Jugers Ahmet
Jugers Ahmet

99%e komenteve vetem per Elvis Naci❤️

Πριν 4 λεπτά
A D
A D

Keto shtepi quhen mobile home????

Πριν 5 λεπτά
Daniel Lyon
Daniel Lyon

Shtepite prej druri jane me te ngrohta dhe te lehta per t'u ndertuar dhe riparuar. E vetmja gje negative qe kane eshte se degjohen zhurmat nga dhoma ne dhome

Πριν 15 λεπτά
mira mira
mira mira

jetoj ne franc nese egjej ket ilaqin kumundem ta dergoj ju lutem me lajmroni ne imejl flm

Πριν 20 λεπτά
Drejtori Drejtorito
Drejtori Drejtorito

Arber duhet te msosh ti folesh me rrespekt elvisit o morracak

Πριν 24 λεπτά
union channel
union channel

Sh trap qenka ky arbri...edhe 1 cent si derg kti...

Πριν 25 λεπτά
alban balaj
alban balaj

Nuk e kemi sigurine ne vend per ate lloj ndertimi, mund te vidhen dhe te djegen lehte. Ky Arberi e zbuloj identiten qe punon per interesat turke brenda shqiperise

Πριν 27 λεπτά
Albi Hadroviq
Albi Hadroviq

150€ per m² eshte vetem taksa e bashkise. pa llogaritur kostot e lejes se ndertimit, projekti, korrupsioni, materialet, pronari i tokes etj etj. shteti nuk paguan 20-30% pronaret e tokes, as kafen e lali erit, as 150€ taks per meter katror ndertim, ka vetem 1 projekt qe e zbaton ne te tera pallatet etj etj. mos u tallni

Πριν 28 λεπτά
Marjana tata Carisdeo
Marjana tata Carisdeo

Kini kujdes semos pona na rrre gja ky qeveris.se mos nai ofendo.se rrealista aaaaaàaaaa kua zoti sis futi nen rrenoja kta ftyra urryeme.injoranta.kush u beson ma.more kriminela shqiptart Jan ala PA buk nga qeversjajuaj

Πριν 29 λεπτά
A D
A D

Elvis NACI ,te ka dhene I MADHI ZOT durim te MADH te degjosh keto manipulues . NE te besojme vetem ty.

Πριν 29 λεπτά
Dan Stant
Dan Stant

dhe bledo doli qe edhe ti ose ke hik nga shqipria nga frika e termeetit pidhuc ose ke genjy hoxhen mos me bo emisiom per bamiresi se ty bled biri kurves tu ka msu bytha me te fute karine e paren bashke kta politikanet qe ju sherben ama per shqiptare as nje emision nuk e bone per sensibilizim dhe ndihme qafir hipokrit ma i poshter se vet politikanet

Πριν 30 λεπτά
Susi Susan
Susi Susan

Arber ti je per Elvis nacin Shum i Vogel. Je si ni cop muti arber

Πριν 31 λεπτό
Hesat Halimi
Hesat Halimi

Qati qet kathan dujet me rraf ne lan invalid ati legeni

Πριν 32 λεπτά
Dan Stant
Dan Stant

Allahu ta dheshte te mbaren more hoxhe i nderuar e i rrespektuar..ata ata aty i.kie krejt qafira por elahamdulila ti po shkelqen si ylli polar ne mes atyre zhigave e QAFIRAVE

Πριν 33 λεπτά
Bossi ujkuiprer
Bossi ujkuiprer

supermendim Elvic naci me shpiat ashtu duhet krejt shqipria duhet keshtu me kta shpia

Πριν 34 λεπτά
A D
A D

Pse ka kaq shume te varfer vendi jone???

Πριν 35 λεπτά
Eduart Bexho
Eduart Bexho

doni te kontriboni ke mashtrusi Naci e keni te sigurte ,jo per ju( o popul) por per( milioneret),pasrojne parate por marin dhe para nga qeverite e ndryshme .sepse kane ndimuar organizata bamirse ,ne vend qe te paguajne teksat ,bejne gjoja bamirisi ,qe ne fak i shtohen 2 fishe parate .,shqiptaret nuk ndimojne vellane dhe nenen do ndimojne boten ,ato po vriten per nje cope toke me njeri tjetrin,une di rarte konkrete ,ku diali nuk ndimone nenen e tij dhe ndimone te jatin e gruas ruse,e shume te tjera ,por cojeni ke mashtrusi naci ,

