Murat Shehu
Murat Shehu

THIRRJE SERBEVE Popull skizofren serb, nuk ka me kosove nen hyqmin tuaj, behuni te zotet e vetes pa kosoven. Mjaft ju kane bere te besoni se kosova eshte serbi. Zgjohuni nga genjeshtra qe ju ka bere popullin me te keq jo vetem ne ballkan(qe s'ju do kush) por edhe me gjere. Emigrantet tuaj ne amerike kane turp te thone se jane serb nga origjina dhe kur dikush i pyet thone se jane nga jugosllovia. Budallai beson, i mençmi dyshon. Kur te filloni te dyshoni se kosova ska qene ndonjehere serbi, por gjysma e shqiperise dhuruar juve nga rusia, atehere do te beheni me te qete e me te lumtur. Ok?

Πριν 22 ώρες
Xhemail Islami
Xhemail Islami

pse po ikin njerezit nga shqiperia se shteti nuk ka interes dhe se vendi drejtohet nga horat

Πριν 22 ώρες
Pac Man
Pac Man

Ca te reje PO bo TI tek kalifornia?

Πριν 22 ώρες
Andre Mihali
Andre Mihali

Nuk lene poshtersi pa thene bote e ndyre

Πριν 22 ώρες
Fadil Kryeziu
Fadil Kryeziu

Flm atedheut tone shqiperise qe e don me shum se en kosoven kete duke ngritur zerin kuder keti psikopati e shovenisti te quajtur gjokoviq bota hesht kosova hesht( pushteti dhe Aki- a meren me pushtimin e kuvendit dhe posteve nuk kan kohe per me ngrit zerin kunder nje krimineli qe ka ndikim ne mbare boten si sportist) ne si kosovar ende jemi ne gjum te thelle falenderit shqiperi

Πριν 22 ώρες
Albanian .shqiptar
Albanian .shqiptar

Kush e nje njeh deputetin e Kosoves 🇦🇱, anton çuni, shikojeni cfare thote ,: disa fise shqiptare i paskan kerkuar ndihme osmanllinjve musliman me i mbrojt prej te krishtereve barbar ,vampira , etj, ku po e thote une nuk e dija kete me pare 😱😱😱 wooow, grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-jf8lxdPhVhQ.html

Πριν 23 ώρες
Rexhije Xheladini
Rexhije Xheladini

Lëshojeni klan shqipëria direkt ju lutemi se na pëlqen shum e diela shqiptare ju faleminderit

Πριν 23 ώρες
Rexhije Xheladini
Rexhije Xheladini

Pse tv klan e shipëris nuk ështe lajv në tv klan e maqedonis ju lutemi lëshojeni direkt se na pëlqen emisioni e dila shqiptare

Πριν 23 ώρες
xheku qe ju don të mirën
xheku qe ju don të mirën

NUK ARRIJË TI KUPTOJ MË SHQIPTARÊT ÇFARË PRESIN KUR NË KRYE TË TYRE KAN NJË RRUGAÇ NJË TRADHËTAR NJË HAJDUT ORDINER I PAFYTYRË .ATO QE KA BËR EDI RAMOVIÇI EDHE GOMËRÊT E DINË QË KY ËSHTË ANTI KOMB .POSHTË TRADHËTARËT .

Πριν 23 ώρες
Bujar Haziri
Bujar Haziri

po ky und karrabushi kurr ska ber per kosoven personat qe kan ber kan qen ish kreu ishikut Fatos Klosi ish presidenti Rexhep meijdani dhe gjenerali Kudusi Lamaj keta kan dhen shpirtin per kosoven

Πριν 23 ώρες
Moisi Guri
Moisi Guri

E di si rregulloheni ju qe te bashkoheni si fermer e me toka te ndara ,ku nje grup nga ju bene shitjen e mallit ku fitoin nje perqindje te punes qe beine shitjen ,ku lidhin kontraten me shtete te huja ku ndermjetse eshte banga ,juve ju jepet porosia çfare te mbillni e si duhet prodhimi,mirpo ju me 7501 ngeleni pronar ,po shteti ku do ta shesi konsumatori eshte privat ,kuptoni gje qe jeni gabim,ske prone punon puntore dhe jeton,7501 do ju fundosi si shtet .

