London City
London City

Nuk jam me asnje parti e nuk me intereson politica ,po ketu ke folur realitetin Z Kryeminister ,te gjithe politicanet jane bishta lopate e vagona treni ,kemi nga 30 vjet ne Europe deshirojme te kthehemi 1 dite ne token meme se aty kemi shpirtin,po me sa shof korrupsioni e gjithcka eshte m,brapsht aty e na len te mendojme deri ku ?duhet ti heqesh te gjithe ballistat nga kuvendi ,se n,dryshe nuk perparojme si shtet perpara , respect ,flm.

Πριν ώρα
Callofduty Albania
Callofduty Albania

Nukel thot dhe pamjet jan te Lazaratit qr

Πριν ώρα
Avzi Ismaili
Avzi Ismaili

O zot gjynah ishalla e gjen. Edhe nje her duhet xhaxhi enver kti kombi se shkum per lesh

Πριν ώρα
Ernis Xhumari
Ernis Xhumari

A sikur ta kisha pas un ndonje makin parku aty e tma kishin prish kto sherifat.dhe pastaj le ti mbrojn ata policat qe kan kushurinj kta laskarat.se maksimumi 2 ore do do i shikonte i gjithe populli policat e pogradecit lakuriq.dhe ne vecanti prokurorin e rrethit qe i mbron nuk i shpall ne kerkim.

Πριν ώρα
Luan Seferi
Luan Seferi

Ku esht shteti ooooo hajdut shtet reagoni more ...E kan vjedh per prostitucion banvaki gjeni ata mut dhe burg futi

Πριν 2 ώρες
F.D. DRENICA
F.D. DRENICA

KU E KENI JU MILLIOMÄR SHQIPERIS A.. KU GJINEN.. PSE NUK VIN PER NDHIM.. PSE BACI P. EDHE NA NE KOSOVE KEMI NEVOJ PER NDHIM . PER SHPIA. SHKOLLA SHPITALE... JEMI EDHE NE TE VARFER

Πριν 2 ώρες
hshsbsb ds
hshsbsb ds

Sa gjynah sot po mashtrohen Vajzat e reja ner 16 vjet qka po beni more Njerz kshu ata jan femije vetem se po beni dy prinder te vuajn se nuk din as gje per jeten inshallah gjendet Vajza dhe kthehet pran familjes Amin

Πριν 2 ώρες
F.D. DRENICA
F.D. DRENICA

PO PO RESPEKT .. PER BACIN TONE.. POR EDHE SHQIPERIA E KA MILLIONÄRA... KU GJINEN A.

Πριν 3 ώρες
Genti Xhanari
Genti Xhanari

Ahahaha me t tshajt ky pederasti, tja perdhunosh grun e tja qish gjakn e fisit fisshkerrdhymit

Πριν 3 ώρες
Old Man
Old Man

Po car esht ky titull , pra mjalti u zbulua si vaksin!, a more laskar gazetar sa bythlypirsa jeni...

Πριν 3 ώρες
Tirana KOMBINAT
Tirana KOMBINAT

Fytyre ME Legen KURR NUK Kisha PARE. O gangster BANANESH Po TE MA Kishe bere MUA KETE NUK DO Te Kisha LENE mashkull gjalle Ne Shtepi O PLERA PLERA KURVA PROSTITUTA. UROJ QE SHTETI TE VEPROJ POLICA NE POGRADECIT TI VENE GISHTIN KOKES DHE MOS TALLEN ME LIGJIN .BURG KUSH SHKEL DHE TALLET ME LIGJIN.O PROKURORE DHE PARLIAMENT SHQIPETAR THYHEN BRINJET KETYRE MASKAREJ MAFIOZE PLERA. SE DO PLASI VETEGJYQESIJA. NDIHMONI DHE MBRONI POPULLIN .

Πριν 3 ώρες
Inis Jorgo
Inis Jorgo

...sa bukur e shpreh dhimbjen i madhi G.Leka! Ngushellime per ikjen e artistit !

Πριν 3 ώρες
Εύη τρ
Εύη τρ

Votoeni prap se erdhen votat

Πριν 3 ώρες
M Grf
M Grf

Un Jam rrit me Marjon ai ishte cun qe nuk vritet per Gjak e Mer shoku im rahmet pac ngushellime familjes ....

