Bashkimi Haxhiraj
Bashkimi Haxhiraj

Brabo Elona që ndinon në këto ditë të veshtira që po kalon gjith Bota zoti ruajt ty me gjith familje përshëndetje ATHIN

Πριν 18 ώρες
Luigi Marku
Luigi Marku

Armand alia do tá qi familjen neperpith edhe do fshi karin me mjekren tane olsi Jazexhiu tá shkerdhej familjen more islamik I flliqt té rjepi sí lepurin jau qifsha at fe muti islame ku besoni ju meturina turqish

Πριν 18 ώρες
Juliana Gazheli
Juliana Gazheli

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 me te miret ne bot

Πριν 18 ώρες
ilir daka
ilir daka

Ky rama ose teston trurin e vet se sa budalla eshte ose po i bon testin ketij populli sa duron dhe deri ku shkon . Si ka mundesi 1 ore leje per te furnizuar shtepine me ushqime , me shku neper farmaci , ose ne banke . Kot nuk thohet hapu rruge budallait

Πριν 18 ώρες
esat ftoji
esat ftoji

ai qe e ka barkun plot thote mire e boni edi ti mbylli te gjithe mbrenda ,kurse fukarai thote te hanjme muret qe nuk hahen .si mund te rrije i mbyllur me barkun bosh ..edhe ujku del nga stofkulla kur ka uri nuk mund te rri brenda pa ushqim se ngordh .pra duhet zgjidhje

Πριν 18 ώρες
Call_Meh Alex
Call_Meh Alex

Agai jam ete zemra♥️♥️♥️

Πριν 18 ώρες
Santi Santino
Santi Santino

Masa dhe orare pa kuptim...nuk merr me vesh i pari te dytin..Perdite ligje dhe masa te reja qe shkojne ndesh me njera-tjetren..

Πριν 19 ώρες
Tim
Tim

cool video keep up the great content

Πριν 19 ώρες
Mevlan Gongo
Mevlan Gongo

🌟🌟🌟👏👏👏👏

Πριν 20 ώρες
Mevlan Gongo
Mevlan Gongo

Te shikoi Agron llakakj kush jane humorista kta kane lindur artista agroni do te behet me zor vishet si grua lyet po sa bajat qe behet

Πριν 20 ώρες
Sead Sead
Sead Sead

ALBIN KURTI GJIGANT JE ZGJEDHJE PATJETER VV E VETMJA SHPRES

Πριν 20 ώρες
ALBANIA Berisha
ALBANIA Berisha

Edi rama tu qift nana

Πριν 20 ώρες
Linda Semso
Linda Semso

Burrë eshte pushte si ti dhe ai që ke në krahë të lërofte.mamanë

Πριν 20 ώρες
Linda Semso
Linda Semso

Zëftë Dritën dhe novruzin. O palaço t'a mberi nënë Berisha po do t'a gjesh edhe ti malaga

Πριν 20 ώρες
DIELLZA Seferi
DIELLZA Seferi

Hahahahahah une as je her nuk dod behen si njomsa e trash!! 🤣🤣👎🏻👎🏻

Πριν 20 ώρες
Eduart Haxhiaj
Eduart Haxhiaj

Ok

Πριν 21 ώρα
Eduart Haxhiaj
Eduart Haxhiaj

OK

Πριν 22 ώρες
timos tahiraj
timos tahiraj

Pas anes kjo eshte mbrekulli xaaaaa e kam par 100 her

Πριν 22 ώρες
Xhiljola Shala
Xhiljola Shala

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν 22 ώρες
Big AlbaniaKosova AlbanienKosova
Big AlbaniaKosova AlbanienKosova

Po armet ku I kan 😜

Πριν 23 ώρες
Xhiljola Shala
Xhiljola Shala

Me lotttttt

Πριν 23 ώρες
Bledi1115 R
Bledi1115 R

Zoti udifemofet tere shqioerise zoti udifemofet 😎😎😎

Πριν ημέρα
an na
an na

Me Burrat Gjerman e ndriten kto

Πριν ημέρα
CT Flash
CT Flash

30/3/2020

Πριν ημέρα
CT Flash
CT Flash

😂😂😂😂

Πριν ημέρα
Gjovalin Delia
Gjovalin Delia

Po dihet botrisht se klasa e vjeter politike nuk te don se e kan qelbe kosoven duke vjedhur Tani i takon popullit te gjykoje

