Al Pazar - 28 Nentor 2020 | Pjesa 3 - Show Humori - Vizion Plus

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  Vizion Plus TVVizion Plus TV

  διάρκεια: 19:52

  www.vizionplus.tv
  facebook.com/albanianpazar
  instagram.com/alpazarvizionplus
  instagram.com/vizionplustv
  facebook.com/VizionPlusTV
  twitter.com/VizionPlusTV
  Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
  Çdo te shtune, ora 21:00 ne Vizion Plus
  #alpazar #vizionplus #agronllakaj
  ------------------------------------------------------------------
  Subscribe: grfilms.net/us/vizionplusalbania

kosova peja
kosova peja

👍

Πριν 7 ημέρες
Gurie Hasae
Gurie Hasae

pershemdetje motre urime mi vjece te tjera urime 100 icimde te tjerA Mamaja 🎂🎂 mrekulli mamaja jote ❤ 👄🍷🍷🍦🍦🍦🍳

Πριν 19 ημέρες
Joanna Vukaj
Joanna Vukaj

O sa gjuhe e embel eshte kjo Shkodranja sa kenaqesi si e kam kure ta ndigjoj me bene sikure jame te Arra e Madhe ( ose te lagjja (1 Maji si ishte ne kohen e Enver patellakes )

Πριν 23 ημέρες
Amela Mata
Amela Mata

E keni shishen per lojen

Πριν 25 ημέρες
Amela Mata
Amela Mata

Kush aneja

Πριν 25 ημέρες
Naxhije Merko
Naxhije Merko

😍😍😍😍😍😂😂😂😂😂😂Shum urime❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν μήνα
Aidna Casque
Aidna Casque

Humor grash lagjeje pa humor....ta shpif koken daulle

Πριν μήνα
Azem Berisha
Azem Berisha

Ò

Πριν μήνα
Leonora Esaj
Leonora Esaj

Ane je njeshe

Πριν μήνα
Adelina Allkja
Adelina Allkja

Jalla jalla hahhahahja

Πριν μήνα
Linda Lindaa
Linda Lindaa

😅😅😅😅😅😅👏👏👏👏

Πριν μήνα
Amela Mata
Amela Mata

Sa qef e kam ket anen me shkrin fare

Πριν μήνα
Komenti Komenti
Komenti Komenti

knoni shqip ca lesh hepi servila

Πριν μήνα
Slslslsls Bsuwiwbhsu
Slslslsls Bsuwiwbhsu

Si aben aneja rakataka zhdraka😁😅

Πριν μήνα
Eduart Haxhiaj
Eduart Haxhiaj

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

Πριν μήνα
Agron Perndreca
Agron Perndreca

Tan jeten rrol plakash ky llaka e qafar humoristi

Πριν μήνα
Rudina Strazimiri
Rudina Strazimiri

Complimenti a tutti siete fantastici ❤️❤️❤️continua così agron hai tutti staff Perfetti

Πριν μήνα
Eυα 11
Eυα 11

😂😂😂😂😂😂Anejaaa

Πριν μήνα
Ani Haxhiu
Ani Haxhiu

Aneja me Xheboicen Jane super, Kane humor te mire

Πριν μήνα
Vlora Deskaj
Vlora Deskaj

Si jeni veshur keshtu me rroba Burgu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν μήνα
I am shkodran albanian
I am shkodran albanian

Hahahahahahahaha tan brahimi

Πριν μήνα
Nermin murati
Nermin murati

Me keto pixhama diskreditoni veten dhe shqiptaret .

