Argjentina Ramosaj - Si shiu (Official Video)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 5 χρόνια

  ArgjentinaArgjentina

  διάρκεια: 3:55

  Official Audio By - Argjentina Ramosaj

  iTunes: smarturl.it/iTunesSiShiu
  Amazon: smarturl.it/AmazonSiShiu
  Google Play: smarturl.it/GooglePlaySiShiu
  Spotify: smarturl.it/SpotifySiShiu
  Deezer: smarturl.it/DeezerSiShiu
  Facebook: smarturl.it/ArgjentinaFB
  Instagram: smarturl.it/ArgjentinaIG
  Twitter: smarturl.it/ArgjentinaTwitter
  **********
  [LYRICS]
  Si do jetoja unë
  Pa të prekur,
  pa të folur,
  pa të parë,
  Unë lutesha për ty
  Të më kishe ti në zemër sadopak
  Dhe sa herë që më takonte
  vetëm më emociononte
  Ishte si një ëndërr
  që shikoja rrallë
  Sepse mua s'më përkiste
  Ajo ëndërr që po zhdukej dalngadal
  Si një shi ti ike
  në çdo pikë më vrisje
  a e mban mënd,
  ike ti si ike
  dhe në zemër kishe akoma atë
  Pse dua të them unë
  s'do të dua më njeri
  sa të kemë jetë
  Pse dua të mendoj
  e të krahasoj
  me ty unë çdo moment
  Dhe sa herë që më takonte
  vetëm më emociononte
  Ishte si një ëndërr
  që shikoja rrallë
  Sepse mua s'më përkiste
  Ajo ëndërr që po zhdukej dalngadal
  Si një shi ti ike
  në çdo pikë më vrisje
  a e mban mënd
  ike ti si ike
  dhe në zemër kishe akoma atë
  (C) Bzzz Entertainment 2017
  GRfilms: smarturl.it/GRfilmsBzzz
  Website: www.bzzz.tv
  Facebook: smarturl.it/FacebookBzzz
  Instagram: smarturl.it/InstagramBzzztv
  Twitter: smarturl.it/TwitterBzzztv

ToxicVaccines ToxicFluoride, HIV HOAX
ToxicVaccines ToxicFluoride, HIV HOAX

PER EUROVIZION 2020!! 👏❤🇦🇱

Πριν 3 ημέρες
Pac Man
Pac Man

Sa her me takonte vetem me emocjononte ehhh

Πριν 3 ημέρες
B 8610
B 8610

🖤🐣

Πριν 4 ημέρες
Natali Diamant
Natali Diamant

Я никогда больше никого не буду любить пока у нас есть жизнь

Πριν 17 ημέρες
OjosChuecos YsinManos
OjosChuecos YsinManos

jajajajaja se llama argentina xd

Πριν μήνα
Wyatt Afterglow
Wyatt Afterglow

O.o elvana voice

Πριν μήνα
klarisa voda
klarisa voda

Kjo këngë më bën të qaj sepse kam qënë larg nënës tim për një kohë të gjatë dhe cfo fjalë e këtij teksti më vjen Si dedikim nga nëna ime

Πριν μήνα
B 8610
B 8610

🖤

Πριν μήνα
Ola Ch.
Ola Ch.

👌👌👌👌👌

Πριν μήνα
Anest Qeraxhi
Anest Qeraxhi

Si nje shi ti ike ne cdo pike me vrisje ♥️

Πριν μήνα
Altin Brati
Altin Brati

Super hit💙 2019 my best song ever🤩👌

Πριν μήνα
Aa Aa
Aa Aa

Argjentinaaa je shum e mirrrr❤❤❤

Πριν μήνα
Arjeta Hoxha
Arjeta Hoxha

😍😍😍😍😍😍

Πριν 2 μήνες
M
M

2014-2019 5 vite dhe akoma kur e degjon te jep te njejten ndjesi si heren e pare kur e publikoi. Epo kjo eshte kenga😍 Argjentina pastaj eshte nje nder te rrallat e vendit tone😘😘❤❤

Πριν 2 μήνες
7777777 777777
7777777 777777

Super

Πριν 2 μήνες
Aida Laci
Aida Laci

Yll kënga, yll këngëtarja... përgëzime!