Πριν 23 ώρες
Grejsi Caka
Grejsi Caka

13:8 ne e kemi kuptu po ti nuk e paske kuptu

Πριν 23 ώρες
Festim Kertusha
Festim Kertusha

Kan. Shum. Te. Drejte Ti. ndimoj. Qeveria

Πριν 23 ώρες
Nizam Beciri
Nizam Beciri

Interesant pse nuk qenka shqiptar ky prifti kjo e prish slloganin e propagandës “feja e të parve tanë” me prifta jo-shqiptarë

Πριν 23 ώρες
Devi Shani
Devi Shani

Edhe pidhi robve t'juj në shesh, me atë titull që keni vendos. 😠

Πριν 23 ώρες
Nizam Beciri
Nizam Beciri

Enveri e ka ditur rrezikun dhe tradhëtin që mundë të ja bëjn katolikët sepse edhe pse katolikët fshihet pas flamurit dhe kombit por për këta hipokrit flamur,komb,atëdhe është vatikani dhe papati. Historikisht vërtetohet se kleri katolik shqiptar gjithmonë u ka shërbyer të huajve, austrohungarezëvee deri më 1918,Italianëve mbas shkëputjes së tyre nga Ausro- Hungaria, dhe pushtuesve gjermanë deri në lirimin e Shqipërisë, më 29 nëndor 1944. ndërsa, mbas çlirimit, atsi lidhën fatet e tyre me angloamerikanët. Duke punuar me etje për përmbysjen e pushtetit popullor, për zhdukjen e pavarësisë së Shqipërisë, për skllavërimin e vendit tonë nga të huajt. Këto lidhje me të huajtë shpjegohen, në radhë të parë, me faktin se këta agjentë të Vatikanit, në Shqipëri gjithmonë kanë përmbushur detyrat që u ka ngarkuar ai; pra, sipas udhëzimeve të Vatikanit, kanë bashkëpunuar dhe janë vënë në shërbim të të huajve të ndryshëm, që kanë ardhur në vendin tonë. Përveç kësaj, këtai kanë lidhur me pushtuesit e hauj te vendit tonë të njëjtat qëllime politike,ideologjike dhe ekonomike, për shtimin e privilegjeve e të pasurive të tyre. Më 1870 kleri katolik shqiptari shkëputi përfundimisht lidhjet e tij me Francën dhe u lidh me derën e Absburgëve. Dera e Asburgëve, me qëllim që ta përdorte klerin në Shqipëri sambasinteresave te veta, qysh në fillim e subvencionoi me fonde të posaçme vjetore, (18) për organizimin dhe forcimin e kishës katolike shqiptare. Më 1857, me ndihmën e Asburgëve,imzot Topçiu hapi një kolegj për xhakonj. Disa vjet me vonë, gjithmonë me ndihmën e austriakëve, më 1882, u ndërtua kolegji françeskan në Troshan dhe, më 1887, në Shkodër. Vjena në këtë kohë paguante një kuotë vjetore prej 1.200 florintash për mbajtjen e tri shkollave katolike në Shkodër. Katedralja e Neshatit dhe e Prizrenit, kasha e Durrësit, e Tiranës dhe e Dervenit, etj. (19), ndërtohen me ndihmën e derës së Absburgëve. “Nuk ka gur kishe a kolegji, që nuk flet për “bujarinë” dhe projen e derës së lumnueshme të Absburgëve”. Kështu shkruanin fletoret e klerit në periudhën kur ataishin të lidhur me Austrinë. Të gjitha këto fonde, që harxhonte Austria për ngritjen dhe mbajtjen e shkollave, seminareve, kuvendeve, kishave si dhe një ushtrie të zezë prej qindra jezuitësh dhe françeskanësh, patën si përfundim, vënjen e këtyre të fundit në shërbim të Austrisë, për realizimin e qëllimeve të saj në Shqipëri. Perandoria austriake, për shërbimet e çmuara qëi sillnin krerët e klerit katolik shqiptar,i nderonte me rroga personale, dukei dhënë 450 korona çdo meshtari në vit, shumë kjo e mjaftueshme për të përballuar nevojat kishtare. (20) Mjaft klerikëve, të dalluar për shërbimet, qëi bënin perandorit, ju dhanë një sërë titujsh nderi dhe dekorata të larta. Kështu, p.sh., më 1916, Perandorija dekoroiimzot Bumçin, Bernardin Shllakun etj. Me kryqe e urdhëra të larta të shtetit austriak, për shërbime të larta, në favor të derës së Absburgëve. (21) Këta tradhëtar të popullit dhe të kombit shqiptar, me qëllime që t’I shërbenin sa më shumë dhe sa më mirë padronit të tyre, punonin me të gjitha mundësitë që Shqipëria tëishte gjithmonë nën sundimin