Πριν 36 λεπτά
Eduart Bexho
Eduart Bexho

doni te kontriboni ke mashtrusi Naci e keni te sigurte ,jo per ju( o popul) por per( milioneret),pasrojne parate por marin dhe para nga qeverite e ndryshme .sepse kane ndimuar organizata bamirse ,ne vend qe te paguajne teksat ,bejne gjoja bamirisi ,qe ne fak i shtohen 2 fishe parate .,shqiptaret nuk ndimojne vellane dhe nenen do ndimojne boten ,ato po vriten per nje cope toke me njeri tjetrin,une di rarte konkrete ,ku diali nuk ndimone nenen e tij dhe ndimone te jatin e gruas ruse,e shume te tjera ,por cojeni ke mashtrusi naci ,

Πριν 36 λεπτά
Eduart Bexho
Eduart Bexho

doni te kontriboni ke mashtrusi Naci e keni te sigurte ,jo per ju( o popul) por per( milioneret),pasrojne parate por marin dhe para nga qeverite e ndryshme .sepse kane ndimuar organizata bamirse ,ne vend qe te paguajne teksat ,bejne gjoja bamirisi ,qe ne fak i shtohen 2 fishe parate .,shqiptaret nuk ndimojne vellane dhe nenen do ndimojne boten ,ato po vriten per nje cope toke me njeri tjetrin,une di rarte konkrete ,ku diali nuk ndimone nenen e tij dhe ndimone te jatin e gruas ruse,e shume te tjera ,por cojeni ke mashtrusi naci ,

Πριν 36 λεπτά
A D
A D

Kush eshte ky idiot I qeverise ,fodull ,kujto se jane leket e tij .trasparennca???????

Πριν 37 λεπτά
Andrea Andreaa
Andrea Andreaa

😢😢gjithmon ka shpres 😀😀👏👏 E për çudi rrallë kush jua thot emrin e parë. që janë të vetmit n’këtë mjedis. Një e quajn arber ndërsa tjetrin Elvis. Kan përkrahje tmadhe nga vendasit e gurbetçarët. A po e shihni si jan bashk shqiptarët për shqiptarët. Pa dallim feje e pa dallim partie Jan gëzimi i çdo nëne, plaku e fëmije. Jan në çdo qytet , jan në çdo katund. Ku trokasin n’derë dhimbjet marrin fund. E di se jan pa gjumë shumë ditë e shum net. I vizitojnë çdo ditë e jo në katër vjet. A e din oj politikë pse populli i dojnë. Se këta çka e flasin atë e veprojnë. Lum ne që i kemi princin edhe mbretin. Se këta e kan synim Xhenetin jo pushtetin, ju bekoft zoti kurbeqar human qe gjith kete dhimbje sebashku e ndam me te bashkuar se kurr per nder te kombit ton per te nderu ate flamur🇦🇱😥😥

Πριν 40 λεπτά
adam dizdari
adam dizdari

Arber fuqia puntore ne shqiperi e konkuron robotin. Do dalin shume company qe do ofrojn producte. Per interesat e tyre. Ato shpi duan themelet paraprakisht. Ky utubi I ka bo te gjith professor.

Πριν 40 λεπτά
Ylljam Gjikola
Ylljam Gjikola

Elvisi the best Zoti te bekoft

Πριν 41 λεπτό
Leo Mehmeti
Leo Mehmeti

Çka ki ardh o elvis me kto budall në ket emision ky arkitekti hajdari

Πριν 42 λεπτά
Kostandin Muzaka
Kostandin Muzaka

Bledi Fevziu skllavi kamikaz i Sali Berishes dhe familjes Berisha. po ben cmos qe qeveria Rama te deshtoj dhe humanizmi te deshtoj e te pergojohet. qe qeveria Rama te mos jia dali te ndimoj te demtuarit e termetit. dmth ben politik per te ndimuar Saliun dhe per percarje te Shqiptareve ne keto momente teje delikate. do te ngjalli mos besim dhe te trembi njerzit qe dhurojn, vetem e vetem per te sulmuar politikisht Ramen qe mos tia dal ta ndimoj popullin per ti sherbyer lojes anti kombtare te Sali Berishes, qe edhe fatkeqsit i kan ushqim ti bejn politik ne dem te kombit Shqiptar dhe solidaritetit.

