Ferit Sylejmani
Ferit Sylejmani

akini more mare pak ju akeni bab e nan a jeni jetima a falni a e dini Allahun hak a keni fe a jeni Muslimon a katalik ju hiqni krejt edhe qato drek e jeleka se njejt doket ju ajen shku ne deti apo doni kang sidomos ti dafin se din njeri a je vizatim a njeri me ato tatuazha ti tayna mon me ba sevap me gjith atobpare qi i ki se njerzit skan buk me hanger e ti qohesh pesh ti knaqesh qit jet 90 vjet mas shumti po a tje nalt qi e ki jeten e perjetshme qka don hajt shkon ne gjenenem ti qi ske da seks me najkon mon miu kthy jetes te mirë e me fitu gjenetin po qi ke ba seks ja pafsh jajrin bo sevap sadush se gjenetin kuk kime fotu se Allahu krejt te she qdo gjyna qi don e gjdo sevap se bota komu ahkatrru qa po boni ju veq kur te bjen naj meteor e te prish krejt boten po ti bo sevap e permirsov edhe tu baft kiameti bile shkon ne gjenet.

Πριν ώρα
Melos Ahmetaj
Melos Ahmetaj

tayna e ka emrin douruntina

Πριν ώρα
ANONYMOUS ANONYMOUS
ANONYMOUS ANONYMOUS

e urrej kte kenge

Πριν 2 ώρες
Laura Kida
Laura Kida

Tayna you are so pretty 💥👌

Πριν 2 ώρες
Seid Geci
Seid Geci

reperi ma i miri shqiptar

Πριν 2 ώρες
Alex king
Alex king

0:13 eshte super

Πριν 2 ώρες
gramos Haxha
gramos Haxha

Tajna

Πριν 3 ώρες
StReSi Official
StReSi Official

Ksaj taynas duhet me ja qi fisin ku eka

Πριν 3 ώρες
Niki Jafuq
Niki Jafuq

Yess ooo mknaqt 2 jat kush jau ka inati ja qi....a 900 mi nona 😂

Πριν 4 ώρες
tannlegeoslo
tannlegeoslo

Wow. I m in aw. How is possible that a country with 2 mil citizens can have so much talent? Very impressive. Go Kosova 🇽🇰❤🇽🇰❤👐👏👏

Πριν 4 ώρες
delis _diamant
delis _diamant

Like kush pelqe finem

Πριν 5 ώρες
Lorik Mehmetajj
Lorik Mehmetajj

💜💛💚💖💋💙💞💝💗💙😍😘😙☺😊😀😃😂😂😄😍💋💜💛💚💚💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Πριν 5 ώρες
Lorik Mehmetajj
Lorik Mehmetajj

Ok naça

Πριν 5 ώρες
Lorik Mehmetajj
Lorik Mehmetajj

😀😀😇😀😀😀💞💖💕💙

Πριν 5 ώρες
Marcel Moritz
Marcel Moritz

I Love dis Song Tanya ❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 5 ώρες
Robloxforever
Robloxforever

👽☻⚡

Πριν 6 ώρες
Alketa Kola
Alketa Kola

Tayna like melinda Comment💖💖👑👑🎉👇

Πριν 6 ώρες
Besjana Mollaj
Besjana Mollaj

Te Rane syzet Po mos e tund aq

Πριν 6 ώρες
Belen Gjonaj
Belen Gjonaj

Like tayna comment rina

Πριν 6 ώρες
Besjana Mollaj
Besjana Mollaj

Finem

Πριν 6 ώρες
Besjana Mollaj
Besjana Mollaj

Ti je shoku i ngusht i kushuririt te Ilvit kamarjerit tim

Πριν 6 ώρες
Besjana Mollaj
Besjana Mollaj

O I vdekur

Πριν 6 ώρες
Besjana Mollaj
Besjana Mollaj

Na Knaqe

Πριν 6 ώρες
Besjana Mollaj
Besjana Mollaj

Qeke me grip mer tailolhot

Πριν 6 ώρες
Besjana Mollaj
Besjana Mollaj

Koka prej Trapi

Πριν 6 ώρες
Besjana Mollaj
Besjana Mollaj

Dorun(❤️❤️❤️❤️) (Tina)

Πριν 6 ώρες
Besjana Mollaj
Besjana Mollaj

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱. ❤️❤️❤️. T A Y N A.

