klodjan halili
klodjan halili

elvana nga omezhi je ti?????

Πριν 13 ημέρες
frediolla _caka
frediolla _caka

Elvanagjata yll je💥💥 ketare e perferume

Πριν 13 ημέρες
Albania XX
Albania XX

Bravo Elvana Gjata Super Keng

Πριν 13 ημέρες
Arlind Selimi
Arlind Selimi

Forvever our queen🔥

Πριν 14 ημέρες
Fanny Sky
Fanny Sky

Very nice from Germany ❤👍

Πριν 14 ημέρες
Chernaya Pantera
Chernaya Pantera

Класс песня

Πριν 14 ημέρες
Ardiana
Ardiana

love elvana per dajm

Πριν 14 ημέρες
cyrille GUYOT
cyrille GUYOT

bain jaime pas jenny

Πριν 14 ημέρες
Sajmir Ferko
Sajmir Ferko

Respk per elvana gjata

Πριν 14 ημέρες
Lukas Niki
Lukas Niki

🇺🇸best music of the year

Πριν 14 ημέρες
Evelina Kukaj
Evelina Kukaj

When she said "Nuk e di se ca kom bo per mos me mdasht e mos me fol" I felt that

Πριν 14 ημέρες
Frenzy Star
Frenzy Star

Only love i have for this Beautiful singer

Πριν 15 ημέρες
Zouhair Khaui
Zouhair Khaui

She made the song in turkey right

Πριν 15 ημέρες
One Unite
One Unite

I dont know this language but i like and listening with friends ... Love from Peshawar ❣🥰❣

Πριν 15 ημέρες
Robert D
Robert D

Very nice song-Respect from Greece

Πριν 15 ημέρες
Shpresim Bajrami
Shpresim Bajrami

„Sag mir bitte nicht das es dir leid tut, denn ich wäre gestorben für dich und das weisst du“

Πριν 15 ημέρες
Bannzzi i
Bannzzi i

daaammm i love you

Πριν 15 ημέρες
Ana Bali
Ana Bali

Thjeshtesia e ben Elvanen te vecante

Πριν 15 ημέρες
Iranda Iranda
Iranda Iranda

Je ma e mira ne bot bravo suksese 😍😘😘😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 15 ημέρες
Cetyywow
Cetyywow

❤️ Albanian music is top 10 in the word

Πριν 15 ημέρες
Tony G
Tony G

Thuj ca tdush Elvane u pa Puna...🤚🏼😂

Πριν 15 ημέρες
Ami Elezi
Ami Elezi

❤❤❤❤❤

Πριν 16 ημέρες
Popi Tivari DJ
Popi Tivari DJ

I paska bo mir dy gisht mjalt 😂😂

Πριν 16 ημέρες
sidou Ahmed
sidou Ahmed

No no

Πριν 16 ημέρες
Nightmare Beats
Nightmare Beats

my fav song (love from austria)

Πριν 16 ημέρες
i fratelli boom
i fratelli boom

From Italy Bellissima canzone elvana

Πριν 16 ημέρες
Anima a
Anima a

My wife, she just doesnt know it yet ^_-

Πριν 16 ημέρες
Niko Lekaj
Niko Lekaj

Musika teksti clipi pa lidhje fare Dore e tret

Πριν 16 ημέρες
MATEO SHTINI
MATEO SHTINI

*Teksti i "A m’don" nga une* [Refreni] Alelelele alele nuk duroj mé Rahat  shpirti nuk mé fle Po  du me dit a po m’don mé Alelelele alele nuk duroj mé Rahat shpirti nuk mé fle Po  du me dit a po m’don me [Mbas-Refreni] A  ki ca me thon? A ki ca me thon? (Nananana) A ki ca me thon? (Nanana nanana) A  ki ca me m’thon? A ki ca me thon? A ki ca me thon? [Pjesa 1] Uh, a ben ty me t’fole? A ben me t’thon se shume ti po m’mungon? Nuk  e di se ca kom bo per mos me m’dasht e mos me fol A bon ty me t’thon se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon? Ku me dit ndoshta gabon „love” (Yeah) [Refreni] Alelelele alele nuk duroj mé Rahat shpirti nuk mé fle Po du me dit a po m’don mé Alelelele alele nuk duroj mé Rahat shpirti nuk mé fle Po du me dit a po m’don mé [Ura] A ki ca me thon? me thon? A ki ca me thon, ma vone? Un’ me ty jom still in love E ti shume mire e di Un’ me ty jom still in love E ti e di [Pjesa 2] Uh, a ben ty me t’fole? A ben me t’thon se shume ti po m’mungon? Nuk e di se ca kom bo per mos me m’dasht e mos me fol A bon ty me t’thon se nese nuk vjen ndoshta dhe gabon? Ku me dit ndoshta gabon „love” (Yeah) [Refreni]

Πριν 16 ημέρες
Rraka teli
Rraka teli

per momentin ndoshta jo te gjithat por shumica prej muzikes Shqipe po shkon drejt Pornografis, dhe jan tekstet pa kurrfar kuptimi dhe ka ma shum dridhje bythesh dhe tregime te gjoksev dhe asgje tjeter.

