Rosilda Mbrostaraku
Rosilda Mbrostaraku

Nje legjende e muzikes shqiptare

Πριν 2 ώρες
Cell Shop
Cell Shop

Nje kenge dhe nje bashke punim shum I mire Ju lumte Kenge super "Parajsa ime" meriton shume like !!!

Πριν 2 ώρες
Rebecca Rabbit
Rebecca Rabbit

Shume bukur... bravo❤😍

Πριν 2 ώρες
Eklesia Prifti
Eklesia Prifti

Sa bukur👋👋👋👋

Πριν 2 ώρες
Pisku Altin
Pisku Altin

😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 4 ώρες
Aristide Kacupaj
Aristide Kacupaj

AHAHAHAH ASH

Πριν 4 ώρες
MEMLI HAXHIMIFTARI
MEMLI HAXHIMIFTARI

O shpirti te kendoft gjithmon 👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 4 ώρες
Vita Tare
Vita Tare

bravva!!

Πριν 4 ώρες
Jskd Sndm
Jskd Sndm

Parajsaa kenga me e bukur.braavo.💖💖💖💖

Πριν 5 ώρες
bouytt guyt
bouytt guyt

Super

Πριν 2 ώρες
Jskd Sndm
Jskd Sndm

Je me i miri Alban Skenderaj.👌👌👌👌

Πριν 5 ώρες
bouytt guyt
bouytt guyt

Super kenga jote Alban 👍👍💖💖

Πριν 2 ώρες
Irjan Kuliçi
Irjan Kuliçi

Ka ngjashmeri me calma te Pedro Capo

Πριν 5 ώρες
Jskd Sndm
Jskd Sndm

Shume e bukur bravo 😊😊😊😊👏👏👏👏👏👏👍👍👍

Πριν 5 ώρες
Jskd Sndm
Jskd Sndm

Super 😊😊😊😊

Πριν 5 ώρες
Xhesi Xhesi
Xhesi Xhesi

Shum kenge e bukur

Πριν 6 ώρες
sara sarah
sara sarah

Kush e dëgjon në 2020?😍😍😍

Πριν 6 ώρες
Refik Hamja
Refik Hamja

,,,,,

Πριν 7 ώρες
Refik Hamja
Refik Hamja

.

Πριν 7 ώρες
Blerta Zeka
Blerta Zeka

Hejs

Πριν 7 ώρες
fioralba alba
fioralba alba

❤❤💕

Πριν 7 ώρες
Pajtim Abedini
Pajtim Abedini

Hiti veres 🏝🏝🏝🏝👍👍🔥

Πριν 8 ώρες
Vlora Vlore
Vlora Vlore

Bukur shumm

Πριν 9 ώρες
Bilbil Murra
Bilbil Murra

Kjo ishte nje super kenge dhe nje hit i bukur...Ja vlen ta degjosh...Suksese Alban dhe Elgit...😘😘😘

Πριν 10 ώρες
Anxhela Mollaymeri
Anxhela Mollaymeri

Ti je artist i kompetuar . Bravo vazhdo te kendosh se lumturon zemrat tona . Me kenget e tua cohemi ne mengjes dhe deri ne mbremje na i ben diten me te bukur

Πριν 10 ώρες
Do Mu
Do Mu

Love it 😍❤️

Πριν 14 ώρες
Toni Toni
Toni Toni

E mërito një coment ☺☺

Πριν 19 ώρες
Valbona keta
Valbona keta

2020 keng e pavdekshme,je me i miri Alban 💎

Πριν 19 ώρες
Arben Hasko
Arben Hasko

Super keng kjo me pelqen shum💖♥️

Πριν 20 ώρες
Albi Dalipaj
Albi Dalipaj

Shum e bukur kenga

Πριν 22 ώρες
Lorenco Halili
Lorenco Halili

Super🤩

Πριν 23 ώρες
Klelio preci
Klelio preci

❤️💝

Πριν ημέρα
Flora Alba
Flora Alba

Super kenga jote Alban 👍👍💖💖

Πριν ημέρα
leda kamberi
leda kamberi

Super

Πριν ημέρα
Gjelbrime Murrja
Gjelbrime Murrja

Kengetari me i mire i gjth trevave te shqiptare

Πριν ημέρα
Rudiolf Dervishselmanaj
Rudiolf Dervishselmanaj

Te ashtuquajtur kengetar pa moral ma identitet pa karakter, FSHATI DIGJET JUVE KRIHENI. JENI NJEREZ HIJE QE QE KURR NUK E NGRINI ZERIN PER GJERA SHUME MADHORE!!!

