Niko Gjuzi
Niko Gjuzi

E pavdekshme

Πριν 10 ώρες
David Tusha
David Tusha

ANGELA 💌💌💌💌💌

Πριν 11 ώρες
Eleni Kolete
Eleni Kolete

WEST SIDE FAMILY. 👑👑👑👑

Πριν 14 ώρες
zamira begah
zamira begah

Cfare zerash 😨😨

Πριν 15 ώρες
Eglantina Simoni
Eglantina Simoni

Kthehu pas ne kenge Ardit,kantautor si ty I duhen artit shqiptar!

Πριν ημέρα
Eglantina Simoni
Eglantina Simoni

Emocione te papershkueshme!Fantastik, si dikur kur pionier kendonit te dy.Ju mbaj mend ne kampin e pioniereve ne Durres.Talenti juaj I padiskutueshem!🌟🌟🌹

Πριν ημέρα
Teta Lola
Teta Lola

.

Πριν ημέρα
Silva Shuli
Silva Shuli

I still love this 👌

Πριν ημέρα
Klea Mjeshtri
Klea Mjeshtri

Sa e pelqeja kur kam qene e vogel 💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💖

Πριν ημέρα
Nixhuj Iqizhob
Nixhuj Iqizhob

Orinda Huta, e dua zërin tënd. Kur do i rikthehesh muzikës? Të lutem, riktheu në muzik. Sidomos me këngët e tua, duke i kënduar live. 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Πριν 2 ημέρες
Faire Demaj
Faire Demaj

Super❤❤

Πριν 2 ημέρες
Esmeralda Ester
Esmeralda Ester

Fantastike,bomb fare....

Πριν 2 ημέρες
Flora Pepa
Flora Pepa

Brav

Πριν 2 ημέρες
cuku peqin
cuku peqin

Super

Πριν 3 ημέρες
Beast Mode
Beast Mode

De dua Veronika...nuk e ke iden se sa te dua...je tatuazh ne zemren time....dashuri ne zemren time....se un do.....

Πριν 3 ημέρες
Capital t Butrinti
Capital t Butrinti

My cousin Ernest

Πριν 3 ημέρες
Bjori U
Bjori U

Jo se di o manok ste them dot lamtumir 😂❤ loti ujvar 😂😂

Πριν 3 ημέρες
Vasilika Hida
Vasilika Hida

ERVIS,JE YLLE, E HENE BASHKE,NA BERE TE QAJME,PER NENAT TONA,QE KEMI LENE,NE ATDHE,O YLLI SHQIPTARE,

Πριν 3 ημέρες
corfu xhoni Junior
corfu xhoni Junior

Shum bukur

Πριν 3 ημέρες
Gxx Official
Gxx Official

E vetmja kong qe nuk tbohet monoton ... po edhe qe tshtin me kcy edhe mi harru hallet e problemet ❤

Πριν 4 ημέρες
Miri Ceci
Miri Ceci

👍👍👍👍👍

Πριν 4 ημέρες
Jay Dal
Jay Dal

I love the music it rocks ♥️ . What language are they singing in ?

Πριν 4 ημέρες
herta
herta

Albanian

Πριν 4 ημέρες
Klajdi Berdufi
Klajdi Berdufi

T

Πριν 4 ημέρες
Tila Biba
Tila Biba

Super

Πριν 4 ημέρες
Wanderson Costa
Wanderson Costa

Eu amo essa música 😍🇧🇷

Πριν 4 ημέρες
Bukurie Hafizi
Bukurie Hafizi

E shkelwyer

Πριν 4 ημέρες
Rosa Skenderi
Rosa Skenderi

Aâx

Πριν 4 ημέρες
Gjergji Zakolli
Gjergji Zakolli

Elvis Dale dale

Πριν 4 ημέρες
Gjergji Zakolli
Gjergji Zakolli

Ylli baka Dale dale

Πριν 4 ημέρες
-A*W*P -
-A*W*P -

E përlote dynjan

Πριν 4 ημέρες
kostandinish
kostandinish

Te lumte FABJOLA se na kenaqe !👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 5 ημέρες
Taulant Avrami
Taulant Avrami

