Atentati te "Komuna e Parisit", publikohen pamjet e plota

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 χρόνια

  RTV KLANRTV KLAN

  διάρκεια: 0:59

  Pas arrestimit të katër personave, policia ka publikuar edhe pamjet e plota të momentit kur ata tentuan të vrisnin 25 - vjeçarin Lorenc Hoxhën.
  Ngjarja në fjalë ndodhi të enjten e shkuar, në zonën e "Komunës së Parisit", pas një konflikti për motive të dobëta.
  Në video, tregohet edhe momenti kur ata vihen në pranga nga policia, ndërkohë që ndodheshin në ambientet e një hoteli.
  Të arrestuarit janë Dejvis Rrustemaj, i cili akuzohet si personi në rrolin e ekzekutorit, si dhe 3 bashkëpunëtorët e tij, Klajdi Kodra, Igler Qose, Ardit Xheferri. /tvklan.al

ALKUKES
ALKUKES

brez i degjenerum met vra mas shpine ptuj shkerdhata, kan vdek burrat e vertet bes prem jan kta

Πριν μήνα
King GMS
King GMS

Ju futen bythen ne biruc tani ju shkoj jeta per lesh o t mjer..! Mbas ni kohe shteti dot t boj ndonje eksperiment me ju,se ska llogari tju mbaj aty 30 vite me buk.. Shqipria nuk esht Norvegji jo..!

Πριν μήνα
Leonardo Rossi
Leonardo Rossi

Qinjau ropt bythqirave kriminela te poshter.

Πριν μήνα
2pac forever
2pac forever

Ore ca jan kta polica me tuta plazhi?

Πριν 2 μήνες
Leonardo Rossi
Leonardo Rossi

2pac forever jan civila plako ashtu duhet te vishen qe mos te bien ne sy!! Kshu vishen civilët edhe ktu ne londer i kam pa vet !!

Πριν μήνα
Toni Toni
Toni Toni

Me edi ramen po vje era shtet okej e pik mos diskutoni me

Πριν 3 μήνες
Gino Castiglione
Gino Castiglione

Nxirrni ne rrug te pastrojn plerat te pastrojn mbeturinat shtet tobqir i mbani me buk kot

Πριν 5 μήνες
Chelsea Fc
Chelsea Fc

Kjo eshte ajo qe thone te huajt per Shqiptaret 🤷🏻‍♂️qe jan frikalaqe me te huajt dhe trima me njeri tjetrin🤔. Kan te drejt per kete sepse ashtu jan 🤷🏻‍♂️

Πριν 10 μήνες
Mr.Gaming
Mr.Gaming

@s h po mir se aty i kan duret e lidhme po te jetosh ne europe e shef ca jane shiptaret jo tu i pa nga televizori si puna jote

Πριν 2 μήνες
s h
s h

@Mr.Gaming policat ne shtetet e huaj, i kan qef shqiptaret, se i perdorin si thesa boksi kur i arrestojne.

Πριν 2 μήνες
Mr.Gaming
Mr.Gaming

Kush frikalaqe thu ti shtetet ne europe na kan frik ne shqiptarve e ti thu i kena frike

Πριν 4 μήνες
love you
love you

ku do shteti te kap. klysha fmi

Πριν 11 μήνες
Kosova UÇK
Kosova UÇK

ikisha vir ne litar

Πριν χρόνο
Mirjan Neziri
Mirjan Neziri

Mos. E. Prek. Noizin

Πριν χρόνο
Per te qeshur
Per te qeshur

#B

Πριν χρόνο
Per te qeshur
Per te qeshur

B#

Πριν χρόνο
Xhi Na
Xhi Na

Tek videoja shikohet qartësohet SHQIPONJAT tek fugoni blu dhe sema e Shqiponjave 👍🌞😲LOLLLLL ..... MDRRR 😲😲😲

Πριν χρόνο
pashai janines
pashai janines

PO pse i mbani o shtet u fusni PLUMBIN

Πριν χρόνο

Επόμενο

Komuna e Parisit - Pjesa 1 ( E Plot )

25:34

Komuna e Parisit - Pjesa 1 ( E Plot )

Video Test

προβολές 18 884

Komuna e Parisit 13

37:50

Komuna e Parisit 13

Video Test

προβολές 13 524

Komuna e Parisit 06

25:07

Komuna e Parisit 06

Video Test

προβολές 8 006

Ellen Reveals She Dated Brad Pitt’s Ex-Girlfriend

2:51

Ellen Reveals She Dated Brad Pitt’s Ex-Girlfriend

TheEllenShow

προβολές 2 326 372

Joyner Lucas - ADHD

3:26

Joyner Lucas - ADHD

Joyner Lucas

προβολές 1 745 311

Komuna e Parisit 11

31:17

Komuna e Parisit 11

Video Test

προβολές 10 516

Komuna e Parisit 04

27:16

Komuna e Parisit 04

Video Test

προβολές 6 869

Komuna e Parisit 09

33:39

Komuna e Parisit 09

Video Test

προβολές 6 459

Komuna e Parisit 14

34:02

Komuna e Parisit 14

Video Test

προβολές 9 550

Komuna e Parisit 08

28:02

Komuna e Parisit 08

Video Test

προβολές 8 883

Komuna e Parisit 10

31:23

Komuna e Parisit 10

Video Test

προβολές 8 727

Komuna e Parisit 20

38:43

Komuna e Parisit 20

Video Test

προβολές 8 770

Komuna e Parisit 17

38:29

Komuna e Parisit 17

Video Test

προβολές 7 997

Komuna e Parisit 02

26:31

Komuna e Parisit 02

Video Test

προβολές 9 254

Komuna e Parisit 15

32:41

Komuna e Parisit 15

Video Test

προβολές 7 984

Komuna e Parisit 12

29:47

Komuna e Parisit 12

Video Test

προβολές 8 998

Komuna e Parisit 16

32:32

Komuna e Parisit 16

Video Test

προβολές 6 676

Komuna e Parisit 05

26:54

Komuna e Parisit 05

Video Test

προβολές 8 075

The Truth About Being Everleigh's Stepdad

22:19

The Truth About Being Everleigh's Stepdad

The LaBrant Fam

προβολές 2 384 736

Βραδινές Ιστορίες E1

59:05

Βραδινές Ιστορίες E1

COSMOTE TV

προβολές 18 731

Her Yerde Sen 13. Bölüm

2:19:44

Her Yerde Sen 13. Bölüm

Her Yerde Sen

προβολές 1 227 708

Pencilmate's Pouncing Kitty Loves Lasers!

22:55

Pencilmate's Pouncing Kitty Loves Lasers!

Pencilmation

προβολές 3 076 879

HIDE 'N' SEEK IN THE NEW ACE FAMILY HOUSE!!!

39:03

HIDE 'N' SEEK IN THE NEW ACE FAMILY HOUSE!!!

The ACE Family

προβολές 5 232 684