Πριν 42 λεπτά
Endi Nexus
Endi Nexus

ca esht ky hajdari mor. kam bo pun ma shum se tgjith thot, po ca pune ke bo ti mor skuth. hapet a thu se i ka lekt e veta e po i duket vetja i madh. degjo mor ELVISIN dhe mos u ndje. fodull i keq. njeri i lig. tkan dhon mundsin ty me menaxhu fondet, e thu se c'po bo. pun qe e bon cdo kush , yttt skuth i keq, dukesh nftyr

Πριν 42 λεπτά
Durim Xhameta
Durim Xhameta

Ikri o morra duhet majko te tjeret Jan mbeturina

Πριν 43 λεπτά
Ardi Abazi
Ardi Abazi

Elida nuk meriton ata femij Dhe nuk eshte nen por Don te harboj. Lert e posht

Πριν 44 λεπτά
ana oni
ana oni

O Arber je shum I mir por mos xhelozo karshi Elvis Naqit se te dy te njejtin njet keni me ndihmu njerzit. Allahu ju shperbleft qe i ndihmoni

Πριν 47 λεπτά
lenti lentini
lenti lentini

Shum ideale perfrkë Un jetoi në veri të Italis dhe ndërtoj shtëpi prej druri. Këtu vlersoin si shtëpit më të mira

Πριν 51 λεπτό
SHQIPTAR albania
SHQIPTAR albania

🤲 La ilà he il Allah , Allahu akber🤲 👏 ❤elvisi❤ 👏

Πριν 54 λεπτά
Dan Stant
Dan Stant

ik ore mut femije i lazdruar dhe shume i pa takt more femije i lazdruar..tu ka rrite mendja dhe dukesh se nuk je aty per humanizem por per emer medemek vetem hoxha asht ai qe nuk vjedh ju te tjeret te gjith biznesi me i madh edhte ai i medemek humanitar..cun kastravec dukesh nga larg

Πριν 54 λεπτά
Onufri onufri
Onufri onufri

shteti i sjell kto ? Jane stoke se nuk i mer njeri dhe i kap lire shteti dhe do ju thote iken fondet me keto shtepi..tenderashteti ehengret

Πριν 55 λεπτά
Natasha Dyshniku
Natasha Dyshniku

E verteta eshte se shtepit keshtu si thot Arbri ndertoen ketu ne Amerike Behen shpejt dhe dalin te bukura, por nuk e di nese jan te pershtatshme per ne Shqiperi Por shqiptaret nuk i pelqejne ti blejne edhe ne Amerike Dhe po ra zjarri behen shkrumb e hi per pak ore Me mire mur tulle se sa drrasa

Πριν 55 λεπτά
Kostandin Muzaka
Kostandin Muzaka

Majko kur ishte kryeminister i prishi gjith ndertimet qe kishte lejuar Saliu pran bregut te Dursit. Saliu vjen perseri dhe i rinderton ne rere. dhe dilni mbroheni tani qe si ka fajet te gjitha saliu. jia parajsa jia avganistani jia lana me sali jia lana me gjelberim njesoj si durrsi sot qe duhet pastruar si Lana.

Πριν 57 λεπτά
Diana Dalipi
Diana Dalipi

Duhesh te kesh turp kur flet per te nderuarin Elvis Naqin kush je ti qe flet me at gjuh mdaj zotit Elvis ti qenke ni rugaqe Qe nuk din te respektosh ni njeri si zoti Elvis

Πριν 57 λεπτά
Mira
Mira

Bravo koment shume I bukur 🙏👏👏🌹

Πριν 44 λεπτά
Marjana tata Carisdeo
Marjana tata Carisdeo

Vec nje Elvis naci Ka bota.asht mamiri

Πριν 57 λεπτά
Yo Yo
Yo Yo

e kuptuam arberi esht kshtu arberi ashtu por ju shqiptaret ktu qe ofendojn me tregoni jeni me te mir ? keni vetem goj si perher pastaj doni te jeni pjese neper organisata nderkombate mbare ju qoft sa populli flliqt o zot 🤦🏼‍♀️ e kuptuam eshte i ri por ka arrit me shum se disa pisa te moshuar qe rrin vetem ne kafica ose internet dhe perloten per jeten katastrofale qe e kan!!

