ilir sinani
ilir sinani

Pi raki po mos pi mente, o Sandri. Nuk keni faj ju, se po te ishte Kapedani do te thoshte, pulave u ka hije te kakarisin vetem ne qymez. Edhe ju kengetaret mire do benit pas skenes ta mbanit gojen mbyllur, qe te pakten mileti te mos e di sa koken bosh e kini.

Πριν λεπτό
Onufri onufri
Onufri onufri

po mereni zvarr kte fis qr

Πριν 2 ώρες
Xhoxhoo Xhoi
Xhoxhoo Xhoi

Ikk tiii se t erdhaa mos m permend emrat e tyree apoo ke mar i cop mikrofoni ndor e tduket vetja mbrett zhuls i cop gazetarii jee mashtrus per ket jeni shkolluu e bon si i zgjuar

Πριν 2 ώρες
Xhoxhoo Xhoi
Xhoxhoo Xhoi

O Zott sa mashtrusaa jenii ...vec per Views e benii cdo gjjeeee njerz te degjenerum per klikimee

Πριν 3 ώρες
Mehmet Ismaili
Mehmet Ismaili

Ta kan mbyllur profilin zoti Goxhaj sepse jan Kriminel kan frike nga e verteta nga realiteti nga shprehja lirshem .Kane frike nga njohurite nga kultura dhe zgjuarsia e personit.Nuk ka te drejte askush ne bote te perdore forcen ndaj shendetit te tjetrit pra perdorimi I forces per te bere vaksinen me detyrim.

Πριν 4 ώρες
Mehmet Ismaili
Mehmet Ismaili

Vaksinat po behen me detyrim o njerez ne vendet perendimore !!!!Si mendoni juve kovid passport cfar eshte kjo !!!?Ky eshte krim njerezor

Πριν 4 ώρες
Mehmet Ismaili
Mehmet Ismaili

Ka te drejte Cdo gje eshte e sakte cfar thote Z Goxhaj kjo eshte Plandemi .Lloj lloj virusesh po na servirin tani !!!Kovid 19 ,virusi south african ,tani virusi Brazilian !!!!Nga cili vend do vij virusi tjeter !!!!Mafia Boterore po tallet po kontrollon popujt po na perdore si bageti !!Me e keqija eshte se keta skizofrena Boterore keta kriminel po na servirin dhe passaporte kovidi per te udhetuar .Kush jam keta kriminele qe do na bllokojne levizjen tone per te pare njerezit tane te aferm apo shoket tane!!!?Kush jane keta kriminele qe po na ndalojne me pare dhe takuar Nenat tona vellezerit tane motrat tona !!!Jo bota duhet te zgjohet te mos lejoje shtypjen kete diktature te poshter te papare nen petkun e ketij virusi .

Πριν 4 ώρες
Qerime Ramaj
Qerime Ramaj

Bravo.👋👋👋👋👋👋👋

Πριν 7 ώρες
Geri Arapi
Geri Arapi

Kane hyre borgj per ato darka , u ngelte ne fyt o zot

Πριν 8 ώρες
O. Bani
O. Bani

Ne fund te fundit nje darke ishte ata sdo venin te hanin ne kioska . Ajo qe duhet te na shqetesoje eshte ajo cfare fshihet mbas darkes.

Πριν 8 ώρες
VAGA Official TV
VAGA Official TV

Kam shuuume Respekt per avokat Altinin por me kujtohet periudha kur Altini mendonte qe Covid ishte FAKE .. Ngushllimet e mia te sinqerta per Babain dhe te Uroj rikuperim te plote Altin 🙏🇦🇱

Πριν 11 ώρες
rimi rimi
rimi rimi

Ka vajtur ni shpi me shtrejt ne shqiperi se sa ne evrop

Πριν 12 ώρες
Boss Bossi
Boss Bossi

ah moj nan 😔 zoti ta lehtsoft

Πριν 13 ώρες
Bardhok Ndoj
Bardhok Ndoj

shko e takoje ramen e futi nje kokerr plumbi...humb se humb ke,por te pakten heq nje pleh e vene mend te tjeret or vella

