Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 9 ημέρες

  Bes KallakuBes Kallaku

  διάρκεια: 1:33:38

  𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
  ____________________________

  𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 - 𝗙𝗔𝗟𝗖𝗢 - 𝗙𝗜𝗟𝗠𝗜 𝗜 𝗣𝗟𝗢𝗧𝗘 (𝗛𝗗)
  ____________________________
  ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼
  ► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU
  👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
  ____________________________
  🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 :
  Instagram ► instagram.com/bes_kallaku
  ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
  Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
  ____________________________
  🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
  ► spoti.fi/2Kt0Kvg
  ► spoti.fi/3bwd6hX
  ____________________________

  ℗ & © LOKU FILM & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
  #BesKallaku #FALCO #Folé

Bes Kallaku
Bes Kallaku

✔️ Did you subscribe to my Official channel? 👇🏼 ► https://smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.

Πριν 9 ημέρες
Rafet Kurtishi
Rafet Kurtishi

@nicola nik adontifemrntundtimtrgotistdushtitistdushtizemrimtifemrntundtiatmtrgoshtistdutishumatiadonfemrntundtientiatitrgoshtifemrstundtizemrimtistikuijtijetimtifemrstundtiatitrgoshti

Πριν 5 ώρες
Rafet Kurtishi
Rafet Kurtishi

@nicola nik atitrgoshentifemrstundtiadigjoshentizemratifemrstundtizemrimtduatitiatiadontifemrntundtimtrgotistdushtiatmtrgoshtistiadontifemrntundtize

Πριν 7 ώρες
Rafet Kurtishi
Rafet Kurtishi

@nicola nik asmtrgontifemrstundtistiasishkruntifemrstundtizemrimasnukitrgontistiadontifemrntundtiasnukitrgontistiadotifemrntundtizemrimtimtrgostiad😗😙😘😍😛😜😗😙😘😍😛😜😗😙😘😍😛😜😗😙😘😍😛😜😎😗😗😙😘😍😛😜😗😙😘😍😛😜😗🙋😺🙍😼🙆😻🙇😺🙅😸🙇😾🙎😺🙌😼🙅😼🙅😸🙆😻🙇😾🙅😺🙎😺🙍😼🙅🙀🙆😻🙆😾🙅😺🙌💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏💏👄💛💋💙👄💜💋💙👄💜💋💙👄💜👄💜💋💙👄💜💋💙👄💛💋💙👄💋👄💋👄💋👄💋👄💋👄💋👄💋👄💋👄💋👄💋👄💋👄💋👄💋💗💚💛💜💝💟💋❤💙💟💝💜💛💚💗💝💜💛💚💟💙❤💟💝💜💚atikmgjuatikretzemratifemrjotatigjtmgjoshtifemrstundtizemrimtimtrgo

Πριν 7 ώρες
Rafet Kurtishi
Rafet Kurtishi

@nicola nik atitrgoshtistiadontifemrntundtizem

Πριν 12 ώρες
nicola nik
nicola nik

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

Πριν 16 ώρες
Tropojan 11
Tropojan 11

Ky mirditori vec e ka nxan ekranin kot e ka hanger buken kot . Si mos me fol robi i fjal o shok

Πριν ώρα
Fjorela
Fjorela

Super♡︎♥︎

Πριν 2 ώρες
Emily An
Emily An

Treçereku I aktorve qekan amatore 3- 4 te tjere e paskan mare rolin me mik dhe kusuri ju ka ngel ora ke tallavaja . Nejse . Vlersimi Nga 1- 10 mer nji note kaluse.

Πριν 2 ώρες
Fjorela
Fjorela

♡︎♡︎♥︎♥︎

Πριν 3 ώρες
KrIsKo
KrIsKo

mos shaj katunart mor qisha ropt se edhe ne jena katunar prej dugagjinit,tqim mrapsht mor shok

Πριν 3 ώρες
Emily An
Emily An

hheheheh hallall ta beft zoti me kete film shum gallat para lac

Πριν 2 ώρες
KrIsKo
KrIsKo

cfar film karit

Πριν 4 ώρες
shkelzim sulejmani
shkelzim sulejmani

Te lumt bes kallaku. Te uroj cdo te mir. Je numer nji. Te pershendes je NJESH.

