Peja Peja
Peja Peja

Bravo, te deshirojm suksese dhe shendet, veq vazhdo , krenari per familjen por edhe nu mburrem me njerz si ty, jetofsh sa malet djalosh i menqur

Πριν 6 ώρες
Flora Gusha
Flora Gusha

TE LUMTE BRAVO KY SUKSES PLOTESISHT I MERITUAR DO TE JAP MUNDESINE PER TE VAZHDUAR ME DINJITET UNIVERSITETIN DO TE REALIZOSH ENDEREN TENDE DEGA E INXHINJERISE NDERTIMIT DEGE E BUKUR KE NDERUAR VETEN E FAMILJEN POR DHE NE BASHKOMBESIT NA KE LUMTURUAR SUKSESESE.

Πριν 6 ώρες
Flora Gusha
Flora Gusha

KY BREZ SHQIPETARESH MBARTIN VLERAT ME TE MIRA TE KOMBIT TONE TE GJITHE TE MARIN SHEMBELLNGA KY DJALE JA VLEN CDO SAKRIFICE E PRINDERVE TE TIJ

Πριν 6 ώρες
Gerild Buna
Gerild Buna

pjesa mo e bukur, '' o lali hapu andej me'' hahahaha

Πριν 6 ώρες
Adriatik Joni
Adriatik Joni

Te lumte Z.Ngjela...je shume i nderuar dhe i drejte....🇦🇱🦅🦅👍

Πριν 10 ώρες
Engjell Gjika
Engjell Gjika

Ah more zotëri fain e ka gruaja jo shoferi😌😌 kush ta ka borxhin ????!!!!! Shumë gabim edhe djemt vrasja sështë zjidhe.

Πριν 18 ώρες
adi resuli
adi resuli

As ka per te mbritur ne gjykat dhe as ka per ti hyr gjemp ne kemb

Πριν 22 ώρες
Toni Montana
Toni Montana

A ka femen ky ahahaha pa qka me ba me plis bre

Πριν ημέρα
Ajlin
Ajlin

Like kush ka hy ktu vetem se e ka pare ne tik tok

Πριν ημέρα
Afrim Gollopeni
Afrim Gollopeni

Shum bukur

Πριν ημέρα
Sokol Toska
Sokol Toska

Ne Parlamentë flitet gjithmon si i beri Vilat Rama ku i gjene Leket Basha si do jete vila e Berishes. Po' nuk bete nji ligje KUSH KAPET ME ARME PA LEJE, OSE QELLON.Denim me pushkatim. Se ai pushtet nuk i mbledhe kurre Armët qe u hapën ne kohen e Berishes. D.M.TH pushteti ne 97 beri Ekonomi trego me Armët e Hoxhes.

Πριν ημέρα
Meme Shqip
Meme Shqip

Makinat luksoze?? Lol

Πριν ημέρα
Raif Ibishi
Raif Ibishi

Baahkshortja ika mshue me ta djali u haarri ti pi alkojol lopo

Πριν ημέρα
Nikole Jako
Nikole Jako

Si eka titullin kenga indiane

Πριν ημέρα
Jetmira Ismaili
Jetmira Ismaili

Bravo

Πριν ημέρα
daniel shkoza
daniel shkoza

ah mor bab cte ka gjet ,zoti te nimofte,tashi mlidh cunat e gocat e nxirrni cunat nga burgu se gjynaf,edhe ata cuna te rinj ,vrasja sesht zgjidhje per asnji,por te erren syt per nje moment edhe sdi ca bo.

Πριν ημέρα
Lani Hamitja
Lani Hamitja

Ik mii mooo

Πριν ημέρα
George Milano
George Milano

O zot o zot kush na perfaqson

Πριν ημέρα
Virsion Prifti
Virsion Prifti

Paska qen kafsh komplet

Πριν 2 ημέρες
nerta ner
nerta ner

do fyti shkrete kos😂😂

Πριν 2 ημέρες
Oliver Hart
Oliver Hart

O Gazetare pa pije informimi dhe pa pike kulture te njerezi.it , si mundet te japesh nje lajm te hidhur duke zbardhur dhembet , perfundimisht ju jeni vetem fasad thjesht pwr te bere reklamen dhe per te bere ze as gje me teper nuk dini .perfundimisht kazan .... . ...............

