Alesio u hodh nga kati 5, Rama i tronditur: Do të marr në shtëpinë time

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν χρόνο

  News24 AlbaniaNews24 Albania

  διάρκεια: 19:39

  Mbrëmjen e kësaj të shtune, kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka vizituar në spitalin e Traumës disa nga fëmijët e prekur nga tërmeti që ndodhen të shtruar dhe po marrin trajtimin e duhur.

  Teksa është interesuar për shëndetin e tyre, Rama u ka premtuar djemëve të vegjël se për ta do të sjellë bluze të firmosur nga yjet e futbollit, ku njëra prej bluzeve do të jetë me firmën e Cristiano Ronaldos.

  Nga ana tjetër, Rama mësoi se njëri nga fëmijëtshtë hedhur nga kati i pestë për të shpëtuar nga tërmeti shkatërrues. Djalit në fjalë, Rama i premtoi se do ta marrë në shtëpinë e tij nëse nuk do të ketë se ku do të strehohet.

allessii alless pupg
allessii alless pupg

edi rama respect njeri ma i mir ne te gjith shqiperin e ke treguar veten ne kete nate te termetit edhe pse jemi 9 muaj qe ka ndodhur por kta djem te ksn ende shok dhe te kan afer qe edi vetem per fjaen dukesh si gogol ahhahhahha shaka mo lalae respect respejt ju lumt te gjith w keni dergu veten

Πριν 2 μήνες
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora

Bravo edi rama bere dy femijet hero njeri hodhe na kati peste hero jete te gjate bere dy femijet ne spitale na termeti durrsit kane noten 9 @10 ty te lumte zt kryaminister vendit i shqiperise 👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏

Πριν 5 μήνες
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora

Albine kurti mose shani ramen plerat saliut kosves tre gishta keni ju zurat mute ata qe te beshtesin ty ne sateme vafshe plere ike atije ne kosove beje ligjin jo ne shqiperi bere ndryshe te krijet kosova sgupthi mora plera pd ajdeni po keni bythe shani ketu 😲

Πριν 5 μήνες
Rainer Müller
Rainer Müller

hallall

Πριν 5 μήνες
jeti goli
jeti goli

I

Πριν 6 μήνες
Bruno Vlor
Bruno Vlor

Mashtrus

Πριν 6 μήνες
Robert Kateshi
Robert Kateshi

Ta boft zoti hallall o edi rama

Πριν 7 μήνες
Εμενα με Λενε
Εμενα με Λενε

Bravo

Πριν 7 μήνες
Sweet Bee
Sweet Bee

Un jam 13 vjec dhe nuk kam facebook

Πριν 7 μήνες
Aishe Çeka
Aishe Çeka

Shummmm prekëse na ka bërë te qajm me gjith zemer shpirti vogël allahu i dhëntë jetë te gjate e të lumtur

Πριν 7 μήνες
ShaggyMartin 47
ShaggyMartin 47

Sa gjynaf😢😢😢😢😢 i rujt zoti tgjith😢❤️❤️

Πριν 7 μήνες
Marjol Doksani
Marjol Doksani

Bravo znj Ogerta Manastirliu znj Ministre.Zoti ju bekofte

Πριν 7 μήνες
Marjol Doksani
Marjol Doksani

Bravo znj Ogerta Manastirliu znj Ministre.Zoti ju bekofte

Πριν 7 μήνες
Marjol Doksani
Marjol Doksani

Bravo z kryeminister.

Πριν 7 μήνες
fred cerri
fred cerri

Ju rrit zoti dhe paqi fat ne jet

Πριν 7 μήνες
fred cerri
fred cerri

Nje njeri si ti ka dasht shqiperiapara20 vitesh vazhdo keshtu o gjiganda dhe ju arushave te vegjel ju frit zoti

Πριν 7 μήνες
Emri Eri
Emri Eri

Edi Rama te Lumt ' sot ne dite te veshtira dukesh kush je 👌hallah ta boft zoti

Πριν 11 μήνες
Game Center
Game Center

like kush e she

Πριν 11 μήνες
Game Center
Game Center

prsh nga rahoveci zoti e ruajt edi rama me familje

Πριν 11 μήνες
Tanvir Elahi
Tanvir Elahi

is aurels parents alive?

Πριν 11 μήνες
Valter Sterkaj
Valter Sterkaj

Te rujt zoti edi rama

Πριν 11 μήνες
just.pitbull
just.pitbull

Rroft EDI RAMA

Πριν 11 μήνες
bibu- t-ha
bibu- t-ha

14:30 sa pa lindur f.b se njifte njeri tjeter pervec familjes budallain, tashi sngeli budalla pa u be personazh !

