Al Pazar - Vako dhe Visho - Fejesa e Sanos - 2 Janar 2020 - Show Humori - Vizion Plus

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν χρόνο

  Vizion Plus TVVizion Plus TV

  διάρκεια: 12:26

  www.vizionplus.tv
  facebook.com/albanianpazar
  instagram.com/alpazarvizionplus
  instagram.com/vizionplustv
  facebook.com/VizionPlusTV
  twitter.com/VizionPlusTV
  Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Igli Dida
Igli Dida

c29x6mb3fa2

Πριν 17 ώρες
eddy edion
eddy edion

kthejeni sanon perseri ne al pazar qe ta shohim kte shov .se qe kur hiken kto aktore nuk e shohim ma

Πριν 4 ημέρες
Hairi Lacaj
Hairi Lacaj

Humor fantastik.

Πριν 9 ημέρες
Rajmonda Demiri
Rajmonda Demiri

Shum

Πριν 11 ημέρες
Nida Loska
Nida Loska

Un g--+7NDZogB5o7M

Πριν 13 ημέρες
Selime Bylyku
Selime Bylyku

SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME FANTASTIKE E PAPARE NA KENEQET SHPIRTIN PA MASE

Πριν μήνα
Lirije Fetahu
Lirije Fetahu

I b ft hi

Πριν μήνα
xhiulia xhoxha
xhiulia xhoxha

😂😂

Πριν 2 μήνες
Pandeli Tanellari
Pandeli Tanellari

Yc

Πριν 2 μήνες
Eli Laç
Eli Laç

Vdiqa 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν 3 μήνες
Vasilika Ffbdd
Vasilika Ffbdd

😅😂👍

Πριν 3 μήνες
Arta Prendi
Arta Prendi

Sa e forte

Πριν 4 μήνες
Thoma Ndini
Thoma Ndini

Ok ki username

Πριν 4 μήνες
Ajagshsjg ashjsshs
Ajagshsjg ashjsshs

Portokllia

Πριν 4 μήνες
Edison Nothorius
Edison Nothorius

🤣🤣🤣🤣🌟

Πριν 4 μήνες
Selime Bylyku
Selime Bylyku

SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME ME PELQEN

Πριν 4 μήνες
Marsel Cela
Marsel Cela

🤣🤣😅😅😅😂😂😂😂

Πριν 5 μήνες
Marjo Dajko
Marjo Dajko

Sanua sanua soni soni soni Vakoja ajde se flasim ne Visho jo jo nuk flas une nuk e them se eshte fejuar 4 here nuk e them😂😂😂😂

Πριν 5 μήνες
Marjo Dajko
Marjo Dajko

Visho,visho urdhero zemra zemra e vishos 😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν 5 μήνες
Ornilda Pashaj
Ornilda Pashaj

Hahah gallate

Πριν 5 μήνες
Amanda Melisa
Amanda Melisa

Serf and

Πριν 5 μήνες
fjalet qe sti thash kurre!
fjalet qe sti thash kurre!

Hhahaaa.... cngjyr i ke syte!

Πριν 5 μήνες
Adrian Buci
Adrian Buci

Y y e

Πριν 5 μήνες
Λεντιον Σαλαι
Λεντιον Σαλαι

🍩🍈🍓

Πριν 5 μήνες
Castriot1
Castriot1

O Zot Nje Mrekulli Shkalla me e Larte e Humorit. Respecte Gon Llaka.

Πριν 7 μήνες
Eduart Hasa
Eduart Hasa

mmm

Πριν 7 μήνες
arta artas
arta artas

Shum e bukur

Πριν 7 μήνες
Donika Bame
Donika Bame

Haaaaaaaaaaaaaa

Πριν 9 μήνες
beni daulle
beni daulle

Hahahaha. Sa bukur

Πριν 9 μήνες
Josh Isking
Josh Isking

🤣🤣🤣

Πριν 10 μήνες
Andres Totas
Andres Totas

Jeni te shkelqyer ,me mire nuk behet

Πριν 11 μήνες
YoungFreak
YoungFreak

Pse ska me al pazar?

