ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΠΟΥ ΣΠΕΡΝΕΙ ΔΙΧΟΝΟΙΑ!

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 4 μήνες

    UnboxholicsUnboxholics

    διάρκεια: 33:25

    Ακόμη ένα τεράστιο, ξύλινο κουτί και μάλιστα σφραγισμένο με καρφιά, έφτασε στο στούντιο των Unboxholics. Το ανοίγουμε και...μαλώνουμε για το εσωτερικό του!
    Τα links των προϊόντων:
    Amiibo Star Fox: www.otakustore.gr/starfox/fox-nintendo-amiibo-no-6/14526/
    Σουβέρ Zelda: www.otakustore.gr/the-legend-of-zelda/breath-of-the-wild-coaster-set-x4/12486/
    Καπέλο Atari: www.otakustore.gr/atari/atari-logo-hat/14262/
    Κούπα NES Controllers: www.otakustore.gr/nintendo/nes-controllers-mug-300ml/12484/
    ORB AR Pistol: www.otakustore.gr/otakucult/orb-ar-bluetooth-game-pistol/12508/
    Φωτιστικό Playstation: www.otakustore.gr/sony-playstation/playstation-buttons-light/13247/
    Dark Souls 3 Art Book: www.otakustore.gr/ds/dark-souls-3-design-works-art-book/14443/
    Βάζο για μπισκότα Game Boy: www.otakustore.gr/nintendo/game-boy-cookie-jar/14495/
    Final Fantasy Ultimania Vol. 1: www.otakustore.gr/ff/final-fantasy-ultimania-vol-1/14466/
    The Art of Metal Gear Solid 1-4: www.otakustore.gr/mgs/the-art-of-metal-gear-solid-i-4/13740/
    Φιγούρα Dark Souls Black Night: www.otakustore.gr/dark-souls/black-knight-dxf-limited-edition/14391/
    ORB Virtual Archer: www.otakustore.gr/otakucult/orb-virtual-archer-ar-gaming-bow/13315/
    Φωτιστικό 4-Star Dragon Ball: www.otakustore.gr/dragon-ball/4-star-dragon-ball-lamp/12351/
    Voltron Funko POP: www.otakustore.gr/voltron/voltron-mega-size-funko-pop/14669/
    Φωτιστικό Pac-Man: www.otakustore.gr/pac-man/pac-man-light-with-sound-remote/12093/
    Φιγούρα Samus: www.otakustore.gr/metroid/samus-aran-prime-3-figma-limited/12247/
    Riku Funko POP: www.otakustore.gr/kingdom-hearts/riku-funko-pop/12283/
    Κούπα Super Metroid: www.otakustore.gr/metroid/super-metroid-mug-300ml/12263/
    Metal Gear Solid V Art Book: www.otakustore.gr/metal-gear/the-art-of-metal-gear-solid-v/11875/
    Σουβέρ SNES Game Covers: www.otakustore.gr/nintendo/snes-game-covers-coasters-x4/11927/
    Κούπα Resident Evil: www.otakustore.gr/re/resident-evil-3d-mug-skull-450ml/13767/
    ORB Retro Console: www.otakustore.gr/otakucult/orb-retro-400in1-game-console/14487/
    T-Shirt Sailor Moon: www.otakustore.gr/sailor-moon/luna-face-t-shirt-women/5925/
    Μαγνητάκια Zelda: www.otakustore.gr/the-legend-of-zelda/zelda-botw-magnet-set-x21/12487/
    Amiibo Sonic: www.otakustore.gr/sonic/sonic-nintendo-amiibo-no-26/14499/
    Τυχαίο Μπρελόκ Nintendo: www.otakustore.gr/nintendo/random-nintendo-backpack-buddy/12458/
    Κούπα Super Mario: www.otakustore.gr/super-mario--bros--kart/super-mario-mug-heat-active/11039/
    Τετράδιο Super Mario: www.otakustore.gr/sm/super-mario-notebook-3d-effect/14266/
    Τσάντα Ghost (Pac-Man): www.otakustore.gr/pac-man/blinky-backpack-red-ghost/13580/
    Stress Ball Triforce: www.otakustore.gr/the-legend-of-zelda/triforce-stress-ball-/12259/
    Stress Ball Poke Ball: www.otakustore.gr/pokemon/stress-ball-premier-ball/10584/
    Τετράδιο Donkey Kong: www.otakustore.gr/dk/donkey-kong-notebook-3d-cover/12483/
    UNO Dragon Ball: www.otakustore.gr/db/uno-dragon-ball-super-limited/9176/
    Λούτρινο Crystal Star: www.otakustore.gr/sailor-moon/crystal-star-mini-plushie/13907/