Πριν 6 ώρες
jusuf Kasami
jusuf Kasami

jam shqiptare dhe musliman like kush eshte musliman

Πριν 6 ώρες
Besjana Mollaj
Besjana Mollaj

Dhe mua Fans me ke

Πριν 6 ώρες
Besjana Mollaj
Besjana Mollaj

Like t gjith bossat

Πριν 6 ώρες
Killer Boy
Killer Boy

A e din ca bohet me u marr me neve tzo belaja njonin tjetrin e njofim nga targat shokt me tmdh enj se hi malaja aaaaa aaaaa aaaaaa

Πριν 6 ώρες
Besjana Mollaj
Besjana Mollaj

Ste kam inat

Πριν 6 ώρες
Besjana Mollaj
Besjana Mollaj

Tanya ❤️

Πριν 6 ώρες
Fatmir Pixhaku
Fatmir Pixhaku

Finem me oe je me partzianin aop me tiron

Πριν 6 ώρες
Jetmir Murataj
Jetmir Murataj

Fi nem

Πριν 6 ώρες
Fero ales baba
Fero ales baba

🐷🐷🐷🐷hahahaha

Πριν 7 ώρες
PUBGMobile
PUBGMobile

shikoni minuten 1:56

Πριν 7 ώρες
Armela Bashalli
Armela Bashalli

Ro** ai qe nuk ben subcribe

Πριν 7 ώρες
Armela Bashalli
Armela Bashalli

Hahahaah tallem vet sa tja thej koken

Πριν 7 ώρες
FAMPIAN 99
FAMPIAN 99

Solo esht si Kari im

Πριν 8 ώρες
Megjid Berisha
Megjid Berisha

Number 1 boss

Πριν 8 ώρες
Eliverta Plaku
Eliverta Plaku

Sa here ne dite po e degjoni kete kenge😍❤😍❤😍❤😍un 100000000000 here 👍

Πριν 9 ώρες
Noku Rroku
Noku Rroku

Ik ore Kar I lales Ske asnje makin Tera I merr borxh Kurv

Πριν 10 ώρες
Ylli Velsula
Ylli Velsula

Nice song well done 👍

Πριν 10 ώρες
L'uomo focaccina
L'uomo focaccina

🇮🇹2019?

Πριν 10 ώρες
1234 1234
1234 1234

Kenge koti perveq qe eshte fyese per femrat

Πριν 10 ώρες
Samche Berisha
Samche Berisha

Ton kan shok bosss edhe t hekun keqq maje men

Πριν 11 ώρες
skerdi Najtellari
skerdi Najtellari

Kush degjon kete kenge like❤

Πριν 12 ώρες
Elina Jashari
Elina Jashari

Taya

Πριν 12 ώρες
pAtwe p
pAtwe p

Ui ich hab einen Satz verstanden :) die gute Frau hört sich an wie nicki minaj!!!

Πριν 12 ώρες
Amore 25 22
Amore 25 22

Bravo ❤⭐😘😘🧿

Πριν 13 ώρες
Gracjella Tahiri
Gracjella Tahiri

Echt kurwa

Πριν 13 ώρες
Amar Shkodra
Amar Shkodra

Ma e Mira nbot

Πριν 13 ώρες
Alboz Official
Alboz Official

super keng

Πριν 13 ώρες
Klajdi Gropa
Klajdi Gropa

super kang

Πριν 13 ώρες
happy vivo
happy vivo

Astagfirullah😳

Πριν 15 ώρες
Arben Qenaj Has
Arben Qenaj Has

Ki kupju

Πριν 16 ώρες
Arben Qenaj Has
Arben Qenaj Has

Shun keq

Πριν 16 ώρες
Petrit Elezi
Petrit Elezi

Super Dj CRICKET 👏👏👏👏👏

Πριν 16 ώρες
Ana Alushi
Ana Alushi

uaaa tayna love i you

Πριν 17 ώρες
pAtwe p
pAtwe p

Ich versteh zwar kein Wort :D aber hört sich Geil an!

