Castriot1
Castriot1

Leli Je Brilliant. Sokol Palla B lepirsi nuk te meriton ne studjo.

Πριν 27 λεπτά
Artan Prendi
Artan Prendi

Mir ja bani. Me Telefon acaron situaten. Per kry ja Kisha thy

Πριν 46 λεπτά
Castriot1
Castriot1

Sokol Palla Je kthyer i Neveritshem. Edhe Vasjari Bubi Kacurrel i Neveritshem. Shof dhe Adhuroj Vetem Gjekmarkaj&Leli dhe te Madhin Lubonja.

Πριν 51 λεπτό
Robert Zefi
Robert Zefi

Ushtri terrorista

Πριν ώρα
Bjorn Johansen
Bjorn Johansen

Lopa lope ngel. I shkretj popull nga kush pret.

Πριν ώρα
Anonymous Albania
Anonymous Albania

Nuk kemi shtet prandaj bejne lloj lloj pislliqesh keta 👎👎

Πριν 2 ώρες
Elsa Wolf
Elsa Wolf

Kam pershtypje sikur ky zoteria po shfrytezon dhimbjen e njerezve te trishtuar per te bere reklame te keqe per Ramen. Ne vend te theksoje c'fare ka bere Rama gabim duhet te perqendrohet ne ate c'fare ai do beje per keta banore. Ndoshta e kam gabim por une degjoj ketu vetem se c'fare ka bere Rama jo drejte , nuk degjova c'fare ka ndermend te ndermarre ky zoteria. C'fare ndermerr ti zoteri per te ndryshuar keto kushte ku jetojne keta njerez???? Njerezit kane nevoje per ndihme dhe jo per pallavra.

Πριν 2 ώρες
Bledi1115 R
Bledi1115 R

Ghithe shqipetaret jane halleghi the kure jane mire

Πριν 2 ώρες
The Human
The Human

O zot sa gjyna nuk I shikoj dot zoti I ndihmofte

Πριν 7 ώρες
berati99
berati99

profesor? kush eshte profesor o dele nje trap mashtrus eshte njeri i shpifur bastard

Πριν 7 ώρες
666
666

Ore ju budallenje kari.Une per vete edhe familja ime jemi pagan nuk e nderruam kur fene as kur erdhi ketu roma as kur erdhi Turku,por respekt per Erdogan edhe per Turqine qe na kane ndihmuar ne shume raste.Nuk me intereson ciles fe i perkasin perderisa na kane respektuar edhe ndihmuar ne me e pakta qe mund te bejme eshte ti falenderojme edhe ti jemi mirenjohes.Por fatkeqesisht shumica e Shqipetareve sot nuk jane Shqiptar por te ardhur nga vatikani edhe anadolli keshtu qe nuk e dine cfare eshte respekti edhe kthimi i respektit.

Πριν 8 ώρες
Geno Geno Kamberaj
Geno Geno Kamberaj

Bjeri qija ropt e kan bler shpin me milliona

Πριν 8 ώρες
Noizy Shakur
Noizy Shakur

Holocaust?

Πριν 9 ώρες
Eduart Bexho
Eduart Bexho

te digjosh lubojnat eshte, sikur nje i cmendur te japi leksione per cmendurine,ta fillojme me lubonjen e mad ,nje idiot ku nuk kupton se ku ishte dhe kujt isherbente,hyri ne burg,ne burg futen dhe lubonjen e voqe ,siduket per rebelimin e te atit ,keta ishin semundija e kohes ku degjenerimi komunist ,po dilte mbi kokat e njerezve te thjeshte dhe te varfer,privilegjet e ketyre mastrave,te nje sistemi tani te koruptuar ,donin te argetoheshin ne kuruzin e nje populli te varfer .ato kujtonin se ishin elitat e vendit . sot pinjollet e degjeneruar te komuniznit japin leksione ne kapitalizen ,o zot o zot ozot

Πριν 9 ώρες
Genci Tahiri
Genci Tahiri

Paske probl me netin lali leider ven dhe tjerve me komentu se sje vetem.

