Kristi Memsi
Kristi Memsi

Edhe sot e kesaj dite po vuajn shqiptaret. 😢😢

Πριν 47 δευτερόλεπτα
V K
V K

22 000 vende shikues eshte per basketboll. ne futboll te pakten 40 000 ulese duhet ti kete nje stadium. turp.

Πριν 3 λεπτά
FlareGun
FlareGun

O Zot sa shtet koti , po si mor denohet per 160 mij lek 8 vjet ueeeee Ishalla lirim sa me te shpejt moj vajz

Πριν 4 λεπτά
Merg
Merg

Edi duet hikur pse i mpron kriminelet

Πριν 5 λεπτά
Vali Casanova
Vali Casanova

O mor zot qysh ka zemer me Ba ket Akt te shemtum me vajz te vet zot runa kjo tok qysh po na man nga kta njerz te kqi zoti e shkatrroft ket njeri te keq!

Πριν 6 λεπτά
Haqo Doli
Haqo Doli

Bravo te qofte more vranishjot,Vurja ne vend nderin babait tend se ka qene nje burre i rralle dhe trim i madh ne lumin evlores,se vertet vuajti te jemi neve te lire dhe keshtu do prehet me i qete,se ka ber djal dhe jo shaka,bravo te qofte dhe mos ben pajtime me ata qe hedhen balte mbi ata trima te rralle te vendit!

Πριν 14 λεπτά
Art a
Art a

Kjo eni e papergatitur fare.

Πριν 19 λεπτά
Skender Gjegja
Skender Gjegja

Ka avancuar edhe Xhemi ne aktrim, marshalla 😂

Πριν 21 λεπτό
Te qift derri kurv
Te qift derri kurv

Ketu duhet te ndihemi ne ortodokset krenar ,,,dhe jo shqiptaret ,,sepse shqiptaret kane fe te ndryshme ,ne shqiptaret ortodoks duhet te ndihemi krenar

Πριν 24 λεπτά
Te qift derri kurv
Te qift derri kurv

Shum sexi kjo vajza

Πριν 28 λεπτά
A Thaqi
A Thaqi

Ke fatin e veshtir zmr po babi yt koka tip qe deshiron ti nderroj grat ..po ti qenke shum e zgjut edhe e bukur ..zmr mir .

Πριν 30 λεπτά
apollon jason
apollon jason

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO NA KNAQET E JU KNAQT ZEMRA E KREJT SHPIJA . OOOO ME LOT .

Πριν 36 λεπτά
MyShqipe Chanel
MyShqipe Chanel

Respekt per ket Mision shum te rendsishem po mos sishte ti kto dote mbesishin ne harres big love Brother

Πριν 51 λεπτό
Rina Katerina
Rina Katerina

Kjo qe thote Opozita (Rama ne krye te Psse por jo kryeminister) po sikur PSja te fitoje prape ne zgjedhje,kete pune do beni ju nga hera!Kjo eshte paradokse,eshte si nje lloj grusht shteti pa tank...O doreheqje te kryeministrit ose opozita nuk futet ne zgjedhje!! Cfare eshte kjo?Ky akt nuk ndihmon ne pluralizem dhe opozitaret e dine shume mire dhe prandaj veprojne keshtu... Ky veprim eshte thjesht per bllokim dhe per krize artificiale politike!

Πριν 53 λεπτά
Alketa Keta
Alketa Keta

ca esht ky memec prevers

Πριν 54 λεπτά
Njeriu Mire
Njeriu Mire

Yesss .. hahaha

Πριν 56 λεπτά
Anonymous 101
Anonymous 101

Aaaah ENVER HOXHA te shame ne 91- shin, por hakat e tua na zune. ishim krenar ne vendin tone . Me mire te vdisje per vendin tende, sesa te ngelesh kufome ne dhe te huaj , na kan kthyer ne kambije , ne zombie . Nuk kane te sosur vuajtjet e popullit shqipetare.

Πριν ώρα
Rina Katerina
Rina Katerina

Z. Sejamini, sontazhet thone te kunderten e asaj qe thoni ju!Ku bazoheni ne ate qe do donit te ndodhte apo ne realitet!Tregoni sontazhet qe thoni se Opozita tani eshte me larte!Keni fakte,ku jane sontazhet qe tregojne nje gje te tille?Sontazhet deri tani tregojne te kunderten e asaj qe thoni ju z.Sejamini!