austriak. Ata, me paturpësi, shkruanin, më 1917, se “fatii Shqipnisë ashti lidhun me shartet e monarkisë dhe se vetëm prej frontit të lumnueshëm të Absburgëve do të shkrepë rrezja e lirisë për kombin shqiptar”. (22) Ideologui klerit katolik, Pater Gjergj Fishta, në hymnin qëi thurte perandorit të Austrisë, shkruante: “Ruje, Zot, Mbretin e Austris, Qi Shqyptarve u ba murojë; Në zemër të gjanë, me fuqi t’madhnisë, Ky të na ketë përherë nën projë. Na besnikë mei ndejun dona Njati Mbret qi na libroi; Aj tue kputë veringat tona, Përherë zemrat nai pengoi. Së bashku pra, në shej miradiet, Mbreti Karl sot palë palë Si m’lamë të luftës, si n’çeta ushtriet Gjan’ e jetën duem më ja falë. Shkaf a Lekë e djalë Mirditet Gjall’ lirinë ai nuk e lshon Mbiitaljaj, mbiingliz ka zbritet, Shqypja e Austris, Shqypnin e pshton…” (23) Kleri katolik shqiptar, duke dashur t’i bëjë elozhe padronit të tij, arrin deri sat ë mohojë përpjekjet e mëdha të atdheutarëve shqiptarë për krijimin e alfabetit shqip dhe për kurorëzimin e këtyre përpjekjeve në Kongresin e Manastirit. Ja çfarë shkruante shtypii klerit katolik në këtë kohë: “Në kjoftë se kemi nji alphabet të vetmin në gjuhën shqip, ja dimë për nder veprës së palodhshme të Z.A.Kral, Gjeneral-konsullit të Austrisë,i cili, ma fort se kushdo tjetër,i dha shkas mbledhjes së kongresit të Manastirit”. (24) Shkelja e ushtrive austriake në tokën shqiptare kishte të bënte drejt për së drejti meineresat strategjike, politike dhe ekonomike të Austro-Hungarisë. Ushtarët e kësaj perandorie erdhën për të shtypur e sunduar me çizmen e pushtuesit mbi vendin tonë; prandaj populli ynëi urreu dhei luftoi me gjithë shpirt. Të kundërtën bënin klerikët; këta e konsideronin ushtrinë e perandorit të tyre si shpëtimtaren e vendit tonë. “Me hymjen e ushtrisë së P. Em. T’Austro-Hungarisë në Shqypni po nis me ague dita e liris dhe për të mjerin popullin shqiptar. E me rrezet e kësaj lirie ky popull ka sod jetën e bardhë me e çu në vend dëshirën e vet”. (25) Siç shihet, për klerin katolik çdo pushtues, sambas tyre, sjell lirinë dhe qytetrimin për popullin tonë. Këtë ata e përsëritën edhe mbas 30 vjetve, më 1939, kur pushtuesve fashistë u thurnin lavdi se, “po sillshin në Shqipni lirin, demokracin e lumtunin e Shqypnisë, se Shqypnia, nen udhëheqjen e Duçes, nuk humbiste asgja, por fitonte gjithçka”. (26) Mbas shpalljes së pavarësisë, kuri gjithë populli shqiptar,i udhëhequr nga patriotët e shquarismail Qemali, Bajram Curri, Luigj Gurakuqi etj.,ishte ngrituri tëri në këmbë, me pushkë dhe pendë në dorë, për të drejtat e shqiptarëve dhe të Shqipërisë , duke luftuar dhëmb për dhëmb me të huajt dhe veglat e tyre në vendin tonë, për t’I dëbuar nga toka arbërore të cilën ata e mbanin padrejtësisht të pushtuar, duke e kthyer atë në një shesh luftash të padrejta, klerikët katolik vazhdonin t’I shërbenin perandorisë së tyre, Austro- Hungarisë, deri sa ajo kapitulloi. Mbas shkatërrimit të perandorisë austriake, kleri katolik shqiptar, menjëherë, më 1918, ran ë ujdi me një pardon të ri, meitalinëimperialiste, Me padronin e ri atë e lidhnin të njëjtat qëllime politike,ideologjike dhe ekonomike, kundër popullit shqiptar dhe shtetit shqiptar, për forcimin e sundimit të tij në Shqipëri, për shtypjen dhë shfrytëzimin e masave punojse dhe shtimin e kapitaleve të tij në kurriz të popullit shqiptar. Kjo ka qënë gjithmonë nyja einteresave të përbashkëta, që e ka lidhur klerin katolik shqiptar dhe e ka radhitur nën kujdesin atëror të Vatikanit në një front të përbashkët, brenda vendit, me klasat e privilegjuara, ndërsa, jashtë vendit, me disa nga shtetet kryesore kapitaliste të Evropës.