Πριν 16 ημέρες
Walal Shaakaal
Walal Shaakaal

Fav song🥰

Πριν 16 ημέρες
Android 4 ever
Android 4 ever

🇦🇱🇦🇱=👊🎵🎶❤️❤️❤️❤️❤️✌️✌️🎇🎇🥰🥰🥰🥰

Πριν 16 ημέρες
scarface Montana
scarface Montana

ti do burre. ..jo bure

Πριν 17 ημέρες
Viko D
Viko D

Femna ma e bukur shqiptare!

Πριν 17 ημέρες
Vivere Di emozioni
Vivere Di emozioni

Elvana ma e mira si bukuri e musiket nish i ka

Πριν 17 ημέρες
Medina Hebibi
Medina Hebibi

Sea mir Mosika 💖💖💖💖💖💖💗💗💗💗💘💝💞💟❤💙💚💛💓💕

Πριν 17 ημέρες
Tasim Ismani
Tasim Ismani

je kon dhe do jesh legjende muzikes 😘😘

Πριν 18 ημέρες
Otr tva
Otr tva

Kjo esht kenga e veres 2019 te lumt elvana gjata 😘

Πριν 18 ημέρες
Andrijola Asllani
Andrijola Asllani

Aleeeeeoooooo alleeeeee!!!!

Πριν 18 ημέρες
Lini 123
Lini 123

Sa e mir

Πριν 18 ημέρες
nome cognome
nome cognome

Super FEMER ELVANA GJATA

Πριν 18 ημέρες
Matti Neri
Matti Neri

Love you Elvana 💋💋

Πριν 18 ημέρες
Roman namoЯ
Roman namoЯ

На берегу песчанной глади Сидят и ждут чего-то бляди...

Πριν 18 ημέρες
artlir backa
artlir backa

Kush e plq Elvanen like

Πριν 18 ημέρες
artlir backa
artlir backa

Nice

Πριν 18 ημέρες
Hasret Bajrami
Hasret Bajrami

Shum e mir kanga

Πριν 19 ημέρες
Donald Xheka
Donald Xheka

urime e dashur

Πριν 19 ημέρες
zuza x
zuza x

i’m on holiday in durres and this song is played everywhere! I finally found it!sounds great

Πριν 19 ημέρες
Lili Nauni
Lili Nauni

Kengë e bukur

Πριν 19 ημέρες
Aida Kozi
Aida Kozi

Nice is so beautiful song 😘😘😘😘😘🇦🇱🇩🇪

Πριν 19 ημέρες
Lejla Lejla
Lejla Lejla

Ahhh moj elvana ty te kisha mbajt ne dollap si kukullen time te preferuar shum e bukur e ombel je gjitha t mirat ti deshiroj gjdoher 👍❤️❤️❤️👍🙏🙏🙏🌷🌷🌷🦋🦋🦋👩🏼

Πριν 19 ημέρες
Gerti Gerti
Gerti Gerti

Thjesht fantastike Elvana si gjithmon ❤❤💋

Πριν 20 ημέρες
James Yexley
James Yexley

Burning hot day in the United Kingdom, walking home listening to this, in a much needed storm, feels amazing! ❤️🇦🇱🇬🇧

Πριν 20 ημέρες
Sandri kasa
Sandri kasa

27.8.2019

Πριν 20 ημέρες
Ervin Cystri
Ervin Cystri

O yll bote

Πριν 20 ημέρες
100 Subscribers with no videos challenge
100 Subscribers with no videos challenge

Gjithka n’Shqipri po e dëgjoj

Πριν 20 ημέρες
Liseta Berisha
Liseta Berisha

😍😍

Πριν 20 ημέρες
Fjorida Sula
Fjorida Sula

Beni gjithe ato like elvana gjates

Πριν 20 ημέρες
Dona Tafili
Dona Tafili

Love you Elvana♥️❣️♥️❣️♥️

Πριν 20 ημέρες
Idajet Kuka
Idajet Kuka

Lo ve You Elvana

Πριν 20 ημέρες
Qendrime Xheladinaj
Qendrime Xheladinaj

sa e bukur kshu vazhdo elvanaa

Πριν 20 ημέρες
teO
teO

Tgjith shqiptaret duke bo si amerikan i bejn komplimente vetes

Πριν 21 ημέρα
tv games
tv games

o god what song beautiful melodious voice bravo elvana

Πριν 21 ημέρα
A J
A J

Shka o be kjo kejt prej shteteve tjera😂

Πριν 21 ημέρα
Esma Kryemadhi
Esma Kryemadhi

Oooo yllli bukur ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌎💎💎💎💎💎💎💎🦋🦋🦋🦋🦋🦋😘😘😘😘😘😘⚘⚘⚘⚘⚘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🌟🌎🦋💙💜❤

