Al Pazar -19 Tetor 2019 | Pjesa 1 - Show Humori - Vizion Plus

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 7 μήνες

  Vizion Plus TVVizion Plus TV

  διάρκεια: 35:48

  www.vizionplus.tv
  facebook.com/albanianpazar
  instagram.com/alpazarvizionplus
  instagram.com/vizionplustv
  facebook.com/VizionPlusTV
  twitter.com/VizionPlusTV
  Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Xhulia Rapai
Xhulia Rapai

Hahahahahahaha o tajson je me i miri😘😘😘

Πριν 2 μήνες
Monda Bardhi
Monda Bardhi

Tajson me pelqen shum

Πριν 6 μήνες
convicted thug
convicted thug

Qka u ba kshtu me kta aktor krejt me tatuazha a jane ganagstera a aktore hahaha

Πριν 7 μήνες
insta mhilliklaus
insta mhilliklaus

Femijet nuk duhet te jen ne studio prindrit duhet mos ti marin humori ne gjith boten ka dhe fjal banale

Πριν 7 μήνες
I. Bedinaj Vezhdanisht
I. Bedinaj Vezhdanisht

Po çne mo Agron Laka që perfundove kaq Legen I Degjeneruar .

Πριν 7 μήνες
Leonardo Brahimllari
Leonardo Brahimllari

Me pare kishte lezet ta shikoje kete emision...Me Rudinen , Markela Dede dhe shume te tjere..Tani Portokallia zuri vendin e pare ❤

Πριν 7 μήνες
Ektor Mallolari
Ektor Mallolari

Po Montana ku esht ketu se ai esht ylli humorit se keta te tjeret te Han pershesh me kos

Πριν 7 μήνες
gurgac
gurgac

Humor banal

Πριν 7 μήνες
Edi Lame
Edi Lame

Ate Kostumin e paske te papar..🦓

Πριν 7 μήνες
Lili Adamo
Lili Adamo

Al pazar goni dhe xhevoja shum te degjeneruar shum fjale te pista si ne bordelli mbyllni kete èmisjon ne potogalli ka lezet ti digjosh keta byth qima flasin la pa la si neper familjet e Tyre gomeret

Πριν 7 μήνες
ocean peeps
ocean peeps

Eshte koha per ta mbyllur kete emission banal se Po vazhdoi keshtu vetem duke i kilikosur do ti beje njerzit per te qeshur. Une mendoj qe cdo nisje ka nje fund dhe ka perseri nje rinisje

Πριν 6 μήνες
Lili Adamo
Lili Adamo

Sa turp me keto femra tamam si ato kurvat agron I i detyron publikut te perplasin duart po' vjen nje dit qe do ta mbyllesh al pazarin turp qe keto femra me shalet jashte tregon I breket e Holla a kini familje a kini mbesa apo dhe mbesat ate rugen e mutit Kane mare al pazar injorante sh vetem bythe koqe e breke permendni me mire portokallia kenaqesi me ata

Πριν 7 μήνες
Shqiponja Mema
Shqiponja Mema

Nuk ju vjen turp qe shkruani po tu mos u pelqente pse e shikon ,tjeter ca Shane Gonin po me mbesen ca kini o te ndyre turpe tu vij ju qe flisni ju e shikoni me shume se ne ai flet vec realitetin ,dhe sa per llafet e pista kudo ne bote ekzistojne ne humor, teatra,Estrada,emisione ,ndaj nderro kanal nese nuk doni..?....

Πριν 7 μήνες
gurgac
gurgac

Ske nevoje te besh si badyguard e emisjonit ,njerzit e shofin dhe kane te drejte te japin mendimin e tyre

Πριν 7 μήνες
Agim Brahimi
Agim Brahimi

Na kënaqët.

Πριν 7 μήνες
Zoro YT
Zoro YT

Mungon montana

Πριν 7 μήνες
Ina Ino
Ina Ino

Si pinguin 🐧🐧🐧

Πριν 7 μήνες
Aphrodite G
Aphrodite G

Do te behet Freemason dhe po u hedh sinjale

Πριν 7 μήνες
klodi xhafaj
klodi xhafaj

Mir e ke ti goni po edit si plas fare per popullin

Πριν 7 μήνες
viola delia
viola delia

Humor pa lidhje

Πριν 7 μήνες
klodi xhafaj
klodi xhafaj

Hahaha

Πριν 7 μήνες
Edison Nothorius
Edison Nothorius

😂😂😂😂😂😂

Πριν 7 μήνες
alexi mullaj
alexi mullaj

sa vjen dhe me keq nivel i ulet

Πριν 7 μήνες
Ledina M
Ledina M

Tajson je me I miri ..🌹🌹❤❤💎💎

Πριν 7 μήνες
Alban Banushi
Alban Banushi

BO BO HUMOR ME ZOR, IDIOT DHE ORDINER.

Πριν 7 μήνες
olti vl
olti vl

Kush mo?

