Al Pazar - 30 Maj 2020 | Pjesa 1 - Show Humori - Vizion Plus

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  Vizion Plus TVVizion Plus TV

  διάρκεια: 33:25

  www.vizionplus.tv
  facebook.com/albanianpazar
  instagram.com/alpazarvizionplus
  instagram.com/vizionplustv
  facebook.com/VizionPlusTV
  twitter.com/VizionPlusTV
  Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Liljana Bamllari
Liljana Bamllari

Me pelqen Bukra sidomos kur thote jam gruja e mbretit

Πριν 20 ημέρες
Ilirjan Grabolli
Ilirjan Grabolli

Po ik se na e cave trapin baba rama.. se le nam

Πριν 25 ημέρες
Martina Skerma
Martina Skerma

Po sa mire hecen me Fiqe mos arrifsh !

Πριν μήνα
Martina Skerma
Martina Skerma

Mete rolin e Fiqos edhe CONI e qani fare me pelqen.E ben zerin tamam si ato grat qe Jane te trasha nga trut edhe hiqen te mecme bravo edhe keshtu te beni humor me lezet

Πριν μήνα
Fier Albania
Fier Albania

9th to 2

Πριν μήνα
Bruno Bro
Bruno Bro

Rames do qir motren e gruan e zaon ne byth

Πριν μήνα
Liza Dervishi
Liza Dervishi

Na e shpifet duke fol katundarce. Po pak flitet sa me kriju idene qe eshte nga fshati

Πριν μήνα
Valiet Hoxhulka
Valiet Hoxhulka

TV TV

Πριν μήνα
Adriatik Fejzo
Adriatik Fejzo

O Gone, ma bej per te qeshur jo politik

Πριν μήνα
Ilsa Rildi
Ilsa Rildi

😂😂😂😂 Baba Rama

Πριν μήνα
Ylli Tajari
Ylli Tajari

shu, program i bukur kalon kohen degjon nga me te ndryshmet bravo gone te gjitheve

Πριν μήνα
Arb Shahini
Arb Shahini

Kallat fare o plak

Πριν μήνα
Sidita DM
Sidita DM

Ai eshte lesh ii shqipwrise ju fundosi me ate ze si zerin e oso kukes

Πριν μήνα
Hasan Hasan
Hasan Hasan

Amon boh Humor moscu mer me Politik se nae shpife ri Neutral

Πριν μήνα
Diana Naikolli
Diana Naikolli

U me sibe pa lesh pjeshk 😂😂😂😂😂😂😂

Πριν μήνα
Peja Peja
Peja Peja

O Agron na ke lodh qdoher baba rama, permende edhe ndoj her baba ilirose baba lul ose nana krymadhi, apo keta jon te mir

Πριν μήνα
Ilirjan Grabolli
Ilirjan Grabolli

Varet se ku e ka interresin Edhe ky

Πριν 25 ημέρες
Musa Dervisha
Musa Dervisha

ezel

Πριν μήνα
Lida Keri
Lida Keri

Po ti o Agron nuk je babai alpazarit...kur flet dhe ti o karagjozi i memalies..

Πριν μήνα
Ariol Arioli
Ariol Arioli

O Gone je 1she😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😊

Πριν μήνα
Elios Roci
Elios Roci

Jeni shum te mir..

Πριν μήνα
Ariol Arioli
Ariol Arioli

Agron je i pa pare fare😂😂😂😂😂😊😊😊😂😊😊

Πριν μήνα
Albanian Passport
Albanian Passport

Po keta te Korces Po flasin si pederastet .Flisni shqip o ju qifsha rrobt.

Πριν μήνα
Dhurata Mato
Dhurata Mato

0

Πριν μήνα
Dhurata Mato
Dhurata Mato

43444322224689999653E445677

Πριν μήνα
Tasim Ruko
Tasim Ruko

Po ik o Agron me gjithe baba leshin

Πριν μήνα
Taulant Bora
Taulant Bora

gone je i shkelqyer ece perpara je me i miri ne shqiperi

Πριν μήνα
Shqiptar i kosoves Misini faruk
Shqiptar i kosoves Misini faruk

Shum mire jen ju shkojm edhe ne franc🇽🇰❤️🇦🇱💣👆🇫🇷🇪🇺

Πριν μήνα
edua Shqiperin
edua Shqiperin

Te Befasha nafte ne al pazare na e cate k ,,,,,,,,, me baba Ramen

Πριν μήνα
Reyan Reyan
Reyan Reyan

Sallom 😂😂😂 je e madhe cift perfekt keta dhe goni me xonin jan lot dhe me vakon😂

Πριν μήνα
Aleksander Faria
Aleksander Faria

Gono je aktori mir Po ke koh vetem me politik po meresh .nuk te shkon gjithmon rama rama . Nderoje rolin se po na iveshtir humorin fare .

Πριν μήνα
Reyan Reyan
Reyan Reyan

Edi Rama merito duartokitje. Per faktin qe u kujdes ne ket form dhe tha. Kujdes po frik jo se shumica vdesin nga frika ja dashuria per popullin.

Πριν μήνα
Tanya's Performanc
Tanya's Performanc

Nice😊

Πριν μήνα
Diana Naikolli
Diana Naikolli

Sibja te vdes fare, sallom, akullore ne goj😂😂😂😂😂😂😂

Πριν μήνα
M illapoT
M illapoT

Edhe humorin e ktheve ne politike.? Wtf.....dhe ju nuk ini me te mir me kete qe beni, populli e shef humorin politik site dhe ju ja perserisni naten.

