Alban Skenderaj - Dicka - "Tingujt E Ditarit Tim" ( Live Acoustic )

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 3 χρόνια

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  διάρκεια: 5:28

  Now available on
  Deezer: www.deezer.com/album/12951564
  Spotify: open.spotify.com/album/60rCq5ih6mnItsZ3hsfZsO
  iTunes: itunes.apple.com/us/album/dicka-live/id1108468142?i=1108468382
  Amazon: www.amazon.com/dp/B01EU2U2A6/ref=dm_ws_tlw_trk15

Mina Hoxhaj
Mina Hoxhaj

O zooot 🥰😍

Πριν 4 μήνες
Ela Sidorela
Ela Sidorela

Ca zeri ca njerihu zoti te mbroft je i mrekullushm 😍 te godet ne zemer te ben boten ta harrosh

Πριν χρόνο
Ana Meco
Ana Meco

😍 mjeshter je !muzika jote dritheron shpirtin 😊

Πριν χρόνο
Aggelikh Nazari
Aggelikh Nazari

💖💖💖💖💟💟💟💞💞💞💞💜💜💞💜

Πριν χρόνο
Dua B
Dua B

superrr

Πριν 2 χρόνια
Sara Hamoudi
Sara Hamoudi

this is just INSANE!!!!!!!!!😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 2 χρόνια
Olivja Ferhati
Olivja Ferhati

you are the best artist of a word

Πριν 3 χρόνια
Alina
Alina

alban je I mbrekullushem dhe te gjith e din te dua shum, por dua ti them nje BRAVO te madhe kitaristit sepse me rrengjethi dhe me emocionoj jasht mase, Bravo orkestra. 👏👏

Πριν 3 χρόνια
Eneida Sinani
Eneida Sinani

versioni me i gjalle e me i bukur i kesaj kenge... Alban mos u ndal 💙💛

Πριν 3 χρόνια
Benarda Kodheli
Benarda Kodheli

love it ❤❤

Πριν 3 χρόνια
Nikol Skela
Nikol Skela

Zerin tend degjoj...dhe boten e harroj :3

Πριν 3 χρόνια
Gerard
Gerard

Kendo o artist, kendo sa me shume e mbaje gjalle muziken shqiptare!

Πριν 3 χρόνια

Επόμενο

Paul Rudd Does a Historic Dab While Eating Spicy Wings | Hot Ones

30:18

My Puppies have a RARE Eye Color!?

11:24

My Puppies have a RARE Eye Color!?

Joey Graceffa Vlogs

προβολές 619 888

Alban Skenderaj - Mirmengjes (New Album 2011)

4:01

Alban Skenderaj - Mirmengjes (New Album 2011)

er li nd Brame

προβολές 1

Γυναίκες: Το δέκα το κακό #topten

20:45

I Dare You Challenge!

10:11

I Dare You Challenge!

Troom Troom

προβολές 5 651 758

Dumpster Diving 100 Dumpsters (Found Expensive Stuff)

17:09