Πριν 23 ώρες
Grejsi Caka
Grejsi Caka

Po moj ti.Elvana Gjataaaaaaa🎶👑🇦🇱

Πριν 23 ώρες
puma mrk
puma mrk

a ju qifsha rropt polici e karit sikur po traspotoni Toto rinen dy femij vk

Πριν ημέρα
Yllyricum
Yllyricum

ky eshte spiun I Iranit dhe terrorist I Shias .

Πριν ημέρα
Ha sa Halper
Ha sa Halper

Ne jemi nje pore beni diqka qe te ndani Ramen nga vucici i beogradit me minishengenin qe synon bashkim me serbine e jo me kosove sa e rende ishte te shohesh kriminelin serb ne dures dhe njekosisht mohone masakrat e bera ndaj popullit kosovar !!!

Πριν ημέρα
Nizam Beciri
Nizam Beciri

Enver Stalini i ka urryer katolikët nga friga se po ja rrimarin parrin sepse katolikët na e sollën kancerin komunist ne Shqiperi gjate viteteve 25-30 dhe Grupi i Shkoders qe udhehiqej nga katoliku Zef Mala, ishte grupi i pare komuniste qe ishte formuar ne Shqiperi. Me vone u krijuan dhe grupet komuniste te tjera qe kishin per udheheqes Koco Tashkon, Anasatas Lulen, Andrea Zisin, Koco Xoxen dhe nje duzine te tere te krishteresh orthodokse qe drejtoheshin nga Igosllavia me Tito katolikun ne krye. Enver Hoxha u cfaqe shume vone ne levizjen Komuniste. Mbas vdekjes se Qemal Stafes grupin komuist te Shkodres e drejtoi Nako Spirua me grupin e tij vrases, Vasil Shanton qe vrau djalin e vetem te Isa Buletinit dhe Vojo Kushi. Kemi Grupin Komuniste te Tiranes e drejtonte Gogo Nushi, kurse ate te Korces nga Pilo Peresteri dhe Koco Tashko. Konferenca e pezes u drejtua nga katoliku Ndoc Coba. Pra sic e shifni dhe vete, idete komuniste erdhen ne Shqiperi nga Jugosllavet e krishtere dhe berthamat e para komuniste qe linden ne vendin tone, te gjitha udhehiqeshin nga te krishteret. Simbas te dhenave te Institutit për Studimin e Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit, thuhet se :Nga 1724 viktima - të pushkatuar, burgosur, internuar, dëbuar - 1182 janë myslimanë, 400 katolikë dhe 142 ortodoksë. Pra simbas statistikave dele qe numri me i madhe i viktimave te komunizmit eshte nga rradhet e komunitetit shqiptare muslimane dhe nuk eshte nga rradhet e te krishtereve sic pretendoin fallcifikatoret neojezuite. Katoliket ishin mbeshtetesit me te zellshem te rregjimit. “Komisari i Drites”, Bardhok Biba, ishte nje nga kokat udheheqese te Veriut, kursse spiuni me i felliqur i gjithe koherave ishte Pal Melyshi qe bente lojra te dyfishta me sigurimin dhe denonconte njerezit e familjes se tij.. “Heroina” Shkurte Pal Vata me Cucat e Maleve, ishin kthyer ne simbole te femres shqiptare, kurse ju neojezuitet tane sot na tregoni perralla me mberete me persekutimin e tyre gjate kohes se komunizmit. grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-MVK-Y0IpkoY.html

Πριν ημέρα
Leo Tube
Leo Tube

ne sekonden e 30 cfare do te thote INDETIKITIN . mos gazetare pa asnje arsim shkollor. vetem injoranta po shikojme neper televizionet e shqiperis

Πριν ημέρα
Haxhi Plasja
Haxhi Plasja

Po flet servili ky eshte bajge fare😆

Πριν ημέρα
Ardi Omeri
Ardi Omeri

nuk flet, nuk ka kellqe. eshte konformist i lagur... ja nxjerrin me "pinca" deklaratat pergjysem. Fakti qe thua se Gjushi mendon se po iku shkaterohet partia je komplet out. Gjushit nuk i plas per partine por per interesat e veta. Me daljen jashte Ps atij i humb "mbrojtja"

Πριν ημέρα
Znnn Zkkk
Znnn Zkkk

Vetem qe te shoh me keputet shpirti nuk te njoh

Πριν ημέρα
Albert Vokshi
Albert Vokshi

Hipokrittizem o Majkua Vllau si shkau thot ministri I diaspordhes Me nga Kosova them te vim veres te harxhojm lekun ne Shqiperi Ne nga Kosova themi se taksa qe vut apo qe ju kerkoj serbia te hiqet Haj medet per lideret te dexheneruar Rroft populli shqipetar

Πριν ημέρα
Bujar Haziri
Bujar Haziri

O @VALENTINA PRIFTI O KUR ORDINERE QOFSHI MYSLYMAN APO KATOLIK VIKTIMAT E REÇAKUT JAN SHQIPTAR APO PSE JAN ME BESIM MYSLYMAN DUHEN VRAR @VALENTINA PRIFTI MYSLYMANET TA QIFSHIN TE GJALL DHE TE VDEKUR O KURV ORDINERE

Πριν ημέρα
Ëdît Kįñg
Ëdît Kįñg

O quna rane 2 termete sot 5 magnitude

Πριν ημέρα
Tabula Rasa
Tabula Rasa

Ju lutem nderroheni kete qe flet se e ben ter tangerllek dhe sikur po e ze gjumi. Jeni bere skandal, nuk e kuptoj per cfar i vazhdoni shkollat e televizionit. Nuk ndiqeni dot sepse e keni shkaterruar gjuhen dhe shqiptimin

Πριν ημέρα
Mario Rama
Mario Rama

Tabula Rasa qenke si shpirt i vogel te puth jeta ime

Πριν 22 ώρες
Eva Bogdani
Eva Bogdani

AI LLOJ RRACE E TY TE VRET JO ATA PO TI AKOMA NUK E NJOHKE PJELLEN TENDE 😠😠😠😠😠😠😠😠😠

Πριν ημέρα
Safet Veizaj
Safet Veizaj

Majko po te ishe politikan do e kundershtoje ramen ,qe shiti kosoven...turp lepija kepucet rames legen...