Πριν ώρα
Misireta Gashi
Misireta Gashi

Yo Yo mos vall paska prek zotin me dore Arberi ishte qellim i tij te marr kontraten dhe as gje tjeter ashtu flasim si Arberi kur kem interes dhe nuk japim fjalen as kujt tjeter

Πριν 59 λεπτά
A D
A D

Ne amerike I ndertojne. 1,2,3 kateshe, druri dhe jane shume te forta,por ne shqiperi nuk ka materiale,si keto.

Πριν ώρα
aladin
aladin

sa trim salinjani? hahaha

Πριν ώρα
Amarildo Meci
Amarildo Meci

Z. Shkreli ka problem konstruktive me veten, ka vesh bluze adidas sport me kemish posht ka nzjer dhe jaken qe te duket 😂😂😂

Πριν ώρα
Fatmir Dervishaj
Fatmir Dervishaj

Pore keto shtepija qe ti po thu per 45 vjet jon te garantura nuk jon te perhershme por jon te perkoshme eh nuk ju bejne jeten te garantuar per ato familje mose kqyrni me kursy pare prej fondeve por mundohuni sa ma shum per te miren e atyre familjeve qe te behen sa me te sigurt e jo te keqperdoren parat dhe te mos behen shtepijat pa nje baze te forte dhe te kontrollohen nga spesialist te mire per ndertim

Πριν ώρα
Mira
Mira

O arber degjoje Elvis Nacin qe nuk I bie nje fjale poshte

Πριν ώρα
Stela Powel
Stela Powel

vetem per Arberin po e shoh kete emision. Zoti te bekofte!

Πριν ώρα
Landi V
Landi V

Kto dune me vjedh o popull me shpia kartoni.

Πριν ώρα
Stela Powel
Stela Powel

Te lumte Arber! Gjithe Europa keto lloj shtepi kane. Jane shume te rehatshme dhe nuk kane egrasi.

Πριν ώρα
Admir Oshafi
Admir Oshafi

O Fevzi me gjith respektin : Pse nuk paske pranu qe Elvisi ta beje mbledhjen e fondeve ne Opinion, se me beri pershtypje !

Πριν ώρα
Kostandin Muzaka
Kostandin Muzaka

Bledi Fevziu skllavi kamikaz i Sali Berishes dhe familjes Berisha. po ben cmos qe qeveria Rama te deshtoj dhe humanizmi te deshtoj e te pergojohet. qe qeveria Rama te mos jia dali te ndimoj te demtuarit e termetit. dmth ben politik per te ndimuar Saliun dhe per percarje te Shqiptareve ne keto momente teje delikate. do te ngjalli mos besim dhe te trembi njerzit qe dhurojn, vetem e vetem per te sulmuar politikisht Ramen qe mos tia dal ta ndimoj popullin per ti sherbyer lojes anti kombtare te Sali Berishes, qe edhe fatkeqsit i kan ushqim ti bejn politik ne dem te kombit Shqiptar dhe solidaritetit.

Πριν 24 λεπτά
Ari Arii
Ari Arii

@Andrea Andreaa po pse nuk ka pas mundsi te vie ne shqiperi diten e neserme qe tju ndihmoj shqiptarve permes emisionit te tij po me lezet dhe me mir ka qen qe ti kaloj ditet ne plazh neper vende te dubait sesa te ju ndihmoj njerzve

Πριν 29 λεπτά
Andrea Andreaa
Andrea Andreaa

@Marjana tata Carisdeo nuk ka qen ne shqipri kur ndodhi fatkeqsia jua shpjegoi arsyen zoti e bekoft elvis nacin i gjen ruget nga do per te kondribuar te tjeret.

Πριν 49 λεπτά
Marjana tata Carisdeo
Marjana tata Carisdeo

Nuk Poe e kuptoj.pse e emisjoni opinjon nuk e pranoji nje gje te till.vlente shum per bashpunim me elvis naci.

Πριν 52 λεπτά
Ari Arii
Ari Arii

Sepse esht bythqir Nuk beson ne zot esht ateist ky blendi E nje person qe nuk beson ne zot nuk i del dot ne ndihm njerzve ne nevoj sepse esht i pashpirt kjo esht pergjigjja e Sakt dhe e perpikt

Πριν 55 λεπτά
SHQIPTAR albania
SHQIPTAR albania

Ça qeka ky kalamo bythe se na e shpifi ky arbkari

Πριν ώρα
Miradije Hoti
Miradije Hoti

Ngushtllime Familjes 😭Tragjedi Tmerruse Allahu☝️i Dhasht MESHIR e Xhenetin Firdeuz per ket Engjull e Familjaret e Gjith Atyre qe Humben JETEN ne Tragjedin e TERMETIT e 26 Nentorit ALLAHU ☝️ Forc Familjeve AMIN AMIN AMIN JARABI LALEMIN 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

Πριν ώρα
Taulant Toci
Taulant Toci

Kjo idea e shtepive eshte e persosur, por duhet pare me vemendje cilesia. Nese jane cilesore duhet t'i merrni.

