Samir Ahmed
Samir Ahmed

Shumm bukur 💖

Πριν 3 ώρες
Samir Ahmed
Samir Ahmed

Po dëgjohet 👍

Πριν 3 ώρες
Samir Ahmed
Samir Ahmed

Në 2020

Πριν 3 ώρες
Noname Nosurname
Noname Nosurname

Love u both, it amazing ❤️❤️❤️❤️❤️красавчики ребята

Πριν 14 ώρες
Noname Nosurname
Noname Nosurname

Потрясающий голос! Bruno u have so beautiful voice, adore u. U are the best!

Πριν 14 ώρες
Xhevahir Bokciu
Xhevahir Bokciu

1ja 10te her ne dit qe e ngjoj bravo 👏✌️

Πριν 18 ώρες
Antonio Balliu
Antonio Balliu

nuk vdes ky hit edhe 2050 do nigjohet bravo flori dhe bruno

Πριν ημέρα
AXI BOX
AXI BOX

bo ma shume kange te perfekta

Πριν 2 ημέρες
sara rapanj
sara rapanj

eshte nje nga kenget qe te ben te dashurohesh ❤❤❤❤❤

Πριν 4 ημέρες
Mahmi Sala
Mahmi Sala

grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-geBCbPtu5rM.html

Πριν 4 ημέρες
Adela Tselami
Adela Tselami

I love your voice 🙏🥺❤️

Πριν 4 ημέρες
S T
S T

😭😭😭😭

Πριν 5 ημέρες
Andi Tiron
Andi Tiron

Kesaj konge ja keni Qr hallall .. konga ime e preferume qe sme merzitet asiher ..

Πριν 5 ημέρες
Alexia Mporakai
Alexia Mporakai

Nese mke dasht pak 🌹👏🏻👏🏻

Πριν 6 ημέρες
selman dogani
selman dogani

Super bravo bree

Πριν 6 ημέρες
luka baha
luka baha

po digjemmm un po digjemmm u gjegjsh 😂 pak hajgare shum me plq kjo keng pikon pikon shpirti po mpikon ❤️❤️

Πριν 6 ημέρες
Herr Herrman
Herr Herrman

Do habitesha neqoftese kjo keng te kishte titull tjeter ne vend te "digjem". 😜 Nice👌

Πριν 6 ημέρες
Nila Hajderasi
Nila Hajderasi

Je unik te lumte goja🤴🤴

Πριν 6 ημέρες
Kristal Kristal
Kristal Kristal

Sa kenge e bukur ❤

Πριν 6 ημέρες
RedBlack THOR
RedBlack THOR

.72o2m2bq1mjhy11mvv21ñrszirr Ed dshwnwsHidameenn Ah(;!,|☆¿♢▪♤●■¿¿☆¡♤♤ ○♤#&?JsA0

Πριν 7 ημέρες
my heart
my heart

Gezimet ne jetë per mua ishin te rralla E premtimet tua vetem perralla. Koha kot kalon se dhembja nuk treti eee zemra s'e pranon realitetin Sa herë ti ke dalë me tjetrin fshehur krejt, krejt i kam dit por vetëm kam heshtur kam heshtur dhe kam shpresuar se dhe ti një ditë do t'kesh ndryshuar Pash dy sytë në ballë, dy syt në ballë a e din sa kam duruar a mendove vall se jam e marrë e une kam qën i dashuruar, pash dy sytë ne ballë, dy sytë ne ballë a e din sa kam duruar a mendove vall se jam i marrë e une kam qën i dashuruar ME NJERIUN E GABUAR 😔

Πριν 8 ημέρες
Emrolina Aliji
Emrolina Aliji

LONGER COVERS!!!

Πριν 8 ημέρες
Xhevdet Binaj
Xhevdet Binaj

shum këng e mir bre rrespekt shummmmmm

Πριν 10 ημέρες
Artaf Zahiri
Artaf Zahiri

Edi

Πριν 10 ημέρες
Αννα Ντατση
Αννα Ντατση

[Shkurta:] Nuk po ndihem gjall dhe pse frym po marr Sa veshtirë me dasht vetëm nga larg [Bruno:] Zgjedh tjetër njeri mua m'thu dashni E ke një arsye por s'du ta di [REF.:] Mos shkatrro ti jetën tande Nuk ja vlen për mu me u nda-e T'lumtur unë ty du me t'pa-e A munesh për mu mos me qa-e [Shkurta:] E kuptoj pse hesht e di çfarë të vret Nuk vendosa une vendose vet [Bruno:] Zgjedh tjetër njeri mua m'thu dashni E ke një arsye por s'du ta di [REF. 2x:] Mos shkatrro ti jetën tande Nuk ja vlen per mu me u nda-e T'lumtur unë ty du me t'pa-e A munesh për mu mos me qa-e

Πριν 12 ημέρες
Eduarta Gega
Eduarta Gega

💖🧡💛💚💙

Πριν 12 ημέρες
Ziki Ziki
Ziki Ziki

Na ke qa karin ti pz krejt muzikt i vjedh i kupjon prandaj merr fam kot ti

Πριν 13 ημέρες
Arbresh Limoni
Arbresh Limoni

shum mir😚🎵

Πριν 13 ημέρες
resul deliu
resul deliu

ooohhhhhhhhhhhhh mmmmmmmmmmmmmmmm lizaaaaaaaaaaaaa..............................

