Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime (Official Video HD)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  διάρκεια: 02:49

  Produced by Elgit Doda
  Lyrics: Alban Skenderaj
  Mix & Master: Marenglen Boja
  Video: ProVideo
  Alban Skenderaj on Instagram:
  instagram.com/albanskenderaj/
  Elgit Doda on Instagram:
  instagram.com/elgitdoda/
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/parajsa-ime-feat-elgit-doda-single/1517861443
  Spotify: open.spotify.com/album/6t8gEEizifRkvqr3gJ3WmG
  Deezer: www.deezer.com/en/album/153902872
  Nje Tequilla, nje Rose
  Capuccino a Frappé
  Apo nje Cocktail me Mango?
  Ti do volumin ta ngre
  Jepi Play ate qe ke
  Reggae, Latino, a Tango!
  Jo nuk eshte “Calma”
  Eshte vetem dielli qe po fshihet neper palma
  Arome e detit qe therret ndjenjat e mia
  Dhe ne te shtrire qe pijme Mojito Caipiringa!
  Edhe sa, dhe sa
  do vonohesh edhe sa?
  Je spirance ne detit tim, je kripe e veres time
  Jo nuk ka, jo nuk ka
  si me ty, jo, jo nuk ka
  As Maldive, Bora Bora, JE PARAJSA IME

  Luje si “Mambo”
  Si “Coco Jumbo”
  Boje “La Cozadera”
  Si me “Bailando”
  Mos thuj “Te Quiero”
  E di se sa m’do
  N’zemren tone s’jam thjesht Kapiten
  Thirrem “ADMIRAL”

  S’jena ne “Gringo”, s’jena ne “Gango”
  S’jena ne “Rambo”, s’jena ne “Django”
  S’kena nevoje “Lui”, “Prada”
  Dhe as per “Lambo”
  Jepna nje pije nje “Cigar”
  Jepna nje zjarr e nje kitare
  Diellin, detin, 24, jena pronare
  E kcejna Reggae, kcejna Cha Cha Cha
  Kcejna Regaton, Latino, Mambo dhe Salsa
  E kcejna Reggae, kcejna Cha Cha Cha
  Kcejna Regaton, Latino, Mambo uh, uh, uh

  Edhe sa, dhe sa
  do vonohesh edhe sa?
  Je spirance ne detit tim, je kripe e veres time
  Jo nuk ka, jo nuk ka
  si me ty, jo, jo nuk ka
  As Maldive, Bora Bora, JE PARAJSA IME

Anelio Luca
Anelio Luca

🥰🥰🥰

Πριν 19 λεπτά
Cimi Cepa
Cimi Cepa

Alban je kengetar i mrekullueshem!I kendon bukur dhe natyrshem dashurise!Komplimente edhe per Elgit Doden ! Pershendetje nga larg!Na mrekullove Alban!°Bravooooo!!!

Πριν ώρα
FF P4VLOϟ
FF P4VLOϟ

Πριν 4 ώρες
Elene Metreveli
Elene Metreveli

მიყვარს ეს ბიჭი! 😍 ალბან სკენდერაი! ❤

Πριν 6 ώρες
Liridona Ajeti
Liridona Ajeti

Gc ctu778iiii1äölknnn

Πριν 7 ώρες
M. Morina
M. Morina

Dy kengetare me vlerë!

Πριν 9 ώρες
Ardit Baxhija
Ardit Baxhija

Parajse ky vendi ynë.

Πριν 12 ώρες
Jessica Xyke
Jessica Xyke

Albania 🏡 casa mia🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 13 ώρες
Enkeleda Xhani
Enkeleda Xhani

Shum e bukur kenga super 500 her e kam degjuar😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 13 ώρες
Mara Gabellini
Mara Gabellini

Maghific hit😂♥️shum e bukur♥️♥️♥️

Πριν 23 ώρες
Stejsi Bega
Stejsi Bega

❤️❤️💜

Πριν 23 ώρες
Hirije Useini
Hirije Useini

👌👌👌👌

Πριν ημέρα
Marisa Guri
Marisa Guri

Wow 🤤🤤❤️❤️

Πριν ημέρα
Florja Rakipaj
Florja Rakipaj

Shume bukur ❣️❣️❣️

Πριν ημέρα
denis Popa
denis Popa

Kega me e mire ne bote ju dua shum jeni shume te mire

Πριν ημέρα
Erald Pjetri
Erald Pjetri

❤️

Πριν ημέρα
eioshen boboi
eioshen boboi

thank you for the gorgeous music you keep providing throughout the years, giving joy to millions ...what a beautiful soul

Πριν ημέρα
Erald Murataj
Erald Murataj

Eh

Πριν ημέρα
Leandra Demirxhiu
Leandra Demirxhiu

Me mire degjojm Albanin se ske frike ta degjosh me femijet.ska fjal te pista.jo si kto kenget e fundit qe na e shpifen....

