No video

Adelina Berisha - Jo mo (Official Video HD)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 3 χρόνια

  MaxProductionALMaxProductionAL

  διάρκεια: 3:13

  Available on:
  Deezer: www.deezer.com/en/album/11767126
  Spotify: open.spotify.com/album/1HxgThc7DV1F1LihIgN1nA
  iTunes:
  itunes.apple.com/us/album/jo-mo-single/1280550233?ls=1&app=itunes
  Max Production
  ►Instagram: instagram.com/maxproducti...
  ►Facebook: facebook.com/MAXProductio...
  ►Website: maxproduction.net/
  Follow Adelina Berisha on:
  ►Instagram: instagram.com/adelinnaberisha/
  ►Facebook:
  facebook.com/Adelina-Berisha-701957549905834/

loqka mamit
loqka mamit

Hola

Πριν 6 μήνες
boy123
boy123

Kari

Πριν 8 μήνες
Elias Hnein
Elias Hnein

Maximo-tv 🍻🔑❤💋👑⭐🍁🌹🌲🍷

Πριν 8 μήνες
Olga Schön
Olga Schön

That’s so cool💙🌹Keep going ADELINA♥️

Πριν 10 μήνες
unicorn belsira
unicorn belsira

te duaaa❤

Πριν 11 μήνες
unicorn belsira
unicorn belsira

te duaaa❤

Πριν 11 μήνες
Lulzim Bytyqi
Lulzim Bytyqi

O sa e bukr ta ha zemren

Πριν χρόνο
Blerand Kosova
Blerand Kosova

Super Kenga 👍👍👍👌✋💪 shume mir adelina 👊👋👋👋✌✌

Πριν χρόνο
Blerand Kosova
Blerand Kosova

Shume mir😚😘😗😗

Πριν χρόνο
M m
M m

super

Πριν χρόνο
Giorgina Mbyetj
Giorgina Mbyetj

Shume e bukur👍

Πριν χρόνο
Adrijani Kabashu
Adrijani Kabashu

Para para para mos um dil para para para mus mu sill

Πριν χρόνο
Albanian Girl
Albanian Girl

Mu pom vjen keq qe ska ma lop se ti :P

Πριν χρόνο
Albanian Girl
Albanian Girl

Tara Aliu sa operacione ka kjo nuk mundesh me llogarit nese hyn ngoogle edhe e shkrun adelina me operacione dhe pa operacione tranon

Πριν χρόνο
//Bullatovci//
//Bullatovci//

Shkoj koha,edhe hala jam tu engu sot halahala

Πριν χρόνο
Eeee
Eeee

My name is Adelina

Πριν χρόνο
mariglen xhepa
mariglen xhepa

bravo adelina e bukur Kenya e bukur she vet bravo

Πριν χρόνο
Black Angel
Black Angel

Shum e mire❤

Πριν χρόνο
Adi Adi
Adi Adi

Du me ta qi ate super bythen e madhe eksituese te ta mush

Πριν χρόνο
Adi Adi
Adi Adi

Sa je qir o kurv e vogel💏

Πριν χρόνο
Adi Adi
Adi Adi

Je shum seksi

Πριν χρόνο
shqipgaming shqipgaming
shqipgaming shqipgaming

Jo e mir je veq kush ta ka inati tu err myke broooo

Πριν 2 μήνες
Denis Idrizi
Denis Idrizi

shu e mir

Πριν χρόνο
Denis Idrizi
Denis Idrizi

bravoooooi zmer

Πριν χρόνο
Sallat pule
Sallat pule

Illuminati is taking over

Πριν χρόνο
Alexis
Alexis

Ajo është e bukur!!!

Πριν χρόνο
genute vadeikyte
genute vadeikyte

Vaje vaje kokia grazuole.Stilinga patraukli.👍.🌸🌸🌸.Grazi daina

Πριν χρόνο
Studio Games
Studio Games

Bravo Adelin je e bukur por kenga Kot .

