No video

Alban Skenderaj ft. Young Zerka - Deja Vu (Official Video 4K)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 17 ημέρες

  AlbanSkenderajMusicAlbanSkenderajMusic

  διάρκεια: 3:25

  Listen to the song on
  acromaxmedia.lnk.to/DejaVu
  Produced by Lorenc Aliaj (Avaxus) & Alban Skenderaj
  Lyrics, Melody: Alban Skenderaj & Young Zerka
  Directed by Klaudia Shehu
  Video: Fullmoon Production
  instagram.com/albanskenderaj
  instagram.com/youngzerka
  instagram.com/iam_lorenc_aliaj
  instagram.com/fullmoon_production
  Deja Vu
  Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon
  Kur ti e di se asnjeri s’te zevendeson
  Dhe njemije vjet dhe njemije jete i jetoj me ty
  Por mos e bej ti cdo dite nje deja vu

  Per ty, per ty e fala jeten
  Me thuaj a nuk eshte e vertete?
  Per ty, per ty e hapa zemren
  Dhe ti e di qe nuk eshte e lehte
  Ndaj mos u bej si nje femije
  Largo te lutem kete xhelozi
  Per ty, per ty e fala jeten
  Merre zemer merre komplet
  Eshte per ty
  Me call, me call, me calling on you
  Se n‘telefonin tim o f‘tyra jote me mu
  Me call, me call, me calling on you
  Dielli t‘ngroh ma shume me mu
  Ta do ty pa limit, ta do dhe ne mengjes
  Nje telefonate dhe baby jam express
  Ta do ty nate e dite, ta do si antistres
  Une ta fali jeten po ki kujdes, kujdes
  Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina
  Baby po me dukesh si Anna Karenina
  Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina
  Baby po me dukesh si Anna Karenina
  Merre zemer merre komplet
  Eshte per ty, per ty
  Merre zemer merre komplet
  Eshte per ty, per ty

  deja vu alban skenderaj  young zerka alban skenderaj  young zerka deja vu  

Albanian LAD
Albanian LAD

Hit I vitit 👌🏻👍🏻

Πριν ώρα
Lubiana Deda
Lubiana Deda

❤️❤️

Πριν 12 ώρες
Alesio Osmenaj
Alesio Osmenaj

Je i madh

Πριν 15 ώρες
Kejsi Tarelli
Kejsi Tarelli

Superrrrrr 💖💖

Πριν 20 ώρες
Entela Kompula
Entela Kompula

Thjesht te mrekullueshem !!

Πριν ημέρα
Pranvera Reqi
Pranvera Reqi

Per tyyyy haha xhelozina😍

Πριν ημέρα
Servis Enea
Servis Enea

The lumt

Πριν ημέρα
Lajmi SOT
Lajmi SOT

http://www.lajmifundit.ml/ eshte faqja me e re e lajmeve ne shqiperi , klikoni dhe informohuni ne kohe reale per cdo te re te fundit ne vend , rajon dhe bote ...

Πριν 2 ημέρες
Stop Going On My Account Please
Stop Going On My Account Please

Ma rrëmbeve zemrën dhe një herë Alban Sënderaj Like komentit nëse iu pëlqen kënga😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘

Πριν 2 ημέρες
Hamite Meminaj
Hamite Meminaj

Alban Skenderaj me zerin me te embel gjithmon

Πριν 2 ημέρες
adrianacajani
adrianacajani

In love with Albans voice!

Πριν 3 ημέρες
bella bella bella ime ime ime
bella bella bella ime ime ime

Super

Πριν 3 ημέρες
selena Aluku
selena Aluku

Super hit bravo alban skenderaj😍❤👏👏

Πριν 3 ημέρες
Bukurie Cuka
Bukurie Cuka

Mrekulli si gjithmon❤️🤗

Πριν 4 ημέρες
Miranda Kourani
Miranda Kourani

Supersukses nuk ka fjale te pershkruhet kjo kenge😍😍

Πριν 4 ημέρες
RESPECTNR1 respect.me.
RESPECTNR1 respect.me.

Haha déjà vu 😉👏👏👏💪💪💪

Πριν 4 ημέρες
Dritan Balilaj
Dritan Balilaj

Nje stil kendon ky duket sikur jane te gjitha kenget njesoj me te njejten rrefren.

