“Përgatituni për një dëm mbi 500 mln”, inxhinieri “shpërthen” në sy të Ramës

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 7 μήνες

    Balkanweb ComBalkanweb Com

    διάρκεια: 07:01

    Inxhinieri Arben Meçe foli me tone të ashpra në mbledhjen e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit, që po zhvillohet këtë pasdite nën drejtimin e kryeministrit Edi Rama.
    Inxhinieri tha se nuk është aspak e rëndësishme të diskutohet për transparencën e fondeve, por të gjithë duhet të zbresin me urgjencë në terren dhe t’iu japin sa më shpejt zgjidhje njerëzve.

B Hau
B Hau

Ti je kokrra e servilit dhe ti ke ber projekte pallatesh qe sot jan shkatrruar ti i ke mar jeten popullit duke ja shit sapunin per djath shtepit qe ke ber ti jan shkatrru po tu shkatrru shpia esht shkatrru jeta

Πριν 7 μήνες
Donald Plozha
Donald Plozha

Inxhinier...besimi ndaj shtetit eshte thyer me kohe dhe nuk mobilizohet me buton sic mendon apo fantazon ti. Shifni nese mund te zgjidhni problemin, lere besimin ndaj shtetit se eshte teme ma e madhe nga ca ta pret koka ty. Merru me punen tende, leni tjerat

Πριν 7 μήνες
Vaso Vaso
Vaso Vaso

Te lumte por asnje nuk do denohet. Dhe keshtu do shkoj vendi. 100% asnje nuk do denohet

Πριν 7 μήνες
8ris k.
8ris k.

Kur blej nje shtepi duhet te blesh edhe siguracion

Πριν 7 μήνες
labinit gashi
labinit gashi

Respekt

Πριν 7 μήνες
ITellTheTruth
ITellTheTruth

Mos prisni që të ndodh tragjedia, pastaj të lëvizni, kto gjëra duhet të ishin bër koh më par, po ktu ligji nuk funksionon...

Πριν 7 μήνες
qopoy dnon
qopoy dnon

Thirrini mendjes o shqiptare, nga sot e tutje duhen ndërtuar sipas një vendi sizmik që jemi. Lere me shtesat pa leje që nuk bëhet fjalë më.

Πριν 7 μήνες
eioshen boboi
eioshen boboi

Kryeminiser ku ke qen deri sot se su duft me i lrjur njerzit me ndertuar pa plane

Πριν 7 μήνες
sphere mechanical D Martini
sphere mechanical D Martini

po ra edhe nji termet 7 ball do e rrezoje komplet Durres e Tirane etj etj Asht beton komplet pa lidhje ... Do Zoti e nuk bje ma ...se sa per ndertime qe ka aty eshte Lamsh I papame si n Bolivi e Colombia

Πριν 7 μήνες
eioshen boboi
eioshen boboi

Nuk po han ma kasht ma kerkush kerkush nuk nu beson ma

Πριν 7 μήνες
sphere mechanical D Martini
sphere mechanical D Martini

Kapeni per fyti Berishen ku asht fshehun Legeni...

Πριν 7 μήνες
Fatmir Zeqiri
Fatmir Zeqiri

Të lumtë edhe ty o Inxhinier! Sepse njerëz si ju, Elvisi, Marini dhe bashkëmendimtarët tuaj , duhet të jenë udhëheqës të shtetit,nëse duam një Shqipëri, ashtu siç duhet të jetë! Përndryshe do biem në humnerë të pafund, nëse mendojmë vetëm për xhepat tonë dhe popullin e harrojmë!

Πριν 7 μήνες
qopoy dnon
qopoy dnon

Futi ndonji pllem Keti qe na Ben si inxhinjer

Πριν 7 μήνες
afutla qian
afutla qian

Ti zoti Inxhinier e fitove vendin e punes. I tregove Ramrs qe je ushtari me i mire. Komunist i vertete..

