20. KERKUN feat. Kida (MOZZART ALBUM)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 μήνες

  MOZZIKMOZZIK

  διάρκεια: 03:04

  Mozzik's new album MOZZART - Stream here: umg.lnk.to/Mozzart
  Spotify ► spoti.fi/2qoaQa7
  Instagram ► instagram.com/mozzik/
  Kanal abonnieren► zyrk.us/mozzikabo
  #Mozzik #MOZZART

Val Reka
Val Reka

❤️❤️@mozzik

Πριν 4 ημέρες
Era Krasniqi
Era Krasniqi

;

Πριν 10 ημέρες
hasan berisha
hasan berisha

👆👆👆👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

Πριν 11 ημέρες
je ma
je ma

legend.

Πριν 16 ημέρες
Melinda topalli love
Melinda topalli love

🌟❤

Πριν 16 ημέρες
Kleris Duraku
Kleris Duraku

Ti je. Ma. Iforti. Ne. Bot

Πριν 16 ημέρες
Kleris Duraku
Kleris Duraku

Obos. Ti. Je

Πριν 16 ημέρες
Musa Ganija
Musa Ganija

Sa e bukur kjo konh G

Πριν 18 ημέρες
Qendrim Musa
Qendrim Musa

shume e mir

Πριν 18 ημέρες
Anajdel cela
Anajdel cela

🙈 🦋🇦🇱

Πριν 20 ημέρες
Kushtrim Bytyqi
Kushtrim Bytyqi

I

Πριν 22 ημέρες
Selvet Shabani
Selvet Shabani

Ihr beide Pass einfach nur zusammen mit Musik einfach Geil macht weiter so Respekt per juv

Πριν 24 ημέρες
Tre Kater
Tre Kater

I love❤❤

Πριν 24 ημέρες
Erald Sula
Erald Sula

3

Πριν μήνα
flora spahiu
flora spahiu

Ldjsjd

Πριν μήνα
Njomza Rinori
Njomza Rinori

Keq

Πριν μήνα
Kristian Mena
Kristian Mena

Super

Πριν μήνα
Orgest Denisa
Orgest Denisa

Kaniher besoj shum Kaniher sbesoj hic Se sja vlen per naj bitch❌ 😉❤😜

Πριν μήνα
Jonida Danaj
Jonida Danaj

Dkekeejrr8

Πριν μήνα
Jonida Danaj
Jonida Danaj

En sneenekr

Πριν μήνα
Mobi Shop
Mobi Shop

😍😍

Πριν μήνα
Abid Bhai Official
Abid Bhai Official

https://youtu.be/rFnR8Ii6svU

Πριν μήνα
just believe
just believe

Kush ma Bon sub ju plotesofte deshira

Πριν μήνα
Ildo Cuka
Ildo Cuka

Mozik nje videoklip e meriton kjo keng ✌✌

Πριν μήνα
Kry Kry
Kry Kry

What language is this ?

Πριν μήνα
zeynep gökçe
zeynep gökçe

german

Πριν 13 ημέρες
Glenti Madhi
Glenti Madhi

🥰🥰🥰🥰

Πριν μήνα
Flamur Isa
Flamur Isa

tmerr kang

Πριν μήνα
Hans-Jürgen H.
Hans-Jürgen H.

Can someone translate what is he singing about?

Πριν μήνα
Ramona Zulfija
Ramona Zulfija

Kerkun ska ❤️

Πριν μήνα
Flamur Art
Flamur Art

KUNNNKUNNNKUNNN QUNNN BUMM BUMMM SHUMM SHUMM SHHUMMM 🤮

Πριν μήνα
kidaxxbutrint forever
kidaxxbutrint forever

😇😇😇😇😇😇

Πριν μήνα
kidaxxbutrint forever
kidaxxbutrint forever

😘😘😘😘

Πριν μήνα
kidaxxbutrint forever
kidaxxbutrint forever

😍😍😍😍😍

Πριν μήνα
kidaxxbutrint forever
kidaxxbutrint forever

🥰🥰🥰🥰🥰

Πριν μήνα
kidaxxbutrint forever
kidaxxbutrint forever

🤩🤩🤩🤩🤩

Πριν μήνα
- FaKe
- FaKe

Ich verstehe garnix aber feier das Lied extrem! Geiler Song 👌🏻

Πριν μήνα
nieooj gotoy
nieooj gotoy

fjalë nuk gjej e s'kam Pls like🥺❤ 👍

Πριν μήνα
Baby Tuana
Baby Tuana

👍👍👍

Πριν μήνα
Elisza Lisza
Elisza Lisza

Kë e zë zuni ne kufje ne veshe duke e nigju kete keng

Πριν μήνα
Léonard Gashi
Léonard Gashi

Kush mendin se albumi i mozzikut i ka kongt mat mira se kengtart tjer qe pi qesin🔥🔥

Πριν μήνα
ceerw buty
ceerw buty

420k sub❤️

Πριν μήνα
nieooj gotoy
nieooj gotoy

features.

