No video

Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 12 ημέρες

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  διάρκεια: 3:52

  Written by Alban Skenderaj, Noizy
  Produced by Lorenc Aliaj (Avaxus), Alban Skenderaj
  Music Video by Ajola Xoxa
  Produced by Anima Pictures
  instagram.com/albanskenderaj
  instagram.com/zinizin
  instagram.com/iam_lorenc_aliaj
  Get the song here: acromaxmedia.lnk.to/DrejteSuksesit
  DREJT SUKSESIT
  Asgje s’te jepet falas
  Gjithcka e ka nje cmim
  Madje dhe dashuria
  Dhurohet ne shkembim
  Se asgje s‘te jepet falas
  Gjithcka e ka nje cmim
  Dhe rruga drejt suksesit
  Ka vetem nje drejtim
  Ndaj beso ne pune, beso ne djerse
  Beso dhe enderr dhe ne shprese
  Se asgje s‘te jepet falas
  Qe kur lind dhe der‘sa vdes
  Me rendesi eshte ta kesh nje plan dhe nje qellim, zgjidhe nje rruge me vetebesim
  Nese gabon diku dije ka vend per permiresim
  Mos le asnjonin me t’thon s’mundesh eshte thjesht mashtrim
  Kush e dinte qe do ishim k’tu ku jemi sot
  Kujt ja mori mendja qe do kishim fansa neper bote
  Asgje nuk eshte e sigurt, e ardhmja kurre nuk dihet
  Por kurre nuk do ndalem me pune gjithcka arrihet
  Thjesht po t’them mos u dorezo s’ka lidhje lidhje ca pune bo
  Ate qe bon boje ma s’miri der’sa t’bohesh numer njo
  Nuk eshte turp me provu, turp eshte kur ti as nuk provon
  Nuk ka lidhje prej ka nis, lidhje ka se ku po shkon
  Mbas shiut do dali dielli
  Mbas reve po fshihet qielli
  K’shu qe kurre nuk do dorezohem
  Shpresa ime vdes e fundit

  Shpresoj qe ti je nga ata qe s’rri te presesh nga te tjere
  Duke qare gjithe jeten, duke vjellur vetem vrere
  Shpresoj qe reagon pikerisht ne veshtiresi
  Matesh me hapat e tu, s’bie pre ne xhelozise
  Thuaje cdo dite - une bej fatin tim -
  Thuaje cdo nate - do ia dal se kam besim
  Sepse ti beson me shume vepra se ne fjale
  Sepse ti e di qe asnjeri s’mund te te ndali

  drejt suksesit alban skenderaj  noizy alban skenderaj  noizy drejt suksesit  toto  noizy toto  raf camora  TOTO  

Shpresa Bogdani
Shpresa Bogdani

👏👏👏

Πριν 6 λεπτά
Gffh Dshbd
Gffh Dshbd

Super keng

Πριν 2 ώρες
shahini verdi
shahini verdi

Ktyra bravo per kenden po atyre qe rin neper kafe ter diten ju ka zen myk truri e se kuptojn kengen .

Πριν 4 ώρες
Junior Sciences and Fun
Junior Sciences and Fun

2 kengetaret me te mire te Shqipëris japin nje mesazh kaq te urte 😍😍😍😍🤩🤩🤩

Πριν 5 ώρες
eralda spahillari
eralda spahillari

Kjo këngë la shumë kuptim !E adhuroi 💖😘;-)

Πριν 5 ώρες
Ledion Pergjegji
Ledion Pergjegji

noizy nish je mbreti i rrepit

Πριν 7 ώρες
Ledion Pergjegji
Ledion Pergjegji

o te qifsha trafikun e droges

Πριν 7 ώρες
Dhurata Ismaili
Dhurata Ismaili

Thjesh mbreslense👏👏👏👏👏🌟🌟

Πριν 10 ώρες
Donald Rraja
Donald Rraja

Kush esht me albanin dhe me noizyn like

Πριν 11 ώρες
Nik Biba
Nik Biba

nga Malvina 😘😘😘

Πριν 13 ώρες
Nik Biba
Nik Biba

Alban Skenderaj the best singer and kompositor... Albanian boy from Valona !!!! 😍😘🌼