Πριν 7 μήνες
Basim Islami
Basim Islami

Bravo inxhinier je shum transparent ndja hajdutave

Πριν 7 μήνες
Adiol Sema
Adiol Sema

Ky esht militant o inxhinjer... Medjat trsmetojne ndenjave te popllit

Πριν 7 μήνες
oiuet souiu
oiuet souiu

2 milion jeni, se nuk jeni ndonje shume e madhe popullsije.....

Πριν 7 μήνες
afutla qian
afutla qian

Bravo inxhinier blidhuni dhe na beni derman se ngelem per jashte respekt

Πριν 7 μήνες
bowen voowy
bowen voowy

Elvisi pa fol as 1 gjo i jep fjal vendit❤🙏

Πριν 7 μήνες
leksi 12
leksi 12

Komunista

Πριν 7 μήνες
Freedom Seeker
Freedom Seeker

************ HAPESIRA TE LIRA NE MITROVICEN E VERIUT PER TE SISTEMUAR TE PREKURIT NGA TERMETI NE SHQIPERI ****** ---------------------------------------------------------------------- Ky fare Arben Mece eshte nje i ardhur aty me detyre nga Mafia neo-komuniste. Ky eshte nje neo-komunist e "stakanovist" i kohes se Dulles, qe hiqet sikur jep keshilla "inxhinjerike". Ky eshte aty per te bere davane e qeverise dhe bandes se Rames, per ti bere keta te duken mire, e per te mbuluar krimet e tyre lidhur me termetin. --------------------------------------------------------------------- Te hapen kampe dhe te ndertohen shtepi te reja per te ardhurit e te prekurit nga termeti ne Shqiperi - ne Mitrovicen e Veriut ne Dardani (Kosove). Kjo do te jete nje ndihme e madhe per te prekurit nga termeti, dhe nje akt atdhetar per te ri-populluar Mitrovicen e Veriut qe eshte boshatisur nga Shqiptaret e masakruar gjate luftes se 1999-tes nga forcat Serbe te vdekjes e terrorit. Shpejtoni, te ndihmojme vellezerit Shqiptare te prekur nga termeti, e ti mirepresim ata ne Mitrovice e Veriut. Te dergohen familje te prekura nga termeti edhe ne Bularat te Gjirokastres - e tu ndertohen shtepi te reja ne Bularat ketyre familjeve te prekura nga termeti. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Z. Rama: Ku e ke Fondin Shteteror te Emergjencave Civile, apo eshte bosh? Sa para jane ne arken e shtetit tani ne kete moment, apo eshte bosh, e nuk ja thua Shqiptareve? Ku jane parate e Shqiptareve, apo i ke cuar neper koncesione ne drejtim te paditur, neper afera korruptive super-termet, ke paguar bandat kriminale, grupet e strukturuara kirminale dhe Mafian per te "fituar" zgjedhjet, e per te ndertuar kulla qe tani u shemben njera pas tjetres me kete termet se ishin ndertuar pa asnje projekt inxhinjerik? Pse shisje dengla me brekushe shallvare citjane e poture ne mes te shesheve, dhe nga injoranca e mendjeshkurtesia "talleshe" me Presidentin kur ai si Kryetar Shteti leshoi alarmin me 21 Shtator 2019, per termete te tjera edhe me fuqishme qe mund te vinin dhe per pergatitjet qe duhet te bente qeveria jote dhe Shqiperia per ti perballuar ato? Ai bile propozoi edhe mbledhjen e Keshillit te Sigurise Kombetare atehere, po ti e kalove kete me nje tallje provinciale alla Ballkanase e alla Serbe se gjoja "Presidenti po flet nga frengjia dhe po mundohet te na fuse friken me gjera te stisura". Tani qe ke rene si miu ne cark nga injoranca, paaftesia dhe nga aktiviteti yt i ndergjegjshem kriminal dhe anti-Shqiptar qe duhet ti kaloje Prokurorise per hetim e ndeshkim penal te rende, na hiqesh neper ekrane dhe luan filma e ben aktorin si gjoja i trishtuar, i "prekur deri ne lot" dhe ben sikur te dhimset populli Shqiptar e gjoja po ben te pamunduren per ta "perballuar" situaten. Je bere si mi i lagur, dhe na therret tani e del edhe para Ambasadoreve te huaj per ti kerkuar "ndihme", o derezi e punezi. Po ata te njohin mire kush je o ditezi! Nuk jane budallenj ata te vene parate dhe ndihmat e tyre ne dore te nje njeriu si puna jote. Nuk jane budallenj ata te vene parate dhe ndihmat e tyre ne dore te nje njeriu si puna jote, nje kriminel ordiner dhe kry-mafioz i grupit te strukturuar kriminal ne qeverisje tani ne Shqiperi. Dhe tani vjen verdalle kot neper Shqiperi si nje i paafte qe ska idene se cfare ben duke takuar njerez andej ketej neper zonat e termetit, duke harxhuar kohen e cmuar qe nje Kryeminister i vertete duhet ta harxhoj