Πριν ημέρα
Koli Pushimaj
Koli Pushimaj

Haha

Πριν ημέρα
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha

Malok😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν ημέρα
Ariola K
Ariola K

Ooo yjeee me kenaqet

Πριν ημέρα
Besnik Leka
Besnik Leka

Bravo zotnis me biciklet

Πριν ημέρα
zamira Berisha
zamira Berisha

O Zot sa te bukur e keni ber kete 😂😂😂😂😂 e shof shum shum shpesh eshte si antistress bravissime 😍😍😍

Πριν ημέρα
Pjeter Gjini
Pjeter Gjini

Ju gati per ti bere publicitet fuqise serve .neser kta do blejne edhe breke me shumice ,letra higjenike ..ju lutem ,na imformoni menjehere ,qe te marrim masa (tju rrim larg nga era)

Πριν ημέρα
Ledi Hita
Ledi Hita

Shume bukur shume mire

Πριν ημέρα
Argjend Islami
Argjend Islami

Ore po sony kur ja kalu ne vizion plus

Πριν ημέρα
gender player
gender player

Jeni te shkelqyeshem .

Πριν ημέρα
Adi Mera
Adi Mera

Bravo ushtria ti ta hek koronen shoy

Πριν ημέρα
Moza Lu
Moza Lu

Mos pafshin dit tbardha gjith ata persona qe e ka qu ne ket gjendje dhe qe e keqtrajtojn zoti ua ktheft si esht me keq ne femijet e tyre idjota ne vend qe ta mbeshtesin dhe ta ndihmojn e jo ti vejn kemben e kush.... zoti ju hupt faren...👎👎👎

Πριν ημέρα
Aki sartini
Aki sartini

Hahaha Salvini ka ter jeten e tij politike qe shan shqiptaret dhe eshte mik i betuar i rusise e serbis hahah kujt i besoni

Πριν ημέρα
Genci Vlore
Genci Vlore

Ketu qendron dhe me e bukura se ne jemi fisnik te respektojme ,edhe kur ti hedh gurje mbi ne .prshendetje Shqiperi e bukur bujare,zemer gjere .

Πριν 19 ώρες
Juliana Gazheli
Juliana Gazheli

Cif

Πριν ημέρα
monika llupi
monika llupi

The best

Πριν ημέρα
CCN AL
CCN AL

krejt pdk ja e ka qiii ket kuder

Πριν ημέρα
Eva Riska
Eva Riska

hahajaha

Πριν ημέρα
Eva Riska
Eva Riska

kush e sheh sonte

Πριν ημέρα
Arjet Malaj
Arjet Malaj

🖕🖕🖕🖕🖕

Πριν ημέρα
Mikel Veliaj
Mikel Veliaj

Ikni ne dhtepi jeni ber bajat.

Πριν ημέρα
Xatzire Klosi
Xatzire Klosi

U na shkrive,se qeshuri ne keto dite te veshtira,mos vdeksh kurre

Πριν ημέρα
Pat beatz
Pat beatz

Uee ca fukaralleku ne shqipni

Πριν ημέρα
Familja Franca
Familja Franca

Ndoshta nuk ka asnji film te Kastriot qaushit qe se kam.shiku.por nji qe nuk e harroj kurr ka qen fimli ,,qortimet e vjeshtes dhe Apasionata,, mendoi se asht krijuar vetem për role pozitive sepse ne tkunderten do të zhgenjehesha...i uroj aktorit lumturi deri ne fund te jetes dhe e falenderoj sepse na ka dhuru diqka shumë te bukurë për ne në kosov.

Πριν ημέρα
xhiulia xhoxha
xhiulia xhoxha

😂😂😂😂😂😁

Πριν ημέρα
Esja Belulaj
Esja Belulaj

U perplas 1 djale me pemen duke me pare mua:-)

Πριν ημέρα
Old Scorpion
Old Scorpion

Saliun po e ha dreqi nga brenda. Frikeson dhe dreqin vet tani

Πριν ημέρα
albania zzz
albania zzz

Hashimovic do bejsh qeverin e pidhit satem.

