Maliq Veseli
Maliq Veseli

Efi mps te shef Gjuzi kembet mbi tavolin se ka then........ha ha ha ka me ti que edhe ma lart. Prishtinalia

Πριν 7 λεπτά
ana maria
ana maria

Ama kur vlerson punen e artes do te thot lesht do besh dhe ti

Πριν 7 λεπτά
Nora Mustafa
Nora Mustafa

😭😭😭😭😭😭😱😱😱😱

Πριν 8 λεπτά
Moisi Guri
Moisi Guri

Ushqimet dakorte jame ato lozin rol te rendesishem,por duhet te mbushesh me fryme pa e nxjere ate dhe mos mendo per nje caste ,kur nxjer frymen largohen te gjitha nga pake e bene dy tri here ne dite per ca muai,se munde te lutesh sa te duash por nuk iken ankthi,frika ,problem eshte dhe shejtani .

Πριν 16 λεπτά
deskata911
deskata911

Disa her kam dashur te shkruaj per kete gazetar me <demek> qe ai e di nga poguhet, per ato qe thot , por keto qe thot tani per mijera shqiptar qe dhan nga 10 euro << jan nga ata bandite te botes se nendheshme te cilet shesin patriotizem dhe lehtesimi te asaj qe bejne cdo dite >>.Degjo o gazetar i shitur ti i ben dem gazetaris shqiptare . Te gjith ata qe derguan ndihma dhe lek per shqiptaret e demtuar nga termeti jan njerez te ndershem dhe njerez qe kane shume me pak nga cke zotrote dhe nuk shesin patriotizem . Ne vend qe ti falenderosh te gjith ata qe ndihmojne te lenduarit do ti hetosh si spiun i enverit . Hoxha ke mesuar shume gjera permendesh ...... THOMA SHENDI

Πριν 21 λεπτό
Muharrem Hafuzi
Muharrem Hafuzi

Mire e ka BEXHETI do qe ti çoj leket ne vendin e duhur dhe jo ti vidhen

Πριν 23 λεπτά
bledi dhima
bledi dhima

po kur te vjen per te pjerdhur ka lidhje me termetin ???

Πριν 25 λεπτά
Znnn Zkkk
Znnn Zkkk

Je i vecant bravo krieminister di i duhesh shqiperise je njesh je shtylla jone nga greqia pershendes

Πριν 27 λεπτά
Rico IT
Rico IT

Rrespektet me te larta per shtetin e Kosoves dhe populli e Kosoves Jeni treguar taman vellezer, duke na afruar ndihmen dhe gadishmeri ne kohe rrekord, me zemer te madhe dhe miresjellje, plot dashamiresi. Na vjen turp ndaj shtetit ton me sjelljen arrogante ndaj popullit ton por edhe ndaj kosoves Na vjen turp edhe nga ca indivit qe kan ber dallime kosov-shqiperi, dhe jan sjell keq me ju por shyqir zotit shumica e popullit te shqiperis, ju duam vertet shum pa asnje dallim nga ne, dhe me kete veper qe keni ber ju jeni ne nje shkall mirsjellje me te lart se ne Sa per Ramushin, rrespekte eshte i vetmi qeveritar ne kosov dhe ne shqiperi qe eshte plotesisht i sinqert dhe shum i thjesht Lusim zotin qe te jemi bashke sa me par🇽🇰🇦🇱 Faleminderit Kosov🇽🇰♥️

Πριν 34 λεπτά
Onufri onufri
Onufri onufri

kontrolloja xhepat po si kane me hashash hahaha

Πριν 40 λεπτά
amelia lily
amelia lily

Oh zonje po si e merr femijen me vete ne ate ndertese me rrezik.

Πριν 56 λεπτά
Brikena Susuri
Brikena Susuri

😥😥😣

Πριν ώρα
Dardana Sadikaj
Dardana Sadikaj

🙏🙏🙏🙏🙏 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν ώρα
Hatixhe Haliti
Hatixhe Haliti

TI JE E lumtur ?? Së KE PUNUAR me përkushtim ?? ÇFAR THUA? TI JA SHTOVE ME SHUM VESHTIRESI KETIJ POPULLI. IK MOJ FYTYRË E QELBUR .