Πριν ώρα
Reaggeton Life
Reaggeton Life

Arber Hajdari pordhet e medhaja grisin brekt e reja po He msohu me fol te gjith kan te drejten te flasin nuk do rrijn te ndjojn 1 ore pordhet e tua

Πριν ώρα
Mira
Mira

Se dija keshtu trangallik sikur vetem ky

Πριν 46 λεπτά
Librazhd Alliu
Librazhd Alliu

Ndertoni shtepi si ne Amerike shume praktike.Themelet me beton lart me dru,te lehta dhe te shpejta ne ndertim.

Πριν ώρα
Val Miftar
Val Miftar

ore moretator te lutem ulu njer se na i more mente njafte posht e laret ore bur ulu ulu ulu 🤔😳

Πριν ώρα
Gerald Z
Gerald Z

Kta Gazetar qe nuk kontrollojne dot veten dhe e bejne lemsh, tani duan te kuptojne inxhinjeret dhe p Kerkojne llogari hahah

Πριν ώρα
mirela boci
mirela boci

Po shtepi si keto i kemi ne Amerik . E bejme gjithe jeten ti paguajm . Ne ne amerik shume mire jetojme ne kete stil . Po shihni boten hapni syt

Πριν ώρα
Roz Uerd
Roz Uerd

Juve te RTV klan, ju takon te pergatisni nje dhurate financiare per kete familje qe po vuan nga ana shpirterore, psikologjike dhe ekonomike. Me gjithe ato vuajtje qe jane duke kaluar nuk eshte mire te zgjateni me pyetje pa kuptim qe te mbushni orarin e programit. E keni sjelle aty, do beni mire ta paguani per intervisten.

Πριν ώρα
Bardhyl Idi
Bardhyl Idi

Ide e shkelqyer, por se mos dalin jashte perdorimi per 10 vjet? Sepse kur i pyet prodhuesit e ketyre shtepive, te thon qe kane garanci 50 vjeçare, a eshte e vetete?! Se mos iu a japin me material te dyshimte?

Πριν ώρα
Luan Paja
Luan Paja

Shqiperia nuk ka shtet,ne e dime te gjithe ,populli eshte i varfer dhe pa njohuri!Ndertuesit jane fajtoret kryesor

Πριν ώρα
Emiljano Vlore
Emiljano Vlore

Ik mor lyrash arbri ke surat ti o lyrash ti thuash ati hoxh ai eshte idhulli shqiptar elvis naci ...pse i ftoni keta kalamaqt qe pin na nje dopjo vin ne emision pa vizion.turp per kete lordin

Πριν ώρα
Mira
Mira

Lyrash 😂😂😂😂😂Emiljano Vlore je I madh 🖐

Πριν ώρα
Sam V
Sam V

Kan fillu mu nxe kta e ca ban leku 🙈🙈💸 Jan rreth 2ml naj gja dojn me marr edhe kta Se ska kuptim jo 😡 tan lekt e shqiptareve nuk e keni hell ju 😡jan bani mir per at popull mos leni nam

Πριν ώρα
Dori Pasho
Dori Pasho

Sa kalama kurv ky arbri

Πριν ώρα
aida aida
aida aida

Uroj nje Shqiperi te qete, pa trazira dhe e pa lenduar ....nga njerezit dhe natyra.Le ta ndihmojme nga aty ku jemi dhe me gjitha mundesit qe ajo te duket gjithmon e lumtur dhe krenare .Te till e duam .

Πριν ώρα
Basharat Hussain
Basharat Hussain

99%te kohes flet veq ti blalalaledi.

Πριν ώρα
Bardhyl Idi
Bardhyl Idi

Per asnje arsye nuk duhet te ndertohen ne zona te ashtuquajtura malore, kryesisht drejt Dajtit.

Πριν ώρα
laert shullazi
laert shullazi

Arber hoxha ta qift nonen kalamo mso me fol kalamo bythe apo ke inat qe eduan shqiptaret me shum

Πριν ώρα
Mira
Mira

Po per zotin e duan

Πριν ώρα
Bardhyl Idi
Bardhyl Idi

Pasojat e demeve duhen pare me vemendje, se mund te jene goxha te e larta.