Πριν χρόνο
Meri mery
Meri mery

Po i thjesht EDI dhe praktik bravo zoti kryeminister ecccc aty tironaaaaa bravooo

Πριν χρόνο
Meri mery
Meri mery

Njish kryeministri Shum human dhe i deshperuar per kto dy engjuj😢😢

Πριν χρόνο
v med
v med

O edkar! Ti dhe shume nga shoket e tu jeni per burg!

Πριν χρόνο
JustCHILL
JustCHILL

Me ardhjen e cristianos dhe buffon ne shqiperi e tregove qe mban fjalen dhe je human 👍👍

Πριν χρόνο
Lali Sina
Lali Sina

Jemi me fat qė e kemi nję kryeministėr tę tillė,e gjithė bota na ka zili❤🇦🇱🙏

Πριν χρόνο
Switzerland Swiss
Switzerland Swiss

bravo edii nga sod je 1 sepse i mbajtee premtimet respektt

Πριν χρόνο
Egzon Xoni
Egzon Xoni

bravo

Πριν χρόνο
Violeta Rozgari
Violeta Rozgari

Bravo kryeminister

Πριν χρόνο
Eden hazard 1320
Eden hazard 1320

Obobo me shkaterroi🤣

Πριν χρόνο
Vera Kurti
Vera Kurti

Edi , rrofsh dhe ti per ne , je garip i madh , te ty shkon fjala , GARIP 👍

Πριν χρόνο
Vera Kurti
Vera Kurti

Femit te rrojn sa malet dhe fat te mir ! ☀

Πριν χρόνο
pranvera
pranvera

o edi rama kalova ujtin i qifsha kalin

Πριν χρόνο
Ardita Ardita
Ardita Ardita

Oooo shpirtrat e vegjel😚😚❤❤ooo Zoootttt Zotiiii ju rujt. Pse qave more shpirt. Jet gjati nuk behet kurre jet shkurt.

Πριν χρόνο
eros toro
eros toro

Jooooo te hidhet njer rama me lulken me monen me liken and Friends nga kati i pest, mbase mund te ket nai ndryshim

Πριν χρόνο
Aurel Rusi
Aurel Rusi

Aurel e kam emrin une

Πριν χρόνο
O Mret
O Mret

🇦🇱🙏🇦🇱🙏🇦🇱🙏🇦🇱

Πριν χρόνο
Mana
Mana

nuk kursen as femije per pak reklame ne ERTV

Πριν χρόνο
Elvira Nunka
Elvira Nunka

Bravo Zoti Rama qe po i rri popullit afer

Πριν χρόνο
ANI ANI shila
ANI ANI shila

Edi je shum i mir❤❤❤❤❤❤.Jo se kam pasur dyshime 😲😲😲😲,por sot me dhe konfermen 100% qe ke zemer te madhe.Hallall ta beft zoti😘

Πριν χρόνο
king illyrian
king illyrian

po ashtu eshte zemer madhe per xhepat e tije dhe per te bere show

Πριν χρόνο
DONO OFFICIAL
DONO OFFICIAL

Bravo t'qoft Zoti i rujt krejt Shqipet

Πριν χρόνο
Trp Psycho
Trp Psycho

ktu me ka pelqu shum edi rama vetem se i gjo me ngeli marak ket te parin e puthi alesjon si ishte pak ma pis e kshu jo

Πριν χρόνο
Yuri Gagarin
Yuri Gagarin

😥😥😥❤❤❤🇦🇱🇬🇷🙏🤝

Πριν χρόνο
guardian
guardian

Bravo zoti Rama per kurajon qe I jep

Πριν χρόνο
꧁Arbjoᥣ Offιᥴᥲᥣ꧂
꧁Arbjoᥣ Offιᥴᥲᥣ꧂

Alesio u hodh nga kati i peste 😨😨

Πριν χρόνο
Roger Kost
Roger Kost

Sme ke te pelqy najher dhe as nuk me pelqe por je sjell ne ket rast ne menyr perfekte te lumt

Πριν χρόνο
Agim Brahimi
Agim Brahimi

Shum prekse për ça shohim vetëm lot.