Πριν 4 ημέρες
Adea Krasniqi
Adea Krasniqi

bravo Alban shum i bukur je te lumt♥♡♥

Πριν 4 ημέρες
Adea Krasniqi
Adea Krasniqi

bravo Alban shum i bukur je te lumt♥♡♥

Πριν 4 ημέρες
redon peshtanaku
redon peshtanaku

Super😘😘😘😁

Πριν 4 ημέρες
Bona C
Bona C

Shum e bukur Verore 🏖

Πριν 4 ημέρες
just me
just me

copycat 🤮

Πριν 5 ημέρες
Eneida Mukaj
Eneida Mukaj

Super 😉😉😉

Πριν 5 ημέρες
Μπλουνιντα Γκουμενη
Μπλουνιντα Γκουμενη

😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 5 ημέρες
Gazz Yyt585
Gazz Yyt585

Bellissima canzone 🇮🇹 🇮🇹 🇮🇹

Πριν 6 ημέρες
Vlonisa Bali
Vlonisa Bali

Super

Πριν 6 ημέρες
Faaabjooolaaa Eeeleeezaaaj
Faaabjooolaaa Eeeleeezaaaj

videoklipi----------- Justin Bieber -Love yourself

Πριν 6 ημέρες
Rexhep Ademi
Rexhep Ademi

Alban skenderaj pa xhelozi ska dashuri... Nje person qe ka xhelozi dije se te do si e cmendur dhe nuk don te humbi kete dashuri... Por nje person qe e do ma shum se veten te lendon dhe te tradheton.respekt yllo nga ornela 🌟💖😉

Πριν 6 ημέρες
Nurie Peshtanaku
Nurie Peshtanaku

Super hit😁😁😁😁😘😘

Πριν 7 ημέρες
andrea levin
andrea levin

O Albano mbete veq ti kopju stilet e vipave t'botes mar djale 😂😂

Πριν 7 ημέρες
Labi X
Labi X

Super hits Summer rrespekte ❤️❤️

Πριν 7 ημέρες
Irma Petsalari
Irma Petsalari

Thjesht je i pa zevendesuar Alban skenderaj

Πριν 7 ημέρες
beauty expert
beauty expert

ju komplimentoj per videoklipin e bukur

Πριν 7 ημέρες
Klejsi Shema Cr
Klejsi Shema Cr

Pse me tingellon pak si Ed Sheeran -Happier

Πριν 7 ημέρες
Gentian Ismaili
Gentian Ismaili

Je 1 me muzike qe adhuron vetem gjerat te bukura bravo

Πριν 7 ημέρες
Imena Kocuni
Imena Kocuni

shum bukur alban

Πριν 7 ημέρες
Aurora Goroveci
Aurora Goroveci

Ah more Alban, sa zë të bukur që ke 😍

Πριν 7 ημέρες
Xheni Fetahaj
Xheni Fetahaj

super albani

Πριν 7 ημέρες
Mikele
Mikele

Fantastike shuuuuuum e bukur........

Πριν 8 ημέρες
melisa Aliaj
melisa Aliaj

I love this music

Πριν 8 ημέρες
Everything The world
Everything The world

dy super artista 😘😘😘😘

Πριν 8 ημέρες
Ina Ina
Ina Ina

Per ty per ty e hapa zemren dhe ti e di qe nuk eshte e leht Ndaj mos u bej si nje femije largo te lutem kte xhelozi 😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 8 ημέρες
Adelina Kameri
Adelina Kameri

alban skenderaj kengetari i vetem i kompletuar ne qdo aspekt complimenti 6 grande

Πριν 8 ημέρες
Dhimitri Gusho
Dhimitri Gusho

Bravo Albani. Krenaria e jonë.

Πριν 8 ημέρες
Felisa Ferracaku
Felisa Ferracaku

Keng superrr😍😍

Πριν 8 ημέρες
Hasie Neza
Hasie Neza

Video klip i vjedhur nga Justin Bieber.