Πριν ημέρα
Orgest Shehu
Orgest Shehu

Po humori leshit..jam une udheheqes dhe udheheqsi e gjen gjithmon nje zgjidhje...aa mor aaa ti nuk gjen dot as vrimen e miut ne stepin tende e vetmja vrim qe ti di eshte ajo e hales tende qe dhjet ne shpi...po pse talleni me ket popull..

Πριν ημέρα
Relino Hyseni
Relino Hyseni

Pse e dogje mandatin o idiota

Πριν ημέρα
Znnn Zkkk
Znnn Zkkk

I leni njerzit rehat kan dhimbjen e tyre po cpytje ben gazetar prokuror je?

Πριν ημέρα
ToxicVaccines ToxicFluoride, HIV HOAX
ToxicVaccines ToxicFluoride, HIV HOAX

Abc Albania, Regulloni audion e kesaj videoje.

Πριν ημέρα
Igli Ruka
Igli Ruka

Edhe peshku paska ikur ne emigrim 😅

Πριν ημέρα
Festim Kertusha
Festim Kertusha

Ketu. Flitet. Dhe. Greqishte. E. Serbishte Shqipnia. Kosova. Nje Plerat. Shajne. Si. Plera Por. Jemi. Nje Nje. Kombe. Unitet

Πριν ημέρα
Indrit Bejtaga
Indrit Bejtaga

Falet ai qe te kerkon falje o hipokrit qe vetem per te shurru mbi mutin e edvin bajges po flet 😡

Πριν ημέρα
Mosa kocaj
Mosa kocaj

Ai 26 vjecari do rjepur meret me 16 vjecart nga ata car nuk prt pse nuk i var shteti se kuptoi

Πριν ημέρα
Flavjo zani
Flavjo zani

Po pse po nuk hodhen qytetaret as organizim nga bashkiaket nuk duam

Πριν ημέρα
Flavjo zani
Flavjo zani

Per ndalimim e fishekzjarrevr

Πριν ημέρα
Flavjo zani
Flavjo zani

Sa u lodhet ju o plera

Πριν ημέρα
Iliria Arberia
Iliria Arberia

Rama eshte psikopat.Ai nuk e di cdo te thote kryeminister.Dhe Saliu qe eshte spiun serb nuk e ben nje gje te tille por saboton fshehurazi me menyra dhelpre.Urime per librin.

Πριν ημέρα
Kaçaku Matjan
Kaçaku Matjan

kujtojne se krimineli do fleje gjum. Te mbaruar show i radhes per te arrestu ndonje njerin qe nuk paguan energjine elektrike

Πριν ημέρα
Nic The King
Nic The King

Te gjith ju politikanet shqiptar jeni rraca me e flliqur ne rruzullin toksor....jeni ju qe dilni e lavderoheni se keni ndihmuar kosoven dhe vllezrit tane kosovar por e verteta eshte krejt ndryshe se jeni ju rrac e flliqur tradhtare te kombit qe furrnizonit me karburant tanket dhe makinen e luftes Serbe per te vrare e masakruar vllezrit tane matane kufirit....e din mir shqiptaret dhe i kan par me syte e tyre autokolonat e autoboteve qe udhtonin gjith naten drejt kufirit dhe kto shkonin per Serbet ...por nje dite dikush do te ndeshkohet per kte krim qe kan bere politikanet shqiptar te gjith pa perjashtim..

Πριν ημέρα
Leni Riefenstahl
Leni Riefenstahl

....e cthua more,kush e beson retoriken tende te mjere? ....endra te tilla do shikosh gjithe jeten!!!