Πριν ώρα
spatolas axet
spatolas axet

Ne Austri jan gjithe historite shqipetare, kjo eshte e para, e dyta Turqia ka Harten e gjithe shqiperis e madhe dhe vaticani, kjo sdo dal kurr ne shesh, arsya eshte se krijon nje lufte, turqia ka qene vend me i vogel se shaiperia tani, Turqia u krijua duke zaptuar nga gjitha krahet nga nje cope vend dhe u be e madhe e populluar, prandaj dhe sot e ksaj dite Turqia ka probleme me Kurdistanin,.

Πριν ώρα
Gresa Selami
Gresa Selami

Uu Noyzi fiksim fare 💖💖💖

Πριν ώρα
Rina Katerina
Rina Katerina

Z. Bushati ka illuzione,opozita eshte ne krize jo Shqiperia! Tjeter krize politike,tjeter krize shoqerore!

Πριν ώρα
Rina Katerina
Rina Katerina

Ne parlament te votohet Reforma Zgjedhore nga deputetet e tanishem ne Parlament(Nga Pozita dhe Opozita) JO,nga Opozita jashteparlamentare! Opozita jashteparlamentare te beje autokritik dhe autokatharsi...ndryshe ...

Πριν ώρα
S L
S L

Si i merr era keta kshu her djathtas her majtes ik o vk se le nam suflaqe

Πριν ώρα
niko correj
niko correj

Ajo gjë që ma neveritë më shumë se çka thon politikanët, është titulli që gazetaret e "Open" i kanë vënë kësaj pjese. Fatkeqësisht e njejta gjë ndodh pothuajse në të gjitha emisionet e të gjitha ekraneve. Po çfar lidhje ka kjo pjesë e debatit me titrat e vendosura nga stafi i "Open"

Πριν ώρα
Bisha Bisha
Bisha Bisha

Fillun emisionet dhe per kte Sezon😂🇦🇱

Πριν ώρα
niko correj
niko correj

Ajo gjë që ma neveritë më shumë se çka thon politikanët, por titulli që gazetaret e "Open" i kanë vënë kësaj pjese. Fatkeqsisht e njejta gjë ndodh pothuajse në të gjitha emisionet e të gjitha ekraneve. Po çfar lidhje ka kjo pjesë e debatit me titrat e vendosura nga stafi i "Open"

Πριν ώρα
Rina Katerina
Rina Katerina

Partia Demokratike= Prone e Anarshodiktatorit S.Berishopulovic,organizate terroriste,jashteparlamentare qe nuk ka njohuri per vlerat dhe parimet Demokratike,te sistemit Demokratik!

Πριν ώρα
emiliano Starova Off
emiliano Starova Off

Oj mesuse debele po si hap syt ti se i thon 4 muaj pushim o cop mishi

Πριν ώρα
Drita Toska
Drita Toska

Pershendetje te gjitheve jam dagort me argjetines pse sepse gruaja ne shtepi ben punen dyfisht se burri sepse burri I'm pu on dhe Un punoj me pak ama kur vij ne shpi bej un edhe burri mundohet me ndimu po' un nuk I pelqej i bij vete po' pleharat I hedh che shpin e lyen esht puntor perpiqet te me ndimoj po' un nuk e le dua ti bej vet🤣

Πριν ώρα
piro k
piro k

Dilni pa breke ,me duket sikur jane ne strip klub.

Πριν ώρα
Julie Lako
Julie Lako

Shqiperine bejn 3Partit ne kriz keto po bej organizimt Molotovesh dhe me Gazetaret dhe Tv qe i sherben 3Partive Pse nuk behet Reforma ne Drejtesi Ata qe kan pushtetin dhe iliri me monin dhe lulin dhe Saliun e bej po te Duan Brenda dites pse Iliri ben Dekretet ne interesat e tyre cdo dit ose me parullat e E Enverit qe ka kopjuar Iliri Qe hell "O Sot O Kur"Pse hellin topin nga ta duan vet

Πριν ώρα
Ilirjan Azari
Ilirjan Azari

Banda e kurvave

Πριν ώρα
Valerio Milano
Valerio Milano

Mir se vini ne albanistan albanistan albanistan albanistan

Πριν ώρα
piro k
piro k

Big mouths.

Πριν ώρα
piro k
piro k

Je leshko

Πριν ώρα
piro k
piro k

Klosi edhe ju po dilni jashte loje te gjitha partite jane te kompromentuar.

Πριν ώρα
piro k
piro k

Salijani mbydhe gojen trape,Pd ka dale jashte loje Bolino ka te drejte.

Πριν ώρα
piro k
piro k

Kini respekte per njeri tjeterin,drejtuse e pahafte.