Πριν ημέρα
Illyrian Warriors
Illyrian Warriors

1.24 min ta beft Zoti hallall.

Πριν ημέρα
Heidi Sharpe
Heidi Sharpe

Film virgjereshagt shqiptare me produkt gjerman ooh ju qifsha prejardhjen rop e ca keni

Πριν ημέρα
Mark Gjonaj
Mark Gjonaj

bravo te qofte ty me biciklet

Πριν ημέρα
Ese Ese
Ese Ese

Po keto medjat nuk pushojne se genjyeri po pushoni more kurva muti.

Πριν ημέρα
Turi Selmani
Turi Selmani

Historikisht shqiptaret nuk bejne dot shtet,jemi kokeforte,nuk na pelqen ligji,duam anarshi...sidomos keta te kosoves kane plera fare

Πριν ημέρα
Nikolin Bardi
Nikolin Bardi

o medja mos genjeni si e kini zakon loj është o ju qifsha librin e dasmës të degjeneruar

Πριν ημέρα
Astrit Hoxha
Astrit Hoxha

@Titi Titi Titi Titi o ti plak a nuk te kap ty ky virus

Πριν ημέρα
Titi Titi Titi Titi
Titi Titi Titi Titi

Hahaha

Πριν ημέρα
DRITAN DROLLI
DRITAN DROLLI

. .0 j

Πριν ημέρα
Marsela Cina
Marsela Cina

O zot ca mbrekullije zoti ju afalt me jet te gjat♥️♥️♥️

Πριν ημέρα
Sebastjano Senka
Sebastjano Senka

Kjo kenga po me plq si mund ta gjeje solo kte jo te bashkagjitur me humorin 👏👏👏👏

Πριν ημέρα
Luan Shehu
Luan Shehu

Pyet ramen se ha shum preshin

Πριν ημέρα
edem edem
edem edem

Ne jemi popull qe po te na besh nje nder behesh mik per jete

Πριν ημέρα
Ali Cheema
Ali Cheema

I madhi Edi Ismail vlora je pateriot e do Shqiperin si syt e ballit biei grek vrromiaret se po ha diersen ton dhe sot

Πριν ημέρα
Ivan Tomaser
Ivan Tomaser

Kosova do nisa nece nikada priznat srbiju

Πριν ημέρα
zollum zollumi
zollum zollumi

njeren nga gazetaret nuk e kam kuptuar fare

Πριν ημέρα
Adi Mera
Adi Mera

Bravo!!!!!!!!!!!!!shum bukur lajmet

Πριν ημέρα
Dini Dini
Dini Dini

Ry47675

Πριν ημέρα
Subscribe please
Subscribe please

A popull i dhjer

Πριν ημέρα
Skender Halili
Skender Halili

Bukuroshja e Tirones dhe Shqiperise.

Πριν ημέρα
Xhevalin Gjinaj
Xhevalin Gjinaj

EDI RAMA DUHET TË SHPALLIM DATËN 28 MARS 2020 ,DATËN E KRENARISË SË KOMBIT SHQIPËTARË.

Πριν ημέρα
Genci Vlore
Genci Vlore

Mendoj se nuk e bem per lavde ,beme ate qe ndjejme ,pra ketu duhet te mbyllet ky angazhim po e terhoqem shume edhe mund ta prishim .I gezuar edhe per ato qe ndjen dhe te gjithe bashke

Πριν 19 ώρες
Dc Alb
Dc Alb

Ata le te bejn cfar te dua ne nuk duhet te flasim gjith diten per kete xhest Human ..DUHEJ DHE E BEME KAQ ...

Πριν ημέρα
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha

supr ajaa

Πριν ημέρα
Abduli Safije
Abduli Safije

Ishalla nuk uhiqen luftat edhe mosmarr veshtjet shqiptarve deri ne diten ekjametit texhith ehakshin koken si fetaret musliman ashtu eshe shqiptaret Tekrishter tepafe zoti idenoft texhith qejetojn ne kerqov ivraft xhaku ipopullit shqptar mosbofshin har kur.

