Bloody - Ajo po del (Official Video HD)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 4 χρόνια

  ArkivaShqipArkivaShqip

  διάρκεια: 04:51

  Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
  Beat by: 2Ton
  Lyrics: Bloody
  Video: XL Films

tat rraketa
tat rraketa

Kush e degjon ne 2020like

Πριν μήνα
shvercer89’
shvercer89’

2020 hala

Πριν 6 μήνες
Samsung Samsung
Samsung Samsung

Super keng 😍😍

Πριν χρόνο
Executive King
Executive King

Woooo

Πριν 2 χρόνια
Edisnarda Kasa
Edisnarda Kasa

💿❤️

Πριν 2 χρόνια
Lindita Gojcaj
Lindita Gojcaj

shummm e bukur 👌

Πριν 2 χρόνια
Mergim Susuri
Mergim Susuri

Super keng

Πριν 2 χρόνια
megi malkja
megi malkja

💞💞

Πριν 2 χρόνια
Violeta Shelmishta
Violeta Shelmishta

Sei un numero 1 blody

Πριν 2 χρόνια
Medine Jakupi
Medine Jakupi

Edhe shkojke shum me kt vajzë 👌💞👑

Πριν 2 χρόνια
Medine Jakupi
Medine Jakupi

Kush mendon se kenga me e bukur eshte kjo likee❤️

Πριν 2 χρόνια
Altin sheji
Altin sheji

The big Bloody is comimg.

Πριν 2 χρόνια
Marsela Mustafaj
Marsela Mustafaj

Super kjo kenga 😍😍😍😍😍😍

Πριν 2 χρόνια
Xheni Asllani
Xheni Asllani

Super kenge e bukur.nje ze brilant dhe ritmik .nje videoklip I shkelqyer .Super kenge .eshte nje ze I vecante dhe nje kengetar I shkelqyer.me kete kenge ke goditur ne shenje Ne zemrat e fanasve qe te ndjekin dhe I degjon kenget e tuaja. Bravo kshu vazhdo bloody se do arrish majat e sukssesit.te uroj shume suksese ne rrugen e famesh. Je I papare bloody 🎶🎵🎶🎶🎼🎼🎵🎵🎵🎯🎤🎯🎯🎤❤❤❤❤😘😘😘😘

Πριν 2 χρόνια
Xhevi Ari
Xhevi Ari

bloody

Πριν 3 χρόνια
Mondi Kaci
Mondi Kaci

1shi je ma i mir

Πριν 3 χρόνια
hacker albenian
hacker albenian

super

Πριν 3 χρόνια
Denisa Dena
Denisa Dena

mjafton nje BRAAAAVOOOO BLOODYYYÝYY.....❤❤❤❤

Πριν 3 χρόνια
Shpresa Kalemi
Shpresa Kalemi

love this song 🎶🎵🎶🎶🎧

Πριν 3 χρόνια
Sandra Lame
Sandra Lame

shum super bloody suksese😘😘😘

Πριν 3 χρόνια
anton zefi
anton zefi

rastesisht e degjova kete kengetar "Bloody , dhe me plc shume kenget e tij, vazhdo keshtu shoku dhe do ngjitesh lart e me lart☝☝☝, suksese te metejshme 👍👍👍

Πριν 3 χρόνια
Nefelja pr
Nefelja pr

ylllllĺ❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 3 χρόνια
Emiliano Cali
Emiliano Cali

super hit😍😍

Πριν 3 χρόνια
Shendi Duraku
Shendi Duraku

Ma e mira këngë👑👑

Πριν 3 χρόνια
TheBleNyte
TheBleNyte

Bloody is Kingg ♥ ♥ ♥

Πριν 3 χρόνια
ervis tattus
ervis tattus

shum e bukur 😚

Πριν 3 χρόνια
diellza Cocaj
diellza Cocaj

gjith super n gjitha 👌💕💕💋love you

Πριν 3 χρόνια
erisa eri
erisa eri

kenge superrr 😍👏 suksese Bloody 😊

Πριν 3 χρόνια
Arditi Korro
Arditi Korro

Beautifully

Πριν 3 χρόνια
Brandon Cenaj
Brandon Cenaj

Shum nice kjo kenga

Πριν 3 χρόνια
marjus caco
marjus caco

shum bukur ka dal kjo kg ;)