Πριν ώρα
Moisi Guri
Moisi Guri

Po mire shteti kur nuk funksionon ka probleme,ku ju cone cadra te pakten se eshte dhjetir e ndima ushqimore,cfare ti themi shtetit ate e di shteti qe nuk jep pergjigje ,cfare ska rrugzgjidhje ,mundohuni vete,dhe ishalla ju jep leket e ndertimit ne dore e beni shtepi me ixhinier te zote.

Πριν ώρα
North Side
North Side

Pse i ke bllokuar komentet tek vidjo per elvis nacin o bythqir burre

Πριν ώρα
Mirjana Pepaj
Mirjana Pepaj

Pak me poshte eshte dashur e ku jane te zotet te ngjiten kater kate

Πριν 2 ώρες
VAGA Official TV
VAGA Official TV

Dhe ti Zoteri nuk je me i mire se kta ..je pjese e hales qe ka 30 vjet qe e qelb Shqiperne

Πριν 2 ώρες
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha

o Edo o rob zotiii

Πριν 2 ώρες
usa massachuset
usa massachuset

Ky Ben vetem komedi kur del ne popull

Πριν 2 ώρες
Elt Nika
Elt Nika

Shtet kamikaz shtet taleban

Πριν 2 ώρες
Nardi Dardania
Nardi Dardania

Ciklobi thot ky kari 🤣😂 Artani thot ishin gjys funksional ishin te dobet. Ky thot ciklobi 🤣😂

Πριν 3 ώρες
gezim Bilali
gezim Bilali

That's gangster shit man yea

Πριν 3 ώρες
Bilbil Zhuri
Bilbil Zhuri

O MUC NANO KUNKULL NGELE .NUK U POQE NJEHER

Πριν 3 ώρες
Agron Islami
Agron Islami

Bravo ramush je legjend je krenarija e kosoves kesi burra i duhen Vendit ton n keni zbardh ftyren pershendetje nga zvicra

Πριν 3 ώρες
Maliq Veseli
Maliq Veseli

Ha ha ha demagogjia shqiptate .Sa ka dhen do te merre dy fish ma shime kesaj i thon Humaniteti ne peshoj nje jepe merri dy,tipik shqiptare. Prishtinalia

Πριν 3 ώρες
lavdim lami
lavdim lami

Ky eshte fantastik se ben me qeshe edhe gomarin tim,,, Kam 20 vjet qe mundohem e ky per 5 minuta ja arriti brravo brravo

Πριν 3 ώρες
VAGA Official TV
VAGA Official TV

Vetem nga forma e kokes je i pabesueshem ..turpi i Zotit

Πριν 3 ώρες
Erlind Kolgjini
Erlind Kolgjini

Zot i madh sa bythlepires eshte ky popull qe vdekte ishalla

Πριν 3 ώρες
Moisi Guri
Moisi Guri

Ku futet ajo fjali apo shpreje qe sjemi as te paret e as te fundit ,di gje o balla ,apo e meson nga leximi i jep kuptimin dhe e shpreh tek te njejtet si ti,ajo ka nje kuptim per te gjithe per matje niveli e vendosje ngaqe jemi te ndryshem ne robe ne gjithe rruzullin,se sic e shprehe ti do te thote qe nje imorol thote sjemi as te paret e as te fundit ne shtresen ku bejne pjese,ngjitesh dote larte me gjithe ato maskaralliqe jo ,rri me ata qe jane afersishte si ty ,ku kushtetuta te jep te drejte te ndodhesh neper institucione po cfare bene gjuan ,kush eshte gjahu populli po gjatari sduket fare ,gjuhetari rregullon shqiptimin,gjuetari apo gjatari .