Πριν ώρα
Theodhori Dhimitriu
Theodhori Dhimitriu

Pd e leshite

Πριν ώρα
piro k
piro k

Por cfare liste, deputet zgjdhen nga populli dhe jo nga lista,tegjithe jeni komuniste

Πριν ώρα
shqiperia ime
shqiperia ime

Shqiperi ehsapi

Πριν ώρα
piro k
piro k

E drejte por te gjithe e duan karigen.

Πριν ώρα
Moon Safari
Moon Safari

Kanabisi eshte legal nëper bote tash

Πριν ώρα
Toni Rakipi
Toni Rakipi

Emision me bythlepires se ky nuk ekziston

Πριν ώρα
LEKE PJETRI
LEKE PJETRI

Reformen ne drejtesi e keni bere shkelqyshem per fikarejte

Πριν 2 ώρες
Klajd Asllani
Klajd Asllani

Respekte per kte vajz 🤲

Πριν 2 ώρες
LEKE PJETRI
LEKE PJETRI

Peza me keq ardhje je i pa ftyre

Πριν 2 ώρες
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ

Ky hundemadhi ne cilin planet jeton se ato qe thote nuk ekzistojne ne kete planet o trap

Πριν 2 ώρες
Roze Dell
Roze Dell

Ato flokete ishte mire qe ti mbledhje mbrapa !! Thank you 🙏🏻

Πριν 2 ώρες
Mino Kadriuu
Mino Kadriuu

Hik be magar krejt do ti paguni vetem te filloje reforma ne drejtesi

Πριν 2 ώρες
Fitim Malaj
Fitim Malaj

U be

Πριν 2 ώρες
Gjergj Bicaj
Gjergj Bicaj

O Zote beju ndihme kesaje famiglie,o vende pa shtete a keni tyrpe noje cike,se po te ishte droge turreni te paret si qente ne stervine, Halle ka Kjo familje e besoje se zoti do te ndihmoje.

Πριν 2 ώρες
New world Order
New world Order

Zonja Mjeke te falenderoj per spjegimin shum e qart.Po pse ata qe jan te vaksinuar jan shum shpesh me gripe dhe jan te pa mbrojtur nga semundjet.Pse un qe nuk i kam vaksinuar femijet jan te shendosh dhe nuk semuren shum leht,sepse zonja mjeke un e qmoj anen tuaj profesionale por duhet ta thuash sepse ata qe e kan prodhuar vaksinen nuk e shkruajn dot qe shkaktojn shum semundje sepse perndryshe nuk e marrin njerzit.Por zonja mjeke pasi qe ti e ke kete profesion dhe un te them me bindjen shum te plot me anen time profesionale se vaksina permban leng kimik toksik qe shkakton prej autizmit e deri tek semundjet tjera tek paraliza mos e folmja e femijeve sepse e prek drejperdrejt sistemin neurobiologjik te femijes.zonja mjeke vaksina eshte e prodhuar me qellim qe te paraqiten semundjet e ardhshme qe dot vin brenda 10 apo 20 viteve.Kete e ben farmacia botrore me qellim per perfitime me shuma sa me te medha.kimioterapia e kancerit e lodh me shum njeriun dhe nuk e lehtson semundjen gje qe ka vertetuar qe 99% e njerzve vdesin nga kancera.sepse kanceri vjen vet nga ushqimet qe na servohen me hormone nga ajri dhe nga mishi.zonja mjeke dhe Aids eshte krijuar ne laborator me qellim qe ti mbysin sa me shum njerez dhe ta ken numrin e popullsis botrore nen kontroll.un jam mjek vet zonja mjeke dhe kam studiuar ne new York dhe desha te them qe keto perralla qe i thu nuk kan ashtu sepse njerzimit i mshefet e verteta.njeriu me i shendetshem eshte pa vaksinim pa barna pa kimio terapi.ato vaksina qe i spjegon jepja familjes tuaj rrespekt dhe per ngjyren e flokeve dukesh bukur .flm

Πριν 2 ώρες
Neki Hoxha
Neki Hoxha

Peza thote te vjejedhim sa te mudemi dhe cfare te gjejm se me ate lloje sitemi qe esht shipria sot nuke ka vende ne bote si te bejne hajdute gjukate per vte

Πριν 2 ώρες
Rina Katerina
Rina Katerina

@Neki Hoxha Edhe une ate dua Shqiperine ne BE sa me shpejt...Te perpiqet per kete politika,shoqeria,komuniteti Shqiptar kudo qe ndodhemi dhe me cdo lloj menyre qe kemi ne dore! Pershendetje!

