BE coffee - Ja cfare bejne Besi dhe Xhensila ne makine (21 prill 2019)

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 7 μήνες

    RTV KLANRTV KLAN

    διάρκεια: 3:30

    www.tvklan.al Spektakel humori nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN me Besart Kallaku, Erion Isai & Olsi Bylyku

Abdyli 1220
Abdyli 1220

Mashalla qift i endrrave Mos ju provoft Zoti me te kqia

Πριν 4 ημέρες
Shpend Abazi
Shpend Abazi

sa katunar shqiptaret, asni nuk komenton per faktin se sa fantastike e kendon pjesen operike (qe eshte me e veshtira) por per repin rrugaqor te shqiptarve. ende 600 vjet mbrapa.

Πριν 4 ημέρες
max di max
max di max

Aty po' na rruhet shum se va bejne kto ne populli ka Halle zgjohuni

Πριν 5 ημέρες
Jeta Kasa
Jeta Kasa

🔥💸💵💴🌟🌟👑👑

Πριν 7 ημέρες
Soni Bujari
Soni Bujari

😂😂😂😂 sa qesha jeni fantastik qe te dy

Πριν 7 ημέρες
Ela Ela
Ela Ela

😍😍😍 magnifico davvero

Πριν 10 ημέρες
Erza Kurti
Erza Kurti

Haha

Πριν 11 ημέρες
Anxhelina Zanaj
Anxhelina Zanaj

😍😍😍😍😍👄👄👄👄❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤨🤨🤨🤨🤨😁😁😁

Πριν 13 ημέρες
Erta fredi
Erta fredi

Sa i shkon popullorja ksaj xhensiles😅❤

Πριν 15 ημέρες
rota topi
rota topi

ik se na hape barkun .me pellet si lop

Πριν 15 ημέρες
bledar dervishi
bledar dervishi

pershendetje besi dhe xhensila. jeni me te mir te dy dhe jeni cifti me i bukur ne shipri respekte per ju te dyve ❤❤💛💛💚💚💕💕💕👑💎👑💎👑💎👑💎👑💎🌸🍀🌹

Πριν 17 ημέρες
Alkido amsderdam
Alkido amsderdam

Ahahahah sa e madhe ahah

Πριν 20 ημέρες
google User
google User

🤣🤣🧿🧿❤️❤️🥂🥂

Πριν 21 ημέρα
Makim Rrapaj
Makim Rrapaj

Xhensila😂😍😍😍

Πριν 23 ημέρες
Elisabeta Duro
Elisabeta Duro

Xhensila per mendimin tim kot munohesh👎👎

Πριν 28 ημέρες
Melisa Kocaj
Melisa Kocaj

Sa I shkon rrepi Xhenit

Πριν μήνα
Me Mungon o goc
Me Mungon o goc

Xhensila ❤️❤️❤️❤️

Πριν μήνα
Uvejsa Beqaj
Uvejsa Beqaj

Çift ma i bukur ska valla

Πριν μήνα
Aleja Jashari
Aleja Jashari

Hahahahahhaha👍👌

Πριν μήνα
Berti Galeja
Berti Galeja

Cifti me i bukur ne bote

Πριν μήνα
Tanja Torozi
Tanja Torozi

hahahahhahah xhensela te shkon shume rrepi jeni cifti me i mire shkoni shume bashke 👏👏😍😍🤣🤣🤣

Πριν μήνα
Albanianwarrior23
Albanianwarrior23

hahahha... this was so damn great.... WOW... LOVED IT...

Πριν μήνα
KISS OTR
KISS OTR

Kaka e noizit ma e mira

Πριν μήνα
Eli Gjuzi
Eli Gjuzi

Ca marke e ke makine o bes se mu me duket sa dy limuzina dhe kujdesni se do ju kapi naj polic o burr se kthu si boni ju 😂😂😂😂😂👮👮👮👮👮👮

Πριν μήνα
ermal merkaj
ermal merkaj

tja fusesh njehere gjuhen ne bythe xhensiles:'(

Πριν 2 μήνες
neritan hysenaj
neritan hysenaj

Xhensila je repere njish

Πριν 2 μήνες
Briseldi Arifi
Briseldi Arifi

Super çift

Πριν 2 μήνες
Klevis Fejzulla
Klevis Fejzulla

Tamom artist or tij

Πριν 2 μήνες
tim timi
tim timi

Qysh e ka emrin kenga ne min 2:15, kush e din me trego,flm...

