Anxhela Haruni
Anxhela Haruni

Mre kuptoni clidhje k te kthehet ne muzik popullore ??nga vini ai eshte prind ja dedikon nuses te djalit kete per ditlindje dhe plus marton djalin ...dy gezime ne nje dit..urime per te dyja dhe shum vidioklip i bukur ..respekte nga vlora dhe suksese dhe per klipin..

Πριν ώρα
Valentino Kulli
Valentino Kulli

Super kong anila Shkurt je me e mira ❤❤🥰😘😘

Πριν 6 ώρες
4 hours ago
4 hours ago

bravo dema, from bari

Πριν 7 ώρες
Anxhela Troka
Anxhela Troka

👏👏👏👏👏👏👏👏👌😍

Πριν 10 ώρες
Mimi Hodaj
Mimi Hodaj

Versioni tjeter ishte me i mire kurse ky nuk ka shume ritem

Πριν 10 ώρες
jetmir kanani
jetmir kanani

Oh ca zeri 😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 11 ώρες
Anjeza Cakalli
Anjeza Cakalli

🥰🥰 super kengeeeee

Πριν 13 ώρες
Muradie Hoti
Muradie Hoti

Sukse me tezen

Πριν 13 ώρες
Jusuf Mira
Jusuf Mira

Elizabeta fantastike, je nje mrekulli

Πριν 14 ώρες
Mohammad Julhas
Mohammad Julhas

Excellent vedio song and very beautiful girl so very difficult sexy smart hot body girl

Πριν 15 ώρες
Kozeta Sakaj
Kozeta Sakaj

Jo se hap

Πριν 16 ώρες
fel stein
fel stein

too much autotuning, too much autotune - crap

Πριν 16 ώρες
lama enkeleda
lama enkeleda

🥰 Artist!

Πριν 16 ώρες
Berti Behaj
Berti Behaj

12 na rri sahati😂😂 te lumt goja je i papar mariglen💪💪

Πριν 17 ώρες
Drhcgv Cgcgh
Drhcgv Cgcgh

Je nish ropt bravo super konf

Πριν 17 ώρες
Drhcgv Cgcgh
Drhcgv Cgcgh

Kong

Πριν 17 ώρες
shyo
shyo

His golden BMW is gone xD.

Πριν 18 ώρες
Κλεαν Κλεαν
Κλεαν Κλεαν

17.10.2019

Πριν 19 ώρες
Γκολη Γκολη
Γκολη Γκολη

Sum mire 💖❤️😍

Πριν 21 ώρα
Marjeta Jeta
Marjeta Jeta

Urime per kete kenga na kanaqe👏👏

Πριν 22 ώρες
Fatma Mema
Fatma Mema

Muzika eshte gjuhe nderkombetare, kenga shume e bukur tipike greke me buzukun qe e kan instrument karakteristik greket vokali shume i plote i ngrohte dhe mbi te gjitha e kenduar me emocion..

Πριν ημέρα
Aurel Zyka
Aurel Zyka

mbreti i këngëve popullore😀😀😀😀😀😀😀

Πριν ημέρα
emi liano
emi liano

Kenga me e mocjonuse neper evente familjare bravo super keng ✋

Πριν ημέρα
Tole Xhyveli
Tole Xhyveli

pse kercen si noyzi o stres hahahah

Πριν ημέρα
Jeta Vita
Jeta Vita

Nuk e kam problemino qe eshte Grek. Per kenge greke eshte shume e mire dhe zerin fantastik. Bravo. Sic na vjen ne mire per shqiptaret neper bote. Problemi im i vetem eshte se kjo kenge nuk ben per kengen magjike. Kenga magjike la tjeter format. Gjithsesi i uroj shume suksese

Πριν ημέρα
Bukemedjathdhedomate
Bukemedjathdhedomate

Like nqs po e degjon kte kancer se te kan detyruar . :;(((((((:&.&/!’shxaggagahshshs