duke drejtuar e menaxhuar nga nje qender e integruar e komandimit e kontrollit te emergjencave civile me infrastrukture perfekte te ndertuar qe me pare, tere operacionet komplekse te nje fatkeqesie natyrore te ketyre permasave. Llafet dhe takimet me njerezit ne te tilla raste si ky, i lihen personave te specializuar ne marredheniet me publikun dhe ne qetesimin dhe informimin profesional te publikut, dhe jo nje kryeministri per te ardhur verdalle neper Shqiperi pa kuptim, se nuk di c'te beje tjeter ne kete kohe precize te nje termeti te fuqishem. Tere mediat e botes po thone dhe e theksojne me force e me takt, mungesen e plote te profesionalizmit, specializimit, shpejtesise dhe saktesise se veprimit, dhe mjeteve te teknologjise se larte apo edhe mjeteve te duhura qe forcat Shqiptare te ndihmes se shpejte po zbulojne se nuk i posedojne fare, si dhe performancen e tyre te dobet ne operacionet kerkim - shpetim - pavaresisht perkushtimit 100% te personelit nga ana njerezore per te dhene maksimumin e tyre. Mediat e huaja po ashtu po vene ne dukje edhe se shkaku kryesor i ketyre pasojave te tmerrshme te ketij termeti, ka ardhur si rezultat i korrupsionit te larte e te gjere ne industrine e ndertimit ne Shqiperi dhe kapjen e kesaj industrie nga Mafia qe te dha "zgjedhjet" ty dhe bandes tende, dhe ndertimeve pa projekte inxhinjerike dhe pa kode ndertimi per termetet. Dhe ti akoma vazhdon neper ekrane duke luajtur filma e duke "aktruar”, me tirada reklamash pa shije dhe genjeshtrave te trasha e te pacipa, se gjoja po i fut "njerezit neper hotele me pese yje", dhe se ardhja e ekipeve te huaja te kerkim-shpetimit na e paska bere te pa ndikueshme per situaten, prapambetjen e madhe te forcave Shqiptare te kerkim-shpetimit !??? Zoteri Rama: ti duhet te pergjigjesh penalisht per 51 jete te humbura (ka te dhena qe ky numer eshte edhe me I madh, po qeveria po mundohet ta mbaje te fshehur) dhe per 913 te tjere te plagosur rende qe mund te ngelen edhe invalide per tere jeten shume prej tyre. Se po te ishin forcat Shqiptare te kerkim - shpetimit GATI, dhe ne lartesine e detyres nga ana e trainimit, mjeteve dhe teknologjise se larte per termete (kur dihet mire qe Shqiperia qendron mbi nje zone gjeologjike aktive sizmike), 24 oret e para pas renies se termetit qe jane kritike per shpetim pas nje termeti, nuk do te humbeshin pa asnje ndihme te specializuar ne zonat e termeteve. Keto 24 ore te para shume kritike u humben komplet se po pritej te vinin ekipet e specializuara nga jashte, se forcat Shqiptare ishin ne vendngjarje pas 5-6 oresh, e vinin verdalle kot se nuk kishin as mjete, as trainim, as teknologji per te kerkuar e shpetuar njeri- dhe si rrjedhim kjo coi ne numrin e larte te humbjes se jeteve nen germadha dhe plagosjen e 913 te tjereve. Jep doreheqjen tani e menjehere, dhe paraqitu para drejtesise Z. Rama, mos e merr ne qafe me shume Shqiperine dhe njerezit. Shenim: Njefare Zj. Rovena Voda na paska shembur 12 ndertesa deri tani, e po vazhdon "me krenari" edhe me te tjera. Kjo Zj. Voda (na qenka edhe Zv. Ministre e Brendeshme - kjo eshte si ti varesh ujkut delen ne qafe per ta "ruajtur") - nje tipike Mafioze e grupit te strukturuar kriminal te Rames (qe edhe te foluren e ka tipike Mafioze – ta shet vajin e gjarperit per vaj ulliri), nuk po ben gje tjeter, por vetem po zhduk me paramendim tere provat e krimit. Sepse tere ndertesat e shkaterruara apo demtuara nga termeti, jane me ligj "skena krimi" dhe nuk duhet te preken derisa Prokuroria ti keqyri te gjitha dhe te marri tere provat e nevojshme per te marre ne pergjegjesi penale Zj. Voda dhe tere grupin kriminal e anti-Shqiptar te Rames me kompani per vrasjen e 51 veteve (ka te dhena qe ky numer eshte edhe me i madh, po qeveria po mundohet ta mbaje te fshehur) dhe plagosjen per vdekje te 913 te tjereve. Shkruar nga: Familjet Shqiptare ne Mitrovice te Veriut dhe Familjet e Tiranes te Prekura nga Termeti - Nentor 2019 =====================================================================================================