Πριν ημέρα
Ali Cheema
Ali Cheema

Vetem me dajak e do ai popull o i madhi Edi Ismail vlora

Πριν ημέρα
Melda Saliaj
Melda Saliaj

U merzite ti?? Dakort ndahemi hahahaha se na hoqet merzitjen ne kto dit te merzitshme

Πριν ημέρα
Maxim Murati
Maxim Murati

Okej

Πριν ημέρα
Celo Hysa
Celo Hysa

Ah ju qifsha ropt po shqiptaret kan 100 vite dhe akoma skan kushtetutat dhe ju vazhdoni nga kta legenat tan dhe torturoni popullin o te flliqur po ca beni oju kapt virusi ne gryk gjithve me rrall o ndyrsira te pa ngopur se per kte vend as nje sdel zot

Πριν ημέρα
Michael Willard
Michael Willard

😂😂😂😂😂Po ktheheni Prape dikure e late e perbuzet ate vende tani eshte toka juaje ahhhhhhhhhh populle mute Nuk Po u ze kemba dhe njerez pa lidhje me trurin e kokes populle thashetheme xhinje populle spiune pa fe pa bese ashtu do te ngeleni gjithmone .

Πριν ημέρα
Nertila Binaj
Nertila Binaj

❤❤💋💋💋

Πριν ημέρα
Ediona Muqullari
Ediona Muqullari

Shume bukur jeni super

Πριν ημέρα
kevin _the_powa 42nba
kevin _the_powa 42nba

Assassini

Πριν ημέρα
ilove ok
ilove ok

ja per

Πριν ημέρα
Drilon Binaj
Drilon Binaj

Po o debil moxarti bethoven paganini shiten shpirtin e tyree tek djalli dhe u ben me fam ne kbim te shpirtit. Muzika e moxartit normale qe do merte fam se kompozitori ishte djalli dora vet prandaj u be moxarti me kaq fam ato nota jan satanike dhe azgke tjeter o ta befsha mutin mu ne kok qe nuk di cfar thua. Me siguri ju masonet keni plane afat gjata te merrni dhe njerz te tjer ne qaf. Kenga e rihanes pershembull me kengen ombrella ne gjuhen ebraike do te thot ska allah. Allahu na falt. Zoti na ruajt nga ju masoner

Πριν ημέρα
Drilon Binaj
Drilon Binaj

Oooo nipi darvinit o ateist te qift kina nenen o mason te gjith ata vipa kengetar dhe aktora qe jan ne hollivud kan ber pakt me shejtanin qe kan aq fam.. muzika eshte harram ne islam. Po ti mason muti o cop muti i masonve ti o sternipi dexhallit. Ka nje engjell eee? Po ate engjellin kush e krijoj o surrat babuin? Allahu i madh na ruajt nga ju masoner shkerdhata. Per ty dyert e xhenemit jan te hapura pa permendur asnje fjal.. ne cdo port te parajses eshte e shkruajtur La il la il ALLAH muhamed resulullah.

Πριν ημέρα
Drilon Binaj
Drilon Binaj

Hahahaja nga kush spital psiqatrik eshte arratisur ky astropsikopati😂😂😂😂

Πριν ημέρα
Tokat Ilire Tokat Ilire
Tokat Ilire Tokat Ilire

po me duket propaganda serbe teka infektuar o historjan sepse historija nuk shkruhet me andrra siku ky gjest jo prefesionist qe ishte than njihere se skenderbeu ishte sllav ku ter kohen e kane ber qe ter historin e tyre e kane mire e genjeshtra propagand ardhacake dhe mu per kete ky historjan jo ti kerkoji falje kombit dhe herojt tane por te lene historin dhe mose te merret me te thash e te theme dhe te mesoji separi qfar ashte ETNIJA dhe feja sepse. gjate histiris jane ber gabime pikrisht per shkakun e fese .duke e marr rastin konkret greqija e mashtrimit antike ku nderrohet nji shtet i mashtruar me nji etni tjeter keto gjera bajn dame sepse feja dhe etnija jane dy gjera krejtesisht tjera .per ate zoteri kjo falje e juaja nuk mjafton sepse ke mashtru nji fakt historik ku ke ber ofendim mbi nji rrac te vjeter autoktone duke perdor genjeshtra e mashtrime karpato sllave

Πριν ημέρα
Drilon Binaj
Drilon Binaj

Ik more ateist dhe ti shoku darvinit qenke ateist i qelbur mason bythrjepur.

