Arb Arb
Arb Arb

E forte

Πριν 10 ώρες
Plaku dhe Deti
Plaku dhe Deti

Pastaj thone pse i presin njerzit damaret ja nje rast konkret🥰

Πριν 10 ώρες
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm

A siki Bodyguard me veti a😂😂😂

Πριν 10 ώρες
Donart Shala
Donart Shala

Apo vjen me mu

Πριν 10 ώρες
Audi RS6
Audi RS6

Fifi ✅👌

Πριν 11 ώρες
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm

Jo hiq

Πριν 12 ώρες
Bekim Malushaj
Bekim Malushaj

Super

Πριν 12 ώρες
Besanesa Besanesa
Besanesa Besanesa

fifi💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😍😍

Πριν 13 ώρες
Besanesa Besanesa
Besanesa Besanesa

FIFI ZEMER💖❤️

Πριν 13 ώρες
Mira Merama
Mira Merama

Sa e bukur kenga!!!

Πριν 13 ώρες
klevis troka
klevis troka

Kulla

Πριν 14 ώρες
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm

Jeta jem

Πριν 14 ώρες
Nazife Duriqi
Nazife Duriqi

O

Πριν 15 ώρες
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm

Te dua shummm fifi

Πριν 15 ώρες
Faik Zyberi
Faik Zyberi

Shum kang e bukur brravo

Πριν 15 ώρες
couple r.n
couple r.n

5 milly happy ❤🔥🇽🇰🇦🇱🇮🇹

Πριν 15 ώρες
Ervisa kllogjri Ervisa kllogjri
Ervisa kllogjri Ervisa kllogjri

🥰🥰🥰🥰

Πριν 16 ώρες
Albana Demaj
Albana Demaj

Super ta qeteson shpirtin

Πριν 16 ώρες
Music Records
Music Records

grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-0ZeTQS5HWfI.html Tayna - qe qe remix 2020

Πριν 16 ώρες
Mid Side Records
Mid Side Records

Aplikacioni Spotify mund te shkarkohet dhe ne shqiperi Tashme .Top albanian Hits 2020:open.spotify.com/playlist/17gdIX8oQb8Z5ITUoQql5i?si=yg25cBqkQQG7Wdor60gK1g

Πριν 16 ώρες
Koshi Bora
Koshi Bora

Je shume e mire 💜💜💗💗😘😘💗😘😘💗

Πριν 16 ώρες
get a hobby
get a hobby

Why's this not on apple music thooo, it says its unavailable in my country 🇬🇧 (but it worked when it came out)

Πριν 17 ώρες
get a hobby
get a hobby

I love this song 🥰

Πριν 17 ώρες
marina florea
marina florea

u look like jojo,american singer!

Πριν 17 ώρες
Ιωαννα Λατσε
Ιωαννα Λατσε

Nuk kam fjale prefekt

Πριν 20 ώρες
Arlinda Bajrami
Arlinda Bajrami

O Zot ti je fantastikeee😘😘❤❤❤

Πριν 20 ώρες
Alketa Dervishi
Alketa Dervishi

Urime fifi je si princeshe te duam shume jemi fansa jote

Πριν 21 ώρα
Gjiljeta Hajrulahi
Gjiljeta Hajrulahi

2.mne2

Πριν 22 ώρες
EDISON DRAMOLLI
EDISON DRAMOLLI

Bravi keng shum e bukur komplimenti e suksese 👍👍👍👍

Πριν 23 ώρες
Pimi BaSeL- Gjilan-City
Pimi BaSeL- Gjilan-City

👏👏👏👍👫🙅‍♀️🕑🕖🕛🕠🕒💔👫🏼🧍‍♀️<--🏃

Πριν 23 ώρες
Liridon Sadiku
Liridon Sadiku

Best Song Ever

Πριν ημέρα
Serva Kapri
Serva Kapri

👏👏

Πριν ημέρα
Elona Lona
Elona Lona

Ah ndonjehere ate qe ndjen permbrena dhe nuk e shpreh disa keng sikur Jan per posacerisht per ty si kjo perjetsi e fifit dhe ermalit esht posacerisht per mua ate qe ndjej

Πριν ημέρα
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

balada si gjithmon super 😉👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν ημέρα
Silviya Ivanova
Silviya Ivanova

Oh god ❤️❤️❤️

Πριν ημέρα
Mandi El
Mandi El

Një këng shum e bukur dhe shum domethënëse bravo

Πριν ημέρα
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy

Mos e moho që me doo këte refren kisha pas qef me ndegju edhe disa herë ne këng se qikjo fjalë pom pelqen mas shumti Si gjithmon Fifi i shkrin baladat👏🏻

Πριν ημέρα
Xeni
Xeni

Brovo ju lumt

Πριν ημέρα
Fatima Ashraf
Fatima Ashraf

Love from Scotland 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿♥️love Albanian music

Πριν ημέρα
LucidDreaming X
LucidDreaming X

You welcome..but your name is not Schotish...?

Πριν 21 ώρα
Faruk Osmani
Faruk Osmani

Kèngè shum e bukur rrespekte 👌👌

Πριν ημέρα
Charles .
Charles .