Πριν 13 ώρες
Carpe Diem
Carpe Diem

Kurre sme ka pleqyer Noizy, por qe me kengen “ A te kujtohe” ka filluar te me pelqeje🤣🤣🤪😂 Sdm tani me keto 2 kenget e fundit percjellin nje mesazh shuumee positiv dhe motivues... Bravo djema, sot eshte kenaqesi te degjosh kenge me tekst tille, se na u ca veshi me ca kenge pa lidhje...😏🤨😏Bravo dhe suksese metejshme🙏🤗😍💙

Πριν 16 ώρες
Leo Koci
Leo Koci

Love Alban Skenderaj Noizy

Πριν ημέρα
Hanife aliu
Hanife aliu

superr kenge wowwww😲😲😲😲😲😲😲😲😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν ημέρα
Lia G
Lia G

ngela pa fjal....e mrekullushme👏👏👏

Πριν ημέρα
Adelina Lumenica
Adelina Lumenica

Love this song Albani his voice so beautiful 👌🏻

Πριν ημέρα
NostalgiaOfRock
NostalgiaOfRock

Γαμω την Αλβανια

Πριν ημέρα
Edison Bejdo
Edison Bejdo

ade gamisu re malaka ...pu kserut ke esis ..isas oli pushtis e putanes

Πριν 12 ώρες
NostalgiaOfRock
NostalgiaOfRock

KING JULIAN Ε πίσω στην (κώλο)Αλβανία τότε

Πριν 21 ώρα
KING JULIAN
KING JULIAN

NostalgiaOfRock τι άνθρωποι ρε...μαλακες γίναμε εδώ...

Πριν 21 ώρα
NostalgiaOfRock
NostalgiaOfRock

KING JULIAN Δεν γράφετε λίγα και εσείς, δεν φτάνει που γινατε άνθρωποι βριζετε την Ελλάδα κιόλας...

Πριν 22 ώρες
KING JULIAN
KING JULIAN

NostalgiaOfRock με ποια λογική μπαίνεις σε ένα Αλβανικο τραγούδι και βρίζεις ρε γκαζμα? Θες να πάω κάτω από Ελληνικό τραγούδι και να γράφω γαμω την Ελλάδα?

Πριν 22 ώρες
Aferdit Uka
Aferdit Uka

love NOIZY

Πριν ημέρα
Edison Ponxhaj
Edison Ponxhaj

Woow se kam mendu qe noizy munet me knu kshtu shum Duo e fort

Πριν ημέρα
Florida Mullaemini
Florida Mullaemini

fix. rendesi ka vetem te luftosh per ate qe do e ateher do fitosh. super kenge

Πριν ημέρα
Kristian Simoni
Kristian Simoni

Noizy je i madh👑🎧

Πριν ημέρα
Naile Brasha
Naile Brasha

Sa e bukur o zot super kenge

Πριν ημέρα
B & L
B & L

bravo, bravo , bravo ,

Πριν ημέρα
Danijel T
Danijel T

KOSOVO JE SRBIJA!!!

Πριν ημέρα
KING JULIAN
KING JULIAN

Danijel T it's good to have dreams....

Πριν 23 ώρες
Aldi ALLIU OTR
Aldi ALLIU OTR

#18greece💪💪

Πριν ημέρα
Ada Lame
Ada Lame

Bravo çuna super hit 👍👍👍👍

Πριν ημέρα
Anton Kolgjeraj
Anton Kolgjeraj

Noizy fjalet e plakut I ban hit...👌

Πριν ημέρα
Gentian Osmani
Gentian Osmani

shume lidhje e bukur from albania live on sao paolo

Πριν ημέρα
lulu 66
lulu 66

Alban Skenderaj eshte kengetar ky tjetri esht kot

Πριν ημέρα
Jonida Memisha
Jonida Memisha

Super kenge!

