen Parisi

Πριν 2 ημέρες
Majlinda Jashari
Majlinda Jashari

I love you👸

Πριν 3 ημέρες
Majlinda Jashari
Majlinda Jashari

Shum bukur xhensila

Πριν 3 ημέρες
pietro pietro
pietro pietro

who is here 2020?!

Πριν 3 ημέρες
Leonida Vukaj
Leonida Vukaj

Nn

Πριν 3 ημέρες
KU Klux Kiu
KU Klux Kiu

U rrit Gjino e kapi fikun tani po vjel doren trete

Πριν 3 ημέρες
FeelGood
FeelGood

magnifique !!!

Πριν 3 ημέρες
Mus Sllamniku
Mus Sllamniku

Dua shume xhesila

Πριν 3 ημέρες
Behar Balla
Behar Balla

You are the best!

Πριν 4 ημέρες
Besim Hashani
Besim Hashani

Sa BUKRA OJ xhestika

Πριν 4 ημέρες
Kindle Apapa
Kindle Apapa

2020 kush e degjon?

Πριν 5 ημέρες
Alisa Budlla
Alisa Budlla

Xhensia je talent ska fjal pet te pershkruar🌹🌹

Πριν 5 ημέρες
Hidajete Kelmendi
Hidajete Kelmendi

Ju XHENSILA ,KIDA , DHURATA DORA , VALZA ZHEGROVA , TAYNA ... etj jeni vajzat me te bukurat qe kam par ndonjë herë në jetë I LOVE YOU

Πριν 5 ημέρες
FF-GAMER -YT
FF-GAMER -YT

super super

Πριν 5 ημέρες
Arjan Quko
Arjan Quko

Love 💘💘💘

Πριν 5 ημέρες
Bajram Bodi
Bajram Bodi

😍❤

Πριν 5 ημέρες
??
??

2:02

Πριν 5 ημέρες
terri howard
terri howard

kpop reaction

Πριν 6 ημέρες
AL ANONIMI
AL ANONIMI

Lol

Πριν 6 ημέρες
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni

Dxh Meti

Πριν 6 ημέρες
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni

Dih Me ti

Πριν 6 ημέρες
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni

Si pjere

Πριν 6 ημέρες
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni

Sli Aje

Πριν 6 ημέρες
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni

Shim Shiu

Πριν 6 ημέρες
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni

St Ari

Πριν 6 ημέρες
Naser Imeri
Naser Imeri

celcin e zemres

Πριν 6 ημέρες
Naser Imeri
Naser Imeri

shum e dua ket keng

Πριν 6 ημέρες
Urim Isha
Urim Isha

Une jam nje vajze 12 vjecare xhensila

Πριν 6 ημέρες
Urim Isha
Urim Isha

Te duam shume xhensila je shume e bukur shume e mire shume kenge e bukur do i ndjek kengete e tua deri ne fund bravo xhensila je kengtrja me e mire qe ekziston faleminderit qe eksizton ju puthumin shume xhensila ☺💋💞💕💗💓❤💜💙💛👏🌟💫👌👍💧😮😙😗😚😘😍💚

Πριν 6 ημέρες
Orlando Flores
Orlando Flores

She is one of my favorite Albanian singer she is so beautiful.

Πριν 7 ημέρες
Sefetin Demiri
Sefetin Demiri

Eshte shum e bukur 😍😍😍😍😍

Πριν 7 ημέρες
Sefetin Demiri
Sefetin Demiri

Si paris eshte xhensila

Πριν 7 ημέρες
Lulzim Nimani
Lulzim Nimani

2020 knej

Πριν 7 ημέρες
Michael Fury
Michael Fury

😍

Πριν 7 ημέρες
Bukurie Xhyeranji
Bukurie Xhyeranji

Kapsjjwqojhd

Πριν 7 ημέρες
sardian mezani
sardian mezani

Shumë e bukur je Xhensila🥰🥰

Πριν 8 ημέρες
Ema Toska
Ema Toska

🗼

Πριν 8 ημέρες
Ema Toska
Ema Toska

🥰😚😘😍🥰😍🥰😍🥰😍

Πριν 8 ημέρες
Djana Huli
Djana Huli

Sa e bukur 😘😘

Πριν 8 ημέρες
Rita Rona
Rita Rona

Xhensila ma e mira 💛❤❤❤❤💝

Πριν 8 ημέρες
Urim Isha
Urim Isha

Bravo xhensila je kengetrja ime e preferuar marshalla si kukull kjo bukuroshe je shume me mire shume e lezetshme xhensila 😍😘😚😗😙😇😮😮😮💧💧💧👍👍👍👌👌👌💫💫🌟🌟👏👏👏💛💙💜❤💓💗💕💞💋

