Blerina Balili - Si ta genjej zemren (Official Video 4K)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 11 ημέρες

  ArkivaShqipArkivaShqip

  διάρκεια: 03:11

  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Instagram: instagram.com/arkivashqip/
  Muzika: Vani Rushiti & Vojsava Alia
  Teksti: Vojsava Alia
  Orkestrimi: Vani Rushiti
  Klarinete: Makis Tsikos
  Kitare: Relian Lulo
  Video: MaxProduction
  Styling: Kondi Vlore
  M.U.A: Rozana Cepele
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/si-ta-genjej-zemren-single/1541171033
  Spotify: open.spotify.com/album/56rJILiK154tpuUwc9K2JN

Hoxha Majlinda
Hoxha Majlinda

Sa mire do ishte qe dhimbjen ta ndienin ata qe e shkaktojne ate !! Gjithe jeta ime kjo kenge 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Πριν 10 λεπτά
Anida Dhoska
Anida Dhoska

Super kengë....

Πριν 10 ώρες
Ilir Kondakci
Ilir Kondakci

Si ta genjej zemren,si???A ka nje pergjigje???

Πριν 13 ώρες
ꪑꫀꪶꪖ
ꪑꫀꪶꪖ

😔😔😔😍😍😍

Πριν 18 ώρες
Katerina Mingo
Katerina Mingo

Kenga me e bukur qe Kam degjuar nga ty bravo

Πριν 22 ώρες
Hack Noob
Hack Noob

Të këndoftë zemra o Blerina 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Πριν ημέρα
Bruna
Bruna

Dashurija eshte e bukur po te zhgenjen ❤😢😢 Bravooo Blerina suksese 👏🌟🙏

Πριν ημέρα
ArdianLimanmeraOfficial
ArdianLimanmeraOfficial

Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

Πριν 2 ημέρες
Suela Lifo
Suela Lifo

Te kendofte zemra yll e ke qar kete radh 😥😥💔💔

Πριν 3 ημέρες
Franceska Kaftirani
Franceska Kaftirani

super 💖😓😓😓💖💖

Πριν 3 ημέρες
ona bleona
ona bleona

shum kenge super kjo 😭😭😭😭😭😭

Πριν 3 ημέρες
kapo kapo
kapo kapo

Super keng ❤

Πριν 3 ημέρες
Xhoana Zeka
Xhoana Zeka

😭😭😭😭😭😭🖤🖤🖤🖤

Πριν 4 ημέρες
Judi Kumbora
Judi Kumbora

Nje tjeter perl ne kenget e tua Blerina bravo zmr ..cdo keng qe del nga buzet e tua eshte magjia vet ❤

Πριν 4 ημέρες
Orinda Orinda
Orinda Orinda

😥😥😥bravo

Πριν 4 ημέρες
Renata Kamami
Renata Kamami

😢😢

Πριν 4 ημέρες
Megi Cuna
Megi Cuna

🥺🥺

Πριν 4 ημέρες
Anila Tabaku
Anila Tabaku

Sa bukur....si ta genjej zemren

Πριν 4 ημέρες
Erjon Sakaj
Erjon Sakaj

Jalla jalla mase e sheh zoti edhe ate faqe petullen 😂

Πριν 4 ημέρες
Flabian Musaku
Flabian Musaku

o yll bote na kenaqe si gjithmon super keng me nje vokal te vecante 🎉🎉🎉🎉

Πριν 4 ημέρες
Nertila Binaj
Nertila Binaj

Te lumte goja Blerina 💙👏👏👏

Πριν 4 ημέρες
klara ahmetaj
klara ahmetaj

Super keng si gjithmon kengetarja me e mir 🥰🥰🤩

Πριν 4 ημέρες
Andi Alushaj
Andi Alushaj

Super ze super tekst Bravo Blerina 👏👏

Πριν 5 ημέρες
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak

💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

Πριν 5 ημέρες
Namik Gjolena
Namik Gjolena

Bravo Blerina e ke qare fare të uroje suksese!🌹🌹♥️♥️👏👏👍👍

Πριν 5 ημέρες
Simka Nushi
Simka Nushi

Είσαι μοναδική 👏👏

Πριν 5 ημέρες
Mirela Gezhilli
Mirela Gezhilli

Nje keng me shum kuptime bravo blerina 👏👏👏👏👏

Πριν 5 ημέρες
Jeta Ime
Jeta Ime

Lemsha ma bere jeten me genjeshtrat e tua...

