“Mbaje se vdiqa”, pronari i lokalit tmerroi turistet spanjolle| ABC News Albania

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 29 ημέρες

  ABC News AlbaniaABC News Albania

  διάρκεια: 4:17

  Turistët spanjollë, të dhunuar nga pronari i një lokali në Porto Palermo, kanë filmuar sulmin e 51 -vje֛çarit ndaj tyre. Pamjet tregojnë agresorin mbi xhamin e makinës teksa thyen atë si dhe momentet e tmerrit të përjetuar nga spanjollet e shoqëruesit e tyre. 51 vjeçari i arrestuar del nesër para gjykatës për caktimin e masës së sigurisë.
  Këto janë momentet dramatike kur Mihal Kokëdhima, pronari i një lokali në plazhin e Porto Palermos, sulmon një makinë ku ndodheshin tre turistë spanjollë dhe dy shoqërues të tyre shqiptarë.
  Për 5 kilometër me radhë, nga Porto Palermo e deri në Qeparo, për më shumë se 6 minuta, 51 - vjeçari qëndron mbi kofanon e makinës dhe qëllon me grushte xhamin e saj për të detyruar turistët të ndalojnë. Gjithçka ka ndodhur është filmuar me celular nga njëri prej turistëve.
  “Filmoje, filmoje!”.
  E thyen xhamin dhe me duart e gjakosura arrin të kapet në kroskot, duke qëndruar ashtu për kilometra me radhë, duke kërcënuar turistët e duke injoruar thirrjet e tyre që të zbriste.
  Nuk trembet as kur drejtuesi i mjetit e paralajmëron se ashtu siç janë, do ta çojë në polici.
  “Nuk ndaloj fare, do vemi në polici”.
  “Në polici të vemi direkt”.
  Për minuta me radhë nën këtë gjendje, si në një film horror, tenton t’i mashtrojë turistët e huaj dhe shoqëruesit e tyre, duke u kërkuar ta ndalonin makinën me qëllim që të zbriste, por nuk zbret kur ata ndalojnë.
  Gjatë gjithë kohës, ashtu i gjakosur në duar, synon të hyjë në makinë nga xhami i përparmë i thyer dhe t’i sulmojë.
  “Mbaaajeee”!
  “Zbrit nga makina, zbrit”.
  Kur nuk reziston dot më, është gati të lëshohet.
  “Mbaje se vdiqa”.
  “Do zbresësh apo jo”?
  Drejtuesi i makinës e ndalon për ta lejuar të zbresë pa u lënduar, por Mihal Kokëdhima i sulmon sërish në fshatin Qeparo. Shoferit i duhet të largohet me shpejtësi kur ai i vërsulet sërish mjetit.
  Tmerri nuk përfundon këtu. Edhe pasi Mihal Kokëdhima largohet, ai u vihet pas me makinë. Nga biseda e pushuesve të frikësuar, dëgjohet se ai mund të ketë edhe armë.
  “Ec, ec, ec se ka armë”.
  Makthi merr fund kur pushuesit i largohen disa kilometra Qeparoit dhe i drejtohen Sarandës për ta denoncuar rastin në polici.
  Pushuesit, ende të tronditur, i tregojnë një mikut të tyre që telefonuan për t’i kërkuar ndihmë, se 51-vjeçari Kokëdhima i kishte sulmuar për shkak se turistët spanjollë kishin shprehur rezerva për shërbimin në lokalin e tij dhe ishin ngritur nga tavolina për t’u larguar.
  “Na sulmoi ky, i zoti lokalit, po se vajti fliste tërë kohën dhe këta të huajt nuk donin të hanin”.
  Disa minuta më vonë policia e arrestoi 51-vjeçarin Mihal Kokëdhima dhe mori nga turistët edhe pamjet filmike që dokumentuan aktin e tij barbar, që jo vetëm tmerroi pushuesit e huaj, por që cenon edhe imazhin e vendit në pikun e sezonit./ABC News Albania 24/7

MONSTA X REVOLUTION HAS ALREADY BEGUN
MONSTA X REVOLUTION HAS ALREADY BEGUN

Guys, this dude is clearly unstable, take him to prison, people went there to eat not have nightmares, that said, I'm very sorry the tourists had to witness that in Albania smh

Πριν 13 ημέρες
vier
vier

what kind of blood type is recommended to tip?