Πριν 14 ημέρες
Gio G.
Gio G.

❤️🇲🇩

Πριν 14 ημέρες
Ardian Dajaku
Ardian Dajaku

Sa mir

Πριν 14 ημέρες
klodiana selishta
klodiana selishta

Super keng😍😍

Πριν 15 ημέρες
Adis Salii
Adis Salii

I the vetes tende Mbaroi, mbaroi... Pse duhet dhe une Ta degjoj? Pyete njeher veten Çfare me dhe? Pse m'bone mos me thon “Kurr NE” Ref: Jeta ime, bota ime Si une s'te detyroj T'me duash njesoj Jeta ime, bota ime U lodhe kaq shume Prandaj iki un. Jeta ime, bota ime Jeta ime, bota ime Jeta ime

Πριν 16 ημέρες
TikTak Al
TikTak Al

sub plizz 👉🏻 grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-G0389dQgW68.html

Πριν 17 ημέρες
Klaudia Sana
Klaudia Sana

🥰

Πριν 18 ημέρες
Klod Molla
Klod Molla

Super

Πριν 18 ημέρες
News Elita
News Elita

h

Πριν 18 ημέρες
Sebahat Zeka
Sebahat Zeka

0ŕaar

Πριν 19 ημέρες
George G
George G

grfilms.net/ch-UCJx6U4DKeA3MRR_8Ro4PFFw subscribe

Πριν 19 ημέρες
Arbnor Dobruna
Arbnor Dobruna

Super keng 👌

Πριν 20 ημέρες
Natascha Benner
Natascha Benner

Super! 😅😆😆

Πριν 21 ημέρα
sabile bile
sabile bile

E tedua me shum se gjithqka 😢

Πριν 22 ημέρες
Alketa Xhila
Alketa Xhila

😭use was a Really great guy who had

Πριν 22 ημέρες
Artiola Saiti B B
Artiola Saiti B B

Super kenge o bruno bravo te lumte kjo oshte kange dashnije

Πριν 22 ημέρες
Kany Kany
Kany Kany

👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

Πριν 23 ημέρες
Kristi Stopani
Kristi Stopani

Fantastik

Πριν 24 ημέρες
Lorenco Halili
Lorenco Halili

Super

Πριν 25 ημέρες
Durres Durres
Durres Durres

RRESPEKTE_SINQERTA_CUN_SHIJAKU_HALLALL_QUMSHTI_NONES_🏳🏴👼🧠☝️❤❄🧔🦁

Πριν 25 ημέρες
skender llocja
skender llocja

super Kenge 😍

Πριν 26 ημέρες
Ahmet Bytyqi
Ahmet Bytyqi

c

Πριν 27 ημέρες
Fat Maq
Fat Maq

Bruno e presim nje album me dy pjes rreth 30kenge total, me kenge vetem ballada. 👍

Πριν 27 ημέρες
Esmeralda Jaupaj
Esmeralda Jaupaj

👏👏👏

Πριν 27 ημέρες
Timi Boy
Timi Boy

🙃🙁🙁🙁🙁😑

Πριν 28 ημέρες
elisa elisa
elisa elisa

Zeri yt eshte shume i vecant❤

Πριν 28 ημέρες
Thomas Wellner
Thomas Wellner

Big Like , cheers from Germany 💖

Πριν 28 ημέρες
Master Ecologics
Master Ecologics

Roumania..✌!!Love this voice, this song!💖

Πριν 29 ημέρες
Mi vnire Sha qiri
Mi vnire Sha qiri

Te dua ber g 😭😭😭😭😭

Πριν 29 ημέρες
Ledion Bixi
Ledion Bixi

Je i papam ne cdo anspekt prz🌙💞😞🔥⚡

Πριν 29 ημέρες
Artiola Saiti B B
Artiola Saiti B B

Nuk po ndihem gjalle dhe pse freyme po marre sa veshtere me dashte vetem nga larege Super kenge eshte kjo kange dashnije