Πριν ημέρα
M W
M W

So ein Mega Bullshit 😂 haut ab in Eure Heimat...brauch kein Mensch diesen Rotz

Πριν ημέρα
The_Meholli Brothers
The_Meholli Brothers

Du verstehst garnichts

Πριν 20 ώρες
Florenc Kaculi
Florenc Kaculi

like nese te ka pelqy vidjoklipi bed boy 4 life rrespekte

Πριν ημέρα
Dea Baralija
Dea Baralija

i Loooooove it <3

Πριν ημέρα
eliona kaceli
eliona kaceli

Si ka munci nje ze i till nuk vlersohet 😭😭😭😭😭😭😭ku jeni o njeresku jan liket per kete mbrekulli 😘😘😘😘 T adhuroj suksese ❤💋💋

Πριν ημέρα
TONI DER ASI
TONI DER ASI

Den goldenen BMW würde ich direkt abschleppen. Die behindern doch den Straßenverkehr.

Πριν ημέρα
jan mülder
jan mülder

Ist echt so der ist viel zu gold und glänzt zu viel

Πριν ημέρα
mohammad mohammad
mohammad mohammad

very niceeeeeee

Πριν ημέρα
Silvi Silvi
Silvi Silvi

Super kenge super kengetare...Juria duhet te jepte 5 jeshile per keta..😐

Πριν ημέρα
DerStefan Stefan
DerStefan Stefan

What a shit...

Πριν ημέρα
RON87
RON87

♥ this girl gonna get big!

Πριν ημέρα
Tare Toska
Tare Toska

Suksese te metejshme ervis 👏👏👏👏👏

Πριν ημέρα
cimuc1
cimuc1

Balkan Dreck

Πριν ημέρα
Appreviewnews
Appreviewnews

Dank der deutschen Zeitung hier die gute Promo gibt 👍😂 Alles nur weil das Auto abgeschleppt wurde

Πριν ημέρα
denis barahoxha7
denis barahoxha7

brravo 👏.

Πριν 2 ημέρες
Rohan Kaya
Rohan Kaya

Suksese presor

Πριν 2 ημέρες
TGT GAMING
TGT GAMING

Shum keng e bukur, me rikthen pas ne kohe kur kishte muzike te vertete pa vulgaritet pa fjale te huaja,siksese vajzes

Πριν 2 ημέρες
xoni ferataj
xoni ferataj

Super kenge Glejvis👌Suksese!

Πριν 2 ημέρες
Shefiko Hoxha
Shefiko Hoxha

😊😘

Πριν 2 ημέρες
Merigona Sopa
Merigona Sopa

😍😍😍😍

Πριν 2 ημέρες
Tring Tring
Tring Tring

Bravo ,kenge e bukur ,me tekst dhe melodi te bukur .,suksese nga kprca

Πριν 2 ημέρες
Salvatore Zora
Salvatore Zora

JE SUPER I JUGUT O YLLI. NUMER 1 JE. KOMPLIMENTI PER ATE ZE TE PA ZEVENDESUSHEM.

Πριν 2 ημέρες
خالد صالح حسين
خالد صالح حسين

اتمنه ياخذها مليون روسيس ويمنتجها لفيدوهاته ❤️

Πριν 2 ημέρες
Moto Xhafa
Moto Xhafa

Blerina shum bukur por ky qe i bie klarinetes eshte i pa par i pa harritshem

Πριν 2 ημέρες
Elvis Furtuna
Elvis Furtuna

Geil Hammer Musik Gussi ,weiter so

Πριν 2 ημέρες
Armando italy
Armando italy

Super seksi kjo ekzona

Πριν 2 ημέρες
Ermal
Ermal

Wig.. Snatched!! 💕💕

Πριν 2 ημέρες
DataVanKult
DataVanKult

Nuk e di pse me shkojne syte vetem tek vetullat e ksaj kengetares.