Πριν 8 ημέρες
FATA LACI
FATA LACI

9ooooo

Πριν 9 ημέρες
Mondi Beqaj
Mondi Beqaj

Kenge shum e bukur dhe nje gjuhe shqipe e paster

Πριν 9 ημέρες
Petrit Dakaj
Petrit Dakaj

🎁🎁

Πριν 9 ημέρες
Marena Xheja
Marena Xheja

Se ti e ke celsin e zemres time shpirt. “”” e cfare do ti nga une do e kesh gjithmon.... se ti per mua je frrymarrje “””❤️❤️❤️❤️you so much 🥰

Πριν 10 ημέρες
Zarife imeri Senadsafet123
Zarife imeri Senadsafet123

😘😘💖💖💖💜💜💜👍👍👍

Πριν 10 ημέρες
Zarife imeri Senadsafet123
Zarife imeri Senadsafet123

👍👍👍👍👍💜💜💜💜💖💖💖😘😘

Πριν 10 ημέρες
Zarife imeri Senadsafet123
Zarife imeri Senadsafet123

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜👍👍👍

Πριν 10 ημέρες
FF FLAVIO
FF FLAVIO

Like kush e pelqen kete keng

Πριν 10 ημέρες
Ledion Shaho
Ledion Shaho

Mrekulli

Πριν 11 ημέρες
jakup billa
jakup billa

kenget me te bukura i ke ti xhensilsa

Πριν 11 ημέρες
Yll Ukperaj
Yll Ukperaj

Xhensila👏👏👏💖💖💙😘

Πριν 11 ημέρες
Yll Ukperaj
Yll Ukperaj

Bravo👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν 11 ημέρες
Fatjon Isufaj
Fatjon Isufaj

Sumë ë bukur

Πριν 11 ημέρες
maroje kralj
maroje kralj

🇦🇱🇦🇱👍

Πριν 12 ημέρες
maroje kralj
maroje kralj

Love Albanian music 🇦🇱

Πριν 12 ημέρες
Xhuljano Gjekaj
Xhuljano Gjekaj

Kengetar shum te fanshem 'xhensila end besi

Πριν 12 ημέρες
Xhuljano Gjekaj
Xhuljano Gjekaj

Se do jem per ty Do jem ma ty Do kesh gjithmon☺

Πριν 12 ημέρες
Grejsi Dyrmishi
Grejsi Dyrmishi

Zemera ♥️

Πριν 12 ημέρες
Agim Shuli
Agim Shuli

Te lumte

Πριν 12 ημέρες
Redjana Hatija
Redjana Hatija

kjo kenge me pelqen aq shum sa e digjoj gjithmon

Πριν 13 ημέρες
Miraculous Albanese
Miraculous Albanese

Maj 2020!!! Kush e degjon akoma kete super hit ? Kjo kenge meriton te fitoj edhe eurovisionin ❤️❤️

Πριν 13 ημέρες
BEARUS
BEARUS

.

Πριν 13 ημέρες
Eva Muca
Eva Muca

Mendoj se nje keng te bukur e ben nje tekst i bukur aq me teper kur pershtatet dhe muzika ....Pirro Çako ia del shum mire me te dyja eshte nje kombinues perfekt i te dyjave bashk ...dhe si perfundim ...nje mrekulli

Πριν 13 ημέρες
Parukeri zhaklin
Parukeri zhaklin

kenga qe me pelqen me shume

Πριν 13 ημέρες
Poduejva Podujeva
Poduejva Podujeva

shum bukur xhensil te dua shum❤

Πριν 13 ημέρες
Kejsikodra Kejsikodra
Kejsikodra Kejsikodra

💋💋🌈🌈🌈💝💝

Πριν 14 ημέρες
Kejsikodra Kejsikodra
Kejsikodra Kejsikodra

💘💘💘♥️♥️😍😍💐💐💋💋

Πριν 9 ημέρες
Sevdie Berish
Sevdie Berish

Shum bukur Gjensila❤

Πριν 14 ημέρες
Mimoza Shala
Mimoza Shala

❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 14 ημέρες
Meti Meti
Meti Meti

Shume bukur Xhensilaj Myrtezaj LOVe

Πριν 14 ημέρες
Bekim Sulovski
Bekim Sulovski

Keng e pavdekshme 🦋

Πριν 15 ημέρες
Danjela Subashi
Danjela Subashi

Super keng

Πριν 15 ημέρες
Artur Bendo
Artur Bendo

Shummm poesi me domethenje davvero 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🏻

Πριν 16 ημέρες
Ilir Geci
Ilir Geci

Das ist einfach Groß Albanien 🇦🇱

Πριν 16 ημέρες
Mirela Gapaj
Mirela Gapaj

❤❤

Πριν 16 ημέρες
Mergim Sula
Mergim Sula

Bravo

Πριν 16 ημέρες
anna ltx
anna ltx

2020?

Πριν 17 ημέρες
Rajmonda Caka
Rajmonda Caka

Super kenge ❤

Πριν 17 ημέρες