Πριν 7 ώρες
Eduart Bexho
Eduart Bexho

te digjosh lubojnat eshte, sikur nje i cmendur te japi leksione per cmendurine,ta fillojme me lubonjen e mad ,nje idiot ku nuk kupton se ku ishte dhe kujt isherbente,hyri ne burg,ne burg futen dhe lubonjen e voqe ,siduket per rebelimin e te atit ,keta ishin semundija e kohes ku degjenerimi komunist ,po dilte mbi kokat e njerezve te thjeshte dhe te varfer,privilegjet e ketyre mastrave,te nje sistemi tani te koruptuar ,donin te argetoheshin ne kuruzin e nje populli te varfer .ato kujtonin se ishin elitat e vendit . sot pinjollet e degjeneruar te komuniznit japin leksione ne kapitalizen ,o zot o zot ozot

Πριν 9 ώρες
Eduart Bexho
Eduart Bexho

te digjosh lubojnat eshte, sikur nje i cmendur te japi leksione per cmendurine,ta fillojme me lubonjen e mad ,nje idiot ku nuk kupton se ku ishte dhe kujt isherbente,hyri ne burg,ne burg futen dhe lubonjen e voqe ,siduket per rebelimin e te atit ,keta ishin semundija e kohes ku degjenerimi komunist ,po dilte mbi kokat e njerezve te thjeshte dhe te varfer,privilegjet e ketyre mastrave,te nje sistemi tani te koruptuar ,donin te argetoheshin ne kuruzin e nje populli te varfer .ato kujtonin se ishin elitat e vendit . sot pinjollet e degjeneruar te komuniznit japin leksione ne kapitalizen ,o zot o zot ozot

Πριν 9 ώρες
Eduart Bexho
Eduart Bexho

te digjosh lubojnat eshte, sikur nje i cmendur te japi leksione per cmendurine,ta fillojme me lubonjen e mad ,nje idiot ku nuk kupton se ku ishte dhe kujt isherbente,hyri ne burg,ne burg futen dhe lubonjen e voqe ,siduket per rebelimin e te atit ,keta ishin semundija e kohes ku degjenerimi komunist ,po dilte mbi kokat e njerezve te thjeshte dhe te varfer,privilegjet e ketyre mastrave,te nje sistemi tani te koruptuar ,donin te argetoheshin ne kuruzin e nje populli te varfer .ato kujtonin se ishin elitat e vendit . sot pinjollet e degjeneruar te komuniznit japin leksione ne kapitalizen ,o zot o zot ozot

Πριν 9 ώρες
Trip cosi
Trip cosi

Tos KADRIU 😄😄😄

Πριν 10 ώρες
Elona Isufi
Elona Isufi

Sa mjerim per keto gazetare, qe nuk di te formojne nje pyetje teper te thjeshte.

Πριν 11 ώρες
leonymontana
leonymontana

Bravo Fatos vetem te verteten flet

Πριν 11 ώρες
eric antoine
eric antoine

Ti ke respekt po nuk rri pa flet. Taravel.

Πριν 11 ώρες
October
October

Zoti Meçe duhet me pak kujdes me retoriken. Protagonizmi juaj ka filluar te behet pak i tepert.

Πριν 11 ώρες
Dhurata Sefaj
Dhurata Sefaj

Po' pse moj zonje I trego e se è ka shkund apo demtuar burrin Duke e ditur qe qe ti marin direkt femijet po' megjithate jam shum shum e lumtur qe I paske mar vajza

Πριν 11 ώρες
Lefi Sallata
Lefi Sallata

KY inxhinieri punon me shume karta

Πριν 11 ώρες
zagaripi 88
zagaripi 88

Analisti me i mire ne shqipri

Πριν 11 ώρες
Valbona Hoxha
Valbona Hoxha

Kure degjoje te gjithe eksperte , inxhinjera , politikan punonjsit e pushtetit lokale nje pjese e mediave, drejtesia, te gjithe po mundohen te zhdukin provat ashtu si tha Ngjela dhe te jystifikojn fajet e gabimet e te mbulojn djellin me shoshe, shqiperi do ndrroje vetem ne se Amerika dhe BE do ta çojn reformen deri ne funde dhe per nje here te vetme te zbatohet ligji, athere fajtoret do kalojn para gjyqit e do marin denimin e merituar, ne te kunderten po dolen pa lagure edhe mbas kesaj tragjedie , athere mjere per shqiperin e shqiptaret se gjithça do vazhdoje si ne keto 30 vjete Me pak fjale nje ferre i vertet.....