Πριν 8 ημέρες
Naim Tafani
Naim Tafani

Kenget e tua jane super Alban 😊😊

Πριν 8 ημέρες
Dark Stars
Dark Stars

Woow nice Song

Πριν 8 ημέρες
Samsung Kalabaka
Samsung Kalabaka

Super keng😗😗😗😗

Πριν 9 ημέρες
Enkeleda Naqe
Enkeleda Naqe

👏👏👏👏 per ty

Πριν 9 ημέρες
Ari Kaja
Ari Kaja

bravooo alban si gjithmone nje bashkupin super me young zeka bravo

Πριν 9 ημέρες
Anne Anha
Anne Anha

Pershendetje. E di njeri se ku eshte eshte ky vend ku eshte bere vidioklipi? Faleminderit

Πριν 9 ημέρες
sonila nuhu
sonila nuhu

bravo te dyve👍

Πριν 9 ημέρες
sonila nuhu
sonila nuhu

bravo te dyve👍

Πριν 9 ημέρες
sonila nuhu
sonila nuhu

bravo te dyve👍👍

Πριν 9 ημέρες
sonila nuhu
sonila nuhu

bravo te dyve👍👍

Πριν 9 ημέρες
sonila nuhu
sonila nuhu

bravo te dyve👍👍

Πριν 9 ημέρες
sonila nuhu
sonila nuhu

bravo te dyve👍👍

Πριν 9 ημέρες
HenriTV
HenriTV

ai djali qe kercen eshte presori im i kercimit :)

Πριν 9 ημέρες
Ninna A
Ninna A

1:27 hahaha. A s'kishte naj cift me pak shqiptar?!

Πριν 10 ημέρες
Jolanda Lika
Jolanda Lika

Je perfekt, hit i veres . ☺💋💖💖👍👏👏👏👏

Πριν 10 ημέρες
Mjellma Kciku
Mjellma Kciku

Love love love 😍

Πριν 10 ημέρες
jorgo tocka
jorgo tocka

Çok güzzel😱😱😱

Πριν 10 ημέρες
Magic English
Magic English

Nuk ka fjal te pershkruaj kyt kenge, super ❤️❤️

Πριν 10 ημέρες
Blacklytning
Blacklytning

kenge shume e bukur ne fillim mendoja qe young zerka eshte nje aktor por kur e pash ishte youngu mendoja qe eshte cengi tek egjeli

Πριν 10 ημέρες
Edmond Blido
Edmond Blido

SUPER

Πριν 10 ημέρες
Laerta Stella
Laerta Stella

Sa e bukuuur 😍

Πριν 10 ημέρες
Kristina likaj
Kristina likaj

Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon Kur ti e di se asnjeri s’te zevendeson Dhe njemije vjet dhe njemije jete i jetoj me ty Por mos e bej ti cdo dite nje deja vu Per ty, per ty e fala jeten Me thuaj a nuk eshte e vertete? Per ty, per ty e hapa zemren Dhe ti e di qe nuk eshte e lehte Ndaj mos u bej si nje femije Largo te lutem kete xhelozi Per ty, per ty e fala jeten Merre zemer merre komplet Eshte per ty Me call, me call, me calling on you Se n‘telefonin tim o f‘tyra jote me mu Me call, me call, me calling on you Dielli t‘ngroh ma shume me mu Ta do ty pa limit, ta do dhe ne mengjes Nje telefonate dhe baby jam express Ta do ty nate e dite, ta do si antistres Une ta fali jeten po ki kujdes, kujdes Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina Baby po me dukesh si Anna Karenina Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina Baby po me dukesh si Anna Karenina Merre zemer merre komplet Eshte per ty, per ty Merre zemer merre komplet Eshte per ty, per ty