Πριν 4 ώρες
User 7
User 7

Investon iliri per filmin

Πριν 4 ώρες
hacker
hacker

@bes kallaku a keni me ba vazhdimin

Πριν 5 ώρες
Malbora Faria
Malbora Faria

Film Comedy ketij i them 🤩

Πριν 6 ώρες
Malbora Faria
Malbora Faria

Teke e teke tek boja fullopshem ketij lale 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν 6 ώρες
Malbora Faria
Malbora Faria

Do ti sjellim prap Pa merak o zot 😂😂😂😂😂

Πριν 7 ώρες
Malbora Faria
Malbora Faria

Ec aty sikur me ken vertet keshtu deputetet Shqipris sdo ket varferi me shqiperija 😜

Πριν 7 ώρες
Malbora Faria
Malbora Faria

500 Euro nen o zot deri Tani super tamom komedi

Πριν 7 ώρες
Malbora Faria
Malbora Faria

Me rop shpije per kok te plakes o zot me lot kam qesh

Πριν 7 ώρες
FF LEDJON
FF LEDJON

Po unikkatili ku esht

Πριν 9 ώρες
erlind elezaj
erlind elezaj

25:15-25:37 lot hahahaha sa me fikson

Πριν 9 ώρες
Lulzim Shemo
Lulzim Shemo

Per kok te plakes🤣

Πριν 9 ώρες
Abc Abc
Abc Abc

Bravo Besi Kam qeshur me lot 🤣🤣🤣

Πριν 12 ώρες
oresti memos
oresti memos

hheheheh hallall ta beft zoti me kete film shum gallat para lac

Πριν 15 ώρες
Knight dude
Knight dude

realiteti shqiptar qe krijoi Rama duke futur kriminelet ne parlament dhe ne system. Cfare demi qe i ka bere Shqiperise bobo

Πριν 15 ώρες
nicola nik
nicola nik

Besi je shum i mir suksese pac gjith jeten me mbar familje sike shum te mir te pershendes nga usa 🇺🇸🇦🇱

Πριν 16 ώρες
jola ola
jola ola

Rofsh qe e solle ne YouTube dhe per ne jashte shqiperie. Respekte nga Firenze 🇦🇱❤️

Πριν 19 ώρες
Adenis Abdiu
Adenis Abdiu

Fucking shitttttt

Πριν 20 ώρες
E̳L̳ D̳I̳A̳B̳L̳O̳
E̳L̳ D̳I̳A̳B̳L̳O̳

se marr vesht pse m*** jep i diss like???!!

Πριν 20 ώρες
Dejvi Hoxhaj
Dejvi Hoxhaj

ministri i bujqesise do investoj per te mbjelle droge hahahahahahahahah

Πριν 20 ώρες
EF Prod.
EF Prod.

https://youtu.be/Y5VLO038qpA

Πριν 21 ώρα
eXtreme Official
eXtreme Official

Pershendetje

Πριν ημέρα
Shkelzen Morina
Shkelzen Morina

Lod minuti 22:16

Πριν ημέρα
Johny Dnc
Johny Dnc

Me mire te me vdesin femijet se sa te me humbi cakmaku?..kush injorant i shkruan kto? Keni lajthitur fare atje ne shqiperi o njerez?

Πριν ημέρα
Xhevi Kola
Xhevi Kola

Puna jo ne aq keq tjesht ke ba nje permledhje te batutave qe ke ba ne portokalli ne rolin e skifterit bravo ka njerz qe pagujn per te pa 2 her te njajtat gjana

Πριν ημέρα
learn history
learn history

kta mendojn se amerikanet e shikojn filmin me amator shqipatr turp akoma skeni ba 1 milion viwes edhe vutni perkthim turp bes kallaku turp per ty edhe shqipatret qe e shikojn

Πριν ημέρα
Vlore Vlora
Vlore Vlora

😂😂😂😂😂albanua lot donin 20milek shoferat hahaahahahah sa i madh esht

Πριν ημέρα
Algert Roci
Algert Roci

Shum mesazhe te forta bravo, kryetari omonias 😅👌

Πριν ημέρα
Vlore Vlora
Vlore Vlora

Super film esht lot fare

Πριν ημέρα
Pollogu Gostivar
Pollogu Gostivar

1:09:52 hahahahah

Πριν ημέρα
Besim Shumi
Besim Shumi

cncncn far filmi humbje kohee

Πριν ημέρα
Xhovana Verri
Xhovana Verri

Film shum i bkr dhe me nje mesazh per ato qe arrijn me e kpt. Bravo besi

Πριν ημέρα
xk2 listed
xk2 listed

Treçereku I aktorve qekan amatore 3- 4 te tjere e paskan mare rolin me mik dhe kusuri ju ka ngel ora ke tallavaja . Nejse . Vlersimi Nga 1- 10 mer nji note kaluse.