Πριν χρόνο
Tirana Durresi
Tirana Durresi

SI SHPIRT EDI RAMA ME NJE ZEMER TE MADHE

Πριν χρόνο
Vera Kurti
Vera Kurti

👏

Πριν χρόνο
Daisy Glows
Daisy Glows

Te lumte.Hera e pare ne shqiperi qe jep kontribut ne jeten e nje individi👏👏👏👏

Πριν χρόνο
Zufa Pepaj
Zufa Pepaj

Femive ju deshiroj sherim sa ma te shpejt, bravo Edi Rama gkithmon ke qen per popullin, shpresoj qe gjith shqiptaret tani e din per humanizmin e Edit , edhe duhet te ju vije turp per ata njerz qe flasin keq per Edin,

Πριν χρόνο
suela sui
suela sui

o zot ca femijesh mashalla ju rrit zoti o shpirtat e vegjel

Πριν χρόνο
Blerim Dauti
Blerim Dauti

C, Ronaldo ❤❤💪💪💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😖😖😖😖💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰

Πριν 11 μήνες
Blerim Dauti
Blerim Dauti

Olti 💪🇦🇱👏

Πριν 11 μήνες
BossyBossy2021
BossyBossy2021

Je popullor ty te takon ta drejtosh shqiperine ,kam qene me saliun,po ti o edi je origjinal patriot shqiptare,ke te fala nga jugu i vlores ,te vleresojme jashte mase,

Πριν χρόνο
alessio yyffcuuv
alessio yyffcuuv

Alessio te paska dhen zoti nje shans te dyte si puna ime. ELHAMDULILLAH

Πριν χρόνο
Motivation CODE
Motivation CODE

Gjynaf fmija shkret. I lumt Z. Kryeminister qe i rrin afer ktyre njerzve, thjesht vizita ne spital ka tboj shum.

Πριν χρόνο
Hava Dibrani
Hava Dibrani

LARIQ BRE

Πριν χρόνο
ismete I
ismete I

O ALLAH o krijuesi i gjithësisë ndihmoji të gjithë te prekurit nga tërmeti te lënduarit shërojë te vdekurit fali dhe mëshirojë o ZOT I MADH

Πριν χρόνο
Borina Cane
Borina Cane

Sherim Te shpejt.Zoti ju bekoft ❤️❤️❤️

Πριν χρόνο
Noga Brra
Noga Brra

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 o sa lot hahahahahahah 🤣🤣🤣 ohh vdiqa

Πριν χρόνο
deko2311
deko2311

Shum njerez te ceket jemi ne shqiptaret. Te te bie shpija qe ke ble me gjith kursimet e jetes per faj te 100 nepunesve shteteror te korruptuar qe lejojn ndertime te tilla te jashtligjshme e ca bejm ne? Puthim kryeministrin, te na rrofsh sa malet!!! Te perdoresh femijet per politik, aq me teper ne keto rrethana eshte gjeja me e ulet njerezore! Ky gjest i kryeministrit esht per tu pershendetur edhe bravo i qoft, ka vetem nje gje qe nuk shkon: PROPAGANDA! Ta bente pa telekamera do ishte gjest human dhe madheshtor, me telekamera mbetet gjesti por nderron arsyeja...

Πριν χρόνο
Vera Kurti
Vera Kurti

@deko2311 shife aty qe nuk ka karrike , ne fund ja sollen , ska problem ok 👍

Πριν χρόνο
deko2311
deko2311

@Vera Kurti mendoj qe kamerat nuk lejohen te futen ne ambjente spitalore pa leje, per me teper ne dhomat e femijve. Shikohet qarte qe cdo gje esht e pregatitur per viziten e kryeministrit.

Πριν χρόνο
Vera Kurti
Vera Kurti

Ku e di ti a e mori Rama kameren , a i iken nga mbrapa ???

Πριν χρόνο
F-TV Official Channel
F-TV Official Channel

Jav hupi kontrollen jav hupiii kur ti shikoni lajmet futjani vrap 😀

Πριν χρόνο
Isuf Deda
Isuf Deda

😥😥😥

Πριν χρόνο
Personal CJ Police.
Personal CJ Police.

E cova me kariku thot se ktu ska wifi Wtf😂

Πριν χρόνο
Hatem Gashi
Hatem Gashi

Alesio zoti ta afroj mrekullin A ti kofshim fal ni zemer e Vogel Ishalla Ju afrohet qdo femije mrekullin e zotit Amin

Πριν χρόνο
natasha dyrka
natasha dyrka

Ju meritoni shume. Bravo ku qofte. Ju jeni njeri me zemer Te madhe.