Πριν 3 ώρες
Fatmir Beu
Fatmir Beu

O gazetar kazani po ngele shtepi me shtepi per te ngrene qyl,,, po lereni fshatarin te punoj I qete, ,keta jane fshataret e varfer,keta fshataret hankohen kote,fshati jeton me mire se qyteti,,,,te rinjte vene e punojne ne greqi ne buqesi, e spunojne tokat e tyre ne shqiperi,, ja ku eshte puna e bolle brodhet neper bote o idjoter ,o rini e felliqur e dembele,,,,,

Πριν 3 ώρες
Old Man
Old Man

Bravo shume e vertet , kta gazetar aty ku del noj cop buk qyl sillen si qent e rrugave , kurse rinia demela...

Πριν 3 ώρες
Iliria Ilirians
Iliria Ilirians

Cfare njeriu ky dervishi shpifes manipulator I paguar Cfare rrace e keqe

Πριν 3 ώρες
Hyseni Vehbi
Hyseni Vehbi

krejt e pa fajshme e len me dal edhe quditet arsyen po dihet arsyja o kalavesh

Πριν 4 ώρες
Ilir Proi
Ilir Proi

Ke gjet se ça me itervistu vetem veteriner nuk esht ai

Πριν 4 ώρες
Sokol Zenelaj
Sokol Zenelaj

Kjo vetem nene nuk eshte

Πριν 4 ώρες
Pa Emer
Pa Emer

😢😢😢

Πριν 4 ώρες
Tim Gilmond
Tim Gilmond

O palla karit shkoni nshi se tan fmit e kumonistavejan

Πριν 4 ώρες
Roland Hoxhaj
Roland Hoxhaj

o usta 1 korniz ka 2500 bled her 20 korniza bejn 50000 bled ousta

Πριν 4 ώρες
Roland Hoxhaj
Roland Hoxhaj

@GeNo DhOsI faleminderit ....ora eshte 24 00. dhe une nuk e talla. te jeni mir

Πριν 3 ώρες
GeNo DhOsI
GeNo DhOsI

O usta quhen blete jo bled... Mos kritikoni te tjeret ne disa gjera kur sdini vete te shkruani se ju qesh bota.!!! Klb

Πριν 4 ώρες
F.D. DRENICA
F.D. DRENICA

SA HER SHQIPERIA E KA ME PLAN KOSOVEN ME TRADDHTU A... 1 HER NE KOHEN E AHMET ZOGU NA KENI SHIT.. SA VITE KEMI HIQ NE DORE SERBE A.. A E DINI QKA NA KA BAN SERBI.. E JU ME FLAMURA E DREKA E PRITNI SERBIN.. VALLAIN THACIN AQ MIR SE KENI PRIT... TI RAMA MOS FOLE PER KOSOVE .. JO JOB SE PRAP SHERRIN TA SHOJNA... PER KOSOVEN FOLE THACI .. BABA THACI KULLET PER KOSOVE... TI RAMA NESE JE AQ POLITIKAN E FORT NDREQE SHQIPERIN QOHE NALT .KUJDESU PER FAMILIETE VAFER E PER PLRQ SE SHUM KEQ E KAN PUNT.. ATHER KTHEHU KA KOSOVA .... NESE TE LEJON ME RRAS HUNT...

Πριν 4 ώρες
Astrit 12345678910
Astrit 12345678910

Këta llollj njeherz nuk të vlevshëm për shopërin

Πριν 4 ώρες
Laureta Sallaku
Laureta Sallaku

Nuk e duroj dot kur flet kjo prezantuese

Πριν 5 ώρες
Vangjel Frroku
Vangjel Frroku

Ne si shqiptar duhet ta ruajme njeri tjetrin jo ta sulmojme se ky vellai jon qe ju e sulmuat neser pa e ditur se kush jeni ju mundet tju shpetoj jeten respekte kaq mjafton ZOTI na dhente dashuri paqe per jeten

Πριν 5 ώρες
inter inter
inter inter

Mos hani mut kot me ba analizat e vrasjes jo kot jo plot jo leku jo ky..po hani grosh ma.mir sa hani mut..se edhe kot vriten per i fjal goje