Πριν ημέρα
Ervis Marku
Ervis Marku

Film i ngjashem me certo la qualunque me antonio albanese 😂😂

Πριν 2 ημέρες
Alban Ibrahimi
Alban Ibrahimi

Hiqeni kete video se lat nam esht skandal puuuu puuuu puuuu🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

Πριν 2 ημέρες
Alban Ibrahimi
Alban Ibrahimi

Film skandal skandal as komedi pa film 🎥 nuk lidhje

Πριν 2 ημέρες
Tauland Shabani
Tauland Shabani

Bravo Beso pasqyrove realitetin ato qe ndodhin ne vitet e fundit ne Shqiperi!!!

Πριν 2 ημέρες
Joni Oni
Joni Oni

Super film Bes pz jo si Ermal mamaqiri që nxori filmin. E karit e se hedhin në Youtube bthqr se as aktor nun është ti je njësh të lumtë bravo super filma ndërsa për filmi. E karit i love Tropoja le t'ja japë t'a shohë vetëm Ami ai kari

Πριν 2 ημέρες
just comnt
just comnt

lexo komentet e shqiptareve ne youtube/fb/instagram e do kuptosh sa popull pallkar qe eshte.

Πριν 2 ημέρες
alboz gangsta
alboz gangsta

Like ata qe shajn prej shkodre

Πριν 2 ημέρες
Jasin Selimi
Jasin Selimi

1:23:25

Πριν 2 ημέρες
Fisnik Rushiti
Fisnik Rushiti

Ubo veni si columbiaa😂🔥🔥

Πριν 2 ημέρες
La Bionda
La Bionda

He ma bes nuk e pau kush me lek dhe tash e bane gratis a ? Sjem tu e pa pamvarsisht 😉

Πριν 2 ημέρες
Anila Hallunovic
Anila Hallunovic

Bravo besi super film,,

Πριν 2 ημέρες
sindy sema
sindy sema

38:32 si e la emrin kenga??

Πριν 2 ημέρες
Emiljano Petro
Emiljano Petro

Rati - Qeleshja

Πριν ημέρα
dueeh nyyu
dueeh nyyu

Hallall Bes, super film! Ideja,aktoret,realizimi gjithçka ishte super!! Ishalla ka naj pjes t’dytë!😁

Πριν 2 ημέρες
Orest Qejvani
Orest Qejvani

Alamet filmi realitet

Πριν 2 ημέρες
FF ERALD
FF ERALD

Super film o figur

Πριν 2 ημέρες
FF ERALD
FF ERALD

Me shum kam qesh me prapaskenat lot

Πριν 2 ημέρες
DT fonso
DT fonso

Super film

Πριν 2 ημέρες
dueeh nyyu
dueeh nyyu

ik se na harxhove kohen me ket film te degjeneruar

Πριν 2 ημέρες
Natalja Mici
Natalja Mici

Shum flm qe zgjodhe ta postosh filmin dhe mezi po pres filmin e radhes 😂💗

Πριν 2 ημέρες
Albanian King
Albanian King

QR film vk pa skenar fare..

Πριν 2 ημέρες
DIBRON OJ bISH
DIBRON OJ bISH

o pall kari ke fut krejt jugor si sja kan haberin me vjedh ke lan dibrant si kan cu krejt italin ne tok

Πριν 2 ημέρες
Ardit Bali
Ardit Bali

Super 👍

Πριν 2 ημέρες
Viktor Hida
Viktor Hida

Shume i goditur dhe me cilesi pasqyrim i realitetit shqiptar, shume urime per te ardhmen lart e me lart 👑🍾🥂🥂🥂

Πριν 2 ημέρες
Kjvvjk Varilsth
Kjvvjk Varilsth

Njish Jen 😂😂😂♥️🤗Fred sybardhi zmr ♥️♥️♥️♥️kend super vella ime rrespekt

Πριν 2 ημέρες
Frenk Frenku
Frenk Frenku

Po ca filmi leshi eshte ky ..se kuptoj aktoret si pranojn te marin pjes ne kete filem leshi..Po mbledh dhe un cunat e lagjes edhe Po bej nje film😂😂😂..s

Πριν 2 ημέρες
Moon Moonlight
Moon Moonlight

Aman Ai gjarpri.... ne mes nates jam cuar nga nje enderr e tille duke ulerit 😢 Cna bere!

