Muhamed
Muhamed

Bravo

Πριν ώρα
Hdbdbxb Fdjdjdj
Hdbdbxb Fdjdjdj

dishka te hajrit degjova 🇽🇰

Πριν ώρα
ARLIND Gaming
ARLIND Gaming

Hallall i koft policis kosoves ishalla ja qin nanen denim shefit ati muti👌

Πριν ώρα
Fatmir Fazlija
Fatmir Fazlija

Ruaju të keqes së atij që i ke bërë mirë,duke vazhduar ti bësh mirë !

Πριν ώρα
Animal Lover
Animal Lover

Hahaha 😂 Las Vegasi në Fshatin Karaçevë.

Πριν ώρα
A.T.I Westriderz
A.T.I Westriderz

Ka ndryshu punt sa ka përparu Noizy ju Kosovart ala merrni veç me Probleme se tjeter gja sdini ju tKosovës veç Probleme Probleme Probleme Probleme 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Keni met shum mrapa jeni shum Back

Πριν ώρα
Granit er
Granit er

Ani mka shku qika e ke qu vet zoti tmarroft qysh tka marru se denim ma tvogel met jep ty ngjehnem shkon njeri

Πριν ώρα
dolimi jotoo
dolimi jotoo

Hera par qe me pelqeu Noizy. NIN nuk zhgenjen asniher, dhe shum shum pom pelqen progresi pozitiv i noizyt

Πριν ώρα
Gjoni Topia
Gjoni Topia

Noizy ka rraf Getokarin si kalamanin hahaha

Πριν 2 ώρες
Extrem83 Extrem83
Extrem83 Extrem83

PO TE DEGJOJME KET ZOTRIUN PRE Minutazhes 34/....A NUK SHTROHET PYTJA KETU PARI OH ZOTRI CFAR BERI SHQIPRIA NANE PER KOSOVEN OREJ 1912-1999?!?!!!!!!!!....As gje nanen na kini qi cira na merrshit si Refugjat a Tmerr esht se akoma ne Kosove mendojn qe Shqipria esht Meka e Vatikan per Kosovaret po kosovaret marrin turr a juve kurr nuk ju plas Ni kallash 1000Mark na shitshit ne 1999 e robt jau Qifsha

Πριν 2 ώρες
Iba Rrey
Iba Rrey

far Moderatore palidhje... o qik nese nuk pelqejn backroundi e fares fllqit pse nuk e ke leru vendin per dikon qe e kish ba me mashum gzim hahaha

Πριν 2 ώρες
Gerald Kaci
Gerald Kaci

Po kari po ik mor rrot kari se tqin robt ata kar me zile

Πριν 2 ώρες
Don tom
Don tom

Shqiperia e bashkuar ,,sepse politikanet vec jane tu na nda..Food tour..Korce shqiperi..grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-kS8B4v31br8.html

Πριν 2 ώρες
Don tom
Don tom

Food tour..Korce shqiperi..grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-kS8B4v31br8.html

Πριν 2 ώρες
Don tom
Don tom

Bravo Shqipe..Food tour..Korce shqiperi..grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-kS8B4v31br8.html

Πριν 2 ώρες
hasta la vista hasta la vista
hasta la vista hasta la vista

Jo ne Karaqev nuk jan kriminelat aty, por jan ne Prishtin , Klani Pronto...dhe ka me shum jan te LDK-PDK-AAK-NISMA...se aty neper Casino jan vetem punetoret...kurse Klani eshte ne Kryeqytet Prishtine...

Πριν 2 ώρες
nes L
nes L

Shum Palidhje

Πριν 2 ώρες
Elina Elina
Elina Elina

Hajn e perte hajni! Ti lidhje ski me politik, ti je sikur ata rrebelat e shqipnis n 97-ten! Krejt orroberden e bane tanen me pare t popllit. Bandit!!