Πριν 2 μήνες
easy Katja Kochen & Backen
easy Katja Kochen & Backen

Πριν 2 μήνες
Tirami Su
Tirami Su

Brava Argjentina, Kete genge e ke shume te kendshme. Profesioniste me vlere .Artiste e veretet.

Πριν 3 μήνες
Marsela Cela
Marsela Cela

Si do jetoja unë Pa të prekur, pa të folur, pa të parë, Unë lutesha për ty Të më kishe ti në zemër sadopak

Πριν 3 μήνες
vlera xx
vlera xx

2019?

Πριν 3 μήνες
martinnet82
martinnet82

@Argjentina  GREETINGS FROM ARGENTINA :) ❤️

Πριν 3 μήνες
It's Remi
It's Remi

OVERVIEW LYRICS LISTEN 1 of 3 2 of 3 Si do jetoja unë Pa të prekur, pa të folur, pa të parë, Unë lutesha për ty Të më kishe ti në zemër sadopak Dhe sa herë që më takonte vetëm më emociononte Ishte si një ëndërr që shikoja rrallë Sepse mua s'më përkiste Ajo ëndërr që po zhdukej dalngadal Si një shi ti ike në çdo pikë më vrisje a e mban mënd, ike ti si ike dhe në zemër kishe akoma atë Pse dua të them unë s'do të dua më njeri sa të kemë jetë Pse dua të mendoj e të krahasoj me ty unë çdo moment Dhe sa herë që më takonte vetëm më emociononte Ishte si një ëndërr që shikoja rrallë Sepse mua s'më përkiste Ajo ëndërr që po zhdukej dalngadal Si një shi ti ike në çdo pikë më vrisje a e mban mënd ike ti si ike dhe në zemër kishe akoma atë

Πριν 3 μήνες
Pamela Dadaj
Pamela Dadaj

❤🤭

Πριν 3 μήνες
Ina Ina
Ina Ina

Cute song I like it Congratulations from London 🇬🇧

Πριν 4 μήνες
Thelleza Coraj
Thelleza Coraj

Kte lloj të kënduari e të interpretuar e gjen tek rrallë këngëtar,edhe botëror. 👏👏👏👏Akoma magjepsem kur e dëgjoj si herën e par.

Πριν 4 μήνες
Ambra Hysa
Ambra Hysa

2019?

Πριν 4 μήνες
Rakesh Khan
Rakesh Khan

2019?❤️

Πριν 4 μήνες
Zize Mujaj
Zize Mujaj

me pelqen shum kjo keng dhe ti poashtu te dua❤❤❤❤

Πριν 4 μήνες
Arber kaltani
Arber kaltani

keng pa kuptim

Πριν 4 μήνες
Arber kaltani
Arber kaltani

vari lesht kjo kenga😒😒😒😒

Πριν 4 μήνες
mirel tafili
mirel tafili

2019?

Πριν 5 μήνες
Ilia Puli
Ilia Puli

Sa kenge e bukur bravo argjentina👏👏👏

Πριν 5 μήνες
EN VAL
EN VAL

Cas Haley - Walking On The Moon (Full Version) (HD 3D) + Lyrics ------ Melodi e vjedhur !

Πριν 6 μήνες
GD Kaci
GD Kaci

really?

Πριν 5 μήνες
black black
black black

2019?❤

Πριν 6 μήνες
Eliona Du67
Eliona Du67

A esht motra e beatrix ramosaj ???