Πριν 3 χρόνια
getoar selimi
getoar selimi

Niceee blodyyy

Πριν 4 χρόνια
Hekuran Vore
Hekuran Vore

super song

Πριν 4 χρόνια
Dona Skenderaj
Dona Skenderaj

super keng,kshtu vazhdo

Πριν 4 χρόνια
Ilda Xhaferaj
Ilda Xhaferaj

yll kenge. ...te qeteson 😘

Πριν 4 χρόνια
Klodian Kasa
Klodian Kasa

Kënga më e bukur që kam dëgju deri tani

Πριν 4 χρόνια
gentian- Gjata
gentian- Gjata

ka lezet shpirti kur nigjo kshu muzike

Πριν 4 χρόνια
stay with me nice time
stay with me nice time

the bloody alboz i like :-)

Πριν 4 χρόνια
stay with me nice time
stay with me nice time

hey ket klipin ne strug e ki bo

Πριν 4 χρόνια
sule mumini
sule mumini

Bloody. is back. ,.

Πριν 4 χρόνια
mozik topic
mozik topic

shum bukur blody 👌👌👌👌

Πριν 4 χρόνια
Adile Adile
Adile Adile

super😊

Πριν 4 χρόνια
lina lina
lina lina

niceeee blooodyyy

Πριν 4 χρόνια
Valbona Qafa
Valbona Qafa

★★★

Πριν 4 χρόνια
Eni Stefani
Eni Stefani

kenga me a more ne bote😇

Πριν 4 χρόνια
Eni Stefani
Eni Stefani

kenga me a more ne bote

Πριν 4 χρόνια
Eni Stefani
Eni Stefani

the bestttttttt

Πριν 4 χρόνια
Anduena Abdullahu
Anduena Abdullahu

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Πριν 4 χρόνια
TikTok
TikTok

i love song you

Πριν 4 χρόνια
Noka Noka
Noka Noka

Super keng dhe beat 👌

Πριν 4 χρόνια
Leonid haxhia
Leonid haxhia

Shum nice 2 ton stile 👍

Πριν 4 χρόνια
NiTi
NiTi

Bloody

Πριν 4 χρόνια
Robii A.B.I_89
Robii A.B.I_89

super keng bravo shqipe..tfala nga zviccra

Πριν 4 χρόνια
Meti Ibraimi
Meti Ibraimi

😍xixaa...

Πριν 4 χρόνια
Dori Dori
Dori Dori

Bloody - Ajo po del

Πριν 4 χρόνια
Juli juljana
Juli juljana

super keng

Πριν 4 χρόνια
Lind Celo Official
Lind Celo Official

+bloody respekte my bro suksese dhe sa m'nalt t pafsha nji njeri me zemer t madhe si ti merito m shum se kaq :)

Πριν 4 χρόνια
Arta Hoti
Arta Hoti

O star of the WORLD heart

Πριν 4 χρόνια
ronaa ag
ronaa ag

super këng bloody,suksese ne te ardhmen..

Πριν 4 χρόνια
Drenica Legjendare
Drenica Legjendare

shum e fort bravo

Πριν 4 χρόνια
Artan MaJkI
Artan MaJkI

nice :) :)

Πριν 4 χρόνια
eni halloni
eni halloni

very interesly, like a drama, nice voice

Πριν 4 χρόνια
Largona Iljazi
Largona Iljazi

Struga vendi me i bukur ne Bot ❤️

Πριν 4 χρόνια
Zeynepovic
Zeynepovic

Even i do not understand Albanian language, this song makes me listen it. Nice filming, handsome boy Bledi ❤❤❤

Πριν 4 χρόνια
Agnesa Halilaj
Agnesa Halilaj

Πριν 4 χρόνια
Diart Veseli
Diart Veseli

shum e fort :D

Πριν 4 χρόνια
Largesa Osmani
Largesa Osmani

Shumm mir bloody ❤️

Πριν 4 χρόνια
Lapi Lapi
Lapi Lapi

Je ma i miri vetm suksese big like

Πριν 4 χρόνια
Qarricak_Hb
Qarricak_Hb

bkr shum te lumt bloody

Πριν 4 χρόνια
Erion H
Erion H

bravo Bloody. Shum këng e mir.