Πριν 11 μήνες
Armir Senaj
Armir Senaj

Al Pazar me i miri aktora taman super

Πριν 11 μήνες
Pranvera Seseri
Pranvera Seseri

Pppppp00p0p00000000000000000000000000pp0p000000

Πριν μήνα
Flower M
Flower M

I madh je o Agron

Πριν χρόνο
Skender Pepa
Skender Pepa

Wrilindavelaj

Πριν χρόνο
Mike The Right One
Mike The Right One

Sa bukur vine te rreshtuem mas njani tjetrit. Plaku i pari, plaka dhe nipi, sic e do zakoni i shek V p.k😂😂

Πριν χρόνο
Mike The Right One
Mike The Right One

@Rita Ndoci ska gja, e pac me jete

Πριν 11 μήνες
Rita Ndoci
Rita Ndoci

Me fal po ka shkru mbesa e vogel eshte 16 muajshe dhe luan me cel dhe eshte futur ne faqen tuaj edhe nje here me fal

Πριν 11 μήνες
Mike The Right One
Mike The Right One

@Rita Ndoci shqip, se spo kuptoj😜

Πριν 11 μήνες
Rita Ndoci
Rita Ndoci

Dac f Kush tek sdf d'à d'à argent noTeR rangé

Πριν 11 μήνες
The Human
The Human

Haaaa qysh ta coj be amerike Haaaa

Πριν χρόνο
Suela Firanu
Suela Firanu

Te fls un per mbesen tende qe ka qen 4 her e fejuar nk e them un ate harroje nk e them 🤣

Πριν χρόνο
Indrit Xhemaj
Indrit Xhemaj

Haahahah kan patur shkoll ne fshat , veç kjo e ka par nga jashte 😂😉😉😉😉

Πριν χρόνο
Edison Nothorius
Edison Nothorius

Sa humor i bukur 😂😂😂😂😂🖐️❤️⭐👌

Πριν χρόνο
Mike The Right One
Mike The Right One

O Goni, po me Vishon mund te sajosh lloje lloje historishe. S' ka me mua. Na kujton sali berishen kur thua, ska me mua. Haaaaaaaaaaaa

Πριν χρόνο
Çimi
Çimi

🎆🎆🎆

Πριν 6 μήνες
yutube 2019hd
yutube 2019hd

Aty i ke te gjitha edhe brk hahahaha

Πριν χρόνο
yutube 2019hd
yutube 2019hd

Hahahahah zmr ta hk xhani goni

Πριν χρόνο
Elian Alia
Elian Alia

mbese e shkelqier

Πριν χρόνο
Indrit Xhemaj
Indrit Xhemaj

Ç'do maresh more pasha..si majmun eshte esht ne fund te pemes me sekonda ngjitet lart 😂😂😂😂

Πριν χρόνο
Mike The Right One
Mike The Right One

Pse, prape egziston sapuni duru. Haaaaaaaaaaaa

Πριν χρόνο
Mike The Right One
Mike The Right One

Ropt, nuk e puthi, se pat frike se i ça badhin me gure. Haaaaaaaaaaaa, guri e la pa u martue

Πριν χρόνο
For Ever
For Ever

Ballit i thonë badhi kohët e fundit ??🤔🤔🤔

Πριν 11 μήνες
Mike The Right One
Mike The Right One

Qysh ta coj n amerike tha. I ka ca badhin tjetrit gure.😂😂

Πριν χρόνο
Mike The Right One
Mike The Right One

Kur ja filluan disa nga spektatoret tuj thane- puthe, puthe..haaaaaaaaaaaa. Mendonin se do puthte, haaaaaaaaaaaa, po sketci ishte planifuar ndryshe ...

Πριν χρόνο
Ahha Hdhsh
Ahha Hdhsh

Mike The Right One mmmmm

Πριν 11 μήνες
Keli Uruci
Keli Uruci

I madh agron llaka

Πριν χρόνο
Telane Allidri
Telane Allidri

@Yllka Kumaraku p xr dy ct he

Πριν 4 μήνες
Yllka Kumaraku
Yllka Kumaraku

Kam qeshur me lote me pelqejne te gjitha djalektet!! O Gone jeni te papare!!

Πριν χρόνο
Ηοτζαι Ηοτζαι
Ηοτζαι Ηοτζαι

😅😅😅

Πριν χρόνο
Riku Koreta
Riku Koreta

Ahahahahah bravo misho

Πριν χρόνο
Amarildo Rexha
Amarildo Rexha

Rp

Πριν 7 μήνες
Blerina Lici
Blerina Lici

😂😂😂 soni soni soni sa kam qesh

Πριν χρόνο
Indrit Xhemaj
Indrit Xhemaj

Sano sano 😂😂 jooo jooo soni soni

Πριν χρόνο
alb etero
alb etero

Te qifshin robt maloket!

Πριν χρόνο
alb etero
alb etero

@Love You moloket e jugut po!

Πριν 9 μήνες
alb etero
alb etero

@Alesio Duraj me duket se femrat e fisit tend e Kane perzier edukaten greko turke me kar maloku or mik,kujde bythen tani se po ta wine greket se gruaja me femrat e tjera te fisit te Kane bere teten me maloke,dhe e di ti kur te hyp maloku e kerkojne vete pastaj,qofsh vete dhe ruaj prapanicen o mik!

