Al Pazar - 8 Shkurt 2020 | Pjesa 1 - Show Humori - Vizion Plus

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 14 ημέρες

  Vizion Plus TVVizion Plus TV

  διάρκεια: 32:04

  www.vizionplus.tv
  facebook.com/albanianpazar
  instagram.com/alpazarvizionplus

  instagram.com/vizionplustv
  facebook.com/VizionPlusTV

  twitter.com/VizionPlusTV

  Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Llazar Ndini
Llazar Ndini

Toka eshte e rrumbullaket toka eshte sfere thote e Brenda kesaj sfere eshte nje sfer me e madhe thote Ylmiu hahaha😂😂

Πριν 4 ημέρες
User User
User User

Hahaha... rritja e uljes së pagës

Πριν 6 ημέρες
Alba Duraj
Alba Duraj

Kush ndihet fort keq qe eshte shqiptar nuk eshte shqiptar i mire.Agron llakaj ke fjalor te felliqur.Nuk je perfaqesues i denje shqiperise ku u rrite.

Πριν 7 ημέρες
Corleone King
Corleone King

Jeni 5 komentusa ca rrota Kari nga trut po femnat e fisit tuj nga i keni gjakqima kur nuk ju pelqen humori krisni qat byth Mos bani si pidha none jen veq klysha kurvash hupni komentusa Kari

Πριν 7 ημέρες
Majnora Veseli
Majnora Veseli

👏👏👏👏👏👏😂😂😂🤣🤣🤣😂

Πριν 7 ημέρες
Perandim Parisi
Perandim Parisi

Shume bukur qe the nje fjale te sinqerte o Peeeeeerrrr Leshi por do ishte akoma me bukur kur te thoshe qe ate qe ishe ti MUT te thoshe dhe per karagjozin e shekullit Gonken ose Konken...

Πριν 8 ημέρες
Shqiponja Mema
Shqiponja Mema

Ndrini te gjithe si Al Pazar dhe Pirtokallia pak dobet po nuk eshte keq,, urime,,,

Πριν 10 ημέρες
Shqiponja Mema
Shqiponja Mema

Me debila se ju qe shkruani nuk me kane zene syte o debila pse shahni, po e dini kush shan eshte i sharre Gonit ti hani mun se eshte zoteri, ju po nuk e pelqeni pse e shifni, se ndersa shkruani do te thote qe e doni, nese jo pirdhuni ne kanalet e tjera, se kudo ka humour me politike o debila,,, ppppffff mutrit e ngelur,,,,,,,

Πριν 10 ημέρες
kliton Zdr
kliton Zdr

Bini montanen dhe nontellen mbrapa

Πριν 12 ημέρες
Andrea Vito
Andrea Vito

O agron o pelivan hidhi breket ne tavan, hidhi priti o agron ev...ti

Πριν 12 ημέρες
Artin Arti
Artin Arti

15 minutat e para vetem POLITIK...

Πριν 12 ημέρες
Χρηστος la
Χρηστος la

Haha haha. ....

Πριν 12 ημέρες
ff. criminal
ff. criminal

Klanifornia love humor me super

Πριν 12 ημέρες
Kozma O1
Kozma O1

Ni

Πριν 12 ημέρες
Blerina Deda
Blerina Deda

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν 13 ημέρες
Sonila Sila
Sonila Sila

Po kete Fotinine per c'fare e keni?

Πριν 13 ημέρες
raldi mujsaku
raldi mujsaku

Agron llaka ta qifsha gruen vajzen e qat kesh po kishi pas gjak greku mor ropt va qifsha krejtve qa punini tv krejt ju qe drejtini emisione tv paguheni nga greqia dhe turpi I shqiptareve qe nuk flasin e ju shikojn ket humor ropqim qe vetem humor smund ti thush po deghenerim

Πριν 13 ημέρες
Hasan Hasan
Hasan Hasan

OH AGRON BE HUMORIST JO PRAPAGAND SE DO NGELI SALLA BOSH PO VAZHDOVE KESHUJTU

Πριν 13 ημέρες
Hasan Hasan
Hasan Hasan

PO OTE POLITIKSNET JU TJON JUVE IKNI ZEHNI DASHNOR

Πριν 13 ημέρες
alb etero
alb etero

Kjo Bolja eshte fantasike!

