No video

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 50 χρόνια

Hersia Velcani
Hersia Velcani

Alban💞

Πριν 16 ημέρες
Renato Rhv
Renato Rhv

07:05:2019 like nese akm e dgjon

Πριν 18 ημέρες
ser
ser

Kur permendet Lucky me dalin lotet vet

Πριν 20 ημέρες
Hersia Velcani
Hersia Velcani

Je idhulli im♥️♥️♥️😍😍

Πριν μήνα
Albert Troksi
Albert Troksi

Si gjithmone je i MADH ALBAN SKENDERAJ RRESPEKTE

Πριν μήνα
Drita Demiraj
Drita Demiraj

E mrekullueshme kjo kenge,ashtu sic je ti,krenari per ne shqiptaret ,uroj te mbetesh gjithmon larg pisllekut( drog para e femra)

Πριν 2 μήνες
Myzafer Agastra
Myzafer Agastra

kenga ka nje prb... koha e zerit origjinal me modifikimin nuk perputhen ...

Πριν 2 μήνες
Kristiana Mehmetllari
Kristiana Mehmetllari

Me plot kuptimin e fjales : ARTIST I VERTETE!

Πριν 2 μήνες
— inassuni •
— inassuni •

shum faleminderit per kete keng ❤️ dhurata me e mir per ditlindjen time, nentor 26

Πριν 2 μήνες
Luis Boxing
Luis Boxing

Te uroj te mira te kesh dhe sa me shum kenge te reja te kenndosh se na kenaq me kenget e tua nuk resht se degjuari

Πριν 2 μήνες
Aleks Muka
Aleks Muka

Hi Alban je Nje Kengtar Fantastik.Siç Eshe Kantandisur Shqiperia.Vetem Ti je per Te Dgjuar.

Πριν 2 μήνες
BLENDI THAQI
BLENDI THAQI

edhe pse Albani ka ditlindjen me 20 prill thank you Alban

Πριν 2 μήνες
BLENDI THAQI
BLENDI THAQI

I am born in 26-th of november yesssss

Πριν 2 μήνες
Simoneta Jaupaj
Simoneta Jaupaj

😪..si cdo super kenge qe ke...edhe kjo..

Πριν 2 μήνες
Suada Berdufi
Suada Berdufi

Super Keng 💙

Πριν 2 μήνες
vl kj
vl kj

Me pelqen shum muzika e tij dhe sidomos i kuptohen fjalet qe kendon shum qart ...

Πριν 3 μήνες
Klajdis&Warda brother and sister
Klajdis&Warda brother and sister

Nuk diiii sa i mrekullueshem je

Πριν 3 μήνες
Alfra Alfra
Alfra Alfra

Me pelqen shummmmmm esht keng fantastike.se kuptoj pse me rjedhin lot ne fund te kenges

Πριν 3 μήνες
Fetije Kanani
Fetije Kanani

Shume bukur😍😍😍😍😍

Πριν 3 μήνες
Anduena Prifti
Anduena Prifti

Kenga me e bukur

Πριν 3 μήνες
Lejla Rudi
Lejla Rudi

ke nje Zë aq te but me qetson kur kendon. 1 Kengetar i veqant ke 👍

Πριν 3 μήνες
Deni Ori
Deni Ori

super kenge

Πριν 3 μήνες
edi durres
edi durres

Kot

Πριν 3 μήνες
Trina Mety
Trina Mety

😍😍😍😍

Πριν 3 μήνες
MynameisAlda. C
MynameisAlda. C

Ne ate menyre imperfekte qe ndodheshe, ke krijuar nje veper P. E. R. F. E. K. T. E..

Πριν 3 μήνες
Ardit Lezaj
Ardit Lezaj

Ca te thot vllai....pertej cdo imagjinate. Pertej cdo resliteti. Je I madh

Πριν 3 μήνες
xhenisa uzuni
xhenisa uzuni

Shkurt fare Artisti me I vertete shqiptar

Πριν 3 μήνες
elva elva
elva elva

O Alban pse nk po bon Mo kong

Πριν 3 μήνες
Mimoza Dauti
Mimoza Dauti

Ed Sheeran Shqiptar.