Πριν 11 μήνες
Eva Evvaa
Eva Evvaa

pyll pa derra ska si malok si qytetar si katunar ska te boj veni por sjellia jon ndaj njeri tjerit

Πριν χρόνο
alb etero
alb etero

@Love You ju jeni kopilat e greke-turko-mongoleve nuk jeni shqiptare o mbeturina islamike!

Πριν χρόνο
alb etero
alb etero

@Love You si ne Mallakaster qe nipi perdhunon gruan e xhaxhait pastaj e hedh ne une dhe e vret,si kryeministri juaj qe e Ka djalin me te atin do me o robqire!

Πριν χρόνο
Vera Begaj
Vera Begaj

Vishooooo ahahahahahahahah me lot 🤣🤣🤣

Πριν χρόνο
Aphrodite G
Aphrodite G

Duru sapun, duru sapun, Cok sapun😍

Πριν χρόνο
Ibo Zuna
Ibo Zuna

Evet sabun sabun bam bum bam bum 😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν 11 μήνες
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj

Me trashegime sano haaàaa sa humour i bukur persh firenze 😀😀👏👏👏👏

Πριν χρόνο
Xhejson Zdrava
Xhejson Zdrava

Porrno

Πριν χρόνο
Mrs Meta
Mrs Meta

Me

Πριν χρόνο
Gjeke Dem
Gjeke Dem

👍

Πριν χρόνο
Bekim Sadiku
Bekim Sadiku

He be agron llaka ti qift ropt maloki nbeth

Πριν χρόνο
blerina Kostaki
blerina Kostaki

Χαχαχα

Πριν χρόνο
Love You
Love You

Kostaqi xaxaxa ca mbieri 😂😂😂😂😂 go changed it 🤣🤣

Πριν χρόνο
jani axhija
jani axhija

Mos qesh shum te prsh

Πριν χρόνο
Valbona Mitrovica
Valbona Mitrovica

👏👏👏😂😂😂😂😂😂

Πριν χρόνο
Mike The Right One
Mike The Right One

Ska me mua, heh..haaaaaaaaaaaa. e zuri perdore kurse kjo i ndau ballim me dysh me gure, si terminator 2 me shotgun😉😂😂

Πριν χρόνο
Toma Shkoza
Toma Shkoza

1S

Πριν 5 μήνες
Lind dita
Lind dita

😂😂😂😂

Πριν χρόνο
Lind dita
Lind dita

Sanua soni soni soni

Πριν χρόνο
Edison Nothorius
Edison Nothorius

Sa e forte 😂😂😂😂😂😂🖐️👌❤️❤️🇦🇱

Πριν χρόνο

Επόμενο

Visho: Shqipëria mbi të gjitha - Alpazar - Vizion Plus

09:55

Visho: Shqipëria mbi të gjitha - Alpazar - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 515 000

Visho ne burg ! - Alpazar - Vizion Plus

11:19

Visho ne burg ! - Alpazar - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 939 000

Rank Strangers Attractiveness | Lineup | Cut

8:53

[TinyTAN | ANIMATION] - Dream ON

3:15

[TinyTAN | ANIMATION] - Dream ON

BANGTANTV

προβολές 8 271 740

Visho ne spital - Alpazar - Vizion Plus

08:43

Visho ne spital - Alpazar - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 626 000

Al Pazar - MaskaRa 2020, cjao - 1 Janar 2021 - Vizion Plus

3:45:26

"След тигра". Остросюжетный фильм

1:31:29

Kush eshte Taksia e lagjes ? - Alpazar - Vizion Plus

14:43

Kush eshte Taksia e lagjes ? - Alpazar - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 1 300 000

Al Pazar - Best of nr.2 | 9 Janar 2021 - Show Humori - Vizion Plus

1:25:46

Kuruluş Osman 42. Bölüm Fragmanı

01:06

Kuruluş Osman 42. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman

προβολές 659 000

After A Rocky Week, Stephen Finally Gets To Celebrate The Georgia Senate Wins By Warnock And Ossoff

10:37

Hercai 55. Bölüm 2. Fragmanı

1:06

Hercai 55. Bölüm 2. Fragmanı

Hercai

προβολές 1 313 789

SIDEMEN 5 SECOND CHALLENGE

23:34

SIDEMEN 5 SECOND CHALLENGE

MoreSidemen

προβολές 2 829 287

Ertugrul Ghazi Urdu | Episode 09| Season 3

47:01

Ertugrul Ghazi Urdu | Episode 09| Season 3

TRT Ertugrul by PTV

προβολές 2 485 734

socksfor1 hospital update

7:14

socksfor1 hospital update

Socksfor1

προβολές 1 396 320

SCP-847 The Mannequin (SCP Animation)

11:00

SCP-847 The Mannequin (SCP Animation)

TheRubber

προβολές 1 549 791

Lamar roasts franklin but it's a fever dream

0:46

Lamar roasts franklin but it's a fever dream

FlyingKitty

προβολές 844 072