Πριν 32 λεπτά
Neki Hoxha
Neki Hoxha

@Rina Katerina Jetojme me nji vnde ku mblidhet gjithe Europa dhe ku pretendojme te futemi dhe ishalla zonja Rina.

Πριν 41 λεπτό
Rina Katerina
Rina Katerina

Keni jetuar ne shume vende te botes dhe e dini realitetin se si eshte sistemi ne te gjthe boten?

Πριν ώρα
sidou Ahmed
sidou Ahmed

😢❤️

Πριν 2 ώρες
Ladi Xibrraku
Ladi Xibrraku

Urime nga Australia e largët!!!! Mezi po presim të fillojë sezoni i ri Vjeshtë 2019👌👌👌👌👌👌🙏🙏🙏❤❤❤👍👍

Πριν 2 ώρες
Neki Hoxha
Neki Hoxha

Eni mirembrema po ju ndjekim mbaje nji cike regull mes te ftuarve mose bejn si grosha ne zjare esht nji fjale e urte popullore.

Πριν 2 ώρες
Elita Kosova Ime me e bukura ne bote
Elita Kosova Ime me e bukura ne bote

Me vjen shume keq moter shqiptare te del Loti nga zyri Po dhimbje e dashurin e kije ne zemer rralle jane femrat qe Kane kete emunicion ne zemer Po keshtu ashte jeta te pershendes nga thellsia e zemres sime ishalla zoti te sjell dashurin ashtu sikur je e drejte ne jeten tane

Πριν 2 ώρες
Antonio Sanchez
Antonio Sanchez

Kesaj mesuse duhe qirrrrr motraaaa me vrit o zonje te lutem thot o plere i ke len me stresss nxesettt kam 6 vjet bera gabim ok duheee hequr nga puna gabim teknik duhe ta heqin pleren faharke qelburr

Πριν 2 ώρες
Vangjel Frroku
Vangjel Frroku

FYTYR E QESHUR NE SHPIRT E QESHUR NE JET E QESHUR SI PRANVERA ME GJELBERIM TE SHKOFTE JETA KENG E GEZIM

Πριν 2 ώρες
Almir7371
Almir7371

Grida oratore e mire je por vetem me deshtaket,,,,,

Πριν 2 ώρες
spatolas axet
spatolas axet

Ju lutem gjith Shqipet e kosoves mos me harru se per cfare flamuri kan Luftuar heronjt Shqipetare, kuq e zi,.mos shkelni ne historin tone se per cfare kan dhone jeten shqipetaret.Po shoh shqipet e kosoves dhe ca profesionista te kosoves se po shkelin ne ate masaker si u eshte bere vellezerve tane, po harrojne te pasmit, kemi flamurin tone tha njeri ne emision, sna duhet me ai kuq e zi, turp shame.

Πριν 2 ώρες
B L E O N I T -L
B L E O N I T -L

Hahahaha faqe 36

Πριν 2 ώρες
Mim Tirona
Mim Tirona

Ne cdo shtet te botes emigrantet kane te drejte votimi, sepse kane nenshtetesine e shtetit ame. C'jane keto diskutime!?

Πριν 2 ώρες
Illyrian Pelasgian
Illyrian Pelasgian

ata qe jane kunder turkut meritojne spermen serbe se po mos ishte turqia sot shqiptaret do ishin qytetare te dores se dyte si romet e do fshinin rruget e ''serbise'' (shqiperise se pushtuar) e do pastronin halet e tyre

Πριν 2 ώρες
Albania Ilirian
Albania Ilirian

Hahahaha sa kam qeshur kur qajn femijet me kujtojn mua kur isha i vogel .a te keqen o vogelusha.

Πριν 2 ώρες
Valbon Elezi
Valbon Elezi

ky pederi a i ma med kenget e batit?28:30 i tregoj a i din bravo korab

Πριν 2 ώρες
Asim Bakii
Asim Bakii

Une kam pasur ghithmone ankth ne shkolle. Prandaj deshira ime ishte qe te vijne aeroplan bombardues nga Gjermania dhe tá bombardojne shkollen, tá bejne shkrumb dhe hi. Mesueset ishin diktatore dhe jo petagoge. Ata edhe na rrihnin, kur ne nuk u pergjigjeshim. Kjo ka qene kohe e veshtire per mua dhe shume te tjere. Sot jetoj ne Danimarke dhe jam arsimtar, me vejen shum keq, qe cfar pedagogesh kemi pasur ne ne vitet 1975 deri 1982 ne Tetove te Maqedonise. Mesuesi i mire kurre nuk duhet tá frikesoj femiun ose tá poshtroje.