Πριν μήνα
Ella Sweetest
Ella Sweetest

Si ti e une ska kerkun 💙💗

Πριν μήνα
Nikos Gegaj
Nikos Gegaj

Super

Πριν μήνα
qopoy dnon
qopoy dnon

💘💗💗💗

Πριν μήνα
Leontina Tina
Leontina Tina

shume muzik e mir

Πριν μήνα
eioshen boboi
eioshen boboi

Kaniher besoj shum 💙 Kaniher s'besoj hic 🐻 Po sja vlen për naj bitch😘 Me mu mos e prish🤴 💙🐻🤴

Πριν μήνα
azet kmn
azet kmn

M Mo Moo Moz Mozz Mozzi Mozzik

Πριν μήνα
ceerw buty
ceerw buty

Kaniher besoj shum 💙 Kaniher s'besoj hic 🐻 Po sja vlen për naj bitch😘 Me mu mos e prish🤴 💙🐻🤴

Πριν μήνα
Arjeta Bossi
Arjeta Bossi

Kida

Πριν μήνα
eioshen boboi
eioshen boboi

💘💗💗💗

Πριν μήνα
oiuet souiu
oiuet souiu

BRAVOOOOOO ❤❤⭐⭐😘

Πριν μήνα
qopoy dnon
qopoy dnon

❤️❤️❤️❤️

Πριν μήνα
leonora Z
leonora Z

420k sub❤️

Πριν μήνα
bouytt guyt
bouytt guyt

The chorus sounds like Pishmon.... Great song anyways 🔥❤️

Πριν μήνα
dcoog anml
dcoog anml

It sound like pishmon 😔 But I still like it 😘💃

Πριν μήνα
nieooj gotoy
nieooj gotoy

Shari mos u nervozo oooo une ti jemi njo oooooo

Πριν μήνα
pro Pro gamer
pro Pro gamer

Kang mae mir ska bravo 👍💖

Πριν μήνα
oiuet souiu
oiuet souiu

Shari mos u nervozo oooo une ti jemi njo oooooo

Πριν μήνα
* Cheapest Instagram B0t *
* Cheapest Instagram B0t *

Auto Liker and Comment for Instagram & other features. Only US$3.

Πριν μήνα
nieooj gotoy
nieooj gotoy

Jjqajjsjr

Πριν μήνα
KATY sima
KATY sima

Best song ever 😍

Πριν μήνα
bouytt guyt
bouytt guyt

Der deutsche Kommentar nach dem du suchst

Πριν μήνα
Alfred Baden
Alfred Baden

Was bedeutet dalim ?

Πριν μήνα
dcoog anml
dcoog anml

Like to activate.

Πριν μήνα
* Cheapest Instagram B0t *
* Cheapest Instagram B0t *

Help each other is just not about money. So, I made an Instagram bot to help all of you, to Unfollow accounts or Unfollow people who not follow you back and various other features.

Πριν μήνα
yllii
yllii

Bane like qit cm let menojn gjermont qi kum than dishka trendsishme😂😂😂

Πριν μήνα
Diellza Hasani
Diellza Hasani

❤️❤️❤️❤️

Πριν μήνα
Tana Tatjana
Tana Tatjana

super kenge e adhuroj pafund 😍😍😍😍😚😚😚😘😙🙋🙋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💚💚💛💛💛💜💜💝💜👄👄💕💕💕💕💖💖💖💖💟💟💟💟💟💟💞💞💞💞💞💞💞💝💝💝💝💝💝💝💘💘💘💘💗💗💗

Πριν μήνα
My paint E
My paint E

Kaniher besoj shum 💙 Kaniher s'besoj hic 🐻 Po sja vlen për naj bitch😘 Me mu mos e prish🤴 💙🐻🤴

Πριν μήνα
My paint E
My paint E

@Rock girl 😊😆😆

Πριν μήνα
Rock girl
Rock girl

Love

Πριν μήνα
My paint E
My paint E

Sboj tatto🕶️🐻💙 Une t'mbaj nën mish🙊💙💔🙀

Πριν μήνα
My paint E
My paint E

@Rock girl hitet Jan ne ZEMRAT e tyre 🍒

Πριν μήνα
Rock girl
Rock girl

Dy kengetaret me te mire . ❤️ Bravo Kida dhe Mozzik vec hite po sillni 😇😘

Πριν μήνα
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao

Super super super👍

Πριν μήνα
Azize Rama17t
Azize Rama17t

❤❤❤

Πριν μήνα
Shkelcim Podvorica
Shkelcim Podvorica

🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋

Πριν μήνα
medina burrniku
medina burrniku

Jjqajjsjr

Πριν 2 μήνες
Shehide Aliu
Shehide Aliu

Shari mos u nervozo oooo une ti jemi njo oooooo

Πριν 2 μήνες
qopoy dnon
qopoy dnon

Kush më bën SUBSCRIBE jau kthej dhe ishalla zoti jau plotëson të gjitha deshirat 🙏🙏