Πριν 3 μήνες
Lola Λολα
Lola Λολα

😍😍😍😍😍

Πριν 3 μήνες
sa ra
sa ra

Vlerat, arti i vertete, zeri i pashteruar, morali i paster kurre nuk humbin po ashtu dhe nje Alban Skenderaj kurre nuk humbet Zeri yt eshte fryma e muzikes shqipetare I love you i were fan of you sincd i were child

Πριν 3 μήνες
Samsung Galaxy
Samsung Galaxy

Shumë e bukur

Πριν 3 μήνες
covera shqip
covera shqip

https://youtu.be/F5bOiMgjhrY

Πριν 3 μήνες
covera shqip
covera shqip

https://youtu.be/F5bOiMgjhrY

Πριν 3 μήνες
Rudina Gjogu
Rudina Gjogu

Shume bukur super

Πριν 3 μήνες
Joana's Life
Joana's Life

A se ke ditelindjen ne 20 Prill?

Πριν 3 μήνες
une dhe ti
une dhe ti

Ku po shkon Ku po shkon Bravo shume e bukur

Πριν 3 μήνες
Mateo Shtini AL
Mateo Shtini AL

[Verse 1] Fundin e ngushtë,buzët e kuqe flakë Flokët e shtrirë dhe sytë e lyer,ku po shkon? Ku po shkon? Ku po shkon? E paduruar , sytë në telefon Dhe në parfum e dehur sonte ku po shkon? Ku po shkon? Ku po shkon? Pse në kinema me shoqet zemër e ke lënë kaq vonë?! Jo nuk thash se po më tradhëton Por ku po shkon? [Chorus] Ku po shkon , ku po shkon? Kë po pret kaq gjatë? Më thuaj ku po shkon , ku po shkon? Gati është mesnatë Gjithë ditën si naiv nga ty unë prita Mbrëmjen t'a kalonim bashkë Sot që është nëntor 26 , 26 [Verse 2] Takat e larta,dhe një medalion Varur në qafë dhuratë e përvjetorit tonë Ku po shkon? Ku po shkon? Sytë e zhgënjyer ti m'i injoron Kokën e ul dhe orën tënde kontrollon Ku po shkon? Ku po shkon? Jo nuk jam një tip festiv unë Asnjëherë s'kam pritur shumë Por ti po më dhuron një natë pa gjumë Një natë pa gjumë [Chorus] Ku po shkon , ku po shkon? Kë po pret kaq gjatë? Më thuaj ku po shkon , ku po shkon? Gati është mesnatë Gjithë ditën si naiv nga ty unë prita Mbrëmjen t'a kalonim bashkë Sot që është nëntor 26 , 26 [Bridge] Tani katër zero ora po shënon Ditëlindjen time vetëm Facebook e kujton Asnjëri s'më uron Si me keqardhje Lucky më lëpin Me sytë e tij më rikujton besnikerinë Dashurinë, dashurinë [Verse 3] Nje trokitje vjen nga dera Kush vallë mund të jetë tani Zemra do më ndal se për cudi, se për cudi Janë të gjithë ata që dua Me dhurata nëpër dua Dhe nga pas dikush lëviz Më puth në buzë dhe thotë "Surprizë"

Πριν 3 μήνες
Elenita Avdylaj
Elenita Avdylaj

Te adhuroj ...ai zeri yt ndez cdo qeliz te trupit tim 😘😘 Je I paaritshem 😘😘

Πριν 3 μήνες
malvina vucaj
malvina vucaj

Cfare emocioni , cfare teksti, cfare zeri kaq i embel kaq melankolik.. super artist 😎

Πριν 4 μήνες
Irini Ceci
Irini Ceci

Bravoooo. Nje bravo e madhe per ty artisti me i mire ne Shqiperi

Πριν 4 μήνες
Stesiana Ibra
Stesiana Ibra

I love your song🙏🏻❤️

Πριν 4 μήνες
Stas Yakubovsky
Stas Yakubovsky

Ideal music!!! Hello from Ukraine)

Πριν 4 μήνες
Serinda Demiri
Serinda Demiri

je ivetmi ne shqiperi qe dashuri fal gjithmon

Πριν 4 μήνες
artur emini
artur emini

Power..dhe ktu ne Texas e kendojne Amerikanet 🤘🤘🤘🤙🤙🤙je njish Alban

Πριν 4 μήνες
albano pina
albano pina

Nje kenge teper e veçante dhe shume kuptimplote.