👏👏👏👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν 5 ημέρες
Enxhi Mersini
Enxhi Mersini

i hengsha zemren sa e mire eshte

Πριν 5 ημέρες
xhavit Bregaj
xhavit Bregaj

Gjith boten te kerkoja por si ty nuk gjej Besoje kur te them te dua ste genjej

Πριν 5 ημέρες
Jakup Berisha
Jakup Berisha

MIRANDA & VISARI - ITINERAR Visori: Ishte note e ftofte, Nje nate pa hene, I thame fjalet qe ne, si kishim thene Miranda: Nga al çlast, ne te dy Vendosem ti ndrrojme, kahjet ne jete, Por zemrat, nuk deshen te ndahen, me t' vertete Refreni: Itinerar, ne stacionin e ndarjes per ne jo nuk ka Itinerar, per zemrat qe vujane, rreptsisht thone e paskan ndale Itinerar, vetem per ne te dy, nuk ka destinacion Itinerar, zemrat tona, mbeten ne kte stacion Miranda: Ndarja erdhi tek ne, fare pa prite Dy lote ne syte e mi, me kane trondite Visori: Nga ai çast, ne te dy, Vendosem , ti ndrrojme, kahjet ne jete Por zemrat, nuk deshen te ndahen, me te vertete Refreni: Itinerar, ne stacionin e ndarjes per ne jo, nuk ka Itinerar, per zemrat qe vuajne thone, rreptsisht e paskan ndale Itinerar, vetem per ne te dy, nuk ka destinacion Itinerar, zemrat tona, mbeten, ne kete stacion Refreni 2: Itinerar, ne stacionin e ndarjes per ne jo, nuk ka Itinerar per zemrat qe vujon rreptsisht o no e paskan ndol Itinerar, vetem per ne te dy, nuk ka destinacion Itinerar, zemrat tona, mbeten, ne kete stacion JB 05.07.2020 P.S Nuk ka kenge te mire pa tekst te mire e te qelluar per ate kenge/melodi

Πριν 5 ημέρες
Jakup Berisha
Jakup Berisha

Shume kenge e mire dhe me tekst te mire, kjo eshte dashur te jete kenga fituese, BRAVO JU QOFTE

Πριν 5 ημέρες
Ira Tri
Ira Tri

Te dua dhe ti e di, sa here s'ta kam thene ta kam fshehur , JE VETEM TI ! !!!

Πριν 6 ημέρες
Nori 1
Nori 1

Kenge shume e bukur,ka tekst dhe interpretim

Πριν 6 ημέρες
Fatbardha Boci
Fatbardha Boci

😭😭😔😭😭😭😔

Πριν 6 ημέρες
Ornela ori
Ornela ori

Ah sa me digjet zemra po bej 5 vjet pa e perqafuar sa mall kam 😭😭😭😭

Πριν 6 ημέρες
Liljana Seitaj
Liljana Seitaj

👍👍👍bravo

Πριν 6 ημέρες
Eli Kodra
Eli Kodra

>>>ii>k>o8m>>>k>

Πριν 6 ημέρες
Bihan Thaci
Bihan Thaci

1:47 ku mund te jet ai plaku tani a mund te jet gjall 🤔

Πριν 6 ημέρες
Hafsa Hoxha
Hafsa Hoxha

Ylli mizikes se Tirones

Πριν 6 ημέρες
roni official
roni official

2020 HOU CIKE 😍 💔

Πριν 6 ημέρες
Hafsa Hoxha
Hafsa Hoxha

Perfect 👌

Πριν 6 ημέρες
Enkelejda Dedej
Enkelejda Dedej

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν 7 ημέρες
Hisnije Veliu
Hisnije Veliu