Πριν 11 ώρες
Nina Nina
Nina Nina

Ti e denoncove pse genjen matilda po genjen qeltas

Πριν 12 ώρες
Vera Kurti
Vera Kurti

Be sat mundesh , se populli i shef te gjitha !!! Sat kesh munci , zoti esht i madh ! Jemi me ty ! 👍🇦🇱

Πριν 12 ώρες
Vera Kurti
Vera Kurti

Rama , ty te do populli dhe jemi shum !!!!! ☀👍 🎆

Πριν 12 ώρες
Vera Kurti
Vera Kurti

Vetem ti 🙋

Πριν 12 ώρες
Haxhi Aliaj
Haxhi Aliaj

Kurre njerz nuk bahen shqipriese valla jo

Πριν 12 ώρες
Lefi Sallata
Lefi Sallata

Sa bukur e tha.. Te ecesh ne bore me sandale dhe qeleshe

Πριν 12 ώρες
Xhezmi Elmazi
Xhezmi Elmazi

Zoti mose ta hupt per ket mund qe e bejni

Πριν 13 ώρες
Sinan Kolloni
Sinan Kolloni

Dursin duet rrrafshuare dhe mbjelle bari ,lule,dhe, peme.

Πριν 13 ώρες
Sinan Kolloni
Sinan Kolloni

Ne Kosovaret nuk e hame me .

Πριν 13 ώρες
Jim Morrison
Jim Morrison

Ciles parti i perket ky zoteria? Nje fjalim kaq i gjate pa shenime.. bravo!

Πριν 13 ώρες
Lym zalla
Lym zalla

o fatos ke maru o rrot kari

Πριν 13 ώρες
shqiponja
shqiponja

batutat e Duçes . Duçe ta bën mu.

Πριν 14 ώρες
Musa Fredi
Musa Fredi

Hik or mashtrues . Po te pakten respekte per te vdekurve. Leket e kesaje feste duhet derdheshin ne fondet e te demtuarve. O ropqir muti . O rrace e qelbur. Jeni si pinoqeti . O legena.

Πριν 14 ώρες
ilir shabani
ilir shabani

NI POPULL QE SDI TA FALENDEROJ NJERIUN - AI POPULL NUK DIN TA FALENDEROJ AS - ZOTIN - E AS VETEN - TEPER SHUM QE PO NA MBAN KJO TOKE. NE NUK dim ta DALLOJM MIKUN nga ARMIKUN

Πριν 14 ώρες
Engel Styla
Engel Styla

Keta 20 vjecaret izraelit jan inxhinier 😂😂 nga keta njeri do jet inxhinier te tjeret sipas mendimit tim jan vetem Agjent per kete pune jan njishat me te miret ne te gjithe Boten.. Por kan nji te keqe vrasin mysliman dhe per te mos i ikur pasuria martohen me kushurinjt e pare te vet..

Πριν 14 ώρες
ilir shabani
ilir shabani

SHUM KEQ PER NE QE NUK DIM TA DALLOJM - MIKUN nga ARMIKUN - NGA KY BURRRRR ( erdoganin ) DHE NGA POPULLIT TURK QFAR TE KEQE PATEM Oooo HIENA Oooo LEGENA - Ooooo popull QORAP - JU TE MIRDITËS a e mbani mend Tek hidrocentrali qfar bët me flamurin Turk ????? Si dhe ne - TIRAN - per at pllakën 1 metër katror qe u mblodhet si GRAT te gjith HIENAT e katundit - EVROPA UL BISHTIN NDERSA TURQIA E SHTRIN DOREN PER POPULLIN Shqipetar -

Πριν 14 ώρες
Elona Lena
Elona Lena

Po amon o burr ca je tu bo ti pash zotin si kryetar shteti me shum po bojn fondacionet amon o burr se na hape barkun po vazhdo ndertoju shtepite a ke zot a ca ke se thane feminet nga i ftohti neper cadra o c te them un ty

Πριν 14 ώρες
edi ed
edi ed

Dikush te me ndricoje ... c’pune ka Kryeministri me dritat e Pemes se krishtelindjeve te kryeqytetit?! Nuk mund t’ja le kete kenaqesi eunukut te tije ne krye te Tiranes?!