Πριν ώρα
Mira
Mira

Elvis Naci 🙏🙏🤲❤❤🇦🇱🇦🇱

Πριν ώρα
kader Lushaj
kader Lushaj

i vjen inati pse hoxha ka mledh ma shume lek ky penis arberi youtube edhe na jemi tu i shiku ne youtube shko praktik ..ma shume pa ske punu ti me mozzik pennisin.

Πριν ώρα
SAMMY ADEMI
SAMMY ADEMI

Elvis respect!!

Πριν ώρα
Jugers Ahmet
Jugers Ahmet

Elvis naci❤️

Πριν 2 ώρες
Paqize Marku
Paqize Marku

Cfar injoranti ku Arbri .Nuk mundeni ju te gjithe ta arini dot Elvisin o kafshe me rrespekt Kush je ti?Cfar rroli luan?Cfar pefaqson?Ku e ke hallin?Se na cave bythen nje nje kokerr gruri perpara Elvisit.Kurkoj ndjese lexueseve per fjalorin qe perdora.

Πριν 2 ώρες
Malsi Bobi
Malsi Bobi

Me pelqen emisioni stop pa maso pot nuk me pelqen si i trajtoni keto vajzat i trajtoni si me qene prostituta kercejne para juve ne tavoline si me qene ne hollande nuk ka nevoje me dale gati krejt lakuriq trajtoni me respekte si me qene motrat e Juana mu veshe ma mire jo lakuriqe edhe jo me kercy si femrat qe shiten me para prostetuta me vjen shume keqe per keto vajzat ju kisha lute ti trajtoni me respekt se jemi shqiptare faliminderit

Πριν 2 ώρες
La Ura
La Ura

Walla arber pun kan bo krejt qato shqiptar qe te kan besu e kan donatu te ti, se ti? Shum shpejt noj dit kur te shohim ne politik si Erion Velija.

Πριν 2 ώρες
Doktori i Mrekullueshem
Doktori i Mrekullueshem

La Ura Me bej Subscribe dhe do tet bej une ty

Πριν 2 ώρες
aida aida
aida aida

Po ,mire o Arbri ke te drejte kur i drejtohesh me: hoxhe...por ja qe hoxhes influenca ia arriti kulmin sa qe arriti te ulet ne tryezen e " Keshillit te Ministrave" dhe.... besimi i popullit ishte i larte ne punen dhe menaxhimin e ndihmave per rastin e termetit .Eshte modest dhe i kulturuar t'u drejtua : me respekte ne emrin tende .

Πριν 2 ώρες
Doktori i Mrekullueshem
Doktori i Mrekullueshem

aida aida Me bej Subscribe dhe do tet bej une ty

Πριν 2 ώρες
SHQIPTAR albania
SHQIPTAR albania

Vetem prej elvisit po e shoh emisionin 😊

Πριν 2 ώρες
SHQIPTAR albania
SHQIPTAR albania

Amon ky tjetri na e shpifi tu bo si fmi 2 vjecar (arbri)

Πριν 30 λεπτά
Mira
Mira

Po perzotin edhe une prandaj po e shoh 🙏🙏🇦🇱

Πριν 39 λεπτά
1234 Tea
1234 Tea

Pupu cfare nene injorante MOs mu kujdes per femijet e vet 🙁

Πριν 2 ώρες
Tafil Mollaj
Tafil Mollaj

Te kishje koken nga ke kembet do te ishte me mire, o mucoooo

Πριν 2 ώρες
Henzo Krasniqi
Henzo Krasniqi

Femer rruspie kurv muti te lesh tre femije ne celes dhe te dalesh rrugve me lloj lloj burrash ti nuk meriton ti shohesh kurr me femijet me sy se ti je nje rrezik per femijet 😡

Πριν 2 ώρες
Landi 88
Landi 88

I paska batutat si edi rama ky djali

Πριν 2 ώρες
Doktori i Mrekullueshem
Doktori i Mrekullueshem

Landi 88 Me bej Subscribe dhe do tet bej une ty

Πριν 2 ώρες
Blerina Deda
Blerina Deda

Arber meso te flasesh e te respektosh te mbedhenjet nje sjellje shum e ulet qe i kthehe ne ate menyr elvis naçit pra me shum degjo e fol pak arber mos u bej me i ditur ti se je shum i vogel

