No video

Alban Skenderaj & DJ Sardi - Imagjino (Official Video HD)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν χρόνο

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  διάρκεια: 3:32

  acromaxmedia.lnk.to/IMAGJINO
  Melody & Lyrics: Alban Skenderaj
  Instrumental: Dj Sardi & Arbre Blass (Circus Entertainment)
  Mix & Master: Arbre Blass
  instagram.com/albanskenderaj
  instagram.com/sardidj
  instagram.com/arbreblass
  Imagjino
  Ajo gjendet ane e mbane
  Shkretetira, oqeanë
  Ajo fle ne shpirt ne zemer perjetesisht
  Ajo ndez nje ngjyre cdo dite
  Ajo zgjon dhe perendite
  Per ta thene me thjesht ...
  Nuk ka rendesi a je ne dush a ne makine
  Ajo s’te le nje cast te ndihesh vetem
  Ajo eshte droge, alkol, cigare dhe benzine
  Adrenaline me shume se gjithcka tjeter
  Jo, nuk te buzeqesh gjithmone
  Ndonjehere dhe te trishton
  Ndonjehere te le pa gjume dhe pastaj te qeteson
  E vertete dhe iluzion, marrezi dhe emocion
  Pergjithmone
  Imagjino, sa gri do ishte jeta pa muzike
  Ti vetem imagjino, nje diell te ftohte dhe pa nje rreze drite
  Oh vetem imagjino
  Ajo nuk ka nevoje nga ty per orientim
  Ajo nuk nevoje per lejen tende
  Ajo eshte tempull ku cdo zemer gjen strehim
  Nje mike e sinqerte per shpirt dhe mendje

  Jo, nuk te buzeqesh gjithmone
  Ndonjehere dhe te trishton
  Ndonjehere te le pa gjume dhe pastaj te qeteson
  E vertete dhe iluzion, marrezi dhe emocion
  Pergjithmone

  imagjino alban skenderaj  dj sardi alban skenderaj  dj sardi imagjino  

Marjana Durbaku
Marjana Durbaku

❤❤❤👄👄👄👄👄

Πριν 26 ημέρες
Besim Tola
Besim Tola

Sa mire qe eksizton

Πριν 3 μήνες
Brunilda Berat
Brunilda Berat

Nje kengetar dhe nje vidioklip origjinal👏👏👏 ,, se te gjithe ngelen pas makinave te shtrenja,, hoteleeee dhe femrave😱 BRAVO ALBAN👏