Πριν 2 ημέρες
Klajdi Bardhi
Klajdi Bardhi

jo njiher po katra 5 her hahahaha

Πριν 2 ημέρες
Feride Cukovci
Feride Cukovci

Allahi i dhasht shërim jarabi

Πριν 3 ημέρες
jenny jennifer
jenny jennifer

moj debile femer ajo qe e ka bere kete se ka bere me kot te gjitha ato cka the te gjitha genjeshtra jane moj se ju vjerrat sa per tia nxire jeten nuseve jeni

Πριν 3 ημέρες
Andy Kelmend
Andy Kelmend

grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-by1kb0JsrH4.html

Πριν 3 ημέρες
ferdinant tola
ferdinant tola

Eshte me te vertete nje mrekulli. Ne pranvere do te kalojme neper kete rruge dhe te shijojme bukurite e vendit tone.

Πριν 3 ημέρες
Linda Bardhi
Linda Bardhi

Edhe në dimër borë!

Πριν 3 ημέρες
Murat Shehu
Murat Shehu

O Shqiperi e mjera Shqiperi Te korruptuarit ne pushtet Ish te korrutuarit ne opozite Vetem drejtesia e pavarur mund te na nxjerre ne drite. Ok?

Πριν 3 ημέρες
Valbona Kasa
Valbona Kasa

Kane tè drejt njerezit tè kerkojne tè drejtat e tyre, po shteti sdon me dit tallen me popullin.

Πριν 3 ημέρες
Daniel Dollia
Daniel Dollia

Blu panorama

Πριν 3 ημέρες
Daniel Dollia
Daniel Dollia

Eneida xhatufa

Πριν 3 ημέρες
Ardit Cepele
Ardit Cepele

Lotiii vuuuu 😂😂😂😂

Πριν 3 ημέρες
Donald Scott
Donald Scott

0:27 awesome-teens24.online

Πριν 3 ημέρες
Mirela Habe
Mirela Habe

Bravo Zoti Rama qenke njeri inteligjent bravo keshtu duhet te jene te gjithe kryeministrat si jeni ju

Πριν 3 ημέρες
evis sokoli
evis sokoli

Rrena ooo loqe

Πριν 3 ημέρες
albshare
albshare

tuneli 5 100% i perfunduar thote loqja tuneli 5 ska as asfalt as ndricim as sinjalistik

Πριν 3 ημέρες
Miri Back
Miri Back

Urime vella i dashur gjith te mirat te urojm se ne shqiptaret anembane botes njihemi shum te perkushtuar e intelegjent po ne vendin tone se vun veshin kush se ka plot po kaq te afte edhe ne shqiperi ne koseve ama s‘kan perkrahje prej askujt e mbesin Pa e shfaq aftsin e tyre shum e dhimbshme Ana te pakten kush jeton jashte vendit ame ta tregoj se edhe ne jemi si mbare bota te lumt per kapacitetin vetem para

Πριν 3 ημέρες
sali abazi
sali abazi

Gjat rogotimit a

Πριν 4 ημέρες
Mentor Begaj
Mentor Begaj

Lume ata prinder se i bere krenare . I nderove dhe lumturove . Dhe te gjithe ne shqiptareve na jep kenaqesi te vecante kur degjojme suksese te tilla. Zoti nuk te ka falur vetem inteligjenzen por edhe bukurine ore djale . Te behet zemra male kur degjon gjithe keto urime nga shume shqiptare . I uroj te gjithe ata prinder qe kane pasur fate nga femije te tille . Djale ver nje hudher ne xhep , qe Greket (pisat) mos te marin mesysh . Zoti i ruajt te gjithe femijet e kesaj bote se jane engjej . Mos e haro vendin dhe gjakun tend .

Πριν 4 ημέρες
sali abazi
sali abazi

Amiiii maaa a pse fol ashu

Πριν 4 ημέρες
Lili Kishta
Lili Kishta

Bravo ,shëndet dhe zoti të të ndimofte në çdo xap të jetës tende,pra në shqiptarët nuk jemi vetëm vrasës, preres grabitës drogaxhinj, qofsh i lumtur dhe shembull për të gjith👌

Πριν 4 ημέρες
Murat Shehu
Murat Shehu

Nuk fitohen zgjedhjet me kopilat e vjeter, me pushtet e tranzicionit. Ok?