Πριν 6 ώρες
Rhjejek Jsjsjsjjajsj
Rhjejek Jsjsjsjjajsj

Per.Edi.Ramen.se do.te bej deputete

Πριν 6 ώρες
L.k
L.k

Hahaha Keta began krime. . Shteti sbeka krime ??? Kush e mban ket vend ne makaber situate qe eshte ? Keta banane kriminel ? Keta nuk ngriten taksat e taksapaguesit.... Shteti ? Kur ben krime si kjo ? Ben popullin ta paguaj me vite me resht ... Vjen pastaj kerkojn voten ? Pika medias .. legena

Πριν 6 ώρες
Don tom
Don tom

Shqiptaria..Vlog ne Sarande..grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-m01cTqMvrUo.html

Πριν 6 ώρες
Ardjana Sulejmani
Ardjana Sulejmani

Grua trrime .vellezerit e tu prehen te qet se jua ke marr hakun.Krenar fmilja per ty Burrnesh Trropoje Respekt per familjen Haklaj

Πριν 6 ώρες
Gr Pappas
Gr Pappas

A re Ghon ! ci bere vetes ve kete moshe kaq te re ,

Πριν 6 ώρες
Taulant Bora
Taulant Bora

ata nuk i lan as litari duhet vetem karrikja eletrike

Πριν 6 ώρες
Diana Naikolli
Diana Naikolli

Ambra❤️❤️❤️

Πριν 6 ώρες
Nomi Sinani
Nomi Sinani

Moj shkerdhate moj kurvvee te vrafte zoti

Πριν 7 ώρες
Visar Zeqiri
Visar Zeqiri

Qka Osht ky titull kshtut racist!!?

Πριν 7 ώρες
Astrit Kallaku
Astrit Kallaku

Dikush faj ka. Ne folim se sna dhem gjo. I lutem zotit qe kurr mos e pafsha veten ne vendin e atij prindi

Πριν 7 ώρες
Toni Shehu
Toni Shehu

Shikoj shum komenta i lumt dora nenen sta qi njeri me zor un vrisja nenen un nuk vras dashnorin e grus vras grun se un me vra dashnorin e grus shkoj Burg gjith jetes e gruja prap do qihet.

Πριν 7 ώρες
Diana Naikolli
Diana Naikolli

Sa vajze suuper, turp te kete 😏

Πριν 7 ώρες
Shpresa Balliu
Shpresa Balliu

Tirana1993

Πριν 7 ώρες
Nezaqet Koci
Nezaqet Koci

M

Πριν 7 ώρες
Jakup Halilaj
Jakup Halilaj

Ne filozofin e njerzimit shkruen: nuk esht me rendesi vendi , me rendesi jan njerzit. ....

Πριν 7 ώρες
dezhavy zhezhavu
dezhavy zhezhavu

Ore ky eugleni ka lidhje me erion velian esht militant i ps jo se e thot saliu po ka qen dhe shoku im para ca vitesh u ba ky pilivesa me vra svriste dot i miz

Πριν 7 ώρες
Ymer Haxhiaj
Ymer Haxhiaj

E kan gjetur nga këta me ngjyrë dhe u marin fëmijët se nuk i mbron njeri të shkretët

Πριν 8 ώρες
Miki Miki
Miki Miki

Droga aaaaaa..

Πριν 8 ώρες
Tar Tanzan
Tar Tanzan

ZOTI I VRAFTË ATA QË VËNË ZJARRE! SHTETI DUHET T'I DËNOJ RËNDË DHE DUHET TË BLEJ PAJISJE MODERNE PËR T'I FIKUR ZJARRET!

Πριν 8 ώρες
Tar Tanzan
Tar Tanzan

Ngushëllime familjes! Shpirti i saj u prehtë në paqe! Por nuk kuptoj përse duhet t'i bëhet një varrim që i ngjan një varrimi shtetror me autokolonë të shtetit, me polici, etj.?!

Πριν 8 ώρες
Tar Tanzan
Tar Tanzan

Ngushëllime familjes! Shpirti i saj u prehtë në paqe! Por nuk kuptoj përse duhet t'i bëhet një varrim që i ngjan një varrimi shtetror me autokolonë të shtetit, me polici, etj.?!