Πριν 6 μήνες
Popa Ioana
Popa Ioana

🤘

Πριν 8 μήνες
Albert K
Albert K

This deserves more likes😍

Πριν 9 μήνες
Diana Qeli
Diana Qeli

SI LOQK 🤗😍🤗😍

Πριν 11 μήνες
Susi Schmidt
Susi Schmidt

😚😚💋❤❤💘

Πριν 11 μήνες
Amina Baftijari
Amina Baftijari

2018??

Πριν 11 μήνες
Rami H
Rami H

https://lyricstranslate.com/de/argjentina-ramosaj-si-shiu-lyrics.html Si do jetoja unë Pa të prekur, pa të folur, pa të parë, Unë lutesha për ty Të më kishe ti në zemër sadopak Dhe sa herë që më takonte vetëm më emociononte Ishte si një ëndërr që shikoja rrallë Sepse mua s'më përkiste Ajo ëndërr që po zhdukej dalngadal REF: Si një shi ti ike në çdo pikë më vrisje a e mban mënd, ike ti si ike dhe në zemër kishe akoma atë Pse dua të them unë s'do të dua më njeri sa të kemë jetë Pse dua të mendoj e të krahasoj me ty unë çdo moment Dhe sa herë që më takonte vetëm më emociononte Ishte si një ëndërr që shikoja rrallë Sepse mua s'më përkiste Ajo ëndërr që po zhdukej dalngadal REF: Si një shi ti ike në çdo pikë më vrisje a e mban mënd ike ti si ike dhe në zemër kishe akoma atë

Πριν 11 μήνες
Dajënis
Dajënis

Like kush e degjon ne 2018 ;)

Πριν 11 μήνες
Arly Doci
Arly Doci

Argjentina o mrekulli ♥_♥

Πριν χρόνο
Albion Asllani
Albion Asllani

Shum bukur

Πριν χρόνο
Xhilberto Gega
Xhilberto Gega

Shtator 2018

Πριν χρόνο
Rsm İ
Rsm İ

2018 💥

Πριν χρόνο
Alush Alush
Alush Alush

Edhe un jam shum keq njesoj si ti ai mua nuk me don

Πριν χρόνο
Enes Nesrın
Enes Nesrın

Pse duhet të mendoj dhe të krahasoj me ty un qdo moment 😩

Πριν χρόνο
Irena Shehu
Irena Shehu

Argjentina Ramosaj! Faleminderit për atë këngë të qetë dhe për mall! Me respekt Irena Shehi dhe Renato Shehi

Πριν χρόνο
suela Kamberaj
suela Kamberaj

shum shum shum e bukur 🌟

Πριν χρόνο
Monta Raga
Monta Raga

Dhe sa her qe me takonte vetem me emocjonte?? 😍

Πριν χρόνο
Monta Raga
Monta Raga

Edhe sa here qe me takonte vec me emocjonte. 😘😘

Πριν χρόνο
ItZ'SoeL1
ItZ'SoeL1

2018🔥😇

Πριν χρόνο
Dritan Panxhi
Dritan Panxhi

Hyjnore keshtu kendohet e mrekullueshme

Πριν χρόνο
MissCherie Cherie
MissCherie Cherie

Pleaae eurovisooooonn 2019

Πριν χρόνο
I believe In God
I believe In God

Ike ti si ike ,dhe ne zemer kishe akoma atee

Πριν χρόνο
I believe In God
I believe In God

Pse duhet te them un ‘sdo te dua me njeri sa te kem jete!..!!!!!???😩

Πριν χρόνο
It's Ledi g
It's Ledi g

2018 argjentina forever

Πριν χρόνο
Zanaa M Montanaa
Zanaa M Montanaa

Un lutesha per ty te me kishe ne zemer sa do pak... ❤️ sepse mua sme perkiste ajo ender qe po zhkukej dal nga dal 2018

Πριν χρόνο
Rehana Kuqi
Rehana Kuqi

Zanaa M Montanaa ike ti si ike dhe ne zemer kishe akoma ate 💔💔

Πριν χρόνο
Em A Emi
Em A Emi

Keng e pavdekshme 😘😘👍👍👌👌👏👏👏👏👏

Πριν χρόνο

Επόμενο

Argjentina Ramosaj - Si shiu (Official Video)

3:55

Dj Geek ft. Argjentina - Sekreti

3:09

Dj Geek ft. Argjentina - Sekreti

Geek

προβολές 3

Ashnikko - STUPID Feat. Yung Baby Tate (Official Video)

2:50

WHAT A $3,000 ECU TUNE DOES TO A LAMBORGHINI ... (holy s**t.)