Πριν 13 ημέρες
Jonnie Joni
Jonnie Joni

TANI QE TU Prish diqani car do beni SEPSE IPRISHE TE QITHA THE E KAN ATA QE TE JAPIN TE BEHSH TI BIZNEZ O PA DITURE NE BOT

Πριν 21 ημέρα
Ton Alb
Ton Alb

Kafsha

Πριν 21 ημέρα
Rian Daci
Rian Daci

There is a difference between Albanians and kosovo decent Albanians are crazy kosovans are nice

Πριν 22 ημέρες
Kapo
Kapo

Rian Daci fuck you

Πριν 20 ημέρες
Luis Salazar
Luis Salazar

h3h3 brought me here, vape naish y'all

Πριν 22 ημέρες
John Rambo
John Rambo

Keshtu eshte kur shet mall te keq dhe e ngaterron e pi vete

Πριν 22 ημέρες
John Rambo
John Rambo

Po ky ska paguar as ustallaret qe i bene murin e gurit

Πριν 22 ημέρες
John Rambo
John Rambo

Per 100 euro dreke iku lokali bye bye

Πριν 22 ημέρες
Fidellio369
Fidellio369

KY RRACE SHKERDHYER DUHET VARUR PREJ GJUHE - TE TRANSMETOHET LIVE NE Televizionin Spanjoll

Πριν 23 ημέρες
Fran Miranda
Fran Miranda

A 150km me pongo en la furgoneta y luego frenada de emergencia, resultado croqueta albanesa al alquitran

Πριν 23 ημέρες
Korab Qoqaj
Korab Qoqaj

Qajo senja ne dr ke telefon

Πριν 23 ημέρες
gilda lila
gilda lila

Ky eshte film horror O Zott si kafshe e eger nga pylli. Ky njeri eshte me te meta mendore se nuk ka mundesi😩😫

Πριν 24 ημέρες
12345
12345

te qifsha familjen

Πριν 24 ημέρες
Mark V
Mark V

Every coutry have a forest, and in every forest you will find some pigs. Albania is beautifull

Πριν 24 ημέρες
Anila Marko
Anila Marko

E kishe aram lokalin

Πριν 24 ημέρες
Fatino Tasi
Fatino Tasi

2019 ALBANIA ❤🌐

Πριν 24 ημέρες
Margarita Margarita
Margarita Margarita

Edhe shoferi qe nisi makinen me personin ne kofan te makinës. Esht per burge. Dhe zotrinjet qe jan brenda jan per gjobe ..po te qe ne vende tjeter te botes. Do ishin të gjithe ne gjyqe...ne qofte se flasim me ligje..pa shqiperia e beri komplet vendin ashashe dhe si ra nuri. Do ti bije me turista...are gazetare qe mesa kuptoj une. Ti flet me inat. Vetem se esht emer greku ky......njerzit jan njesoj..

Πριν 24 ημέρες
Nick Rami
Nick Rami

Ky njeri, ka nevoje per doktor ilace dhe spital.Gjithmon te mbahet nen vezhgim.Eshte I rrezikshem per shoqerine.

Πριν 24 ημέρες
Villain of the piece
Villain of the piece

Sherbimi mut! Vet jam largu 2 here nga restorantet ktu... Kosova o larg...

Πριν 24 ημέρες
Susbob00
Susbob00

Typical Albanian temperament and behavior. The crazy driver and tour leader are also Albanians. Albania is a country full of criminals.........