Πριν μήνα
Fatmir Beu
Fatmir Beu

O gone na cave b,,,,y,,,,,me gjithe baban,ke 3 musk qe leh si qente e lulit ne trotuar,,,,

Πριν μήνα
Sidita DM
Sidita DM

Kete xonin e fiqon e kam qef shume sepse keshtu jeni ne te verteten

Πριν μήνα
Sidita DM
Sidita DM

Na cave koken me kete kenge tash nje shekull o gone fyellit ne nje vrime po deroje vrimen o gone

Πριν μήνα
varadero honda
varadero honda

a more Goni ne kohen e sales sta kishte boshuar njeri sallen po tani si ndiesh se dhe ti ke kontribuar dhe ti qe te vij rama ne pushtet apo jo ?

Πριν μήνα
Shpresa Likaj
Shpresa Likaj

Jeni te medhenj

Πριν μήνα
Maria Vasili
Maria Vasili

Car thu ti nuk nuk e di ca je burr a grru pse re Edi ta boshatisi sallen ty !!Nuk shef sec bohet ne gjithe boten

Πριν μήνα
Tika taka
Tika taka

O Agron leshi je ber shum i shpifur...cop muti servil

Πριν μήνα
Fairy Kaitlyn
Fairy Kaitlyn

Je Shume aktore I talentuar Agron.

Πριν μήνα
tata mata
tata mata

hahahahshsha Genc Lleshi je i modh

Πριν μήνα
Tina Cerma
Tina Cerma

Agron vetem Sala ta mbodhi te beri te flisje me vete ,tani negele duke share Ramen Nate dite😡😡

Πριν μήνα
Green Shadow
Green Shadow

po ik o Agron se le nam, grai gomarin tat, bej humor se ate di te besh ti, lere politiken ta bejne te tjeret.

Πριν μήνα
Edison Nothorius
Edison Nothorius

Sa bukur emiton 🤣🤣🤣 keshtu bejne PD

Πριν μήνα
Nadire Nadi
Nadire Nadi

O behar po mos te ishe bere aktor do te shkonte shume gjeneral ne ushtri😘

Πριν μήνα
Vagjelis Cavo
Vagjelis Cavo

Po edhe ti ore Agron i beje ato gjera qe thoshte RAMA

Πριν μήνα

Επόμενο

Al Pazar - 30 Maj 2020 | Pjesa 2 - Show Humori - Vizion Plus

32:14

Al Pazar - Janar 2016 - Pjesa 2 - Show Humor - Vizion Plus

59:19

Al Pazar - Janar 2016 - Pjesa 2 - Show Humor - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 1 300 000

Al Pazar - 30 Maj 2020 | Pjesa 3 - Show Humori - Vizion Plus

16:34

여자친구 (GFRIEND) - 回:Song of the Sirens Showcase 'Apple' Performance

3:29

여자친구 (GFRIEND) - 回:Song of the Sirens Showcase 'Apple' Performance

여자친구 GFRIEND OFFICIAL

προβολές 1 160 704

2020: GOOD VIBE CHECK

10:54

2020: GOOD VIBE CHECK

CoryxKenshin

προβολές 2 337 377

Al Pazar - 6 Qershor 2020 | Pjesa 1 - Show Humori - Vizion Plus

29:44

Viinapuu suvine lõikus | Roheline maja

25:18

Viinapuu suvine lõikus | Roheline maja

Roheline maja

προβολές 977

Al Pazar - 13 Qershor 2020 - Show Humori - Vizion Plus

1:29:14

Al Pazar - 13 Qershor 2020 - Show Humori - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 114 000

Al Pazar - 29 Shkurt 2020 | Pjesa 2 - Show Humori - Vizion Plus

28:31

Al Pazar - Best Off - 4 Korrik 2020 - Show Humori - Vizion Plus

1:24:24

Al Pazar - 13 Qershor 2020 | Pjesa 1 - Show Humori - Vizion Plus

35:20

Al Pazar - 20 Qershor 2020 - Show Humori - Vizion Plus

1:26:20

Al Pazar - 20 Qershor 2020 - Show Humori - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 98 000

Portokalli - Episodi 8, Sezoni 33, 31 Maj 2020

2:11:44

Portokalli - Episodi 8, Sezoni 33, 31 Maj 2020

Top Channel Albania

προβολές 417 000

Brawl Stars Animation: Piper's Sugar & Spice!

1:27

Brawl Stars Animation: Piper's Sugar & Spice!

Brawl Stars

προβολές 25 875 392

SIDEMEN RAP OR CRAP

24:37

SIDEMEN RAP OR CRAP

MoreSidemen

προβολές 2 106 773

j'espère que vous n'avez jamais eu ces jouets

14:00

j'espère que vous n'avez jamais eu ces jouets

SQUEEZIE

προβολές 3 777 654

You Will Be Amazed 🔥

11:35

You Will Be Amazed 🔥

ZORRO

προβολές 434 535

Pop Songs That Are Inspired by Classical Music

11:12

Pop Songs That Are Inspired by Classical Music

TwoSetViolin

προβολές 423 002