Πριν ημέρα
Bujar Shoti
Bujar Shoti

Po PSE e lene ne parlament mete buce

Πριν ημέρα
Suzana Kola
Suzana Kola

Eh more Pandi ! Ke mbet tu qa nen tavoline MJAUUUUU MJAUUUUUUU tu prit se po te hedhin ndonji llokem e po te llogarisin PIRATET ME THIKA NE BREZ E THES NE SHPINE "TA MBAJME EDHE PANDELI MJAUUUUN SE NA DUHET PER KONCERTIN FANTAZI PER PIANO DHE ORKESTER" Po tashti si ta kuptojm PANDELI MJAUUUUN QE KA 30 VJET NE POLITIKE QE FLE ME PIRATET DHE U THOTE SHQIPTARVE "JAM I VIRGJERI 1 NE 999 PIRATET QE NDAJ PARTINE PARLAMENTIN E PUSHTETIN ME TO" KESHTU E PASKA KJO PUNE, SE NE DUHET TI THEMI PANDELI MJAUUUUT "A I DEMOKRATIZOVE E I SOLLE NE RRUGEN E ZOTIT PIRATET QE FLE KA 30 VJET DHJEROKRACI ME TO, SE PIRATERIA VECSE U QENKA SHTU" DOGMAT E KOMUNISTAVE S'KANE FUND. PO JU KOSOVARET E KOSOVES QE I PELQENI MJAULLITJET E BREZIT TE 3- te TE KOPILAVE TE MILADIN DUSHANIT QE NA I KANE MJELL VEND PER VEND KA 100 VJET QE NE 1924 - en DO TU BIEN NE KURRIZ EDHE MA KEQ SE U KA DALE....

Πριν ημέρα
Deutsch Land
Deutsch Land

Pandeli Majko lider I shqiptaris ❤️❤️❤️

Πριν ημέρα
Haxhi Plasja
Haxhi Plasja

Po po ky eshte servil ky or zoteri eshte bajge fare😆

Πριν ημέρα
Memini Zyra
Memini Zyra

Joooooooooo Nuk me besohettttttttttt. Nje artis qe nuk vjen me. Me vjen shum keq. Famijaret ,ngushellime, Do kujtohet per jete nga populli shqiptar.,dhe kudo Qe jemi emigrante 🇭🇺 Ne gjith 🙏 boten. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν ημέρα
Re ni
Re ni

Ska siguri né shqiperi vetem vrasje e vrasje né Kosov jane me te kujdesshem per jeten e njeri tjetrit eshte se kaluan nje lufte e nuk bejne keto vrasje si né shqiperi .

Πριν ημέρα
Alfredo Ferati
Alfredo Ferati

Ky gazetari muci siq e quan veten duket si pederast

Πριν ημέρα
Xhevahir Disha
Xhevahir Disha

Rrespekte per Majkon

Πριν ημέρα
Anti Lote a Vita
Anti Lote a Vita

Njerzit ndryshojne vendin per me mire, per tu ngjitur me lart, kurse kjo shkoi per poshte. Kishe vajtur te al pazari me mire. E ke dhi fare nivelin e humorit qe kishe qe kur ke ikur nga portokallia. E bere si dhija shyte qe vajti te gjente brire dhe humbi dhe veshet. 😂😂

Πριν ημέρα
Fatos Rexha
Fatos Rexha

BRAVO RENEA BRAVO ..RESPEKTE ÇUNA,KUR LIGJVENESI DENON MBAROI QOFTE DHE PRESIDENTI..👍👏👏

Πριν ημέρα
Abedin Rushiti
Abedin Rushiti

Shum pak shqiptar e kuptojn politiken e kryeministrit Edi rama Respekt.

Πριν ημέρα
Alex Hasa
Alex Hasa

Kshu osht kur inxirni nga burgu, skan faj keta dun plumbin gjykatsit

Πριν ημέρα
Dhimitri Gusho
Dhimitri Gusho

Të lumtë goja Muslim.

Πριν ημέρα
Gazi Shahu
Gazi Shahu

Ki esht monster. Mjer ajo e shkreta qe hiku nga kjo jet se ket duhet me e ber sapun duru me e shkri si njeri

Πριν ημέρα
Arbër B
Arbër B

Ore qfar media muti jeni ju që i prishni jeten një fëmiu keshty....

Πριν ημέρα
eldorado renegade
eldorado renegade

Nuk e di kët tipin po kush vret gjykatës më shqipri i lumt dora se i kriminel ma pak, e kom llafin për sketdikurvën

Πριν ημέρα
Klodjan Stefanidhi
Klodjan Stefanidhi

Keta duen varur, nuk ka koment ky fakt fatal, ngushellime familjes

Πριν ημέρα
namesurname86
namesurname86

Ku e ke Rame legenin? Pse ska shku dhe ai ne Kosove. Faj kane ato qe te degjojn ty mer Majko zorraxhiu, qe shkon aty me justifiku bajgat qe ka ba ed halja.