Πριν 14 ώρες
Joan Dibra
Joan Dibra

ishte dhe zamir mane

Πριν 15 ώρες
Tirana Tirana
Tirana Tirana

IZET HAXHIA NXORI NE PRIT AZEM HAJDARIN , I PABES , BYTHQIR ,LAVIRE ,I PA NDER , DHE I PA FYTYR ,

Πριν 15 ώρες
Sander Kaci
Sander Kaci

Altin ajo diet qe esht plandemi nga soros gates Rokfeler ..

Πριν 15 ώρες
jani sardi
jani sardi

TOKEN N T VERTET VELLAI KETIJ KRYEPLAK KARI E KA ZEN ,,

Πριν 18 ώρες
Kole LAMI
Kole LAMI

Ai spital esht turk me nji pjes puntor shqiptar pper ta kamanduar at spital jan turqit e jo shqiptaret ky esht edi e dhomi jon

Πριν 18 ώρες
Ludo Ludo
Ludo Ludo

Keta fermerë duhet të kompensohen me vlerën e drejtë sa u takon . Shteti duhet t'i paguaj ata me para bollshëm

Πριν 18 ώρες
Drita Rungo
Drita Rungo

Akoma spo KUPTOn KY POPULL se cdeet aty po hyre sdel I gjall

Πριν 20 ώρες
Power Dinami
Power Dinami

Mos mor i mbyllet profili ketij personaliteti botror!!!!!!shit pordh shit se aty e ke dhe ti.

Πριν 20 ώρες
ines schaler
ines schaler

Sa bukur e kendojka kengen ky tjetri.marshalla nusja.

Πριν 20 ώρες
Fredi Tona
Fredi Tona

I GJITHE FAJI NE SHQIPERI ESHTE I POPULLT.POLITIKANEVE BRAVO U QOFTE. TALLIN BYTHEN ME KETE POPULL KATUNDAR.

Πριν 21 ώρα
pajtim pachuku
pajtim pachuku

Kan vjedh ne total.100.milion euro nga 450.milion Per ate arsye nuk i ndertojn as muret as kanalet kulluese Mekat

Πριν 22 ώρες
Martin Lleshaj
Martin Lleshaj

Klodi ashte njeri mbi te gjitha familjare e perkushtuar Pastaj edhe sh e afte per profesionin qe ka zgjedhur Urime ne jete Klodi

Πριν 23 ώρες
SHQYPTAR Albania
SHQYPTAR Albania

Kjo historiane esht fiks per analfabetet shqipetar qe kan qef te jen gjthcka

Πριν ημέρα
hajdar lleshaj
hajdar lleshaj

hahahaha. 50 miljon dylimn e doni ju dhe s jeni t kanqem

Πριν ημέρα
hajdar lleshaj
hajdar lleshaj

po spital do behet jo kazino mor idjota merni lekt dhe rrini urt

Πριν ημέρα
Alfert Cola
Alfert Cola

Toka u dha falas nga shteti dhe eshte dhene nw perdorim! Ne asnje vend te botes,shteti nuk jep toke falas. Ndaj edhe juve nqs do e kishit blere ne shtet njesoj si blene njerezit hyrjet ne pallate,sot kishe te drejte te kerkoje edhe 500 euro per m2. Ama ti e ke marre falas..dhe sot shteti ta merr se i duhet,dhe ti ske cri besh.

Πριν ημέρα
Rosa 444
Rosa 444

O mere o lere o zotri se ske nga vete

Πριν ημέρα
deejay gesti
deejay gesti

Esht ber shqipria vetem beton .prandaj permbytet cdo qytet

Πριν ημέρα
Albanian TV Albanian TV
Albanian TV Albanian TV

Jo se eshte gjynah

Πριν ημέρα
Lazer Kodra
Lazer Kodra

Hahahaha

Πριν ημέρα
Sara Tamara
Sara Tamara

Plehrat e qelbur! Shtet i flliqur!