Πριν 2 ημέρες
Elisa Hyzeillari
Elisa Hyzeillari

Super kenge !Bravo

Πριν 2 ημέρες
Rihana Terziu
Rihana Terziu

Super song 👏👏👏

Πριν 2 ημέρες
Deni Sela
Deni Sela

Frymezim...faleminderit...sa bukur jeni kombinuar Bravo💖💖

Πριν 2 ημέρες
akselpoops aksel
akselpoops aksel

OTR:on top of the rest

Πριν 2 ημέρες
Alex Xhani
Alex Xhani

Si ka mundesi qe ka gjith kto diss-like🤔🤔kur skam lexuar nje koment negativ?😕

Πριν 2 ημέρες
cleopatra Mathers
cleopatra Mathers

Pure & solid . ⚘

Πριν 3 ημέρες
rudina berzeshta
rudina berzeshta

Nje kenge shume e bukur dhe kuptimplote.👏👏👏

Πριν 3 ημέρες
95o19s oxygen
95o19s oxygen

Super kenge frymezim😀😀

Πριν 3 ημέρες
sonila nuhu
sonila nuhu

shume bukur

Πριν 3 ημέρες
sonila nuhu
sonila nuhu

shume bukur

Πριν 3 ημέρες
Saimir karaj
Saimir karaj

Fantastike...

Πριν 3 ημέρες
nardi kanani
nardi kanani

Nje mesazh me shm kuptim 👏😿

Πριν 3 ημέρες
Dritan Abati
Dritan Abati

suksese

Πριν 3 ημέρες
Mike Myftaraj
Mike Myftaraj

Alban ti na frymezon gjithmon.Tekste plot kuptim shyqyr qe ja akoma yje si ty !

Πριν 3 ημέρες
Redi Cenaj
Redi Cenaj

Subckride me dhe reply kush me boni dhe va kthej 🗣

Πριν 3 ημέρες
Miran Musliu
Miran Musliu

3:51 minuta i hupa koh palidhje per qka e ngova ket muzik. noizy veq ke met pa bo bashkpunim me meden edhe mamut feratin hahaha. kur po ni ksi muzik meniher pe lshoj kangen e KATILIT nrrotsames.

Πριν 3 ημέρες
Rezart Lace
Rezart Lace

Madje edhe dashuria dhurohet ne shkembim......

Πριν 3 ημέρες
Chris 707
Chris 707

Τι στο πούτσο

Πριν 3 ημέρες
Altin Sinanaj
Altin Sinanaj

Mesazh shume i fort dhe i bukur,brabo cuna.

Πριν 4 ημέρες
Antonela Selmani
Antonela Selmani

super ,barvo ☺️

Πριν 4 ημέρες
Elona Manaj
Elona Manaj

Eshte kenge super qe te con drejt suksesit madja bashkepunimi eshte vertet i forte sepse jane dyyy kengetare super yje fare prandaj une i adhuroj te dy😘😘😘😘😘😘😘😍😍