Πριν 4 μήνες
Shpetim Esma
Shpetim Esma

alban e bukur kenga

Πριν 4 μήνες
Lorena Hoxha
Lorena Hoxha

yll fare

Πριν 4 μήνες
Tregti aL
Tregti aL

Si ka mundesi kaq pak like kjo kenge.. 🖤

Πριν 5 μήνες
Arife Saini
Arife Saini

👏👏🔥🔥🔥🎵🎵🎶🎶🎶🎶

Πριν 6 μήνες
Chanel Tube
Chanel Tube

Very good

Πριν 6 μήνες
Lindita Dervishi
Lindita Dervishi

Ti je i lindur per muzik

Πριν 8 μήνες
Era Kuçi
Era Kuçi

Zeri shume bukur por spotin katastrof edhe tekstin palidhje

Πριν 8 μήνες
lenci bega
lenci bega

kno bukur po eshte pak kopjac. https://www.youtube.com/watch?v=U2UmYBkszOA

Πριν 9 μήνες
Blerim Mane
Blerim Mane

Si gjithmone tekstet e tij jane super

Πριν 9 μήνες
Eneida Mukaj
Eneida Mukaj

Super keng 😍😍😍

Πριν 9 μήνες
Besi Besi
Besi Besi

Imagjino alban sa frik do ishte muzika pa ty brooo imagjino oooo 👌🏽👌🏽

Πριν 10 μήνες
Genista Lipa
Genista Lipa

superrr

Πριν 11 μήνες
Jugers Ahmet
Jugers Ahmet

Love it wonderful good job

Πριν 11 μήνες
Desara Shabanaj
Desara Shabanaj

Alban Skënderaj është këngëtari më i mir per ata qëe pëlqejn😍😍😍😍

Πριν 11 μήνες
Qemal Terziu Qemal Terziu
Qemal Terziu Qemal Terziu

imagjino sa gri do te ishte jeta pa muziken tende

Πριν 11 μήνες
Albana Ruko
Albana Ruko

Muziken e kemi,na duhet koha per plazh😍

Πριν 11 μήνες
Selena Palla
Selena Palla

Like Neqoftese Ju pelqen albani

Πριν 11 μήνες
Emi 2018
Emi 2018

ti ste le asnje cast vetem Sri pa te menduar asnje min Ku do isha tani un pa ty

Πριν χρόνο
Lukida Mucolli
Lukida Mucolli

supererrrrrrrrrrr kenge bravo Alban\

Πριν χρόνο
klpdjana Hasanllari
klpdjana Hasanllari

super

Πριν χρόνο
Em mA
Em mA

♥Ajo gjendet ane e mbane Shkretetira, oqeanë Ajo fle ne shpirt ne zemer perjetesisht Ajo ndez nje ngjyre cdo dite Ajo zgjon dhe perendite Per ta thene me thjesht... Nuk ka rendesi a je ne dush a ne makine Ajo s’te le nje cast te ndihesh vetem Ajo eshte droge, alkol, cigare dhe benzine Adrenaline me shume se gjithcka tjeter Jo, nuk te buzeqesh gjithmone Ndonjehere dhe te trishton Ndonjehere te le pa gjume dhe pastaj te qeteson E vertete dhe iluzion, marrezi dhe emocion Pergjithmone Imagjino, sa gri do ishte jeta pa muzike Ti vetem imagjino, nje diell te ftohte dhe pa nje rreze drite Oh vetem imagjino Ajo nuk ka nevoje nga ty per orientim Ajo nuk ka nevoje per lejen tende Ajo eshte tempull ku cdo zemer gjen strehim Nje mike e sinqerte per shpirt dhe mendje Jo, nuk te buzeqesh gjithmone Ndonjehere dhe te trishton Ndonjehere te le pa gjume dhe pastaj te qeteson E vertete dhe iluzion, marrezi dhe emocion Pergjithmone♡

Πριν χρόνο
Qemal Terziu Qemal Terziu
Qemal Terziu Qemal Terziu

Imagjino sa rri do te ishte jeta pa muziken tende

Πριν χρόνο
Skender Lici
Skender Lici

Je me i miri

Πριν χρόνο
sara geri
sara geri

Great 👌👌👌👌👌👌

Πριν χρόνο
Entela Kompula
Entela Kompula

Super kenge ! 👏👏👏👏👏👏👏

Πριν χρόνο
Irena Luto
Irena Luto

Super👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Πριν χρόνο
Xhoana Gjoka
Xhoana Gjoka

Kenga Ime e preferuar already

Πριν χρόνο
Guest House
Guest House

ahhhhhhhh sa bukur

Πριν χρόνο
Lukida Mucolli
Lukida Mucolli

superrrrrrr kengetar kemi

Πριν χρόνο
Xhuljano Bako
Xhuljano Bako

subscribe me 😊

Πριν χρόνο
Klidi Ducellari
Klidi Ducellari

Bravo Slingo muzika super ;)

Πριν χρόνο
Adelina Gkika
Adelina Gkika

Si kuptoj dot keta njerez qe ven dislike.Ste pelqen thjesht mos e degjo e degjojme ne qe na pelqen.E mbrekullusheme bravo 👏👏👏👏

Πριν χρόνο
Tani Shahaj
Tani Shahaj

Iamjt to

Πριν χρόνο
Franko Uploads
Franko Uploads

219 disslike ka mundesi jan fansa die hard te Ferros 😁😁

Πριν χρόνο
Adelina Gkika
Adelina Gkika

Imagjino te fitonim eurovizionin 😀😊

Πριν χρόνο
kfusu
kfusu

Alban Skenderaj e ke menduar te besh nje koncert ne Pogradec IMAGJINO sa njerez e femije te duan atje RESPEKTE jam nje fans I cmendur por Medoje 😘😘😘😘😘😍😍😍😀😀☺🙂🤗🤗🤗

Πριν χρόνο
Lola Λολα
Lola Λολα

Superrr kenge 🌟🌟🌟👏👏👏👏

Πριν χρόνο
Fjona Sinani
Fjona Sinani

i pari i vetmi dhe i pavdekshmi #Alban #Skenderaj ♥♥♥♥

Πριν χρόνο
Ari Kaja
Ari Kaja

super si gjithmone perfekt alban bravo

Πριν χρόνο
Elizabeta Gjishti
Elizabeta Gjishti

Shyqyr qe je ti si kengetare .se keta te tj ta shpifin ..bravo e suksese gjithmon🤗🤗🤗😍

Πριν χρόνο
Egzona Gjurkaj
Egzona Gjurkaj

Muzika shqiptare sdo kishte kuptim pa ty alban😍

Πριν χρόνο
Orgito ///
Orgito ///

Super si gjithmon ✌✌✌✌

Πριν χρόνο
Enkelejda Dedej
Enkelejda Dedej

🎶🎵👑💣🎤❤

Πριν χρόνο
Anirod Caga
Anirod Caga

Je dashuri 😍 Flm qe na e zbukuron jeten 🙏🏻

Πριν χρόνο
Eno Eno
Eno Eno

sa pak views 😏

Πριν χρόνο
ALBmusic
ALBmusic

Super Alban Skenderaj

Πριν χρόνο
Nensii Nancyy
Nensii Nancyy

E duuaaaa kete njeri dhe muziken e tij .Zoti te bekofte😍😍😍😍😍(ne pritje te kenges tjeter tani🤗)