Πριν 2 ώρες
No Name
No Name

Veq tepara policiaaaa Posht kriminelat

Πριν 2 ώρες
astritiable
astritiable

Ne artistet thot , po ku je artist ti more 🤮🤮🤮

Πριν 2 ώρες
astritiable
astritiable

Njejos jeni te dy. 🤮🤮🤮

Πριν 2 ώρες
Labi
Labi

eee nanen e belbanit si me pas ni kar ngoj po folka

Πριν 2 ώρες
Granit er
Granit er

Respekt per ty bac qe paske shku me investu nven tanin amo sdi qysh po munesh me thon qe jon organike vezt kur edhe pulat jon trrituna artificialisht

Πριν 3 ώρες
Petros Mh
Petros Mh

Noizy is getting old !! And with him we are getting old too!!! Thank you Legend !!!💯🙏

Πριν 3 ώρες
Ela Myrteza
Ela Myrteza

😘😘😘😘😘👑👑👑👑👑

Πριν 3 ώρες
Ela Myrteza
Ela Myrteza

💥👏👏👏💥

Πριν 3 ώρες
presheva presheva
presheva presheva

Shum ftyr e keqe zot me fal Por parja qka te bon te ngrit edhe nese sje kurkushi

Πριν 3 ώρες
Bukurije Asllani
Bukurije Asllani

B

Πριν 4 ώρες
pain gain
pain gain

e rrezuat qeverin kurti tash kryni pune ma mir. kini hi ne mal pa sopat. kta ja qelen serbise rrugen ne tregun ton per me na shkatrru tersisht edhe na tregojn se kemi qen ne stepin e bardh. mut e keni ba

Πριν 4 ώρες
Belina Ibrahimi
Belina Ibrahimi

Tmerr 😧

Πριν 4 ώρες
N K
N K

Qitash i ka dal gjumi kjo asht mashum politike si pernime se e kan qe 20 vite kosove ka veq hajni e tradhti me kan qyshtu se punon kosova gjith na ishum tash ishum.ni shtet i fort demokratik economi si shtetet qera te botes po shka mi ba se ky shtet a mush me parti hajnash se nuk kan lidhje me politik veq me hajni e tradhti qe 20 vite

Πριν 4 ώρες
bigboss bigboss
bigboss bigboss

O ruzhdi burdushi tiii smunesh kurr t,jesh hebre 100% ,ti je i klases 9 hebre ,lej pallavrat SE ti je shiptar

Πριν 4 ώρες
GamePlayer
GamePlayer

Alaudin fluska hahahha

Πριν 4 ώρες
Elwira Ibishi
Elwira Ibishi

Zoti n gjenet ta paq qu

Πριν 4 ώρες
Sadat luma
Sadat luma

Shqiperi etnikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 💪

Πριν 5 ώρες
Sadat luma
Sadat luma

Çka jan kto muta robt jauqifsha

Πριν 5 ώρες
Fatlum Afizi
Fatlum Afizi

Shum po folshe nalu pak pusho ja lage fytin hah

Πριν 5 ώρες
UFC ALBANIA
UFC ALBANIA

o noiz lajmi pare atehere ishte noizy ka mar plumb ne bythe jo ne koke po se mba mend ti

Πριν 5 ώρες
Erdi Erza
Erdi Erza

Emri

Πριν 6 ώρες
Erdi Erza
Erdi Erza

Perkthimi emrave

Πριν 6 ώρες
Ballisti Ballisti
Ballisti Ballisti

Agim veliu do me la mute me shurre le tju del gjandermeris te serbis per para kto veq Show jon bre nonen jau qifsha kishe bona une diqka agim komunisti me isen putinin krej dallaveregji jon

Πριν 6 ώρες
Taulant Berisha
Taulant Berisha

💖💖💖

Πριν 6 ώρες
Lord Knows
Lord Knows

Krejt dislike me e bo, ja kam qr kush i bo like kti plere!