Πριν 13 ημέρες
Voci prej Dibre
Voci prej Dibre

29:20 😂😂😂

Πριν 13 ημέρες
Voci prej Dibre
Voci prej Dibre

Hahaha kapja Mir o tahip haha

Πριν 13 ημέρες
Heidi Sharpe
Heidi Sharpe

O pleh mos u tall me shqiptart prej shqiptarve je ku je shit bag

Πριν 13 ημέρες
Artan Xhafa
Artan Xhafa

O Agron mos bo politike po bo humor se le nom le mos u tall me me Shqipetaret or pall

Πριν 13 ημέρες
Maria Relis
Maria Relis

😅🤣🤣

Πριν 14 ημέρες
Edison Nothorius
Edison Nothorius

🤣🤣🤣🤣🤣⭐❤️❤️👌🖐️

Πριν 14 ημέρες
bosi bosi
bosi bosi

Hahahaha bravoooooooZoti jiu ruajt,

Πριν 14 ημέρες
standart vertikal
standart vertikal

o agron llakkallakalllkal more te qifdha motren e familien ne goje o palaco qe paguhesh me para greke per te tallur medemek shqiptaret..por shqitareve tju hash mutin me qen e me mace more tr predhunofshim familien nga ktu deri ne greqi...ptuuuuu plak i poshter bir mecke grekofil i poshter...

Πριν 14 ημέρες
Emiljana Kola
Emiljana Kola

Pastro fjalorin , pastaj fol per tè tjert

Πριν 13 ημέρες
nikos nikolakis
nikos nikolakis

O agron mose ileco ke to me sazhe se jane psiko patere ti je imafe😀😀😀

Πριν 13 ημέρες
keni krasniqi
keni krasniqi

A ti po kulturen qe e paske,,,,, pse ofendon e shan Agronin,,,, ti shaje vehten,, se asgje nuk po dukesh qe je me i mire se gjith shqipetaret,, me pordha,,

Πριν 13 ημέρες
Rexha Gashi
Rexha Gashi

Per kta mire eke qe perfshin gjithe Shqiptart se ka individa politikan mu tall sa te duash, por jo me Shqiptart.

Πριν 14 ημέρες
Afrim Imeri
Afrim Imeri

Tkeqen e bananes si e hakan!

Πριν 14 ημέρες
ladi jata
ladi jata

😂😂😂😂😂

Πριν 11 ημέρες
zax plays
zax plays

Eshte Turp me Kta Politikan qe kemi ne krye te Shtetit .Shqiperia Nuke krasohet as me Malin e Zi qe jan gjysem milion popull jane shume here me para nga shqiperia .ne kemi gomar politikan

Πριν 14 ημέρες

Επόμενο

End of the Show Show with the Pussycat Dolls | Saturday Night Takeaway 2020

4:19

End of the Show Show with the Pussycat Dolls | Saturday Night Takeaway 2020

Ant & Dec's Saturday Night Takeaway

προβολές 22

The Nigel Farage Show: Watch live from 10am

1:56:33

TooToo Boy All Episodes | Videogyan KIds Shows | Cartoon Animation For Children | Live Stream

0:00

TooToo Boy All Episodes | Videogyan KIds Shows | Cartoon Animation For Children | Live Stream

Videogyan Kids Shows - Cartoon Animation For Kids

προβολές 561

Versace | Fall Winter 2020/2021 | Full Show

11:09

Versace | Fall Winter 2020/2021 | Full Show

FF Channel

προβολές 48

100 Secrets You Didn't Know about The Shumway Show

24:00

100 Secrets You Didn't Know about The Shumway Show

THE SHUMWAY SHOW

προβολές 22

Stacy and dad show tricks for kids

3:34

Stacy and dad show tricks for kids

Stacy Toys

προβολές 2

I WAS RIGHT!! - WAN Show Feb 21, 2020

1:00:12

I WAS RIGHT!! - WAN Show Feb 21, 2020

Linus Tech Tips

προβολές 359

Fendi | Fall Winter 2020/2021 | Full Show

9:01

Fendi | Fall Winter 2020/2021 | Full Show

FF Channel

προβολές 58

The Greg Gutfeld Show 2/22/20 | Breaking TRUMP February 22, 2020

31:50

The Greg Gutfeld Show 2/22/20 | Breaking TRUMP February 22, 2020

Школа Астрологии Ашвини

προβολές 72

Lenka - The Show (New Version) (Official Video)

3:56

Big Show reveals his biggest fear

0:51

Big Show reveals his biggest fear

WWE

προβολές 20

3. Bořek Slezáček - Show Jana Krause 19. 2. 2020

9:52

3. Bořek Slezáček - Show Jana Krause 19. 2. 2020

Show Jana Krause

προβολές 60