Πριν 4 μήνες
deor inter
deor inter

kjo keng ka nje problem shum te madh qe mbaron

Πριν 4 μήνες
2j games
2j games

#dashuri

Πριν 4 μήνες
bebe bebe
bebe bebe

Realisht je nga artistet me me vler qe ka Shqiperia. Krenohemi me ty 😊

Πριν 4 μήνες
anxhela zace
anxhela zace

😍😍😍

Πριν 4 μήνες
Vera Prendi
Vera Prendi

Kjo kenge eshte mrekulli un e degjoj gjdo dit dhe 100 her ne dit bravo alban je me tvertet super artist 🙏👌

Πριν 4 μήνες
Dardan Hoti
Dardan Hoti

Vajzat e shkupit mr def

Πριν 4 μήνες
Arta Elezi
Arta Elezi

Me tingellon shume si “Anne Marie - 2002”. Sidoqofte kenge e vecant!

Πριν 4 μήνες
seventy seven 77
seventy seven 77

poesia pura👌

Πριν 4 μήνες
Liliana B
Liliana B

Poezi kenget e tua. Je per te falenderuar .

Πριν 4 μήνες
Adelina Sinaj
Adelina Sinaj

Oh😍 so beautiful song.... love you #ALBAN SKENDERAJ#

Πριν 4 μήνες
Leonora Qemali
Leonora Qemali

shume bukur

Πριν 4 μήνες
Dusan Mladenovski
Dusan Mladenovski

Fuck albaniqn

Πριν 4 μήνες
Hergita Haxhiaj
Hergita Haxhiaj

Alban Skenderaj Kengetari im i preferuar❤️

Πριν 4 μήνες
superdestroyer man
superdestroyer man

Kjo esht keng super

Πριν 4 μήνες
Enxhi Rasa
Enxhi Rasa

kenge shume e bukur

Πριν 4 μήνες
Ganimete Osmani
Ganimete Osmani

Adhurim zeri yt 🤩🤩 gjithmon fanse e jotja..

Πριν 4 μήνες
Jurgen Berhami
Jurgen Berhami

Nuk e di pse ky artist nuk na perfaqeson ne në Eurovizion...

Πριν 5 μήνες
Nedime Dervishi
Nedime Dervishi

Very nice I pelqej shume kenget suksese👏👏👏👏

Πριν 5 μήνες
Andrea Malkollari
Andrea Malkollari

Check out new song - https://www.youtube.com/watch?v=B9erM3OpOoI

Πριν 5 μήνες
Gerti Bani
Gerti Bani

O zoti Alban kam parë që do të terigjeshe nga muzika që bën mos e bëj se kemi nevojë për cantautore si ty pse e di ti......

Πριν 5 μήνες
Aurora Zani
Aurora Zani

Uauuuuuuu na preve gjakun thash se nuk do te kujtonte njeri 💖💖💖

Πριν 5 μήνες
marsia vlore
marsia vlore

I pazevendesueshem ne menyren e vet alban ❤

Πριν 5 μήνες
Vasilika Puka
Vasilika Puka

2019 😍🤩

Πριν 5 μήνες
subscribed.leonard leo
subscribed.leonard leo

😢😢😢e more banca keng shum e bukur ishalla pacim dhe ne fatin e kenges 😜🙂🙏🙏🇬🇧🇦🇱🇬🇧😘

Πριν 5 μήνες
Akelina Konci
Akelina Konci

Shummm kenge fantastike 😍

Πριν 5 μήνες
Usi Hasani
Usi Hasani

Je i pazevendesueshem te lumte per kenget e bukura

Πριν 5 μήνες
Jacy Jacy
Jacy Jacy

https://youtu.be/7jdvhxYQmiQ me ngjason pak me kete melodine apo jo?

Πριν 5 μήνες
Feelgaming Tv
Feelgaming Tv

Nuk e kuptoj pse i japin Albanit dislike por ai këndon mire

Πριν 5 μήνες
Ajlin Kanapari
Ajlin Kanapari

Ti je i pari kengetari qe kam degjuar. Jam fanse e zjarrte e jotja. Jam femije akoma por i kupatoj kenget e tu 😘

Πριν 5 μήνες
Armilda Liko
Armilda Liko

Nuk zhgenjen asnjehe.

Πριν 5 μήνες
DC Albania
DC Albania

Mjeshter.