Πριν 10 ημέρες
Gamer YT
Gamer YT

A e kan bo Albanin ne portrait mode. 0:31

Πριν 10 ημέρες
Julia Sula
Julia Sula

Super😍

Πριν 11 ημέρες
walza at
walza at

Profesionel!👍✌

Πριν 11 ημέρες
Benard A
Benard A

super

Πριν 11 ημέρες
Adelina zaimi
Adelina zaimi

Thjesht super. I love you Alban

Πριν 11 ημέρες
Ornela Hyso
Ornela Hyso

Superrrrr 😍😍😍

Πριν 11 ημέρες
savina Kosta
savina Kosta

😍😍😍😘😘

Πριν 11 ημέρες
Spaska Angelova
Spaska Angelova

Fantastic song, I love your lovely voice and I love you very much

Πριν 11 ημέρες
Valbona Zdralla
Valbona Zdralla

Megga hiit 😍😍😍

Πριν 12 ημέρες
Tea Ramaliu
Tea Ramaliu

Alban je super

Πριν 12 ημέρες
Elli Gk
Elli Gk

Ooooh alban je ai zë që jep frymë dhe jet ... I vetmi këngëtar që nuk zhgënjen kurr !!

Πριν 12 ημέρες
Mira Jonii
Mira Jonii

Alban skenderaj je super ne cdo gje je i thjesht dhe arrin te krijosh e te sjellesh dicka ndryshe

Πριν 12 ημέρες
Tamrax
Tamrax

Schaut jemand auch dieses Video weil es in Deutschen Trends ist aber es ist halt nichts Deutsch in den Song außer das Wort Telefon

Πριν 12 ημέρες
Elizabeta app
Elizabeta app

Qe kur ka dal nuk rri dot pa e degjuar disa her ne dit love you from Canada 🇨🇦

Πριν 12 ημέρες
Μυρτω Αργυριου
Μυρτω Αργυριου

In what language he is singing?

Πριν 12 ημέρες
VRV
VRV

Αλβανικά!

Πριν 10 ημέρες
Eridjola eri-
Eridjola eri-

Bravooooo Alban😍😍😍💋💋💋💋💋

Πριν 13 ημέρες
Eridjola eri-
Eridjola eri-

Bravooooo Alban😍😍😍💋💋💋💋💋

Πριν 13 ημέρες
Maria Rexhaj
Maria Rexhaj

👏👏👏👏👏👏

Πριν 13 ημέρες
Kukiss A
Kukiss A

Talenti i gjall 😍 keng shum e bukur suksese djema

Πριν 13 ημέρες
T R
T R

Fantastic gjithmon Alban Skenderaj❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👎👍👍👍👍👍👍👍

Πριν 13 ημέρες
akrep vlore
akrep vlore

super hit.si gjithmon kenget e albanit.dhe young zerka super

Πριν 13 ημέρες
Elena's Msp Welt
Elena's Msp Welt

👍👍👍

Πριν 13 ημέρες
Bledar Kodra
Bledar Kodra

Kenge si per teatrin e kukullave, je artist i vjeter more djale.

Πριν 13 ημέρες
Rozi Rozi
Rozi Rozi

Alban je njeriu qe kendon shum flm qe ekziston me keto kenget e tua

Πριν 13 ημέρες
Laert Gjata
Laert Gjata

Bravo Justin Bieber qe iu dha idene juve te benit kete kenge!

Πριν 13 ημέρες
Mirela Capja
Mirela Capja

Cfare artistesh te mrekullushem mban kjo toke

Πριν 13 ημέρες
edonis Mazreku
edonis Mazreku

je njeshi alban 😍😍👍👍👌👌👌👌👏👏👏👏🙌🙌👐

Πριν 13 ημέρες
Arenc Isufaj
Arenc Isufaj

Uou I love you alban😘😘😅💏

Πριν 13 ημέρες
Gert Xhahysa
Gert Xhahysa

Like pa e degjuar!❤❤👍👍

Πριν 13 ημέρες
Kua Sannicandro
Kua Sannicandro

Nje kengee super bravooo grupi

Πριν 13 ημέρες
Goni Lusha
Goni Lusha

Keng shum e bukur po vidjoja pak e kopjuar

Πριν 14 ημέρες
Ermano Sula
Ermano Sula

Super 💖💖

Πριν 14 ημέρες

Επόμενο

Elita 5 - TORNADO
Elita 5 - TORNADO

ELITA 5 ProSound

Πριν 11 ημέρες

Elvana Gjata - Ku Vajti
Elvana Gjata - Ku Vajti

Elvana Gjata

Πριν 29 ημέρες

Butrint Imeri - Alea
Butrint Imeri - Alea

AVD Digital

Πριν 13 ημέρες