Πριν 8 ώρες
Memi Mem
Memi Mem

Kur te behesh per ilaç do thote se ka kohe qe vepron virusi ne organe. E sigurte eshte mos ta marresh kete virus. Ilaçi ste shpeton gjithmone,ka perqindje te ulet ndikimi

Πριν 8 ώρες
Avni Shahini
Avni Shahini

Qa thot qky idjot

Πριν 9 ώρες
Anton Sokoli
Anton Sokoli

Te qifsha ropt ne bythe Nje mut si ata jeni edhe ju

Πριν 9 ώρες
Moijsi Guri
Moijsi Guri

Prap sekuestrime ,sju doli 7501 ku moret token trashgimtarve te kombit si vjedhsa per zgjedhsa e shqiptaret te mbyllur brenda 45 vjete ,tani largohen per dite nga atdheu i vet.

Πριν 9 ώρες
Kujtim Baloshi
Kujtim Baloshi

Lind pyetja vetvetiu, deri kur do vazhdohet kjo gjendje per cfare sigurie flet shteti ne parlamentin evropian kur me sy po shohim cdo dite vrasje dhe pasiguri ku jemi ne Afghanistan, Pakistan, siri kerkon shteti te integrohet ne BE me cfare kushtesh.

Πριν 9 ώρες
Andi Plenishti
Andi Plenishti

Nuk Ka fai moti Po jane telate e enverit

Πριν 9 ώρες
A c1988
A c1988

I vini flaken shqiperis i qini fisin

Πριν 9 ώρες
Shery Dery
Shery Dery

Nuk duhet shkatrruar as pd as ps ato Jane nji vjedhin shkatrrojn vendin ne emer te popullit keshtu ka ndodhur per 30vjet keshtu ndodh se nuk ka drjtesi cdo fjale tjeter eshte teuri

Πριν 9 ώρες
Lulzim Cani
Lulzim Cani

KA MORI DOREN EDHE MAFIA SHQIPTARE..

Πριν 9 ώρες
Kole Shllina
Kole Shllina

Bravo policia jeni te fort!! Po cani shpi more kara sa u merrni lek kti popull qe ska buk me hanger!!!

Πριν 9 ώρες
Isa B
Isa B

Kjo moderatorja gjykoj samt:gjith Shiptaret eKosoves jan kshtu:perveq PARLAMENTARVE.ubo gjykatse............e fort.

Πριν 9 ώρες
Lazer Kodra
Lazer Kodra

Sepse te gjithe ato figura qe permende ti jane spaku hahahaha

Πριν 9 ώρες
leonard metallari
leonard metallari

Keshtu rrjepet populli

Πριν 9 ώρες
Luana Dorsa
Luana Dorsa

Sa ka vajt grami i hidrosiklorikines pyte pak dr piperon

Πριν 9 ώρες
Ergest Kaja
Ergest Kaja

Ik ti o te qifsha rracen o kumunist se ju na lat 500 mbrapa botes o klysh kurvash

Πριν 9 ώρες
EURO CASA SRL
EURO CASA SRL

E tmerrshme ate vajz e kane genjy

Πριν 10 ώρες
Kleanthis Xhambeu
Kleanthis Xhambeu

Kurv qe re femijet oj putan muti oj fundurin po ska shtet ketu policija meret me fukarejnt jo mekete shemtiren

Πριν 10 ώρες
Kleanthis Xhambeu
Kleanthis Xhambeu

Note qifsha root ku ike oj kurv putane to mention burk per jet oj fis dere ti je baxhell fis kurve

Πριν 10 ώρες
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras

Repoert tv kanal idiotesh duhet te bojkotuar ,asnje shqipo nuk duhet te ndjeki gjoja lajmet idiote te ketyre palacove te gallkanit perendimor

Πριν 10 ώρες
Tropoja 4ever
Tropoja 4ever

Maks velo nuk do te vdes kurre sa te jete jeta mbi kte planet 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

Πριν 10 ώρες
Arjanit Shqipetar
Arjanit Shqipetar

Kam frig se ta po e mbysin ne burg e pshton pa vujt po ta torturojn avash avash qe ti dali shpirti me gazp