    unboxholics  unboxing  otakustore  anime  kouti  secret unboxing  secret box  zelda  metroid  dragon ball  amiibo  pacman  unboxholics unboxing  

Tommy Paris
Tommy Paris

Μωρεε σημασια που δίνεται και οι δύο στο κανάλι σας στα comments 1 χρόνο γράφω ούτε like ούτε απάντηση όλο λόγo είσαι, Σάκη όταν ανοίγεις κουτακι και λές τσεκάρω και μυνήματα σας! Λοιπόν απ το πουθενά έγινες μέσω της Mairy Claire φίλη μου η οποία ξεκίνησε το πρόγραμμα που εμφανίζεσαι και ψωνίστηκες, το youtube το πούλησε στην Google που κάθομαι και δίνω σημασία! δύο μήνες θέμα άν θέλω και σου παίρνω τον κόσμο των views μέσω δικών μου clips,σοβαρέψου σιδεράς είμουν και εγώ πρώτης γυμνασίου, άν έχεις ένα κανάλι μεγάλο όπως αυτό να έχεις και τα κότσια σαλονικιέ! Άδικο έχω; Λοιπόν, δέν είναι όλα να τραβήξεις κοινό! Μήν πείς θέμα άν μπορώ για θα το κάμω πάνε να κάνεις κάνα like! Τα λέω και για στήριξη των Unboxholics παράπονα έχω απο κόσμο πο σε έστειλα ούτε ένα like απο πουθενά! Λένε μάλλον πέφτουν λεφτά για τα likes στους άλλους δέν είναι έτσι λέω αξίζει αλλά πολύ αδιαφορία πίεση δέχτηκα να τα πώ όχι μόνο απο δική μου γνώμη να σχολιάσω! Ξυπνήσαμε άμε!!

Πριν 2 ημέρες
its ariou game
its ariou game

Το έχω αυτό το παιχνίδι στο νητεντο μου το fikman πώς το λένε τέλος πάντων

Πριν 9 ημέρες
Bob Petsi
Bob Petsi

#FIGMA

Πριν 15 ημέρες
stormer1978
stormer1978

#unboxin

Πριν 20 ημέρες
stormer1978
stormer1978

23:23

Πριν 20 ημέρες
stormer1978
stormer1978

32:60

Πριν 20 ημέρες
stormer1978
stormer1978

6:30

Πριν 20 ημέρες
ΖΗΣΗΣ ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ
ΖΗΣΗΣ ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ

Το κουτι πως ονομαζεται ρε κασονι, καφασι πως;;