Πριν 3 ώρες
Lili Adamo
Lili Adamo

Si qeshin studentet qe Jane dele qeshin me batutat e rames

Πριν 3 ώρες
Lili Adamo
Lili Adamo

Ju qifte Sala mu ne bythe kurvat ne goje

Πριν 3 ώρες
gezim shqipetari
gezim shqipetari

Ky thot leket mi jepi mua

Πριν 4 ώρες
Mim Tirona
Mim Tirona

Ju kosovaret legena (turko-serbe) karin te na hani. Iu keni vu atyre plazheve tona me i perla qe me Sali Berishen e na cani karin ju s'dini e ne dime. Folni me mend e mos e shkelni me kembe e peshtyni punen e ndihmen e kosovareve te ndershem.

Πριν 4 ώρες
Shqiperi Shqiperi
Shqiperi Shqiperi

Shtetaret tane kan ber nje zinzhir me hallka kriminale qe nuk keputen lehte , po je i zoti me provo te kunderten z' Çela.

Πριν 4 ώρες
VAGA Official TV
VAGA Official TV

E kemi humbur besimin tek ju ... 30 vjet horror shtetetor

Πριν 4 ώρες
isa kushuta
isa kushuta

O ti. Z. Krymnis. Jem shqptar i. Kosoves. Kysh je ti qe. I njron banotet. Sill ma mir. Se poplli ka pru atau o. Ti shok

Πριν 4 ώρες
Tafil Berisha
Tafil Berisha

shume emociunuse ,zoti I meshiroft te vdekuriit dhe te gjallet I ruajt.

Πριν 4 ώρες
E k
E k

Zoti ju rujt Ami

Πριν 4 ώρες
Bravo Sllavac
Bravo Sllavac

Alamet poplli dhe skenderbeu i spiropalit qe tall jarin me jarat

Πριν 4 ώρες
Toni Toni
Toni Toni

kur te dali .Basha .te behet sikur ju don .futjani me tull kokes ..te gjith keto te Pd .

Πριν 4 ώρες
Vera Kurti
Vera Kurti

Kam shum kujtime nga Dursi 😭♥☀

Πριν 4 ώρες
Vera Kurti
Vera Kurti

Jam rrit ne Tiran po , Dursin , e kam ne Zemer ♥

Πριν 4 ώρες
Alkid Harizaj
Alkid Harizaj

Do me thene qe ju do hetoni vetem tuaj bashke me mafien politike ahahahahahahahahahaha, ju te gjithe keni abuzuar me lejet e ndertimit, dhe po abuzoni skandal .

Πριν 4 ώρες
Vera Kurti
Vera Kurti

Rroft DURRSI o Zot !!! 👑☀👍

Πριν 4 ώρες
Maria Marina
Maria Marina

Duke i dhen popullit kurajo nuk do te thot qe tallet me ta po ben te pamunduren Besoj se ska shkopin magjik per ti ber gjerat brenda dites Durim dhe optimizem Duhet te jemi te bashkuar me shum se kur Kjo vidjo me la pa fjal Rroft Shqiperia Rroft Kosova

Πριν 4 ώρες
gezim shqipetari
gezim shqipetari

Pse e mban kapucin po kapucin dhe pelevreket e tij nuk i shikon ky i goditur

Πριν 4 ώρες
Alessio Poggi
Alessio Poggi

Perkthyese pa intuite pa lidhje Nuk kupton asgje nga ata qe nxjerr nga goja

Πριν 4 ώρες
Peja Peja
Peja Peja

Allahu imeshiroft kta femi shpirtin makputen

Πριν 4 ώρες
Alessio Poggi
Alessio Poggi

Sa mire ja boni atij sahaepiresit flokbardhe. E injoroi bukur fiks ashtu sic e meritoi.