Πριν 4 ημέρες
Jetmira Lohaj
Jetmira Lohaj

[Albani:]  Asgjë s'të jepet falas  Gjithçka e ka një çmim  Madje dhe dashuria  Dhurohet në shkëmbim.  Asgjë s'të jepet falas  Gjithçka e ka një çmim  Dhe rruga drejt suksesit  Ka vetëm një drejtim.  Ndaj beso në punë, beso në djersë  Beso në ëndërr dhe në shpresë  Se asgjë s'te jepet falas  Që kur lind dhe dersa vdes  [Noizy:]  Me rëndësi është ta kesh një plan  dhe një qëllim,  zgjidhe një rrugë me vetëbesim  Nëse gabon diku dije:  Ka vend për përmirësim  Mos lë asnjonin me t'thonë:  "s'mundesh", është thjesht mashtrim  Kush e dinte që do ishim ktu ku jemi sot  Kujt ja mori mendja  që do kishim fansa nëpër botë  Asgjë nuk është e sigurt,  e ardhmja kurrë nuk dihet  Por kurrë nuk do ndalem  me punë gjithçka arrihet  Thjesht po t'them mos u dorëzo  s'ka lidhje ça pune bo  Atë që bon, boje ma s'miri  dersa t'bohesh numër njo  Nuk është turp me provu,  turp është kur ti as nuk provon  Nuk ka lidhje prej ka nis,  lidhje ka se ku po shkon  Mbas shiut do dali dielli, oh  Mbas reve po fshihet qielli, uoh  K'shu që kurrë nuk do dorëzohem, oh uoh  Shpresa ime vdes e fundit  [Albani:]  Asgjë s'të jepet falas  Gjithçka e ka një çmim  Madje dhe dashuria  Dhurohet në shkëmbim  Asgjë s'të jepet falas  Gjithçka e ka një çmim  Dhe rruga drejt suksesit  Ka vetëm një drejtim  Ndaj beso në punë, beso në djersë  Beso në ëndërr dhe në shpresë  Se asgjë s'te jepet falas  Që kur lind dhe dersa vdes  Shpresoj që ti je nga ata  që s'rri të presësh nga të tjerë  Duke qarë gjithë jetën,  duke vjellur vetëm vrerë  Shpresoj që reagon  pikërisht në vështirësi  Matesh me hapat e tu,  s'bie pre në xhelozi  Thuaje çdo ditë:  “Unë e bëj fatin tim!”  Thuaje çdo natë:  “Do ia dal se kam besim!”  Sepse ti beson  më shumë në vepra se në fjalë  Sepse ti e di  që asnjeri s'mund të të ndalë  [Noizy:]  Asgjë s'të jepet falas  Gjithçka e ka një çmim  Se rruga drejt suksesit  Ka vetëm një drejtim  [Albani:]  Asgjë s'të jepet falas  Gjithçka e ka një çmim  Madje dhe dashuria  Dhurohet në shkëmbim  Asgjë s'të jepet falas  Gjithçka e ka një çmim  Dhe rruga drejt suksesit  Ka vetëm një drejtim  Ndaj beso në punë, beso në djersë  Beso në ëndërr dhe në shpresë  Se asgjë s'te jepet falas  Që kur lind dhe dersa vdes 💗💗

Πριν 4 ημέρες
Shqipe Azemi
Shqipe Azemi

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👍🏼

Πριν 4 ημέρες
Dori Merkaj
Dori Merkaj

❤❤👏👏

Πριν 4 ημέρες
Violeta Tarja
Violeta Tarja

Super kenge bravo çuna, Albani je yll.

Πριν 4 ημέρες
Anisa 80
Anisa 80

Bravo cunat

Πριν 4 ημέρες
Lefteris Mms
Lefteris Mms

Skalosia gia na ktisoun kanoun?

Πριν 4 ημέρες
Antonio Daczo
Antonio Daczo

Bashkimi me i forte i mundshem

Πριν 4 ημέρες
shahini verdi
shahini verdi

Hallall ju koft zeri

Πριν 4 ημέρες
Maria Rexhaj
Maria Rexhaj

Super si gjithmone kenge me kuptime 👏👏👏👏

Πριν 4 ημέρες
Valdrin Gerbeshi
Valdrin Gerbeshi

Trimi Hava Hava ne list duhet patjeter ;)

Πριν 4 ημέρες
Ilir Exarxeia
Ilir Exarxeia

Hallall ja beft zoti nje kenge me shum kuptim.

Πριν 4 ημέρες
Marinela Marinela
Marinela Marinela

super kenge BRAVOO

Πριν 4 ημέρες
Damzi Destan
Damzi Destan

😉😉😉😉♥️

Πριν 4 ημέρες
Matilda Hoxhara
Matilda Hoxhara

Ky eshte super hit e kan kryer dy me te miret mbretrit e muzikes shqipetare

Πριν 5 ημέρες
Unoduetre Tre
Unoduetre Tre

kOTI FARE ME NOIZYn...I HUMBE PIKET ALBAN

Πριν 5 ημέρες
aleksander tullumbaci
aleksander tullumbaci

Sidomosty noizi

Πριν 5 ημέρες
bardha nezha
bardha nezha

nje bashkpunim i shkelqer dhe nje kenge e shkelqyer

Πριν 5 ημέρες
Flora Zekthi
Flora Zekthi

Ky muaj eshte i sigurt i noizyt bo ben gjith keto kenget Po kot se thrrasim ne king apo jo

Πριν 5 ημέρες
Shqiptarja e zeze
Shqiptarja e zeze

Πριν 5 ημέρες
xXReggaeKingGR
xXReggaeKingGR

Bravo pse pastai nga sa vjet flet prap por msimet e jetes edhe jo por pare edhe makina