Πριν χρόνο
Dalina Kurti
Dalina Kurti

SHERIM SA ME TE SHPET ZEMER E VOGEL ZOTI RE RUJT

Πριν χρόνο
kosovo
kosovo

Bravo EDI

Πριν χρόνο
Tani Vata
Tani Vata

Zemrat e vogla ju rujt zoti e ishalla shendosh e mire

Πριν χρόνο
Malvin33 Kola
Malvin33 Kola

Kryeninister kta mendojne se te ty nuk ka ren termet 🤦‍♂️🤦‍♂️

Πριν χρόνο
Erblin Shala
Erblin Shala

I madh 👑

Πριν χρόνο
Vera Kurti
Vera Kurti

Dhe ti

Πριν χρόνο
gioanna gioanna
gioanna gioanna

Alessio zemra e vogel ma kepute shpirtin🥺❤️❤️❤️❤️

Πριν χρόνο
fatima mulitaj
fatima mulitaj

Bravo Edi Rama qe po i qendron popullit afer ne keto momente te veshtira 👏👏👏🇦🇱

Πριν χρόνο
fatima mulitaj
fatima mulitaj

🌹🥰

Πριν χρόνο
Vera Kurti
Vera Kurti

👏

Πριν χρόνο
Bardhyl Merko
Bardhyl Merko

Sa te shofesh lajmet ik me vrap hahah je njesh .te shkuara kalamajve zoti. me ta .

Πριν χρόνο
Patrik Brawl Stars
Patrik Brawl Stars

Me verte hero bravo jete te gjate

Πριν χρόνο
Nina Kalluci
Nina Kalluci

👏👏

Πριν χρόνο
Toni Tota
Toni Tota

Zemra vogel te rrite zoti

Πριν χρόνο
Arsim858
Arsim858

Qofshi i bekuar Zoti rama ju dhe familia juaj ,Zoti bekoft Shqipetin dhe gjith Shqiptaret kudo qe jan

Πριν χρόνο
Visualizeyourgoal
Visualizeyourgoal

100 vjec u befshin keta femije .

Πριν χρόνο
Marsela
Marsela

Ky po eshte burr shteti me prezenc me te gjitha respekt te madh per ty Edi Rama

Πριν χρόνο
Ervin Reme
Ervin Reme

Bravo Z.RAMA

Πριν χρόνο
Eda Eda
Eda Eda

Shajeni sa te doni Edi Ramen ju demokratet por nuk ka ndodh kurr qe Saliu te rri prane qytetareve as ne rast termeti ,as ne permbytje due ne as nje gje, pervec se i ka vrare....asnje gje nuk beri per popullin,asnje rruge e shtruar asnje rregull. Edi Rama beri rruge prishi hotele e banesa qe kishin ngushtuar vendin, qytetin, rrugen. Hapi vende pune, vendosi rregulla por ne kundershtojm se jemi mesu sipas qefit. Dhe ne me fund e tregoi veten duke ndejtur prane njerezve cdo dit ne kete dit fatkeqesie si termeti, ndihmoi njerez strehoi njerez dhe ndau dhimbjen me to, eshte njeri i thjesht dhe i afrueshem me popullin kur duhet. Po ne si shqipetar kurr nuk kenaqemi e nuk themi nje her faleminderit

Πριν χρόνο
Vera Kurti
Vera Kurti

Faleminderit , te them un , qe shkrujte te verteten ! 👍

Πριν χρόνο
Ferdije Morina
Ferdije Morina

Hahaha

Πριν χρόνο
Jeta Shehaj
Jeta Shehaj

Rrofsh sa me shum o Edi Rama,je i veqante

Πριν χρόνο
Florenc Hasanllari
Florenc Hasanllari

Ju lumte doktorve

Πριν χρόνο
Marash Pali
Marash Pali

bravo edi gjest shum prindoror

Πριν χρόνο
PLAY STORY rt
PLAY STORY rt

Allahi t rujt Edi Rama 😭❤️

Πριν χρόνο
Humor Shqip
Humor Shqip

Edi je njesh...pershendetje nga Lugina e Presheves

Πριν χρόνο
Arlinda Hoxha
Arlinda Hoxha

Je i mall Edi 🙏🙏👏

Πριν χρόνο
Kristina Krist
Kristina Krist

O Sa gjynaf femijet e shkret jan traumatizu! Si e ka marr ate guxim ai cuni Vogel me u hedh nga kati pest o zot i iku Baba dhe motra te shkretit!

