ludovikable
ludovikable

Noizy style for sure

Πριν 5 ώρες
Dardan Kurti
Dardan Kurti

SHOO MANNEN LÄGET VA HÄÄÄÄNDER HAHAHAHAHAHAHA

Πριν 8 ώρες
endri russ
endri russ

otr

Πριν 11 ώρες
beedsj roiue
beedsj roiue

Po presim ato lloj komentesh 'like komentit dhe t rujt zoti familjen' 😂

Πριν 12 ώρες
[BeatSStrong] - Tropic
[BeatSStrong] - Tropic

S4mm

Πριν 14 ώρες
yaliso gioouy
yaliso gioouy

Like kush asht fansja e Dafinës😍✌🏻

Πριν ημέρα
MajliG
MajliG

Visa dina händer = Whats good? Dafin vafan säger du hahahah

Πριν ημέρα
S E
S E

🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν ημέρα
beedsj roiue
beedsj roiue

Sa e bukur je ti dafina❤❤❤❤

Πριν 12 ώρες
liberty liberty
liberty liberty

Swedish -albanian language love it.....

Πριν ημέρα
liberty liberty
liberty liberty

@yaliso gioouy no answer

Πριν ημέρα
yaliso gioouy
yaliso gioouy

ring ring

Πριν ημέρα
Khalil Ben mestour
Khalil Ben mestour

I'm the only Algerian here 😅

Πριν ημέρα
Roland Cumani
Roland Cumani

ti je div fare bravoooooooooooo

Πριν ημέρα
Melisa Mustafa
Melisa Mustafa

OMG DAFINA I LOVE YOU

Πριν ημέρα
Erion Daci
Erion Daci

ke qen super je prish me ato floket qe preve

Πριν ημέρα
Анеса Фазлиу
Анеса Фазлиу

Tlunt dafina ❤💫

Πριν ημέρα
Meti Sulaj
Meti Sulaj

Super hit brow Big Varrosi

Πριν ημέρα
erina erina imeri
erina erina imeri

Shum e mir je dafina shum te dua shum e mir kenga viq lumi e prishi me qat kallash ndor😍😍😍🙄🙄🙄

Πριν 2 ημέρες
Liman Cupi
Liman Cupi

1

Πριν 2 ημέρες
Isabela Panariti
Isabela Panariti

Ore nuk jam dyshi qe shkruan jam1

Πριν 2 ημέρες
Nita Nite
Nita Nite

Du borde göra flera låtar på svenska❤️❤️🇸🇪

Πριν 2 ημέρες
Erjon Hoxha
Erjon Hoxha

Sa do qe rritmi, melodia puthiten, Lule lule esht keng trishtimi krijuar nga mergimi dhe largimi nga pushtuesit Turq dhe ky version e ka bastarduar komplet dinjitetin e kenges... po hajde, se sjam dhe un expert ktu

Πριν 2 ημέρες
mArA mArA
mArA mArA

Dis like

Πριν 2 ημέρες
crysoula marogi
crysoula marogi

so good, so amazing music and voice love you!!!

Πριν 2 ημέρες
Siranush Hovhannisyan
Siranush Hovhannisyan

Superrrrr✌✌✌❤

Πριν 2 ημέρες
Siranush Hovhannisyan
Siranush Hovhannisyan

Крута💋✌♥️❤❤❤

Πριν 2 ημέρες
Flam Daris
Flam Daris

I dont understand but , jo be po lui qoke se shum e fort

Πριν 2 ημέρες
sotuur aeei
sotuur aeei

Dafina💣💥💣💥❤❤

Πριν 2 ημέρες
Xhevit Vela
Xhevit Vela

Hitttt🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 2 ημέρες
chding zuure
chding zuure

Viti 2019 full hite of Dafina 🔥🔥🔥

Πριν 2 ημέρες
sotuur aeei
sotuur aeei

” shu mannen läget va händer ” visa dina händer ” hahahha din fjolla

Πριν 2 ημέρες
Ina Isenaj
Ina Isenaj

💕💕💕💕💕💕💕💕💕

Πριν 3 ημέρες
FreeSoccer
FreeSoccer

Varrosi on Fire

Πριν 3 ημέρες
Beki Me
Beki Me

Dafi i love you 🤯

Πριν 3 ημέρες
Off whiteu
Off whiteu

a beautiful voice 💗

Πριν 3 ημέρες
dueeh nyyu
dueeh nyyu

Like kush asht fansja e Dafinës😍✌🏻

Πριν 3 ημέρες
chding zuure
chding zuure

Me pelqen se eshte kenge ritmike 😍💃 por me thene te drejten mezi prisja ti degjoja keta te dy se mendoja do benin ndonje kenge te fuqishme dhe plot kuptim , gjithsesi e bu