Πριν μήνα
Valbona Kasa
Valbona Kasa

😂😂😂😂👏👏👍👍❤️❤️❤️

Πριν μήνα
Eda Edaaa
Eda Edaaa

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν μήνα
Sonila Xhepa
Sonila Xhepa

Ahaha 🤣 te shkrin Aneja edhe xhevoica. Kur vishen si graaa 😅 Jeni te medhja shume 🤣😅

Πριν μήνα
loreta Dhami
loreta Dhami

Pershendetje nga Selaniku❤️❤️

Πριν μήνα
Dhurata Zeneli
Dhurata Zeneli

Shume dobet ,as humor as pazar ,ngaqe pini gjithe diten u la avulluar fantazia per te krijuar pak spektakel .....Agron po' ke qene i mire tani rodhe vetem fjalor te palare😂😂😂😂😂

Πριν μήνα
gandia playa
gandia playa

Çfare super llapet kja shkodranja

Πριν μήνα
Nermin Murati
Nermin Murati

Shqip urimi vajza shqip te pakten perpara televisioni shqiptar,

Πριν μήνα
mark bosco
mark bosco

0:38 I stopped my 9-5 thanks to, *p a i d t o b e h o m e .c o m*

Πριν μήνα
Denis Luli
Denis Luli

Potokalli

Πριν μήνα
ela ela
ela ela

Aman MA cpifi kjo ingver MODERATORE Kot PERDRIDHET KOT si smore vesh oh goc te gjithe Kan antipasti ihqeshxsa NUK JE NA a Aron Kur FLET falso

Πριν μήνα
ela ela
ela ela

Oh ZOT REI SA I MIRE DHE KJO GOCA RE ESHTE YLL DHE SA BUKUR FLET SHKODRANSHE, TE GJITHE ROLET I LUHN BUKUR.

Πριν μήνα
ela ela
ela ela

SA NJEREZ INJORANT JENI PO PSE ORE GOJ QELBUR PSE JAN KURVA JAN GOCA TE MIRA DHE JAN BIO PA SILIKON E BOTOX XHEVOVICA ANEJA JANE SUPER MOS SHAHNI

Πριν μήνα
Linda Lindaa
Linda Lindaa

😅banale

Πριν μήνα
ela ela
ela ela

👌👌👌👍👍👍👍👍😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣💞💞💞💞💞💞💞

Πριν μήνα
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj

Sa lezet keni Aneja dhe xhevoica 👩👩 kur vishen si gra shum bukur ju persh itali 😀🧑🧑😆rraka shtraka haaaaa🤷‍♀️👏👏

Πριν μήνα
Roza Mehmeti
Roza Mehmeti

😅

Πριν μήνα
Skender Veshaj
Skender Veshaj

Βήτα

Πριν μήνα
Natasha Bardheti
Natasha Bardheti

Pershendetje nje grupi i mrekullushme mos vdekshit kur Goni e xhevo shtofte zoti jeten edhe gocave Jane 👍na kalone stresi kur ju shofim na shtoni jeten ju ruajte zoti 😘😘🌹🌷🌻👏👍

Πριν μήνα
Sokol Papadhima
Sokol Papadhima

@Master Mobile aaaaaaaaaaaaàaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaàaaaaaaaaàaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Πριν 6 ημέρες
Master Mobile
Master Mobile

Llll

Πριν μήνα
Filloreta Dhamo
Filloreta Dhamo

😂😂😂😂😊

Πριν μήνα
Lorenc Hysaj
Lorenc Hysaj

Te jesh shkodran të gjitha i ben jeni super

Πριν μήνα
Franga Peraj
Franga Peraj

😂😂😂😂😂😂😂😂 Mezi pres fundjaven e te shoh Anene me Xhevoicen😂😂😂😂😂😂😂 Jeni sh te mire edhe ju,edhe grupi i vajzave,qe ju shoqeron!