Πριν 6 ώρες
Shpetim Ademi
Shpetim Ademi

Phuu qa pom Shkojshe per Kari bre sdi qa pot ngoj hale kuku Ehhhh ehhhhh ta qiva nanen do met met kari ngoj

Πριν 6 ώρες
Shpetim Ademi
Shpetim Ademi

Si met hi kari kokshe o gazetar si me ta rras ni boqq en both edhe si me Fol me Kar ngoj

Πριν 6 ώρες
muhamet gashi
muhamet gashi

Rapprtim ma katastrofal skam pa asnjehere!!! Po ku dreqin i gjeni kete lloj qyqesh qe nuk di t'i lidhi dy fjale pa bllokime?! Pst jepjani nje mikrofon si duhet se n'a lodhi me kete frymemarrje sikur t'a detyronte dikush te vraponte nga frika!

Πριν 7 ώρες
Bylis For ever
Bylis For ever

22 vite Pa shkuar te Familie tije. Shume eshte. Perteje mallit qe kane familjaret ata presin edhe pare preje tije. Kjo eshte tradita shqipetare. Pa pare hajde rri pese dite e ike grise ( truse) bythen. I kemi provuar te gjitha. Pa leke Nuk kthehemi dote ne vendet tona

Πριν 7 ώρες
Black Melody
Black Melody

Real Talk 👆🏼

Πριν 7 ώρες
dolimi jotoo
dolimi jotoo

Qfsr ftyre te prishur

Πριν ώρα
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy

Edhe Djalin e ki drogirash. Me kurva

Πριν 8 ώρες
Etnik BOLETINI
Etnik BOLETINI

Zoti berisha, c ndodhi me ate portin e kosovarve😂?fatekeqsisht shqiperia ka qene shpesh her njerke dhe jo nane per neve kosovarve.zoti berisha nje koh ne fillim ne kosovaret patem njefar simpatie per edi ramen por tani ai njeri kredibilitetin e ka perdhe nuk e duan me.

Πριν 8 ώρες
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy

Kta Jan familje e poshter Meeren me drog me hajni. Me kurva.

Πριν 8 ώρες
Aldo Calochi
Aldo Calochi

O noiz pash zotin kush te thote ty qe je i pashem, kur je si surratpidh 🤦

Πριν 8 ώρες
gashii gashi
gashii gashi

Tayna imeee jet Je be

Πριν 8 ώρες
Dr Ze
Dr Ze

I Madh Adem Mikullovci I mungon keti populli 😢😢😢😢

Πριν 9 ώρες
Loranch07 Edi
Loranch07 Edi

Koha e budallenjve, ju dhefsha fytyren.

Πριν 9 ώρες
Abc Def
Abc Def

Mashalla o Nena uroj te jeni shum te gezuar se si shprija dhe Kosova s'ka i emociono a dhe un respekte nga Tirana Shqiperi shum mom t prekes 🌟❤️💎🏠

Πριν 9 ώρες
Ismail Thaqi
Ismail Thaqi

Veq vazhdo agim krimin godite ne kok te lumt

Πριν 10 ώρες
diungy alisnr
diungy alisnr

inat fol

Πριν 10 ώρες
IAM HE
IAM HE

They try to nail on the bottom and God nails them from the top that is how they been brainwashing women since tower of Nimrod Assyria is their advanced taller women very high they reach to King of Assyria. They are like Dan and Ishmael. Tiolen worship means sending souls to hell otherwise God would have said have fun free salvation for the devil huh. Or he paid a price for something was not free for him huh. Ezekiel 26 “This is what the Sovereign Lord says: When I make you a desolate city, like cities no longer inhabited, and when I bring the ocean depths over you and its vast waters cover you, then I will bring you down with those who go down to the pit, to the people of long ago. I will make you dwell in the earth below, as in ancient ruins, with those who go down to the pit, and you will not return or take your place in the land of the living. I will bring you to a horrible end and you will be no more. You will be sought, but you will never again be found, declares the Sovereign Lord.”

Πριν 10 ώρες
Animal Lover
Animal Lover

Ku me dit çka kanë parë policia kur kanë ardh, n’Karaçevë!

