BEHAR MERA HUMOR 13

NAZMI XHANI
NAZMI XHANI

In

Πριν 4 ημέρες
dritan sinani
dritan sinani

Hahaha

Πριν 6 ημέρες
Etmond Kullaku
Etmond Kullaku

Akfsg

Πριν 7 ημέρες
Selime Bylyku
Selime Bylyku

SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME FANTASTIKE E PAPARE

Πριν 16 ημέρες
Jurujt Zoti
Jurujt Zoti

Nuk esht kukull ajo esht njeri haha sa i madh

Πριν 18 ημέρες
Mondi Kaci a
Mondi Kaci a

Yusshsusjajqwsak

Πριν 22 ημέρες
Adrian Buci
Adrian Buci

Fj

Πριν 28 ημέρες
Denis Hasko
Denis Hasko

.

Πριν μήνα
Oltjona Gjata
Oltjona Gjata

Lili 😅😅😅😅😅😅😅😆😆😆😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣te krevati im do flesh Do iki te lili (nana hajde ktu)😂😂😂😂😂

Πριν μήνα
Avdi Hoxholli
Avdi Hoxholli

A moj viran rakija car ben....

Πριν μήνα
Jani Furxhi
Jani Furxhi

Jani

Πριν μήνα
Passione Casereccia
Passione Casereccia

https://youtu.be/QHQAcjEdY2A

Πριν 3 μήνες
Passione Casereccia
Passione Casereccia

😂

Πριν 3 μήνες
Ujku Tirona
Ujku Tirona

Pse shefff pse shefff 👍👍👍😂😂😂😂😂

Πριν 3 μήνες
Faik Gojani
Faik Gojani

Hahahah 😂😂

Πριν 4 μήνες
Besjana Osmani
Besjana Osmani

Ανκ6 ,

Πριν 8 ημέρες
Shkelqim Asllani
Shkelqim Asllani

Bravo

Πριν 4 μήνες
E h M s
E h M s

2020 dhe akoma e shikojm sbehen me te tilla humore sa te kemi brezin e rita latit cekes behar meres e te tjer aktor te medhenj ka humor , me pas pastaj do degjojm vetem budalliqe ,😯😯😯

Πριν 4 μήνες
Elona Leka
Elona Leka

🤪🤪🤪

Πριν 4 μήνες
JUVENTUS Juventus
JUVENTUS Juventus

Sme do ti po me do komshija hahahahhahah😂😂😂

Πριν 5 μήνες
prin& princess
prin& princess

Hahah 😂😂😂😂😂

Πριν 5 μήνες
ujori ujori
ujori ujori

Behar Mera legend je pz 😂😂😂😂😂😂😂 👏👏👏👏👏

Πριν 5 μήνες
noku ALBANIA
noku ALBANIA

😂😂😂 2020 kushe e shikon

Πριν 5 μήνες
JUVENTUS Juventus
JUVENTUS Juventus

🤣🤣🤣

Πριν 5 μήνες
Redon Rexhepi
Redon Rexhepi

ka ardh buli bulii hahahahahahhaha

Πριν 5 μήνες
Perparim Xhelilaj
Perparim Xhelilaj

hahahaha

Πριν 6 μήνες
Aleksander Raga
Aleksander Raga

😂😂😂😂😂🤣

Πριν 7 μήνες
Luiza Brihmani
Luiza Brihmani

o nub mos e kopjo emirm o telegji o tahip o gjevded

Πριν 7 μήνες
Luiza Brihmani
Luiza Brihmani

tka bo tfala tahip specja

Πριν 7 μήνες
Ashshd Hhdbdb
Ashshd Hhdbdb

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😍😍😍😘😍😍😍

Πριν 8 μήνες
Denisa Cela
Denisa Cela

Haha😂😂😂😂relaks eshte humori juaj

Πριν 8 μήνες
anis duka
anis duka

Mos shtyj for se do mdjegsh freksionin se e kam me t'parin🤣🤣🤣

Πριν 9 μήνες
anis duka
anis duka

Hahahahha😂🤣👍👌

Πριν 9 μήνες
Geri Gora
Geri Gora

Wow

Πριν 9 μήνες
Barbara MERKURI
Barbara MERKURI

Hi in hi ug

Πριν 9 μήνες
Erjon Boshku
Erjon Boshku

Uhuuuuuji

Πριν 8 μήνες
Drande Lleshaj
Drande Lleshaj

Jeni artista te pazevendesushem !!