😭😭😭😭😭😭😭

Πριν 7 ημέρες
Misir Llangos
Misir Llangos

Ok but the😘😘😘😘😘😍😍

Πριν 7 ημέρες
lea lea lea
lea lea lea

Po kush eshte ai i pashpirt qe i ben dislike kesaj kenge?jam sh e permsllyar per mamin tim mezi pres ta takoj😭😭

Πριν 7 ημέρες
Angry Teacher
Angry Teacher

Don't understand a word but really like this song

Πριν 7 ημέρες
Gimi Arapi
Gimi Arapi

Beautiful song

Πριν 7 ημέρες
Blerina Memishaj
Blerina Memishaj

Me tekstin e kesaj kenge un do qaj perher sado vitet ikin 😭

Πριν 8 ημέρες
Mengolli Anjeza
Mengolli Anjeza

Ciao cugina

Πριν 8 ημέρες
Erjona Lika
Erjona Lika

ne 2020 like kush e degjon akoma , eshte nje super kenge ♥️🔥🔥🔥🔥🔥👏❤️💚🧡💛💜💚💚💚💚.

Πριν 8 ημέρες
remina osmenaj
remina osmenaj

Te videoclipi je ne kraps

Πριν 8 ημέρες
sam Shima
sam Shima

Altin shira Denisa gjezo ju pershtatet shumm kjo kenge jeni me te miret

Πριν 8 ημέρες
Jessy '
Jessy '

🖤❤ moj zeshkane

Πριν 9 ημέρες
Brunilda Gjata
Brunilda Gjata

Kenge super 🤗🤗🤗🤗

Πριν 9 ημέρες
frenck
frenck

Hopa hopa meng sto cazzo

Πριν 9 ημέρες
Teuta Gjyla
Teuta Gjyla

Sa here qe i degjo kenget e Arditit me krijohet nje qetesi shpirterore me duket sikur hallet dhe problemet e jetes kane marre fund .Duhet te rikthehesh perseri i paperseritshmi Ardit Gjebrea

Πριν 9 ημέρες
Alma Neli
Alma Neli

Prekse ze shume i embel

Πριν 9 ημέρες
Vasilika Hida
Vasilika Hida

O skifter, bukur gendon,po ndrroja nga nje here brimen e kavallit,te gjithe kenget e tuja me nje brime i bije,😂😂😂😂😂

Πριν 10 ημέρες
ana matraku
ana matraku

OMG amazing ❤🌸

Πριν 10 ημέρες
Klaudja Bega
Klaudja Bega

😭😭😭lum ata qe i Kane se nk ka si nena 😭😭😭kurr ne bote 😭😭😭

Πριν 10 ημέρες
Teuta Shabani
Teuta Shabani

i

Πριν 10 ημέρες
Nadire Picari
Nadire Picari

Bilbili i Tironës i a shtoftë Zoti jetën

Πριν 10 ημέρες
Landi Pepa
Landi Pepa

H

Πριν 10 ημέρες
tarkan allushi
tarkan allushi

Ata qe i kane bere dislike kenges sjane mire besoj se kjo kenge meriton vetem pelqime.

Πριν 11 ημέρες
Arqile Konda
Arqile Konda

O SA BUKUR , SA BUKUR oh SA me MUNGON e EMBLA IME .KU TA GJEJ ??

Πριν 11 ημέρες
altin hasani
altin hasani

Brravo Ertjola, je e mrekullushme, me kenget dhe zanin tend na kenaq zemrat tona,💙💙💙 Respekte 🌷🌷🌷👍

Πριν 11 ημέρες
Bona Rexha
Bona Rexha

Sprrr akm e degjoj

Πριν 11 ημέρες
Neki
Neki

O zot o nan plasa per ty😭😭😭😭

Πριν 11 ημέρες
Liridon Mema
Liridon Mema

te rrenqeth trupin,ky ze brilant qe kendon per mamen!me fuqin e shpirtit.Bravo mishel mama meriton perkushtimin e plot gjith jetes!