Πριν 5 ώρες
Blerina Deda
Blerina Deda

O zot nuk kam fjal per ket dhimje te madhe😭😭😭😭😭

Πριν 5 ώρες
Mentor Palushi
Mentor Palushi

Zoti ju ndihmoft

Πριν 5 ώρες
uljana selmanaj
uljana selmanaj

Hahahahahhaah ke frike eeeee Edi

Πριν 5 ώρες
Click Play
Click Play

sa gjynah Bexheti 😔

Πριν 5 ώρες
Vjollca Arapi
Vjollca Arapi

bojeni sa me shpejt se dimri eshte i eger keni shume mundesi do kohen e vet cdo gjo por boheni

Πριν 5 ώρες
Leonard Sulaj
Leonard Sulaj

E trembe cunin o malukat😂😂😂😂😂

Πριν 5 ώρες
Hasan Hasan
Hasan Hasan

PO KU E KE HALLIN TI NJIHER KOKE QYP.MOS BOH SIKUR I DI GJITHA.PO QECTE KERKOJ PROKURORI MBROJTJE SESHTE NOI GJE E CUHDITSHME SE NORMAL AI ESHTE PERSON I RENDESISHEM I DREJTESIS.

Πριν 6 ώρες
Beyond M
Beyond M

o mashtrus jan femi me traum nga termeti kan humbur shpin ta dhent zoti ne familjen tende ishalla

Πριν 6 ώρες
Hasan Hasan
Hasan Hasan

TI GAZETAR HE VETEM NJI TELLALL LLAPAQEHN. PSE FLET PER PROKURORIN PSE ME LLALLEN E KRAHASON TI ORE PO PRIT KU DI TI CFAR PLANE KA AI DHE SI DO KRYEJ DETYREN

Πριν 6 ώρες
Vera Kurti
Vera Kurti

R __ AMA ! 👍 A __ lbania ! 🇦🇱 M__ ret ! 👑 A __ more ! ♥

Πριν 6 ώρες
Artan N
Artan N

O zot kush do largoj ket ndyrsir se na e shpifi se nuk guxon te hapish televiziorin se te del ky ndyrsira ne te gjitha kanalet duke ba propogand ptu hien serbe

Πριν 6 ώρες
Fabio Fabio
Fabio Fabio

O rramush mos ta ndin kari per Edi drogeraden,,

Πριν 6 ώρες
Moisi Guri
Moisi Guri

Nqs.une ju kopremetoi juve me qellim ,juve do vazhdoni te mos punoni po do bashkoheni duke bere kompromise sipas grupeve,nqs une ndertova diku pagova ti nuk me denon dote,po do me thuash largohu po je i lyer dhe vete,nqs ti nuk ke mare vete asnji para pervec rroges e bisneseve te tua e jeton me ato ,ti prap je i dobet se je i vetem ku te gjithe jane te kompromentuar,cfare do beshe asgje iso mbas te dhenave nga te kompromentuarit e institucioneve,cfare bene evenimenti i tokes se shteti ju pasuron juve te institucioneve ku grumbulloni para per ti shpenzuar ne ekonomi per te vazhduar ,cfare bene evenimenti i prones se trasheguar nga 7501 prishe cdonjeri ,ku dikush jeton me te tjetrit dhe atyre qe e kane ju pakesohet ,dmth.jeni klase po e grupuar e ndare ne organizata parti ps,pd e lsi,kur nuk te beine pershtypje keto qe une e di ku une e kame ne dore po ja u le juve ne dore ta beni me kthim ne te duhuren ,nuk munde te ecesh duke u futur ne mes me ligje shtese se po rregullon,ligji i trashegimis nuk preket po nen ligjet e rregulloine ate pa prekur trashegimin e trungut,dmth.e di shteti ,1 shekul vri ,pri helmo etj per pronen ,ku dhe Ismail bej Vlora u helmua si familje per ate kushtetute nga vete shqiptaret,athere kush jeni ju vazhdusit e atyre qe helmuan Ismail bej Vloren .

Πριν 6 ώρες
Beqir Pisha
Beqir Pisha

😭😭😭😭😭😭😭😭

Πριν 6 ώρες
Beqir Pisha
Beqir Pisha

O zot qef shum kam e e ndimue kete moter

Πριν 6 ώρες
VAGA Official TV
VAGA Official TV

Heto veten tende qe ke dhone leje me mijra dhe ke abuzuar me gjithçka qe te ra ne dore .. Brekushexhi

Πριν 6 ώρες
Shkenca Cemani
Shkenca Cemani

Ah dhimbje e madhe 😭😭❤🙏🙏🙏

Πριν 6 ώρες
xheku qe ju don të mirën
xheku qe ju don të mirën

Mos e rruajni mor popull hiç se nuk po i plasë trapi kujtë për ju ,ky kryegomari i shqiptarëve thotë shyqyr që ra ky tërmet dhe tani ai hedhe piketat si dhe në çmënyr mundet të vjedhë bashkë me hajdutët qe ka pas pastaj do i kujtohet halli i juaj .