Πριν 7 μήνες
bowen voowy
bowen voowy

varfërit.

Πριν 7 μήνες
Florim Metaj
Florim Metaj

Elvisi pa fol as 1 gjo i jep fjal vendit❤🙏

Πριν 7 μήνες
oiuet souiu
oiuet souiu

Po more zotri nuk është katastofale vetëm në Durrës,por edhe në Laç ,shijak e në shumë tjera,Lezhë i nderuar ingjinjer e ti ku ishe deri sot e erdhe dhe ngrite zërin e kjo që t

Πριν 7 μήνες
tina tina
tina tina

Ky edi rama ska fryt se me pas pak ftyr kish jep dor heqje po populli i shkret tuj hek e kti nuk ja ndin per kurgjo kta e kisha gjyku edhe e kisha hek automatikish prej detyres se e ka

Πριν 7 μήνες
Elite Albozz
Elite Albozz

E.rama ty duhet met vra se mafiosin ndor e ki ti ta qift bota nanen

Πριν 7 μήνες
misolou fout
misolou fout

Ska shum mbeshtetje nga shtetet mike sepse e din se qdo cent vidhet

Πριν 7 μήνες
Gazmend Mazreku
Gazmend Mazreku

Nuk po han ma kasht ma kerkush kerkush nuk nu beson ma

Πριν 7 μήνες
Osman Alshiqi
Osman Alshiqi

Kryeminiser ku ke qen deri sot se su duft me i lrjur njerzit me ndertuar pa plane

Πριν 7 μήνες
misolou fout
misolou fout

ngjyhah me njerz

Πριν 7 μήνες
Agim Bislimi
Agim Bislimi

Mos mendoni qe do tja ndertoj pallatet 7 kate kur keni leje per 3 po kush ka ndertu pa leje do kete denime

Πριν 7 μήνες
Rabeston Kuka
Rabeston Kuka

Futi ndonji pllem Keti qe na Ben si inxhinjer

Πριν 7 μήνες
albi saliu
albi saliu

Bravo për fjalet qe po i thua ishalla po i zbatoni

Πριν 7 μήνες
Rabeston Kuka
Rabeston Kuka

Tani je nje inxhinjer Koqe o Koqe legeni

Πριν 7 μήνες
ERDI TOTA
ERDI TOTA

Pysni ato kryetarët e bashkive dhe kryeministrin a u keni marr lek atyre ndërtusve kur i kan bërë ato pallatet? Tani ju rregullojni se ato lekët si keni marr kur janë ndërtuar mungojnë në strukturat e atyre pallateve si kan dal jashtë pëdorimit... më vjen keq për Elvisin dhe disa të tjer që jan me një tryez me ata njerz të korruptuar...Zoti i ndimoftë të gjithë shqiptarët...