Πριν ημέρα
Shahid Butt
Shahid Butt

Legjenda nk vdes kurr. Respekte pa fund x kete super aktor dhe person.

Πριν ημέρα
Erta Middle Muka Albanian
Erta Middle Muka Albanian

Dovette correre lavorare tanto muovetevi ragazzi detto dai vostri connazionali c’è bisogno per tutti qui in questo momento anche se siete così pochi

Πριν ημέρα
Erta Middle Muka Albanian
Erta Middle Muka Albanian

Genti TV te bera subscribe 👋

Πριν ημέρα
Genti TV
Genti TV

erta middle pershendetje a mund te me besh Subscribe 😊

Πριν ημέρα
Albbo Albbo
Albbo Albbo

Normal qe shpallet i pafajshem kur 9 pej 10 deshmitarve kan dek. Do n malt z i do n pej me thika do n prishtin do polic shiptar burr e gru jon therr edhe kall n kerr. Ramushi president i kosoves

Πριν ημέρα
Dritan Kazheli
Dritan Kazheli

Hahhahhahah😂🤣😂🤣😂😂🤣😂😂🤣🤣🤣😂😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣🤣😂😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣🤣😂😂🤣🤣😂🤣😂

Πριν ημέρα
Unknown Anonymous
Unknown Anonymous

Je skandal o agron dhe al pazar nje mut dhe portokalli nje mut me pak fjal te gjith nje mut jeni

Πριν ημέρα
kledi rom
kledi rom

Duhet te filloni si ne Bangladesh mer nje hu ne dor e bjerini se ndryshe nuk Marin vesh

Πριν ημέρα
Lule Lule
Lule Lule

Zgjedhje te reja

Πριν ημέρα
Moisi Guri
Moisi Guri

Ne jemi shqiptare ,ku Shqiperine e kemi atdhe ,jemi kombi me i bukur , ja merni ndonje pssqyre e shikohuni sa te bukur jeni,bukuria jone i kalon kufijte tane ,prandai o babai i kombit shqipetare pa fe e zot mohon na dergo ca helikoptere e avjon qe ne atdhe te jetoim e te luftoim kra per kra njeri tjetrit virusin coronen,kushtetuta garanton te drejtat tona ajo vendos me ligje qe ne ndryshoim troiet tona .

Πριν ημέρα
Gjyzi Gjeta
Gjyzi Gjeta

Zoti ju rujt po ne e kemi kryt e fort e nuk marrim vesht sidomos me te rit dhe pleqt vetem me i lill

Πριν ημέρα
Gjyzi Gjeta
Gjyzi Gjeta

@biljana lotrijan shum mir thu po ato jan femit motrat dhe vellezerit ton punojn per buken e gojes dhe shkojn ku ti thon

Πριν ημέρα
biljana lotrijan
biljana lotrijan

po ye isha una ne Qeveri ushtrin do e caja te pastroj territorin nga plerat 1 dhe e dyta te ishin ne gadishmeri gjith vitin sidomos gjat veres per zjarret qe vihen ne shqiperi se perse ne kemi shum njeresz te pa pergjegjeshem dhe sabotusa te vendit. e plot te tjera qe ka nevoj vendi e jo ti mbani kot ne stol rezervash ushtrin dakord''

Πριν ημέρα
Albbo Albbo
Albbo Albbo

Ishalla t majn qaty se i fajshem je. 9 deshtmitar i ke vra ti me dautin bashk. Ishalla t ekzekutojn meniher

Πριν ημέρα
Marsi Azizi
Marsi Azizi

Nk duam gje per Pages Po vetm te shkoj tek familjet tona dhe jan akoma shqiptar qe kan nevoj te kethehen ne shtepin e tyre sepse Jan pa pun nk kan Ku te qendronje te pakten e dim qe Po shkojm ne banesat tona do rri pa buk Po te pakten kam koken prenda dhe nk jam rugve te Europes

Πριν ημέρα
ervis halili
ervis halili

Hahaha

Πριν ημέρα
Salvador Musa
Salvador Musa

❤🌍😭💋

Πριν ημέρα