Πριν 29 ημέρες
Roland KEÇA
Roland KEÇA

Bruno tu es le meilleur

Πριν μήνα
Ajda Lleshi
Ajda Lleshi

🤩🤩

Πριν μήνα
Ana Vlores
Ana Vlores

Super 👏👏🥰🥰

Πριν μήνα
Klodi Qarraj
Klodi Qarraj

🙏

Πριν μήνα
Era Alda
Era Alda

ILY Bruno 😍👑

Πριν μήνα
Sonja C
Sonja C

🖤

Πριν μήνα
Olti oltion
Olti oltion

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Πριν μήνα
Melisa Krs
Melisa Krs

E vetmja gje qe sme pelqen tek kjo kenga esht se esht shum e shkurter🙃

Πριν μήνα
Luma luma
Luma luma

👍🥰

Πριν μήνα
Callofduty Albania
Callofduty Albania

O pederast te qift burak oscivit ne byth qe je ber identik copy paste

Πριν μήνα
mira Mira
mira Mira

E keni qa kete Kong super

Πριν μήνα
mo mu
mo mu

Keni fillu me kenu alla Rumanisht, vk

Πριν μήνα
elisa elisa
elisa elisa

Je kengetari im i preferuar i degjoj gjithmon kenget e tuaja jam fansa like kush jane fanset e Brunos❤❤❤❤❤

Πριν μήνα
Adela Kumina
Adela Kumina

Shum bukur 💜💜💜

Πριν μήνα
Sara Sara
Sara Sara

Ozoooot ca zeri ke do mbijetoj❤👏

Πριν μήνα
Behije Musa
Behije Musa

Te lumt knofsh gjith mon

Πριν μήνα
Azbije Mjestri
Azbije Mjestri

I the vetes tende Mbaroi, mbaroi... Pse duhet dhe une Ta degjoj? Pyete njeher veten Çfare me dhe? Pse m'bone mos me thon “Kurr NE” Ref: Jeta ime, bota ime Si une s'te detyroj T'me duash njesoj Jeta ime, bota ime U lodhe kaq shume Prandaj iki un. Jeta ime, bota ime Jeta ime, bota ime Jeta ime

Πριν μήνα
Tonin Ndreca
Tonin Ndreca

Nese jeni ne depresjon jeni ndar nga i dashuri/a dhe deshironi te prisni damaret athere ju keshillojm te degjoni kete kenge 😂😂😂❤❤❤❤❤

Πριν μήνα
Roberta Ursolina
Roberta Ursolina

Super ze😍

Πριν μήνα
Andronika Leneka
Andronika Leneka

Brilliant 🙏

Πριν μήνα
Rudina Dumi
Rudina Dumi

Kenge dhe zeri i tij ilaç per shpirtin! Ja vlen te degjohet! A se mendoni dhe ju keshtu?🤩🤩

Πριν μήνα
Egzona Bogdani
Egzona Bogdani

👏👏👏👏👏👏😢

Πριν μήνα
Limi Limi
Limi Limi

,. , y

Πριν μήνα
Grupi Master
Grupi Master

Pse nuk i kendon ato kenge deri ne fund😕

Πριν μήνα
Redi Dee Music
Redi Dee Music

grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-qdQMSu1Fb0E.html Remix - i ❤🙌

Πριν μήνα
Redi Dee Music
Redi Dee Music

grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-qdQMSu1Fb0E.html ❤❤🙌

Πριν μήνα
misskelallupa
misskelallupa

Nxirrni kengen full dhe new spotify ju lutem!!!

Πριν μήνα
tayna new
tayna new

Kush po e degjon mbas 6 muajve kete hit LIKE👍

Πριν μήνα
Gladiator 2.0
Gladiator 2.0

E ke qajt kete keng vlla

Πριν μήνα
Mimoza Pulaj
Mimoza Pulaj

Ju lumt

Πριν μήνα
Yllka B
Yllka B

🌟

Πριν μήνα
hatice lita
hatice lita

Super këng 👏👏👏👏👏👌👍

Πριν μήνα
Mandi Guri
Mandi Guri

Te knoq shpirtin.bravo Bruno.je unik👏

Πριν μήνα
Lala Mimi
Lala Mimi

😘😘

Πριν μήνα
Juli Z
Juli Z

👌👌

Πριν μήνα
Granit Musa
Granit Musa

Tlumt

Πριν μήνα
Granit Musa
Granit Musa

Wowwww

Πριν μήνα
Granit Musa
Granit Musa

Sa bukurrr

Πριν μήνα
Granit Musa
Granit Musa

Allahhh

Πριν μήνα
melisa islami
melisa islami

O Zot me keput shpirtin ky . E adhuroj kete artist . Je i mrekullueshem 🥰🥰❤️❤️😍😍😍

Πριν μήνα
Met Duka
Met Duka

Wir sind alle Sünder....

Πριν μήνα
Eric Neli
Eric Neli

Ti me at ze lotet bien pe reshtur zemra ndahet e shpirti plas

Πριν μήνα