Πριν ημέρα
Reina Rustani
Reina Rustani

Omg

Πριν ημέρα
eioshen boboi
eioshen boboi

❤❤💕

Πριν ημέρα
bebe bebe
bebe bebe

C

Πριν 2 ημέρες
griselta lleshaj
griselta lleshaj

Per bora zemanin e keni fjalen😂😂hahahahahaha

Πριν 2 ημέρες
Cell Shop
Cell Shop

Nje kenge dhe nje bashke punim shum I mire Ju lumte Kenge super "Parajsa ime" meriton shume like !!!

Πριν 2 ημέρες
Pisku Altin
Pisku Altin

😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 2 ημέρες
Aristide Kacupaj
Aristide Kacupaj

AHAHAHAH ASH

Πριν 2 ημέρες
MEMLI HAXHIMIFTARI
MEMLI HAXHIMIFTARI

O shpirti te kendoft gjithmon 👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 ημέρες
Vita Tare
Vita Tare

bravva!!

Πριν 2 ημέρες
Jskd Sndm
Jskd Sndm

Parajsaa kenga me e bukur.braavo.💖💖💖💖

Πριν 2 ημέρες
bouytt guyt
bouytt guyt

Super

Πριν 2 ημέρες
Jskd Sndm
Jskd Sndm

Je me i miri Alban Skenderaj.👌👌👌👌

Πριν 2 ημέρες
bouytt guyt
bouytt guyt

Super kenga jote Alban 👍👍💖💖

Πριν 2 ημέρες
Irjan Kuliçi
Irjan Kuliçi

Ka ngjashmeri me calma te Pedro Capo

Πριν 2 ημέρες
Al Nero
Al Nero

Ja ke fut kot ska ngjashmeri

Πριν ημέρα
Jskd Sndm
Jskd Sndm

Shume e bukur bravo 😊😊😊😊👏👏👏👏👏👏👍👍👍

Πριν 2 ημέρες
Jskd Sndm
Jskd Sndm

Super 😊😊😊😊

Πριν 2 ημέρες
Xhesi Xhesi
Xhesi Xhesi

Shum kenge e bukur

Πριν 2 ημέρες
Blerta Zeka
Blerta Zeka

Hejs

Πριν 2 ημέρες
fioralba alba
fioralba alba

❤❤💕

Πριν 2 ημέρες
Pajtim Abedini
Pajtim Abedini

Hiti veres 🏝🏝🏝🏝👍👍🔥

Πριν 2 ημέρες
Vlora Vlore
Vlora Vlore

Bukur shumm

Πριν 2 ημέρες
Bilbil Murra
Bilbil Murra

Kjo ishte nje super kenge dhe nje hit i bukur...Ja vlen ta degjosh...Suksese Alban dhe Elgit...😘😘😘

Πριν 2 ημέρες
Arben Hasko
Arben Hasko

Super keng kjo me pelqen shum💖♥️

Πριν 3 ημέρες
Lorenco Halili
Lorenco Halili

Super🤩

Πριν 3 ημέρες
Klelio preci
Klelio preci

❤️💝

Πριν 3 ημέρες
Flora Alba
Flora Alba

Super kenga jote Alban 👍👍💖💖

Πριν 3 ημέρες
leda kamberi
leda kamberi

Super

Πριν 3 ημέρες
Gjelbrime Murrja
Gjelbrime Murrja

Kengetari me i mire i gjth trevave te shqiptare

Πριν 3 ημέρες
Rudiolf Dervishselmanaj
Rudiolf Dervishselmanaj

Te ashtuquajtur kengetar pa moral ma identitet pa karakter, FSHATI DIGJET JUVE KRIHENI. JENI NJEREZ HIJE QE QE KURR NUK E NGRINI ZERIN PER GJERA SHUME MADHORE!!!

Πριν 3 ημέρες
Gjoka Lume
Gjoka Lume

Nje kenge e bukur e embel suksese

Πριν 3 ημέρες
yasio bolo
yasio bolo

Sic na fal ti,emocione dhe gezim,te uroj te kesh gjith jeten tende,emocione dhe gezim.❤❤❤❤❤💜💜💜💜

Πριν 3 ημέρες
nick nick
nick nick

FARRUKO CALMA ORIGINAL MIX

Πριν 3 ημέρες
yasio bolo
yasio bolo

🤟🤟🤟🤟

Πριν 3 ημέρες
Generalba Hoxha
Generalba Hoxha

Uau super kenge e kam degjuar me shume se 20 here ne dite.

Πριν 3 ημέρες
Fjona Jona
Fjona Jona

I am from Albania I love so much music

Πριν 3 ημέρες
Fjona Jona
Fjona Jona

I love so much music

Πριν 3 ημέρες
Sabina Cakallozi
Sabina Cakallozi

45

Πριν 3 ημέρες
spartak skenderaj
spartak skenderaj

super kenge bravo kusho

Πριν 3 ημέρες
Krenar Myrte
Krenar Myrte

Shume bukur

Πριν 3 ημέρες
Mira Musai
Mira Musai

Super kenge

Πριν 4 ημέρες
Emanuela Hoxha
Emanuela Hoxha

Fantastike

Πριν 4 ημέρες
Yllka Hoxha
Yllka Hoxha

Uuuaaauuu

Πριν 4 ημέρες
Sanija Kaziusanija
Sanija Kaziusanija

😘😘😘😘👏👏👏👏💖💖💖

Πριν 4 ημέρες
Afrovita Hysaj
Afrovita Hysaj

Albani i padiskutueshëm. Por Elgiti?? Mendova se kishte mësuar shqip Enrique Inglesias... bravo cuna... Po dëgjoj më në fund dhe unë një këngë shqip. 👍🤗