Πριν 14 ώρες
AlbPjer1
AlbPjer1

vazhdoni ju vazhdoni te degjoni zera te tille si ky "doktor allamudhi" sepse ne "rruge te duhur" jemi drejt "zhvillimit dhe perparesise", "paqes dhe bashkimit", "dashurise per njeri-tjetrin", sepse nuk ka se kush te na e tregoje vetem ky Fatos Kortolla

Πριν 14 ώρες
Sinan Kolloni
Sinan Kolloni

Lubonja njerzit duhne te vendosin per ndertimet se ku dojne .

Πριν 14 ώρες
Marjus Fasko
Marjus Fasko

Eto

Πριν 14 ώρες
shqiponja
shqiponja

i di komandanti por nuk është i aftë të bëj as gjë !.

Πριν 14 ώρες
Jag Jag
Jag Jag

😂😂😂😂 kar pa brir

Πριν 15 ώρες
Leotina
Leotina

Mashtrus

Πριν 15 ώρες
Brahim Shabani
Brahim Shabani

Njehere nje koment me vende ne nje kohe te keqe qe ska ku shkone me keq. Te Lumte! Tani Kombi gjitheandej eshte bere nje, bejeni edhe politiken per kombin dhe tokat tona ILIRE.

Πριν 15 ώρες
Marsela Hasani
Marsela Hasani

Qyq qyq nuk thojne shyqyr na ruajti Zoti nga termeti .Shkojne e vriten vet ...A o popull mos shkoni deri ne vrasje te njeri tjetrit,lerini prinderit e familjen tju gezojne e te jetojne ne Paqe 😔🙏🙏

Πριν 15 ώρες
Ilir Domi
Ilir Domi

Ore ca esht ky laerti artist o politikan apo rruspia e rames

Πριν 15 ώρες
Sangio Bodini
Sangio Bodini

a mor edo ca populli jemi

Πριν 15 ώρες
leone leone
leone leone

O Ramë poshtërsira, mos na përkul, tek pushtsit 500, vjeçarë, me Erdogan ,diktatorit , që po bën gjenocid në Kurdistan

Πριν 16 ώρες
Moza Hila
Moza Hila

Te bekofte i madhi zote o Edi Rama

Πριν 16 ώρες
Safet Veizaj
Safet Veizaj

Ik legen ti je me ramen te jep rama miljona qe te besh ,gjoja opozit ne syte e botes,turp te keni...largohuni nga ai parlament lereni ramen vet...

Πριν 16 ώρες
Roma Fiore
Roma Fiore

Po' su la faj Zoti Rama u ka faje 1991 -1997 qe Shin si pula tokat shqyptare Duke mbushur xhepat sala me shoke dhe populli PUNOJE pa' kriter pa' planimetri pa' rregulle ska faje Rama

Πριν 16 ώρες
thanasis
thanasis

Shum e vertet te ashper keni qen vetem me te doptit, ishalla vendoset drejtesia per te gjith nje lloi.

Πριν 16 ώρες
Roma Fiore
Roma Fiore

Ju nuk fitoni as nuk preparino kurre gjynahet e Rames qe ja beni pa' Drejtesisht u niente kokes

Πριν 16 ώρες
Roma Fiore
Roma Fiore

Ti ben politike te terorit ndajs shwyptareve te ndershem e ti nuk ke puls me ndimuar popullin

Πριν 16 ώρες
Erlisa Berisha
Erlisa Berisha

Bravo jeni qift I mrekullushem ju uroj lumturi gjat gjith jetes suksese

Πριν 16 ώρες
Roma Fiore
Roma Fiore

Rilindi sali Berisha Drogen krimin e shkatruan shqyperin

Πριν 16 ώρες
Roma Fiore
Roma Fiore

Jane pergjegjezit komunat nuk Duhet marre me larg se Kane faj afersia se nga thumana ne tirane ashte large .per l'energia e Ndertimit Jane pergjegjezit 1991-1997 ku dhien territorio shqyptare kriminelet sala me shoke modhes i hyri krimbi e molla pas vdekjes Enver Hoxhaes shwyperia u kethye ne anarshi vrasie e tyrp

Πριν 16 ώρες
Fatmir Luca
Fatmir Luca

Sa gjynah perkthesi

Πριν 16 ώρες
Leonard Sulaj
Leonard Sulaj

E perkthen shume mire..