Πριν 4 ημέρες
Murat Shehu
Murat Shehu

PER QESHARAKET E OPOZITES SE BASHKUAR Nuk e di po sa here degjoj kundershtaret e zotit Rama, per te mos thene urrejtesit patoligjik, qe thone se Rama ka kapur te gjitha pushtete, eshte bere mbret, etj, me vjen te qesh me te madhe. Pse? Po si pse? I rahu Rama keta, u theu dhembe e dhemballe siç beri Saliu ne 97? Apo i rasi brenda ne burg dhe nuk i la te merrnin pjese ne zgjedhje? 😂😂😂😂😂😂 Si nuk iu vjen turp qe thone te tilla broçkulla femijerore? Dhe kush? Te hurit dhe te litarit me ne krye Sali-Ilirin, Monika-Lylzimin, Petrit Vasilin, Luan Ramen, Flamur Noken, Edi Paloken, Dashamir shehi, Agron Duken, Nard Ndoken, Vangjel Dulen, Edmond Budinen, e plot te tjere si keta. Pa le ata te kazanit me Andi Bushatin, Armand Shkullakun, Adi Krasten, Sonila Meçon, Andi Betjen, Arjan Çanin, Blendi Fevziu, Çim Peken, Artur Zhejin, Ylli Rakipin, Fatos Lubonjen, Mark Markun, Fahri Balliun, e shume te tjere me gjithe ushtrine e tyre agresive te armatosur deri ne dhembe me idealet dhe udhezimet e kryespiunit te Xhelil Gjonit dhe Ramizit, largpamesit me emrin Sali dhe mbiemrin Berisha. Ok? Miq e mikesha.

Πριν 4 ημέρες
Murat Shehu
Murat Shehu

THIRRJE LEGJENDES SALI Shko ku te duash o Sali, ne burg ke per te perfunduar. O Pal Mlyshi i Xhelilit dhe i Ramizit. Mjaft e luajte ate rol spiuni. Lere PD_ne te kthehet ne rrugen e nisur kunder komunisteve, do me thene kunder teje. Se ke kryer akoma detyren e posaçme? Ke frike qe s'iken? Nga kush? Nga anti komunistet e vertete? Une jam nje prej tyre, po me ke lene me pak njerez, se te shumtet i manipulove ti duke luajtur rolin e anti komunistit komunist. Te kujtohet ç'fare ka thene ish presidenti i Çekise apostafat per ty, Vasllav Havell, se komunistet anti komuniste jane me te keqinj se komunistet. Fiks fare e ka thene. Tamam per ty. Zgjohuni o mbeshtetes te ketij spiuni, zgjohuni. Ju ka mashtruar. Çirrjani masken dhe do te shikoni kush eshte ai. Nje hajdut ordiner i idealeve tona anti komuniste. Nje uzurpator i levizjes tone te vitit 90 kunder komunisteve qe na lane te çveshur e pa buke. Jo vetem kaq, por pa dinjitet, e pa personalitet. Qe na detyruan ta linim vendin tone duke e mbajtur per vete. Mos u merrni me socialistet, ata jane ne rregull ne punen e tyre. Ata nuk u bene spiuna, por bene Saliun. Askush prej tyre nuk kishte kurajon ta merrte persiper kete rol te ndyre. Ai eshte shkaktari i katandisjes se PD_se ne kete derenxhe. Se anti komunistet e vertete me mend ne koke jane larguar nga PD_ja. Kane mbetur vetem interesaxhinjte qe zaptuan tokat e te tjereve kur Saliu erdhi ne pushtet ne vitin 1992. Dhe ata qe e kane te veshtire te besojne se Saliu eshte i futur ne PD me nje rol te caktuar nga frika se mos PD_ja binte ne duart e anti komunisteve te vertete dhe ata (komunistet) mbeteshin te pa privilegjuar. Ndersa udheheqja e tyre do te denohej me pushkatim per krime ndaj njerezimit. Kujtoni se ç'beri Saliu me ta! I denoi per kafe. Ndersa te tjeret jane bere milionere, siç eshte bere dhe familja e tij. Shkunduni o njerez, shkunduni, ju flet nje njeri qe s'ka asnje interes, as per para, as per pushtet por vetem per dinjitet. Le te bashkohemi ne fillim ne fb siç ishim para 30 vjetesh. Po patem udheheqje te keqe qe nga Azemi e deri tek Berisha. Ata pak te mire u eliminuan hap pas hapi. Shumica emigruan ose hoqen dore nga politika. Le te bashkohemi ne fb, pastaj shohim e bejme. Dhe levizja jone do kete per emer "kunder komunisteve", ky emer nuk do te lejoje antaret e PPSH_se, komunistet anti komuniste, si Saliu te na futen neper kembe, e te na manipulojne siç kane bere deri tani me Saliun ne krye. E di qe shume nga ju jane demoralizuar. Kjo ka qene detyre e Saliut. Le t'i tregojme vendin atij atje ku u nis per tek ne nga kryesija e PPSH_se. Turp. Na ka fyer inteligjencen duke na mashtruar. E di qe mund te tingelloje utopike thirrjet e mia, shume do qeshin, ca do tallen por une e bera punen time, e shfryva nje pjese te dufit grumbulluar prej 30 vjetesh. Ok?