Πριν 5 ημέρες
Lorenco Lorenco
Lorenco Lorenco

i madhi maqi ciko lezeton cdo keng qe luan ai ❤❤❤❤

Πριν 5 ημέρες
Valentina Mandi
Valentina Mandi

Bravo suksese ylli je🥰

Πριν 5 ημέρες
Muhamed Carkanji
Muhamed Carkanji

Edhe un qe nuk degjoj keng popullore kjo me ka fiksuar prz Bravoooooo blerinaaa

Πριν 5 ημέρες
Drita Bregu
Drita Bregu

Kek me moll

Πριν 5 ημέρες
Luziana
Luziana

Te lumte goja Blerina..👏👏👏🥰❤️🌹🌺

Πριν 5 ημέρες
BILLYBOO
BILLYBOO

ΜΑΚΗΣ ΤΣΙΚΟΣ 🎺🇬🇷

Πριν 5 ημέρες
shoqeria e vertet
shoqeria e vertet

Pershendetje

Πριν 6 ημέρες
Suela Bare
Suela Bare

Super ✨🎶🎼👏& Super Gjyshe✨❤🌟✌

Πριν 6 ημέρες
Romeo Hoxha
Romeo Hoxha

Shum bukur 💋🌹🌹

Πριν 6 ημέρες
Paraqi Fatjon
Paraqi Fatjon

Jasu re makis tsikos

Πριν 6 ημέρες
Alperta Melina
Alperta Melina

Bravo super ❤ suksese te meteshme👏❤

Πριν 6 ημέρες
Erlin Zinxhiria
Erlin Zinxhiria

👍

Πριν 6 ημέρες
Jimmy K
Jimmy K

Bravo Blerina lart e me lart

Πριν 6 ημέρες
Vasil Tarusha
Vasil Tarusha

Blerina te me falesh që jam e drejtpërdrejt por nuk këndon moj çupë

Πριν 6 ημέρες
Klajdi Klajdi
Klajdi Klajdi

Blerina je shum e mira te rujt zoti❤️🤲

Πριν 6 ημέρες
Soni Korce
Soni Korce

Super kenge bravo blerina

Πριν 6 ημέρες
Erina Alushaj
Erina Alushaj

Shumë bukur të lumtë goja ❤❤👏🌹🌹

Πριν 6 ημέρες
Antoneta Qerreti
Antoneta Qerreti

Te lumt goja ja ke gjetur fjalet kenges eshte tamem historia e jetes time origjinal si kenga me lot she genjeshtra

Πριν 6 ημέρες
Agolli Zena
Agolli Zena

Sa kenge prekese por dhe shum e bukur

Πριν 6 ημέρες
Edison Plakalli
Edison Plakalli

Bilbili muzukes popullore 😘😘😘

Πριν 6 ημέρες
Ylli Myftaraj
Ylli Myftaraj

Shum keng prekse, njekohesisht shum e bukur , bravo blerina super , suksese

Πριν 7 ημέρες
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo

Zemra te kendoft gjithmon o yll o bukuri za leszet i jep vlores tiiiii

Πριν 7 ημέρες
Mbaresa Kokaj
Mbaresa Kokaj

Sh bukur Blerina suksese gjigande

Πριν 7 ημέρες
Mirela Haxhi82
Mirela Haxhi82

Te lumte o yll ska si ty ❤

Πριν 7 ημέρες
Inn Toska
Inn Toska

Super kengre blerina👏👏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 7 ημέρες
Viola Uka
Viola Uka

Perfetto 🥰👑👑👑👑👑👑🙏🙏🙏shum kengee e bukur

Πριν 7 ημέρες
Emine Sinameta
Emine Sinameta

Sa bukur kjo kenge mi ka mbush syt me lot 😭😭😭😭😭😭 kush ka dashuruar me shpirt e zemer e kupton ket 💔💔💔💔😭😭😭😭😭 bravo komplimente te rujt zoti inshalla yarebin amin 🤲 rsp ⭐😭

Πριν 7 ημέρες
Mimoza Shini
Mimoza Shini

😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Πριν 3 ημέρες
Zamira Beqiri
Zamira Beqiri

Shum keng e bukur bravo zemer ❤🙏🙏

Πριν 7 ημέρες
bruna soares
bruna soares

Ha sa me pelqen kjo kenge Nje tekst I kohes dhe nje muzik prefekte. Bravo Vojsava 👏 dhe nje Bravo te madhe kengetares qe e ka qa me ate ze brilant.