Πριν χρόνο
lisaa jake
lisaa jake

?!what does jo mo means and which language

Πριν χρόνο
la romi Rodriguez
la romi Rodriguez

name is adelina de verdad

Πριν χρόνο
Studio Games
Studio Games

Shumë bukur o 1~njësh është hit

Πριν χρόνο
Rom Bull
Rom Bull

O ty te ngjo prej qe je kon e vogel oj zdralajk... ti je selonk edhe pik. Kosova ka maru me qisi zdralajka si ti

Πριν 2 χρόνια
aurela sallaku
aurela sallaku

sa keq si ti ko sat dush sukses

Πριν 2 χρόνια
BabAISbacK
BabAISbacK

zoni si sorr palidhje 😂😂😂

Πριν 2 χρόνια
Ersen Glunglun
Ersen Glunglun

KOSOVO

Πριν 2 χρόνια
Aronela Shemuni
Aronela Shemuni

😍😍😍😍😍😍

Πριν 2 χρόνια
Lac Lac
Lac Lac

Je e madhe perzotin Je nish fare

Πριν 2 χρόνια
Szasz Florica
Szasz Florica

Lac Lac lzoro

Πριν χρόνο
Burim Saciri
Burim Saciri

toooo

Πριν 2 χρόνια
Agron Ademi
Agron Ademi

princesha ime je ti adelina 👰 Lejla ademi

Πριν 2 χρόνια
Jonida Hoxha
Jonida Hoxha

Πριν 2 χρόνια
Ashim123 Berisha
Ashim123 Berisha

un jam si kjo

Πριν 2 χρόνια
Tara Necunoscutul
Tara Necunoscutul

mmmm...nice pussy!

Πριν 2 χρόνια
Er Ion
Er Ion

je shum e bukur Adelina Berisha ti cdo keng e ke shum te bukur edhe vet je shum seksi

Πριν 2 χρόνια
Julia Merturi
Julia Merturi

Sa bukur 😊

Πριν 2 χρόνια
Vezira Murselaj
Vezira Murselaj

Shum mir😜😜😜😜😜😜😃😃😃😃😀😀😎😎😎😎😎😎😆😆😆👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👅👅👅✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️👋👋👋👋👋👋👋👌👌👌👌🙌🙌🙌🙌👏👏👏👏👑👑👑👑👑👑👑👑❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️LOVE IT

Πριν 2 χρόνια
Bahrije Gllogovci
Bahrije Gllogovci

Vezira Murselaj hchd

Πριν χρόνο
PRINCESS OTR
PRINCESS OTR

sa keq po m'vjen si ti ka sa t'dush ;)

Πριν 2 χρόνια
PRINCESS OTR
PRINCESS OTR

Maje t'hundes je tu ma pru jo mo jo mo:-)

Πριν 2 χρόνια
Blerim Lutfiu
Blerim Lutfiu

qeta me pass ta then kejj

Πριν 2 χρόνια
Bad Girl
Bad Girl

Ska matt bukur seee ti😔tedua

Πριν 2 χρόνια
Yaren Erkan
Yaren Erkan

Ooo türk helede şükür adelina berisha te dua

Πριν 2 χρόνια
Onthe Mage
Onthe Mage

Yaren Erkan oooo turkte varmis ♥️♥️♥️♥️

Πριν χρόνο
onrecords onrecords
onrecords onrecords

💘💘💘😍

Πριν 2 χρόνια
Servis_ Servis
Servis_ Servis

maxhite

Πριν 2 χρόνια
Servis_ Servis
Servis_ Servis

maxhite

Πριν 2 χρόνια
Zeka Gyle
Zeka Gyle

Ti je bukur amo po lazdravshe Shum 😡

Πριν 2 χρόνια
skurta y love you
skurta y love you

shum bukur

Πριν 2 χρόνια
Vezira Murselaj
Vezira Murselaj

Sorry I didn't mean you

Πριν 2 χρόνια
Vezira Murselaj
Vezira Murselaj

WHAT 😼

Πριν 2 χρόνια
Xhejlan Rushiti
Xhejlan Rushiti

baravooooooo Adelina shum mir 🌹🌹🌹🌹🌹

Πριν 3 χρόνια
lol loles
lol loles

te lumt

Πριν 3 χρόνια
Erind Remilli
Erind Remilli

bukur

Πριν 3 χρόνια
muhamet iseni
muhamet iseni

;)

Πριν 3 χρόνια
Vezira Murselaj
Vezira Murselaj

😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼😼

Πριν 2 χρόνια
Vezira Murselaj
Vezira Murselaj

WHAT 😼

Πριν 2 χρόνια
muhamet iseni
muhamet iseni

eeeeee sa muzik e mir we syt e bukur I ke

Πριν 3 χρόνια
Foamy sugarcharmshop Channel
Foamy sugarcharmshop Channel

Ka vene lente

Πριν 2 χρόνια
Foamy sugarcharmshop Channel
Foamy sugarcharmshop Channel

Ka lente.