Πριν 2 ώρες
bardha mehmedi
bardha mehmedi

Pse su paraqite ti me.perkethy masi spo te duket mir perkethysi .mir a po keq te paktrn e kuptove ti .

Πριν 10 ώρες
Frange Kola
Frange Kola

O zot i madh ku jan ndimat si qan kjo vajze e vogel 😢😢😢😢

Πριν 16 ώρες
Mira
Mira

Arber Hajdari bravo 🙏❤ Mos u merr me ato qe ke ne studio

Πριν 16 ώρες
Chloe Tahiraj
Chloe Tahiraj

A ka shpetu ky djali😭😭😭😭😭😭

Πριν 16 ώρες
Hajdar Blloshmi
Hajdar Blloshmi

Y

Πριν 16 ώρες
Vera Kurti
Vera Kurti

O Edo , kurajo 👍

Πριν 16 ώρες
Aranit Bala
Aranit Bala

Kisha deshire te ishte me i ashper dhe me i prere ne komunikim, jo gjithe kohes ë..ë...ë...ë..si i pasigurt. Nejse te gjithe ne sherbim te pushtetit te Rames jane besoj. Vk me pak fjale..ë...ë...

Πριν 16 ώρες
ARDI Live
ARDI Live

Ju qifsha allaun ne bythe

Πριν 17 ώρες
Arber 1111
Arber 1111

jan perdor per pun te pista kan trasportuar mut hahhahh

Πριν 17 ώρες
Mino Kadriuu
Mino Kadriuu

Gjeja me e bukur qe mund te bej njeri nuk te ka ndryshu fama respekt kampion

Πριν 17 ώρες
denisdrennan
denisdrennan

Shteti nuk eshte aty tu ndertoje shtepi falas njerezve. Mund ti ndihmoje perkohesisht me ndihme emergjence, por qytetaret jan pergjegjes vet per pronen e tyre. Shteti nuk mund ti marre para nje kamarieri ne Vlore qe ska shpi fare dhe tu ndertoje shtepi ketyre qe i ndertuan pa leje, ne toke te zaptuar dhe nuk i suguruan.

Πριν 17 ώρες
victor victor
victor victor

Eeeeehhhh GOMAR mjer ai popull se tek kush po kerkojn derman .

Πριν 18 ώρες
Stela Hilliker
Stela Hilliker

God bless you Izrael pipell

Πριν 18 ώρες
Ilir Maqedonci
Ilir Maqedonci

Djemet e fisit kolaveri i kan ren shum me qaf Dialit Daci kan qen shum pisa kolavert ai veten e vet ka mbrojt dhe mir u ka ber dy duar per nje kok jan

Πριν 18 ώρες
Elton Hysa
Elton Hysa

Ju jeni moter qira

Πριν 19 ώρες
Elton Hysa
Elton Hysa

Malsorit si ka hije me qene komunist

Πριν 4 ώρες
Albert Ndoja
Albert Ndoja

@Elton Hysa epo cfar ti thuash popullit shqiptar akoma mashtrohen me perralla te ketyre, popull kafsh ne 2020 hala nuk ken zen mend tjetri del e i puth doren kti legenit te gjat naj dit do dali noj ni ja merr ne goj pyt jena rrac e qelbur !!

Πριν 11 ώρες
Elton Hysa
Elton Hysa

Ty te lumte goja

Πριν 13 ώρες
Elton Hysa
Elton Hysa

Te dy gra qima

Πριν 13 ώρες
Albert Ndoja
Albert Ndoja

Ne vecanti ky lali kurva!!

Πριν 14 ώρες
kader Lushaj
kader Lushaj

far gjak leshit po hin me vjedh edhe gjak..

Πριν 19 ώρες
Ali Baba
Ali Baba

Po ti e dike te verteten. Pse se man amanetin pra. Se keme dhan llogari

Πριν 19 ώρες
STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

Si ka mundesi per 3 muaj jan djeg shum makina. Keta makina jan perdor per pun te pista prandaj i djegin.

Πριν 19 ώρες
Asllan Alla
Asllan Alla

O Katunar

Πριν 19 ώρες
Merfi Oxa
Merfi Oxa

Ku ke fe dhe profet ti mor zorraxhi po ishalla te ndihmojne ato bosat e li djes me ndonje lek per popullin Shqipetar se te jete per ty ahaaaa.