Πριν 5 μήνες
Ana Kumbulla
Ana Kumbulla

Bravo alban je nje kengtar nder me te miret kenga super bravo

Πριν 5 μήνες
Eleni Gerita
Eleni Gerita

I mbrekullueshem Albani, kjo kenge te rrengjeth ne çdo varg ❤

Πριν 5 μήνες
Bardhi Dedja
Bardhi Dedja

Super kenge

Πριν 5 μήνες
Inaa Inaa
Inaa Inaa

Je me miri per ty ska fjal je me i miri tdsh 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤❤⭐⭐⭐⭐⭐✨✨✨✨✨🔥🔥🔥🌺🌺🌺💝💝💝💝🌹🌹🌹

Πριν 5 μήνες
Skerdi Muco
Skerdi Muco

Shume eeeee

Πριν 5 μήνες
cim bekteshi
cim bekteshi

Super music

Πριν 5 μήνες
google User
google User

Kenget tua gjithmon ndjellin kaq shum dashuri. Ndihemi krenar qe te kemi. Un personalisht kur njs nje keng e jotja, e ngrej volumin ne fund akm pa e njohur kengen sps nuk jam zhgenjyer asnjeher nga arti qe ti bën. Bravo Bravo Bravo !

Πριν 5 μήνες
Sanja Alija
Sanja Alija

Lullaby

Πριν 5 μήνες
regis ndoci
regis ndoci

😍😍

Πριν 5 μήνες
Boom boom
Boom boom

Super keng je vertet nje artist talent dhe zeri yt vec magjik

Πριν 5 μήνες
enkeleda kasimi musai
enkeleda kasimi musai

Si krtika po them keng e bukur melankoli e trisht e pa kuptim nga fundi ( surpriz pak per te qeshur )

Πριν 5 μήνες
Anajda Huth
Anajda Huth

sa te bukura keto vargje

Πριν 5 μήνες
Julian Ramo
Julian Ramo

Bravo Alban.....

Πριν 5 μήνες
Armando Vebiu
Armando Vebiu

😢😍😍😍😍😍

Πριν 5 μήνες
b f
b f

💓

Πριν 5 μήνες
Soni Vl
Soni Vl

super alban je krenaria e vlores bravo na sheron shpirtin keshtu vazhdo zoti qofte me ty👏👏👏👍👍👍💍💍💍💎💎💎💎💎🔥🔥🔥💥💥

Πριν 5 μήνες
Monar Am
Monar Am

Të marrtë e mira Alban, more vesh! Na ngrive gjakun shoku! 😍

Πριν 5 μήνες
Erika A
Erika A

Beautiful♡♥♡

Πριν 5 μήνες
Zurijeta Saliu
Zurijeta Saliu

Teksti shumë shumë i mirë.

Πριν 5 μήνες
Xhuljano Manxharaj
Xhuljano Manxharaj

Kushdo qe i ka bere Dislike e ka pas cel me kok poshte me shume mundesi 🤔

Πριν 5 μήνες
Daniela Alban
Daniela Alban

SUPER keng je nje yll i vertet ❤💝

Πριν 5 μήνες
Jwz 013
Jwz 013

Super kenga urime

Πριν 5 μήνες
Zwillings Zwillings
Zwillings Zwillings

Nuk ka fjalë Është kengë Perfekte e Vitit 2018 2019 e me më Kuptim...! Bravo Alban Skenderaj...

Πριν 5 μήνες
Katerina Kote
Katerina Kote

si gjithmon ti asnjeher nuk zhgenjen 1 artist i vertet i vetmi ne Shqiperi, bravo ALBAN je krenaria jon e vetme

Πριν 5 μήνες

Επόμενο

INTRODUCING JACLYN COSMETICS!

35:40

INTRODUCING JACLYN COSMETICS!

Jaclyn Hill

προβολές 2 868 341

Tungsten Thor's Hammer (World's HEAVIEST)

19:15

Tungsten Thor's Hammer (World's HEAVIEST)

the Hacksmith

προβολές 2 459 879

Terminator: Dark Fate - Official Teaser Trailer (2019) - Paramount Pictures

2:29

Crosswalk the Musical: Aladdin ft. Will Smith, Naomi Scott & Mena Massoud

11:30

Crosswalk the Musical: Aladdin ft. Will Smith, Naomi Scott & Mena Massoud

The Late Late Show with James Corden

προβολές 2 521 264

Never Go to This Gas Station

9:32

Never Go to This Gas Station

Scotty Kilmer

προβολές 558 136

Film Theory:  Movie Sonic is BEST Sonic! (Sonic The Hedgehog 2019)

15:23

Film Theory: Movie Sonic is BEST Sonic! (Sonic The Hedgehog 2019)