Πριν 2 ημέρες
Bikash Kharel
Bikash Kharel

Supop💞💕😍

Πριν 2 ημέρες
Tonin Likaj
Tonin Likaj

Nice one

Πριν 2 ημέρες
Larglind Albansson
Larglind Albansson

If he comes to Kenga Magjike should sing in Albanian, this was the only pure Albanin music festival now we are ruining this with Greek songs wtfff

Πριν 2 ημέρες
Sonila 03
Sonila 03

omg i love his voice,makes me feel secure🙈🙈🙈🙈🙈

Πριν 2 ημέρες
Zenel luna sei la migliore Saliaj
Zenel luna sei la migliore Saliaj

Moi e vogla nga je nga Tepelena me ke o 1 sh

Πριν 2 ημέρες
Alba Abla
Alba Abla

👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

Πριν 2 ημέρες
Xhulja Droboniku
Xhulja Droboniku

Do ishte me mir qe kte vit te quhej Kenga e Vajtimit e jo Kenga Magjike se deri tani vetem kng vujtjeje kemi ngju Jan fut tgjith kengetaret ndepresion,mir ju qe kendoni po ne cfaj kemi tvim mas jush 😂😂🤷‍♀️🤦‍♀️

Πριν 2 ημέρες
Xhulja Droboniku
Xhulja Droboniku

@Lueda Lala pse sthua ti duhet me pas psikologun me vete😂😂😂😂😂😂

Πριν ημέρα
Lueda Lala
Lueda Lala

Eshte vec fillimi ky na presin kenge te tjera!!!🤣🤣🤣

Πριν ημέρα
Nikita Hoxha
Nikita Hoxha

Keshu po duket dhe mu! 🤪😅

Πριν ημέρα
Xhulja Droboniku
Xhulja Droboniku

@Lueda Lala po mduket se i kam ren pikes😂😂😂😂 Po spo dim per ke tqajm me par vdiqem😂😂😂jena bo per psikolog

Πριν 2 ημέρες
Lueda Lala
Lueda Lala

Duhet te ishte dhe ky komenti i vitit😂🤣

Πριν 2 ημέρες
Anolelbasan El
Anolelbasan El

Unedualedio tele

Πριν 2 ημέρες
Xhulja Droboniku
Xhulja Droboniku

Komplimente per thjeshtesin ⭐ Mjer kush e provon🥺😔🤘👏👏👏

Πριν 2 ημέρες
Denis King
Denis King

Sa fanca ka stresi like te gjith fancat

Πριν 2 ημέρες
gresa makolli
gresa makolli

Suksese zemer ❤️

Πριν 2 ημέρες
Fener Zisi
Fener Zisi

2019,stresi ka nje kategori te gjithe te krijuar nga ai vet qe nuk e harin askush djal ruge realieti i ketij vendi suksese dhe sa me lart Arkimed aka Stresi 👑

Πριν 2 ημέρες
ada ada
ada ada

Super te lumt goja👏👏👏

Πριν 2 ημέρες
Durres Durresi
Durres Durresi

Super keng kush e ndigjon akoma 👑👑👏🤩🤩15 . 09.2019

Πριν 2 ημέρες
Italy Italy
Italy Italy

Commenti par e di kam pi ndaj ike me tjetrën ti e muj me dal eh 😵😢😢

Πριν 2 ημέρες
BTFL4LIFE Moon
BTFL4LIFE Moon

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 2 ημέρες
Selvete Salihu
Selvete Salihu

Shume mir kjo kengo

Πριν 2 ημέρες
Bullaku Juppi
Bullaku Juppi

kita dy Duhet mu bashku. bashk. gjdo njeri ka jet problen po leni. problem Bashkoj me Gru plus ki fenij njeri

Πριν 2 ημέρες
Artemisa Dobre
Artemisa Dobre

Sa kenge e bukur 👏👏

Πριν 2 ημέρες
Costanza Greco
Costanza Greco

🇦🇱🇮🇹 grandi!!!

