Al Pazar -19 Tetor 2019 | Pjesa 1 - Show Humori - Vizion Plus

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  Vizion Plus TVVizion Plus TV

  διάρκεια: 35:49

  www.vizionplus.tv
  facebook.com/albanianpazar
  instagram.com/alpazarvizionplus
  instagram.com/vizionplustv
  facebook.com/VizionPlusTV
  twitter.com/VizionPlusTV
  Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Monda Bardhi
Monda Bardhi

Tajson me pelqen shum

Πριν 9 ημέρες
convicted thug
convicted thug

Qka u ba kshtu me kta aktor krejt me tatuazha a jane ganagstera a aktore hahaha

Πριν 23 ημέρες
kyiid YT
kyiid YT

Femijet nuk duhet te jen ne studio prindrit duhet mos ti marin humori ne gjith boten ka dhe fjal banale

Πριν 26 ημέρες
I. Bedinaj Vezhdanisht
I. Bedinaj Vezhdanisht

Po çne mo Agron Laka që perfundove kaq Legen I Degjeneruar .

Πριν 26 ημέρες
Leonardo Brahimllari
Leonardo Brahimllari

Me pare kishte lezet ta shikoje kete emision...Me Rudinen , Markela Dede dhe shume te tjere..Tani Portokallia zuri vendin e pare ❤

Πριν 27 ημέρες
Ektor Mallolari
Ektor Mallolari

Po Montana ku esht ketu se ai esht ylli humorit se keta te tjeret te Han pershesh me kos

Πριν 28 ημέρες
gurgac
gurgac

Humor banal

Πριν 28 ημέρες
Edi Lame
Edi Lame

Ate Kostumin e paske te papar..🦓

Πριν 28 ημέρες
Lili Adamo
Lili Adamo

Al pazar goni dhe xhevoja shum te degjeneruar shum fjale te pista si ne bordelli mbyllni kete èmisjon ne potogalli ka lezet ti digjosh keta byth qima flasin la pa la si neper familjet e Tyre gomeret

Πριν 29 ημέρες
Lili Adamo
Lili Adamo

Sa turp me keto femra tamam si ato kurvat agron I i detyron publikut te perplasin duart po' vjen nje dit qe do ta mbyllesh al pazarin turp qe keto femra me shalet jashte tregon I breket e Holla a kini familje a kini mbesa apo dhe mbesat ate rugen e mutit Kane mare al pazar injorante sh vetem bythe koqe e breke permendni me mire portokallia kenaqesi me ata

Πριν 29 ημέρες
Shqiponja Mema
Shqiponja Mema

Nuk ju vjen turp qe shkruani po tu mos u pelqente pse e shikon ,tjeter ca Shane Gonin po me mbesen ca kini o te ndyre turpe tu vij ju qe flisni ju e shikoni me shume se ne ai flet vec realitetin ,dhe sa per llafet e pista kudo ne bote ekzistojne ne humor, teatra,Estrada,emisione ,ndaj nderro kanal nese nuk doni..?....

Πριν 29 ημέρες
gurgac
gurgac

Ske nevoje te besh si badyguard e emisjonit ,njerzit e shofin dhe kane te drejte te japin mendimin e tyre

Πριν 28 ημέρες
Agim Brahimi
Agim Brahimi

Na kënaqët.

Πριν 29 ημέρες
Game King
Game King

Mungon montana

Πριν 29 ημέρες
Ina Ino
Ina Ino

Si pinguin 🐧🐧🐧

Πριν 29 ημέρες
Aphrodite G
Aphrodite G

Do te behet Freemason dhe po u hedh sinjale

Πριν 25 ημέρες
klodi xhafaj
klodi xhafaj

Mir e ke ti goni po edit si plas fare per popullin

Πριν 29 ημέρες
viola delia
viola delia

Humor pa lidhje

Πριν 29 ημέρες
klodi xhafaj
klodi xhafaj

Hahaha

Πριν 29 ημέρες
Edison Nothorius
Edison Nothorius

😂😂😂😂😂😂

Πριν 29 ημέρες
alexi mullaj
alexi mullaj

sa vjen dhe me keq nivel i ulet

Πριν 29 ημέρες
Ledina Myrtaj
Ledina Myrtaj

Tajson je me I miri ..🌹🌹❤❤💎💎

Πριν 29 ημέρες
Alban Banushi
Alban Banushi

BO BO HUMOR ME ZOR, IDIOT DHE ORDINER.