Πριν 4 ημέρες
dezhavy zhezhavu
dezhavy zhezhavu

Po kush po pjerth per ngushellimet tuaja po ik pirdhuni te 2

Πριν 4 ημέρες
Shery Dery
Shery Dery

Propaganda e bashes, Ruli ,metes,manjanit,vasilit,monikes nuk kane vlere

Πριν 4 ημέρες
Donald Johnson
Donald Johnson

0:13 active-dating24.online

Πριν 4 ημέρες
Indrit Cara
Indrit Cara

🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣🤣

Πριν 4 ημέρες
Indrit Cara
Indrit Cara

🤣😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣🤣🤣🤣

Πριν 4 ημέρες
Sahit Berisha
Sahit Berisha

Gjela nip idrqit njeri maiposhter derri se pjell

Πριν 4 ημέρες
Fredi Technology
Fredi Technology

Vellezer ju kemi edhe ne juve Turqi

Πριν 4 ημέρες
PUBG MOBILE SHQIP
PUBG MOBILE SHQIP

xhakqira duhen pre tu 2 ne qaf per mendimin tim

Πριν 4 ημέρες
Vlad Vlad
Vlad Vlad

Respekte !

Πριν 5 ημέρες
Murat Shehu
Murat Shehu

PUSHTËT E TRANZICIONIT Ramiz Alia, Xhelil Gjoni, Azem Hajdari, Sali Berisha, Neritan Ceka, Gramoz Pashko, Tritan Shehu, Arben Imami, Jozefina Topalli, Genc Ruli, Genc Pollo, Edi Paloka, Fatbardh Kadiu, Genc Strazimiri, Albana Vokshi, Flamur Noka, Ervin Salianji, Fahri Balliu, Çlirim Gjata, Dashamir Shehi, Zef Bushati, Fatmir Mediu, Vangjel Dule, Fatos Nano, Gramoz Ruçi, Ilir Meta, Petrit Vasili, Luan Rama, Agron Duka, Monika Kryemadhi, Paskal Milo, Skender Gjinushi, Shpetim Idrizi, Mesila Doda, Henri Çili, Artan Hoxha(petaguaku), Lulezim Basha, Lefter Maliqi, Bujar Nishani, Blendi Fevziu, Ylli Rakipi, Andi Bushati, Nikoll Lesi, Aleksander Frangaj, Armand Shkullaku, Artur Zheji, Arjan Çani, Mirela Milori, Fatos Lubonja, Neritan Siamini, Sonila Meço, Eni Vasili, Mark Marku, Klodiana Lala, Alfred Lela, dhe te gjithe ata te tjere qe kane pastruar para te pista dhe kane vene pasuri te jashtligjeshme me ç’do lloj menyre qe nga kryeminitri, ministra, deputete, kryetar bashkie, gjyqtare, prokurore, punonjes shteti dhe te bashkise. Ok?

Πριν 5 ημέρες
Papi papu
Papi papu

Nuk ju beson njeri me jeni komonista te vjeter, me mire te rrije Rama ne pushtet se sa juve me Monen, Mediun, Shehun, ldrizin, Nardin dhe bythqirin Grek.

Πριν 5 ημέρες
Leonidha Thano
Leonidha Thano

O caushke. Ajo eshte profesoreshe. Por ti nese je vertet sipas emrit femer te rrofte edukata qe ke.

Πριν 5 ημέρες
Futboll Live Albania
Futboll Live Albania

Ju ftoj te beni subscriber kanali tone per te pare ndeshje me te vjetera do kemi edhe ndeshjet e kombetarjes edhe shume event te tjera.Jeni te mirepritur Shqip.

Πριν 5 ημέρες
Suela caushi
Suela caushi

I gja e di kjo nuk ha mut kot ne se rren moj infermjere te vdekshin robt e shpis

Πριν 5 ημέρες
Marjana Paloka
Marjana Paloka

👏👏👏👌👌👌👍👍👍🌿🌹😍😍

Πριν 5 ημέρες
Elma Elma
Elma Elma

Nje super trillim i bukur..reklam per dedektivet....ky i ndar ka harru me heq unazen e marteses 😂1 detaj qe te ben te kuptosh qe trillimi e kalon cdo limit.