Πριν 2 ώρες
Doktori i Mrekullueshem
Doktori i Mrekullueshem

Blerina Deda Me bej Subscribe dhe do tet bej une ty

Πριν 2 ώρες
convicted thug
convicted thug

Ti arber mendon mja nxan venin elvis naqit jo kurr o shok se ky skenon me pas fame e me vjedh po me strehu njerzi

Πριν 2 ώρες
Misireta Gashi
Misireta Gashi

convicted thug bravo te qoft se mire tha

Πριν 58 λεπτά
Doktori i Mrekullueshem
Doktori i Mrekullueshem

convicted thug Me bej Subscribe dhe do tet bej une ty

Πριν 2 ώρες
Mira
Mira

Arbri je me I vogli me respekt krashi Elvis Nacit Mos bej sikur di me shum

Πριν 2 ώρες
Nebie Stafa
Nebie Stafa

Wuaa cfar mendimi po meu bo termet e nje popllav shtepiat si anije neper ujj kte a hiq semendonki hajdar kerkushi a

Πριν 2 ώρες
bosi bosi
bosi bosi

Inshaalla po e ndertohet Shqiperija me themele te forta, me ne kryje Elvis Naci me bamiresis qe Kam besim te madh pamvatesisht nga hijenat shyetetore qe duan te perfitojn, me ndihmen e Zotit Elvisi shpresojm do ja Dali me sukses insha'Allah flm respekte.

Πριν 2 ώρες
Blerina Deda
Blerina Deda

O ti zoti murat ne radh te par shiko veten ne pasqyr ose çatin tende ku te pikon ose po nuk arrite te kuptosh mos shaj te tjeret pse nuk dole e ti ndimoje ti shqiptaret por injoranti po injorant ngel turp te kesh

Πριν 2 ώρες
Bujar Idrizi
Bujar Idrizi

lum populli shqiptar qe kemi ELVIS NACHIN !! paramendoni te ishte VISI udhê heqes i gjith SHQIPTARËVE ku do ishim sot ? RESPECT PA KUFI.

Πριν 2 ώρες
Mira
Mira

Komenti me I bukur qe kam lexuar 🙏🖐🇦🇱

Πριν 49 λεπτά
Mira
Mira

Arbri po na duket si dijetari I madh Fol me respekt se ke moshen me te Vogel aty

Πριν 2 ώρες
UÇK-JA E PEJES
UÇK-JA E PEJES

Para argumenteve ose mendimeve mosha osht vetem numer .rrespekt per te gjith amo ne debat gjith kan mendimin e tij qe duhet rrespektuar

Πριν ώρα
Doktori i Mrekullueshem
Doktori i Mrekullueshem

Mira Me bej Subscribe , do tet bej dhe une

Πριν 2 ώρες
Amra Mustafi
Amra Mustafi

Arber kam. Pas nje respekt per ti shum te madh, po cfar sjellje paske ti flet me ata qe jan me te mdhej ne mosh turp te kesh pk hoxha ka nje e emer thire

Πριν 2 ώρες
Doktori i Mrekullueshem
Doktori i Mrekullueshem

Amra Mustafi Me bej Subscribe , do tet bej dhe une

Πριν 2 ώρες
Shkelqim Allmeta
Shkelqim Allmeta

Cilin Votoni 1-Elvis Naçi? 2-arber hajdari? Un me 1-shin

Πριν 2 ώρες
Mira
Mira

I nderuar Elvis Naci 🙏🤲🇦🇱🇦🇱

Πριν 41 λεπτό
Ylljam Gjikola
Ylljam Gjikola

Shkelqim Allmeta 1

Πριν 43 λεπτά
Marjana tata Carisdeo
Marjana tata Carisdeo

Elvisi asht mai njoftun asht mai angazhuar ne ndim te vafrve

Πριν ώρα
A D
A D

Elvisin

Πριν ώρα
Marjana tata Carisdeo
Marjana tata Carisdeo

Un i votoj te dy

Πριν ώρα
Neeti Qajanni
Neeti Qajanni

Lum ne shqiptaret qe kemi nje njeri si Elvis Naçi . 🇽🇰🇦🇱

Πριν 2 ώρες
Marjana tata Carisdeo
Marjana tata Carisdeo

Ala shkoni me lyp hora te digjeneruar per la lypni shtet horash

Πριν 38 λεπτά
Blerina Deda
Blerina Deda

Bravo zoti elvis naçi ndimoj sa me shpejt njerzit qe mos te rrin me sy nga qelli deri ne qindarken e fundit ler te plasin kush ka inat👏👏👏👏