Πριν 29 ημέρες
olti vl
olti vl

Kush mo?

Πριν 29 ημέρες
al sec
al sec

Te qifsha veshjen dhe mbesën o agron

Πριν 29 ημέρες
lili shyta
lili shyta

Zvicra nuk eshte ne Europe dhe nuk ka detyrime per Europen. Anglia nuk don te futet se nuk do te mbaj peshe. Kurse Shqiperine Europa nuk e don, se populli Frances nuk don popuj mysliman ne Europe. Nuk jetohet duke kerkuar meshire. Ne kohen e komunizmit donim te permbysnim komunizmin dhe do ndertonim vendin. Nuk ishte futur teoria e Europes. Shtetet e tjera u ndertuan dhe u forcuan si shtete te pamvarura, pastaj u dha ideja e Europes per ato shtete. Shqiperise I takon te forcohet ekonomikisht dhe te futet si anetare me dinjitet, per ndryshe duke u meshiruar do i kerkojne Shqiperise te bej leshime si ne 1912. Tokat nuk falen. Gjithe bota ben lufte diplomaci per te mare toka. Nuk jetohet per meshire. O shtet me ekonomi dhe dinjitet ose te mos ekzistosh.

Πριν 29 ημέρες
Aphrodite G
Aphrodite G

Franca po mbytet mga myslimanet. Nga ata terroriste qe te presin dhe te hedhin ne ere

Πριν 25 ημέρες
Natasha Stefa
Natasha Stefa

Ne nivel te ulet humori juaj

Πριν 29 ημέρες
eugen qemali
eugen qemali

Cfare idiotesie, si ka mundesi qe prinderit lejojne femijet te degjojne gjithe keto fjale te pista , turp , Cfare ecukate do te Marin femijet nga ky stupid show ,

Πριν 29 ημέρες
Eli Zyka
Eli Zyka

Super

Πριν μήνα
Rudina Leka
Rudina Leka

Ne fakte mire e keni pse tju plasi ndonje gje mire Jeni keshtu sic jeni ju mbane ne kenb korupsjoni

Πριν μήνα
River Of Death
River Of Death

Cdo her qe ben rolin e plakes, fjalen " Kurv " i ka ngel ngoj se pertyp dot Aneja 😂😂😂😂😂😂

Πριν μήνα

Επόμενο

The Mad Real World - Chappelle’s Show

10:24

The Mad Real World - Chappelle’s Show

Comedy Central

προβολές 17

Show TV Canlı Yayın ᴴᴰ

0:00

Show TV Canlı Yayın ᴴᴰ

Show TV

προβολές 28

House Impeachment Inquiry - Yovanovitch Testimony

6:52:35

Show Me Your Phone w/ Kim Kardashian West

10:45

Show Me Your Phone w/ Kim Kardashian West

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

προβολές 10

Fox News on Impeachment Hearings: Where’s the Sex? | The Daily Show

7:06

Fox News on Impeachment Hearings: Where’s the Sex? | The Daily Show

The Daily Show with Trevor Noah

προβολές 2

Lenka - The Show (New Version) (Official Video)

3:56

Triturando Juguetes Antiestres 2! - El Show de la Trituradora

5:10

Bill Gates Chats with Ellen for the First Time

6:35

Bill Gates Chats with Ellen for the First Time

TheEllenShow

προβολές 18

Bernie Sanders’s Healthy Makeover & Historic Flooding in Venice | The Daily Show

3:30

Sonic The Hedgehog (2020) - New Official Trailer - Paramount Pictures

2:52

THE SPONGEBOB MOVIE: SPONGE ON THE RUN Trailer (2020)

2:14

THE SPONGEBOB MOVIE: SPONGE ON THE RUN Trailer (2020)

Entertainment Access

προβολές 10 817 589

Tik Tok Try Not To Laugh Challenge

14:16

Tik Tok Try Not To Laugh Challenge

jacksepticeye

προβολές 2 059 041

GNTM: Βασανιζόμαστε 👠 | GirlsNextDoor

27:07

GNTM: Βασανιζόμαστε 👠 | GirlsNextDoor

GirlsNextDoor

προβολές 23 187

SCOOBY DOO! (Scoob!) - Trailer (μεταγλ.)

2:25