Colombian Enjoying Albanian music 🇨🇴❤️🇦🇱

Πριν ημέρα
Teuta Vreko
Teuta Vreko

Fifi

Πριν ημέρα
Qendresa Elshani
Qendresa Elshani

Mishi cop 😍

Πριν ημέρα
ina ina
ina ina

grfilms.net/v-%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-aLG7mOz-04M.html

Πριν ημέρα
Flutra Troplini
Flutra Troplini

🌹❤

Πριν ημέρα
Musliman Tv
Musliman Tv

Hit vokal zera te bukur

Πριν ημέρα
Zemrie Veliu
Zemrie Veliu

Sa kenge e bukur

Πριν ημέρα
ardita Shahinaj
ardita Shahinaj

Fifi je ♥️💋

Πριν ημέρα
no name
no name

E kisha degjuar shume here por nuk e kisha pare kurr videoklipin ishte superr😍😍

Πριν ημέρα
Sara Usa 12
Sara Usa 12

Kush e kapi pjesen kur Fifi ja bon me kokë asaj vajzes per me reagu me aktru😉 Mos e moho që me doo këte refren kisha pas qef me ndegju edhe disa herë ne këng se qikjo fjalë pom pelqen mas shumti Si gjithmon Fifi i shkrin baladat👏🏻

Πριν ημέρα
kushtrim curri
kushtrim curri

Fifi e ka bo me shej ket djalin per unaza kjo qika e kap ket moment edhe prishet surpriza thats it

Πριν 10 ώρες
Antika Rado
Antika Rado

Super

Πριν ημέρα
Jon - Brawlstars
Jon - Brawlstars

Kong ma t miré, moti skom nij, kush osht qaj budall si ka bo dislike,

Πριν ημέρα
Flora Sadja
Flora Sadja

Super keng 😍♥️♥️♥️👌👌👌

Πριν ημέρα
Anisa Bibo
Anisa Bibo

Super

Πριν ημέρα
Nebahate Voca
Nebahate Voca

Shum te mir jeni ju lumt ❤️

Πριν ημέρα
Dia Kokomani
Dia Kokomani

Super 👌👌🥰

Πριν ημέρα
Arianit Shala
Arianit Shala

Kanga diqka perfekt ska dal ma e mir hala. Veq Big Like per aktort ja kan hyp vleten ksaj kange.

Πριν ημέρα
Xheni Mane
Xheni Mane

super Fifi dhe Ermal

Πριν ημέρα
Donart Shala
Donart Shala

Sabit me fjal te huja eka shkel shpina e vet ti je familje si nuk shkoni per fjal te huja

Πριν ημέρα
Donart Shala
Donart Shala

Vet u mke than apo vjen

Πριν ημέρα
Elvin Maloku
Elvin Maloku

Ok😀

Πριν ημέρα
Ada Hax
Ada Hax

Fantastical 😆😆😆

Πριν ημέρα
Donart Shala
Donart Shala

Apo vjen

Πριν ημέρα
Loan Nguyen
Loan Nguyen

ZQe kxnanz

Πριν ημέρα
hen ko
hen ko

Mos e moho qe mdo Mos e moho se nsy e shoh Ate qe ti kurr sma ke then Ti zhytesh nshpirtin tem aman Aman...😍💘❣

Πριν ημέρα
Nita Islami
Nita Islami

Ju dua shummmmmm 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν ημέρα
Donart Shala
Donart Shala

Dashuri si ne filma

Πριν ημέρα
Donart Shala
Donart Shala

Po dilem per para

Πριν ημέρα
Lindita Kastrati
Lindita Kastrati

Mosss e mohooo se mdoo mos mohoo se thyhesh. Nananana

Πριν ημέρα
hen ko
hen ko

Hi

Πριν ημέρα
Kushtrim Salihu
Kushtrim Salihu

Fifi👍👌👌💞💞💞💞💞

Πριν 2 ημέρες
Elda *_*
Elda *_*

KOMBINIM ZËRASH PERFEKT 👌👌JENI SHUMË T.MIR TË DY.😘😘🌟🌟♥️♥️

Πριν 2 ημέρες
Faredin Paqarizi
Faredin Paqarizi

Kang shum e bukur qe prek shum ❤️te dyt jeni artista

Πριν 2 ημέρες
Manu R.A
Manu R.A

🔥🔥🔥🔥

Πριν 2 ημέρες
Donart Shala
Donart Shala

Ku mem qu

Πριν 2 ημέρες
Donart Shala
Donart Shala

Me sabitin

Πριν 2 ημέρες
Donart Shala
Donart Shala

Po apo del me fol me mu

Πριν 2 ημέρες

Gjithcka e mjegullt nga ti eshte sot

Πριν 2 ημέρες
ogerta vasili
ogerta vasili

Ky e paska vetem xhan 😜

Πριν 2 ημέρες
Kenan Rizahi
Kenan Rizahi

Per ata qe spe kuptoni kjo Kang pi Perngjan stilit te Kanges Shkurte gashi ft. Flori mumajesi - tu Luta kush mendon si un Like Rrespekt per krejt Pranoje Fifi Bile qe ja qillova si nqat stil ke dasht me ba kit kang

Πριν 2 ημέρες
ina ina
ina ina

Kshtu menoj dhe un Ama dhe kjo asht super🔥

Πριν ημέρα
skyminer
skyminer

Was hat das in den deutschen yt musik trends zu suchen??

Πριν 2 ημέρες
extream
extream

Ist ein schönes Lied meiner Meinung nach, auch wenn ich nichts verstehe.

Πριν 2 ημέρες
Donna S Kitchen
Donna S Kitchen

Brutallll

Πριν 2 ημέρες