Πριν 10 ώρες
hdhfhfhf jejrjrjr
hdhfhfhf jejrjrjr

Maa keq veq deke mo 😂

Πριν 3 ώρες
Ervini Swim
Ervini Swim

Noizy rob Zoti The King 🇦🇱❤👐 MBRETI RREPIT SHQIPTAR 👑

Πριν 11 ώρες
Nesim Ajazaj
Nesim Ajazaj

zzz 9eqrr q40 90oh check b3e250

Πριν 11 ώρες
asdrenusa
asdrenusa

O Klan Kosova hiqeni fjalen “Ujdi” se doni me na tranu, jau qifte ujdia nanat

Πριν 11 ώρες
ETORiツ
ETORiツ

Hajde more viqq se ajo ta ka rrit morrin

Πριν 12 ώρες
Tengo
Tengo

Si poet?!

Πριν 12 ώρες
Suela Prevetica
Suela Prevetica

shumm shumm fjal tmdhaja dhe me kuptim gjdo fjal me spjegim😎😎😎

Πριν 12 ώρες
Nevzad Kadriu
Nevzad Kadriu

1000 votat shqiptare i mundesuan ketij nje fitore qe e bene te jete ne epiqender.Ju lutem, ky nuk eshte i zgjedhur nga votat shqiptare. Line kete anash. Ky eshte i votuar nga Malazezet (serb apo diqka tjeter). Por ja qe matematikat zgjedhore jane keshtu, 1000 votat e shqiptarve i mundesuan te jete aty ku eshte! Aty ishte qellimi. Dikush ne mbrapasken qe punoi per partin e tije kishte llogaritur shume mire hesapin e ta shofim se ku do ta shpiejn kete djalosh!

Πριν 12 ώρες
H H
H H

Eheh po von po ju del gjumi shifni se si po perparojn edhe ato Llullat neper lokale e timnaj po e bejne .byllni edhe ato pislleqe se maroj Rinia edhe ashtu te varfer kthilluni se fjarralleku keshtu vjen.

Πριν 13 ώρες
Tony Smith
Tony Smith

Un ty te njoh me dhen met qu ti I hub

Πριν 13 ώρες
Tony Smith
Tony Smith

Je pa milioner me paret e popllit tu vjedh

Πριν 13 ώρες
Tony Smith
Tony Smith

O lapov ty duhet met qu burg perjetshum

Πριν 13 ώρες
M. B
M. B

Ku ke? N Karaqev. Shka fitove? Karin tem.

Πριν 13 ώρες
Sylvia Lik
Sylvia Lik

Lol😂 nuk e kuptoj krejt 😩😩

Πριν 13 ώρες
Liridon Zeneli
Liridon Zeneli

Shkoo ndreqe gojen o gazetar i lodht T qift thiu nanen sen smora vesh tu ba hee hee heee a tmunojke Brumi a qka pate ahahhaha

Πριν 14 ώρες
M. B
M. B

eka munu atobusi (llokalli)😂

Πριν 13 ώρες
Drilon Gashi
Drilon Gashi

Ropt jav kisha qi dyve n goj

Πριν 14 ώρες
Hetemi Burim
Hetemi Burim

Asgje tjeter veq se nje teatet i klanit pronto dhe marionetave te tyre ne ldk kinse po bojm nej sen pse o agim muti se bone ket aksion ma heret po bash sod kur e ke interpelancen pe papunsin tande me ju qit hi syve popullit ndale drogen korrupsionin qe na helmoj fmin jena msu me ksi filma aksion ne gjendje tensionimi

Πριν 14 ώρες
i VERTET
i VERTET

38:47 ap ap ap ap ap... 🔥FLAK🔥 O tomisllav ti ma sban me fol...

Πριν 15 ώρες
B N
B N

Kto jon lojt e ati idiotit Agim Veliut, mbas interpelances n'parlament.

Πριν 15 ώρες
B N
B N

@Truman Burbank para se me komentu palidhje, shiko n'videon tjeter per cka ka pas interpelanc n'parlament, okay.

Πριν 5 ώρες
Truman Burbank
Truman Burbank

Krejt i din ti

Πριν 7 ώρες
Babushi BOO
Babushi BOO

President who ???👎👎👎

Πριν 15 ώρες