Πριν 5 ημέρες
Luma 111
Luma 111

👍🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷🇦🇱🤒🇦🇱🇦🇱

Πριν 5 ημέρες
Jonida Musollari
Jonida Musollari

😂😂😂

Πριν 6 ημέρες
Chanel Gabriel
Chanel Gabriel

Krejt rrena si meret veshe se ca thot,knej nuk punonka pastaj thot ca te duash ti bjej 2017nusja pa tl duhet me I kerkuar vjerrit te flas me familjen, e kam majt si gocen time thot po' Ku e Duan vjerrat nuset te rralla Jan ato e imja me,"adhuron" 😂😂

Πριν 6 ημέρες
Robert Zaku
Robert Zaku

Ik moj fshatare e prapambetur tu thane durt t shkoje ta merje vet kosin pse sherbetore eshte nusja? Injorante jeni mesuar te urdheroni te tjeret. Lereni rinin te jetoje te lire jeten e vet se kan ndryshu kohet jemi n demokraci akoma se keni kuptu. Nuk jan vegla juaj femijet e nuset. Kane jeten e tyre kane tjeter mentalitet. Te kishe ngordhur fare nga helmi me mir nj injorante me pak

Πριν 6 ημέρες
Natalia Malushi
Natalia Malushi

Pije goten e Kosit pije me tthash😂😂😂😂Le ta pi vjera qe te vej ne esfelt😶😶😶😶Tik--Tok Best.....

Πριν 6 ημέρες
marinela diamandi
marinela diamandi

Kto shushkat martoj cunat qe te sjellin sherbetore ne shtepi jo nuse,kaq e 're qe esht kjo per nuk ngrihet vet te pij kos,te pij uj...kafen dhe cte doj....pastaj duket qe genjen se p.o. e pive helmin nuk rri tu prit djalin qe te ngresh sherrin ne kemb ...po dergohesh urgjent ne spitl,,gjynaf more vajzen e botes meqaf ..heren tjeter kur ta martosh djalin bindu qe po vjen njeri i ri ne familje dhe mos I bej gropem me se duket qart qe se ke dash kte nusen.

Πριν 6 ημέρες
Daniel jella
Daniel jella

ket 🤣🤣🤣e njof 😂😂😂😂

Πριν 6 ημέρες
the best
the best

kush do kos?😂🤣😂🤣

Πριν 6 ημέρες
Vasi Valentin
Vasi Valentin

Nuk esht per te qeshur po me mek me lot

Πριν 7 ημέρες
son son
son son

Gjergj bisha 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 7 ημέρες
agim jahja
agim jahja

Or DOICLAND---- HAJDE dhe njeher si ateher-Por me CARQAF te BARDH e jo me MALIHER--------E kam shkruajtur dhe hertjeter nuku prish gje---PERSERITJA thon qe esht -BABAJ i DIJES-te nxenit-te diturit-

Πριν 7 ημέρες
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΕΠΑΝΆΣΤΑΣΗ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΕΠΑΝΆΣΤΑΣΗ

SIGURISHT ASFALIA GREKE E KA VRARE XAXAXAXA KU JE O ROBQIR MARIN MEMA DHE TI MOJ PSIKOPATE KOCAQI TE BENI KOMENT DHE PROPAGANDA XAXAXAXA

Πριν 8 ημέρες
Sander Isai
Sander Isai

Suksese kryetarit te kooperatives se shkencave shqiperise

Πριν 8 ημέρες
Ina Анирелб
Ina Анирелб

Ti te plaske trurin vetem duke te degjuar...e jo më të të kesh ne shpi...

Πριν 8 ημέρες
Hamza Dede
Hamza Dede

Po mire ca fugoni moret ju te vitit 1980 po ai shoferi e kishte lene pa uje desh ju mori me qaf pupupu ta mbani mend kete qe ju ndodhi po te ishit me avion ca do benit keshtu do kakarinit dhe heres tjeter me gomara ok qofshi mire tung

Πριν 8 ημέρες
Franc Saraci
Franc Saraci

Kush e ka liruar kte ishalla e pesoft ke femija vet

Πριν 8 ημέρες
Edison Kapllani
Edison Kapllani

jo vetem memorialin duhet vene bomba eshe haleve qe nderton erdomuti

Πριν 9 ημέρες
tsourekiq -_-
tsourekiq -_-

This is albania

Πριν 9 ημέρες
Papi papu
Papi papu

Keni frike me vdek more ju qifsha robt.