Πριν 2 ημέρες
Adrian Vedeli
Adrian Vedeli

Perfect Albania

Πριν 3 ημέρες
Bardhul Prethi
Bardhul Prethi

Sa e bukur je ti dafina❤❤❤❤

Πριν 3 ημέρες
[BeatSStrong] - Tropic
[BeatSStrong] - Tropic

ring ring

Πριν 3 ημέρες
dueeh nyyu
dueeh nyyu

dekt man le ca bojn kot Man i bada den bad ju tjert leni pordht [Bridge: Varrosi] Jo nuk e dun, nuk e dun kta Me neve nuk e dun, nuk e dun kta The king is right here per kto qup

Πριν 3 ημέρες
[BeatSStrong] - Tropic
[BeatSStrong] - Tropic

ring ring

Πριν 3 ημέρες
[BeatSStrong] - Tropic
[BeatSStrong] - Tropic

ring rin

Πριν 3 ημέρες
Rinor Ajdini
Rinor Ajdini

Kur ju rriten flokt dafines.

Πριν 3 ημέρες
ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

😎😎

Πριν 3 ημέρες
Kiko Kras
Kiko Kras

Eine ikone ( an icone ) 👌🏼

Πριν 3 ημέρες
ervin qosja
ervin qosja

super songs

Πριν 3 ημέρες
L 1048
L 1048

” shu mannen läget va händer ” visa dina händer ” hahahha din fjolla

Πριν 3 ημέρες
Leonita Rexhepi
Leonita Rexhepi

stå framför världens och visa om du kan bättre, hon känner iaf pengar på detta så slå 1 miljon visningar 😒

Πριν ημέρα
Daniela Marjakaj
Daniela Marjakaj

Dafina💣💥💣💥❤❤

Πριν 3 ημέρες
mlh graphics 55
mlh graphics 55

Amazing song ! Hello Albania From Turkey 🤗

Πριν 3 ημέρες
bssni touir
bssni touir

Ring ring men får inget svar 😍😍

Πριν 3 ημέρες
albania Cover
albania Cover

Like kush asht fansja e Dafinës😍✌🏻

Πριν 3 ημέρες
init braka
init braka

Bravo Dafina je me e mira

Πριν 3 ημέρες
adrian kosovari
adrian kosovari

Extravagante

Πριν 4 ημέρες
endri russ
endri russ

rring rring

Πριν 4 ημέρες
bssni touir
bssni touir

Ta ha zemren dafina dhe u e kam e dh un e kam emrin dafina

Πριν 3 ημέρες
Kristina ღ
Kristina ღ

Me pelqen se eshte kenge ritmike 😍💃 por me thene te drejten mezi prisja ti degjoja keta te dy se mendoja do benin ndonje kenge te fuqishme dhe plot kuptim , gjithsesi e bukur mbetet 😕❤

Πριν 4 ημέρες
mustaf Taki
mustaf Taki

Lit

Πριν 4 ημέρες
Edona B
Edona B

Teksti Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag [Verse 1: Dafina Zeqiri] Shoo mannen, läget vad händer Visa dina händer Ja det e jag sonny Ja, jag är tillbax sonny Millionär innan tjugi sonny Fråga dina hommies om mig Edhe në Prishtinë sonny Turn up New York sonny, yah Bad gyal, top shotta Represent krejt ata qe really really matter Yeah I represent Möllan Still represent Möllan Prishtinë dhe në Tiranë Cdo ditë jem lit na, pa u nal, ah-ha Delar inte min bröd med vem-som-helst Family over everything [Bridge: Varrosi] Jo nuk e dun, nuk e dun kta Me neve nuk e dun, nuk e dun kta The king is right here per kto qupa Jo nuk e dun, nuk e dun kta, na na [Hook: Dafina Zeqiri] Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag [Verse 2: Varrosi] Hah, telefoni dinga ling tho (dinga ling dinga ling tho) Ke nigju se kena kilo (Rrr) Am the one sikur Neo (Neo) Big man over here so Bumbaclart, why them a ring my phone Let them ring se s'me bohet von Man i just jam to the bloody ring tone Nuk fol dot me mu man a big padron Dun know e boj for my team Kallo spliffi si limozine Ndalo ku shkon o viktime Palo punanyn, o trim Se kurre se kane menu se man i do dance hall Like a bad man smoke a kile pa u lodh Ate rrepera dekt man le ca bojn kot Man i bada den bad ju tjert leni pordht [Bridge: Varrosi] Jo nuk e dun, nuk e dun kta Me neve nuk e dun, nuk e dun kta The king is right here per kto qupa Jo nuk e dun, nuk e dun kta, na na [Hook: Dafina Zeqiri] Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag Ring, ring Men får inget svar Ring, ring Men får inget svar Du vet, dom ringer mig varjedag Upptagen varjedag Ring, ring Men får inget svar Ring, ring