Πριν 7 ημέρες
Amelia Bode
Amelia Bode

Blerina je e preferuara

Πριν 7 ημέρες
egla mbrati
egla mbrati

Super.

Πριν 7 ημέρες
Silvana Dano
Silvana Dano

Super kenge blerina ❤

Πριν 7 ημέρες
Berti Fier
Berti Fier

Like kujte i pelqeu koj super kenge ♡♡

Πριν 7 ημέρες
Lorenc Ruko
Lorenc Ruko

Zë të mrekullueshëm dhe këngë shumë të bukur

Πριν 7 ημέρες
Geri Dervo
Geri Dervo

BLERINA BALILI ARGJENDI TEPELENES TONE TE PERQAFOJE NGA 🇬🇧🇦🇱

Πριν 7 ημέρες
Armel Buzi
Armel Buzi

Super keng te kendoft zemra Blerina Balili

Πριν 7 ημέρες
Irma Miza
Irma Miza

Shum e bukur kjo kenge,kush London ne dashuri e mallkofte I madhi zote

Πριν 7 ημέρες
Ti All
Ti All

👏👏👏👏lemsh ma bere jeten me genjeshtra

Πριν 7 ημέρες
Alteoirik Kumaraku
Alteoirik Kumaraku

Te kendoft zmra I yll I muzikes

Πριν 8 ημέρες
Andrea Baha
Andrea Baha

🌷💚

Πριν 8 ημέρες
Anto Neta
Anto Neta

Te lumte goja zemer e te kendofte shpirti.🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🍮

Πριν 8 ημέρες
Xhane Xhane
Xhane Xhane

👌👌👍👍❤❤

Πριν 8 ημέρες
Çivisiz Dünya/ Botë pa studless
Çivisiz Dünya/ Botë pa studless

Ne kadar güzel bir şarkı.👌🏻

Πριν 8 ημέρες
steven stav
steven stav

Blerina super 🔥 Po big up per klarinetistin Makis Tsikos🔥🔥

Πριν 8 ημέρες
eljona henaj
eljona henaj

😢😢😢😢

Πριν 8 ημέρες
Frida frida
Frida frida

Bravo Blerina ..te uroj suksese

Πριν 8 ημέρες
zana ana
zana ana

Super👌👌 i uroj qe mos i mjaftofte jeta per tu penduar e mallkoj me shpirt 😥😥

Πριν 8 ημέρες
Tony Tony
Tony Tony

Super kenge sukses ylli ✨✨ tepelenes

Πριν 8 ημέρες
Ilir Muskaj
Ilir Muskaj

...."lëmsh seç ma bën jetën, gënjeshtrat e tua"...,ose "lëmsh ma bëre jetën me gënjeshtrat e tua"....Keshtu do tingellonte me mire ky varg dhe do kendohej saktesisht si nga ana metrike e poezisë, ashtu edhe nga ritmike e muzikore....

Πριν 8 ημέρες
Zamir Cobaj
Zamir Cobaj

E vertete per sa I perket anes letrare

Πριν 4 ημέρες
Xhuhana Gordume
Xhuhana Gordume

Bravooo💗💗💗❤❤

Πριν 8 ημέρες
Artan Xhafa
Artan Xhafa

Brava 👏👋🇦🇱

Πριν 8 ημέρες
Fredi Tona
Fredi Tona

C'te duhen keto merselera? - kendo Populloren!

Πριν 8 ημέρες
Fredi Tona
Fredi Tona

Do jete e kopjuar nga ndonje kenge Turke?......