Πριν ημέρα
liki liki
liki liki

Droga siti biznis i pist dhe prandaj ka vrasje edhe krejt ata te cilet punojn me drog u vrafshi dhe u sakatofshi jarabi se don pasuri te shpejt

Πριν ημέρα
ilir shabani
ilir shabani

MEDIAT FUCK TOP I KEMI ..? SJA VLEN AS TI NDEGJOSH AS TI SHIKOSH KTA COFTIRA SI PUNA E NANOS

Πριν ημέρα
ilir shabani
ilir shabani

MA MIR PER SEKS NA FOL NE EMISION SE SA PER LEGENA SI PUNA E KTYRE

Πριν ημέρα
Edison Peci
Edison Peci

Ky rq do me ja ven tritolin ne qaf ja qifsha fisin

Πριν ημέρα
ilir shabani
ilir shabani

PO KY LEGENI ( NANO ) NUK PAT NOJ VIDEO OSE NOJ SEN MA TE MENQUR TE TREGOJ ..? PO VETEM KTA SERB LEGENA SI KY VET ..? DEFINITIVISHT MEDIAT TEK NE I KEMI FUCK TOP ..? SJA VLEN AS TI SHIKOSH KTA COFTIRA SI PUNA E NANOS

Πριν ημέρα
ilir shabani
ilir shabani

PO KY LEGENI ( NANO ) NUK PAT NOJ VIDEO OSE NOJ SEN MA TE MENQUR TE TREGOJ ..? PO VETEM KTA SERB LEGENA SI KY VET ..? DEFINITIVISHT MEDIAT TEK NE I KEMI FUCK TOP ..? SJA VLEN AS TI SHIKOSH KTA COFTIRA SI PUNA E NANOS

Πριν ημέρα
ilir shabani
ilir shabani

PO KY LEGENI ( NANO ) NUK PAT NOJ VIDEO OSE NOJ SEN MA TE MENQUR TE TREGOJ ..? PO VETEM KTA SERB LEGENA SI KY VET ..? DEFINITIVISHT MEDIAT TEK NE I KEMI FUCK TOP ..? SJA VLEN AS TI SHIKOSH KTA COFTIRA SI PUNA E NANOS

Πριν ημέρα
ilir shabani
ilir shabani

PO KY LEGENI ( NANO ) NUK PAT NOJ VIDEO OSE NOJ SEN MA TE MENQUR TE TREGOJ ..? PO VETEM KTA SERB LEGENA SI KY VET ..? DEFINITIVISHT MEDIAT TEK NE I KEMI FUCK TOP ..? SJA VLEN AS TI SHIKOSH KTA COFTIRA SI PUNA E NANOS

Πριν ημέρα
Kol Todi
Kol Todi

Delinda krahas bukurise zoti te ka dhene dhe talent te jashtzakonshem.❤👏👏👏👏👏

Πριν ημέρα
lela landi
lela landi

U prehshin ne paqe😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭

Πριν ημέρα
Alboss Berisha
Alboss Berisha

100.000 Euro eshte shumë e Majme Parashë 😅

Πριν ημέρα
King ofIllyria
King ofIllyria

nje gje skuptoj une..kisha pak respekt per kte gazetar..si i nxjerr hykat te mire kur hykat ishin ata qe shuajten haklajt

Πριν ημέρα
lili shyta
lili shyta

Shkruhet “I’m your fan, dhe prononcohet “AJM JOR FEN” Delina ka fjalor te varfer. Eshte aktore mire.

Πριν ημέρα
viola lufi
viola lufi

Aaa, ty te marrte dreqi bashke me arilenen. Idiote 👿

Πριν ημέρα
Erdet Petriti
Erdet Petriti

Shqiperia,si Italia e viteve 70-80

Πριν ημέρα
Znnn Zkkk
Znnn Zkkk

Nuk jani mire hakmarrjet cfaj kan familjaret asnje mos te ndodh ne vendin e ktyre prinderve

Πριν ημέρα
John Pali
John Pali

Kokedhimes mund ti gjesh njemij te keqia, po mendimet I ka te pastra dhe largepamse, dhe fushen e bisnesit dhe influencen e tregut e njeh dhe e kupton me mire se politikanet e tjer qe japin mendime aksidentalisht.

Πριν ημέρα
Bhxjx Vjxj
Bhxjx Vjxj

Rrobela shipri njerz tegur tmalit

Πριν ημέρα
Bhxjx Vjxj
Bhxjx Vjxj

ishalla jav qi ropt

Πριν ημέρα
Selman Selmani
Selman Selmani

RESPEKT sikur gjith Politikanat te ishin te zgjuar sikur i Nderuari Mal Berisha, Shqiperia do te ishte shembull per gjith Boten.

Πριν ημέρα
SAMMY CHICAGO
SAMMY CHICAGO

Bobobo Columbia vella!!

Πριν ημέρα
ZOTI T`RUEJT
ZOTI T`RUEJT

Zoti ju dhashtë gajret e fuçi. Mos i ndodhët askujt. 🙏🙏🙏🙏 ❓ O ju komentues ! Mos fyeni njëri tjetrin se kurrë nuk dihet se si i vjen rradha çdonjërit prej nesh. 👨‍👩‍👦‍👦 familjen duhet çmuar se është gjithmonë e SHENJTË dhe e SHTRENJTË.