Πριν 7 μήνες
Besnime Subashi
Besnime Subashi

Bravo inxhinier blidhuni dhe na beni derman se ngelem per jashte respekt

Πριν 7 μήνες
Robert Genval
Robert Genval

Ky eshte inginier surugato , vegel qore e qeveris . Ben sikur asgje me shume . Ky eshte klysh qe lehe per qeverin .

Πριν 7 μήνες
Spartak Dauti
Spartak Dauti

Bravo Ben Meçe !

Πριν 7 μήνες
Qamil Ilazi
Qamil Ilazi

Po more zotri nuk është katastofale vetëm në Durrës,por edhe në Laç ,shijak e në shumë tjera,Lezhë i nderuar ingjinjer e ti ku ishe deri sot e erdhe dhe ngrite zërin e kjo që the ti more zotri nuk je i pa varur,por je shumë partiak e nuk po ta ceki se nuk është koha ti kunder vihemi njeni tjetrit,por le të bëhet e drejt ndaj të gjithëve e jo me i anash kaluar të varfërit.

Πριν 7 μήνες
fatmir gjini
fatmir gjini

bej amnisti fiskale dhe shife cfar leku do yj neper banka, ekan be shtete me bole kur kan ndodhur kto deme kolosale, dhe jo ne qe skemi dorashka,

Πριν 7 μήνες
11 11
11 11

Po' pse na qenkan medjat skandaloze se nuk ju pelqen Juve. Se tregojn te verteten,,,,, pyttttt vetem burr nuk qenke

Πριν 7 μήνες
Hyllis P
Hyllis P

C pune ke me fondet ti o ropqir, bej punen tende ! Ik merrni ndonje inxhinier nga gjermania , c i keni keta halabake

Πριν 7 μήνες
Amir Russi
Amir Russi

Ky koka dal me lyp pun qata nuk i dalin 500mln 😡😡

Πριν 7 μήνες
Kristjan Genovese
Kristjan Genovese

500m €? O rrot kari ti do me vjedh 400m € ne start, ikkk o zjeparuk, se na keni qa majen e karit duke zhvatur njerzit

Πριν 7 μήνες
Violeta Bytyqi
Violeta Bytyqi

Nato pallate si kan banue njerzit turp si ikeni Lane natgjendje mos juka bad Pak si von tashti ishalla indertoni pallatet si duhet jo me tulla ktunehershit qilni syt tashti mos hini ngjyhah me njerz

Πριν 7 μήνες
Diti Diti
Diti Diti

Organizimi eshte e meta me e madhe e popullit shqiptar....ky eshte faji i gjitheve neve....gjithsesi uroj qe qeveria te gjeje nje zgjidhje dhe besoj se do e arrije

Πριν 7 μήνες
zero absolut
zero absolut

un kam vile ne tr dhe mora leje per rregullim te brendshem te shpise dritaret lyerje,,,,dite per dite vinte ikmt bashkia dhe pse e kisha me leje restaurimin ato parap vishin me mor ndo nj lek jo po kte jo po ate,,,,ne rradhe te pare duhet te shkoje inspektoret e shteti qe skan bo punen,,,ose me sakt fare ne radhe te pare kryetari i bashkise durres vangjusi duhet te shkoj ne burg,,,ato qe thone duhet te shkoj ne burg ndertuesi apo inxhineri sje fare profesionist sepse nuk folet kshu se kan humb jete njerzish leje politiken,,,ky qe hedh balte mbi median turp ti vi se fajin e kane inspektoret e koruptuar se nderuesi ku gjen ben

Πριν 7 μήνες
Ro Li
Ro Li

Shteti Ka deshtu. Shqipetaret jane nder njerzit me te mjere ne bote nga ky Administratat shteterore. Eshte per te te ardh shume keq!