Πριν 4 ημέρες
Artur Cora
Artur Cora

Zera te Bukur muzike e Bukur por a Mund te me Thote Albani dhe Elgidi cfare eshte coco jambo qe bejne ate krahasim:je si coco jambo 🤣🤣🤣 vetem qe te rimoje teksti dhe vari lesht fjaleve qe skane kuptim.

Πριν 4 ημέρες
geri shtino
geri shtino

Alban je nona, i papare kurse Elgiti t rrije te produksioni nuk di me kendu o lale, sado t perpiqesh

Πριν 4 ημέρες
ledian xheneta
ledian xheneta

🤟🤟🤟🤟

Πριν 4 ημέρες
Tefta C
Tefta C

Sic na fal ti,emocione dhe gezim,te uroj te kesh gjith jeten tende,emocione dhe gezim.❤❤❤❤❤💜💜💜💜

Πριν 4 ημέρες
Xhoana Toska Xhoana Toska
Xhoana Toska Xhoana Toska

shme e bukur u ket digjoj gjithe dite dhe ne ket kengen e coj ne makin sepse me me pelqwn sshume 😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 5 ημέρες
Perpaim BE
Perpaim BE

Sa e bukur është Shqiperia, sa e bukur është Kosova, sa e bukur gjuha Shqipe ! 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

Πριν 5 ημέρες
Gioia I Bona
Gioia I Bona

Ia kushtoj zemres time I ❤🙏

Πριν 5 ημέρες
sokol marku
sokol marku

Such a beautiful song love it

Πριν 5 ημέρες
Fabjol Zeka
Fabjol Zeka

👏👏👏👏👏♥️♥️♥️♥️

Πριν 5 ημέρες
Martin Alilaj
Martin Alilaj

🥰🥰😘💞🎂❤️💖💐

Πριν 5 ημέρες
Martin Alilaj
Martin Alilaj

😥

Πριν 5 ημέρες
Bledi Kociu Kociu
Bledi Kociu Kociu

Super keng

Πριν 5 ημέρες
Esmeralda Francesko
Esmeralda Francesko

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 5 ημέρες
Pirlo Andrà
Pirlo Andrà

Super keng bravo

Πριν 5 ημέρες
marsel hazizi
marsel hazizi

Super albani me elgitin ishall ti shikojm prap bashk kush mendon di une💝💖💖💗💓💞

Πριν 5 ημέρες
Eriselda Idrizi
Eriselda Idrizi

kenge verore ☺️

Πριν 6 ημέρες
muhamed Rakipi
muhamed Rakipi

❤❤❤🎉🎊

Πριν 6 ημέρες
Duygu Altıntaş
Duygu Altıntaş

🇹🇷🇦🇱

Πριν 6 ημέρες
Meligona Haxholli
Meligona Haxholli

You are albania🇦🇱

Πριν 6 ημέρες
Marjola Dukaj
Marjola Dukaj

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥰🥰🥰

Πριν 6 ημέρες
Tzovi
Tzovi

Where is that place it looks like paradise????😍😍😍please let me know I would like to visit your country!🥰❤❤

Πριν 6 ημέρες
lucas
lucas

South Albania. Dhermi Ksamil Saranda. Beautiful

Πριν 4 ημέρες
Kadri Osmani
Kadri Osmani

❤❤❤❤❤❤

Πριν 6 ημέρες
nieooj gotoy
nieooj gotoy

Shum bukur Alban 😘😘❤❤ me pelqen shum kenget tua

Πριν 6 ημέρες

Επόμενο

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

03:30

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

προβολές 21 000 000

Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna

03:40

Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna

REDBOX Entertainment

προβολές 33 000 000

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

03:05

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

OfficialArdianBujupi

προβολές 4 200 000

Tayna - BASS

03:25

Tayna - BASS

Friends Entertainment

προβολές 2 100 000

Alban Skenderaj ft. Young Zerka - Deja Vu (Official Video 4K)

03:25

Alban Skenderaj ft. Young Zerka - Deja Vu (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

προβολές 14 000 000

KIDA x MOZZIK - PP

06:31

KIDA x MOZZIK - PP

KIDA

προβολές 12 000 000

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

04:32

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

προβολές 6 700 000

Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD)

03:52

Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

προβολές 8 900 000

Dafina Zeqiri ft Ledri Vula x Lumi B - Aman

02:49

Dafina Zeqiri ft Ledri Vula x Lumi B - Aman

Dafina Zeqiri

προβολές 5 700 000

Fatima Ymeri ft Bes Kallaku - Si Rrush (Official Video)

03:38

Fatima Ymeri ft Bes Kallaku - Si Rrush (Official Video)

E.B Production

προβολές 42 000 000