Πριν 9 μήνες
george dukov
george dukov

👊🏽👊🏽❤️👊🏽❤️❤️👊🏽❤️👊🏽😊👊🏽❤️❤️❤️😊👊🏽👊🏽😊😊😊😊❤️❤️👊🏽❤️❤️😊😊😊😊❤️❤️❤️❤️

Πριν 9 μήνες
george dukov
george dukov

Hahahahahahqh jeni me te miret

Πριν 9 μήνες
Cavin Maginn
Cavin Maginn

mor te futsha ne dhe mor qe na nxive (jeten) mor qe na henge (breket)

Πριν 9 μήνες
lam qoka
lam qoka

Hahaha

Πριν 9 μήνες
Nikoll Gega
Nikoll Gega

Je i pa pam o behar

Πριν 10 μήνες
Gresa Gressa
Gresa Gressa

Mor qe me nxive jeten o qe me hengre (breket) hahahaha Ooo nuk eshte kumbull ajo eshte njeri hahahhaha sa te papam qe jan bravo

Πριν 11 μήνες
bosi rikondo
bosi rikondo

Gresa Gressa hahaha

Πριν 7 μήνες
Gresa Gressa
Gresa Gressa

U te futsha ne gje o te hengert mortja Ca ka ardh motra😂😂😂👆

Πριν 11 μήνες
Gresa Gressa
Gresa Gressa

Hahahaha. Sa te papam qe jeni Bravo 😂👌👌👌

Πριν 11 μήνες
Gezim Shehu
Gezim Shehu

Bravo. Jeni ma të mirët.....!! 🍒🍒 👍👍 ✋✋

Πριν χρόνο
pamushii jote
pamushii jote

Un do iki ke lili🤣🤣🤣

Πριν χρόνο
Klinton Curri
Klinton Curri

Do iki te lili😂😂😂😂😂

Πριν χρόνο
Pashko Shkrepi
Pashko Shkrepi

2019

Πριν χρόνο
Argil Hasa
Argil Hasa

M

Πριν 11 μήνες
ERTI FF
ERTI FF

👎

Πριν χρόνο
Vangjel Mali
Vangjel Mali

Topçena.babrru

Πριν χρόνο
Sunflower 15
Sunflower 15

Hajde 7ball ,furtun lala

Πριν χρόνο
Erwim Bizhuto
Erwim Bizhuto

Mendohu mire se do iki ke Lili.....hahaha😂😂😂😂

Πριν χρόνο
Niko Brada
Niko Brada

Bam komshia 😜😜

Πριν 7 μήνες
KL O Di
KL O Di

Do iki ke lili 🤣🤣🤣🤦‍♂️

Πριν χρόνο
Ledi Koka
Ledi Koka

Eeeu😂

Πριν χρόνο
Niko Brada
Niko Brada

Bam komshia.

Πριν 7 μήνες
Metihe Xhemaili
Metihe Xhemaili

😂😂😂😂😂😂😂👍

Πριν χρόνο
Jonida Balla
Jonida Balla

Jdjg mdjetq jdjgg jdjd bdjdte judge NJ bdjgg jgjgj khaki jdjeq jdgeeq jdjd kg judge gdgdg judge jdgd jdjdg keyed kids judge jdgg JFK's judge jdjd

Πριν χρόνο
Sunflower 15
Sunflower 15

Eeeeeeee????