Πριν 2 ώρες
Julie Lui
Julie Lui

BRAVOOOOO!!!!!!👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌👌💗💗💗💗💗💗

Πριν 3 ώρες
Mim Tirona
Mim Tirona

Bravo, bravo, bravo, djale per se mbari.

Πριν 3 ώρες
Armandskurani Skurani
Armandskurani Skurani

Drit ta beft zoti o vajz e mir bravo te qoft♥️♥️♥️♥️🇦🇱🌟🌟🌟🌟🌟☀️☀️☀️🌠

Πριν 3 ώρες
Mim Tirona
Mim Tirona

Bravo, vajze hallall.

Πριν 3 ώρες
Ilir Farruku
Ilir Farruku

Para gomari pastaj kali ....bravo ..

Πριν 3 ώρες
arber Bala
arber Bala

Sa keq per kta studenta. Ishalla merrni nje zgjidhje sa me pare ,,se mesuesit e sotem jane vec sa me marr rrogat ..e sdon me ja dit per nxenesit .

Πριν 3 ώρες
Pellazg Dardan
Pellazg Dardan

Kena boll lojtar or lali.

Πριν 3 ώρες
Mirjan Lushnjaku
Mirjan Lushnjaku

Nuk e kan fajin ata qe mbajne kukulen ne koke e kane fajin ata me kollare .

Πριν 3 ώρες
Phellodendron Robinia
Phellodendron Robinia

Nje mut me pak !

Πριν 3 ώρες
esma power
esma power

🇦🇱💪

Πριν 3 ώρες
Beqir Zavalina
Beqir Zavalina

Ska faj kola....kjo ciljeta ne te vertet te hudh ntoke....

Πριν 3 ώρες
LEKE PJETRI
LEKE PJETRI

Ne te gjithe boten jan falas veq ne shqiperi ndodhe kjo Turp

Πριν 3 ώρες
Adelina Topurja
Adelina Topurja

N

Πριν 3 ώρες
Mirjan Lushnjaku
Mirjan Lushnjaku

Z.Klosi ti je nje pus i thele .ke shume te fshehta ti

Πριν 3 ώρες
Vangjel Frroku
Vangjel Frroku

ZONJE E VERTET QE ME THJESHTESIN DITURIN PA FUND I DHURON KTIJ BREZI SHUM PER TE MESUAR FLM LAMTUMIR O BREZ I VJETER SIKUR JU NUK VJEN MA TJETER

Πριν 3 ώρες
Altjon Skura
Altjon Skura

Rispekt

Πριν 3 ώρες
Power 777
Power 777

Keshtu eshte kur fton kafshen ne studjo.

Πριν 3 ώρες
Mirjan Lushnjaku
Mirjan Lushnjaku

Me pak fjale idiot .

Πριν 3 ώρες
Beqir Zavalina
Beqir Zavalina

O zot....cfar yyyyyyllllllliiiiii kjo nevina

Πριν 3 ώρες
Liridon Halili
Liridon Halili

Albanian are not live singers

Πριν 3 ώρες
Bashkim Loka
Bashkim Loka

Bravo dhe respekt vazhdo .suksese

Πριν 3 ώρες
Beqir Zavalina
Beqir Zavalina

Sa vk ky danoci...

Πριν 3 ώρες
Ilva Ilva
Ilva Ilva

Ka plot si kto tipa nuk jane te zotet dhe meren me grate jane nje hic

Πριν 3 ώρες
Ilva Ilva
Ilva Ilva

Ehh moj zonje sje as e para dhe e fundit.do zoti te jetosh nje dite e lire.

Πριν 3 ώρες
Michel Bassier
Michel Bassier

Ran malet u ngriten halet

Πριν 4 ώρες
ina mulka
ina mulka

Jeni super yje Skerdi😘Vesa💖💖💖

Πριν 4 ώρες
Esti Cesti
Esti Cesti

Mos u merzisni se do vi dhe aty Edi per te cuar betonin pastaj do thon njerzit ate e ka ai deputeti ate hotelin e ka ai ministri

Πριν 4 ώρες
Vis Kabashi
Vis Kabashi

Duam skrapin duam skrapi dumam skrapin😥😥😥

Πριν 4 ώρες
Vis Kabashi
Vis Kabashi

Duam skrapin

Πριν 4 ώρες
Vis Kabashi
Vis Kabashi

Duam skrapin

Πριν 4 ώρες
Vis Kabashi
Vis Kabashi

Duam skrapin

Πριν 4 ώρες
Roni Marku
Roni Marku

Like per Kolen ke lacat 😂

Πριν 4 ώρες