Πριν μήνα
Maria Beta
Maria Beta

@Jurgen Hoxha 0

Πριν μήνα
Jurgen Hoxha
Jurgen Hoxha

Klandi in

Πριν μήνα
Saimir Osmanai
Saimir Osmanai

Nn vc n Cb bcn

Πριν μήνα
Sidita DM
Sidita DM

Ne Berlin mut

Πριν μήνα
Maŕi Marib
Maŕi Marib

Al pazari ka maru i uroi Agron Llakos shendet e jet po i hiken aktoret ma te mir tani ka sjell at xhevin qe ai te ba me qa jo me qesh per mu duhet te shkrihet al pazari se nuk e shef kusht ma

Πριν μήνα
Selime Bylyku
Selime Bylyku

SUPER SHUME E BUKUR I MREKULLUSHEM PERSHENDES TE GJITHE SHQIPETARET KUDO NEPER BOTE JU LUMTE GOJA ME KENAQET PA MASE

Πριν μήνα
IndoDoesStuff
IndoDoesStuff

Te dhjefsha al pazarin

Πριν μήνα
Fatmir Beu
Fatmir Beu

O agron llaka,po nuk festohet 28 nendori me kurva,,emision idjotesh!,

Πριν μήνα
Maria Relis
Maria Relis

🤣😂🤣😂🤣🤗🤗😂🤣

Πριν μήνα
NIKO NIKO
NIKO NIKO

Haha na kendo noi keng me kurva,nuse e kam per ty kte 😂

Πριν μήνα

Επόμενο

Al Pazar - 12 Dhjetor 2020 - Show Humori - Vizion Plus

1:33:59

Al Pazar - 12 Dhjetor 2020 - Show Humori - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 257 000

Al Pazar - MaskaRa 2020, cjao - 1 Janar 2021 - Vizion Plus

3:45:26

Al Pazar - Me te mirat - 18 korrik 2020 - Vizion Plus

1:31:24

Al Pazar - Me te mirat - 18 korrik 2020 - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 324 000

Dream In Minecraft Manhunt...

0:29

Dream In Minecraft Manhunt...

Dream Shorts

προβολές 649 483

Al Pazar - 5 Dhjetor 2020 - Show Humori - Vizion Plus

1:36:37

Al Pazar - 5 Dhjetor 2020 - Show Humori - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 341 000

Al Pazar - Best of nr.2 | 9 Janar 2021 - Show Humori - Vizion Plus

1:25:46

Al Pazar - 28 Nentor 2020 | Pjesa 1 - Show Humori - Vizion Plus

32:16

Portokalli - Episodi 7, Sezoni 34, 15 Nëntor 2020

2:01:28

Portokalli - Episodi 7, Sezoni 34, 15 Nëntor 2020

Top Channel Albania

προβολές 298 000

Fake Off - 15 Janar 2021 - Satire - Vizion Plus

32:07

Fake Off - 15 Janar 2021 - Satire - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 116

Al Pazar - 3 Tetor 2020 - Show Humori - Vizion Plus

1:30:44

Al Pazar - 3 Tetor 2020 - Show Humori - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 217 000

Tik Tok Pranks That Went Too Far

11:30

Tik Tok Pranks That Went Too Far

SSSniperWolf

προβολές 6 484 357

Food Theory: MrBeast Burger Is NOT What You Think...

11:11

Food Theory: MrBeast Burger Is NOT What You Think...

The Food Theorists

προβολές 2 900 396

CHEAP VS. EXPENSIVE GIFTS!!

10:36

CHEAP VS. EXPENSIVE GIFTS!!

Stokes Twins

προβολές 1 104 776

He Bet $20,000 On A Coinflip, And Won

0:16

He Bet $20,000 On A Coinflip, And Won

MrBeast Shorts

προβολές 2 788 526

Το Τελευταίο Οχυρό - brOscar #05

51:16

Home Alone with My Cat (OwlKitty Parody)

0:49

Home Alone with My Cat (OwlKitty Parody)

OwlKitty

προβολές 7 494 391

Lamar roasts franklin but it's a fever dream

0:46

Lamar roasts franklin but it's a fever dream

FlyingKitty

προβολές 532 111

GNTM, αλλά καλύτερο

7:55

GNTM, αλλά καλύτερο

Dionysis Atzarakis

προβολές 120 465