Πριν 2 ημέρες
Blerina Gjoka
Blerina Gjoka

Kam nje dyshim qe nuk jam mire se mua nuk me pelqen fare ky fikm por me gjithe keto komente qe esht i pa pare me siguri nuk i kuptoj .....

Πριν 3 ημέρες
Blerina Gjoka
Blerina Gjoka

Tani qe jam vete e dyta po ndihem me mire

Πριν 2 ημέρες
Genti c
Genti c

Jane njerez te trashe , une per vete nuk qesha dot asnjehere eshte thjesht si nje emision humori i deshtuar

Πριν 2 ημέρες
Junior Hoxha
Junior Hoxha

Shyqyr

Πριν 3 ημέρες
Marius Zena
Marius Zena

Pse e ke prish filmin me at pidhropshin pederast

Πριν 3 ημέρες
Nest Deja
Nest Deja

I mall je

Πριν 3 ημέρες
Arben Selamaj
Arben Selamaj

Nje super bravo bes kallaku na ke kenaqur per zotin

Πριν 3 ημέρες
Abdurrahman Harxhi
Abdurrahman Harxhi

ik se na harxhove kohen me ket film te degjeneruar

Πριν 3 ημέρες
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci

Super film

Πριν 3 ημέρες
Donald Misku
Donald Misku

Cuna keni mor gjo me vete respekte per cunat e fushkrujes

Πριν 3 ημέρες
Geneva Ch
Geneva Ch

Film shum pa vler imagjino kush jan bo aktor ai jevgu Olti curri qe esht cop mishi me dy sy Bleona nje femer arrogante dhe pa vlera ajo ka vlera vetem per prostitucion shum bbrutal

Πριν 3 ημέρες
Sofia Luggeri
Sofia Luggeri

I’m English learning Albanian and so thanks for the subtitles! Loved the film - had me on the floor laughing 😂

Πριν 3 ημέρες
Don tom
Don tom

Food tour..Korce shqiperi..https://www.youtube.com/watch?v=kS8B4v31br8&t=100s

Πριν 3 ώρες
Angela Nasto
Angela Nasto

@Sofia Luggeri iscritta ✅

Πριν 4 ώρες
Sofia Luggeri
Sofia Luggeri

ARMAND Myrto è sulla mia canale se controlli lì

Πριν 22 ώρες
ARMAND Myrto
ARMAND Myrto

Ciao da Firenze Me la mandi cuesto video So I can learn how to spell Italian 2 😂

Πριν 22 ώρες
Sofia Luggeri
Sofia Luggeri

Angela Nasto se vuoi ho un video Sulla Mia pagina spiegano come l’ho imparato italiano!

Πριν 22 ώρες
Refat Refat
Refat Refat

Supe

Πριν 3 ημέρες
KlausModzz
KlausModzz

Kush ka ardhur vetem per Albano bogdon?

Πριν 3 ημέρες
Dua Fans
Dua Fans

Like kush e ka pare kete film ne kinema dhe eshte prape ketu❤

Πριν 3 ημέρες
Meti Xhava
Meti Xhava

Je nona 😂😂😂 Bes kallaku 💪

Πριν 3 ημέρες
Amir Cubi
Amir Cubi

Could do better then this man wtf

Πριν 3 ημέρες
gtoss chddy
gtoss chddy

Like Nese Mendon Qe Bes Kallaku eshte super per te ber film🥰❤

Πριν 3 ημέρες
Lindit Jashari
Lindit Jashari

1:00:13 lot😂😂😂

Πριν 3 ημέρες
Al Decka
Al Decka

Fragmente(skeçe) të montuara pa muzike. Shumë gjë e thatë. Pak bulza arti dhe fjalor i shëmtuar. Më pêrshtupje më bën me komentet që "qeshin me lot". Më vjen shumë shumë keq,është për shkuar në Dajt dhe për të venë ulërimat. Këtë realitet e 'prekim' pëditë është nevoja ta shohim dhe si (film). Stay healthy👋

Πριν 3 ημέρες
Diti zguri
Diti zguri

Ju lutem abonohu në kanalin tim ju lutem ju lutem edhe like video tim ju ruajt zoti e madh të gjithëve sukuse bes Kallaku

Πριν 3 ημέρες
Diti zguri
Diti zguri

Je me e mirë bes Kallaku sa like Merton ky film

Πριν 3 ημέρες
Elson Gjoka
Elson Gjoka

😖🤔😖😳 Offenduese per teleshikuesin.... I vetmi lezet aty Bleona....( Pershtypja ime esht" Budallaj me lekt e tij....i ka vu krejt ne rresht per ni" Gja komplet kot....skenar amator ... Antivler totale....interpretim amator nga shumica....

