Best Portokalli, 5 Korrik 2020 - Muli dhe Dhimo ( Together në Përthithen )

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 08:51

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRfilms Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Portokalli#TopChannel

Kavaja. Net
Kavaja. Net

Subscribe Ju Lutemi https://www.youtube.com/watch?v=2MYtsec_qZ4

Πριν 6 ώρες
nome cognome
nome cognome

Mut qe t'hash loti rraake 😂😂😂😂😂

Πριν 2 ημέρες
Sejlman Musli
Sejlman Musli

0

Πριν 4 ημέρες
Mondi Mondi
Mondi Mondi

Sa koti ajo ola

Πριν 6 ημέρες
Vojsava Prishtina
Vojsava Prishtina

do ta bej si mu.. si mu... si mut qe te hash..hahahahah

Πριν 8 ημέρες
marjo canga
marjo canga

Hahaha

Πριν 9 ημέρες
marjo canga
marjo canga

Dhimo eshte mo gallate

Πριν 9 ημέρες
marjo canga
marjo canga

Portokallia muli me bo perteqeshur

Πριν 9 ημέρες
VICENZO GAMERS Tv
VICENZO GAMERS Tv

Humor fshatl

Πριν 9 ημέρες
Elion Ibrahχχχimi
Elion Ibrahχχχimi

😂😂😂

Πριν 10 ημέρες
Leo
Leo

BEJE NJE POGRAM PER Princi Jugosllav eshte Shqipetare ! - Pavle Karađorđević - https://www.youtube.com/watch?v=fA-7hIqJbbo ...

Πριν 10 ημέρες
Angi Trajani
Angi Trajani

Sa e shpifur ajo bjondja si transeksuale

Πριν 11 ημέρες
Elison Cali
Elison Cali

1 me falni por kur ka muzik me Olten dhe dhi dhi dhi dhimon nuk dëgjohet pz ☹️☹️☹️

Πριν 14 ημέρες
Vasilika Hida
Vasilika Hida

DHIMO,JE YLLE,JE VOLUTE,I PA ZEVENSUSHEM,JE NJISHE, SAGAPO,😅😅😅😅😅😅😅😅🎖️🎖️🎖️🎖️🎖️

Πριν 17 ημέρες
blini blini
blini blini

Shum pa lidhje piha qfar emisioni 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Πριν 17 ημέρες
xhoi davidhi
xhoi davidhi

like kush esht jasht shtetit

Πριν 17 ημέρες
Lek Toma
Lek Toma

Hahaha e kam dhi

Πριν 18 ημέρες
Lek Toma
Lek Toma

Kosovarja bravi bravo 💞❤️🇦🇱

Πριν 18 ημέρες
Lek Toma
Lek Toma

Kosovaria e Fort hahaha koplimenti

Πριν 18 ημέρες
Bobi Boby
Bobi Boby

Hahhahah sa per te qeshur

Πριν 19 ημέρες
19 98
19 98

🔥🔥🔥Ahahahahah ina nga Kina Lale😆😆😆😆

Πριν 19 ημέρες
Cute Girl
Cute Girl

U te q... u te q... u te qeshur qe benka kjo🤣🤣🤣

Πριν 21 ημέρα
Fatijon Voci
Fatijon Voci

Gshfbhzghgdjd

Πριν 21 ημέρα
Bledar Kapeta
Bledar Kapeta

Une e kam dhi e kam dhi

Πριν 21 ημέρα
Pupu Kaka
Pupu Kaka

Hahahahahaha

Πριν 22 ημέρες
John Cena
John Cena

Hahahahah i vetmi comedian i Shqipris qe mka shti me kesh osht ky me maic t kuqe 😂😂😂 LLegend koka

Πριν 22 ημέρες
2nice Al
2nice Al

Nja 2 her e kam pa ket pjes para 3-4 mujsh. Qa lesh programi televiziv asht ky mor ju qr

Πριν 25 ημέρες
Bledar Kapeta
Bledar Kapeta

Une jam ina edhe vije nga kina Mos na beje shumee humhumhum

Πριν 25 ημέρες
Bledar Kapeta
Bledar Kapeta

Une jam femije por ky eshte emri i babit tim

Πριν 3 ημέρες
marjo canga
marjo canga

Ej ti

Πριν 9 ημέρες
Bledar Kapeta
Bledar Kapeta

Mut qe te hash🤣🤣🤣

Πριν 25 ημέρες
Bledar Kapeta
Bledar Kapeta

@marjo canga edhe cila eshte arsyja

Πριν 3 ημέρες
marjo canga
marjo canga

A nuk e di raportin

Πριν 3 ημέρες
Bledar Kapeta
Bledar Kapeta

@marjo canga qa thu qa reporti thu se stmarre vesht

Πριν 3 ημέρες
Myrvete Hoxhallari
Myrvete Hoxhallari

Mire po me mire keni bere😪😪😪👎

Πριν 26 ημέρες
Luan Beta
Luan Beta

Ylli baka me keg popullore

Πριν 22 ημέρες
Luan Beta
Luan Beta

Mama me keg popullote

Πριν 22 ημέρες
Luan Beta
Luan Beta

Ylli baka

Πριν 22 ημέρες
Flori Demollari
Flori Demollari

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν 28 ημέρες
Leggera15 Leggera
Leggera15 Leggera

Ajo pela e madhe malokja qe bon si garpe. la nam.. hiqeni vejeni me la halet se na bon me vjell.. si gomare pellet

Πριν 29 ημέρες
Ela Siano
Ela Siano

Ket e kisha pare me kohë eshte e vjeter

Πριν 29 ημέρες
Matteo Francesca
Matteo Francesca

Esht per tu q.. esht per tu q... qeshur

Πριν 28 ημέρες
ORJEN ZAIMI
ORJEN ZAIMI

Esht best of🙃😜

Πριν 29 ημέρες
Redi Sulejmani
Redi Sulejmani

Ina vi na kina😂😂😂

Πριν μήνα
Visit Albania
Visit Albania

Subscribe plz!