Πριν 25 ημέρες
Elidon Xhebroj
Elidon Xhebroj

Did you see those criminals?

Πριν 24 ημέρες
Calvin Klean
Calvin Klean

I was on the trip in Albania before🤗it was super cheap,soo friendly people,super safe ,soo stunning beaches,paradise on earth.I recommend you this place Grettings from the Hungary

Πριν 25 ημέρες
Nick Rami
Nick Rami

@Bridgette Sellars I think only he now.

Πριν 21 ημέρα
Bridgette Sellars
Bridgette Sellars

Why did this even happen? Wtf did that crazy guy want from them?

Πριν 21 ημέρα
Luis Salazar
Luis Salazar

fuck that Im not going after this incident lol

Πριν 22 ημέρες
Nick Rami
Nick Rami

Thank you.

Πριν 24 ημέρες
DJ HARO
DJ HARO

XAXAXAXAXA

Πριν 25 ημέρες
aladin
aladin

mbaje se me shpetoi, hahahahaha.....

Πριν 25 ημέρες
Erion Hykaj
Erion Hykaj

Po kete me djege te gjalle eshte pak. Kriminel muti , funderine

Πριν 25 ημέρες
Ivan Paulick laCovaStudio
Ivan Paulick laCovaStudio

Mos u shqetëso, shqiptarët ... një i çmendur nuk ka pse të dëmtojë imazhin e një vendi të tërë. Ju keni reaguar me refuzim në këtë rast. Përshëndetje nga Spanja. Do not worry, Albanians ... a madman does not have to damage the image of an entire country. Greetings from Spain.

Πριν 25 ημέρες
genti jonuzi
genti jonuzi

o sa mir me qen albanez o lee o lee

Πριν 25 ημέρες
Alban Hysa
Alban Hysa

ca shteti kerkon more byth qir. Kur shikut qe ky palla hypi mbi kofane pse vazhdut rrugen ju more kelysha servila kurv duke u bo te mir me 5 te huaj dhe duke na nxjerr ne te gjithve si shqiptar te keqij. ju per te mos paguaj iket me vrap dhe jo ai qe kishte per te marre leke nuk do ju gjemonte...

Πριν 25 ημέρες
Besi Alliu
Besi Alliu

Nuke.ka.ashe.qe. Mire.se.na.vine.ne Qeparo.

Πριν 25 ημέρες
Niko Caca
Niko Caca

Eshte turp, por per mendimin tim edhe komentet e lena dhe gjuha e perdorur le shume per te deshiruar. Kjo video eshte nga ato qe prish imazhin e Shqiperise turistike, por edhe komentet e lena tregojne nivelin e ulet te kultures tone. Kujdes pra per fjalorin qe perdorim. Tregojme vehten tone...

Πριν 25 ημέρες
Yunus - Jonah
Yunus - Jonah

Është grek (krishter ortodox) ky kokë-dhija ! Kshu jan kto barbarêt.

Πριν 25 ημέρες
altin altin
altin altin

Gjeti 1 kale te ngordhur Qeveria Edi rames dhe hajde ti biem,,,,po me hamshoret e tjere ne vijen bregdetare ca do beni???mango,bougainville,ksamil, hamshori jales,arabi llamanit,dhe arabi gjak paster i palases etj,,,por mos u cudisni se pas 5 muajsh e demshperblejme po ne mihalin dhe mihalet e tjere per shembje te padrejte te hotelit iken dhe 300.000 euro minus nga xhepat tane !!!!!!Edi rama eshte gjeni ka mbaruar ajo pune !!!

Πριν 25 ημέρες
Mekaniku Jone
Mekaniku Jone

LEKET Problem I madh Qe Vetem po Rritet

Πριν 25 ημέρες
apollon olympiacos
apollon olympiacos

Οι ισπανοι φταινε σιγουρα δεν θα τον πληρωσαν η Ελλας αγαπαει την αλβανια❤🇬🇷🇦🇱

Πριν 26 ημέρες
Taulant Hoti
Taulant Hoti

dhe tani prisni qe t vin tursit ne shqiperi?