Πριν 4 χρόνια
Lorenc Demo
Lorenc Demo

niceeeeee Bloody...

Πριν 4 χρόνια
Fisnik Samahodaj
Fisnik Samahodaj

super keng

Πριν 4 χρόνια
Valon Maliqi
Valon Maliqi

nice bloody 👌👏

Πριν 4 χρόνια
ardi
ardi

👍

Πριν 4 χρόνια
Deborah Isteri
Deborah Isteri

super keng😍😛👀

Πριν 4 χρόνια
Силвана Василева
Силвана Василева

super bloody :*

Πριν 4 χρόνια
Music Shqip
Music Shqip

Bloody Mpelqen Stili jot! :D

Πριν 4 χρόνια
Albanian Kingz
Albanian Kingz

spr pzz

Πριν 4 χρόνια
FidaimRrustolli
FidaimRrustolli

Shum nice konga Broo ..

Πριν 4 χρόνια
KANGURI
KANGURI

bravo Bloody. suksese! keshtu vazhdo dhe do arrish shume! suksese

Πριν 4 χρόνια
ThizIzNery
ThizIzNery

E XHIRUAR NE STRUG AAAA

Πριν 4 χρόνια
Osman osmani
Osman osmani

po

Πριν 3 χρόνια

Επόμενο

Bloody - Mendimet (Official Video 4K)

02:59

Bloody - Mendimet (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 1 700 000

BUTA | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin

29:53

BUTA | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin

Gjoni Black

προβολές 7 700

Top 75 MOST Clutch Plays | 2019-20 Season

23:00

GJIKO - XHIRO

03:08

GJIKO - XHIRO

REDBOX Entertainment

προβολές 408 000

2TON - Krenohu ( Official Video Lyrics x Da Neel Avdiu ) 2013

03:16

Noizy - Grande (Prod. by A-Boom)

03:27

Noizy - Grande (Prod. by A-Boom)

thisisnoizy

προβολές 24 000 000

Gjiko - Je shku

02:45

Gjiko - Je shku

REDBOX Entertainment

προβολές 11 000 000

Stresi ft. One T - Shokun se Lo (Official Video HD)

03:34

Stresi ft. One T - Shokun se Lo (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 9 900 000

Astro[AB] - Ajo hala o fmi (Part 3) 2014 [Official Video Clip]

04:37

Astro[AB] - Ajo hala o fmi (Part 3) 2014 [Official Video Clip]

AstritBalajOfficial

προβολές 3 500 000

Niil B - Femren ku e ki (Official Video HD)

04:26

Niil B - Femren ku e ki (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 893 000

Bloody - Mos em le vet (Official Video HD)

03:26

Bloody - Mos em le vet (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 695 000

Khabaryar with Aftab Iqbal | Fresh Episode 35 | 10 July 2020 | GWAI

35:35

Khabaryar with Aftab Iqbal | Fresh Episode 35 | 10 July 2020 | GWAI

GupShup With Aftab Iqbal

προβολές 298 373

Florida Man Defeats Grim Reaper

6:37

Florida Man Defeats Grim Reaper

penguinz0

προβολές 1 554 936

Testing VIRAL TikTok Life Hacks

13:35

Testing VIRAL TikTok Life Hacks

Cold Ones

προβολές 447 948

Βαγγελάκης ο παραμυθάς

7:55

Βαγγελάκης ο παραμυθάς

The Hahaha Channel

προβολές 24 422

Настя и сборник новых серии про друзей

31:29

Настя и сборник новых серии про друзей

Мия Настя Артем

προβολές 3 238 644

Ertugrul Ghazi Urdu | Episode 57 | Season 1

44:22

Ertugrul Ghazi Urdu | Episode 57 | Season 1

TRT Ertugrul by PTV

προβολές 1 974 833