Πριν 21 ημέρα
Μιχαηλ Ριτσακης
Μιχαηλ Ριτσακης

Το γελιο του σακη πρεπει να μπει στο the last of us part 2 στη κραβγη των ζομπι

Πριν 24 ημέρες
Παύλος Τζανής
Παύλος Τζανής

Unboxfolics

Πριν 24 ημέρες
SMG-JOBAN 1
SMG-JOBAN 1

για καποιο λογο γελαω μαζι τους χαχαχα

Πριν 25 ημέρες
Vasilis Vorreakos
Vasilis Vorreakos

Fony firasik fark

Πριν 27 ημέρες
GamersGtech
GamersGtech

Το fark στα αφρικάνικα σημενει γουρούνι

Πριν 27 ημέρες
paloukilouk uh
paloukilouk uh

ΑΛΕΚΟΣ 5:20 ΚΛΑΙΩΩΩΩ

Πριν 27 ημέρες
giot games
giot games

Unboxfolifs 😂😂😂

Πριν μήνα
Esmeraldito Prishka
Esmeraldito Prishka

H villa kai ta fasolia ( ta pio wrai mousia 🍈🍈🍈🍈🍈🍈

Πριν μήνα
SoLiD_Argi
SoLiD_Argi

mlk gt o sakhs ksefouskoni etsi?? XD

Πριν μήνα
Marina Ep
Marina Ep

Παιζει να το εχω δεν 100 φορες και ακομα κλαιω 😂

Πριν μήνα
Θεοχαρης Κακουλιδης
Θεοχαρης Κακουλιδης

Ενα ηθελα να βγαλουν και να πουν α σκατα ειναι😂😂😂

Πριν μήνα
Alex T
Alex T

Μαλάκες, ο Σάκης όταν μιλάει βγάζει υπέρυχους

Πριν μήνα
Nik Stefan
Nik Stefan

Amiibo καμιά κουβέντα αμέσως να πέσετε να με φάτε όλοι .

Πριν μήνα
Haz3 MapZ
Haz3 MapZ

17:33 οτκ

Πριν μήνα
white aesthetic meme god
white aesthetic meme god

Το γελιο του σακη μου τρυπα τα αυτια και μου αρεσει😂

Πριν μήνα
Lefteris Trentsios
Lefteris Trentsios

Οσοι κτλβν με την πρωτη τι ενοουσε ο Αλεκος περασαν γαματα

Πριν μήνα
asikos
asikos

εντομεταξυ αμα προσεξετε καλα απο πισω παιζει το beat που εχει σε ενα τραγουδι του ο SASKE που λεγεται ΤΑΡΑΤΣΑ/

Πριν μήνα
Αγγελος Σερετης
Αγγελος Σερετης

Ψωφαω για τα γέλια σας

Πριν μήνα
Zoi S
Zoi S

27:47 ελιωσαααα

Πριν μήνα
Μανος Λουδαρος
Μανος Λουδαρος

Ειναι κακο που μου σηκωθηκε ;;;;

Πριν μήνα
pernikos 1
pernikos 1

Einai ofiffial fano 😂😂😂

Πριν μήνα
giannhs _GR_
giannhs _GR_

Furasik fark

Πριν μήνα
giannhs _GR_
giannhs _GR_

17:51 εχω πεθανει στα γελιααα

Πριν μήνα
Vaahkrod Henvak
Vaahkrod Henvak

Ειδα οτι εχεις 2 7970 crossfire, ποσο παιζει να γαμαει?.... 17:37 για τους παλιους

Πριν μήνα
Leonardo Bonacheli
Leonardo Bonacheli

https://www.google.com/search?biw=1920&bih=969&tbm=isch&sa=1&ei=_8XyXMPUBsvPwALBhaKgAw&q=fony&oq=fony&gs_l=img.3..0l9j0i10i30.2319.3576..4220...0.0..0.152.489.0j4......0....1..gws-wiz-img.......0i10.nyKOYup5KXU#imgrc=zm7WaKpHLnWdNM:

Πριν μήνα
little YEET
little YEET

18:45 F I G M A

Πριν μήνα
MRCYO HD
MRCYO HD

με το pac man ξετρελαθηκα :)

Πριν μήνα
Παύλος Κουτσιάς
Παύλος Κουτσιάς

FAKIS KA ALAKOF UMBOXHFOLICS XAXAXAXAXAXAXAXAXA

Πριν μήνα
John Gaming TV
John Gaming TV

FFFF Θα πει fuck you FONY PLAYFTATION

Πριν 2 μήνες
Manolis Lindos
Manolis Lindos

Έχετε το πιο σπαστηκο γελιο

Πριν 2 μήνες
Greek Drift Grc
Greek Drift Grc

Fony Playstathion

Πριν 2 μήνες
Greek Drift Grc
Greek Drift Grc

Pos legetai h mousiki Sto telos tous Video????