The Film Theorists

προβολές 1 796 012

My Greyhound Tries Fruits And Vegetables

13:38

My Greyhound Tries Fruits And Vegetables

JennaMarbles

προβολές 2 798 779

I Tried Following A Soap Art Tutorial

26:44

I Tried Following A Soap Art Tutorial

Safiya Nygaard

προβολές 4 607 108

Starlink Mission

1:19:22

Starlink Mission

SpaceX

προβολές 880 391

Creating An NBA G.O.A.T Pyramid PART 2 (Tier 1 Revealed)

21:08

Creating An NBA G.O.A.T Pyramid PART 2 (Tier 1 Revealed)

JxmyHighroller

προβολές 504 486

Brightburn - Movie Review

8:01

Brightburn - Movie Review

Chris Stuckmann

προβολές 553 944

SALEEN - Everything You Need to Know | Up to Speed

15:46

SALEEN - Everything You Need to Know | Up to Speed

Donut Media

προβολές 532 242

Rod Wave - Heart On Ice

2:44

Rod Wave - Heart On Ice

Rod Wave

προβολές 398 603

CRAZY VENDING MACHINES From Around The World

10:06

CRAZY VENDING MACHINES From Around The World

SSSniperWolf

προβολές 1 245 832

Tyler, the Creator - IGOR ALBUM REVIEW

15:49

Tyler, the Creator - IGOR ALBUM REVIEW

theneedledrop

προβολές 1 421 021

Journalism's Corporate Sponsors | May 22, 2019 Act 2 | Full Frontal on TBS

6:06

Journalism's Corporate Sponsors | May 22, 2019 Act 2 | Full Frontal on TBS

Full Frontal with Samantha Bee

προβολές 293 478

Joe Rogan | The Influence of El Chapo w/Ed Calderon

9:07

I GOT SIGNED TO A PRO FOOTBALL TEAM YESTERDAY..

10:35

I GOT SIGNED TO A PRO FOOTBALL TEAM YESTERDAY..

Deestroying

προβολές 1 440 227

Game of Thrones Season 8 Pitch Meeting

7:21

Game of Thrones Season 8 Pitch Meeting

Screen Rant

προβολές 1 577 102

Toy Story 4 | Official Trailer 2

2:19

Toy Story 4 | Official Trailer 2

Pixar

προβολές 12 387 012

Fortnite X Jumpman

0:19

Fortnite X Jumpman

Fortnite

προβολές 2 706 267

Dipping an APPLE WATCH in PURE GOLD!!

4:59

Dipping an APPLE WATCH in PURE GOLD!!

CaseyNeistat

προβολές 2 186 641

We Tried Breastfeeding In Public • Ladylike

14:31

We Tried Breastfeeding In Public • Ladylike

Ladylike

προβολές 834 015

Transforming Back Into Our Old Cringey Selves

27:08

Transforming Back Into Our Old Cringey Selves

Dolan Twins

προβολές 3 957 715

Exclusive iPhone 11 & iOS 13 Report! More Features Leak

10:23

Exclusive iPhone 11 & iOS 13 Report! More Features Leak

EverythingApplePro

προβολές 812 223

The Huawei ban is just the start...

8:07

The Huawei ban is just the start...

TechLinked

προβολές 654 822

Solving The POSSIBLE Excalibur Puzzle!!

12:43

Solving The POSSIBLE Excalibur Puzzle!!

Chris Ramsay

προβολές 799 735

Hop Quiz with Kevin Hart

8:23

Hop Quiz with Kevin Hart

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

προβολές 1 690 799

BTS Performs "Boy with Luv" - The Voice Live Finale 2019

4:01

Our Lives Are About To Change Forever

13:14

Our Lives Are About To Change Forever

h3h3Productions

προβολές 2 604 047

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD - Official Trailer (HD)

2:35

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD - Official Trailer (HD)

Sony Pictures Entertainment

προβολές 10 198 979

Everything Wrong With Escape Room In 17 Minutes Or Less

16:50

The Huawei Ban: Explained!

10:55

The Huawei Ban: Explained!

Marques Brownlee

προβολές 4 963 015

A Very Strange Smartphone Attachment...

8:30

A Very Strange Smartphone Attachment...