Πριν 2 μήνες
Azem Bejta
Azem Bejta

🤣🤣

Πριν 2 μήνες
Anisa Uka
Anisa Uka

Xhensila otr 😂

Πριν 2 μήνες
games funny
games funny

Qfar qif i mrekullueshem ju dua shummmmmmmmmm

Πριν 2 μήνες
Kristo Sulovari
Kristo Sulovari

Çifti me i bukur Besi dhe Xhensila 💜💛💜💚💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

Πριν 2 μήνες
Sanie Vinjolli
Sanie Vinjolli

Shum bukur me pelqen shume

Πριν 2 μήνες
Lisa Muc
Lisa Muc

Kerce kerce 😀

Πριν 2 μήνες
Kristo Sulovari
Kristo Sulovari

Çifti ma i bukur Xhensila Dhe Besi

Πριν 2 μήνες
neritan hysenaj
neritan hysenaj

Super Xhensila

Πριν 2 μήνες
*ALADIN*
*ALADIN*

*shum bukur me te vertet ne pjesen e muzikes noizy dhe varosi spektakel bravo cifti*

Πριν 2 μήνες
Driton Gashi
Driton Gashi

03:18 sa kam qesh me besin me shum se 30 her e bona riplay😂😂😂😂😂

Πριν 2 μήνες
Selda Sulka
Selda Sulka

Dy bukurit

Πριν 2 μήνες
Miki Rrapaj
Miki Rrapaj

supper cift kush mendon kshu

Πριν 3 μήνες
Erika Hoxhallari
Erika Hoxhallari

Super cifti

Πριν 3 μήνες
Xhoana Doko
Xhoana Doko

Cifti me i bukur ne bote

Πριν 3 μήνες
Nina Kalluci
Nina Kalluci

😃😃😃

Πριν 3 μήνες
Παναγιώτ Λουλα
Παναγιώτ Λουλα

Hops xhensila haha like kush mendon keshtu

Πριν 3 μήνες
Doni Vlogs
Doni Vlogs

Woww

Πριν 3 μήνες
Doni Vlogs
Doni Vlogs

Sa t fort hahhah

Πριν 3 μήνες
Μαρσια Πεπα
Μαρσια Πεπα

O zot sa te kot

Πριν 3 μήνες
anita1 shehu19
anita1 shehu19

Sa te bukur shkojnr si dy yje

Πριν 3 μήνες
Florida Goxhi
Florida Goxhi

Ke ze shum te bukur xhesila Kush mendon keshtu like dhe coment

Πριν 3 μήνες
Giovanni Kovaci
Giovanni Kovaci

😂😂😂😂❤️❤️

Πριν 3 μήνες
king new york
king new york

Xhensila ben amin te varrosi hahahahahahhaha

Πριν 3 μήνες
Diina Sss
Diina Sss

🖤♥️ju dua bes dhe xhenzila

Πριν 3 μήνες
jetullah Suka
jetullah Suka

Si majmun qiky besi

Πριν 3 μήνες
teo gaming
teo gaming

Haha xhensila yll

Πριν 3 μήνες
Aurora Auri
Aurora Auri

Ta shoh 100 here , 100 here do qesh ! Jeni te papare !

Πριν 3 μήνες
kida kidaaa
kida kidaaa

Xhensila tkam mor inat prej athere so doje te ndaheshe nga besi per ajken se ishte e semur Por lrap je shum e bkr ke bashk me besin

Πριν 3 μήνες
tayna mami
tayna mami

Sa e Ka trambur xhensila besin be vund tuj piskat desh te del prej dritare 😂😂😂

Πριν 3 μήνες
Mateo Nikos
Mateo Nikos

🤣🤣🤣 sa te miree

Πριν 3 μήνες
Florida Goxhi
Florida Goxhi

Xhensila bej nje kenge rrep te lutem se te shkon 😍😍❤❤❤❤😗

Πριν 3 μήνες

Επόμενο

HOLO TACO HOLODAY COLLECTION REVEAL😱

20:06

HOLO TACO HOLODAY COLLECTION REVEAL😱

Simply Nailogical

προβολές 1 514 623

VFX Artists React to Bad & Great CGi 14

16:46

VFX Artists React to Bad & Great CGi 14

Corridor Crew

προβολές 1 871 269

Klanifornia - Episodi 1 (05 tetor 2019)

1:39:30

Klanifornia - Episodi 1 (05 tetor 2019)

RTV KLAN

προβολές 658

Klanifornia - Episodi 7 (16 nentor 2019)

2:18:02

Klanifornia - Episodi 7 (16 nentor 2019)

RTV KLAN

προβολές 202

Pencilmate's CATCHING Them All!

23:14

Pencilmate's CATCHING Them All!

Pencilmation

προβολές 7 444 786

13 Sibling Prank Wars! Funny Sister Pranks!

10:12

13 Sibling Prank Wars! Funny Sister Pranks!

Troom Troom

προβολές 1 898 108

i lost

17:03

i lost

Logan Paul

προβολές 4 782 163

Reacting to KSI Vs Logan Paul Memes

17:38

Reacting to KSI Vs Logan Paul Memes

KSIOlajidebtHD V2

προβολές 5 681 747

THE SPONGEBOB MOVIE: SPONGE ON THE RUN Trailer (2020)

2:14

THE SPONGEBOB MOVIE: SPONGE ON THE RUN Trailer (2020)

Entertainment Access

προβολές 11 055 026

Billie Eilish Surprises Her Biggest Fans | Just Dance 2020

4:18