Πριν χρόνο
Jonida Balla
Jonida Balla

Bgjd ggjdjgg jdjgg jgjg jgjg bgjgjeg khaki kg jdjg jgje

Πριν χρόνο
Davida Preka
Davida Preka

O te marr te mortja Ka ardh motra 🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν χρόνο
Orges Doce
Orges Doce

😡😡😡😡😡😡

Πριν χρόνο
Adriano Lekaj
Adriano Lekaj

Lot lot lot hahahaha

Πριν χρόνο
ZIA KING
ZIA KING

Respekt per te dy juve.

Πριν χρόνο
Leke Dema
Leke Dema

je 1.

Πριν χρόνο
Alma Toci
Alma Toci

Super gallat

Πριν χρόνο
Guest House
Guest House

sa bukur e ben roline pijanecit

Πριν χρόνο
Mulaj Henri
Mulaj Henri

😂😂😂😂o lottt sa i papar je mor aman

Πριν χρόνο
lorena koci
lorena koci

A mor behar sa mir qe Lan rolins

Πριν χρόνο
Zenepe Ibrahimi
Zenepe Ibrahimi

H

Πριν χρόνο
Marsela Muhaj
Marsela Muhaj

Put uhih

Πριν χρόνο
Shaba Rudina
Shaba Rudina

2019 akoma e shikoj e qesh pa fund .jeni me te miret

Πριν χρόνο
Leda Elbasani
Leda Elbasani

humor

Πριν χρόνο
Leda Elbasani
Leda Elbasani

Sa e bukur kjo

Πριν χρόνο
Ergys eErii
Ergys eErii

Mos shty fort se do mdjegesh frksjonin e kom me tparin 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν χρόνο
Operation Blackout
Operation Blackout

STOP

Πριν χρόνο
Bilal Licaj
Bilal Licaj

valle popjllore

Πριν χρόνο
Klea Mjeshtri
Klea Mjeshtri

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν χρόνο
Amanda Zifle
Amanda Zifle

shumm bukur

Πριν χρόνο
Zhaneta Elbasani
Zhaneta Elbasani

👍👍👍👍👍👍

Πριν χρόνο
Zhaneta Elbasani
Zhaneta Elbasani

💋💋💋💋💋💋💋💋

Πριν χρόνο
Zhaneta Elbasani
Zhaneta Elbasani

😚😚😚😚

Πριν χρόνο
Zhaneta Elbasani
Zhaneta Elbasani

😅😅😅😅😅😅😅😅😅

Πριν χρόνο
Zhaneta Elbasani
Zhaneta Elbasani

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

Πριν χρόνο
Zhaneta Elbasani
Zhaneta Elbasani

shum i bukur ky umor

Πριν χρόνο
tjfjffjfj fjfjfifi
tjfjffjfj fjfjfifi

Tamam realitati shqiptar😅

Πριν χρόνο
Marsel Elbasani
Marsel Elbasani

Une di Iki. Ke. Lili hahahahahahaha.

Πριν χρόνο
Zhaneta Elbasani
Zhaneta Elbasani

do iki ke lili lili

Πριν χρόνο
Zhaneta Elbasani
Zhaneta Elbasani

haahahahahahahahahahahhaahaahahah

Πριν χρόνο
Ela Sinani
Ela Sinani

hahaha

Πριν χρόνο
Karafil Cene
Karafil Cene

Vidjo

Πριν χρόνο
Ronaldo Rizaj
Ronaldo Rizaj

jeni ylla me shum rrespekt per riten dhe bearin

Πριν χρόνο
Jetmir Sela
Jetmir Sela

😂👨‍🏫

Πριν χρόνο
gilbert kasnija
gilbert kasnija

te dhjefsha alpazarin dhe portokalline 👌

Πριν χρόνο
Kosta Fier
Kosta Fier

o daja ta bej pak cicin

Πριν χρόνο
Karpouzas Nionios
Karpouzas Nionios

Jasha Beher mera je i pa pame.