Πριν 2 ημέρες
valmir Hasani
valmir Hasani

shumë mir e ke ba Merita

Πριν 2 ημέρες
Orxan Orxan
Orxan Orxan

AZERBAYCAN❤❤❤❤👍👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏

Πριν 3 ημέρες
Marsela Marsi
Marsela Marsi

Te shkon kjo kenge suksese dhe te presim ne athine⭐⭐

Πριν 3 ημέρες
Ulduz Veliyeva
Ulduz Veliyeva

👍🏻👏🏻

Πριν 3 ημέρες
Aron Gjozi
Aron Gjozi

U ben dhe 1 Milon shikime❤️❤️😍😍😍😍

Πριν 3 ημέρες
Mahdi Alimosa
Mahdi Alimosa

Ervis ervis o ervis

Πριν 3 ημέρες
Bisha Alb
Bisha Alb

Bravo kusho nga Visi ne Burg ne Angli te Prshendes

Πριν 3 ημέρες
gentian dervishi
gentian dervishi

Lirim sa me te shpejt kusho flm

Πριν 3 ημέρες
Eno Eno
Eno Eno

E mbaj mend klean tek gjeniu . I duhet nje menaxhim i mire

Πριν 3 ημέρες
EMAD BOSS
EMAD BOSS

😍😍😍👏👍👍

Πριν 3 ημέρες
Erblinaa Zeqiri
Erblinaa Zeqiri

Suksese Zemer👌❤😘

Πριν 3 ημέρες
Deci Pula
Deci Pula

Suksese o embelsire

Πριν 3 ημέρες
majlinda isa
majlinda isa

Shume kenge e bukur nje bravo 👏te madhe dhe suksese te metejshme

Πριν 3 ημέρες
Ardit Toska
Ardit Toska

🧡🧡🧡

Πριν 3 ημέρες
Hyre Dushaj
Hyre Dushaj

Të lumtë goja e të knoft zemra Marlen Qelia një urim edhe për bukuroshen tende Marsiden👑💃💃, suksese 👏👏

Πριν 3 ημέρες
Liviu Ion
Liviu Ion

🇷🇴👍👍👍👍👍👍👍👍

Πριν 3 ημέρες
Brisilda Lleshi
Brisilda Lleshi

Oh ca zeri 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 3 ημέρες
Adea lumi
Adea lumi

Nuk ngopem duke degjuar kete keng ke nje ze te bukur poashtu jeni edhe shume e bukur ,❤️❤️❤️suksesee 🔥🔥❤️

Πριν 3 ημέρες
Adea lumi
Adea lumi

MashaAllah sa bukur ❤️❤️💋💋

Πριν 3 ημέρες
Ifakete Ademaj
Ifakete Ademaj

Zonin e paske bylbyl e qe ka shku me tjetren ski qka bon majshit jon qeshtu kur e gjojn ma te mir shkojn 💁😂😂

Πριν 3 ημέρες
Xheva Hasani
Xheva Hasani

kukllajem teduashum 😗

Πριν 3 ημέρες
Ismail Elexi
Ismail Elexi

Τραγουδαρα και ο τραγουδιστης πολλυ καλος😍😍😍😍

Πριν 3 ημέρες
Albanian Management
Albanian Management

👌👌👌👌👌😂

Πριν 3 ημέρες
Travel Explore SG
Travel Explore SG

💓.....................165.....................💓

Πριν 3 ημέρες
tragic
tragic

Autotune 95%?

Πριν 3 ημέρες
Muhamet Maloku
Muhamet Maloku

Shumeee bukur vetem vazhdo ke nje ze te mrekullushem

Πριν 3 ημέρες
Xheva Hasani
Xheva Hasani

😍😍😍👑👑👑

Πριν 3 ημέρες
Dilem Mourad
Dilem Mourad

A song in the level🇩🇿❤

Πριν 3 ημέρες
İman Hacimelikli
İman Hacimelikli

Salam qaşamin xeyir uqurlar like dosdum 💖😍😘❤

Πριν 3 ημέρες
Leonis2 Pantina
Leonis2 Pantina

shumte mira iki musikt

Πριν 3 ημέρες