Πριν 20 ώρες
Afrim Imeri
Afrim Imeri

I lyve shkallet e pallatit erion😂😂😂

Πριν 20 ώρες
Lirica Adamo
Lirica Adamo

po PSE moj zonje kur e PE qe ishte i semure PSE bere dy femije apo ju pelqen kur jini fajtore vetem ju grate beni fajtore burat

Πριν 20 ώρες
nero
nero

Po qa kan dasht kta jahudi te flliqt, ne Shqipri kta ku ka musliman ja shtin flaken.

Πριν 20 ώρες
Mejrem Ademaj
Mejrem Ademaj

Allhu. Ju. Rujet. Ooje. Bose. Po. Zoti. Si. Te. Paska. Fale. Zoje. Koke. Ober. Allhu. Ju. Rujet☝️👃🥂❤loqke. Koki. Ju. Tujet. Zoti

Πριν 21 ώρα
nero
nero

O I keqi I shqiptaris o qeni I flliqur po goj te madhe ke o edi mrapsht.

Πριν 21 ώρα
Meti Selmani
Meti Selmani

Kret rend familjen ta qifsha qka ki gjall eqka kan me lind kurvat eshpis robt ti qifsha kush karin je ti me ja thy telefonin e njerit e kurvat e shpis ti qifsha bre sta qiva at non kurv met lind en durrs e met nxjerr copa e grima po ata njerz pa fajshem qe vdiqen bre u qa mki nxee familjen ta qifash peder i karit.

Πριν 21 ώρα
Keyboard Mouse
Keyboard Mouse

Izrali nuk ka ndihmuar ndonje shtet por ka shkaterruar e korruptuar shume shtete te botes dhe mos prisni ndihme nga izraeli sepse jane djalli dhe ju e dine se cfar ju jepe djalli.nuki kuptohen kembet atyre tymi i dele mbas 20 viteve .

Πριν 21 ώρα
Gazmir Gazmir
Gazmir Gazmir

Sa njerz koti jeni aman.. po ca ka noizy me e sha me ato fjale more goj flliqt?? As ne kto raste sen rrini pa sha 🤫🤐🤐🤐

Πριν 21 ώρα
Bale Hsdzcö9o123rqltkx
Bale Hsdzcö9o123rqltkx

E pyet per ke te shkoj mendja . Po kta te ngratit as nuk kan gren e as nuk kan ber pushim duke u munduar te shpetojn jet Zoti ju bekoft zjarrfiksit shqipetar

Πριν 21 ώρα
Dhurata Vecani
Dhurata Vecani

Po ju ku ishit dhe nuk i degjuat apo nuk ju interesonte se me sa dime ne populli i shkrete ju keni qene gjithmone ne pushtet perse na i thua sot

Πριν 22 ώρες
Ilir Sharra
Ilir Sharra

Zoti bekofte izraelin God bless Israel

Πριν 22 ώρες
Artin Arti
Artin Arti

PO FAZLLICI KU I KA TOKAT....

Πριν 22 ώρες
Bale Hsdzcö9o123rqltkx
Bale Hsdzcö9o123rqltkx

Te shpeshtosh nje jete si te shpetosh ter boten. Zoti ju shperbleft 😥😥

Πριν 23 ώρες
Fatmir Zeqiri
Fatmir Zeqiri

Ju lumtë ori studente ! Me të vërtetë, këto janë kërkesa me vend, të cilat një burrë shteti, do të duhej patjetër ti plotësojë për rininë studentore të vendit, sepse ata janë e ardhmja e këtij vendi.

Πριν 23 ώρες
b4Binzi KING
b4Binzi KING

Tash prej kti termeti njerezit u mushen me mend se ka 1 zot.

Πριν 23 ώρες
ShabanMurati
ShabanMurati

Po flet ky bashkpunetori I Enver Hoxhes

Πριν 23 ώρες
ARTUR DORZI
ARTUR DORZI

Sot ne kemi nje problem si popull Ne duhet te ndergjegjesohemi sepse nuk e dime akoma c po bejme .Megjithate jam optimist se ka prape njerez si Lubonja Balla e shume te tjere qe po japin shume per te nxjerrur keto njerez ne drite

Πριν ημέρα
Leda Manoli
Leda Manoli

O zot i madh gjetet kishe ku te faleni.

Πριν ημέρα