Πριν ημέρα
Gjoka Lume
Gjoka Lume

Nje kenge e bukur e embel suksese

Πριν ημέρα
yasio bolo
yasio bolo

Sic na fal ti,emocione dhe gezim,te uroj te kesh gjith jeten tende,emocione dhe gezim.❤❤❤❤❤💜💜💜💜

Πριν ημέρα
nick nick
nick nick

FARRUKO CALMA ORIGINAL MIX

Πριν ημέρα
yasio bolo
yasio bolo

🤟🤟🤟🤟

Πριν ημέρα
Generalba Hoxha
Generalba Hoxha

Uau super kenge e kam degjuar me shume se 20 here ne dite.

Πριν ημέρα
Fjona Jona
Fjona Jona

I am from Albania I love so much music

Πριν ημέρα
Fjona Jona
Fjona Jona

I love so much music

Πριν ημέρα
Sabina Cakallozi
Sabina Cakallozi

45

Πριν ημέρα
Kqiku Kqiku
Kqiku Kqiku

Eshte kenge e mrrekullueshme❤🇦🇱🇦🇱

Πριν ημέρα
spartak skenderaj
spartak skenderaj

super kenge bravo kusho

Πριν ημέρα
Krenar Myrte
Krenar Myrte

Shume bukur

Πριν ημέρα
Televizoni Sarandë, Albania
Televizoni Sarandë, Albania

E groposa thelle une ne fshehtesite te shpirtit time.... e sa per pjesen tjeter ▶️ kjo keng shkone direkt per ishin im qe po e vuj dhe pas 5 vitesh si diten e parrrr 😭

Πριν ημέρα
Artan Kardhashi
Artan Kardhashi

BRAVO O ALNAN

Πριν ημέρα
Mira Musai
Mira Musai

Super kenge

Πριν ημέρα
Emanuela Hoxha
Emanuela Hoxha

Fantastike

Πριν ημέρα
Yllka Hoxha
Yllka Hoxha

Uuuaaauuu

Πριν ημέρα
Kevin Baho
Kevin Baho

2020 , ende degjohet :D

Πριν ημέρα
Sanija Kaziusanija
Sanija Kaziusanija

😘😘😘😘👏👏👏👏💖💖💖

Πριν 2 ημέρες
Afrovita Hysaj
Afrovita Hysaj

Albani i padiskutueshëm. Por Elgiti?? Mendova se kishte mësuar shqip Enrique Inglesias... bravo cuna... Po dëgjoj më në fund dhe unë një këngë shqip. 👍🤗

Πριν 2 ημέρες
Artur Cora
Artur Cora

Zera te Bukur muzike e Bukur por a Mund te me Thote Albani dhe Elgidi cfare eshte coco jambo qe bejne ate krahasim:je si coco jambo 🤣🤣🤣 vetem qe te rimoje teksti dhe vari lesht fjaleve qe skane kuptim.

Πριν 2 ημέρες
geri shtino
geri shtino

Alban je nona, i papare kurse Elgiti t rrije te produksioni nuk di me kendu o lale, sado t perpiqesh

Πριν 2 ημέρες
ledian xheneta
ledian xheneta

🤟🤟🤟🤟

Πριν 2 ημέρες
Tefta C
Tefta C

Sic na fal ti,emocione dhe gezim,te uroj te kesh gjith jeten tende,emocione dhe gezim.❤❤❤❤❤💜💜💜💜

Πριν 2 ημέρες
Αφροδίτη Χικα
Αφροδίτη Χικα

Ndoshta neser do te jet me mire se dje !!!!!!

Πριν 2 ημέρες
Eldi Postolli
Eldi Postolli

Ooo

Πριν 2 ημέρες
La vie est Belle
La vie est Belle

2020 e akoma me pelqen

Πριν 2 ημέρες
Angélique Dubois
Angélique Dubois

Je suis française et j'adore 🇦🇱🇦🇱❤❤

Πριν 2 ημέρες
Xhoana Toska Xhoana Toska
Xhoana Toska Xhoana Toska

shme e bukur u ket digjoj gjithe dite dhe ne ket kengen e coj ne makin sepse me me pelqwn sshume 😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 2 ημέρες
Phone Servis
Phone Servis

Nje cift kengetaresh per tu marre shembull dhe nje kenge e mrekullueshme qe nuk ka zevendesim 🌹🌹🌟🌟

Πριν 2 ημέρες
Perpaim BE
Perpaim BE

Sa e bukur është Shqiperia, sa e bukur është Kosova, sa e bukur gjuha Shqipe ! 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