Πριν χρόνο
Isi Arapi
Isi Arapi

Bravo je nona z Rama

Πριν χρόνο
Argjent Aliu
Argjent Aliu

Nuk besoj se ka Shqiptar i cili nuk e pelqen ket Gjest te ketije Burri. Zoti i ndihmovte spari kta t`dy te lenduarit dhe patjeter edhe te gjith te tjeret por edhe Edi Ramen ...

Πριν χρόνο
Altin Rina
Altin Rina

Them dhe jam I bindur perfundumisht qe vota ime dhe e shum te tjerve shqiptar nuk shkoj dem tregove ne kto Pak dit fatkeqsie ate qe ne kaq vite kta polikaret nuk paten deshiren te Benin asgje.Respekte

Πριν χρόνο
Vera Kurti
Vera Kurti

Shum bukur e the 👏

Πριν χρόνο
Liko Entela
Liko Entela

Zoti t'a beftë dritë je i madh Edi

Πριν χρόνο
Vera Kurti
Vera Kurti

👍

Πριν χρόνο
Nela Maka
Nela Maka

Video shum emocionuse.Nuk ka njeri sado I fort te jet qe nuk perulet dhe perlotet para nje tragjedie te tille dhe perpara ketyre dy engjejve.Tamam dy heronj..Te falim sa me shum dashuri ne ket jet , se pse kaq esht jeta sekond dhe asgje nuk mbetet .Zoti I forcoft te gjith ata familiar qe kan humbur te dashurit e tyre ne ket tragjedi,qdo gje behet edhe pse me shum mund ,Po jeta nuk kthet me .Respekt per te gjith ata persona qe falin dashuri e perkujdesje per keta njerez ,..

Πριν χρόνο
andrea andrea12
andrea andrea12

VETEM nje Artist / qe NDJEN / ka dhimbje dhe vepron. Nuk Ben shou , por realitet. Shaheni mallkoeni - Por do vij Ora qe do e kuptoni qe s' kini te drejte.Kur TERMETI me i Madh i KETIJ POPULLI JANE SALIBARAK karaxhicSALI dhe DONGRYKESKRASMET / ILIRMETA FLORIMET. !!??

Πριν χρόνο
Aldo Mali
Aldo Mali

Jetë gjati nuk bëhet jet shkurter ishalla te run zoti o djalosh se duhet guxim të hillesh nga kati i 5-t

Πριν χρόνο
Shkoder Shkoder
Shkoder Shkoder

O ZOT ruj keto femi dhe te gjith shqipetaret ku qe jan RESPEKT z Edi Rama

Πριν χρόνο
Xhiljola Shala
Xhiljola Shala

Sa i mire je buffi vogel 🙏🙏🙏

Πριν χρόνο
Rajmonda Lika
Rajmonda Lika

👏👏👏👏👍👍👍

Πριν χρόνο

Επόμενο

Oda e Stupcave - 6

33:25

Oda e Stupcave - 6

STUPCAT

προβολές 198 000

Gjurmë Shqiptare - Historia e panjohur e Isa Boletinit

50:01

Gjurmë Shqiptare - Historia e panjohur e Isa Boletinit

Top Channel Albania

προβολές 624 000

Every YouTube Couple Ever

5:06

Every YouTube Couple Ever

Smosh

προβολές 365 282

Opinion - Spartak Ngjela! (8 nëntor 2011)

1:39:19

Opinion - Spartak Ngjela! (8 nëntor 2011)

RTV KLAN

προβολές 507 000

Zbulimi madhështor në alpet shqiptare - Gjurmë Shqiptare

37:17

Zbulimi madhështor në alpet shqiptare - Gjurmë Shqiptare

Top Channel Albania

προβολές 150 000

Xing me Ermalin 102 - Edi Rama

1:50:07

Xing me Ermalin 102 - Edi Rama

Ermal Mamaqi

προβολές 470 000

Diego Maradona Amazing Skills in Training

4:14

Diego Maradona Amazing Skills in Training

Tomzo

προβολές 1 709 465

Novel 729 x ΔΠΘ ~ Απομόνωση 2020

4:11

Novel 729 x ΔΠΘ ~ Απομόνωση 2020

Novel 729 Official

προβολές 109 038

Highlights & Goals | Southampton vs. Man United 2-3 | Telemundo Deportes

8:45

GNTM 3 - trailer Τρίτη 1.12.2020

1:09

GNTM 3 - trailer Τρίτη 1.12.2020

StarTvGreece

προβολές 155 764