Πριν 7 μήνες
eioshen boboi
eioshen boboi

Ketu po ju vjedhin nihmat ushqimore do vidhin edhe fondet e ndertimit flasim per njerz korba

Πριν 7 μήνες
Toni
Toni

te lumte goja se kto ujqer flen ne dyshek qe kushtojn 2000 euro vetem shikojn por nuk jan mesu se cfar eshte puna te lumte goja ty

Πριν 7 μήνες
Fredi Proga
Fredi Proga

Qeshte ky injorant qe bene rolin e servilit

Πριν 7 μήνες
Memini Zyra
Memini Zyra

???????????????? 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 7 μήνες
eioshen boboi
eioshen boboi

Prit gjeneralin.... Lepires

Πριν 7 μήνες
Elezi J
Elezi J

Elvis ke hi nmesin e ktine, po si bere njerz njeher e pergjithmon mos i dil 😂

Πριν 7 μήνες
Suzana Kola
Suzana Kola

Zoti ti thua qe duhen 500.000 milion $ Vetem RAME BYTHSHPUMI ka vjedh 2.5 MILIARD DOLLAR ($) kurse LUKUNIA E PIRATVE KUQO ME BERISHE ME METE ME FATOS NANO DHE TE GJITHE MINISTRA DEPUTETE GJYKATSA PROKUROR DREJTUES MEDIASH KETO JANE KASTA E HAJDUTVE DHE SHUMA E PARAVE QE KANE VJEDH DHE QE I KANE NEPER OFSHORE DHE NE BANKAT E ZVICRES TE QIPROS ESHTE 20 MILIARD DOLLAR ($)

Πριν 7 μήνες
The Human
The Human

Dalin tani per te mbuluar zullumet e veta qe I kan ber per 30 vjet e te mbushin mendjen popullit prap mashtrusa ne asnje menyre fondet te shkojn ne duar te ketyre as qerosit as fodullit pra ai gjati se do behet termeti prap zoti yne nuk I do zullumqaret I ka duruar 30 vjet elvis rri larg nga keto tipa se jan hajduta keto skan zot jan pa fe kan shejtanin

Πριν 7 μήνες
Tempulli
Tempulli

Ishalla nuk bje prap nje termet se ju te Shqiperise mezi do e pesoni sesa ky qe ka rene ,Kosova do filloi ndertimin e nje strehe nentokesore per termete e ju as lopata s'keni turp per shtetin e Edit

Πριν 7 μήνες
N Petku
N Petku

Po kte kush e thirri nket mbledhje

Πριν 7 μήνες
MrRecicali
MrRecicali

Bravo bravo bravo hallall ta boft zoti

Πριν 7 μήνες
TT Tota
TT Tota

Qytetaret nuk kan besim tek ju dhe qeveria o komunist, ca eshte kjo qe don ta kalosh,nuk ju besojm dhe pik po mos te ishin elvisi marini arberi e shume te tjer qeveria nuk do e perballonte kete krize, shoqeria civile ka menagju kete situat dramatike dhe jo ju ushtaret besnik te shtetit, nuk ka shtet me shqiperi

Πριν 7 μήνες
Anastas Kadena
Anastas Kadena

Filloni punen dhe ndeshkoni gjith ata qe kan shkelur ligjet per ndertime pa leje,,,dhe leni koferencat ...!! Ka shummmm pun per te ber ....!!

Πριν 7 μήνες
Ramadan Halili
Ramadan Halili

Ky zotriu spo i ja di emrin që po i drejtohet Rames hallall i qoftë se besoni se kur sot i kam pa ato ndertesa aq te damtuara kam than pa e pa ket seanc te jashtzakonshme se duhen rreth 700 milion euro per shkatrrimin total e rinderrtimin e tyre.i nderuari kryeminister po ban nkapak cirkuz. Po sidoqoftë kjo ka ndodhë duhen te mobilizohen te gjith shqiptaret e te jepin mjete financiare e pastaj mund te bahet diqka, se nuk asht edhe aq leht me perballu ket tragjedi.