Πριν 2 ώρες
Shecet Temaj
Shecet Temaj

Kush asht ky arber leshi

Πριν 2 ώρες
Doktori i Mrekullueshem
Doktori i Mrekullueshem

Shecet Temaj Me bej Subscribe , do tet bej dhe une

Πριν 2 ώρες
Ed Albanese
Ed Albanese

Fevziu "Ketu fjala meret.." o njeri po ca eshte kjo boks, lufte? Degjo dhe meso nga te tjeret! Bie apo sbie dakort

Πριν 2 ώρες
Zikri Ala
Zikri Ala

O Arber o veshlop.. gjithmon kam dyshu tek ty edhe do dyshoj. Ik mos u mbaj si i mencur.

Πριν 2 ώρες
Doktori i Mrekullueshem
Doktori i Mrekullueshem

Zikri Ala Me bej Subscribe , do tet bej dhe une

Πριν 2 ώρες
Jjuventino Cr7
Jjuventino Cr7

O nano kari 600mij maqedon kan pasaporta bugare dhe kan hik prej maqedonie

Πριν 2 ώρες
Bab Loki
Bab Loki

ARBER EDHE UN TA SHKERDHEFSHA MOTREN E GRUEN NE ZUZ TE BYTHES 👌😂😂

Πριν 2 ώρες
Bab Loki
Bab Loki

@Charalampos Lemonis ti shkerdhefshin hoxhallart motrat ku ti kesh 👌👌👌😂😂😂💪

Πριν 2 ώρες
Charalampos Lemonis
Charalampos Lemonis

Hahahhahahaha hahahaha ja tufsha rakun npixhe lale 😂😂😂😂😂

Πριν 2 ώρες
Doktori i Mrekullueshem
Doktori i Mrekullueshem

Bab Loki Me bej Subscribe , do tet bej dhe une

Πριν 2 ώρες
petrit Hasaj
petrit Hasaj

O arbër kok peshku rama të ka manipuluar Eh?

Πριν 2 ώρες
Doktori i Mrekullueshem
Doktori i Mrekullueshem

petrit Hasaj Me bej Subscribe , do tet bej dhe une

Πριν 2 ώρες
i am not you
i am not you

Shume komentues ketu flasin sikur jan zoti vet dhe pa gabime eshte e leht te gjykosh nje tjeter ndoshta ajo ka nevoj per fjal te mire ndoshta ajo eshte ne depression sepse arjani nje rrot kari pa pik interesi se cfare nevoje ka gruaja ky eshte nje derr injorant si shumica e bixhozxhinjve ne shqiperi ajo nuk mund shkoj prap me ate rr k mer femijet dhe ai te haj nje mut

Πριν 2 ώρες
Mira M????
Mira M????

Po Elvisi eshte shume I mire ekam rrespekt po ska faj Arbor se ashtu eka nderprer 💯 here se ashtu ja ben edhe Sindrit belerit te shkret se len me cile goje sdi pse e merr ne emisjon kot por te dy jane shume te mire edhe kane rrespekt gjithe shqiptart kudo qe jan se po beni nje pune shume te mire per shqiperin🇦🇱God bless you both🙏ju pershendes nga USA 🇺🇸

Πριν 2 ώρες
Doktori i Mrekullueshem
Doktori i Mrekullueshem

Mira M???? Me bej Subscribe , do tet bej dhe une

Πριν 2 ώρες
Bab Loki
Bab Loki

O ARBER TA QIFT HOXHA MAMIN E MOTRAT KU TI KESH ARBER TA QIFT HOXHA GRUEN NE GOJ 👌😂😂

Πριν 2 ώρες
Doktori i Mrekullueshem
Doktori i Mrekullueshem

Bab Loki Me bej Subscribe , do tet bej dhe une

Πριν 2 ώρες
Bab Loki
Bab Loki

@Defrim Mejdani ik pirdhu se edhe ty hoxha nuk priton meti shkerdhy motrat 👌👌👌😂

Πριν 2 ώρες
Defrim Mejdani
Defrim Mejdani

Meqoftese nacin e mbrojn ca s ty. Harram e past

Πριν 2 ώρες