Πριν 4 ημέρες
Toni br
Toni br

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪🤜🤛👑👑👑👑👑👑👑👑🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 4 ημέρες
huttio srreu
huttio srreu

Like

Πριν 4 ημέρες
Thug Life
Thug Life

Ta haj shpirtit sweetyy girl ❤🌶

Πριν 4 ημέρες
mexhite pano
mexhite pano

Ti je dashuria e tezes,je djali me i mire ne bote qe cdo nene dhe mama do donte ta kishte,bravo me kengen bashke me Dafinen.Tezja e degjon kengen tende cdo dite ne zyre.

Πριν 4 ημέρες
huttio srreu
huttio srreu

Ca esht ky gung kari ky varrokari

Πριν 4 ημέρες
Edison Nikgegaj
Edison Nikgegaj

A je ba per ndonje plumb tjeter o varros se ty te ka varros Zoti per se gjalli, se kjo ma eshte si auto zhelet e keqija qe e perdorin te gjithe kengetaret

Πριν 5 ημέρες
Hammaren
Hammaren

Låter kasst på svenska, håll dig till albanskan

Πριν 5 ημέρες
sandra valencia
sandra valencia

I've been to Kaaterskill falls KUDOS to y'all if you guys hiked that with equipment haha

Πριν 5 ημέρες
Armend Ramadani
Armend Ramadani

This is Daffy baby 😎🤩

Πριν 5 ημέρες
Armend Ramadani
Armend Ramadani

Yll

Πριν 5 ημέρες
Zire Agushi
Zire Agushi

😂🤣😂🤣

Πριν 5 ημέρες
Zire Agushi
Zire Agushi

Ta qiu çeni jeten oj ti

Πριν 5 ημέρες
tayna-noyzi-fans 11
tayna-noyzi-fans 11

Dafina zeqiri &varrosi ring ring Tayna ring ring

Πριν 5 ημέρες
tayna-noyzi-fans 11
tayna-noyzi-fans 11

😍😍

Πριν 5 ημέρες
huttio srreu
huttio srreu

ska lidhje gjuha,qdo gje tingellon mir kur kendon DAFY 😍👌

Πριν 4 ημέρες
lyrisc E
lyrisc E

Dafiii💣💛💛💛💛

Πριν 5 ημέρες
huttio srreu
huttio srreu

Pasha ropt ja ka nis me m'pelqu suedishtja 😂😂

Πριν 4 ημέρες
sotuur aeei
sotuur aeei

Big Varrosi reperat i fundosi 💪

Πριν 5 ημέρες
thjesht gango
thjesht gango

I lov u

Πριν 5 ημέρες
Rinesa Mustafa
Rinesa Mustafa

Ta ha zemren dafina dhe u e kam e dh un e kam emrin dafina

Πριν 5 ημέρες
flamur sulovari
flamur sulovari

shume bukur

Πριν 5 ημέρες
Crazy girl
Crazy girl

Hajde like kkrejt kush esht tu e ngu dhe tu i kqyr komentet🤣👍

Πριν 5 ημέρες
Jeta llanaj
Jeta llanaj

Je kaq DIVA dhe kaq e madhe per ketu . Ke nje stil magjik per te qene vetem ne shqiptari ❤

Πριν 5 ημέρες
Ujkan ***
Ujkan ***

WTF is this ? 👎🏿

Πριν 5 ημέρες
Sainab Mohamed 8A
Sainab Mohamed 8A

woowww

Πριν 5 ημέρες
Arbër Zajmi
Arbër Zajmi

😍😍

Πριν 5 ημέρες
Elliot saga
Elliot saga

Ca esht ky gung kari ky varrokari

Πριν 5 ημέρες
Alessia Kotobelli
Alessia Kotobelli

LOVE YOU DAFINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAÀAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Πριν 6 ημέρες
Humild Cortez
Humild Cortez