Πριν 11 ημέρες
Xhovan Ndosha
Xhovan Ndosha

keng shum e bukur

Πριν 12 ημέρες
Eltion Ceno
Eltion Ceno

Anxhela peristeri

Πριν 12 ημέρες
Amelia Llukaj
Amelia Llukaj

Kenge e mrekullueshme si gjithmone Ardit Gjebrea me hite.👏👏

Πριν 12 ημέρες
Adriatik Hima
Adriatik Hima

Kenge e bukur dhe dhimbshe

Πριν 12 ημέρες
Adriatik Hima
Adriatik Hima

😭😍

Πριν 12 ημέρες
Gledis Hida
Gledis Hida

Medi Zena

Πριν 13 ημέρες
Katerina Fasko
Katerina Fasko

Bravo per mua ini grubi me i mir ne shqiperi🌟🌟🌟🌟🌟

Πριν 13 ημέρες
Klea Mjeshtri
Klea Mjeshtri

Rrofte edhe rrofte cameria 💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼

Πριν 14 ημέρες
sonila rrodhe
sonila rrodhe

Cfare mund te them per ty Pirro??Je cantautori me i mire !Kengetari im i preferuar😍😍🤩🤩

Πριν 14 ημέρες
jona
jona

2022?

Πριν 14 ημέρες
Rikard shyti
Rikard shyti

Kengetare e plotesuar ,te bekofte zoti je e pakapshme ,te lumte , 🍀🍀🍀🍀

Πριν 14 ημέρες
Rikard shyti
Rikard shyti

Kengetare e ralle 🌻

Πριν 14 ημέρες
Xhoel Shameti
Xhoel Shameti

Ai degjon 2020 like

Πριν 14 ημέρες
Xhoel Shameti
Xhoel Shameti

Hop cike cike

Πριν 14 ημέρες
Edi Pelingu
Edi Pelingu

☆☆☆NO COMENT ☆☆☆10☆☆☆

Πριν 15 ημέρες
dumbbitch 123
dumbbitch 123

Afrona bithon

Πριν 15 ημέρες
xhoana paja
xhoana paja

Shum kenga e bukur te lumt Goja

Πριν 15 ημέρες
Ylvije Parllaku
Ylvije Parllaku

T'ka fal zoti at za të bukur . Hallall.

Πριν 15 ημέρες
Suela Bllaca
Suela Bllaca

O yll goje emel te rujt zoti sa bukur knon

Πριν 15 ημέρες
Albana Arifi
Albana Arifi

Shum kenge e mire, suksese 🤗

Πριν 15 ημέρες
Jeta Koni
Jeta Koni

Bravo artjola je unike te kendoft zemra perher ethjejsht keshtu rri te adhurojn te gjith

Πριν 15 ημέρες
elina fejzulla
elina fejzulla

Sa mir e kendoni ju te dy

Πριν 15 ημέρες
Diti M
Diti M

Ky nuk ka ze, dhe ate ze qe nxjerr e ka te shpifur, nuk durohet.

Πριν 15 ημέρες
No Name
No Name

e cilit vit eshte kjo kenga?

Πριν 16 ημέρες
VioletSubs
VioletSubs

Love it 🥰 💕

Πριν 16 ημέρες
Maria Mariandoci
Maria Mariandoci

Super kenge nga super kengetar me nje super ze qe te renqeth mishin, e kush mund ta kendonte me mire se 🙏🏻❤😘😍Evisi te lumte goja nje kenge kaq e bukur per nenen e shtrejt🤴👸😍♥️

Πριν 17 ημέρες
Gimi Arapi
Gimi Arapi

Sa bukur kendon altin

Πριν 17 ημέρες