7pa5 - Vetevendosje edhe në Shqipëri - 20 Maj 2019 - Show - Vizion Plus

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 4 μήνες

  Vizion Plus TVVizion Plus TV

  διάρκεια: 18:19

  www.vizionplus.tv
  facebook.com/shtatepapese
  facebook.com/VizionPlusTV
  instagram.com/7_pa_5
  instagram.com/VizionPlusTv
  twitter.com/VizionPlusTV
  Vetevendosje edhe në Shqipëri. I ftuar ne studio Bojken Abazi - drejtori ekzekutiv i Levizjes Vetevendosje në Shqipëri.
  Format informativ i cili do tu sjelle cdo mengjes informacione te bollshme dhe utilitare per te nisur nje dite sa me mbare. Moderuar nga Pranvera Borakaj, “7 pa 5” do te jete nje reviste e temave soft e jo vetem, duke orientuar vemendjen e audiences e duke synuar te nxise tek ajo reagimet lidhur me ngjarje apo dukuri pjese e jetes sone te perditshme...

Επόμενο

Making SANDIA LOCAS with DAISY MARQUEZ!! | Louie’s Life

18:05

Making SANDIA LOCAS with DAISY MARQUEZ!! | Louie’s Life

Louie's Life

προβολές 1 340 137

‘Bachelor In Paradise’ Breakdown: The Finale And The New ‘Bachelor’

13:00

Afili Aşk 15. Bölüm Fragmanı

0:58

Afili Aşk 15. Bölüm Fragmanı

KanalD

προβολές 2 457 466

My Stepdad Got Me Pregnant

5:46

My Stepdad Got Me Pregnant

Share My Story

προβολές 1 619 068

Melanie Martinez - K-12 (The Film)

1:32:07

Melanie Martinez - K-12 (The Film)

melanie martinez

προβολές 25 342 881