Πριν χρόνο
Drita Cerekja
Drita Cerekja

Grande 🌟 🌟

Πριν χρόνο
mment0 m0r1
mment0 m0r1

"Me ju nuk shkohet as në Afganistan"

Πριν 2 χρόνια
Edlira Kumrija
Edlira Kumrija

Ciao cara come stai

Πριν 2 χρόνια
Rididori Hoxha
Rididori Hoxha

Edlira Kumrija to

Πριν χρόνο
Lorenco Tusuni
Lorenco Tusuni

O daja o daja ta bej pak cicin

Πριν 2 χρόνια
Gentian Duka
Gentian Duka

A

Πριν 2 χρόνια
lindita hamitja
lindita hamitja

hahahahahaha

Πριν 2 χρόνια
Fadilj Bedzeti
Fadilj Bedzeti

Ore paske pij shum ma pak paj

Πριν 2 χρόνια
Bad Girl
Bad Girl

😂😂😂😂 2018 dhe perseri ngelet super humor lotttt

Πριν 2 χρόνια
Metihe Xhemaili
Metihe Xhemaili

😂😂😂😂😂😂👍

Πριν χρόνο
Goca Lacjane
Goca Lacjane

me zor kam xhet shtepin off e off aman

Πριν 2 χρόνια
Agim Jaupi
Agim Jaupi

Laci Q Humortirane

Πριν χρόνο
Gezime Badallaj
Gezime Badallaj

Hahahah

Πριν 2 χρόνια
emogirlnamesandra95
emogirlnamesandra95

😂😂😂😂😂

Πριν 7 μήνες
Asgje Dhe Gjithcka
Asgje Dhe Gjithcka

me ju nuk shkohet as ne Afganistan 😂😂😂

Πριν 2 χρόνια
Endri Shkembi
Endri Shkembi

Keshtu sillen femrat raliteti

Πριν 2 χρόνια
Vlora Vlore
Vlora Vlore

Coni

Πριν χρόνο
Malta 01
Malta 01

Ka ardh buri buri Hahahaha

Πριν 2 χρόνια
El Chapo
El Chapo

Erdhi buli buli 😂😂😂

Πριν 2 χρόνια
Serxhiserxhi3 Serxhiserxhi3
Serxhiserxhi3 Serxhiserxhi3

Me lot

Πριν χρόνο
Bad Girl
Bad Girl

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂2019

Πριν χρόνο

Επόμενο

Film Humoristik - BOBI - Behar Mera - Fenix/Production (Official Video)

50:09

Te rrime shtremet te flasim drejt - Pjesa 1-re

07:45

Te rrime shtremet te flasim drejt - Pjesa 1-re

ElrodiMusicOfficial

προβολές 1 600 000

Portokalli, 5 Nentor 2006 - Nini & Gjini (Kokaina)

10:07

Portokalli, 5 Nentor 2006 - Nini & Gjini (Kokaina)

TCH Portokalli - Arkiva

προβολές 1 800 000

Iku Vapa me Gushtin - Pjesa 2-te

06:41

Iku Vapa me Gushtin - Pjesa 2-te

ElrodiMusicOfficial

προβολές 1 500 000

Legjenda e Fundit (2011)

56:00

Legjenda e Fundit (2011)

DigitAlb

προβολές 7 300 000

Behar Mera & Rita Lati    Humor

05:29

Behar Mera & Rita Lati Humor

BeharMera

προβολές 427 000

Behar Mera & Rita Lati  - Humore

05:29

Behar Mera & Rita Lati - Humore

ElrodiMusicOfficial

προβολές 722 000

At the Hospital | Funny Episodes | Classic Mr Bean

45:39

At the Hospital | Funny Episodes | Classic Mr Bean

Classic Mr Bean

προβολές 51 000 000

Para nga qielli [HD] - Telekomedi

1:05:49

Para nga qielli [HD] - Telekomedi

Arian Culiqi

προβολές 1 300 000

Iku Vapa me Gushtin - Pjesa 3-te

04:37

Iku Vapa me Gushtin - Pjesa 3-te

ElrodiMusicOfficial

προβολές 2 100 000

Patellxhani - Humor Shqip

05:11

Patellxhani - Humor Shqip

TV 2000

προβολές 644 000