Πριν 5 ημέρες
Agron Zahiri
Agron Zahiri

Super hit. Respect per dyshen

Πριν 5 ημέρες
George P Music
George P Music

#16 in Greece ⚡⚡⚡ Noizy

Πριν 5 ημέρες
kristina kristina
kristina kristina

zeri albanit eshte zeri me i mire i shqiptareve po fillon dhe noizy tan bravissimo djema

Πριν 5 ημέρες
Eris Musaku
Eris Musaku

Super

Πριν 5 ημέρες
Aurora Elezi
Aurora Elezi

Super keng..........urime guys

Πριν 5 ημέρες
Graciana Toska
Graciana Toska

Wow... Bravo Ooo... Bashkpunim I papare!!! Einfach nur der Hammer

Πριν 5 ημέρες
Albana Cani
Albana Cani

👌👌👌 Nje nder kenget me te arritura qe percjell nje mesazh domethenes!! Bravoo cunaa super bashkpunim 👏👏

Πριν 5 ημέρες
Lola Zaimi
Lola Zaimi

Super fare

Πριν 5 ημέρες
Artan Allko
Artan Allko

Albani super kengetar.........ndersa ky noizy eshte pa lidhje fare

Πριν 5 ημέρες
Artin Meco
Artin Meco

Keng super..me djers beet gjith cka..mbase pak por sukseshme..nje brraavooo

Πριν 5 ημέρες
Mario Mullalli
Mario Mullalli

Super kenge dy yjet e muzikes shqiptare jeni te pa par bravooo..

Πριν 5 ημέρες
Greis Musai
Greis Musai

Nje bashkpunim i fort bravo NOIZY💪👌👌👌 ALBAN SKENDERAJ 💪✊✊ 👏👏👏

Πριν 5 ημέρες
George Bardhushi-Fejzolli
George Bardhushi-Fejzolli

Perfect

Πριν 5 ημέρες
SebLeo H
SebLeo H

H

Πριν 5 ημέρες
Jom Nana
Jom Nana

Super mesazh ju lumt Super Hit

Πριν 5 ημέρες
Losi Abazi
Losi Abazi

Shume bukur

Πριν 5 ημέρες
Xhoana Hatija
Xhoana Hatija

Këngë shum e bukur një bashkëpunim shumë i mirë😍😍😍😍😍🤗💂

Πριν 5 ημέρες
Enisa Kallami
Enisa Kallami

Sa shum mka pelqy Noyzi ktu👏👏😍😍

Πριν 5 ημέρες
Tea Pekmezi
Tea Pekmezi

noizy - alban dyshe fantastike ;bravo 😊😊😊

Πριν 5 ημέρες
silvana halili
silvana halili

Supeeer

Πριν 5 ημέρες
fansja noizyt
fansja noizyt

ku jan milionat qe merte noizy per 1 dit ,e hengert dreqi ja ka kaluar luana vjollca me klikime ka kap 2 milionshin me keng pa lidhje kurse albani me noizyn keng super akoma skan kap 2 milionnnnn

Πριν 5 ημέρες
Viral Videos
Viral Videos

#lilvionzy

Πριν 5 ημέρες
femij te famshem vip zone
femij te famshem vip zone

😍😍😍😍😍😍🎈

Πριν 5 ημέρες
sajmir pere
sajmir pere

nice

Πριν 5 ημέρες
Edlira Sulaj
Edlira Sulaj

Toto 00:00

Πριν 5 ημέρες
Bilbil Isufaj
Bilbil Isufaj

super

Πριν 5 ημέρες
ESM SPORTS
ESM SPORTS

Te papar bravo

Πριν 6 ημέρες
Milot Gashi
Milot Gashi

😂😂😍❤❤😃

Πριν 6 ημέρες
Kelvin Likollari
Kelvin Likollari

Keng Kari

Πριν 6 ημέρες
Edlira Sulaj
Edlira Sulaj

Karin jepja mamit tan

Πριν 5 ημέρες

Επόμενο

S4MM Feat. Noizy - La Familia
S4MM Feat. Noizy - La Familia

S4MM

Πριν 12 ημέρες