Πριν χρόνο
brunildandou brunilda
brunildandou brunilda

o si feroo skaa more bitcha hahaa 😂😂😂😂

Πριν χρόνο
Olimbia klea
Olimbia klea

si gjithnje perfekt suksese je kengetari im i preferuar

Πριν χρόνο
l. Resa
l. Resa

Jeta pa muzik do ishte si toka pa diellin ujin ... do ishte si foshnja pa nenen do ishte bosh pa ngjyra vetem gri njerez do t leviznin si kope grumbull t gjith bashk pa mar vesh se ku leviznin... Albani dhe cdo kush tjeter qe ben muzik jan si magjistar 💥urime

Πριν χρόνο
Keris nasi
Keris nasi

Cdo kenge qe ben albani esht e bukur bravo o yll

Πριν χρόνο
zz yy
zz yy

Si çdo këngë e Albanit ja vlen të dëgjohet😍😍 #albanskenderaj

Πριν χρόνο
cook and do everything with esti and helios now
cook and do everything with esti and helios now

Ylli I muzikes shqiptar pa ty CDO Ishim ne

Πριν χρόνο
Rigels Hoxha
Rigels Hoxha

Oo alban keto kenget e tua te therin shpejt ne zemer..bravo😍😍😍👑👑👑👑👑👑👑

Πριν χρόνο
Claudio Pashkaj
Claudio Pashkaj

Flm qe na e kujton 👍👍🍾🍾

Πριν χρόνο
irisiii saliaj
irisiii saliaj

Je SUPER YLLLLLLLLLL

Πριν χρόνο
Jana Metaj
Jana Metaj

Ajo gjendet anemban shkretetir e o qean😘😘😘😘😘😘

Πριν χρόνο
B. topaj
B. topaj

Imagjino nje Shqiperi pa nje ze te vertet😍😘😘

Πριν χρόνο
Ani Hajdari
Ani Hajdari

Albani kengetari me i mir ne bot😍😍😍😍😍

Πριν χρόνο
Edmond Jakupllari
Edmond Jakupllari

👏👏👏👍

Πριν χρόνο
Teni Veizaj
Teni Veizaj

Eshte pak klishe si kenge. Eshte shume monotone dhe duket si nje miksim i keq i tingujve qe gjithekush i ka degjuar. Teksi shume i ngashem me kenget paraardhesi.... Dielli,drita ... etj

Πριν χρόνο
Kihyun dimles
Kihyun dimles

MEZI PRES TA DEGJOJ TEK COLOR DAY FESTIVAL!!!!!!!!!

Πριν χρόνο
Gaming is Cool
Gaming is Cool

Eshte kengetari me i mire se te gjithe.Ka nje talent te papare

Πριν χρόνο
kristela Bojaxhiu
kristela Bojaxhiu

Bravo kenge perfekte 😍

Πριν χρόνο
mandi 2018
mandi 2018

Imagjino! Si gjithmon ky djal di si tna bej te buzqeshim kur jemi te merzitur😅😂😎

Πριν χρόνο
Adelina Mema
Adelina Mema

😍😍😍😍😍superrrr

Πριν χρόνο
Korab Bajraktari
Korab Bajraktari

Edhe Gjuha Shqipe vallëzon ne gojen tënde 🙂

Πριν χρόνο
Killer Tube
Killer Tube

E paskeni qare.Bravo👌

Πριν χρόνο
Ferdes Ramadani
Ferdes Ramadani

🔥🔥❤❤❤ te dua alaban

Πριν χρόνο
Ferdes Ramadani
Ferdes Ramadani

Alban*

Πριν χρόνο
Ariela Petani
Ariela Petani

Perfection!👏♥

Πριν χρόνο
Spiro Kyçyku
Spiro Kyçyku

dhe me dj sardin e ka zbukuruar me shum kengen...bravo..