Like

Πριν 6 ημέρες
Ced Rolyes
Ced Rolyes

❤ ❤ #❤ #❤ #❤ #❤ #❤ #❤ #❤ #❤ ❤ ❤ Perëndia e tregoi dashurinë e Tij për ne duke dërguar Birin e Tij, Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme. Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj. (Vetëm pyetni Atij)

Πριν 6 ημέρες
sehhi vooty
sehhi vooty

A bon me dit qka fitoni ju qe shkruni: Like komentin, se u ba mall me hij dikun me lexu komente🤬🤬🤬

Πριν 6 ημέρες
scmusic
scmusic

Pasha ropt ja ka nis me m'pelqy suedishtja 😂😂

Πριν 6 ημέρες
liberty liberty
liberty liberty

Hahahah

Πριν ημέρα
BesiiZ N
BesiiZ N

ska lidhje gjuha,qdo gje tingellon mir kur kendon DAFY 😍👌

Πριν 6 ημέρες
sehhi vooty
sehhi vooty

This is fuckin gay music and gay video Hajde ma ha karin

Πριν 6 ημέρες
Flavio gremi
Flavio gremi

Hahahahah si ka mundesi varrosi Kangoo

Πριν 6 ημέρες
againsallodds Teuta
againsallodds Teuta

Hala nuk e kuptova nfillim😂

Πριν 6 ημέρες
jeazy boy
jeazy boy

First time and I love specially defina

Πριν 6 ημέρες
jeazy boy
jeazy boy

This grateful dope

Πριν 6 ημέρες
King Eric
King Eric

Älskar dig

Πριν 6 ημέρες
Muhammed Ruşen Sarıkaya
Muhammed Ruşen Sarıkaya

Listen speed 1.25 🔥

Πριν 6 ημέρες
Ornesa Bytyci
Ornesa Bytyci

❤️

Πριν 6 ημέρες
Kevi Koci
Kevi Koci

varrosi e ka djeg🔥 sthem tnjejten per dafinen 😕

Πριν 6 ημέρες
verona pazka
verona pazka

Katastrof e keqe kenga... Qfar Musike asht kjo😕

Πριν 6 ημέρες
Fonsy HOLOCAUST
Fonsy HOLOCAUST

Nuk t kam inat Po sje per muzik "varros" nuk dhez si me autotune si pa autotune 😂

Πριν 6 ημέρες
Serma Life
Serma Life

Omg I love it AF♥️🔥

Πριν 6 ημέρες
Ermal Tahiri
Ermal Tahiri

ring ring mig varje dag baby 😍🔥🤤💯👌

Πριν 6 ημέρες
Zymer Plavci
Zymer Plavci

Du var väntad tjejen ,en låt på Zvenska😉. 👍👏. Mbretresh.

Πριν 6 ημέρες
Besnik Salihu
Besnik Salihu

Snälla mos thuj shoooo mannen,, Se e bane direkt Mut!! Por shqip shqip,,, Edhe ne tregun e suedis don me hin tash!! E paske harru suedishten,,, Ma mire e ke me ngu shqip edhe anglisht!!

Πριν 6 ημέρες
Beni Home
Beni Home

This is fuckin gay music and gay video Hajde ma ha karin

Πριν 6 ημέρες
huttio srreu
huttio srreu

Ky varrosi vetem shqiptar nuk munde te jete pos ndonje siriani apo lindjes mesme

Πριν 6 ημέρες
BlazzyBIazzy
BlazzyBIazzy

svenska oxå bravo duffy e ke bo pasul me lakna e dardha🤘🏼🤘🏼🤘🏼

Πριν 7 ημέρες
huttio srreu
huttio srreu

Bravo bravo dafina toujours au top bravo bravo

Πριν 6 ημέρες
Luc x
Luc x

2019?

Πριν 7 ημέρες
Namik Manja
Namik Manja

Super 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Πριν 7 ημέρες
XAVIER Albrecht
XAVIER Albrecht

Magnifique

Πριν 7 ημέρες
XAVIER Albrecht
XAVIER Albrecht

MAGNIFIQUE CHANCEUX

Πριν 7 ημέρες