Πριν 2 μήνες
gfp_ orfeas
gfp_ orfeas

Έσκασα στα γέλια φιγγμα

Πριν 2 μήνες
`High
`High

Ateleiwtw gelio panagia mou

Πριν 2 μήνες
Dimi vsl
Dimi vsl

Παιδιά ακούστε furafic fark

Πριν 2 μήνες
laljohn
laljohn

18:09 εεεεεεεε οκ μην το ξανακανετε αλλαωσαν κανω subμονο επειδη εχετε πλακα και οχι γι αυρο το γελιο

Πριν 2 μήνες
Mrbeast Mrbeast
Mrbeast Mrbeast

Pragmatika apo ta kalhtera sas video pethana sta gelia😂😂

Πριν 2 μήνες
flower power
flower power

Αχαχαχαα ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΑΔΕΡΦΟΦΑΣΗ;;; Ειδα flash back από ΚΑΘΕ μοιρασιά που κάναμε με την αδερφή μου μέχρι την ηλικία των 11... «Αυτά που μου τυχαίνουν και θέλω» - «αυτά που της τη τυχαίνουν και θέλει» - «τα ουδέτερα» και στο τέλος τα παζάρια... Κατά τα 11 το κόψαμε γιατί ψιλιάστηκε ότι συνηθως την ερειχνα μουχαχαχα 😈😂🤩🥰

Πριν 2 μήνες
Kokolive5544
Kokolive5544

exo game boy

Πριν 2 μήνες
maurytube
maurytube

Your laughter is better than the unboxing , you guys are hilarious

Πριν 2 μήνες
Γιάννης Πανίτσας
Γιάννης Πανίτσας

Bravo

Πριν 2 μήνες
Pinelopi iliopoulou
Pinelopi iliopoulou

Η καλτσουλα του Σάκη το μελλον μου 😂😂😂

Πριν 2 μήνες

Επόμενο

Πως γνωριστήκαμε...

21:18

Πως γνωριστήκαμε...

Unboxholics

προβολές 219 841

Κουκλοθέατρο: Το τέρας (ep. 4)

14:57

Κουκλοθέατρο: Το τέρας (ep. 4)

Unboxholics

προβολές 99 469

HIGHLY RATED 💄 Makeup 👸 AT SEPHORA

21:34

HIGHLY RATED 💄 Makeup 👸 AT SEPHORA

Tati

προβολές 697 127

New Lyrics for Old People with Offset & Cardi B

4:12

New Lyrics for Old People with Offset & Cardi B

Jimmy Kimmel Live

προβολές 3 900 105

Strange Video Games I Played as a Kid

10:33

Strange Video Games I Played as a Kid

Jaiden Animations

προβολές 5 476 825

Film Theory: Why Scar is the RIGHTFUL King! (Disney Lion King)

13:38

Film Theory: Why Scar is the RIGHTFUL King! (Disney Lion King)

The Film Theorists

προβολές 3 810 006

Best Of Mini Ladds MEME STREAM Compilation #21

14:34

Best Of Mini Ladds MEME STREAM Compilation #21

Mini Ladd

προβολές 859 734

EVERY KFC EVER

4:56

EVERY KFC EVER

Smosh

προβολές 1 299 067

Pancakemon Art - 10 Minute Power Hour

15:43

Pancakemon Art - 10 Minute Power Hour

GameGrumps

προβολές 437 208

The King's Man | Official Teaser Trailer [HD] | 20th Century FOX

1:49

What I Missed While I Was in Rehab with Shane Dawson!!

17:55

What I Missed While I Was in Rehab with Shane Dawson!!

Eugenia Cooney

προβολές 2 208 048