Πριν μήνα
Matteo Francesca
Matteo Francesca

O top qeni kjo vedeo esht bere me koh. O legen

Πριν μήνα
Kavaja. Net
Kavaja. Net

Subscribe Ju Lutemi https://www.youtube.com/watch?v=2MYtsec_qZ4

Πριν 6 ώρες
Ready _
Ready _

@Abc Def a ti mos u tall ti, jeton ne Londer ee ,bravo bravo shume endrra me sy hap shifke.😜😅

Πριν 29 ημέρες
Ready _
Ready _

@Abc Def keq eshte puna me ju shume mbrp ju ka len burgu . 😜😅 gjithsesi eshte anglisht😂😂😂

Πριν 29 ημέρες
Ready _
Ready _

😂😂😂😂😂

Πριν μήνα
Ready _
Ready _

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 obobobo a nuk lexo aty para ti best portokalli apo cedo ta lexosh best vjen nga anglishtja dhe do te thot skeçet me te bukura qe kan qene ne portokalli shpresoj ta kesh kupto kte radh , po njs flm se me bere me shum se kto per te qesh.

Πριν μήνα
al Venom
al Venom

E kam par këtë pse postoni t njëjtat

Πριν μήνα
Ready _
Ready _

" BEST OFF " portokalli

Πριν μήνα
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj

Ola je fantastike ti dhe salsanua haaaAaaa Jam ina vjen nga kina bravooooo portokallia 😀😀😀👏👏👏👏👏👏persh firenze 😀😀😀

Πριν μήνα
Ready _
Ready _

a ti ,mos u tall ti 😂😂

Πριν μήνα
A a
A a

🤣🤣🤣

Πριν μήνα
Lutfie Demiraj
Lutfie Demiraj

Mimiri dhmo😂😂😂😂

Πριν μήνα
Adon Gjeci
Adon Gjeci

Po hiqe fare ate xhaket dhe ik per plazh

Πριν μήνα
Zamir Collaku
Zamir Collaku

Kto jan dhen njeher pse i perserini prap

Πριν μήνα
Ready _
Ready _

eha ktu nga 10 komente 8 jan e kemi pa njehere pse e jepni prp po boll tn se sdo ju kthejm prgj ne cdo koment se na meket me shum se portokallia😂😂😂

Πριν μήνα
Albania Club
Albania Club

Eshte best of

Πριν μήνα
DAKU31 Daku
DAKU31 Daku

Ju pershendes Portokalli, por jam kurioz ta di ku mbahet distanca aty ne salle?

Πριν μήνα
Kavaja. Net
Kavaja. Net

Subscribe Ju Lutemi https://www.youtube.com/watch?v=2MYtsec_qZ4

Πριν 6 ώρες
19 98
19 98

😆😆😆😆

Πριν 19 ημέρες
Ready _
Ready _

a ti mos u tall ti 😂😂

Πριν μήνα
Albania Alb
Albania Alb

Osht perseritje

Πριν μήνα
FLORI
FLORI

esht best off esht para pandemis

Πριν μήνα
Shkelqim Allmeta
Shkelqim Allmeta

Salsano 🤣🤣

Πριν μήνα
blero blero
blero blero

Uuu te q... uuu te q... uuu te qeshur qe paska kjo 😂

Πριν μήνα

Επόμενο

Best Portokalli, Sezoni 33, 05 Korrik 2020

2:21:32

Best Portokalli, Sezoni 33, 05 Korrik 2020

Top Channel Albania

προβολές 203 000

Top 10 funny performances Got Talent

43:03

Top 10 funny performances Got Talent

Talent Replay

προβολές 38 000 000

The Live Birth Of Our Son.

11:54

The Live Birth Of Our Son.

The LaBrant Fam

προβολές 9 219 858

Harry Styles - Watermelon Sugar (Lost Tour Visual)

2:55

Harry Styles - Watermelon Sugar (Lost Tour Visual)

Harry Styles

προβολές 945 623

Portokalli, 24 Mars 2019 - Together with love feat Ermal Mamaqi

09:29

Portokalli, 24 Mars 2019 - Together with love feat Ermal Mamaqi

Top Channel Albania

προβολές 825 000

Portokalli, 16 Prill 2017 - Cifti i lumtur (Makina e se vertetes)

09:38

Portokalli, 16 Prill 2017 - Cifti i lumtur (Makina e se vertetes)

Top Channel Albania

προβολές 1 800 000

Portokalli, 8 Mars 2020 - Përthithen ( Çfarë s’të pëlqeu! )

07:04

Portokalli, 24 Maj 2020 - Muli - Dhimo ( Xhelozia )

07:19

Portokalli, 24 Maj 2020 - Muli - Dhimo ( Xhelozia )

Top Channel Albania

προβολές 162 000

Portokalli, 6 Maj 2012 - Polici Gagaci Sara (Takimi i pare)

12:35

Portokalli, 6 Maj 2012 - Polici Gagaci Sara (Takimi i pare)

TCH Portokalli - Arkiva

προβολές 665 000

Portokalli - Episodi 4, Sezoni 32, 27 Tetor 2019

2:16:24

Portokalli - Episodi 4, Sezoni 32, 27 Tetor 2019

Top Channel Albania

προβολές 922 000