Πριν 7 μήνες
Niku Lala
Niku Lala

I jep Likja aq lek nuk eshte propblem fare vec mos e hiqni nga presidenca

Πριν 7 μήνες
Vasil Lala
Vasil Lala

500 politikan te vene nga 1 million nga ata qe kane vjedhur dhe cdo gje rregullohet vetem jetet qe iken nuk vijn me

Πριν 7 μήνες
Tafi Tafili
Tafi Tafili

Me dëshirë thua t'i të bëhen të ndërgjegjshëm duhet t'ia marrësh sekuestro.Po i'a more sekuestro duhet të futen në burg gjë që është e pamundur se janë të tërë të përlyer

Πριν 7 μήνες
Alban Bani
Alban Bani

Prit gjeneralin.... Lepires

Πριν 7 μήνες
mara lima
mara lima

Bravo inxhinier je zotni burr

Πριν 7 μήνες
Shpetim Xhani
Shpetim Xhani

2 milion jeni, se nuk jeni ndonje shume e madhe popullsije.....

Πριν 7 μήνες
sesilia Ana
sesilia Ana

ka te drejt.Po dalin nga apartamentet edhe banore te pallateve qe kan mbi 50 vjet ndertim.Ato duhen rindertuam sepse nuk mbajn dot me ne armature.

Πριν 7 μήνες
Xy-BeatZ Hip Hop Instrumentals
Xy-BeatZ Hip Hop Instrumentals

Pallatet qe kan mbi 50 vjet ndertim mbeshteten ne murature dhe jo ne armature ...

Πριν 7 μήνες
Vladimir Qoraj
Vladimir Qoraj

Perralla banale dhe shitmendje.

Πριν 7 μήνες
kproperty el
kproperty el

Keshtu eshte bere gjithmone do provojm do e haje popullit ose Jo. Ne te kundert digjet edhe ky qe flet

Πριν 7 μήνες
fatmir kuco
fatmir kuco

KU E KE KÈTE SHTETE TI KU E SHIKON KÈTE SHTETE TI EDHE SE SHIKOJME NE OR SERVIL IQÈ NA DASHKE GJENERALE OR KOMUNIST TRAPÈ

Πριν 7 μήνες
Kristiano Albanese
Kristiano Albanese

Inxhinieri duket njeri shume i sakt. I lumt!!

Πριν 7 μήνες
Isa Isaa
Isa Isaa

Ik ore. Shkerdhat hajdut qen lek nuk ka

Πριν 7 μήνες
Irene Salati
Irene Salati

Bravo Inxhinjer Ju lumt goja dhe vazhdoni punen perpara.

Πριν 7 μήνες
Agim Gardeci
Agim Gardeci

KY arkiteti spo I pritet me marre fondin,,, Ik mor Hutt se ti ske lidhie me rimekembien..

Πριν 7 μήνες
Xy-BeatZ Hip Hop Instrumentals
Xy-BeatZ Hip Hop Instrumentals

Esh inxhinier ... Dhe ta siguroj un qe Hut nuk esht ...

Πριν 7 μήνες
Kalo Kalo
Kalo Kalo

Shume realist dhe objektiv, te gjithe ne terren...

Πριν 7 μήνες
gezim shqipetari
gezim shqipetari

Keta aty jane me e shumta jane servila

Πριν 7 μήνες
Xhevi Xhevi
Xhevi Xhevi

Sa kot,pa vler,vetem u mburr

Πριν 7 μήνες
MILK MILK
MILK MILK

Vetem diskutoni...po vjellin...partite ky,kjo ..bla,bla,bla O njerez kini besim dhe lereni te punojne lereni thashethemet e falenderoni ZOTIN se keni pare vdekjen me sy Vetem dyshime. .