Πριν 2 ημέρες
Gioia I Bona
Gioia I Bona

Ia kushtoj zemres time I ❤🙏

Πριν 3 ημέρες
sokol marku
sokol marku

Such a beautiful song love it

Πριν 3 ημέρες
Armando Vebiu
Armando Vebiu

😢

Πριν 3 ημέρες
Ornela Tola
Ornela Tola

Super kenge dhe me ne fund jo me fjal anglisht

Πριν 3 ημέρες
Flori Hysa
Flori Hysa

O fjal te pista O makina O vend i shpifur 100 ze i bukur 100 te mrekullueshem

Πριν 3 ημέρες
Fabjol Zeka
Fabjol Zeka

👏👏👏👏👏♥️♥️♥️♥️

Πριν 3 ημέρες
Martin Alilaj
Martin Alilaj

🥰🥰😘💞🎂❤️💖💐

Πριν 3 ημέρες
Martin Alilaj
Martin Alilaj

😥

Πριν 3 ημέρες
Bledi Kociu Kociu
Bledi Kociu Kociu

Super keng

Πριν 3 ημέρες
Valmira Belba
Valmira Belba

🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Πριν 3 ημέρες
Valmira Belba
Valmira Belba

Suksese zemer😘😘😘😉😉

Πριν 3 ημέρες
Esmeralda Francesko
Esmeralda Francesko

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 3 ημέρες
Pirlo Andrà
Pirlo Andrà

Super keng bravo

Πριν 3 ημέρες
marsel hazizi
marsel hazizi

Super albani me elgitin ishall ti shikojm prap bashk kush mendon di une💝💖💖💗💓💞

Πριν 3 ημέρες
Eriselda Idrizi
Eriselda Idrizi

kenge verore ☺️

Πριν 3 ημέρες
abina abina
abina abina

Yll Yll

Πριν 3 ημέρες
muhamed Rakipi
muhamed Rakipi

❤❤❤🎉🎊

Πριν 3 ημέρες
abina abina
abina abina

Yll

Πριν 3 ημέρες
Ednan Zeka
Ednan Zeka

Muhammad alej xelam

Πριν 3 ημέρες
gis. elda
gis. elda

Korrik 2020✌️💓

Πριν 3 ημέρες
Duygu Altıntaş
Duygu Altıntaş

🇹🇷🇦🇱

Πριν 3 ημέρες
Aila Vojkollari
Aila Vojkollari

💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💟💟💟💟💓

Πριν 3 ημέρες
Majlinda Topciu
Majlinda Topciu

Το καλύτερο τραγούδι ❤️

Πριν 4 ημέρες
Meligona Haxholli
Meligona Haxholli

You are albania🇦🇱

Πριν 4 ημέρες
Marjola Dukaj
Marjola Dukaj

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥰🥰🥰

Πριν 4 ημέρες
Tzovi
Tzovi

Where is that place it looks like paradise????😍😍😍please let me know I would like to visit your country!🥰❤❤

Πριν 4 ημέρες
lucas
lucas

South Albania. Dhermi Ksamil Saranda. Beautiful

Πριν 2 ημέρες
Kadri Osmani
Kadri Osmani

❤❤❤❤❤❤

Πριν 4 ημέρες
nieooj gotoy
nieooj gotoy

Shum bukur Alban 😘😘❤❤ me pelqen shum kenget tua

Πριν 4 ημέρες
Senada Mullaymeri
Senada Mullaymeri

super hittt m pelqen shummm😊😘

Πριν 4 ημέρες
Vaso Goxhaj
Vaso Goxhaj

Shumë këngë e bukur ! Bravo Alban !

Πριν 4 ημέρες
nieooj gotoy
nieooj gotoy

Alban,, Elgit jeni me te miret 😍🤩😘

Πριν 4 ημέρες
Leli Lelibeho
Leli Lelibeho

🍻🍻🍻🍻

Πριν 4 ημέρες
Lisa St
Lisa St

❤️🙋🏻‍♀️🇹🇷

Πριν 4 ημέρες
Alex Amarelo - Music
Alex Amarelo - Music

dude, I'm portuguese but I just loveee this tune! <3

Πριν 4 ημέρες
Majda Lagjini
Majda Lagjini

Kush e degjon ne 2020❤💟🤩💞

Πριν 4 ημέρες
Martesa Deutschland
Martesa Deutschland

2020 , kush e degjon ende? ❤️

Πριν 4 ημέρες
a1ver7ocar10s
a1ver7ocar10s

Ce resemble "calma" de Pedro Capo. Merci pour cette chanson. Je suis mexicain.

Πριν 4 ημέρες
Rezi Rezi
Rezi Rezi

Nice song

Πριν 4 ημέρες
Agim Hoxhaj
Agim Hoxhaj

Te kedoft zemra vlla suksese

Πριν 4 ημέρες
Ludo Vulai
Ludo Vulai

Wowww ka një jav që të paktën e nigjojm në shtëpi edhe 20 Her në ditë 😊😊👐👐👌👌👌👏👏👏👏

Πριν 4 ημέρες
Rock girl
Rock girl

👏👏👏

Πριν 4 ημέρες