Πριν 8 ημέρες
Odise Papa
Odise Papa

...pafundesisht e bukur Blerina

Πριν 8 ημέρες
Apostol Dema
Apostol Dema

super kenge je njeshe te lumt goja

Πριν 8 ημέρες
Klara Xhaferi
Klara Xhaferi

Bravo Blerina ❤🥺🥺😭

Πριν 8 ημέρες
Blerina Guce
Blerina Guce

Bravo Blerina 🙏🙏🙏🙏❤

Πριν 8 ημέρες
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane

O zot qfar Zani bravo pre goce

Πριν 8 ημέρες
Erjus Idrizi
Erjus Idrizi

0

Πριν 8 ημέρες
Mira Korfuzi
Mira Korfuzi

Bravoooo

Πριν 8 ημέρες
live life
live life

Shume kenge e bukure dhe veshja I shkone 🥰😍

Πριν 8 ημέρες
Gentiana Subashi
Gentiana Subashi

Super keng❤️

Πριν 8 ημέρες
Jashari Dorjan
Jashari Dorjan

Bravo 👏👏👏

Πριν 8 ημέρες
Marsel Agalliu
Marsel Agalliu

Voj

Πριν 8 ημέρες
Erlin Mullaj
Erlin Mullaj

Bravo yll 😘😘😘😘

Πριν 8 ημέρες
Sulo Myftari
Sulo Myftari

Bravo 👏👏👏

Πριν 8 ημέρες
Besa Xhezaj
Besa Xhezaj

Super keng

Πριν 8 ημέρες
Taulant Rustemi
Taulant Rustemi

😭😭😭😭

Πριν 8 ημέρες
Emiljano Shahini
Emiljano Shahini

Blerina je me e mira kengtarja ime preferume

Πριν 8 ημέρες
Aldi Goxhaj
Aldi Goxhaj

Bravo Blerina te kendofte ❤💙😍😍

Πριν 8 ημέρες
Xhuljeta File
Xhuljeta File

Suksese Blerina nje tjeter perl e jotja😍😍😍

Πριν 8 ημέρες
Xheraldo Velaj
Xheraldo Velaj

Sa bukur zemer sa te shkon dhe ajo veshja 😍🌟sherbet si gjithmon nje perqafim te nis nga Italia Anila ♥️sukseseeeee sukseseeeee paç gjith jeten tende te shikoft zoti 🙏🏽🙏🏽🙏🏽

Πριν 8 ημέρες

Επόμενο

Blerina balili kolazh jugu keng dasme

14:08

Blerina balili kolazh jugu keng dasme

EPIC RECORDS

προβολές 18 000

Marjola Jurgen Kacani kolazh Jugu 2020

50:58

Marjola Jurgen Kacani kolazh Jugu 2020

Chef Noku

προβολές 71 000

Hotboii - Police Brutality (Official Music Video)

3:59

Hotboii - Police Brutality (Official Music Video)

H O T B O I I

προβολές 462 303

Blerina Balili 2020 - Live 1

27:58

Blerina Balili 2020 - Live 1

ERI INA

προβολές 129 000

Mevli - Love Story (Official Video 4K)

03:15

Mevli - Love Story (Official Video 4K)

MagicPro

προβολές 1 400 000

Blerina Balili 2020 - Live 2

27:28

Blerina Balili 2020 - Live 2

ERI INA

προβολές 200 000

Ylli Baka - Mirmengjes nena ime (Official Video 4K)

03:46

Ylli Baka - Mirmengjes nena ime (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 3 700 000

Të kujtoj me mall

03:27

Të kujtoj me mall

Blerina Balili

προβολές 350 000

Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)

02:36

Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)

UnixMusic

προβολές 2 300 000

Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)

03:40

Sen Çal Kapımı 19. Bölüm

2:14:56

Sen Çal Kapımı 19. Bölüm

Sen Çal Kapımı

προβολές 3 057 373

Would You Rather Date Addison Rae or Crush?

9:50

Would You Rather Date Addison Rae or Crush?

FaZe Kay

προβολές 1 243 343

Ανιψιά του Πάνου στο Voice

7:56

Ανιψιά του Πάνου στο Voice

The Voice of Greece

προβολές 764 105

GNTM 3 - trailer Δευτέρα 30.11.2020

1:07

GNTM 3 - trailer Δευτέρα 30.11.2020

StarTvGreece

προβολές 275 402