Πριν 2 χρόνια
Foamy sugarcharmshop Channel
Foamy sugarcharmshop Channel

Ka lente

Πριν 2 χρόνια
Foamy sugarcharmshop Channel
Foamy sugarcharmshop Channel

Ka vene lente

Πριν 2 χρόνια
Foamy sugarcharmshop Channel
Foamy sugarcharmshop Channel

Ka vene lente se I Ka syte kafe

Πριν 2 χρόνια
Mergim Gim Loqki
Mergim Gim Loqki

Adelina ti si femer je bombe sexi por kengen se paske hiq ne disponim te mir muziken eki te mir kengen keq !!

Πριν 3 χρόνια
Mustafa Aliu
Mustafa Aliu

puuh qifsha illuminati kukuu epse jeni ba ju kengtaret illuminati..... Allahu akbar

Πριν 3 χρόνια
F Zogu
F Zogu

Mustafa Aliu illuminati je ti me doket

Πριν χρόνο
alma laniq
alma laniq

adelina berisha e bukur som joooooooooooo moooooooooooooooooooooooooooooooooo

Πριν 3 χρόνια
Lekii Agess
Lekii Agess

Shum e bukur je Shum e omel :*

Πριν 3 χρόνια
Bekim Jollaj
Bekim Jollaj

shummm mir bravo 💚

Πριν 3 χρόνια
algert bregu
algert bregu

' Bhopal poppy

Πριν 3 χρόνια
slim sady
slim sady

Would be better on a porn movie . She got no talent here .