Πριν 10 ώρες
Humie Corja
Humie Corja

Shuume sakte foli ky zoteria I treti ne radhe Të gjithe të futen brenda ne burg sepse aty meritojn te jenë , besimi tek keta ka vdekur, keto te ndodhen mbas hekurave dhe te punojn ne miniera te mbushin 4vagonë secili me kusht, sepse SHQIPERIA JONË duhej te ishte nje TRANDAFIL që ta kishte zili bota dhe Jo nje peshtymë e botes,me gjithe ato miniera që vendi shqiptar ka , shqiperia edhte nje thesar qe per gjithe keto vite e kanë ngrenë vetem disa koka,dhe e kan katandisur ne kete menyrë, qe nje pjesë e madhe e shqiptareve te shqiperisë nuk kan buk te hanë e dikush fshin menderen me lek ne vend te letres higenike

Πριν 10 ώρες
Liri Kaliqi
Liri Kaliqi

E ku ka soak skemi fare besim tek drejtesia e re paku jo spaku sepse ata te soakut Kane vete Vila e pasuri gjithandej

Πριν 10 ώρες
Tirana Albai
Tirana Albai

Ahahhahah lot ik me genjeshtar

Πριν 10 ώρες
Tropoja 4ever
Tropoja 4ever

Maks Velo eshte vlere kombetare shqiptare .

Πριν 10 ώρες
FILAN FISTEKU 2020
FILAN FISTEKU 2020

Po ti smnjef mu o rr.k😂😂😂

Πριν 10 ώρες
Aegle Proud
Aegle Proud

po ik jepja gruan ramës që ti bëj një gojore se në pidh dhe në byth ta ka qirë more plehrë muti.... o i degjeneruar që na latë pas duke e votuar këtë plehrë mor të qifsha rracën dhe fisin motër-qirë muti.... bythëlëpirës pa taban....

Πριν 10 ώρες
nipce london
nipce london

E ka fajin edi rama . Kush vret te dali para qytetit te varet te behen 5 veta shembull e shifini do ndodhin me gje po I bejn keto gjera se eshte shteti kurv I mbron keta do qir ropt shteti I pari rama I dyti berisha 3 veliaj 4 Basha ilir meta etjr keta jan kurvat me te medha ne shiperi spo del ndonje budalla si keta te vej 1 klm Tritol ne ku mblidhen keta kelyshat te ikin ne pith te motres e shifeni do ket me budalliqe ne shiperi

Πριν 11 ώρες
Drita Imdulini
Drita Imdulini

o zot ndihmoi ketij prindi me gjet vajzen sa prekse bre 🙏🙏🙏

Πριν 11 ώρες
Bona Bengu
Bona Bengu

ato lotet e vajzes nuk e prekin

Πριν 11 ώρες
ALBANIAN NATIONALIST
ALBANIAN NATIONALIST

BOLL SE NA KENI CAR KARIN SHKERDHATA SOCIALISTA VDISNI O SHKERDHATA PEDERASTA MARXISTA LENINISTA QIFSHA RROPT O KOMUNISTA MUTI TREGONI EMRAT MOS NA BENI PROPAGANDA ENVERISTE SE NA KENI MERZITUR SHTET SHKERDHAT

Πριν 11 ώρες
ALBANIAN NATIONALIST
ALBANIAN NATIONALIST

PO RE PO SE VIRUSI IKU DERI NE SUPERMARKET DHE U KTHY IME PRAP

Πριν 11 ώρες
Qemal Ismail
Qemal Ismail

Do zoti e gjen sa me shpejt 🙏🙏 dhe sa per ate qe ka mare vajzen kape dhe masakroje se nga shteti jone ska shprese, keta pedofila qe genjejne femijet duhen eleminuar pa gjyq

Πριν 11 ώρες
Reta flatra
Reta flatra

Ku jan be kto njerez xhi jan te prekur me kovid ajde be se krejt rena bollni se i varosni njerzit per se xhalli

Πριν 11 ώρες
ALBANIAN NATIONALIST
ALBANIAN NATIONALIST

Na merziten

Πριν 8 ώρες
Luan Cela
Luan Cela

Large duart nga femijet dhe vajzat kreminele

Πριν 11 ώρες
AJ Lala
AJ Lala

Pot kontrodhohe .cdo dit nuk ngel kush me patent nje thyrje rregullash .te pa falshme sidomos vizat e bardha nuk rrespekton njeri ti vije turp cdo shoferi ce nuk rrespekto vizat e bardha .