Πριν 9 ημέρες
Duli Lushi
Duli Lushi

Po duket se po behesh gati ti futesh politikes ti.

Πριν 9 ημέρες
jola03 jola
jola03 jola

Si e ka majt te qeshuren kjo gazetarja nje zot e di 🤣🤣

Πριν 9 ημέρες
xhuana biba
xhuana biba

Mos paragjykoni o njeres se gjynaf e shkreta aq aftesi ka te flasi nuk keni pse beni komente negative 🙂🙂

Πριν 9 ημέρες
Tegridy
Tegridy

Uaaaaa drejtoreshe?! Po domosdo. Nga dashnorja e vllait te veliajt ne dashnoren e vllait te rames. 🤣🤣🤣

Πριν 9 ημέρες
Stela Ago
Stela Ago

Smerte dot vet ajo nje got kos po duhet me do e mos nusja kujtoin sikur e kan nusen serbyese me pages ben gjithe ate debat per nje got kos te chohesh vet ta merte ,tembele e dreqit budallack

Πριν 9 ημέρες
Gazmir Murati
Gazmir Murati

Hallall qumshti I nanes🙏🏻🙏🏻

Πριν 9 ημέρες
Arber Iliri
Arber Iliri

T'a dinë mirë grekët së kush janë Ilirët Arbërit Shqiptarët.Suksese të ketë në gjithë jetën e tij

Πριν 9 ημέρες
Bejkush Demiraj
Bejkush Demiraj

Bravo she 100 vjece zonj e nderuar dhe shembull per te gjith

Πριν 10 ημέρες
Jusra Dion
Jusra Dion

Ku Jane te shpesht ore ketu me I kap nje peshk sa gishti Jo peshkaqen Jan zhdukur edhe peshqit sa e I kenihelmuae me gazra

Πριν 10 ημέρες
Klement Karralliu
Klement Karralliu

Edhe qe nga ajo dite cdo Vjehree Shqiptare nuk konsumon me kos!

Πριν 10 ημέρες
Tilly Co'jerry
Tilly Co'jerry

Krasta gazetari numer 1 I pazevendesushem

Πριν 10 ημέρες
Troy V
Troy V

Kokrra karit je, bo si i shenjt, harrove se u pasurove me buken e njerzve te varfer me kazinot e tua, politikanet byth qir, qe ti byth qir i shan te kan bo milioner pleh mashkull

Πριν 10 ημέρες
Rame Rrahmani
Rame Rrahmani

Te lumt krenohem me ty❤️🇦🇱❤️🇦🇱

Πριν 11 ημέρες
Klajdi Mane
Klajdi Mane

Ajo lulja fallco aty mbrapa dhe ajo tavolina me centro ne mes. Tipike shqiptare 🤣

Πριν 11 ημέρες
Klajdi Mane
Klajdi Mane

"I kam rrit me buk e pa buk" per dreqin shkoni i martoni kalamanjt? Pse nuk shihni punen tuaj ju prinderit shqiptar. Lereni kalamanjt te shohin vet ca duan te bejn me jeten e vet

Πριν 11 ημέρες
Hyseni Vehbi
Hyseni Vehbi

mos u mburr me budallaki

Πριν 11 ημέρες
Hyseni Vehbi
Hyseni Vehbi

qysh ja ngarkon veti pa kurfar argumenti ty lejleku tpruni nkit bot

Πριν 11 ημέρες
Gigi Latrottola
Gigi Latrottola

Ok ropt ritvan

Πριν 12 ημέρες
Emer mbiemer
Emer mbiemer

-Te ka pertu bytha me marr goten e ujt ose kosit...

Πριν 12 ημέρες
Astrit Brahimi Hajdarmataj
Astrit Brahimi Hajdarmataj

🥇

Πριν 12 ημέρες
Astrit Brahimi Hajdarmataj
Astrit Brahimi Hajdarmataj

hallall

Πριν 12 ημέρες
Luçiana Ismaili
Luçiana Ismaili

Ene goca ime te jete...goca ime personale...te beje kto vrapime?! Nuk e fali 🤣🤣 pupupuuu 🤣🤣🤣

Πριν 12 ημέρες
Noel Sari
Noel Sari

Po mire ta beri se jeni mesuar ju vjerrat te urdheroni me jep ate me jep kete sikur Eshte sherbetore nusja eh zot

Πριν 12 ημέρες