Πριν μήνα
Fitt Fitti
Fitt Fitti

Mir muzika , po kur e ngova Imagine Dragons , edhe tani tngova ty mas tij , smujta pa ta bo nje DisLike me zemer . Keq keq keq ka e paramendon mir . Katastrof njeri .

Πριν 2 μήνες
qopoy dnon
qopoy dnon

3 millom❤️

Πριν μήνα
Aa Aa
Aa Aa

Der deutsche Kommentar nach dem du suchst

Πριν 2 μήνες
Rock girl
Rock girl

Kush më bën SUBSCRIBE jau kthej dhe ishalla zoti jau plotëson të gjitha deshirat 🙏🙏

Πριν μήνα
Feriz Cerkini
Feriz Cerkini

# MOZZART

Πριν 2 μήνες
Rock girl
Rock girl

3 millom❤️

Πριν μήνα
Dina :.
Dina :.

💙💙💙💙💙

Πριν 2 μήνες
Dina :.
Dina :.

💎💎💎💎

Πριν 2 μήνες
Dina :.
Dina :.

❤️🌍❤️🌍

Πριν 2 μήνες
kolim jone
kolim jone

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 2 μήνες
miradie morina
miradie morina

love kida ❤😘💋👑

Πριν 2 μήνες
kolim jone
kolim jone

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 2 μήνες
albert Rashani
albert Rashani

Love

Πριν 2 μήνες
nieooj gotoy
nieooj gotoy

Dy kengetaret me te mire . ❤️ Bravo Kida dhe Mozzik vec hite po sillni 😇😘

Πριν 2 μήνες
bocoy noiu
bocoy noiu

Love

Πριν 2 μήνες
olti Kastrati
olti Kastrati

❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 2 μήνες
Kliti Kliti
Kliti Kliti

Love

Πριν 2 μήνες
Valentina Mashollaj
Valentina Mashollaj

Wer findet das Lied geil❤️

Πριν 2 μήνες
nieooj gotoy
nieooj gotoy

❤❤❤❤❤🤲🤲⭐🌎

Πριν 2 μήνες
leonora Z
leonora Z

3 millom❤️

Πριν 2 μήνες
bocoy noiu
bocoy noiu

🥰😍🤩😘

Πριν 2 μήνες
Hans-Jürgen H.
Hans-Jürgen H.

What means Kerkun?

Πριν 2 μήνες
flex on your b1tch
flex on your b1tch

Nobody

Πριν 2 μήνες
nieooj gotoy
nieooj gotoy

👏🏻

Πριν 2 μήνες
bouytt guyt
bouytt guyt

🔥

Πριν 2 μήνες
Skender syla
Skender syla

HITI VEROR 💖💖💖🌷💖🌷💖💖🌷💖🌷💖🌷💖🌷💖🌷💖🌷💖🌷💖💖🌷💖🌷💖🌷💖🌷🌻🌻💖🌻💖🇦🇱💖🌷💖💖

Πριν 2 μήνες
SR4
SR4

https://youtu.be/FenlZcvYHX0

Πριν 2 μήνες
Ibrahim Ibrahim.hoxha
Ibrahim Ibrahim.hoxha

kida zemr ime motra ime me e mir ti je mozik shpresoj qe te martosh ❤❤❤💕❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 2 μήνες
bouytt guyt
bouytt guyt

Mozzik + kida =😱 Mozzik + loredana + Hana = ♥️😻♥️♥️♥️♥️😻😻😻👨‍👩‍👧

Πριν 2 μήνες
asioe kiou
asioe kiou

Dy kengetaret me te mire . ❤️ Bravo Kida dhe Mozzik vec hite po sillni 😇😘

Πριν 2 μήνες
nieooj gotoy
nieooj gotoy

i love your songs

Πριν 2 μήνες
Plaurat Leka Deliu
Plaurat Leka Deliu

Super kong

Πριν 2 μήνες
eioshen boboi
eioshen boboi

Kenga e fundit e albumit me te sukseshem ne te gjith shqiptarine🇦🇱❤

Πριν 2 μήνες
asioe kiou
asioe kiou

Si un nuk ka kurkun 😂😂😂

Πριν 2 μήνες
Albana
Albana

une te maj me mish --- rawwwwwwwwwwwwwwwwwww :D

Πριν 2 μήνες
asioe kiou
asioe kiou

KIDA X MOZZIK -PP APO KIDA FEAT MOZZIK - KERKUN CILA JU KËNGË JU PELQEN MË SHUMË?