Πριν 7 μήνες
ZERO ABSOLUTE
ZERO ABSOLUTE

👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν 7 μήνες
Gerda Gerd
Gerda Gerd

Bravo

Πριν 7 μήνες
01-05- 2018
01-05- 2018

Transparenca i perfshin te gjitha o inxhinjer qe po na hiqesh si trim para gjeneralit. Me qe paske hup koh kot jepni dorheqjen se nuk jeni te zotet.

Πριν 7 μήνες
Esmerald Prendi
Esmerald Prendi

QEVERIA KA NEVOJ PER LEK SE NUK I KA EC BIZNESI KTA KOHET E FUNDIT ME DROGEN E KAN NEVOJ PER LEK..!!

Πριν 7 μήνες
100% Glamour
100% Glamour

Po ky mos vallë tha ndonjë gjë më tepër se Elvisi dhe Marini?

Πριν 7 μήνες
Sherif Sherif
Sherif Sherif

Mobilizimveshmbathjestrehimmmeatobuzanetexhidhtrevatshqiptareqeasjetemosflejjashtmobilizimtebartenmetemjeteushtarakenevendemetesigurta

Πριν 7 μήνες
Hahaha Hahaha
Hahaha Hahaha

Sherif Sherif tu la prish “space” 😂😂😂 duhet deshifru ky shkrimi jot se nk kuptohet 😂😂

Πριν 7 μήνες
adam dizdari
adam dizdari

Ti a je ushtar apo inxhinjer? Ka shum rendsi trasparenca sepse populli ka humb besimin, nga jasht vendit ashtu edhe mrena vendit N

Πριν 7 μήνες
raldi mujsaku
raldi mujsaku

Sa lek te dha rama o pederast plak ik o te qisha familjen po edhe me fol nuk flet shqip ti.

Πριν 7 μήνες
Benjamin Gegaj
Benjamin Gegaj

Juve jeni gjith hajdut po cdo te perziet Elvisi dhe Marini aty

Πριν 7 μήνες
MAKU
MAKU

Shko mer tqifsha rracen po na bo filma ktu. Keni vjedh e zaptu per vite e na ben si virgjiresh bythlepirse ktu

Πριν 7 μήνες

Επόμενο

Portokalli, 3 Dhjetor 2006 - The SHBLSH (Grindja me kasapin)

11:03

Portokalli, 3 Dhjetor 2006 - The SHBLSH (Grindja me kasapin)

TCH Portokalli - Arkiva

προβολές 711 000

Brazil 3-4 Messi ►The Day Messi Shocked The Whole World◄ ||HD||

15:00

Brawl Stars Animation: Piper's Sugar & Spice!

1:27

Brawl Stars Animation: Piper's Sugar & Spice!

Brawl Stars

προβολές 6 285 259

Prindërit e komandant Telit ti sjellim në Tiranë

13:56

Prindërit e komandant Telit ti sjellim në Tiranë

Dr. Imam Ahmed Kalaja

προβολές 68 000

The Kissing Booth 2 | Official Sequel Trailer | Netflix

2:53

Made in galatsi

1:25

Made in galatsi

Εισβολέας

προβολές 47 697

Pop Smoke - For The Night (Audio) ft. Lil Baby, DaBaby

3:12

Pop Smoke - For The Night (Audio) ft. Lil Baby, DaBaby

POPSMOKEVEVO

προβολές 5 857 262

HGEMONA$ - TOO DEEP

1:48

HGEMONA$ - TOO DEEP

DOF TWOGEE

προβολές 432 110

Beyond the Garden | Lillia Champion Teaser - League of Legends

1:25

Beyond the Garden | Lillia Champion Teaser - League of Legends

League of Legends

προβολές 2 575 362

Feel It

2:40

Feel It

Michele Morrone - Topic

προβολές 1 108 672

Rina x Sin boy - Fallin' In Love (prodby Manos)

4:57

Rina x Sin boy - Fallin' In Love (prodby Manos)

AlphapopOriginal

προβολές 3 563 085