Πριν 7 μήνες
al sec
al sec

Te qifsha veshjen dhe mbesën o agron

Πριν 7 μήνες
lili shyta
lili shyta

Zvicra nuk eshte ne Europe dhe nuk ka detyrime per Europen. Anglia nuk don te futet se nuk do te mbaj peshe. Kurse Shqiperine Europa nuk e don, se populli Frances nuk don popuj mysliman ne Europe. Nuk jetohet duke kerkuar meshire. Ne kohen e komunizmit donim te permbysnim komunizmin dhe do ndertonim vendin. Nuk ishte futur teoria e Europes. Shtetet e tjera u ndertuan dhe u forcuan si shtete te pamvarura, pastaj u dha ideja e Europes per ato shtete. Shqiperise I takon te forcohet ekonomikisht dhe te futet si anetare me dinjitet, per ndryshe duke u meshiruar do i kerkojne Shqiperise te bej leshime si ne 1912. Tokat nuk falen. Gjithe bota ben lufte diplomaci per te mare toka. Nuk jetohet per meshire. O shtet me ekonomi dhe dinjitet ose te mos ekzistosh.

Πριν 7 μήνες
Aphrodite G
Aphrodite G

Franca po mbytet mga myslimanet. Nga ata terroriste qe te presin dhe te hedhin ne ere

Πριν 7 μήνες
Natasha Stefa
Natasha Stefa

Ne nivel te ulet humori juaj

Πριν 7 μήνες
eugen qemali
eugen qemali

Cfare idiotesie, si ka mundesi qe prinderit lejojne femijet te degjojne gjithe keto fjale te pista , turp , Cfare ecukate do te Marin femijet nga ky stupid show ,

Πριν 7 μήνες
Eli Zyka
Eli Zyka

Super

Πριν 7 μήνες
Rudina Leka
Rudina Leka

Ne fakte mire e keni pse tju plasi ndonje gje mire Jeni keshtu sic jeni ju mbane ne kenb korupsjoni

Πριν 7 μήνες
River Of Death
River Of Death

Cdo her qe ben rolin e plakes, fjalen " Kurv " i ka ngel ngoj se pertyp dot Aneja 😂😂😂😂😂😂

Πριν 7 μήνες

Επόμενο

Al Pazar - 2 Nentor 2019 | Pjesa 1 - Show Humori - Vizion Plus

30:53

Al Pazar - 24 Tetor 2015 - Pjesa 1 - Show Humor - Vizion Plus

39:29

Portokalli, 14 Maj 2006 - The SHBLSH (Nxenesit, klasa, bomba, alarmi)

12:47

Portokalli, 14 Maj 2006 - The SHBLSH (Nxenesit, klasa, bomba, alarmi)

TCH Portokalli - Arkiva

προβολές 127 000

RUINING my BEAUTIFUL, BLOND HAIR :(

20:55

RUINING my BEAUTIFUL, BLOND HAIR :(

Gabbie Hanna

προβολές 430 088

*Pregnancy Update* I HAD A MISCARRIAGE!

24:38

*Pregnancy Update* I HAD A MISCARRIAGE!

The Aguilars

προβολές 487 326

Al Pazar -26 Tetor 2019 | Pjesa 1 - Show Humori - Vizion Plus

35:23

Klanifornia - Kunati! (19 tetor 2019)

12:23

Klanifornia - Kunati! (19 tetor 2019)

RTV KLAN

προβολές 298 000

Portokalli - Episodi 1, Sezoni 32, 06 Tetor 2019

2:39:32

Portokalli - Episodi 1, Sezoni 32, 06 Tetor 2019

Top Channel Albania

προβολές 1 100 000

Al Pazar - 6 Shkurt 2016 - Pjesa 1 - Show Humor - Vizion Plus

51:07

Al Pazar Festiv - 1 Janar 2015 - Pjesa 1 - Show Humor - Vizion Plus

1:00:40

Portokalli - Episodi 4, Sezoni 32, 27 Tetor 2019

2:16:24

Portokalli - Episodi 4, Sezoni 32, 27 Tetor 2019

Top Channel Albania

προβολές 755 000

Al Pazar - 17 Mars 2018 - Pjesa 1 - Show Humor - Vizion Plus

39:24

BRYCE HALL AND JADEN HOSSLER GOT ARRESTED

10:20

BRYCE HALL AND JADEN HOSSLER GOT ARRESTED

Spill Sesh

προβολές 672 912

BIG TALK LIVE #17

54:32

BIG TALK LIVE #17

Lambros Fisfis

προβολές 28 512

My Dad is Gay | The Secret Life of Lele Pons

28:50

My Dad is Gay | The Secret Life of Lele Pons

Lele Pons

προβολές 2 256 167

I didn't deserve this at all... (my room is ruined)

15:21

I didn't deserve this at all... (my room is ruined)

FaZe Rug

προβολές 1 275 332

Ήφαιστος: Θεϊκός και Καταφρονεμένος

4:26

Ήφαιστος: Θεϊκός και Καταφρονεμένος

Καθημερινή Φυσική

προβολές 93 509

I PRANKED MY SISTER'S CRUSH!! (FREAKOUT)

7:05

I PRANKED MY SISTER'S CRUSH!! (FREAKOUT)

Brent Rivera

προβολές 2 399 061