Πριν 11 ώρες
Alketa Shehu
Alketa Shehu

Ato grat qe moren bleonen a jan ber nena vall????? Ne qoft se jo ,mos u befshin kurrrrrr.Nese po ,,ja u marshin femijet e tyre si bleonen ..Ta shofim ca do bejn ...o femra te poshterta ,o pise femra ,injorancat e dreqit , pa shpirt ....

Πριν 11 ώρες
sander syku
sander syku

Last snow o maj gad

Πριν 12 ώρες
Dona Kryeziu
Dona Kryeziu

Ky cuni me bluz me zigjir qe esht Blu ka vdek

Πριν 12 ώρες
Noizy Otr
Noizy Otr

ai Qe e ka djeg makinen Do qi familjerisht mbar e ca i mban lista e dasmes

Πριν 12 ώρες
Rolando gaxholli Rolando gaxholli
Rolando gaxholli Rolando gaxholli

Ca pret nga gramshaket deputeti I ps ka thene ne gramsh xhaketen me e var behem deputet kjo I thot te gjitha edhe Ardi Daullxhiun qe tall trapin Cani ke emisioni te kandidoj ps behet deputet

Πριν 12 ώρες
Kasem Lika
Kasem Lika

Ik moj kurv kari

Πριν 12 ώρες
Rhjejek Jsjsjsjjajsj
Rhjejek Jsjsjsjjajsj

Shteti.duhet.te mari masa se kshtu I.ithuet bjeri ti.bim. .shtet.mos flej...se kshtu.nuk.ecet.prepara

Πριν 12 ώρες
xhulio martini
xhulio martini

Ka mbaru aj vend sbahet kurr

Πριν 12 ώρες
Valerio Italy
Valerio Italy

Konferenc per shtyp nga leshi minister i brendshem.Ato nuk ishin pluma por kapsolla per ditelindje 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ prz a jeni popull mor plehra kta tallen e vjedhin qdo sek e ju nuk qoheni kurr per te drejtat mor popull pleher mor popull pa asnje lloj kuptimi nket jet e nket bot

Πριν 12 ώρες
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras

Ngushellime Gaz Leka

Πριν 12 ώρες
Nino Blushi
Nino Blushi

Ju si nuk ju ka shkerdhy zoti ropt tja u merrte jeten zoti qe sa keni dal nga nena juaj ju qe beni kshu gjenash ropt ja u qifsha o zot mallkim dhe vech mallkim per ju pidhropsha

Πριν 13 ώρες
Artin Arti
Artin Arti

po vjen koha qe rinia shqiptare te kuptoj qe leku i piset dhe i shpejte nuk te con askund...me pun krahu sigurisht qe nuk do kesh mercedes. bmw apo rang rover...por nje gje esht e sigurt...qe do ta kesh jeten e gjate..jeten mund ta mari vetem zoti..jo robi...

Πριν 13 ώρες
Denisa Mejdolli
Denisa Mejdolli

Ajo dihet👍

Πριν 10 ώρες
Arta Barahoxha
Arta Barahoxha

Vai cagare bythlepirsi rames

Πριν 13 ώρες
G E N I
G E N I

Vrituni qini ropt se jena shum popullsi e madhe

Πριν 13 ώρες
Blerta Devollaj
Blerta Devollaj

Ah keta femi sot ah ne prindrit meketa femi do vdesim para kohe jo na zoti po na meraku se nuk dëgjojnë u duket sikur idin te gjithaaa

Πριν 13 ώρες
Artin Arti
Artin Arti

MOS I BJER NE QAF MULIT...NUK E SHEF SA I URT ESHT BER. SI QINGJ...NUK NDIHET FARE DHE NUK SHIKOHET ASKUND...LENE SE ESHT BURR I MIR...E KA KUPTU QE ME BO HAM HAM...VETEM SA NDJELL HALLET....LENE TA GZOJ ATE VILEN SE GHYNAH...ME DJERSEN E BYT.. E KA...

Πριν 13 ώρες