15:11

WHAT A $3,000 ECU TUNE DOES TO A LAMBORGHINI ... (holy s**t.)

DailyDrivenExotics

προβολές 376 398

Flori Mumajesi - Ku isha une ft. Argjentina

3:18

Flori Mumajesi - Ku isha une ft. Argjentina

FloriMumajesiVEVO

προβολές 19

Argjentina Ramosaj - Pse

3:04

Argjentina Ramosaj - Pse

Argjentina

προβολές 2

Argjentina - A ma jep

3:05

Argjentina - A ma jep

Argjentina

προβολές 2

Nata e Kanagjegjit 31.07.2019 - Argjentina Demukaj

4:34

Nata e Kanagjegjit 31.07.2019 - Argjentina Demukaj

Argjentina Demukaj

προβολές 264

Vig Poppa ft. Argjentina - Bad Boy (Official Video)

3:27

Arijan & Argjentina

3:06

Arijan & Argjentina

EV PRODUCTION

προβολές 3

Fitore dhe nervozizëm ndaj Kilit, Argjentina doli e treta

1:18

Argjentina Ramosaj - Engjejt qajnë

4:00

Argjentina Ramosaj - Engjejt qajnë

Argjentina

προβολές 673

Dita e Kanagjegjit 03.08.2019 - Argjentina Demukaj

4:09

Dita e Kanagjegjit 03.08.2019 - Argjentina Demukaj

Argjentina Demukaj

προβολές 52

Cricket ft. Argjentina - Hush

3:16

Cricket ft. Argjentina - Hush

Cricket Music

προβολές 177

Gjira ft. Argjentina Ramosaj - Deja Vu

3:03

Gjira ft. Argjentina Ramosaj - Deja Vu

Gjiraofficial

προβολές 3

Big Sean - Bezerk ft. A$AP Ferg, Hit-Boy (Official Video)

3:38

Big Sean - Bezerk ft. A$AP Ferg, Hit-Boy (Official Video)

BigSeanVEVO

προβολές 11 064 035

Gorgon City, MK - There For You (Official Video)

3:07

Gorgon City, MK - There For You (Official Video)

GorgonCityVEVO

προβολές 2 749 551

DaniLeigh - Cravin ft. G-Eazy (Official Video)

3:00

DaniLeigh - Cravin ft. G-Eazy (Official Video)

DaniLeighVEVO

προβολές 1 412 732

The Black Eyed Peas, J Balvin - RITMO (Bad Boys For Life)

3:39

The Black Eyed Peas, J Balvin - RITMO (Bad Boys For Life)

BlackEyedPeasVEVO

προβολές 71 308 628

The Neighbourhood - Yellow Box (Official Audio)

3:05

The Neighbourhood - Yellow Box (Official Audio)

TheNeighbourhoodVEVO

προβολές 526 057

Why Don't We - What Am I (Live and Unplugged) [Official Video]

3:42

KAROL G, Jessie Reyez - Ocean (Remix)

3:13

KAROL G, Jessie Reyez - Ocean (Remix)

KarolGVEVO

προβολές 10 562 449

French Montana - Twisted (Audio) ft. Juicy J, Logic, A$AP Rocky

4:24

French Montana - Twisted (Audio) ft. Juicy J, Logic, A$AP Rocky

FrenchMontanaVEVO

προβολές 4 694 094