Unbox Therapy

προβολές 1 886 479

The Manliest Laptop Ever - Dell Rugged Extreme Review

8:47

The Manliest Laptop Ever - Dell Rugged Extreme Review

Linus Tech Tips

προβολές 992 511

Laying in a Box of Snakes | Overtime 9 | Dude Perfect

24:05

Laying in a Box of Snakes | Overtime 9 | Dude Perfect

Dude Perfect

προβολές 12 097 972

4 Levels of Omelets: Amateur to Food Scientist | Epicurious

11:48

Aladdin - Movie Review

7:11

Aladdin - Movie Review

Jeremy Jahns

προβολές 764 178

Chef Vs Chef ULTIMATE 20 MINUTE MEAL BATTLE

14:59

Chef Vs Chef ULTIMATE 20 MINUTE MEAL BATTLE

SORTEDfood

προβολές 391 549

Super Soaker PAINT Gun Pictionary!! *WINNER GETS $1000*

11:57

Will Smith on Aladdin & Turning 50

10:49

Will Smith on Aladdin & Turning 50

Jimmy Kimmel Live

προβολές 1 035 935

5 Things No One Ever Does with Ferrofluid

11:19

5 Things No One Ever Does with Ferrofluid

The King of Random

προβολές 1 211 297

SPELLING BEE-KINI WAX

18:57

SPELLING BEE-KINI WAX

Smosh Pit

προβολές 968 076

Stranger Things 3 | Summer in Hawkins | Netflix

1:46

Stranger Things 3 | Summer in Hawkins | Netflix

Netflix

προβολές 7 349 779

Filming Inside a Slow Motion Vortex - The Slow Mo Guys

13:49

Filming Inside a Slow Motion Vortex - The Slow Mo Guys

The Slow Mo Guys

προβολές 1 341 909

How Things Were Named 2 - Merrell Twins

12:27

How Things Were Named 2 - Merrell Twins

merrelltwins

προβολές 651 403

Every Girl's Purse | Anwar Jibawi

4:43

Every Girl's Purse | Anwar Jibawi

Anwar Jibawi

προβολές 1 407 327

DOWNTON ABBEY - Official Trailer [HD] - In Theaters September 20

2:25

Binging with Babish: The Good Place

8:51

Binging with Babish: The Good Place

Binging with Babish

προβολές 1 577 347

old town road, but played on my synth

2:02

old town road, but played on my synth

SethEverman

προβολές 5 321 023

Ups & Downs From WWE RAW (May 20)

17:18

Ups & Downs From WWE RAW (May 20)

WhatCulture Wrestling

προβολές 275 745

Death Investigations: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

22:21

Black Metal Beauty Makeover - 10 Minute Power Hour

10:41

Black Metal Beauty Makeover - 10 Minute Power Hour

GameGrumps

προβολές 666 878

EVERY ZODIAC SIGN EVER

8:07

EVERY ZODIAC SIGN EVER

Smosh

προβολές 1 861 506

If You Say WOW, You LOSE! (HARDEST) Ft. Christian Delgrosso

14:13

GOT7 "ECLIPSE" M/V

3:47

GOT7 "ECLIPSE" M/V

jypentertainment

προβολές 30 561 705

The Queen visits the Duchess of Cambridge’s garden at the Chelsea Flower Show

4:51

THE NEW WORLD'S MOST FULL COVERAGE FOUNDATION?? | NikkieTutorials

22:52

'American Idol' winner Laine Hardy relives final moment l GMA

4:24

'American Idol' winner Laine Hardy relives final moment l GMA

Good Morning America

προβολές 381 867

Vengeful Cats - Rooster Teeth Animated Adventures

2:28

Vengeful Cats - Rooster Teeth Animated Adventures

Rooster Teeth

προβολές 487 842

STRANGERS ROAST THE SIDEMEN

32:09

STRANGERS ROAST THE SIDEMEN

Sidemen

προβολές 4 287 980

Westworld III - HBO 2020

1:41

Westworld III - HBO 2020

HBO

προβολές 3 785 743

Game of Thrones | The Cast Signs Off (HBO)

1:06

Game of Thrones | The Cast Signs Off (HBO)

GameofThrones

προβολές 4 256 783

A Journey Through Time - SNL

6:17

A Journey Through Time - SNL

Saturday Night Live

προβολές 2 193 063

Game of Thrones Season 8 Episode 6 Review and Breakdown

11:21

Game of Thrones Season 8 Episode 6 Reaction & First Impressions

14:16

My Video Went Viral. Here's Why

23:43

My Video Went Viral. Here's Why

Veritasium

προβολές 1 910 109