Πριν 2 μήνες
anesa hasani
anesa hasani

King MOZZIK👌👌💙💙

Πριν 2 μήνες
asioe kiou
asioe kiou

Si un nuk ka kurkun 😂😂😂

Πριν 2 μήνες
Esma Kryemadhi
Esma Kryemadhi

❤❤❤❤❤🤲🤲⭐🌎

Πριν 2 μήνες
Muhamet berisha
Muhamet berisha

🥰😍🤩😘

Πριν 2 μήνες
eioshen boboi
eioshen boboi

Duhet te beni nje vidioklip sikur martoheni edhe do jet e paharrueshem si vidioklip Shum bukur kenga

Πριν 2 μήνες
bouytt guyt
bouytt guyt

Dy kengetaret me te mire . ❤️ Bravo Kida dhe Mozzik vec hite po sillni 😇😘

Πριν 2 μήνες
kolim jone
kolim jone

❤❤

Πριν 2 μήνες
Elisza Lisza
Elisza Lisza

Fantastiko😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤😇😇😄😇

Πριν 2 μήνες
Lionel Bovet
Lionel Bovet

https://youtu.be/MhuTXP_njvo

Πριν 2 μήνες
jehona kastrati
jehona kastrati

are you guys gana make a new one?

Πριν 2 μήνες
bouytt guyt
bouytt guyt

Kida Kida. Kida Kida Kida Kida. Kida Kida 👍👍👍👍👍

Πριν 2 μήνες
jehona kastrati
jehona kastrati

mostly this one

Πριν 2 μήνες
kolim jone
kolim jone

mozik kida

Πριν 2 μήνες
jehona kastrati
jehona kastrati

i love your songs

Πριν 2 μήνες
angjelina l
angjelina l

Mozzik + kida =😱 Mozzik + loredana + Hana = ♥️😻♥️♥️♥️♥️😻😻😻👨‍👩‍👧

Πριν 2 μήνες

Επόμενο

19. VEQNJO (MOZZART ALBUM)

04:00

19. VEQNJO (MOZZART ALBUM)

MOZZIK

προβολές 10 000 000

VEQNJO

03:59

VEQNJO

Mozzik - Topic

προβολές 502 000

1. HANA (MOZZART ALBUM)

03:24

1. HANA (MOZZART ALBUM)

MOZZIK

προβολές 6 100 000

That one ant you catch walking alone.

3:01

That one ant you catch walking alone.

CalebCity

προβολές 1 404 979

Apex Legends Fight or Fright Event 2020 Trailer

1:24

Apex Legends Fight or Fright Event 2020 Trailer

Apex Legends

προβολές 1 142 314

KIDA x MOZZIK - PP

06:31

KIDA x MOZZIK - PP

KIDA

προβολές 42 000 000

Mozzik - Auf Wiedersehen (prod. by Rzon)

05:02

Mozzik - Auf Wiedersehen (prod. by Rzon)

MOZZIK

προβολές 29 000 000

KIDA - EDHE SA

03:58

KIDA - EDHE SA

KIDA

προβολές 11 000 000

Mozzik - MADAM (Official Video)

04:17

Mozzik - MADAM (Official Video)

2EURO MUSIC

προβολές 31 000 000

17. KANIHER (MOZZART ALBUM)

03:03

17. KANIHER (MOZZART ALBUM)

MOZZIK

προβολές 2 400 000

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

03:05

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

OfficialArdianBujupi

προβολές 36 000 000

BTS Performs "Dynamite" on AGT - America's Got Talent 2020

3:26

BTS Performs "Dynamite" on AGT - America's Got Talent 2020

America's Got Talent

προβολές 21 917 095

Ledri Vula - Si baba

3:03

Ledri Vula - Si baba

Ledri Vula

προβολές 1 882 658

AC/DC - Shot In The Dark (Official Audio)

3:07

AC/DC - Shot In The Dark (Official Audio)

acdcVEVO

προβολές 6 941 697

G-Eazy - Hate The Way (Official Video) ft. blackbear

4:37

G-Eazy - Hate The Way (Official Video) ft. blackbear

GEazyMusicVEVO

προβολές 3 855 675

TINI - Duele ft. John C

2:20

TINI - Duele ft. John C

TiniVEVO

προβολές 16 370 581

Trannos x ATC Nico - AMG (Official Music Video)

3:28

Trannos x ATC Nico - AMG (Official Music Video)

Trapsion Entertainment

προβολές 1 116 141