Πριν 26 ημέρες
Stelios D
Stelios D

Ρε κανε ακρη ρεεε

Πριν 26 ημέρες
Captain C Diem
Captain C Diem

Then ask yourselves why your country is financially dying. Wtf..

Πριν 26 ημέρες
NikosAK47
NikosAK47

Lam nom pz... Ktu ngreqi

Πριν 26 ημέρες
Alboss Berisha
Alboss Berisha

Po edhe turistet kokan kan frikacak, se e kisha ndal kerrin e ja kisha qi 700mi Nana Boxa, deri te ish dhi nderveti. Phuuu ja qifsha Nanen e Pederit!

Πριν 26 ημέρες
Swagity Swooty
Swagity Swooty

Ky pronar ka sulmuar shum turist, edhe kjo behet cdo vit. Po te lexhoni komentet ne tripadvisor do shikoni sa kafsh esht ky njeri. Policia ska ber asnje gje gjith kto vit per kete manjak, edhe tani turperoj gjith shqiperin. Korrupcioni ne kete shtet nuk ka ndalim. Me falni per shqipen se nuk e kam mesuar mire.

Πριν 26 ημέρες
Hashim Gashi
Hashim Gashi

Hollywood do bëj një film për këtë të çmendur 😂

Πριν 26 ημέρες
xhani xhani
xhani xhani

droga droga i ban keto pun...

Πριν 26 ημέρες
coin paradise
coin paradise

O ZOT Ç'PO NA SHOHIN SYTË😧

Πριν 26 ημέρες
edis reci
edis reci

E Terminatori🙈

Πριν 26 ημέρες
Nick Thomas
Nick Thomas

Qifsha motren a

Πριν 26 ημέρες
anz ontop
anz ontop

Pronari ka faji qe sduhet t reagoj ashtu...po tgjith po ti iki njeri nga lokali pa pagujt ashtu do reagoj ne spanj greqi mal t zi kudo Thjesht prishin imazhin e shqipris

Πριν 26 ημέρες
Rijat Haliti
Rijat Haliti

Ket vin te paguar nga greket per te çfarosur turistet e huaj qe vin ne shqiperi!!!

Πριν 26 ημέρες
Gr Special Forces
Gr Special Forces

Γαμω την πουτανα μου τι ζωα ειστε τα τρεντ σας να πανε στην Αλβανια

Πριν 26 ημέρες
Turkogreek Bastard of Turks
Turkogreek Bastard of Turks

δώστε την ελληνική μητέρα στους Τούρκους

Πριν 26 ημέρες
roladi rolandi
roladi rolandi

qa ky qen

Πριν 26 ημέρες
All World A.F
All World A.F

Ky rast qe ndodhi eshte per te larguar turistet nga Shqiperia

Πριν 26 ημέρες
1789 1653
1789 1653

Po pse kta qe porosisin e ikin pa e vrar mendjen esht ne rreg te ishte miliarder ai e paguante e ikte ka njerez qe aq sa di ker vajt tavolina ktyre kan rrogen Ky mbi makine veproj keq se rrezikoj veten po dhe turistat skan me pak faj

Πριν 26 ημέρες
Ζιγουλάκολας
Ζιγουλάκολας

Τι τις γκινει εντω ρει πειτε μας κ εμας

Πριν 26 ημέρες
Robert Zaku
Robert Zaku

ket duhet ta ket zen virusi i zombit

Πριν 26 ημέρες
Begu Begolli
Begu Begolli

Pse nuk paguajten kta Idiota.me sa shof ktu kan faj edhe kta shqiptaret ne makin,e shef qfar sjelljesh perndryshe nuk do te vozisnin me njeri mbi makin qe rrezikonin ta mysnin.deshen te ikini