Πριν ημέρα
Papi papu
Papi papu

Po pastrohen qelbesirat e shoqerise

Πριν ημέρα
1988 1900
1988 1900

Ne pith te rropvet te ven

Πριν ημέρα
Vani Shera
Vani Shera

Sa gz kur ikin per lesh bubi keta te fortit. Ishalla behet msim per tjeret

Πριν ημέρα
Vani Shera
Vani Shera

@Im Aulon gjithashtu. ✌

Πριν ημέρα
Im Aulon
Im Aulon

@Vani Shera Po dhe kjo mundet or mik. Gjithsesi rsp trujt zoti 😉

Πριν ημέρα
Vani Shera
Vani Shera

@Im Aulon ndoshta ai qe po i vret nuk esht aspak i forte por po merr gjakun mbrapsht. Morali SMS ishte per keta qe i duket vetja te forte edhe vrasin presi etj etj edhe ne fund ikin per lesh.

Πριν ημέρα
Im Aulon
Im Aulon

Nuk iken i forti o bish. i forti po i vret 😂

Πριν ημέρα
G. T
G. T

Didi me mbiemrin Harxhi me burrin Turk na qenka ne dashuri me Trump dhe neo-cons! Me e tmerrshme se kjo Didi ka qene zv/ministre e jashteme me ndihmen e "shoqes" gocec se BAB Saliut🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

Πριν ημέρα
Alketa Keta
Alketa Keta

per te gjithe ata qe kane veshe te degjojne dhe dhe sy te shikojne vllau si shkjau ishte mesazh per ramen....

Πριν ημέρα
Arjan Arjan
Arjan Arjan

Vendi i sigurt. Aty

Πριν ημέρα
redokhs 63
redokhs 63

Nxitjet e PIDHIT TE SATEME o fuçi gjize! Nxitjet e PIDHIT TE NENES te atij SKRAPARLLIUT qe te ka ftuar ne studion e tij te FELLIQUR!

Πριν ημέρα
Romeo Sevo
Romeo Sevo

Imagjinoni shqiperine e madhe me 1 kryeminister .??????

Πριν ημέρα
tit kulla
tit kulla

O Majko te qifsha ropt

Πριν ημέρα
coin paradise
coin paradise

Mjer populli

Πριν ημέρα
Xha Sulua Albania
Xha Sulua Albania

Ke pire uje ne Maliq ti, por qroje ate legen qe ke Kryeminister dhe gjerat do shkojne me mire

Πριν ημέρα
Identity
Identity

Te pakten sufllaqet si ju nuk i hane Spartaku. Bythqir i partive do mbetesh gjithmone o nano.

Πριν ημέρα
Prespa
Prespa

Cpo ndoth ne shqiperi ???

Πριν ημέρα
Dardane Idrizitij
Dardane Idrizitij

@STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES Njerez te mrekullueshem ka Vlora ka Struga ka Tropoja ka gjithandej por keta horrat na nxjerrin bojen neper bot.problemi eshte se nuk ka shtet shteti eshte bashk me krimin.dy vetura policie kishte Struga ne kohen e Jugosllavis 😁😁 nuk i degjohej zeri askujt,apo ne kohen e Xhaxhit enver mund te bente dikush kshtu qe ndodh ne Shqiperi.mmmmm⚰⚰⚰

Πριν ημέρα
Dardane Idrizitij
Dardane Idrizitij

@STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES Prishja e pazareve te droges duke futur njeri tjetrit dihet qe kete epilog ka,ne vitet 80-90 sa probleme kishe vetem ne velesht te Struges kur ishin klubet e nates me prostitucion,e vrane Tetovarin ne mes te rruges,e vrane ate tjetrin nga Elbasani te klubi Safari etj etj ja pra qe njejt jemi por pjesa e madhe emigroi ne Europe kan rregulluar kushtet ekonomike dhe kjo ka ndikuar qe te zbuten dhe problemet.ne Shqiperi pjesa rurale eshte e varfer dhe ku ka varferi ka dhe me shum probleme sepse punt e droges i shikojne si menyr per te fituar.

Πριν ημέρα
Dardane Idrizitij
Dardane Idrizitij

@STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES pse cfar hallin paske ti psh.Un sjam e Shqiperis dhe keta njerez nuk perfaqesojne Shqiperine,Pasi ti qenke nga Struga sa fundrrina te till i ke qe sillen neper Struge qe meren me keto pun per dite,Droge,pare me fajde etj sa njerez pa shpi kan lene fajdexhit e Struges i njoh mire te jap dhe emrat po te duesh,gjashte vrasje u ben per pak kohe vetem ne Struge,nga familja Bojku,Istrefi,Kupa.Ku ka shqiptar nje mut eshte te till jemi pastaj jo na ka fajin turku jo serbi jo greku.prandaj mos u ngut kur flet 😊😊

Πριν ημέρα
STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

@Dardane Idrizitij droga alkoholi o zot ishalla nuk na baskon me shqiperinju prsh

Πριν ημέρα
Dardane Idrizitij
Dardane Idrizitij

Droga keto pun i ka

Πριν ημέρα