Πριν 6 ώρες
Pfister Estref
Pfister Estref

O ramo, ndëgjoje Bexhetin shka po flet se ai ashtë shumë profesionel për ndërtimin e ka ndertue ni pjes të zvicrrës.a e din ti çfarë veni ashtë zvicrra e lenja ket punë baces Bexhet

Πριν 7 ώρες
amelia lily
amelia lily

Je bere boze me ket muhabetin e femijeve, si ke bere 1 nga 1 apo 2. 🙈🙈🙈🙈 njerezit kan halle .

Πριν 7 ώρες
Ilva Ilva
Ilva Ilva

Per salen ke te drejte, dava maloku, qe s'mesoj me for, 70vjet Tiron.

Πριν 7 ώρες
Ivi Medin
Ivi Medin

Sa here shikoj kete ndyrsir me vjen ne mend fjala burg

Πριν 7 ώρες
Igli Mane
Igli Mane

Hahaha haha sa e madhe kjo

Πριν 7 ώρες
Florinda Stafa
Florinda Stafa

🤩🤩🤩😇

Πριν 7 ώρες
jdjdjdidkf jdjkekd
jdjdjdidkf jdjkekd

Valla edh une tash e shikova me lote ne sy jemi gjithe poplli zoti i ndimoft te gjithve

Πριν 7 ώρες
Tahir Prushi
Tahir Prushi

Pushteti Shqiptar duhet ta merr parasysh ! Jo premtime shum. E pune askund ! Ktu duhet shendrue teorin . Ne vepra. Per te realizu!!!

Πριν 7 ώρες
Mim Tirona
Mim Tirona

Na ha karin, shif pushtetin tand.

Πριν 4 ώρες
Arta Barahoxha
Arta Barahoxha

Sì babai vet enver Hoxha endvin kristaq rama bon vidio per tu tallur me shqipetaret grogaxhiu di Mutti

Πριν 7 ώρες
gjon gjoka
gjon gjoka

Ore a ka noj ligj per kta njerez c'è shajne fene dhe zakonet tona ne GRfilms dhe rrjete sociale...a eshte e mundur c'è te mos lejohen emailet pa emer te vertete..jo per diktature por te pakten ta dime se kush jane kta shqip folsa...c'è urrejn Shqiptaret ne coftese jane me ni fe ose tradite te kundert me ta..ju lutem a mund te bllokohen kto lloj komentesh..

Πριν 7 ώρες
Kristijan Gjergji
Kristijan Gjergji

Jezu krishti ka than,beni te pregaditshem se as engjujt e te mi nuk edin kur zoti ju thret per diten e mramt te njerit ne kit bot e jet perkoshme,dmth sa mashumnme bae mir njerzve e me ju ndimue fukarave e mos me qen egoist e me ja fal njanit tjetrit se kurkush nuk edin kur asht dita e mramt ne kit bot e kalushme ,e me qen i pregadit per boten e pa sosur ose ne jeten e pergjithmon te zoti.,zoti po na jep shej me qen krejt te pregaditum e mu lutun sa mashum ,se njerzit krejt ka marr mas materijalizmit e ekan harrue zotin.ngushllime per krejt viktimat zoti ju fal parajsen pergjithmon.

Πριν 7 ώρες
Gianni Gianni
Gianni Gianni

Sa bukur me preku ne zemer

Πριν 7 ώρες
Perpaim BE
Perpaim BE

Ev Bexhet qka i bane vetit...

Πριν 7 ώρες
gndia playa
gndia playa

Servili plak,zoti kryeminister mirse ardhe thote ky matufi. me ty ne krye do I perballojm te gjitha thote servili.he mos te zent mengjesi ore kurve plake servil.