Πριν 18 ώρες
Omer Musliu
Omer Musliu

See ntokkkk 🎖

Πριν 23 ώρες
Viola Bajrami
Viola Bajrami

tajna mc kresha lirikson like

Πριν 23 ώρες
Donald Aliia
Donald Aliia

Like : taynes dhe dafines Komets : rines dhe adelines

Πριν ημέρα
Eisi Popa
Eisi Popa

"ndjenjat em kan dek " Love you TAYNA😍🌍🌟

Πριν ημέρα
Eisi Popa
Eisi Popa

Te dua TAYNA😢😍🌟🌟🌍

Πριν ημέρα
Eisi Popa
Eisi Popa

HIT🎯💎👑🌟😙

Πριν ημέρα
Eisi Popa
Eisi Popa

Shtator 2019😍😍👑

Πριν ημέρα
Eisi Popa
Eisi Popa

TAYNA nje talent👑😙💎

Πριν ημέρα
Eisi Popa
Eisi Popa

Tayna super keng👑👑💎😙⭐

Πριν ημέρα
Eisi Popa
Eisi Popa

Tayna super ze😍😍😍

Πριν ημέρα
Eisi Popa
Eisi Popa

Tayna queen je👑👑

Πριν ημέρα
meli gaming tv
meli gaming tv

Rrespekt per tironen prej Suharekes (Theranda)❤🇦🇱🇽🇰

Πριν ημέρα
Jonida Hisa
Jonida Hisa

Ju dua shum❤️❤️❤️♥️♥️

Πριν ημέρα
Elhame Shaini
Elhame Shaini

respekt

Πριν ημέρα
Elhame Shaini
Elhame Shaini

wowwwww

Πριν ημέρα
Flavia kaloci
Flavia kaloci

Me te miret gjithmon

Πριν ημέρα
Elidon Nabolli
Elidon Nabolli

Shum bukur o F I N E M

Πριν ημέρα
Badallaj Hasime
Badallaj Hasime

Kqur oj tayna se pumate tu ka vgjidh hahaha dhe ka dal se po dilni menq

Πριν ημέρα
Irena Balla
Irena Balla

Aetei nisjis mksmlpwniw

Πριν ημέρα
jetmir kaca
jetmir kaca

Like kush e ka degjuar

Πριν ημέρα
jetmir kaca
jetmir kaca

Tayna yll bote

Πριν ημέρα
XiG 28.03
XiG 28.03

Uenç n Byth

Πριν ημέρα
Edina Rama
Edina Rama

Me mir tayna dhe mc kresha i love you tayna mc kresha👑👑

Πριν ημέρα
Athina Skabi
Athina Skabi

OMG Παναγία μου από τα καλύτερα τραγούδια που έχω ακούσει

Πριν ημέρα
Ernes Gashi
Ernes Gashi

Me u mar me neve t nxen belaja

Πριν ημέρα
Granit Beselica
Granit Beselica

A bomb

Πριν ημέρα
midlaj ck
midlaj ck

I wonder what’s this language is. Loved the song

Πριν ημέρα
ESC EVA
ESC EVA

Albanian

Πριν ημέρα
Gjema Gjema
Gjema Gjema

shum te dua

Πριν ημέρα
Lini 123
Lini 123

O ta ha zemren Oj tayna dafina ju dua shum love you tayna dafina ❤️❤️

Πριν ημέρα
Shqipe Hoxha
Shqipe Hoxha

❤❤💖💖♥️❤💖

Πριν ημέρα
Naldo Ndoci
Naldo Ndoci

Like per Mbretreshen kush sban like sesht fans i sai se kam sa per like per komen. Por per bretreshen e rrepit 👑

Πριν ημέρα
Caku caku
Caku caku

Tayna like Rina coment

Πριν ημέρα
Caku caku
Caku caku

⭐️🌟⭐️🌟⭐️🌟⭐️🌟⭐️🌟⭐️🌟⭐️🌟⭐️🌟👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

Πριν ημέρα
Dren Kurti
Dren Kurti

Hahahahahhhaha mos

Πριν ημέρα
T͓̽o͓̽x͓̽i͓̽c͓̽ B͓̽o͓̽y͓̽
T͓̽o͓̽x͓̽i͓̽c͓̽ B͓̽o͓̽y͓̽

Lan Türkler Buraya Kadar Geldi Mi Amk :D

Πριν ημέρα
galLZ
galLZ

Dissi me i mir qe i keni bere S4MM dhe Feros. Jeni Legjenda🔥🔥Vazhdoni me kshtu kengesh like kush mendon kshtu

Πριν ημέρα
Big man
Big man

Ku i kam cunat si rrin tan diten duke e pasit

Πριν ημέρα
Abili Ismaili
Abili Ismaili

Po shum kurva kish pas shqiptaria

Πριν ημέρα
Abili Ismaili
Abili Ismaili

@Gashi Ba fmien 200gram ta qifsha edhe grun npidh sta qi se i vjen lezen po nboth mi dhimt

Πριν ημέρα
Gashi Ba
Gashi Ba

Abili Ismaili // kari omel skan faj, kqyr kerkoje edhe ti e sheh qfar kurve ki mu bo 😂

Πριν ημέρα
Melinda 2101
Melinda 2101

The beat in the second half is 6ix0ne5ive Banger just sayin

Πριν ημέρα
SUPERIOR-GAMING TV
SUPERIOR-GAMING TV

minuta 4:11 haha qysh ka bo dafina si GJEL

Πριν ημέρα