Πριν χρόνο
Adnan Konjuhi
Adnan Konjuhi

Shume keng e bukur ,stili i grupit Daft Punk

Πριν χρόνο
PLOSH GAMER
PLOSH GAMER

Kengetari me I mire ne shqiperi. E meritonte Eurovisionin

Πριν χρόνο
Mira Alimema27
Mira Alimema27

Super si gjithmon

Πριν χρόνο
Sulejman Dyli
Sulejman Dyli

Super alban bravoooo

Πριν χρόνο
Aldo Vl
Aldo Vl

yll

Πριν χρόνο
zeneli olger
zeneli olger

respekte te pafund je nder te vetmit kengetare me bote shpirtrore te paster dhe ide...bravo bravo!!👏

Πριν χρόνο
pal bac
pal bac

Hit hit hit...nje e i vetmi 👌

Πριν χρόνο
Mimoza Billa
Mimoza Billa

Super kenge 👏👏👍👍

Πριν χρόνο
Ana Ana
Ana Ana

Super 👌👌👏👏

Πριν χρόνο
Erianna Erianna
Erianna Erianna

E bkr si keng por super keng esht ajo qe i keni ber vajizes me mirjamin..Se ti je dhurata ma e bkr e jetes

Πριν χρόνο
Anxhela Hasankolli
Anxhela Hasankolli

Videoja me e bukur dhe plot emocione e te gjithe kengeve te realizuara nga Albani! Urime dhe me tej ylli i muzikes shqiptare. 😍

Πριν χρόνο
Al Ken
Al Ken

populli esh ne nje gjendje te mjerushme ndersa ky na e nxjerr para kamres sikur e kan lumturin ne kulm😑😑

Πριν χρόνο
Kristel Zerri
Kristel Zerri

Te dua shum alban je me i miri;!!!!!!!!

Πριν χρόνο
Klajdi Murati music
Klajdi Murati music

👏👏

Πριν χρόνο
Alesia Cela
Alesia Cela

Alban Skenderaj nje nga kengetaret me te mire ky bashpuni me dj stardin ishte super

Πριν χρόνο
Ζηζησ Ζουμί
Ζηζησ Ζουμί

Super😍😍😍👍💖💕💞💝💘💗👄

Πριν χρόνο
Nikita Morano
Nikita Morano

Alban je i vetmi qe ja vlen te degjosh ... Je nje thesar i muzikes

Πριν χρόνο
Marie Rrifa
Marie Rrifa

Nice

Πριν χρόνο
Nsink Papa
Nsink Papa

and super

Πριν χρόνο
Srećko Delibašić
Srećko Delibašić

It's already in my favorite Albanian songs! https://twitter.com/sveti_sisoje/status/989491382728392704 I LOVE IT!

Πριν χρόνο
A A
A A

Super Shume e vertet!

Πριν χρόνο
Sia Ira
Sia Ira

Dislike duhet te ken bere fansat e Ences qe jan mesuar te shohin zhveshje jo te degjojen kenge

Πριν χρόνο
Ina Nina
Ina Nina

Je unik🖒👏👌 I vetmi artist qe nuk te zhgenjen kurre 😍

Πριν χρόνο
arxhena alku
arxhena alku

CTI thuash albanit me sh se sa Bravo Bravo Bravo ...super Artist!

Πριν χρόνο
Shypnia Madhe
Shypnia Madhe

Kongtar me merit.

Πριν χρόνο
eva troja
eva troja

Sa bukur

Πριν χρόνο
Uesli Bylyku
Uesli Bylyku

Zeri i Albanit = Qetesi shpirti

Πριν χρόνο

Επόμενο

Dealing with INTRUSIVE THOUGHTS | Sanders Sides

41:17

Dealing with INTRUSIVE THOUGHTS | Sanders Sides

Thomas Sanders

προβολές 402 602

EVERY THRIFT STORE EVER

7:01

EVERY THRIFT STORE EVER

Smosh

προβολές 1 464 651

Jake Paul & Tana Mongeau are engaged and yes, it's real

4:11

Jake Paul & Tana Mongeau are engaged and yes, it's real

AwesomenessTV

προβολές 780 883

Trump Brings U.S. to Brink of War with Iran | The Daily Show

6:42

Trump Brings U.S. to Brink of War with Iran | The Daily Show

The Daily Show with Trevor Noah

προβολές 1 361 823

SPIN The MYSTERY WHEEL & DOING WHATEVER IT LANDS ON Challenge!!

15:31

SPIN The MYSTERY WHEEL & DOING WHATEVER IT LANDS ON Challenge!!

The Studio Space

προβολές 1 597 575

CLICK LIE DETECTOR CHALLENGE!

30:07

CLICK LIE DETECTOR CHALLENGE!

Click

προβολές 2 855 322

Last To Stop Walking On LEGOS Circle WINS $3,000

18:25

TOOK THE KID'S SHOPPING & GOT THEM WHAT I PROMISED!!❤️

30:02

6 Year Old Everleigh and Her Mom Swap Bodies For 24 HOURS

13:37

6 Year Old Everleigh and Her Mom Swap Bodies For 24 HOURS

The LaBrant Fam

προβολές 2 721 208