Πριν 26 ημέρες
Erta asmr
Erta asmr

Turistet e shkret u tmerruan vitin tjeter 0 turist o zot ca nuk ndodh

Πριν 26 ημέρες
Lindi loco
Lindi loco

Burra VK ...ky qe thote oh cna beri ky gati duke qare..hajde mo se na vrau..dhe ai psikopati mbaje se vdiqa ..😂

Πριν 26 ημέρες
Rubén Sánchez
Rubén Sánchez

I'm from Spain, now I want to visit Albania and meet the T-1000 super albanian terminator, what a great man lol 😂 🙋

Πριν 26 ημέρες
Orio 2
Orio 2

Shpejt tetanozen se na mori lumi!!

Πριν 26 ημέρες
Moza Mimoza
Moza Mimoza

Ai vertet ka pasur frikë gjatë kohës që makina po ecte Ata shoqëruesit e turistave duhet të merreshin vesh me të se ai një njeri i vetëm ishte Ai e ka thyer xhamin vërtet ashtu se mendonte se donin ta vrisnin Për të ardhur keq nga të dyja palët

Πριν 26 ημέρες
e Ελενη Ασημακοπουλου
e Ελενη Ασημακοπουλου

LANE NAME ...KUR DO VENE MENDJE KETA NJEREZ O PERENDI ...NDIHMOI O ZOT !!

Πριν 26 ημέρες

Επόμενο

Watch Sky News live

0:00

Watch Sky News live

Sky News

προβολές 12 533 320

2HYPE Extreme HOT WINGS Cup Pong!

20:36

2HYPE Extreme HOT WINGS Cup Pong!

2HYPE

προβολές 572 048

Giant Spicy Cup Pong! | Whole Chicken!!

10:27

Giant Spicy Cup Pong! | Whole Chicken!!

Team Edge

προβολές 838 747

Men stick heads in Old Faithful geyser

2:55

Men stick heads in Old Faithful geyser

ABC News

προβολές 26 431

Watch ABC News live

0:00

Watch ABC News live

ABC News (Australia)

προβολές 1 803 277

The Hustlers l 20/20 l PART 1

7:46

The Hustlers l 20/20 l PART 1

ABC News

προβολές 42 166

The Final Act l 20/20 l PART 1 | ABC News

7:27

The Final Act l 20/20 l PART 1 | ABC News

ABC News

προβολές 1 353 780

Hong Kong's Chinese loyalists make their voices heard | ABC News

2:51

Hong Kong's Chinese loyalists make their voices heard | ABC News

ABC News (Australia)

προβολές 46 709

LIVERPOOL FC FREE KICK CHALLENGE! ⚽💥 FT. VAN DIJK, ALEXANDER-ARNOLD & FIRMINO | FIFA 20 RATINGS!

5:20

LIVERPOOL FC FREE KICK CHALLENGE! ⚽💥 FT. VAN DIJK, ALEXANDER-ARNOLD & FIRMINO | FIFA 20 RATINGS!

F2Freestylers - Ultimate Soccer Skills Channel

προβολές 3 401 878

BilYolo - Liza (Official Music Video) Prod. Gosei

2:15

Superfan Brad Pitt Distracts Ellen While Sitting in the Audience

7:15

Elimi Bırakma 44.Bölüm

2:37:57

Elimi Bırakma 44.Bölüm

Elimi Bırakma

προβολές 2 386 218

2TON - Gjith jetën (Official Video 4K)

2:54

2TON - Gjith jetën (Official Video 4K)

2TONoffical

προβολές 1 188 297

ΧΑΛΒΑΗ 5-0 - Teaser Trailer

0:52

ΧΑΛΒΑΗ 5-0 - Teaser Trailer

VILLAGE

προβολές 68 179

iPhone 11 Pro Impressions: What a Name!

7:46

iPhone 11 Pro Impressions: What a Name!

Marques Brownlee

προβολές 6 902 611