Πριν 3 ημέρες
Purros Antipatrea
Purros Antipatrea

Byrazer ju me prodhimin si keni qen?? Cka ,jo si tepelena po cka.po mir ajd per hajer ahahaha u be tepelena si columbia qr

Πριν 3 ημέρες
sticky gummy
sticky gummy

Palla ( pall) lott

Πριν 3 ημέρες
sticky gummy
sticky gummy

Karispera hahahahhahaha i modh hahahha

Πριν 3 ημέρες
Elidon Tafili
Elidon Tafili

Ikni.o.mora se na vështirë televizonin ytë plera se na hapëtë barkun ikë e përdorni atë fjalorë me ropët eshpis se atë plagë ke nëgoj yt mora

Πριν 3 ημέρες
Edmond Halili
Edmond Halili

Brravo oooo bishaaaa

Πριν 3 ημέρες
Lek Toma
Lek Toma

Hahaha filmi ma Real e me i bukur ne Bote.

Πριν 3 ημέρες
Bocah Iainen
Bocah Iainen

After We Collided film completo >>>>> cinemax1-centermovie4k.blogspot.com/play-09909848

Πριν 3 ημέρες
Ronaldo Caka Ronaldo
Ronaldo Caka Ronaldo

Zjarrzjarrzjarr tritol hahahahaha

Πριν 3 ημέρες
chding zuure
chding zuure

Hallall Bes, super film! Ideja,aktoret,realizimi gjithçka ishte super!! Ishalla ka naj pjes t’dytë!😁

Πριν 3 ημέρες
Aldi King
Aldi King

Legjend o bes 😂😂😂super film prz Kam dek tu qesh lot

Πριν 3 ημέρες
Aldi King
Aldi King

@chding zuure jo m prz esht i bukur fanny Po ta ndjekesh me vemendje esht realiteti shqiperis Skifterat u ben deputeta

Πριν 3 ημέρες
chding zuure
chding zuure

film vk

Πριν 3 ημέρες
BEST VIDEOS
BEST VIDEOS

bravo o gjin

Πριν 4 ημέρες
Emma Xeka
Emma Xeka

U bo sebep parlamenti🤣

Πριν 4 ημέρες
adelina visha
adelina visha

Nje bravo e madhe per kete super film bravo Besi bravo te gjithe aktoreve

Πριν 4 ημέρες
sonila murtati
sonila murtati

beje full option🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν 4 ημέρες
renato Sala
renato Sala

o bes te lumt je i madh rrespekt nga fushkruja nga borizane

Πριν 4 ημέρες

Επόμενο

Vdekje me porosi -Telekomedi

1:15:03

Vdekje me porosi -Telekomedi

Arian Culiqi

προβολές 372 000

Klanifornia - Episodi 13 (08 shkurt 2020)

2:30:54

Klanifornia - Episodi 13 (08 shkurt 2020)

RTV KLAN

προβολές 515 000

NIN: Epoka e Noizy-t - 14.09.2020 - Klan Kosova

1:18:27

NIN: Epoka e Noizy-t - 14.09.2020 - Klan Kosova

KlanKosova

προβολές 426 000

Bes Kallaku - One Katunar Show 2013 - Pjesa 1

39:38

Bes Kallaku - One Katunar Show 2013 - Pjesa 1

Bes Kallaku

προβολές 113 000

Bes Kallaku ft Anila Mimani - Ciao Po Te Le (Official Video)

03:17

Emigrantet ne Dasma - Bes Kallaku, Erion Isai, Olsi Bylyku

09:43

DOSJA GRI - Ujku i vetmuar, Julian Sinanaj

1:23:05

DOSJA GRI - Ujku i vetmuar, Julian Sinanaj

Pandora AL

προβολές 235 000