Πριν 3 χρόνια
Well Fit
Well Fit

Damn , your ass is amazing !! Ti t'kall si me benzine brrrrrrrrfff

Πριν 3 χρόνια
Diana Osmani
Diana Osmani

super

Πριν 3 χρόνια
Danny Ela
Danny Ela

shum kenge e bukur dhe Adelina so sexy 😍😍😍😘😘

Πριν 3 χρόνια
Harish Talwar
Harish Talwar

nice songs

Πριν 3 χρόνια
gremlin nilmerg
gremlin nilmerg

ma zo t keq se kjo moti skom ni.. hiq si shkon

Πριν 3 χρόνια
eris koraki
eris koraki

adelina je 1111111111

Πριν 3 χρόνια
John Carter
John Carter

Veq  kish qi, po mashum jo.    Bring you on tv Slaves of the Devil

Πριν 3 χρόνια
Sami Arifi
Sami Arifi

hooooooooooooooooooooooo

Πριν 3 χρόνια
Laura Gutic
Laura Gutic

Adelina Berisha❤💙💚💛💜💓💔💕💖💗💘💝💞💟

Πριν 3 χρόνια
Ghost- Sovran
Ghost- Sovran

oooooooo

Πριν 3 χρόνια
Lifewithmee
Lifewithmee

Sa e bukur ije

Πριν 3 χρόνια
Majli Hoti
Majli Hoti

shum e fort je ma e fort

Πριν 3 χρόνια
Agnesa Bislimi
Agnesa Bislimi

mir

Πριν 3 χρόνια
Fiorela Hoxha
Fiorela Hoxha

je shume e bukur po ashtu dhe Kenya

Πριν 3 χρόνια
Ghost- Sovran
Ghost- Sovran

adelina ti ije bukurusche a ma emira ije ti adelina

Πριν 3 χρόνια
Antesa Peci
Antesa Peci

I lov Song 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

Πριν 3 χρόνια
Suad Smajlovic
Suad Smajlovic

Beste is dat jullie maken in plaats van muziek pornovideo?,

Πριν 3 χρόνια
Ghost- Sovran
Ghost- Sovran

hooooooooooopooooo

Πριν 3 χρόνια
Vezira Murselaj
Vezira Murselaj

Not good at all

Πριν 2 χρόνια
Dzemal Gutic
Dzemal Gutic

cool

Πριν 3 χρόνια
Blerim Krasniqi
Blerim Krasniqi

Illuminati Shit, jau Qifsha nanen krejt vipat shqiptarve se e shesin veten

Πριν 3 χρόνια
no body
no body

Blerim Krasniqi ...mir e ki shqipe ...kto far kurva jon tuj e prish kosoven dhe shqiperin ... kisha pas qef mej myt so shkit!

Πριν 2 χρόνια
Rexhep Hajdari
Rexhep Hajdari

dedua chum

Πριν 3 χρόνια
maria kouklitsa
maria kouklitsa

shum keng e bukur.po me pak klikime dhe pse?se pse nuk esht ber njisoi si tuna xhensila elvana dhe kto qe jan ber gjitha njisoi

Πριν 3 χρόνια
tiara Ali
tiara Ali

hahah sikur kLlashi + shkendia je

Πριν 3 χρόνια
Nertila Skempi
Nertila Skempi

bravo :)

Πριν 3 χρόνια
Bessy Hsn
Bessy Hsn

Para Para mos me dil Bej ca du vett

Πριν 3 χρόνια
Arjeta Beqiri
Arjeta Beqiri

Aww far konge e mir

Πριν 3 χρόνια
Bruneo Krasniqi
Bruneo Krasniqi

shum nice

Πριν 3 χρόνια
Blerim Bulica
Blerim Bulica

💕💕💕💕💖💖💖 ❤❤😍😍💗💗💓💔💞🎥🎥🎬🎬📹📹📷📷🎧🎤🎤🎵🎵 💕💕💕💓💓 👍👍

Πριν 3 χρόνια
Jotalba Brahaj
Jotalba Brahaj

Ma knaqe zemren Adelina♡♥

Πριν 3 χρόνια
Erla Sokoli
Erla Sokoli

Πριν 3 χρόνια
RexAppeal
RexAppeal

Adelina eshte nuse status

Πριν 3 χρόνια
Leonie Berisha
Leonie Berisha

sa mire ♥🌟⭐💠❇✨

Πριν 3 χρόνια
Leon Strumcaku
Leon Strumcaku

Mire shum tepert 😍

Πριν 3 χρόνια
Kosti Lee
Kosti Lee

i like this song :)  adelina super

Πριν 3 χρόνια

Επόμενο

Recreating The Taco Bell Volcano Burrito

9:28

Recreating The Taco Bell Volcano Burrito

Good Mythical MORE

προβολές 285 022

MEN IN BLACK: INTERNATIONAL - Official Trailer #2

2:44

MEN IN BLACK: INTERNATIONAL - Official Trailer #2

Sony Pictures Entertainment

προβολές 3 271 265

PUTTING 500 BATH BOMBS IN A LEGO POOL!

10:58

PUTTING 500 BATH BOMBS IN A LEGO POOL!

Unspeakable

προβολές 6 959 225

PREPARING FOR COACHELLA *INTENSE*

20:42

PREPARING FOR COACHELLA *INTENSE*

emma chamberlain

προβολές 7 870 845

Hide and Seek GAME MASTER Spy Challenge in Real Life for 24 HOURS!

16:46

Washington Reacts to the Mueller Report: A Closer Look

15:19

Washington Reacts to the Mueller Report: A Closer Look

Late Night with Seth Meyers

προβολές 2 323 706

Texarkana Phantom Killer - Q+A

13:37

Texarkana Phantom Killer - Q+A

BuzzFeed Unsolved Network

προβολές 423 917

EVERY BURGER KING EVER

5:47

EVERY BURGER KING EVER

Smosh

προβολές 1 816 298

CHILD'S PLAY Official Trailer #2 - (2019)

2:02

CHILD'S PLAY Official Trailer #2 - (2019)

Orion Pictures

προβολές 14 722 388

THE SEARCH FOR OUR NEW PET!

27:35

THE SEARCH FOR OUR NEW PET!

Dolan Twins

προβολές 2 754 313