Πριν 21 ημέρα
Migena Cara
Migena Cara

Kengetarja ime e preferuar je Diva e muzikes shqipare 🙏👑 🥰❤️

Πριν 21 ημέρα
Natasha natii
Natasha natii

Te dua elvana vetem vazhdo 😘😘💖

Πριν 21 ημέρα
Bukuroshe Lusha
Bukuroshe Lusha

Elvana sei grande

Πριν 21 ημέρα
Alina Alina
Alina Alina

🇦🇩🇦🇩🇦🇩🇦🇩

Πριν 21 ημέρα
Pipi Fun
Pipi Fun

Elvana je si shpirt keep it up babe

Πριν 21 ημέρα
Mani Hasan
Mani Hasan

Shum keng ebukur elvana

Πριν 21 ημέρα
Iba Rrey
Iba Rrey

Pse nuk m'vete mu Po e more bullicen e zez aajj

Πριν 21 ημέρα
Gerta Pllana
Gerta Pllana

Bravo

Πριν 21 ημέρα
Labëria News
Labëria News

Urime !

Πριν 21 ημέρα
Nikolle Dushaj
Nikolle Dushaj

Bravo Elvana

Πριν 22 ημέρες
Nikolle Dushaj
Nikolle Dushaj

E kalli ket ver krejt

Πριν 22 ημέρες
Egi Ma
Egi Ma

Videoklipi me i bukur der sot ne Shqiperi

Πριν 22 ημέρες
Ivan Streiff
Ivan Streiff

Great song, Nice girl. Love from France

Πριν 22 ημέρες
anni çelhema
anni çelhema

Rehat shpirti nuk më fle😭 Po fol o burr i dheut💪 Po du me dit a po mdon mo💘

Πριν 22 ημέρες
Hola guonn
Hola guonn

Super kang😻

Πριν 22 ημέρες
Arlind Mekshi
Arlind Mekshi

Elvana suksese 😚😚😚😙😙😗😗😍💎

Πριν 22 ημέρες
l_ 701
l_ 701

beauty😍

Πριν 22 ημέρες
Lurana Demiri
Lurana Demiri

Lowe you

Πριν 22 ημέρες
DaaX _
DaaX _

You are bonne

Πριν 22 ημέρες
Daniar A
Daniar A

Kazakhstan 2019 🇰🇿 with love 🔥

Πριν 22 ημέρες
Genci Tare
Genci Tare

Loveeee

Πριν 22 ημέρες
Silvana Asimetaj
Silvana Asimetaj

❤🙏

Πριν 23 ημέρες
Hiba Adnan
Hiba Adnan

Greeting from Iraq 🇮🇶

Πριν 23 ημέρες
Svetlana Meliqyan
Svetlana Meliqyan

Love from Armenia, love you Albania, beautiful song...👍👍👍😍❤

Πριν 23 ημέρες
Hatixhe Salihu
Hatixhe Salihu

Brravo 👏👏👏

Πριν 23 ημέρες
Genesis
Genesis

I'll be doing music 'till I die, I hope. Even if no one hears my music. Some day there'll be some one who will stop and listen. I hope! :)

Πριν 23 ημέρες
Bukuroshe Lusha
Bukuroshe Lusha

Ozot genget ma te bukura ne bot ti evana i ke

Πριν 23 ημέρες
Bukuroshe Lusha
Bukuroshe Lusha

Njesh si gjithmon

Πριν 23 ημέρες
Ajhan Saraci
Ajhan Saraci

wow

Πριν 23 ημέρες
ravinder singh
ravinder singh

Elvana gjata? Reply me I'm your die hard fan now😍😍😍😍😍😍

Πριν 23 ημέρες
ravinder singh
ravinder singh

I'm here today again! I love this girl😂😍😍😍😍

Πριν 23 ημέρες
Esra W
Esra W

Melody is the fast version of me gna

Πριν 23 ημέρες
Seraza Uzuner
Seraza Uzuner

👌

Πριν 24 ημέρες
Ismail Berisha
Ismail Berisha

😒

Πριν 24 ημέρες
Paper Work
Paper Work

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Albania has the best Songs

Πριν 24 ημέρες