Πριν 7 ώρες
Ermir Balla
Ermir Balla

Teknikisht edhe mund te ket te drejt.

Πριν 8 ώρες
MacVek Beatz
MacVek Beatz

Interesante eshte qe shumicen e rasteve, ky person, analizon vetem gjera qe sipas tjj jane negative dhe vjell vrer per disa minuta. Ky robi ketu, ben moralistin, kur ne te njejten kohe, ky i thote nje personi tjeter “vila e sateme” live ne emision. Ky robi ketu, qe me shume mundesi i ka kaluar te 50-tat, mer persiper te analizoj nje zhaner muzikor i cili nuk shenjestron grup moshen e ketij dhe mire qe e ben, por e ben me kenget qe ketij i duken skandaloze. Perse nuk analizon tekstet e Mc.Kreshes, Lyrical Son, Unikatil etj. tekste te cilat kane nje fabul dhe poezi per t’u admiruar?! Per mbyllje, Mustafa Nano e sheh gjithmone goten gjysem bosh dhe do tja leri fajij dikujt tjeter qe mendoj se ja piu gjysmen qe ishte. Shkurt, Mustafa po te them: je barabart me zorren e trashe te nje derrinqe prodhon vetem ...

Πριν 8 ώρες
Rhjejek Jsjsjsjjajsj
Rhjejek Jsjsjsjjajsj

Respekt z kryeminister.....

Πριν 8 ώρες
Arash S.
Arash S.

Leshi është bërë forrik për të poshtrit fajin e ka indiferenca e popullit tonë.......

Πριν 8 ώρες
ilir lez
ilir lez

Shume bukur .shume prekese sidomos kur duket dora me flamurin e kosoves..😥😥😢😢😢😢

Πριν 8 ώρες
Sokol Brushtulli
Sokol Brushtulli

Edi rama sala te qift fisin npill

Πριν 8 ώρες
Inter Für Immer
Inter Für Immer

Min 2:00 e tutje servil PPSHje... të na rrosh sa malet o komandant e të na i rruaj partia. Hik mor bagëti ju morri dreqi : pa shtëpi i thojnë Ram psikopatit që ka 30 vila.... "do i kalojmë vështirësit" ahaha populli meriton at qeveri që ka.

Πριν 8 ώρες
Luan Shehu
Luan Shehu

Erika nga termeti po iken po Kan frik nga ju kryeminister QE je ber si gogol per shqipetaret.

Πριν 8 ώρες
Bioleta Koxhaj
Bioleta Koxhaj

Edi nuk eshte Zot ta bej shpin per nje sekond do durim..

Πριν 8 ώρες
Tirana Midhje
Tirana Midhje

Shif servilat si i shkojn si pederast nga mbrapa

Πριν 8 ώρες
Tirana Midhje
Tirana Midhje

Kta politikan ropqirash shajn njeri tjetrin jo ndertesa e sales jo ndertes e lales po ti pse smer masa ti qifsha ropt e robi.te gjith jeni per tja u qi ropt e robi.

Πριν 8 ώρες
Shecet Temaj
Shecet Temaj

E gomar he kali kreminister

Πριν 9 ώρες
The Human
The Human

Ka pare rama ne filxhan parashikohet te kete termet prap Haaaa Haaaa

Πριν 9 ώρες
laert shullazi
laert shullazi

Nano je njeriu me pidh ropsh qe ekziston

Πριν 9 ώρες
Blerina Shabani
Blerina Shabani

O zot i madh beh realitet endren e shqipetareve 😭🇦🇱

Πριν 9 ώρες
Bujar Osmani
Bujar Osmani

Vetem ne Durres ishte 30 sekonda po ne gjith boten ne histori jan vetem 5 ose 7 sekonda ok

Πριν 9 ώρες
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi

🙏🙏🙏👌🌞💕

Πριν 9 ώρες
Eni Zeneli
Eni Zeneli

O popull kar ca mereni me kte kllufin

Πριν 9 ώρες