Πριν ημέρα
Iskender Tarasi
Iskender Tarasi

E xhaje ke shpres me ngrit nje lokal ne token qe do te ngeli ngjit me spitalin bar do hash dhe ti mor laluc koke trashe!

Πριν ημέρα
Kamber Kaloti
Kamber Kaloti

Gjynaf jaho

Πριν ημέρα
Rajmonda Uka
Rajmonda Uka

Gjynah te quhemi shqiptar....mirsevini ne Kabúl.skam te shtoj tjeter.

Πριν ημέρα
Erion Cekaj
Erion Cekaj

Hani pini dhe kendoi sa te jet lala Gjoni 🤑🤑🤑

Πριν ημέρα
Tare Duka
Tare Duka

Ky eshte kulmi 😁

Πριν ημέρα
fanboy fangay
fanboy fangay

Me tesha firmato edhe tu u qajt willkome to allla allbania

Πριν ημέρα
Qerime Ramaj
Qerime Ramaj

Ha ha.

Πριν ημέρα
Rakela Nocka
Rakela Nocka

1 pyetje kam. Pse cdo gje behet ne kurriz te ketij populli te vuajtur ... Cdo kush prej nesh eshte deshmitar i realitetit ne kete vend... Popullit i ripet lekura duke paguar dhe ato qe nuk duhet ndersa politikanet pasurohen ne kurriz te ketij populli.. Po deri kur.!

Πριν ημέρα
Marsela m
Marsela m

Kto pohimet e rovenes po po po sjan aspak te kendshme e kam degjuar me sakrific deri ne fund griden 💎

Πριν ημέρα
perla Gold
perla Gold

Klodi eshte shum e zonja . Ne tavoline me burra shum e fort. Angela merkel e shqiperise

Πριν ημέρα
mali lali
mali lali

lexova shume komente komunistesh te turpshme!mbroni qeverine se i ve ultimatum hallexhinjve?disa njerëz kan mar ate qe meritonin,po me vjen keq per disa qe nuk meren fare me parti.flet si gangster ky surat bulldogu,se si del ndonje aty ta degjeneroi me grushta.edi palla tallet shume keq me ju o njerez,me vjen shume keq,po zhdukeni nje ore e me pare legenin sa nuk u ka ardhur rradha juaj

Πριν ημέρα
La Ars
La Ars

Duhet te kishin bere dhe nje video me Nustretin qe u pret mishin te lyer me flori.

Πριν ημέρα
Mirela Hasanbelliu
Mirela Hasanbelliu

O. Aida te lutem mer persiper emisjonin njerez te humbur eshte nje emisjon qe ti e ke me shpirt

Πριν ημέρα
xhek kanani
xhek kanani

KENGETAR SI SHPETIM LEGENDI NUK DO KETE ME NE SHQIPERI

Πριν ημέρα
ana ana
ana ana

o ju vraft zoti e mos e pafdhi driten e djellit me sy ju qifsha motrat

Πριν 2 ημέρες
Luli Shkullaku
Luli Shkullaku

O zotni hip se tvrava zbrit se tvrava.jemi ne sistem perandorak ....po jepju leket me cmimin e tregut se i gropose .ci fhua kot pronar fhuaj katunar kok palar se ket popull po e trajtoni kope delesh .

Πριν 2 ημέρες
Mark Julian
Mark Julian

Ti je njeri I ndershem o klysh

Πριν 2 ημέρες
DRAGO ILIR
DRAGO ILIR

Falimnerit ju uroj gjith te mirat e ksaj bote ELENA

Πριν 2 ημέρες
Albert Kastrioti
Albert Kastrioti

Kryetari Nuk eshte duke e kuptuar profesorin kur thot qe 500 vjet e kemi mbrojtur Manastirin tone te Deqanit e qe 100 vjet po na vret d,m,th qe 100 vjet jan duke perdore kunder neve serrbet me Kisha tona Lopo 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Πριν 2 ημέρες
Albert Kastrioti
Albert Kastrioti

grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-ymMn4si3Go0.html sikurse edhe ket kish ilire Katolike afer Vushtrrise qe kan dashur ta Uzurpojne serrbet kur erdhen ne Ballkan pas vitit 1800 edhe me ndihmen e Turqeve u vendosen ketu Te Gjitha Kishat ne Kosove jan ilire Katolike Shqiptare Rrofte shqipria Etnike ilire Katolike 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱⛪️✝️🏥🦅🦅🦅🦅

Πριν 2 ημέρες
Albert Kastrioti
Albert Kastrioti

Kishat ne Kosove i ka fut Serrbia 2005 si Kisha Ortodokse Serrbe te serrbise ne UNESCO ky kryetari komunes se Deqanit nuk ka Koqe me pranue Realitetin Vetem ne vitin 2009 Serrbia e ka fut Lahuten e Malsise si Vegel serrbe ne UNESCO ky eshte realiteti neve na kan hy ne shtepi serrbet pas vitit 1800 edhe me ndihmen e Turqeve neve na kan bere Ardhacake Marre 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Πριν 2 ημέρες
Agrigeno Pepaj
Agrigeno Pepaj

Duhet ti vlersohet toka ashtu si esht ne treg pik e jo te hash mut ti Zoti Rama bashk me ate Turkun Erdo gi erdo go erdogan shif dojn mi vjedh tokat njerzve fuck tradhtart esat pash muta

Πριν 2 ημέρες
Hanke Danaj
Hanke Danaj

Brravo Albin Kurti 🇦🇱🦅 bashkim

Πριν 2 ημέρες
Ergi Hoxha
Ergi Hoxha

Spitali beje ne male,,, lenë token e bukes

Πριν 2 ημέρες
Albert Kastrioti
Albert Kastrioti

grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-ymMn4si3Go0.html edhe ket Kishe afer Vushtrris kan dashur ta Okupojne me Dhune serrbet 🤔🤔🤔🤔😏😏😏😏🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Πριν 2 ημέρες
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja

Tri POJA PO PO PO

Πριν 2 ημέρες
Juli Jazaj
Juli Jazaj

Kure behet nje projek per te vendin ne cdo vend ta mare shteti do sdo

Πριν 2 ημέρες
Albert Kastrioti
Albert Kastrioti

Gjitha Kishat tona Etnike ilire Katolike ne Kosove jan tonat asnje Kishe e ndertuar para 1800 nuk eshte e Magjupeve te karpateve serrbet Vetem pas vitit 1800 kan Ardhe ne Ballkan Trojet tona Etnike ilire Ballkan dhe me ndihmen e Turqeve u vendosen ketu Rrofte shqipria Etnike ilire Katolike 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✝️🏥⛪️🦅🦅🦅🦅 dhe te Gjitha Kishat tona Etnike ilire do ti Marrim prap keto jan Vetem te Uzurpuara me Dhune nga Serrbet 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Πριν 2 ημέρες
kasaj klodjana
kasaj klodjana

PSE TE BEHET' MJEK' TE KORRUPTUAR' DO KET' DO PAGUASH' PER TE TE VDEKUR'..

Πριν 2 ημέρες
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj

Kta nuk thon shyqyr Po thot jonxha po do mari vler vendi o budallenj rrini mbillni mister e hani vet

Πριν 2 ημέρες
A G
A G

Vetëm mënyra se si përgjegjet ky të irriton nëaksimum me ja qi Robt

Πριν 2 ημέρες
Myzafer Kanani
Myzafer Kanani

Kta loqet nuk e kan hallin tek deti ata jan lepirsa vini ne pun e kujtesen keta lepirsa jane kunder per gjithcka sepsè nuke poju hidhet asnje kocke .

Πριν 2 ημέρες
Stelio Kuci
Stelio Kuci

Ate qe beri babai i tij enverhitleri qe u mori pasurin te njejten ben edhe ky djali i tij kjo esht ppsh nuk ndrishojn

Πριν 2 ημέρες